2021-08-05, Ketvirtadienis
En   Ru  
Kūryba. Leidyba
Leidyklos vadovas-rašytojas
TAVO ŠEIMOS GYVENIMO BIBLIJA
PADĖK IR TUOMET, KAI NIEKAS PADĖTI NEGALI
ORIGINALIOJI „STEBUKLO“ PLYTELĖ
ELEKTRONINIS KNYGYNĖLIS „VAISTAŽODŽIAI“
REFLEKTORINIS ENERGETINIO PALAIMINIMO PERDAVIMAS
Susitikime YouTube
EKSPERIMENTINIS IŠSIKALBĖJIMO SEMINARAS
FORTŪNA RUGPJŪČIO 2–8 d.
APŽVALGIINIAI SEMINARAI
LAO SIUNIS – ENERGETINIO SVEIKATINGUMO KŪRĖJAS
LAO SIUNIO SVEIKATINGUMO GYVYBINĖ ENERGETIKA
Energetiniai negatyvumo valymo kursai
Egoterapija. Autohipnozė
Energetiniai seminarai
Energetiniai seminarai dvyliktokams
Knygynėlis
Aleksandras Alekseičikas... Dėl savęs, tavęs, nesvetimo
Neišeik iš gyvenimo
Plakatai
Žmogaus sauga
Atsargus – tai ir saugus
Visuomenės sveikatos centrams
Trečiojo amžiaus universitetai
Bendruomenių vadovams
Lietuvos rotariečiams
Bendravimas su bibliotekomis
Vaikų darželių auklėtojoms, mokytojams
Naujienos. Renginiai. Skelbimai
Mano kraštas. Bendraukime
Populiariausios knygos
Įdomiausi laiškai
Lietuvai pagražinti draugijos Vilniaus skyrius
Kontaktai
     
  Jeronimas Laucius kviečia susitikti Facebook’e, YouTub’e
Lao Siunis – energetinio sveikatingumo kūrėjas

Lao Siunis, gim. 1945 metais Pekine, kilmingoje gydytojų šeimoje, ne tik tęsia seną dinastinę liniją, pasišvęsdamas gydyti, ieškoti naujų medicininių sveikatos saugojimo būdų, bet ir kuria savus, dabar jau plačiai žinomus energetinius sveikatingumo metodus. Į tą kelią jį išvedė tai, kad nei universiteto profesoriai, nei patyrę gydytojai (ypač Vakarų) praktiškai nieko nedaro, kad paskatintų pacientus naudotis savo prigimtinėmis, gamtos teikiamomis galiomis, kad patys jaustųsi savo sveikatos šeimininkais, kad naudotųsi ta chrestomatine taisykle, jog žmogus yra savireguliuojanti, atstatanti, save tobulinanti sistema. Taisyklė yra, o praktinis jos panaudojimas, deja, tėra taikomas tik retais, išimtiniais atvejais. Todėl jis su visa energija pasišventė medicininių, energetinių, kosmologinių galių ieškojimams ir savo žinių perteikimui visiems pasirengusiems tai priimti ir naudotis.

Pirmiausia Lao Siunis naujai pritaikė žinomą Hipokrato teiginį, kad stuburas – tai sveikatos siela. Kaip gydytojas, jis puikiai žinojo, kad stuburas valdo visus vidaus organus, kad daugelio ligų, negalavimų priežastis yra stuburo pažeidimai. Ilgai gilinęsis į šią problemą, jis įsitikino, kad žmogus gamtos apdovanotas nepaprastomis energetinėmis galiomis, kuriomis naudodamasis (ypač generuodamas nugaros smegenų veiklą) jis kartais pats sau gali padėti veiksmingiau nei medicininės, fizioterapinės, elektrostimuliacinės priemonės.

Susidomėjęs kosmologija, kuri nagrinėja pasaulį kaip laiko, erdvės ir visų reiškinių visumą, Lao Siunis atrado gamtos energetinių srautų rezonavimo principus, kuriais naudodamasis sukūrė energetinio palaiminimo, gyvybinės energijos pakrovimo, kosmologinių energetinių ženklų, individualizuotų kosmologinių galių metodikas, kurias jis praktiškai taikydamas atskleidė naujas žmogaus energetines, emocines, sveikatingumo galias.

Visa tai apjungęs į vientisą energetinių galių atskleidimo ir praktišką energijos panaudojimą žmogaus sveikatingumui, Lao Siunis suteikė daugeliui žmonių naują gyvybinį resursą, išsprendė kitais, įprastais būdais sunkiai išsprendžiamas sveikatingumo problemas.   

Jis teigia, kad pati didžiausia problema kodėl, ypač vakariečiai, ne visada naudojasi jo energetinio sveikatingumo metodais, yra stereotipinio mąstymo, abejingumo sau, nuovargio nuo emocinio perkrovimo, neįgalumo naujovėms pasekmė. Tačiau visa tai kompensuoja tie, kurie, išbandę veiksmingus jo energetinio sveikatingumo atradimus, patys jais naudojasi, perduoda juos tiems, kuriems jie gyvybiškai reikalingi.  

P. S. Su Lao Siuniu man teko ne kartą bendrauti tarptautiniuose renginiuose. Jis labai domėjosi mano knygomis, „vaistažodžiais“, mielai man perteikė savo energetinio sveikatingumo metodikos paslaptis. Dalį konkrečių Lao Siunio metodinių patarimų (jais naudojuosi vesdamas energetinio sveikatingumo kursus) rasite mūsų svetainėje www.tryszvaigzdutes.lt.  Besidomintiems mano tel. 8 687 75147.

 

 

Jeronimas Laucius, rašytojas pozityvistas, leidėjas, energetinių seminarų lektorius

 

 

 

GYVYBINĖS ENERGETIKOS SVEIKATINGUMO KURSAI


Nuolat veikiantys Energetiniai sveikatingumo kursai padeda sustiprinti žmogaus energetines fizines ir sveikatingumo galias, kurių dėka sutelkiamos galimybes pačiam organizmui įveikti negalavimus, paleisti atnaujinančias energetines „Restart“ programas, paveikti net atjaunėjimo ir kitus energetinius procesus.

Šių kursų metu, naudodamiesi Lao Siunio vienu pagrindiniu energetinio sveikatingumo principu, kad stuburas valdo visus vidaus organus, suteiksime jo energetiniams ryšiams generuojantį veiksmingą energetinį sveikatingumo poveikį, darantį visapusišką įtaką visiems gyvybiniams procesams.

Suderinus nuotolinio ar kontaktinio būdo (laikantis galiojančių reikalavimų) susitikimo laiką ir apmokėjus už kursus, pirmo susitikimo-pokalbio metu išdėstomi visi praktiniai principai ir metodika, o vėliau mėnesio laikotarpyje be papildomo apmokėjimo nuolat aptariame, detalizuojame, tiksliname taikomų principų veiksmingumą, siekiame geriausio rezultato.
Kursų kaina 50–180 Eur. Kartu gali prisijungti ir šeimos nariai, artimi draugai.
Rekvizitai apmokėjimui pagal sąskaitą-faktūrą žr. skyrelyje „Kontaktai“. Tel. 8 687 75147, galite parašyti el. p. 
JeronimasL@gmail.com

 

 

 

 

Į Ž A N G A

Pirmiausia Lao Siunis pataria naujai pažvelgti į save, matyti savyje visų žmogiškų galimybių turėtoją. Kiekvienas mūsų esame ir burtininkas, ir ekstrasensas, ir Niutonas, ir Einšteinas... Mes visi esame sukurti pagal Dievo paveikslą ir panašumą. Su Minčių prožektoriumi vaikščiokime po savo vidinį pasaulį, ieškokime, atraskime visa tai, kuo esame apdovanoti, praktiškai naudokimės visais tais turimais turtais, kurie dažnai lieka net nepaliesti. Esamos galimybės – tik užsilikusių įsitikinimų pasekmė. Keiskime juos.

Taikydami praktinius pozityvaus mąstymo  energetikos principus mes sustiprinsime save energetiškai, sukursime naują sveikatingumo energiją, kuri gali padėti įveikti ir dvasinius, ir fizinius negalavimus. Pozityvumas reikalingas jau vien tam, kad imtume rūpintis savimi, kad neatiduotume savęs vien vaistams ar išoriniams negatyvumo poveikiams.

