2020-01-27, Pirmadienis
En   Ru  
Kūryba. Leidyba
Leidyklos vadovas-rašytojas
Noriu būti autorius
Sausio mėnesio knyga
DALINKIMĖS FORTŪNOS DOVANOMIS
S. Hinoharos sveikatingumo ir energingumo metodų pratybos
„Žinijos draugijos“ Pozityvistų klubas
Energetinė sveikatos akademija
Veikianti Minčių klinika
Energetinės RESTART pratybos
Gyvenimo vaistažodžiai
Palaimintieji savimi
Sveikatpinigių bankas
Energetiniai negatyvumo valymo kursai
Sukurk save. Egoterapija
Atjaunėjimo energetiniai kursai
Sutaikymo ir susitaikymo terapija
Autohipnozė
Energetiniai seminarai 2020
Energetiniai seminarai dvyliktokams
Trečiojo amžiaus universitetai
Mano kraštas. Bendraukime
Karštas komentaras
Knygynėlis 2020
Plakatai
Aleksandras Alekseičikas... Dėl savęs, tavęs, nesvetimo
Neišeik iš gyvenimo
Žmogaus sauga
Atsargus – tai ir saugus
Visuomenės sveikatos centrams
Merams
Bendravimas su bibliotekomis
Vaikų darželių auklėtojoms, mokytojams
Populiariausios knygos
Naujienos. Renginiai. Skelbimai
Lietuvos rotariečiams
Pokemon go prizai
Įdomiausi laiškai
Lietuvai pagražinti draugijos Vilniaus skyrius
Kontaktai
     
  Energetiniai seminarai: kaip gera daryti gera kitiems
Sutaikymo ir susitaikymo terapija

Pyktis – tai mūsų paklydusi, todėl ir nevaldoma negatyvi energija. Kuo didesnis pyktis, tuo didesnė mumyse susikaupusi negatyvumo energija, kurią galime konvertuoti į prasmingą veiklą, tarpusavio bendravimą teikiančią jėgą.
Jei Jus vargina pyktis, nenuraminama nuoskauda ir turite noro nuo to išsilaisvinti, kviečiu į jaukų, atvirą 1–2 valandų pokalbį-seminarą, kurio metu pozityviosios logikos pagalba bandysime išsilaisvinti nuo to trukdančių džiaugtis gyvenimu, bendravimu su artimaisiais jausmų, kurie neduoda nieko kito, tik sunkina gyvenimą, sekina jėgas.
Aš esu rašytojas pozityvistas, egoterapinių ir psichoterapinių knygų (Jei Tau sunku, Tu vienintelis gali, Pats atsisveikinu su depresija ir kt.) autorius, Lietuvos „Žinijos“ draugijos Pozityvistų klubo steigėjas ir lektorius, vedu individualius pokalbius-seminarus, taikau egoterapinius principus.
Individualaus pokalbio ir metodinės medžiagos kaina 38 Eur, besiregistruojantiems pirmadieniui – nuolaida 50%. Grupinis seminaras (įmonėms, organizacijoms) – pagal susitarimą.
Kontaktai:
el. p. JeronimasL@gmail.com
tel. 8 687 75147

 

 

SUSITAIKAU, KAD ATRASČIAU NAUJŲ GALIMYBIŲ

Albinas iš Panevėžio rašo: „Aš negaliu susitaikyti su tuo, kad tapau antros grupės invalidu, kad turėjau pakeisti darbą, kad praradau daug draugų. Protu suprantu, kad nieko nepakeisi, kad yra teisūs tie, kurie man pataria susitaikyti, nesinervuoti, bet širdimi to padaryti negaliu. Gal jūs galite ką patarti?"

Tokių nusiskundimų, padejavimų man tenka nuolat išgirsti seminarų, individualių pokalbių metu. Susitaikyti  pataria su ligomis, nesėkmėmis, praradimais, išdavystėmis. Tokius patarimus duoda gydytojai, psichologai, draugai, artimieji. Tokius patarimus duoti lengva, taip „patarinėti" gali bet kas, dažnai jie sakomi visai neįsigilinus į žmogaus problemas, į jo išgyvenimus. Taip atsitinka ir dėl mūsų nuolatinio skubėjimo, dėl abejingumo, kartais dėl nenoro padėti ar dėl nežinojimo.

Bendraujant su savo klausytojais, analizuojant jų gyvenimiškas situacijas susidarė ištisa susitaikymo terapijos sistema, kurios esmė yra nuolatinis kiekvienos situacijos analizavimas, ieškojimas susitaikant su esamu atrasti naujų galimybių. Pagrindinė konsultuojančių, patarinėjančių ir paties žmogaus, bandančio susitaikyti su gyvenimo probleminiais sunkumais, klaida yra ta, kad susitaikymas siūlomas ir priimamas kaip nuolankumas, kaip neišvengiamybė, kurią dabar, kaip kokią sunkenybę, teks nešioti visą gyvenimą.

Tai pasyvus susitaikymas, tai susitaikymas pagal principą „kaip yra, taip ir tebūnie". Vadinasi, žmogui telieka kukliai nulenkti galvą ir priimti visus vargus, visas kančias kaip likimo duotybę ir vargti, kentėti. Šiuo principu dažnai naudojasi tie, kurie varguose, kentėjimuose mato kažkokią likimo bausmę, kurią kentėdami tarsi vykdo „slaptą" lemties užduotį. Šis principas tinka ir tinginiams, nes jis nereikalauja jokios veiklos, jokių dvasinių ir fizinių pastangų. Taip lemta...

