2021-10-21, Ketvirtadienis
En   Ru  
Kūryba. Leidyba
Leidyklos vadovas-rašytojas
TAVO ŠEIMOS GYVENIMO BIBLIJA
ENERGETINĖ STIPRYBĖ IR SVEIKATA
PADĖK SAU IR TUOMET, KAI NIEKAS PADĖTI NEGALI
ORIGINALIOJI „STEBUKLO“ PLYTELĖ LAIMINA
ELEKTRONINIS KNYGYNĖLIS „VAISTAŽODŽIAI“
TIKSLINIS ENERGETINIS PALAIMINIMAS
KAIP IŠVENGTI EMOCINIO BADO
Susitikime YouTube
IŠSIKALBĖJIMO IR ENERGIJOS PRIĖMIMO VEIKSMINGOJI TERAPIJA
FORTŪNA SPALIO 11–17 d.
ERŽVILKAS: KELIO Į SAVE IR ENERGETINĮ GYVENIMĄ PRADŽIA
LAO SIUNIO SVEIKATINGUMO GYVYBINĖ ENERGETIKA
Energetiniai negatyvumo valymo kursai
Egoterapija. Autohipnozė
ENERGETINIAI SEMINARAI 2021
Energetiniai seminarai dvyliktokams
Knygynėlis
Aleksandras Alekseičikas... Dėl savęs, tavęs, nesvetimo
Neišeik iš gyvenimo
Visuomenės sveikatos centrams
TAU 2021 RUDUO
Lietuvos bendruomenės 2021
Lietuvos rotariečiams
Bendravimas su bibliotekomis
Vaikų darželių auklėtojoms, mokytojams
Naujienos. Renginiai. Skelbimai
Mano kraštas. Bendraukime
Populiariausios knygos
Įdomiausi laiškai
Lietuvai pagražinti draugijos Vilniaus skyrius
Kontaktai
     
  Naujas skyrelis ENERGETINĖ STIPRYBĖ IR SVEIKATA
Energetinė stiprybė ir sveikata

Visos ligos nuo nervų... ir nuo  pozityvios energijos praradimo. Energija prarandama nuo kiekvieno negatyvaus įvykio, nuo kiekvienos negatyvios situacijos, nuo kiekvienos negatyvios minties. Tų praradimų visuomet pakakdavo, o šiame pandemininiame  laikmetyje jų pilna kiekviename žingsnyje. Nenuostabu, kad dažną lydi nesėkmės, nepasitikėjimas savimi, karjeriniai praradimai. Didėja raminančiųjų vaistų poreikis, ligos lengviau suranda kelią į mūsų namus...

PSO duomenimis 80 procentų sveikatos priklauso nuo paties žmogaus, o tik 20 nuo gydytojų ir vaistų. Tai žinoma, bet ar atsiliepiama mūsų veiksmais?..

Šie seminarai, individualūs kursai, kuriuos vedu jau eilę metų, ir skirti būtent tam, kad iš tų 80 procentų sveikatingumo pasiimtume bent dalį, kuri padėtų mums stiprinti savo jėgas, savo energetiką, padėtų gyventi kuo tikresnį, sveikesnį, laimingesnį gyvenimą.

 

Jeronimas Laucius –
Lietuvos „Žinijos“ draugijos Pozityvistų klubo įkūrėjas ir lektorius, energetinių seminarų vedėjas, psichoterapinių knygų autorius („Minčių klinika“, „Pats atsisveikinu su depresija“, „Jei Tau pasaulis šaltas, sušildyk jį“, „Vaistažodžiai“ ir kt.  Konsultantas gydytojas psichoterapeutas Aleksandras Alekseičikas,  žr. nuotraukoje)

 

 

 

 

SVEIKATOS POKALBIAI SU LIGA 

laucius_aleksejcikas2.jpg 

Reikia būti ne gydomais, o gydytis – teigia žinomas gydytojas psichoterapeutas Aleksandras Alekseičikas. Būti ne gydomais, o gydytis – vadinasi, visais būdais ieškoti savo sveikatingumo energijos, pačiam padėti gydytojams ir jų paskirtiems vaistams. Tas principas tinka ir siekiant būti ne pasyviu gyvenimo situacijų stebėtoju, o aktyviu dalyviu, visais būdais ieškoti gyvenimo ir sveikatingumo energijos.

Individualių pokalbių-pratybų metu nuotoliniu ir kontaktiniu būdu mes ir ieškome konkrečių kelių, kaip nukreipti į tikslą visą savo sveikatingumo minčių energiją (liga – tai paklydusi sveikata), kaip naudotis vidinio žvilgsnio energetika, aktyvine egoterapija, nakties terapija (naktis – dienos ligų slaugytoja ir gydytoja), kaip pasinaudoti Restart (naujos energijos perkrovimo), Energetinės būsenos, Lao Siunio stuburo energetinės terapijos ir kitais energetinio sveikatingumo principais.