Pozityvumas – tai energija. Pozityvumas – tai kalno viršūnė, nuo kurios atsiveria platus naujų, dvasinių, fizinių, sveikatos galimybių horizontas.

Lao Siunio „Energetinio rezonanso principas“ padeda sugauti norimą sėkmės, sveikatos rezonansinę bangą, taip pat stiprina žmogaus energetiką, sveikatingumą.

Ypatingai naudingi ir veiksmingi Lao Siunio praktiniai stuburo energetinio sveikatingumo pratimai. Pasidomėkite ir sužinosite, kad per nugaros smegenis ateina nerviniai impulsai į vidaus organus ir galūnes, kad stuburas valdo visus vidaus organus, kad stuburas vadinamas sveikatos siela, tačiau vargu ar rasite konkrečių patarimų, kaip pačiam atrasti užstrigusius signalus, kurių gydomoji sveikatingumo galia lieka užblokuota, kaip pačiam atverti jiems sveikatos kelią.

Tai palyginus gana nesunkiai pasiekiama naudojantis Lao Siunio stuburo energetinio atpalaidavimo ir valdymo metodika. Galite patys intuityviai siekti giluminio stuburo atpalaidavimo, mokytis valdyti energetinius sveikatingumo signalus, bandyti  naudotis Lao Siunio meditacine energetika, išgirsti, kaip tarpusavyje „kalbasi“ stuburo slanksteliai, kaip į ten, kur labiausiai reikalinga, siunčiami sveikatingumo energetiniai laiškai-signalai, kaip rimsta širdis, lengvėja krūtinėje, skaidrėja mintys, kaip po visą kūną sklinda sveikatingumo energija. 

Su norinčiais dirbti savarankiškai ar užsisakyti individualius tikslinius kursus-energetines pratybas mielai galime pasikalbėti tel. 8 687 75147.

Fortūna, Likimas padeda tik ieškantiems.

 

Jeronimas Laucius, rašytojas pozityvistas, leidėjas, energetinių seminarų lektorius

 

 

 

 

LAO SIUNIO METODIKOS P R A T I M A I 

Tai tik kai kurie Lao Siunio metodikos darbiniai etapai, pagal kuriuos dirbame kartu su kursų dalyviais. Kai ką galite pabandyti ir patys. Noras – tai jau energijos apraiška. Galite paskambinti tel. 8 687 75147.

 

Išmokti koncentruoti dėmesį į save kaip į visų žmogiškų galimybių turėtoją.

Principas „Kur dėmesys – ten ir energija“.

 

Taikyti praktinius pozityvaus mąstymo energetikos principus.

Pozityvumas reikalingas jau vien tam, kad imtum rūpintis savimi.

Pozityvumas – tai energija.

Pozityvumas – tai kalno viršūnė, nuo kurios atsiveria platus galimybių horizontas.

Esamos galimybės – tik užsilikusių įsitikinimų pasekmė. Analizė. Pokyčiai.

 

Išmokti naudotis praktiniais stuburo energetinio sveikatingumo pratimais. Sveikatingumo energetinių signalų atstatymu ir generavimu kurti naują  sveikatingumo energetinį lygį. Stuburo stebuklingoji energetika. (Principai: „Stubure „gyvena“ visi mūsų stresai. Išlaisvink juos“, „Stuburas – sveikatos siela“).

Sugauti save apie ką dabar galvoji, kur „pririštos“ tavo mintys?

Stop negatyvioms mintims.

Pozityvus nusiteikimas.

Fizinis ir dvasinis atsipalaidavimas, įsijautimas į savo vidinį pasaulį.

Giluminis stuburo įsijautimas.

Stuburo ištiesinimas, tempimas – poza.

Įkvėpti nuo paskutinio slankstelio ir eiti  į viršų. Įžanga.

A. Vienu įkvėpimu iki galo.

B. Reikalingais etapais. Nutiesti energetinius ryšius į reikalingą vietą. Sukurti abipusį ryšį.

C. Viršutiniai slanksteliai.  Skersinis atpalaidavimas, iki pečių.

Ryšys su centru. Vientisumo energija.

Keliauti iki pat galvos atramos.

Sustoti kur reikia.  Pabūti, mintimis persikelti nuo stuburo iki vietos. Galima nukreipti jėgą iš abiejų pusių.

Paskleisti po visą kūną.

Iškvėpiant nuo viršaus iki apačios, ne per stuburą, o per nugarą – atpalaiduojame nugaros raumenis.

Paleidžiama, suderinama išsiderinusi autonominė nervų sistema – vidinė energetika.

Daryti keletą (n) kartų.

Galima pereiti į automatinį rėžimą iki pat miego.

Išilginis energetinis kvėpavimas stuburu. Kartu su nugaros raumenimis.

Energetinis kvėpavimas sustojant ties probleminėmis vietomis.

Energetinių signalų pasiuntimas į probleminius organus.

 

Skersinis kvėpavimas – plečiant stuburą į šonus. Tai antras atlaisvinimo būdas. Galima atskiromis zonomis.

Tinklinis kvėpavimas – siųsti signalus  nuo stuburo į visus vidaus organus.

Visa vidine energetika siųsti stuburui energiją. Energetinis pakrovimas.

 

Kaip sugauti sėkmės (sveikatos) bangą?

Pereinamieji procesai. Prabudimas. Į miegą. Netikėtumas.

Nustatyti vidinę bangą (džiaugsmo, sveikatos, stiprybės).

Vizualizacijos bangą (matyti save jaunystėje, foto, vaizdas).

Gamtos dalelės principas. Restart. Pakrauti.

 

Bandyti, ieškoti, kaip stiprinti patiems savo sveikatą ne tik reikia, bet ir būtina, tai parodo mūsų vitališkumą, energingumą, meilę sau ir gyvenimui. Lao Siunis

 

Sėkmės ir energijos jos ieškant!  Bendraukime  tel. 8 687 75147. 

  

 

 

 

 

ENERGETINIAI STUBURO KVĖPAVIMO KURSAI

Jurgio Brėdikio knygoje „Kitokiu žvilgsniu" galime atrasti tokias mintis apie stuburą, kurios gali būti (man ir tapo) tikros vedlės į neribotas sveikatingumo energetikos galimybes.

„Hipokratas stuburą laikė sveikatos siela... Tarpslankstelinių diskų pažeidimai – tai pirmiausia dvasios pažeidimai... Judant tarp slankstelio kaulo ir kremzlės susidaranti trintis sukuria energiją. Tarpslanksteliniai diskai - tai lyg mažos baterijos, o visas stuburas - didelis energijos generatorius ir šviesos informacijos šaltinis."

Kadangi per nugaros smegenis ateina nerviniai impulsai į visus vidaus organus ir galūnes, todėl Energetiniai stuburo kvėpavimo pratimai gali padėti išvengti daugelio su amžiumi atsirandančių problemų, sustiprinti savo energetines galias, kurių dėka suteikiame galimybes pačiam organizmui įveikti negalavimus, paleisti energetines „Restart" programas, net atjaunėjimo procesus.

Kursų metu aptariami ir kiti svarbiausi energetinio sveikatingumo faktoriai, kurie turi didžiausią įtaką žmogaus energetinei sveikatai:

Pozityvumo (džiaugsmo) energetika;
Gyvenimo energijos išsaugojimas ir papildymas;
Negatyvumo valymas;
Emociniai ir loginiai skydai.

Bandyti, ieškoti kaip patiems stiprinti savo sveikatą ne tik reikia, bet tai parodo mūsų vitališkumą, energingumą, meilę sau ir gyvenimui.

Apmokėjus už kursus, suderiname nuotoliniu būdu virtualinio susitikimo laiką. Esant leidimams renginiams galimas ir tiesioginis bendravimas.

Paprastai pirmo susitikimo-pokalbio metu išdėstomi visi praktiniai Energetinio kvėpavimo principai ir metodika, o vėliau mėnesio laikotarpyje be papildomo apmokėjimo su kiekvienu žmogumi atskirai nuolat aptariame, detalizuojame, tiksliname taikomų principų veiksmingumą, siekiame geriausio rezultato.

Kursų kaina 50 Eur. Kartu gali prisijungti ir šeimos nariai, artimi draugai. Bendruomenėms, įstaigoms kursų kaina 100 Eur. 

Rekvizitai apmokėjimui pagal sąskaitą-faktūrą: UAB „Trys žvaigždutės", a/s LT28 7044 0600 0104 8455.