Aš, kaip pozityvistas, visiems patariu aktyviai bendrauti su savo likimu, priimti jį kaip gyvenimo užduotį, kurią jis siūlo išspręsti, kad gautum sau geriausią rezultatą. Tai ir yra aktyvaus susitaikymo principas.

Naudodamasis šiuo principu žmogus pirmiausia analizuoja susidariusią situaciją, bando surasti nesėkmės, nusivylimo priežastis, tai suvokdamas ima ieškoti visų galimybių gerinti tą situaciją, atrasti joje net teigiamybių. Juk ne veltui sakoma, kad nėra padėties be išeities. Šitą dėsnį reikia priimti kaip laimės  ieškotojo vėliavą, su kuria drąsiai (ir linksmai) eiti, žygiuoti į naujų atradimų paieškos erdves.

Aktyvaus susitaikymo principas padeda atskleisti turimus žmogaus dvasinės ir fizinės energijos resursus, kurių dažnai nepanaudojame, apie kurių egzistavimą kartais net nesusimąstome. Ta nesėkmės situacija ir yra gera proga giliau pažinti save, kad pažinus galėtum įveikti ir visus gyvenimo išbandymus, kad pasijaustum tvirtesnis, savarankiškesnis ir laimingesnis.

Kartais gali padėti ir filosofinis susitaikymo principas, kurį taikydamas žmogus save sutapatina su tais, kurie įveikė didžiausius gyvenimo sunkumus, išėjo laimėtojais iš pačių sudėtingiausių situacijų. Jie vadovaujasi paprastu, bet labai veiksmingu principu: „jei tai gali kiti, vadinasi, galėsiu ir aš".  O motyvacija yra konkreti - tai pasiekęs aš būsiu laimingesnis, stipresnis, sveikesnis. Ta mintis stiprina dvasią, teikia jėgų veiksmingiems bandymams, veda į gyvenimo pergales.

Daugelis mūsų yra girdėję, skaitę apie jūroje išgyvenusius keliasdešimt dienų be maisto ir vandens, bet nepraradusius vilties išsigelbėti, apie praradusį regėjimą dailininką, kuris nesusitaikė su savo negalia, bet išmoko jausti spalvas, piešė, rengė parodas, pasak jo paties, kartais mėnesiais pamiršdavo esąs neregys...

Tačiau kokia nauda skaityti, pavyzdžiui, straipsnį apie aštuoniasdešimtmetę senutę, kuri ketvirtos stadijos vėžį, gydytojų paskelbtą kaip neišgydomą, išsigydė savo valios, minčių energijos, dideliu noru dar pagyventi, jei apie tai perskaitome kaip kokią pasaką ar išskirtinai laimingą atsitikimą. Tą straipsnį apie pasveikimą aš turiu, kartais jį perskaitau seminarų ar individualių pokalbių metu, tačiau retai kas iš sergančiųjų prašo jį nukopijuoti, „užsidega" noru aktyviai prisidėti prie savo paties pasveikimo, naudotis minčių terapijos, apie kurią šventai tikėdamas pasakoju, galia.

Taikydamas pats sau aktyvaus susitaikymo principą, aš ištvėriau visas ekonominių ir dvasinių krizių, knygų neskaitymo, kūrybos devalvavimo permainas, jau daugiau nei ketvirtis amžiaus išlaikau „Trijų žvaigždučių" leidyklą, leidžiu savo ir kitų atėjusių į leidyklą žmonių knygas.

Kaip ir užprogramuota aktyvaus susitaikymo principuose, nesėkmėse ieškau naujų galimybių. Kadangi knygynai daugumoje tapo uždari „svetimoms" leidykloms, aš ėmiau vesti seminarus pozityvumo energetikos, dvasinės stiprybės temomis. Seminarų klausytojai tapo ir mano naujieji knygų, kuriose tęsiu pozityvumo energetikos temą, skaitytojai.

Norintiems gilintis į konkrečias dvasinės stiprybės  problemas vedu individualius pokalbius-seminarus. Taip aš ne tik įsigyju daug naujų draugų, bet taip vyksta ir pasidalinimas mūsų gyvenimo patirtimi, atrandami nauji energetiniai principai.

Jei būčiau, kaip daugelis leidėjų, susitaikęs su kūrybiniais realizavimo, materialiniais sunkumais, nebūčiau išlaikęs leidyklos, nebūčiau įkūręs Pozityvistų klubo, neturėčiau tiek daug draugų, kuriems padėjau išleisti savo knygas, pozityvumo energetikos pagalba  išspręsti dvasinės stiprybės, žmogiškų problemų klausimus...

Žodyje susitaikymas slypi daug variantų. Svarbiausia - išvengti pasyvaus susitaikymo, kurį dažnai pasiūlo skubantys, užsiėmę savais rūpesčiais „gelbėtojai" pavojų. Susitaikymas su realybės iššūkiais, net su didžiausiomis asmeninėmis problemomis - tai naujo pagrindas, ant kurio gali būti statomas naujas gyvenimo rūmas, tiesiami nauji gyvenimo keliai.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
     
 

UAB „Trys žvaigždutės"
Kalvarijų g. 134-42, LT-08209 Vilnius, tel. 8 687 75147
El.p. JeronimasL@gmail.com