2023-10-03, Antradienis
En   Ru  
APIE MŪSŲ VEIKLĄ
Leidyklos vadovas-rašytojas
УКРАIНА. Повстання робoтів
KNYGA-ALBUMAS
GYVYBINĖ ENERGIJA
NAUJIENA
ATMINIMO MEDIS
TAI, KO NEPASAKO DAKTARAI
TAI, KO NEPASAKO PSICHOLOGAI
BŪSENOS ENERGETINIAI PRATIMAI
MINTIMS DĖL ATEITIES GRĖSMIŲ – STOP!
SEMINARAI 2023. ŽINIJA
ESP SEANSAI
Egoterapiniai sveikatingumo energetikos kursai
IŠSIKALBĖJIMO TERAPIJA
TAI, KO NEPASAKO DAKTARAI. KTV plius
JEI SKAUDA GYVENTI (FEP)
LAO SIUNIO SVEIKATINGUMO GYVYBINĖ ENERGETIKA
Energetiniai negatyvumo valymo kursai
Egoterapija. Autohipnozė
Energetiniai seminarai ne tik abiturientams
KNYGYNĖLIS
Knygos pradinukams
Aleksandras Alekseičikas... Dėl savęs, tavęs, nesvetimo
TREČIOJO AMŽIAUS UNIVERSITETAI
Bendruomenės
EUNUCHO ŠEŠĖLIS. BIBLIOTEKOS
Neužmirštami susitikimai
Naujienos. Renginiai. Skelbimai
Kontaktai
     
  Jei norite gyventi kitaip – darykite tai, ko nedarėte iki šiol
Seminarai 2023. Žinija

Visi norintys gali užsisakyti seminarus, individualius kursus tel. +370 687 75147, el. p. JeronimasL@gmail.com

 

 

 

 

Spalio 10  d. 17 val. NUOTOLINIU BŪDU įvyks Lietuvos „Žinijos“ draugijos

POZITYVISTŲ ir SENJORŲ KLUBŲ seminaras-diskusija

NORINT GYVENTI KAIP NORI – TEREIKIA NORO

 

Lektoriai: VU doc. dr. Artūras Bautrėnas, energetinių seminarų vedėjas Jeronimas Laucius

 

Norai – tai mūsų gyvybinės energijos išraiška. Kadangi niekas kitas be mūsų valdyti norų negali, vadinasi - ir su kokia gyvybine energija mes keliausime gyvenimo keliais, kokias aukštumas pajėgsime pasiekti, taip pat priklauso tik nuo mūsų pačių norų. Negailėkime laiko savo norams, leiskime jiems kilti kuo aukščiau, kartu  kelti mus. 

Tikslingai pasinaudokime Hiltono principu: „Daugelis žmonių nepasiekia sėkmės ne todėl, kad taiko aukštai ir nepataiko, bet todėl, kad taiko žemai ir pataiko."

Kaip savo pavasariniais norais rudenį paversti minčių, jausmų pavasariu, kalbėsimės šiame Pozityvistų ir Senjorų susitikime. Jei tik turėsite noro.

 

PRISIJUNGTI

Join Zoom Meeting
https://us04web.zoom.us/j/74446800691?pwd=evvZHuF4kSuweucnmCBG9XlBckaH5F.1

Meeting ID: 744 4680 0691
Passcode: 3m1zqx

 

 

 

 

 

 

JAU VYKSTA REGISTRACIJA Į NAUJOS 2023 METŲ RUDENS PROGRAMOS ENERGETINIUS SEMINARUS, INDIVIDUALIUS KURSUS, SUSITIKIMUS

skelbimas 2023-09-19_small.jpg 

 

 

 

 

 

 

 

Lietuvos „Žinijos“ draugijoje (Kalvarijų g. 2, Vilnius)

2023 m. birželio 14 d. 17 val.