Tel. 8 687 75147, el. p. JeronimasL@gmail.com

 

 

 

ENERGETINIS SKIEPAS IR PALAIMINIMAS 

Vidinė pozityvi nuostata, pozityvus nusiteikimas turi didelę, kartais net lemiamą įtaką visuose siekiuose, visose gyvenimo srityse. Ir atvirkščiai – abejonės, nepasitikėjimas, negatyvios mintys silpnina energiją, trukdo pasiekti tikslą, nuveda klystkeliais.

Naudotis nemokama pozityvumo energija derėtų visais atvejais, įprasti ją generuoti reikėtų nuolat, o ypač gyvenant pandemijos sąlygomis.

Kalbant ir apie vakcinas, kiekvienas žmogus yra laisvas pasirinkti arba tas negatyvias informacijas, kurių visada galima rasti, jas sustiprinti savo įprastomis nuostatomis, arba tai priimti energetiškai, aktyvuoti visomis savo vidinėmis galimybėmis.

Aš, kaip pozityvistas, su jumis dalinuosi savo įspūdžiais, savo nusiteikimu ir mintimis, kurios galėtų (savaime suprantama, tik to norintiems) sustiprinti savo energetiką – sveikatos ir sėkmės generatorių.

Skiepo laukimas, gavus kvietimą, turėtų būti panašus į kokios didelės šventės laukimą. Štai liko trys, dvi, viena diena ir, pagaliau, šventiškai nusiteikęs tu keliauji, kaip į atlaidus.

Ta pozityvi nuotaika kelia ne tik dvasią, bet ir stiprina kūną. Juk teigiama, kad pozityvumas sveikatai turi didesnę įtaką, nei dieta bei gyvenimo būdas. O juk pozityvumo injekcijos nieko nekainuoja, jomis naudotis, stiprinti save gali kada tik panorėjęs.

Poliklinika – tai sveikatos šventovė. Įženk į ją jausdamas pagarbą ir meilę viskam, kas čia vyksta.

Ir štai tu gydytojos globoje. Gydytoja ar seselė tau ruošia sveikatos eliksyrą. Pasiruošk ir tu. Pasiruošk tam iškilmingam susitikimui, kai skiepo atomai, molekulės susitiks su tavo neuronų pulkais, pasisveikins su tavo milijardais nervinėmis ląstelėmis.

Tame iškilmingame susitikime aktyviai dalyvauk ir pats. Juk tas susitikimas skirtas tau. Su meile ir džiaugsmu priimdamas skiepe esančią energiją ją sustiprini visa savo vidine, savo minčių ir jausmų energija. Tai tampa nenugalima jėga, skydu prieš tuos užpuolikus, kurie, pasklidę po visą mūsų gyvenimo erdvę, nežinia kada gali tave užklupti ir nugalėti. Skiepo ir tavo vidinės energetikos skydas daro tave neįveikiama tvirtove, laimina tave gyvenimo džiaugsmo energija.

Tas skydas taps dar tvirtesnis, jei tu nuolat prisiminsi jį turįs, jei ir tu jį nuolat palaiminsi savo palaiminimo energetika, savo noru gyventi, kurti, mylėti.

Aš pats pasiskiepijau „Astra Zeneca“ vakcina, apie kurią yra daugiausia negatyvios informacijos, todėl tai kompensavau dviguba pozityvumo energetika. Sėkmės.

 

P. S. Tai tik viena iš mano energetinių seminarų, individualių pokalbių, kuriuos visada galite užsisakyti,  temų. Visos mano temos yra apie tai, kaip ieškoti gyvenimo energijos, stengtis ja nuolat pasikrauti, kaip išlikti sveikam ir energingam net ir nerimstant pandemijai.


Kasdien (nuo 12 iki 13) visą valandą nemokamai skiriu mūsų energetiniam bendravimui, tel. 8 687 75147.


 

Jeronimas Laucius, rašytojas pozityvistas, energetinių seminarų lektorius, leidyklos „Trys žvaigždutės“ vadovas

 

 

 

 

 

NERIMO PASEKMĖS
sausio mėn. tyrimo duomenys

Remiantis  analize, beveik pusė – 46 proc. – tyrimo dalyvių nurodė, kad jų psichologinė gerovė yra prasta.

„Taip pat 31 proc. šio tyrimo dalyvių patiria išreikštus depresijos ar nerimo simptomus.

Savižudybės rizika būdinga 21 proc. tyrimo dalyvių, o 22 proc. iš jų ši rizika yra aukšta", – nurodoma tyrime.
Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/multimedija/rinkis-gyvenima/vel-atverus-gyvenima-viskas-taip-tikrai-nepasibaigs-jau-ryskeja-labiausiai-pazeistos-zmoniu-grupes.d?id=86336021

 

Pas mane dažnai kreipiasi žmonės su žmogiškomis problemomis, o ne su neurotiniais simptomais. V . Franklis

 

Dabar vyrauja nuomonė, kad daugumą ligų sukelia genai, todėl mes tam tikra prasme esame savo DNR nelaisvėje (genai yra DNR fra­gmentai). Jei mūsų giminės linijoje daug žmonių mirė nuo širdies ligų, mes darome išvadą, kad ir mums gresia mirtis dėl tos pačios priežasties. Tačiau neseniai atsiradęs epigenetikos mokslas ligos priežastis apibūdina kitaip: ligą sukelia genai, bet genus ligai užprogramuoja aplinka. Kalbu ir apie išorinius veiksnius, ir apie vidinius. Išoriniai veiksniai - tai už­teršta aplinka, nesveikas maistas, radioaktyvi spinduliuote ir taip toliau. O vidiniai veiksniai, arba vidinė aplinka, yra cheminiai elementai, kurie sudaro emocijų pagrindą. Kai emociškai reaguojame į įvairias situacijas, organizme atsiranda biocheminių medžiagų, kurios arba pristabdo tam tikrų genų veikimą, arba tam tikrus genus suaktyvina. Įsidėmėkite, kad patys genai nesikeičia - keičiasi tik jų aktyvumo lygis. Būtent tai mums yra svarbiausia, nes nuo genų aktyvumo priklauso mūsų sveikata ir visas gyvenimas. Net jeigu turime ligos geną, jei tas genas liks neaktyvus, liga nepasireikš. Dr. Joe Dispenza. TAPKITE ANTGAMTIŠKI, 56 p.

 

 

SVARBIAUSIOS J. LAUCIAUS SEMINARO TEZĖS
(KAS SUPRANTA – TESINAUDOJA)

Jos padės seminarų klausytojams prisiminti nagrinėtas temas, palengvins jų praktinį panaudojimą.

1. VISKĄ - IR NUOTAIKĄ - REIKIA UŽSIDIRBTI

2. MĄSTYMAS - DIALOGAS.

3. EGOTERAPIJA.  Negali duoti, ko neturi.

4. RAT SISTEMA

5. KAIP PASIKRAUTI  GAMTOS ENERGIJA

6. NAKTIES TERAPIJA

7. ŽMOGUS - KALNAS     V - 28

8.  DIRIGENTO PRINCIPAS. Kasdien tris kartus.

9. ŠILUTĖS  PRINCIPAS

10. MOCARTO PRINCIPAS

11.  DVIEJŲ AKUMULIATORIŲ PRINCIPAS

12. EMOCINIAI SKYDAI

13. LOGINIAI SKYDAI

14. GYVENIMO TILTO ATRAMŲ PRINCIPAS   ATEITIS - 32

15. SVEIKATOS POKALBIAI SU LIGA

16. REZONANSO PRINCIPAS

17. ORO PROGNOZĖS PRINCIPAS   TURI - 19

18. MANO REIKIA PRINCIPAS

19.  MINČIŲ HIGIENA IR ENERGIJA

20. NEBIJOTI. PAŽINTI. PAMILTI     V - 56

21. SVEIKATOS POKALBIAI SU LIGA. HOMOENERGETIKA (individualūs seminarai)

22. PALAIMINTIEJI SAVIMI GV - 16 PRAUSTIS DANGUMI  GV - 27  SU DANGAUS PALAIMINIMU GV- 42

23. VAISTAŽODŽIŲ TERAPIJA

24. SVEIKATPINIGIAI

25. NANONAIČIAI

 

 


 

BANDYK! PRISIJUNK! ATRASK!