Su pasiryžusiais eiti toliausiai mes tęsiame energetinius ieškojimus kaip pasikrauti gamtos energija, kaip praktiškai naudotis Energetinio palaiminimo, Energetinio kvėpavimo (kvėpavimas – kelias, kurio siela patenka į kūną), Energetinio rezonanso principais, kurių kiekvienas gali būti tikras sveikatos generatorius, energetinis skydas, saugantis ne tik žmogaus sveikatą, bet lemiantis ir gerą nuotaiką, pilnavertį gyvenimą net ir esant pandemijos sąlygoms.

Visus susijusius su individualaus seminaro pravedimo klausimus paprastai aptariame tel. 8 687 75147, galite parašyti el. p. JeronimasL@gmail.com.

Pokalbio-seminaro ir metodinės literatūros kaina 50 Eur.

Rekvizitai apmokėjimui pagal sąskaitą-faktūrą svetainės skyrelyje „Kontaktai“. 

 

 

 

ENERGETINIAI NEGATYVUMO VALYMO KURSAI

Negatyvioji energija, susikaupusi žmoguje, ne tik apriboja jo galimybes siekiant bet kokio tikslo, bet ir žaloja sveikatą, neleidžia jaustis pilnaverčiu žmogumi, trukdo bendrauti su aplinkiniais.
Negatyviosios energijos žalojantį poveikį žmogus supranta tik iki tam tikros ribos. Vėliau jis pripranta ir vargina jau ne tik pats save, bet ir kaltina aplinkinius. Tai tapo ypač aktualu pandemijos – galingo ir ilgalaikio negatyvumo dozės – sąlygomis.

Šiame seminare ieškome kaip geriau suprasti ir įvertinti vidinius ir išorinius pokyčius, kaip atrasti visas įmanomas energetines galimybes, kaip nepasiduoti liūdesiui, nepasitikėjimui savimi, kaip, atsikračius negatyvumo, pasikrauti ir naudotis gyvenimo, sveikatingumo energija.

INDIVIDUALI ENERGETINIŲ NEGATYVUMO VALYMO KURSŲ PROGRAMA
1. Individuali žmogaus negatyvumo problemų analizė;
2. Negatyvumo šaltinių paieška jo dienotvarkėje;
3. Negatyvumo šaltinių praeityje paieška, analizė;
4. Vidinių ir išorinių negatyvumo šaltinių paieška ir analizė;
5. Žmogaus imlumo pozityvumui nustatymas;
6. Individualizuotas energetinis negatyvumo valymas;
7. Nakties terapijos pratybos;
8. Energetinių kodų panaudojimas energetinio balanso atstatymui;
9. Naujo energetinio lygmens užfiksavimas;
10. Metodinės literatūros parinkimas.

INDIVIDUALIŲ ENERGETINIŲ NEGATYVUMO VALYMO KURSŲ (2 val.) ir metodinės medžiagos kaina 50 Eur. Grupinių (įmonėms, organizacijoms) kursų kaina – pagal susitarimą.

Kontaktai išankstiniam registravimuisi:  tel. 8 687 75147, JeronimasL@gmail.com.

Rekvizitai apmokėjimui pagal sąskaitą-faktūrą svetainės skyrelyje „Kontaktai“.

 

 

 

 

IŠSIKALBĖJIMO IR ENERGIJOS PRIĖMIMO VEIKSMINGOJI TERAPIJA

Vesdamas individualius energetinius užsiėmimus, seminarus įsitikinau, kad jau ilgokai besisvečiuojanti pas mus pandemija, saviizoliacija negatyviai veikia mūsų mintis, jausmus, silpnina dvasines ir fizines jėgas, kurių, norint įveikti šias laikmečio problemas, reikia daugiau nei bet kada.

Žmogų, turintį mažiau galimybių pasidalinti su kitais savo išgyvenimais, savo jausmais ir mintimis, dažnai apima liūdesio, nusivylimo, vienišumo nuotaikos, dar labiau slopina jo gyvenimo, vilties, pasitikėjimo savimi energiją. Tuo daug kartų įsitikinau bendraudamas su žinomu gydytoju psichoterapeutu Aleksandru Alekseičiku), kartu rašydamas knygas dvasinės sveikatos temomis.