įvyks ANTRAS KONTAKTINIS po 2 metų pertraukos POZITYVISTŲ ir SENJORŲ KLUBŲ seminaras-diskusija

DANGAUS, ŽEMĖS IR SIRTAKIO ENERGETIKA

Lektoriai VU doc. dr. Artūras Bautrėnas, rašytojas-pozityvistas Jeronimas Laucius

Kuo sudėtingesnis, neramesnis mūsų gyvenimas, tuo svarbiau stiprinti savo energetiką, išlaikyti emocinį potencialą, nuolat jį papildyti, kad mūsų pozityvumo nuostatos taptų tarsi neįveikiamu skydu prieš visas laikmečio skriaudas.

Deja, praktiškai taip nėra. Žmogus taip paskęsta tarp iš visų pusių užplūdusių rūpesčių, kad jam nebelieka laiko pasirūpinti savimi, savo būsena, savo mintimis, net savo sveikata.

Kalbėsimės, kartu ieškosime dar neišbandytų energetinių kelių, kuriais eidami savyje galėtume atrasti Save – stiprų, energingą, linksmą ir laimingą.

Kartu dar kartą pasikrausime pirmame suėjime šokyje Sirtakis atrastą džiaugsmo filosofiją teikiančia energija, dar drąsiau žadinsime slypinčias žmoguje Kūrėjo duotas galias, sustiprinsime fizinę bei dvasinę sveikatą.

Po šokių pratęsime energetinius pokalbius prie puotos stalo, kurį vėl padengsime pačių šokėjų sukurtomis vaišėmis.

Sekantis Klubo suėjimas įvyks liepos mėnesį.

Sekite mūsų svetainę www.tryszvaigzdutes.lt

Norintys gauti individualų energetinį pastiprinimą, energetinį seminarą gali paskambinti tel. +370 687 75147, parašyti el. p. JeronimasL@gmail.com

 

 

 

 


Pirmą kartą po 2 metų pertraukos gegužės 10 d. 17 val. ĮVYKO KONTAKTINIS (Vilnius, Kalvarijų g. 2)

Lietuvos „Žinijos" draugijos Pozityvistų ir Senjorų klubų seminaras-diskusija 

X ENERGETINĖS PASLAPTYS IR TRYS SIRTAKIO ŽINGSNELIAI

Kalbėjomės, kartu ieškojome dar neišbandytų energetinių kelių, kuriais eidami savyje galėtume atrasti Save – stiprų, energingą, linksmą ir laimingą.

Vieną iš kiekvienam lengvai pasiekiamų kelių atradome džiaugsmo filosofiją skleidžiančiame šokyje Sirtakis.

Net trys energetiniai Sirtakio žingsneliai – jau pakelia žmogų į aukštesnę energetinę orbitą, sužadina slypinčias žmoguje Kūrėjo duotas galias, sustiprina fizinę bei dvasinę sveikatą.

Po šokių pratęsėme energetinius pokalbius prie puotos stalo, kurį padengėme pačių šokėjų sukurtomis vaišėmis.

Sekantis Klubo suėjimas įvyks birželio mėnesį. Sekite mūsų svetainę www.tryszvaigzdutes.lt.

Norintys gauti individualų energetinį pastiprinimą, gali paskambinti tel. +370 687 75147, parašyti el. p. JeronimasL@gmail.com  

 

sirtaki 20230510_175030 small.jpg

 

 

Apie Sirtakį

Sirtakis (gr. συρτάκι) – Graikijoje gimęs uždegantis šokis, šokamas sustojus eile ar ratu, uždėjus rankas ant kaimynų pečių. Sirtakio muzika pasižymi greitėjančiu tempu, šokama sinchroniškai ir eilei judant, vingiuojant per aikštelę.