Kartą žmogus plaukdamas valtimi, neatsargiai persisvėrė per valties kraštą ir valtis viduryje upės apsivertė. Kadangi jis nemokėjo plaukti ir nežinojo šio Fortūnos recepto, tai iš karto ėmė skęsti. Teliko šauktis pagalbos.

Visa laimė, kad sėdintis su meškere ant kranto žvejys išgirdo šauksmą ir pamatė, kaip tas nelaimėlis tris kartus paniręs, jau ruošėsi atsisveikinti su šiuo pasauliu. Negalėdamas kitaip padėti, žvejys iš visų jėgų sušuko:

– Stok ant dugno! Stok ant dugno!

Skęstantysis, netekęs jokios vilties, paklausė patarimo, pabandė stotis. Kai atsimerkė pamatė, kad vandens jam tebuvo vos iki bambos.

Upė buvo negili, bet pakankama, kad nepabandžius stotis, galėtum paskęsti. Žmogus būtų ir paskendęs...

Jei viskas nesiseka, jei pasiekei visų nesėkmių dugną, kai atrodo, kad jau blogiau negali būti, bet yra, nuramink save tuo, kad ir visų nesėkmių dugnas - nėra bedugnė.

Bandyk stotis ant visų dugnų, kurių gyvenimas (kaip IR VAISTAŽODŽIUOSE randamos energijos), mums negaili.

BANDYK! PRISIJUNK! ATRASK!


 

 

 

KAIP GYDYTIS VAISTAŽODŽIAIS

Teigiama, kad visos ligos – nuo nervų, kitaip pasakius – nuo blogų emocijų. Vadinasi, gydydami emocijas, priimdami teigiamas gyvenimo nuostatas, generuodami pozityvią mąstyseną mes saugome, stipriname savo ne tik emocinę, bet ir fizinę sveikatą.

Vaistažodžiai ir skirti būtent tam tikslui – padėti žmogui atrasti jų energetinį sveikatingumo poveikį, kuo ilgiau ir tikslingiau generuoti energetinį potencialą, visokeriopai ne tik stiprinti, bet ir džiuginti, laiminti save.

Skaitome pirmą vaistažodį:

 

 

KAIP GIMSTA GYVENIMO TAKAI

Pirmiausia per tuščią lauką praeina Likimas.

Paskui jo pramintu taku jau nužingsniuoja Žmogus.

Eidamas jis ištrokšta.

Tuomet išsikasa šulinį.

Laukdamas, kol šulinys prisipildys vandens, jis pasistato namuką.

Netrukus takas į namuką atveda Moterį.

Paskui jiedu ilgai ir laimingai gyvena.

 

Jeigu...

Jeigu abu prisimena, kas pirmas praėjo tuo taku.

 

Ką tai duoda man pačiam? Be šio vaistažodžio aš jausčiausi nelaimingas, nes šiandien vos beįstengiu išlaikyti leidyklą, mažai begaliu išleisti savo knygų, mažai galiu padėti kitiems autoriams ir t. t.

Skaitau šio vaistažodžio mintį, kad žmogus gali pasijausti laimingas, jei prisimena, ką jam davė Likimas. Iškart prisimenu, kad man tik Likimas visai netikėtai padėjo tapti žurnalo „Žvaigždutė" vyriausiuoju redaktoriumi, leidyklos „Trys žvaigždutės" vadovu, išleisti virš šimto autorinių knygų, kurios iki šiolei verčiamos į kitas kalbas...

Likimas lėmė tapti lektoriumi, padėjo susitikti su daugeliu lemtingų žmonių, susipažinti ir susidraugauti su A. Alekseičiku, kuris įkvėpė keletą knygų parašyti apie depresiją, su kuria žmogus gali ne tik pasisveikinti, bet ir pats atsisveikinti. Tai man padėjo atrasti ir vaistažodžius, kurie taip pat jau verčiami net į kelias kalbas, dalintis seminaruose apie vaistažodžių terapiją...

Taigi, be šio vaistažodžio šiandien būčiau sunkiai beišgyvenantis leidėjas, bet perskaitęs jį, prisiminęs Likimo siųstas dovanas – tampu laimingas viso gyvenimo sėkmėmis. O tai – ir energija, ir sveikata, ir galimybės įveikti visus sunkumus.

Dabar – Jūsų eilė. Sakote, mažas atlyginimas, menka pensija, nėra nuotaikos, baimė dėl rytdienos...

Perskaitykite vaistažodį, perskaitykite sau, perskaitykite kartu su Likimu, kuris ėjo kartu su jumis, padėjo išvengti ligų, nelaimių, lėmė susitikimus, draugus, šeimą... Atrandate, kad turite namus, išsilavinimą, pomėgius, galimybes...

Nepasijutote laimingi? Skaitykite dar kartą. Jaustis laimingu – vadinasi, generuoti laimę, sveikatą, energiją. Viso to šiandien ypatingai reikia. Todėl skaitome toliau:

 

 

ŽMOGUS – KAIP KALNAS

Ir pats didžiausias kalnas tėra iškilusi ir įgavusi kalno formą žemės pluta.

Pats kalnas jokios naudos niekam neduoda.

Atvirkščiai – jis trukdo ir tiesti kelius, ir statyti namus, ir tekančią saulę kažkam užstoja.

Tačiau, kai prie kalno prieina geologas, kai jis su savo įgytomis žiniomis ima jį tyrinėti, ieškoti gamtos ten paslėptų naudingų iškasenų, kalnas virsta tikru lobiu, kuris praturtina šimtus žmonių, todėl šalia neretai iškyla ištisi miestai.

Geologo atrasti turtai žmones maitina, rengia, įkvepia naujiems ieškojimams.

Ir žmogus – kaip koks kalnas. Kol jis savyje neieško tų vidinių turtų, netyrinėja, kokiais talentais, gabumais jį apdovanojo gamta, tol jis nenaudingas nei sau, nei kitiems – tik užima vietą žmonių eilėje.

Tačiau, kai jis, pažvelgęs į kitus žmones-kalnus ar pastūmėtas kokio impulso, susimąsto ir ima ieškoti savo išskirtinumo, savo gyvenimo prasmingumo, jis atranda tokius lobius, kurie keičia visą gyvenimą, puošia jį talentų briliantais, naujų atradimų žavesiu.

Žmogus, tapęs savo vidinių turtų geologu, nuolat ieško, atranda minčių ir gyvenimo paslapčių grožį, juo puošia visą savo pasaulį.

Kartais tam pakanka vieno impulso, vieno susimąstymo, vieno kitokio žvilgsnio į save.

Deja, daugeliui tai nepavyksta.

O Tau dabar gal pasiseks...

 

Čia mažai ką galima ir pridurti. Svarbiausia – kuo ilgiau pabūti su savimi, su savo mintimis, savo jausmais. Atrasti viską, kuo Tave apdovanojo Kūrėjas – kiekvieno mūsų ir pareiga, ir gyvenimo prasmė.

Su meile pabūk su savimi. Paieškok Kūrėjo tau duotų dovanų.

Aš pats pirmą kūrybos sakinį parašiau sulaukęs trisdešimties metų. Atradau, kad galiu rašyti. Tai tapo gyvenimo tikslu. O jeigu nebūčiau tuomet pabandęs ieškoti?..

Tu, kaip ir aš, kaip ir kiekvienas turi viską, ką turi patys laimingiausieji.

Būk savo vidinių turtų geologu...

 

 

PRABUDIMAS

Kai jį aplankė nerimas, jis prabudo.

Apsidairė.

Pamatė, kur esąs, ką turįs, ką galįs.

Tada suprato, ką galima ir ko negalima pakeisti.

Dabar savo gyvenimo laiką skyrė tik tam, kad viskas, kas įmanoma, įgautų prasmę.

 

Bendraudamas, ypač su depresija besigydančiais žmonėmis, įsitikinau, kad nerimas, lyg koks piktavalis vedlys, stumia žmogų vis į didesnį nerimą, menkina gyvybines žmogaus jėgas.

Šis vaistažodis yra ne vienam padėjęs naujai permąstyti nerimo esmę. Mąstymas – tai dialogas. Tik dialogas keičia neveiksmingas nuostatas.

Keisk. Kilk. Laimėk.

 

 

Net apnykusias pačias juodžiausias mintis sekantis vaistažodis gali jas transformuoti į vitališkas naujo gyvenimo atradimo energiją.