Išsikalbėjimas su gebančiu išklausyti, įsiklausyti į žmogaus išgyvenimus, priimti juos kaip savus suteikia išsikalbančio mintims naujumo, gaivumo, pasitikėjimo savimi energijos, atskleidžia iki tol nematomus, neatrastus stiprybės šaltinius, tuo padeda įveikti ir vidinius, ir išorinius sunkumus.

Kadangi, o ypač šiuo metu, daugelis žmonių užsiėmę vien savo problemomis, savo bėdomis, tai surasti galinčių nors trumpam užmiršti save ir įsiklausyti į kito žmogaus išgyvenimus kartais tampa neįmanoma, todėl, norėdamas padėti, ėmiau vesti Išsikalbėjimo ir energijos priėmimo veiksmingosios terapijos nuotolinius bei kontaktinius susitikimus, kurių metu laisvai, nevaržomai išsikalbėdamas mano pašnekovas tarsi perneša visas slegiančias savo mintis iš vieno sąmonės taško į kitą. Tuo metu vyksta minčių apšvieta, mintys pamatomos naujoje šviesoje. Žmogus atranda daug nereikalingų, klaidinančių minčių, kuriose lieka nematomos, neveiksmingos visos tos mintys, kurios galėtų padėti jam įveikti visus sunkumus, stiprintų dvasinę ir fizinę sveikatą. Viena kenksminga mintis gali užkrėsti kitas mintis, gadinti visą žmogaus gyvenimą.

Vykstantį terapijos procesą vaizdžiai galima palyginti su užgriozdintos spintelės tvarkymu. Kiek joje atrandama susikaupusių nereikalingų, net sugedusių daiktų, tarp jų kartais – ir pamirštų brangenybių.

Tų sveikatos, vitališkos gyvenimo minčių-brangenybių ieškoma ir atrandama šio terapinio išsikalbėjimo-išklausymo metu. Galioja viena būtina sąlyga: išsikalbantysis, o ypač išklausytojas turi būti kiek įmanoma atsipalaidavęs, dvasingai nusiteikęs suprasti, padėti. Pokalbio metu vyksta ir aktyvus naujos energijos priėmimas, nes tuomet ne tik atsilaisvinama nuo negatyvių ir nenaudingų minčių, bet tuo pačiu atsiranda energetinės erdvės naujoms išklausytojo energetinėms nuostatoms ir energetiniam potencialui priimti.

Jei išsikalbantysis užduoda man sunkesnių klausimų, kartais atsakymų ieškau ir ilgesnį laiką. Mes tuomet susijungiame nuotoliniu būdu dar kartą. Būna, kad mes susidraugaujame ir kartu kreipiame gyvenimą į energetinės sveikatos, galimybių ieškojimo prie bet kokių esamų sąlygų, kursą.

Net kelios mano pašnekovės tokią išsikalbėjimo ir energijos priėmimo terapiją apibūdino taip: „Tai tarsi laiško rašymas Likimo angelams.“

Skambinkite: tel. 8 687 75147, rašykite: el. p. JeronimasL@gmail.com.

Visada būkite aktyvūs gyvenimo energijos ieškotojais. Tai ne tik būtina, bet ir kilnu, prasminga, žavu. Bendraukime. Ieškokime. Atraskime.

 


 

 
STUBURO SVEIKATINGUMO ENERGETIKOS KURSAI (pagal Lao Siunio metodiką)

Visiems žinomą teiginį, kad stuburas valdo visus vidaus organus, Lao Siunis panaudojo praktiniams energetinio sveikatingumo tikslams. Pagal jo sukurtą metodiką energetiškai  atpalaiduodami stuburo raumenis, kartu siųsdami energetinius signalus į reikalingas vietas. Kursų metų mes sustipriname savo energetines galias, kurių dėka suteikiame galimybes pačiam organizmui įveikti negalavimus, paleisti energetines Restart programas, net atjaunėjimo procesus.

Apmokėjus už kursus, suderiname nuotolinio ar kontaktinio būdo susitikimo laiką. Paprastai pirmo susitikimo-pokalbio metu išdėstomi visi praktiniai Energetinio kvėpavimo principai ir metodika, o vėliau mėnesio laikotarpyje be papildomo apmokėjimo nuolat aptariame, detalizuojame, tiksliname taikomų principų veiksmingumą, siekiame geriausio rezultato.

Kursų kaina 50 Eur. Kartu gali prisijungti ir šeimos nariai, artimi draugai. Bendruomenėms, įstaigoms kursų kaina 100 Eur.

Registracija tel. 8 687 75147, galite parašyti el. p. JeronimasL@gmail.com.

Rekvizitai apmokėjimui pagal sąskaitą-faktūrą svetainės skyrelyje „Kontaktai“.