Šis šokis nėra nacionalinis graikų šokis. Sirtakį 1964 m. sukūrė garsus graikų kompozitorius Mikis Theodorakis filmui „Graikas Zorba“ (Zorba the Greek), kur džiaugsmo filosofija, visą apimantis Zorbos atliekamas šokis pakeripriverčia pamiršti bėdas ir gyvenimo rūpesčius. Po šio filmo pasirodymo Sirtakis tapo Graikijos populiariausiu šokiu ir vienu iš nacionalinių simbolių. Sakoma, kad būtent jis padėjo Graikijai išsikapstyti iš ekonominės krizės, kai sužinoję apie šokį turistai patraukė ten jo išmokti.

Mums nebūtina vykti į Graikiją – atvykite į Pozityvistų klubą

 

 

 

 

 

skelbimas bendrinis 202_(2).jpg

 

 

 

 

Visos ligos nuo nervų... ir nuo  pozityvios energijos praradimo. Energija prarandama nuo kiekvieno negatyvaus įvykio, nuo kiekvienos negatyvios situacijos, nuo kiekvienos negatyvios minties. Tų praradimų visuomet pakakdavo, o šiame pandemininiame  laikmetyje jų pilna kiekviename žingsnyje. Nenuostabu, kad dažną lydi nesėkmės, nepasitikėjimas savimi, karjeriniai praradimai. Didėja raminančiųjų vaistų poreikis, ligos lengviau suranda kelią į mūsų namus...

PSO duomenimis 80 procentų sveikatos priklauso nuo paties žmogaus, o tik 20 nuo gydytojų ir vaistų. Tai žinoma, bet ar atsiliepiama mūsų veiksmais?..

Šie seminarai, individualūs kursai, kuriuos vedu jau eilę metų, ir skirti būtent tam, kad iš tų 80 procentų sveikatingumo pasiimtume bent dalį, kuri padėtų mums stiprinti savo jėgas, savo energetiką, padėtų gyventi kuo tikresnį, sveikesnį, laimingesnį gyvenimą.

 

Jeronimas Laucius –
Lietuvos „Žinijos“ draugijos Pozityvistų klubo įkūrėjas ir lektorius, energetinių seminarų vedėjas, psichoterapinių knygų autorius („Minčių klinika“, „Pats atsisveikinu su depresija“, „Jei Tau pasaulis šaltas, sušildyk jį“, „Vaistažodžiai“ ir kt.  Konsultantas gydytojas psichoterapeutas Aleksandras Alekseičikas,  žr. nuotraukoje)

 

 

 

 

SVEIKATOS POKALBIAI SU LIGA 

laucius_aleksejcikas2.jpg 

Reikia būti ne gydomais, o gydytis – teigia žinomas gydytojas psichoterapeutas Aleksandras Alekseičikas. Būti ne gydomais, o gydytis – vadinasi, visais būdais ieškoti savo sveikatingumo energijos, pačiam padėti gydytojams ir jų paskirtiems vaistams. Tas principas tinka ir siekiant būti ne pasyviu gyvenimo situacijų stebėtoju, o aktyviu dalyviu, visais būdais ieškoti gyvenimo ir sveikatingumo energijos.

Individualių pokalbių-pratybų metu nuotoliniu ir kontaktiniu būdu mes ir ieškome konkrečių kelių, kaip nukreipti į tikslą visą savo sveikatingumo minčių energiją (liga – tai paklydusi sveikata), kaip naudotis vidinio žvilgsnio energetika, aktyvine egoterapija, nakties terapija (naktis – dienos ligų slaugytoja ir gydytoja), kaip pasinaudoti Restart (naujos energijos perkrovimo), Energetinės būsenos, Lao Siunio stuburo energetinės terapijos ir kitais energetinio sveikatingumo principais.

Su pasiryžusiais eiti toliausiai mes tęsiame energetinius ieškojimus kaip pasikrauti gamtos energija, kaip praktiškai naudotis Energetinio palaiminimo, Energetinio kvėpavimo (kvėpavimas – kelias, kurio siela patenka į kūną), Energetinio rezonanso principais, kurių kiekvienas gali būti tikras sveikatos generatorius, energetinis skydas, saugantis ne tik žmogaus sveikatą, bet lemiantis ir gerą nuotaiką, pilnavertį gyvenimą net ir esant pandemijos sąlygoms.