Sunku pasakyti, kiek iš tų tūkstančių savanoriškai išėjusių iš gyvenimo žmonių šis vaistažodis būtų padėjęs jiems naujai pamilti gyvenimą. Tačiau jį perskaityti ir pamąstyti mums dar ne vėlu.

 

PASIRINKIMAS

Nusivylusi gyvenimu ji nusprendė pasitraukti iš gyvenimo.

Būdama pedantiška ji norėjo, kad per laidotuves skambėtų jos pačios pasirinkta gražiausia muzika.

Ji kruopščiai rinkosi tai Bachą, tai Verdi, tai Mocartą.

Galų gale pasirinko muziką – įstojo į Konservatoriją.

 

Veikla, azartas dažnai daro stebuklus. Nepririškite savo minčių prie jokio įsivaizduojamo stulpo. Suteikite mintims laisvę.

Mūsų laukia ir Konservatorijos, ir Akademijos, ir visos Gyvenimo mokyklos. Belieka rinktis...

 

 

ŽIBINTININKAS

Miestas jo laukdavo kaip saulėtekio.

Jis išeidavo iš namų ir lėtai žingsniuodavo iš gatvės į gatvę, kol nelikdavo jo neaplankyto nei vieno skersgatvio, nei vieno kiemo.

Žibintininkas – tą vardą žinojo ir didelis, ir mažas – ką besutikęs pažvelgdavo sutiktajam į akis ir, nepamatęs jose žiburėlio, savo žvilgsniu jį uždegdavo.

Nušvisdavo ne tik žmonių akys, ne tik jų veidai, bet ir pati gatvė, o kai jis apeidavo visą miestą, nušvisdavo ir dangus.

Tačiau, kai žmonės pasinerdavo į darbus, užsidarydavo namuose, kažkas jų žvilgsnių šviesas užgesindavo ir vėl aptemdavo miestas, nebelikdavo dangaus.

Tik tamsa.

Žmonės vėl laukdavo Žibintininko kaip saulėtekio.

Ir sulaukdavo.

Taip būtų tęsęsi iki šiolei, bet Žibintininkas vis labiau pavargdavo, jam vis sunkiau sekėsi atlikti savo darbą.

Kai jau visai nebegalėjo išeiti iš namų, jis uždegė savo šviesųjį žiburėlį danguje, kad žmonės nuo jo galėtų užsidegti savo akių žiburėlius.

Tas žiburėlis negesta iki šiolei.

Tereikia, ištarus Žibintininko vardą, įdėmiai jo paieškoti danguje ir savyje.

Žibintininko vardas, jo gyvenimas, jo paslaptis – tas pats žodis – Žibintininkas.

Tavo Žibintininkas.

 

Tai kvietimas pamatyti vitališkus gyvenimo žibutėlius savo akyse, kvietimas pakilti virš buities, pajusti meilę gyvenimui su visomis jo paslaptimis ir kasdieniniu grožiu, kuris mus supa iš visų pusių.

 

 

GYVENIMO LYGTYS

Sveikata minus mano ligos – lygu mano sveikata.

Atmintis minus mano užmaršumas – lygu mano atmintis.

Kasdieniniai džiaugsmai minus mano užmiršti vargai – lygu mano Gyvenimo džiaugsmas.

Visi žmonės minus man neįtikę – gali būti lygu mano vienatvei.

Viso pasaulio turtai minus tai, kas man nereikalinga – lygu mano turtas.

Gyvenimas su visais minusais ir pliusais, su meile ir viltimi – lygu mano Gyvenimas.

 

Žmogaus valioje ieškoti ir atrasti sveikatos, stiprybės, gyvenimo džiaugsmo šaltinius. Tik nuo mūsų valios priklauso kaip mes priimame savo trūkumus, savo draugus, net savo vienatvę, kaip mes sprendžiame visas gyvenimo lygtis, kad gyvenimas taptų kuo labiau savas, kad jame rastume kuo daugiau pasitikėjimo, prasmės, gyvenimo vertybių.

 

Dvasinio energingumo temomis yra išleistos dvi knygos – „Vaistažodžiai" ir „Gyvenimo vaistažodžiai". Jas aptarinėdami įvairių seminarų, individualių pokalbių, pratybų metu dalinamės tais energetiniais principais, kurie klausytojams galėtų generuoti savas energetines interpretacijas, skatinti juos savianalizei, skindančias iš daugelio šaltinių negatyvumo apraiškas kompensuoti pozityvumu, gyvenimo energija.

Spausdindamas mūsų svetainėje „Kaip gydytis vaistažodžiais" turiu net kelius tikslus.

Pirma, kad jau turintys „Vaistažodžių" knygas lengviau suprastų energetinių vaistažodžių paskirtį, galėtų efektyviau jais pasinaudoti.

Antra, kad panorėję šias knygas įsigyti mūsų leidykloje „Trys žvaigždutės", žinotų šių knygų turinį ir prasmę.

Trečias tikslas, kad visi norintys stiprinti savo sveikatingumo energetiką gali užsisakyti „Vaistažodžių terapijos" analitinį seminarą. Tereikia apie savo norą parašyti el. p. JeronimasL@gmail.com arba paskambinti tel. 8 687 75147.

Tikiuosi, kad net šių kelių vaistažodžių „iššifravimas" padės skaitytojams eiti savianalizės keliu, paskatins rūpintis savo dvasine energetika ir sveikata, kurios  šiuo metu siaučiant visokiems virusams ypač reikia.

 

Jeronimas Laucius – lektorius, rašytojas, leidyklos „Trys žvaigždutės" vadovas

 

 

 

 

vaistazodziai_gyvenimo2.jpg

Knyga jau išleista. Tai antra Vaistažodžių serijos terapinė knyga.

 

 

Ištraukos iš knygos „Gyvenimo vaistažodžiai“:

 

PAJUSK DIDYBĖS AKIMIRKĄ

Ar Tu matei kaip paukštis ruošiasi skrydžiui?

Kaip viskas jame pasikeičia.

Koks jis tampa išdidus, kad gali pakilti virš žemės, kad gali skristi, skristi, skristi...

Žvelgdamas iš dangaus aukščio jis ima suvokti, kad tie, neturintys sparnų, kažkada, savo laiku, nepabandė pakilti virš žemės, todėl ir liko be sparnų.

Gaila...

Žmogus neturi sparnų, bet jo mintys gali juos užsiauginti.

Joms jokio laiko bausmės įstatymai negalioja.

Tavo mintims tereikia padaryti tai, ko kažkada nepadarė anie pirmieji žmonės – pabandyti skristi.

Suteik mintims tą skrydžio galią. Leisk joms pakilti.

Dabar pažvelk į save iš naujo - pajusk, koks išdidumas apima Tavo mintis, kai jos ruošiasi skrydžiui...

 

 

BELSKIS IR PASITIKS

„Belskis ir atidarys", – taip teigia sena žmonių išmintis.

Jis beldėsi kantriai ir ilgai, bet durų niekas neatidarė.

Niekas nepriėjo net žvilgtelti pro langą.

Ir pro rakto skylutę ten viduje jis neįžvelgė nei jokios gyvos dvasios.

Bet jis tikėjo ta žmonių išmintimi, ir beldėsi, beldėsi, beldėsi...

Tuk tuk, tuk tuk, tuk tuk...

Staiga vienu metu išgirdo skambant muziką.

Durys dabar jam tapo skambiausiu instrumentu, vėjas - nenuilstančiu akompaniatoriumi, medžiai, gatvės, dangus - pilna Olimpijos sale...

Taip kūrybos pasaulis pasitiko gimstantį naują Kūrėją.

 

 

LIKIMINIAI ŽMONĖS

Viskas, kas žmogiška, nesvetima ir likimui.

Žmonės, atradę tą lemties dėsnį, priėmę jį į savo gyvenimą, vadinami likiminiais žmonėmis.

Jiems jau nebebaisi vienatvė, nes likimas jų niekad nepalieka, todėl jie ir tamsiausioje naktyje, ir gūdžiausioje girioje nesijaučia vieniši.

Ir gyvenimo kryžkelėse jiems jau nebereikia abejoti, kuriuo gyvenimo keliu derėtų pasukti - kelią parodo pats likimas.