 

 

 

 

REFLEKTORINIS ENERGETINIO PALAIMINIMO PERDAVIMAS (pagal Lao Siunio metodiką)

Energetinis palaiminimas – tai pačių aukščiausių tikslinių energetinių virpesių (bangų) priėmimas iš energetinio retransliatoriaus, kuris gavėjui pasiunčia moduliuotą sveikatingumo, pasitikėjimo savimi, sėkmės ir t. t. energiją. (Lao Siunis: dangus – tai energetinė visatos šventovė, energetinių virpesių reflektorius).

Pirmiausia išanalizuojame esamas gyvenimiškas problemas, situacijas, bandome nustatyti likimines priežastis, energetinių būsenų galimybes. Pagal  Lao Siunį viena iš žmogaus likiminės nesėkmių  priežasčių gali būti likiminės energijos ir globos praradimas.

Naudodamasis  jo Tikslinio energetinio palaiminimo metodika, perduodu energetinio palaiminimo energetiką, kurios momentinis ir ilgalaikis poveikis fiksuojamas per naujas žmogaus mintis, konkrečius pokyčius bei įvykius.

Gavėjas turi bent netrukdyti (gali ir padėti) priėmimui, mintimis neužblokuoti savo energetinių kanalų, stebėti vykstančius naujus energetinius (sveikatingumo, sėkmingumo ir t. t.) pokyčius, fiksuotai laukti  naujų energetinių sėkmių, sveikatingumo galimybių.

Sutartą laiką (savaitę, mėnesį) nuolat kartu aptariame eigą, tiksliname energetinių būsenų koregavimą.

Registracija tel. 8 687 75147, el. p. JeronimasL@gmail.com.

  

SUTAIKAU NET NESUTAIKOMUS 

Įtemtas gyvenimo tempas, nuolatiniai rūpesčiai alina dvasinę, emocinę žmogaus energiją, daro žmogų jautrų kitų asmenų veiksmams, elgesiui, žodžiams, o veikiant karantinui tarpusavio bendravimo santykiai taip paaštrėja, jog, rodos, kad tolimesnis gyvenimas kartu  net neįmanomas.

Todėl kartais buvę ir artimi žmonės nebesuvaldo savo emocijų, tampa nebesugebančiais bendrauti, lieka net nesugyvenamais priešais. Deja, kaip ne kartą įsitikinau, abu lieka pralaimėjusieji, abi pusės – nekaltai nukentėjusiosios.

Pyktis – tai mūsų paklydusi, todėl ir nebesuvaldoma energija. Kuo didesnis pyktis, tuo didesnė mumyse susikaupusi energija, kurią galime ir turime visomis savo pastangomis konvertuoti į normalią emocinę būseną, pažvelgti į save ir į kitą su nauja energetika, su nauju gyvenimo ryto požiūriu.

Neperženkite raudonosios galutinio išsiskyrimo linijos, pabandykime geriau kartu paieškoti to raudonojo kilimėlio, kuriuo vėl pereitumėte į naujų santykių atšildymo, sušildymo, galbūt net naujos meilės suliepsnojimo atradimus.

Pasak Montenio, pykti ant kito žmogaus – vadinasi, būti jo vergu. Nevergaukite – gyvenkite, kartu tęsdami pradėtą gyvenimą.

Šis susitaikymo principas tinka ir susipykusiais su savimi.

Jau eilę metų vesdamas individualius pokalbius-seminarus įsitikinau, kad kartais pakanka net vieno tokio individualaus seminaro, kad žmonės, tapę nesutaikomais, gali vėl nuoširdžiai bendrauti, kurti bendrą gyvenimą, saugoti savo ir artimųjų sveikatą, kurią pyktis, nesantaika gadina labiau nei bet kurie kiti faktoriai.

Turėdamas bendro šeimyninio gyvenimo (be skyrybų 50 metų) asmeninį patyrimą, eilę metų kaupdamas kitų šeimų patirtį, mielai tuo dalinuosi su savo seminarų dalyviais. Po seminaro paprastai mes dar visą mėnesį bendraujame telefonu, tiksliname taikos ir laimės kartu proceso eigą.

Visus susijusius su individualaus seminaro pravedimo klausimus paprastai aptariame tel. 8 687 75147, galite parašyti el. p. JeronimasL@gmail.com.

Pokalbio-seminaro ir metodinės literatūros kaina 42 Eur.

 

Rekvizitai apmokėjimui pagal sąskaitą-faktūrą svetainės skyrelyje „Kontaktai“.

 

 
 
     
 

UAB „Trys žvaigždutės"
Kalvarijų g. 134-42, LT-08209 Vilnius, tel. 8 687 75147
El.p. JeronimasL@gmail.com