Visus susijusius su individualaus seminaro pravedimo klausimus paprastai aptariame tel. +370 687 75147, galite parašyti el. p. JeronimasL@gmail.com.

Pokalbio-seminaro ir metodinės literatūros kaina 50 Eur.

Rekvizitai apmokėjimui pagal sąskaitą-faktūrą svetainės skyrelyje „Kontaktai“. 

 

 

 

 

ENERGETINIAI NEGATYVUMO VALYMO KURSAI

Negatyvioji energija, susikaupusi žmoguje, ne tik apriboja jo galimybes siekiant bet kokio tikslo, bet ir žaloja sveikatą, neleidžia jaustis pilnaverčiu žmogumi, trukdo bendrauti su aplinkiniais.
Negatyviosios energijos žalojantį poveikį žmogus supranta tik iki tam tikros ribos. Vėliau jis pripranta ir vargina jau ne tik pats save, bet ir kaltina aplinkinius. Tai tapo ypač aktualu pandemijos – galingo ir ilgalaikio negatyvumo dozės – sąlygomis.

Šiame seminare ieškome kaip geriau suprasti ir įvertinti vidinius ir išorinius pokyčius, kaip atrasti visas įmanomas energetines galimybes, kaip nepasiduoti liūdesiui, nepasitikėjimui savimi, kaip, atsikračius negatyvumo, pasikrauti ir naudotis gyvenimo, sveikatingumo energija.

INDIVIDUALI ENERGETINIŲ NEGATYVUMO VALYMO KURSŲ PROGRAMA
1. Individuali žmogaus negatyvumo problemų analizė;
2. Negatyvumo šaltinių paieška jo dienotvarkėje;
3. Negatyvumo šaltinių praeityje paieška, analizė;
4. Vidinių ir išorinių negatyvumo šaltinių paieška ir analizė;
5. Žmogaus imlumo pozityvumui nustatymas;
6. Individualizuotas energetinis negatyvumo valymas;
7. Nakties terapijos pratybos;
8. Energetinių kodų panaudojimas energetinio balanso atstatymui;
9. Naujo energetinio lygmens užfiksavimas;
10. Metodinės literatūros parinkimas.

INDIVIDUALIŲ ENERGETINIŲ NEGATYVUMO VALYMO KURSŲ (2 val.) ir metodinės medžiagos kaina 50 Eur. Grupinių (įmonėms, organizacijoms) kursų kaina – pagal susitarimą.

Kontaktai išankstiniam registravimuisi:  tel. +370 687 75147, JeronimasL@gmail.com.

Rekvizitai apmokėjimui pagal sąskaitą-faktūrą svetainės skyrelyje „Kontaktai“.

 

 

 

 

IŠSIKALBĖJIMO IR ENERGIJOS PRIĖMIMO VEIKSMINGOJI TERAPIJA

Vesdamas individualius energetinius užsiėmimus, seminarus įsitikinau, kad jau ilgokai besisvečiuojanti pas mus pandemija, saviizoliacija negatyviai veikia mūsų mintis, jausmus, silpnina dvasines ir fizines jėgas, kurių, norint įveikti šias laikmečio problemas, reikia daugiau nei bet kada.

Žmogų, turintį mažiau galimybių pasidalinti su kitais savo išgyvenimais, savo jausmais ir mintimis, dažnai apima liūdesio, nusivylimo, vienišumo nuotaikos, dar labiau slopina jo gyvenimo, vilties, pasitikėjimo savimi energiją. Tuo daug kartų įsitikinau bendraudamas su žinomu gydytoju psichoterapeutu Aleksandru Alekseičiku), kartu rašydamas knygas dvasinės sveikatos temomis.