Einant kartu su likimu, žmogui jau nebūtina žiūrėti vien sau po kojomis, jis gali dairytis aplinkui, gėrėtis viso pasaulio grožiu, užpildyti juo savo sielą ir jausmus, o išlaisvintos mintys gali sklandyti po visą horizontą.

Jos surenka iš regimų vaizdų, iš sutiktų keliautojų, iš jų likimų visa, kas prasmingiausia, kas gražiausia, kas labiausiai gali būti reikalinga tam žmogui.

Jis tampa turtingas, laimingas, mylintis ir mylimas vien todėl, kad supratęs, jog viskas, kas žmogiška, nesvetima ir likimui, susidraugavo su juo.

PASAULIO GARSAI

Iš visų žvaigždynų, planetų, galaktikų, iš dangaus tolių ir žemės gelmių aidi, sklinda matomo ir nematomo pasaulio garsai.

Jais tarpusavyje susikalba žvaigždės, galaktikos, planetos, kalnai, pievos, ežerai.

Žemė klausosi tos Pasaulio kalbos ir nesupranta, kodėl žmonės jos negirdi.

Tuomet, kas svarbiausia, ji išverčia jau žmonėms girdima lietaus, miško, jūros bangų ošimo kalba, aiškina jiems dangaus šviesos ir tamsos ženklais.

Bet žmonės nuo lietaus slepiasi po skėčiais, miške temato medžius, juos verčia lentomis, pripuolę prie jūros, joje teskandina savo kasdienybes, o dangus su savo pranašiškais ženk­lais tampa vis labiau nepasiekiamas žmonių žvilgsniams.

Pasaulio garsai pasiekia visus, išskyrus tuos, kuriems jie labiausiai skirti - žmones.

Tačiau ir pasaulio garsų, ir žmonių viltys tos pačios - išgirsti, įsiklausyti ir suprasti.

 

 

GYVENIMAS BE FONTANŲ

Buldozerininkas, dirbdamas nuo ryto iki vakaro, regėjo vien tuos pačius raistų, kelmų, šiukšlynų vaizdus.

Kas dieną galingu buldozeriu jis visa tai stumdė į šiukšlių kalnus, kuriuos vėliau kiti išveždavo į sąvartynus.

Diena iš dienos matant tokią betvarkę, jam rodėsi, kad ir visas pasaulis yra tarsi vienas didelis raistas.

Ir tik paskutinę darbo dieną, prieš išeidamas į pensiją, jis, išjungęs buldozerio motorą, pirmą kartą atsigrįžo.

Negalėjo patikėti savo akimis. Iki pat horizonto matėsi vien žalios pievos, žydintys gėlynai, trykštantys fontanai.

Jis norėjo visu tuo pasidžiaugti, bet siela, taip ilgai nemačiusi fontanų, jų įjungti jau nebepajėgė...

Gal Tau dar ne vėlu.

 

 

 

 

 

 

 

vaistazodziai2.jpg

vaistazodziai_2_4virs.jpg

„Vaistažodžiai“ – pirma Vaistažodžių serijos terapinė knyga. Jau atspausdinta antra pataisyta, papildyta knygos laida

 

Ištraukos iš knygos „Vaistažodžiai“ 

 

KAIP GIMSTA GYVENIMO TAKAI

Pirmiausia per tuščią lauką praeina Likimas.

Po to pramintu jo taku jau nužingsniuoja Žmogus.

Beeidamas jis ištrokšta.

Tuomet išsikasa šulinį.

Belaukdamas, kol šulinys prisipildys vandens, jis pasistato namuką.

Netrukus takas į namuką atveda Moterį.

Paskui jiedu ilgai ir laimingai gyvena.

Jeigu prisimena, kas pirmas praėjo tuo taku. 

 

 

DIENOS KELIAS

Diena – tai kelias, o naktis - sugrįžimai.

Dienomis keliauji su Laiku ir su savimi.

Naktį gali pamatyti, kaip kartais buvo eita tik su savimi, bet ne kartu su Laiku.

Naktį grįždamas į pradžią gali įsitikinti, kad kartais ėjai ir ne su Laiku, ir ne su savimi.

Naktį gali išvysti visus nueitus ir būsimus kelius.

Svarbiausia pabudus pasitikslinti, ar tikrai prabudai.

 

 

RYTO DOVANA

Ar Tu matei, kaip gimsta rasos lašelis?

Ar sugavai to gimimo Tau siunčiamą mintį? Kaip ji Tau padėjo įminti savo gyvenimo prasmingumą?

Rasos lašelis gimsta, kad pagirdytų gėlės žiedą ir nudžiugintų Tave.

Argi tai nepanašu į žmogaus gyvenimą? Juk ir žmogus gimsta, kad būtų kažkam naudingas, kad džiugintų kitus.

Jei beskubėdamas gyventi nepastebėjai rasos lašo gimimo, tai paklausyk, ką Tau sako lėkdamas sveikinti Žemę pirmas ryto saulės spindulys.

Kiekvienas rytas – naujo ir kaskart vis nepakartojamo Gyvenimo pradžia.

 

 

VEIDRODŽIŲ PASAULYJE

Tyla – širdies veidrodis. Tik tyloje gali išgirsti, kaip plaka Tavo širdis.

Tamsa – nuodėmės veidrodis. Tik joje pamatai, kas tamsesnė: tamsa ar Tavo nuodėmė.

Žmogus – visų klausimų ir atsakymų veidrodis. Jei tik ieškosi atsakymų.

Žemė – tavo žingsnių veidrodis. Jame gali pamatyti iš kur atėjęs ir kur gali nueiti.

Dangus – vilčių veidrodis. Kai viltis pakyla iki Dangaus, ji tampa Tavo gyvenimo tikslu.

Žvelk į visus pasaulio veidrodžius ir pamatyk save ne tokį, koks esi, o koks Tu gali būti.

 

 

 

 

BELAUKIANT NUŠVITIMO

Netikėtas žybsnis kartais taip apakina  žmogų, kad jis kuriam laikui tampa tarsi neregys.

Kartais žybsnis  švysteli  danguje, tik pačiam dangui, ir užgęsta.

Kai kas žybsnyje įžvelgia jam siųstą lemties ženklą, kurį mindamas jis pradeda minti ir savo gyvenimo paslaptis.

Būna, kad žybsnio nubrėžta dangumi trajektorija žmogui parodo kur link jis turi ieškoti savo laimės.

Tačiau pats lemtingiausias yra minties žybsnis.

Jei jis neapakina, neužgęsta nepastebėtas, tai žmogų jis ir pažadina, ir išveda į gyvenimo kelią. Jis daro atradimus, stebuklus, suteikia pažinimo, gyvenimo meilės galią.

Jei tik jis neapakina, neužgęsta nepastebėtas...

 

 


 

POKALBIS SU KEPURE

Jis dabar jau nebepamena, kas davė jam patarimą, kad jei neturi su kuo pasitarti, tai gali nusiimti kepurę ir su ja pasikalbėti.

Patarimas jam patiko. Kadangi su žmonėmis  jis susitikdavo tik prabėgomis, tai ir pasikalbėti su bet kuo tapo vis sunkiau. Ką besakyti apie žmones, kai ir pats gyvenimas jį užkliudydavo tik prabėgomis.

Gyvenimo, kaip ir žmonių, nesulaikysi, nesustabdysi nuo įprasto lėkimo. Rodos, pati lemtis iš dienų ir rūpesčių  susisukusi  sau botagą, vaikė visas jo dienotvarkes dulkėtais gyvenimo keliais, neleisdama nieko pakeisti pagal savo valią.

Tik nusiėmęs kepurę, tik abiem rankomis į ją įsitvėręs, jis galėjo nors trumpam sulaikyti lemties primestą bėgsmą ir išsikalbėti  tol, kol išlaikys rankose kepurę.

Deja, to gyvenimą naujai įprasminusio atradimo niekas nepriėmė. Visi taip skubėjo, kad nerado laiko pasikalbėti net su savo kepurėmis.

Jam beliko tik svajoti, jog kada nors susirinks keli jo geriausi draugai, nusiims kepures ir, galbūt pirmą kartą, visi nuoširdžiai pasikalbės.

Jie net atsisveikindami iš rankų nepaleis kepurių, kurias, kaip kiti traškančius ausinukus, užsidės tik išėję į pilnas skubančių žmonių gatves.