Išsikalbėjimas su gebančiu išklausyti, įsiklausyti į žmogaus išgyvenimus, priimti juos kaip savus suteikia išsikalbančio mintims naujumo, gaivumo, pasitikėjimo savimi energijos, atskleidžia iki tol nematomus, neatrastus stiprybės šaltinius, tuo padeda įveikti ir vidinius, ir išorinius sunkumus.

Kadangi, o ypač šiuo metu, daugelis žmonių užsiėmę vien savo problemomis, savo bėdomis, tai surasti galinčių nors trumpam užmiršti save ir įsiklausyti į kito žmogaus išgyvenimus kartais tampa neįmanoma, todėl, norėdamas padėti, ėmiau vesti Išsikalbėjimo ir energijos priėmimo veiksmingosios terapijos nuotolinius bei kontaktinius susitikimus, kurių metu laisvai, nevaržomai išsikalbėdamas mano pašnekovas tarsi perneša visas slegiančias savo mintis iš vieno sąmonės taško į kitą. Tuo metu vyksta minčių apšvieta, mintys pamatomos naujoje šviesoje. Žmogus atranda daug nereikalingų, klaidinančių minčių, kuriose lieka nematomos, neveiksmingos visos tos mintys, kurios galėtų padėti jam įveikti visus sunkumus, stiprintų dvasinę ir fizinę sveikatą. Viena kenksminga mintis gali užkrėsti kitas mintis, gadinti visą žmogaus gyvenimą.

Vykstantį terapijos procesą vaizdžiai galima palyginti su užgriozdintos spintelės tvarkymu. Kiek joje atrandama susikaupusių nereikalingų, net sugedusių daiktų, tarp jų kartais – ir pamirštų brangenybių.

Tų sveikatos, vitališkos gyvenimo minčių-brangenybių ieškoma ir atrandama šio terapinio išsikalbėjimo-išklausymo metu. Galioja viena būtina sąlyga: išsikalbantysis, o ypač išklausytojas turi būti kiek įmanoma atsipalaidavęs, dvasingai nusiteikęs suprasti, padėti. Pokalbio metu vyksta ir aktyvus naujos energijos priėmimas, nes tuomet ne tik atsilaisvinama nuo negatyvių ir nenaudingų minčių, bet tuo pačiu atsiranda energetinės erdvės naujoms išklausytojo energetinėms nuostatoms ir energetiniam potencialui priimti.

Jei išsikalbantysis užduoda man sunkesnių klausimų, kartais atsakymų ieškau ir ilgesnį laiką. Mes tuomet susijungiame nuotoliniu būdu dar kartą. Būna, kad mes susidraugaujame ir kartu kreipiame gyvenimą į energetinės sveikatos, galimybių ieškojimo prie bet kokių esamų sąlygų, kursą.

Net kelios mano pašnekovės tokią išsikalbėjimo ir energijos priėmimo terapiją apibūdino taip: „Tai tarsi laiško rašymas Likimo angelams.“

Skambinkite: tel. +370 687 75147, rašykite: el. p. JeronimasL@gmail.com.

Visada būkite aktyvūs gyvenimo energijos ieškotojais. Tai ne tik būtina, bet ir kilnu, prasminga, žavu. Bendraukime. Ieškokime. Atraskime.

 

 

 

 
STUBURO SVEIKATINGUMO ENERGETIKOS KURSAI (pagal Lao Siunio metodiką)

Visiems žinomą teiginį, kad stuburas valdo visus vidaus organus, Lao Siunis panaudojo praktiniams energetinio sveikatingumo tikslams. Pagal jo sukurtą metodiką energetiškai  atpalaiduodami stuburo raumenis, kartu siųsdami energetinius signalus į reikalingas vietas. Kursų metų mes sustipriname savo energetines galias, kurių dėka suteikiame galimybes pačiam organizmui įveikti negalavimus, paleisti energetines Restart programas, net atjaunėjimo procesus.