 

 

 

 

LIKIMINIS ŽMOGUS

Ką jaučia akmuo, žmogaus paleistas į kitą žmogų?

Ar gali jis pats pakeisti orbitą ir praskrieti pro šalį, nieko nesužeidęs?

Ar yra vilties, kad po to jį kažkas pakels nuo žemės ir įmūrys į šventovės sieną?

O gal paties likimo ir lemta tuo likiminiu žmogumi būti Tau? 

 

 

 

 

GIMTI GYVENIMUI

Jei tavo rytas prasideda nuo įprastinės kavos gurkšnio, nuo skubaus telefono skambučio, nuo rytinių pasaulio ar vietinių naujienų, nuo šuolio į automobilį – vadinasi, tu negyveni.

Tik tuomet, kai rytas prasidės nuo saulės patekėjimo, tik tuomet tu vėl atgimsi.

Juk turėjo kažkada tai būti tavo gyvenime nors vienas toks rytas, kuris, kaip ir visiems, kas gyvas, prasidėtų nuo saulės patekėjimo.

Turėjo būti ir tokia diena, kai saulė buvo visos dienos garsų ir tylos dirigentė. 

Jei taip buvo – vadinasi, tu dar gali vėl atgimti.

Jei taip nebuvo – vadinasi, reikės gimti gyvenimui iš naujo.

 

 

 

DANGAUS DOVANA     

Sako, kad kadaise žmonės gimdavo su sparnais. Skraidydami tarp paukščių, jie džiaugėsi iš arčiau matydami dangų, pakildami virš debesų.

Paskui žmonės išmoko kurti,  svajoti ir mintimis jie pakilo ne tik aukščiau už plačiasparnius erelius, bet ir galėjo laisvai nardyti po visas dangaus platybes, nuskrieti į kitas planetas, drąsiausi net keliaudavo po jas.   

Žmonėms nebebuvo ko pavydėti paukščiams, ir sparnai jiems nustojo augę...

Po daugel amžių niekas nebeprisiminė, kad kažkada turėję sparnus. Dar vėliau jau nebeatsiminė, jog praeityje buvo tokie laikai, kada jie mokėjo svajoti.

Tik kai Ikaras visų akivaizdoje kartą pabandė nuskristi į saulę, žmonės vėl panoro iš arčiau pamatyti dangų. Bet dabar jo valdovai, vengdami žmonių pykčio, bijodami, kad ir danguje dėl jų kaltės gali kilti tokie pat karai, kokie nuolat vyksta žemėje, sparnų jiems nebeatsiuntė, žmonių, nepasislėpusių metaliniuose lėktuvuose ar raketose, į dangų nebepriėmė.

Bet, kaip brangiausią dovaną, žmonėms, įveikusiems žemės minčių trauką, svajoti leido.

 

 

 

 

PATAMSIO DĖSNIS

Pradžioje jis  padarė atradimą, eksperimentiškai nustatęs, kad plaunant lėkštes patamsyje reikia žymiai mažiau vandens, nes tamsoje nematyti, kas ant tų lėkščių lieka.

Jei nematyti – vadinasi, kaip ir nieko nėra. Nėra ko ir stengtis.

Tačiau to atradimo esmės nesuprato nei Patentų biuro darbuotojai, nei kolegos, nei draugai.

Tik tuomet, kai jis paaiškino, kad Patamsio principas tinka ir savęs, ir gyvenimo pažinimui, viskas  pasikeitė.

Visuotinis dėsnis tapo ir pripažintas, ir taikomas praktiškai.

Žmonės pagaliau suprato, kad jie, to nežinodami, ilgus metus tik patamsy, tik apgraibomis žvelgdami į savo vidų ten nematė nei  turimų gabumų, nei talentų, kuriais, savaime suprantama, negalėjo ir pasinaudoti.

Gyvendami patamsy jie apgaulingai tenkinosi savo patamsiu, nieko neieškodami nei savyje, nei gyvenime.

Dabar visi, kas suprato Patamsio dėsnio esmę, galėjo užsidegti savo sielos fakelus ir erdviame gyvenimo žemėlapyje aiškiai pamatyti, kur yra atsidūrę, kokie lobiai, kokie talentai slypi juose pačiuose, kiek daug galimybių yra aplinkui.

Pasišviesk Patamsio dėsniu ir laimėk gyvenimą.

 

 

 

 

 

MEDŽIO IR ŽMOGAUS VIRSMAS

Medis neatlaikė audros šėlsmo ir virsdamas prispaudė žmogų. Jam iš rankų iškrito knyga. Vėjas vartė puslapius, ir žmogus norom nenorom ėmė skaityti.

Tai buvo jo paties ir kitų žmonių gyvenimų nuotrupos. Vėjas tarpais puslapius keitė labai greitai, kartais ilgai jam prieš akis laikydavo tą patį gyvenimo epizodą ar kokį užmirtą praeities įvykį.

Kuo ilgiau jis skaitė, tuo labiau artėjo prie savęs, prie savo gyvenimo. Juk dabar žmogus ir kūnu, ir mintimis  sulaikytas nuo įprasto bėgsmo, atiduotas tik pačiam sau. Jis po daugel metų galėjo būti tik su savimi.

Pagaliau vėjas  nurimo, palikdamas prieš jį atverstą puslapį. Jame tebuvo tik trys trumpi žodžiai: „Kelkis ir eik!"

Kelkis ir eik!

Žmogus pakilo.

Pakilo visam laikui. 

Dairydamasis į kitus žmones jis stebėjosi: „Kiek daug dar yra tokių, ant  kurių vis dar neužvirsta medis."

 

 

 

 

 

CHAOSAS IR RAMYBĖ

Sako, kad tai buvo iš tikrųjų.

Karalius pasikvietęs geriausius dailininkus, paprašė jų nupiešti paveikslą, kuris visiems suteiktų ramybę, nes žmonės skundėsi jos neturį, bet labai pasiilgę.

Ilgai karalius rinkosi, ilgai jis ieškojo tokio paveikslo, į kurį žiūrėdamas pajustų ramybės teikiamą džiaugsmą,  ir žmonės pagaliau atrastų kelią į sielos ramybę čia, žemėje, o ne kažkur rojuje.

Deja, nei vienas paveikslas jo nesužavėjo, jo neįkvėpė nei lygaus ežero, nei miegančios žemės, nei pienės pūko  vaizdai. Visiems kažko vis trūko. Liko paskutinis paveikslas, kuris, deja,  labiau buvo panašus į chaosą, o ne į ramybę.

Jame dailininkas buvo nupiešęs sraunią upę, per kurią susikibę rankomis, kad srovė jų nenuneštų link krioklio, brido žmonės. Visą dangų dengė tamsūs audros debesys, iš kurių švysčiojo grėsmingi žaibai.

Karalius jau norėjo mesti tą paveikslą į šalį, bet paskutiniu momentu jo kamputyje tarp ąžuolo šakų pastebėjo lizdą, kuriame tupėjo paukštis su dviem paukščiukais. Jie visi ramiai sau dairėsi po gerai pažįstamą pasaulį, nes iš patirties jau žinojo, kad rytoj išaus nauja diena, kad po audros dar lengviau bus susirasti maisto, kad dangus bus dar labiau mielas ir gražus.

Karalius perskaitė ir įvertino dailininko mintį: koks  chaotiškas bebūtų pasaulis, ieškodamas visada gali sau atrasti sielos bei gyvenimo ramybę.

Nuo tų laikų žemėje karalių sumažėjo, o chaoso tik padidėjo.

Vadinasi, padidėjo ir savo vietos gyvenime, savo ramybės atradimo vertė. 

 

GYVENIMO LAIKRODŽIŲ MEISTRAI

Jei Tu, apimtas pažinimo geismo, imsi ir išardysi laikrodį, o supratęs, kaip jis veikia, vėl jį surinksi, tai laikrodis neis, jei ant stalo liks bent menkiausia jo detalė. Laikrodis sukonstruotas taip, kad jam reikalinga viskas, kas ten buvo iš pradžių.

Visai kitaip veikia Gyvenimo laikrodžiai.