Apmokėjus už kursus, suderiname nuotolinio ar kontaktinio būdo susitikimo laiką. Paprastai pirmo susitikimo-pokalbio metu išdėstomi visi praktiniai Energetinio kvėpavimo principai ir metodika, o vėliau mėnesio laikotarpyje be papildomo apmokėjimo nuolat aptariame, detalizuojame, tiksliname taikomų principų veiksmingumą, siekiame geriausio rezultato.

Kursų kaina 50 Eur. Kartu gali prisijungti ir šeimos nariai, artimi draugai. Bendruomenėms, įstaigoms kursų kaina 100 Eur.

Registracija tel. +370 687 75147, galite parašyti el. p. JeronimasL@gmail.com.

Rekvizitai apmokėjimui pagal sąskaitą-faktūrą svetainės skyrelyje „Kontaktai“.

 

 

 

 

REFLEKTORINIS ENERGETINIO PALAIMINIMO PERDAVIMAS (pagal Lao Siunio metodiką)

Energetinis palaiminimas – tai pačių aukščiausių tikslinių energetinių virpesių (bangų) priėmimas iš energetinio retransliatoriaus, kuris gavėjui pasiunčia moduliuotą sveikatingumo, pasitikėjimo savimi, sėkmės ir t. t. energiją. (Lao Siunis: dangus – tai energetinė visatos šventovė, energetinių virpesių reflektorius).

Pirmiausia išanalizuojame esamas gyvenimiškas problemas, situacijas, bandome nustatyti likimines priežastis, energetinių būsenų galimybes. Pagal  Lao Siunį viena iš žmogaus likiminės nesėkmių  priežasčių gali būti likiminės energijos ir globos praradimas.

Naudodamasis  jo Tikslinio energetinio palaiminimo metodika, perduodu energetinio palaiminimo energetiką, kurios momentinis ir ilgalaikis poveikis fiksuojamas per naujas žmogaus mintis, konkrečius pokyčius bei įvykius.

Gavėjas turi bent netrukdyti (gali ir padėti) priėmimui, mintimis neužblokuoti savo energetinių kanalų, stebėti vykstančius naujus energetinius (sveikatingumo, sėkmingumo ir t. t.) pokyčius, fiksuotai laukti  naujų energetinių sėkmių, sveikatingumo galimybių.

Sutartą laiką (savaitę, mėnesį) nuolat kartu aptariame eigą, tiksliname energetinių būsenų koregavimą.

Registracija tel. +370 687 75147, el. p. JeronimasL@gmail.com.

  

SUTAIKAU NET NESUTAIKOMUS 

Įtemtas gyvenimo tempas, nuolatiniai rūpesčiai alina dvasinę, emocinę žmogaus energiją, daro žmogų jautrų kitų asmenų veiksmams, elgesiui, žodžiams, o veikiant karantinui tarpusavio bendravimo santykiai taip paaštrėja, jog, rodos, kad tolimesnis gyvenimas kartu  net neįmanomas.

Todėl kartais buvę ir artimi žmonės nebesuvaldo savo emocijų, tampa nebesugebančiais bendrauti, lieka net nesugyvenamais priešais. Deja, kaip ne kartą įsitikinau, abu lieka pralaimėjusieji, abi pusės – nekaltai nukentėjusiosios.

Pyktis – tai mūsų paklydusi, todėl ir nebesuvaldoma energija. Kuo didesnis pyktis, tuo didesnė mumyse susikaupusi energija, kurią galime ir turime visomis savo pastangomis konvertuoti į normalią emocinę būseną, pažvelgti į save ir į kitą su nauja energetika, su nauju gyvenimo ryto požiūriu.

Neperženkite raudonosios galutinio išsiskyrimo linijos, pabandykime geriau kartu paieškoti to raudonojo kilimėlio, kuriuo vėl pereitumėte į naujų santykių atšildymo, sušildymo, galbūt net naujos meilės suliepsnojimo atradimus.

Pasak Montenio, pykti ant kito žmogaus – vadinasi, būti jo vergu. Nevergaukite – gyvenkite, kartu tęsdami pradėtą gyvenimą.

Šis susitaikymo principas tinka ir susipykusiais su savimi.

Jau eilę metų vesdamas individualius pokalbius-seminarus įsitikinau, kad kartais pakanka net vieno tokio individualaus seminaro, kad žmonės, tapę nesutaikomais, gali vėl nuoširdžiai bendrauti, kurti bendrą gyvenimą, saugoti savo ir artimųjų sveikatą, kurią pyktis, nesantaika gadina labiau nei bet kurie kiti faktoriai.

Turėdamas bendro šeimyninio gyvenimo (be skyrybų 50 metų) asmeninį patyrimą, eilę metų kaupdamas kitų šeimų patirtį, mielai tuo dalinuosi su savo seminarų dalyviais. Po seminaro paprastai mes dar visą mėnesį bendraujame telefonu, tiksliname taikos ir laimės kartu proceso eigą.

Visus susijusius su individualaus seminaro pravedimo klausimus paprastai aptariame tel. +370 687 75147, galite parašyti el. p. JeronimasL@gmail.com.

Pokalbio-seminaro ir metodinės literatūros kaina 42 Eur.

 

Rekvizitai apmokėjimui pagal sąskaitą-faktūrą svetainės skyrelyje „Kontaktai“. 

 

 

 

 

 

MES JUMS PADĖSIME IŠLEISTI SAVO KNYGĄ. TAI LABAI PAPRASTA

Vienose knygose paliekame savo mintis, kitose – profesinę informaciją, trečiose – kūrybinius bandymus. Jos visos vienaip ar kitaip vertingos, kažkam reikalingos.

Tačiau žmogaus gyvenimo prasmės atžvilgiu pačios vertingiausios yra paprastos knygos su savo, šeimos narių, tėvų, giminių nuotraukomis, su trumpais jų aprašymais. Tai ir yra tarsi ŠEIMOS GYVENIMO BIBLIJA.

Juk čia ilgiems amžiams išliks užfiksuoti  jūsų visų gyvenimo momentai, veidai. Kompiuterinėse laikmenose visa tai dingsta greitai ir visam laikui.

Mes  užgyvename tai, ką turime ir tai, ką paliksime savo anūkams, proanūkiams, giminių giminėms...

Kai kas galvoja, kad knygos išleidimas – tai kažkoks ypatingai sunkus darbas, kad mano gyvenimas nevertas, kad geriau liksiu niekam nežinomas.

Knygą išleisti nei brangu, nei sunku. Ištraukite iš spintų, komodų gal net nuo jaunystės laikų nevartytų fotonuotraukų albumų, patogiai įsikūrę prie stalo atverskite juos, ir prieš jūsų akis atsiskleis nuostabi praeities romantika, sugrįš netikėti prisiminimai, lyg gyvi atgis užmiršti veidai. Mieli prisiminimai – tai minčių ir jausmų vitaminai, tai nauja gyvenimo energija, kuri šiuo metu taip reikalinga. O atgaivinus save praeities šaltinių gaiva daugeliui savaime kils idėja paprastais žodžiais aprašyti savo išgyvenimus, užfiksuoti juos popieriuje ar kompiuteryje.

Tai ne tik prasmingas darbas, dvasinės energijos sustiprinimas, bet ir pusę darbo knygos išleidimui. Belieka ateiti į leidyklą.

Mūsų leidykla „Trys žvaigždutės“ padeda, pataria visais leidybiniais, kūrybiniais klausimais, yra išleidusi jau ne vieną  knygą, vertą Šeimos gyvenimo biblijos vardo.

 

 
 
     
 

UAB „Trys žvaigždutės"
Kalvarijų g. 134-42, LT-08209 Vilnius, tel. +370 687 75147
El.p. JeronimasL@gmail.com