Kai Tu, ieškodamas Gyvenimo meilės ir prasmingumo, ant minčių stalo išdėliosi visus parėjusio laiko įvykius, ir tai, kas buvo klaidinga, netikslinga, kas neverta nei prisiminti, viską, kas nepuošia šiandienos išmesi į minčių sąvartyną, tai pasijusi tarsi būtum įsigijęs naują Gyvenimo laikrodį. Dabar jis rodo, kur ieškoti naujų gyvenimo vertybių, gyvenimo grožio, dabar jis skaičiuoja tik likimo dovanas, kurių anksčiau būtum nematęs, jų negavęs.

Tu jautiesi tarsi palaimintas, jau vien tuo, kad patiri malonumą gyventi, kad Gyvenimo laikas skirtas vien Tau, kad gali mąstyti, kurti, mylėti.

Tu kas rytą pajunti Likimo palinkėjimą, kuris tampa Gyvenimo meilės dovanomis.

Gyvenimo laikrodžių meistrų ieškoti ir to amato mokytis nereikia. Tereikia pasirinkus lemtimi saulėtą dieną likti vien su savo mintimis.

Duok joms ieškojimų laisvę ir džiaukis Gyvenimo aistra!

 

 

 

 

 

VAISTAŽODŽIŲ ŽYDĖJIMAS

Retai taip būna, kad išleista knyga iškart atranda kelią pas skaitytojus. Knygą „Vaistažodžiai", kurią išleidau vos prieš mėnesį, jau tenka kartoti. Tačiau didžiausias emocinis džiaugsmas tame, kad ji sutinkama, priimama, skaitoma, kaip ir turėjau tikslą ją rašydamas - kad žmogus su siela, mintimis pajaustų save, kad atvertų savo vidinį pasaulį, kad atrastų savo vidines galias ir taptų kuo laimingesnis ir kuo labiau mylintis Gyvenimą.

Tokios tikrai šventiškai įkvepiančios  buvo  dvi paeiliui knygos sutiktuvės - gegužės 6 dieną Lietuvos „Žinijos" draugijos Pozityvistų klube ir gegužės 7 dieną Klaipėdos Pempininkų bibliotekoje.  Pozityvistų klube dalyvavo, kalbėjo ir knygos rėmėjas  Alfredas Sabaliauskas (antras iš kairės) su žmona Dalia (trečia iš kairės). Alfredas yra pats kelių knygų autorius, aistringas keliautojas, visapusiškai kūrybingas žmogus.

Klubo gretas papildė įdomi ir iškili asmenybė Lidija Talmantienė (antra iš dešinės). Ji įdomiai papasakojo apie save, savo gyvenimą.

Pempininkų bibliotekoje susirinko gausus skaitytojų  būrys. Buvo tikra kūrybinė nuotaika, dalinomės mintimis apie gyvenimo grožį, kurį reikia atrasti kiekvienam, siekiančiam pilnaverčio gyvenimo. Kilo mintis įkurti ir Klaipėdoje Pozityvistų klubą, pasvajojome apie „Vaistažodžių" muzikinę interpretaciją.

Linkiu sėkmės visiems feisbukiečiams. Norintys savo sieloje pasisėti „Vaistažodžių" jau žinote, kur rasti jų sėklų.

pempininkai_20190507_182322_small.jpgpk_20190506_191922_small.jpg

 

 

 

 

VAISTAŽODŽIŲ TERAPIJA


Žodis gydo, žodis žeidžia – teigia sena žmonių išmintis. Deja, praktiškai dažniausiai naudojama tos visuotinės išminties tik antroji dalis – žeidžiančioji pusė. Tuo nuskriaudžiame ne tik kitus, bet ir patys save.

Pagailėkime savęs, pagydykime save, tuo pagydydami visą savo pasaulį.

Vaistažodžiai. Aš juos, kaip žolininkės vaistažoles, rinkau ir jungiau į vaistažodines puokštes daugel metų. Rinkau vis labiau tikėdamas jų galia, nes jie stiprino ir mane, ir tų vaistažodžių vartotojus – mano skaitytojus, su kuriais mane sieja ne tik knygų tekstai, bet ir asmeniniai susitikimai, energetiniai seminarai.

Dvasinė ekologija šiais emocinio, dvasinio užterštumo laikais yra būtina norint išlikti sveiku, energingu, mylinčiu tą vienintelį mums duotą gyvenimą žmogui. Tai turi tapti gelbstinčiu skydu nuo iš visų pusių puolančių negatyvumo strėlių. Kaip ir visais kartais, taip ir šiuo atveju, geriausia priemonė yra ne kokia cheminė intervencija, o pati natūraliausia dvasiškai ekologiška vaistažodžių terapija.

Vaistažodžių terapija
– tai atėjusių iš žemės ir dangaus, turinčių emocinę energetinę galią vaistažodžių impulsinė terapija. Kiekvienas perskaitytas kūrinėlis, priimtas į sąmonės, pasąmonės, žmogaus vidines erdves, tampa energetiniu impulsu, kuris, jei tik tinkamai saugomas ir prižiūrimas, gali generuoti tokias energetines galias, kurių dėka žmogus tampa sveikas, stiprus, mylintis ir visapusiškai laimingas.

Aiškumo dėlei, kaip veiksmingiau naudotis vaistažodžių gydomąja galia, pasinaudokime mums įprastų prie vaistų pridedamų instrukcijų pavyzdžiu.

Kas žinotina prieš vartojant vaistažodžius. Prieš pradedant skaityti būtina nusiplauti ne tik rankas, veidą, bet ir sielą, išmesti į minčių šiukšlyną visas negatyvias, aklas gyvenimo grožiui mintis. Reikia įkvėpti gaivaus oro, pažvelgti į dangų, pasijusti savo paties gyvenimo kūrėju.

Kaip vartoti vaistažodžius. Geriausia jais naudotis esant vienam. Neturi būti jokių pašalinių garsų bei dirgiklių. Vaistažodžiai ypač veiksmingi, jei juos priimame prieš miegą. Gali skambėti tyli, kilni muzika. Tai padeda vaistažodžiams tvirčiau apsigyventi mintyse, emocijose, jausmuose. Tuo stipriau pasireiškia gydomoji jų galia.

Ką daryti pavartojus per didelę vaistažodžių dozę? Naudingiausia skaityti tik po vieną skyrelį, kūrinėlį, o perskaičius kviestis savas mintis, žadinti savus gyvybinius jausmus. Taip palengva atrandami iki tol snaudžiantys gabumai, talentai, atrandamos galimybės svajones paversti tikrove. Tyrimais nustatyta, kad perskaičius visą knygutę iš karto jokio gydomojo efekto nebūna, nors žalos taip pat nėra. Reikia po kurio laiko vėl skaityti, kaip nurodyta anksčiau – tik po vieną kūrinėlį.

Pamiršus pavartoti vaistažodžius. Kitą dieną nereikia naudoti dvigubos dozės. Pakanka paanalizuoti, kokios priežastys nulėmė tai, kad pamiršote. Tos priežastys gali būti viso Jūsų laimingo gyvenimo trukdžiai. Pašalinkite juos kartu su nauja vaistažolių dienos doze.

Nustojus vartoti vaistažodžius. Pavartojus vaistažodžius pakankamai ilgą laiką, susikuria gyvenimo pozityvumo imunitetas ir vaistažodžius pradeda gaminti paties žmogaus mintys ir jausmai. Reikia stebėti, jei gyvenimo rūpesčiai vėl užslopina vaistažodžių gamybą, kursą reikia pakartoti iš naujo. Jei skaitysite vaistažodžius visą laiką kas dieną, tai užtikrins nuolatinį gyvybinės energijos pakrovimą.

Galimas šalutinis poveikis. Jei turite per visą gyvenimą įgytą alergiją pozityvumui, savianalizei, tai pradžioje vaistažodžiai gali sukelti neigiamas reakcijas (net iki noro suplėšyti į skutelius šią knygutę, todėl patartina jas įsigyti net kelias), tačiau tai (kartais net po kelių suplėšimų) dažniausiai ne tik praeina, bet tie žmonės tampa patys mieliausi vaistažodžių vartotojai, mano bičiuliai.
Kartais įgavusiems vaistažodžių suteiktą galią kyla gailestis, kad jie to nežinojo, daug metų tuo nesinaudojo. Jiems patartina pagilinti vaistažodžių priėmimo dvasią ir gailestį transformuoti į vitališką džiaugsmą, kad galėjai niekada to nežinoti. Jei tai nepavyksta, visada galite atvykti pas mane, kad kartu atrastume pačią veiksmingiausią ir reikalingiausią vaistažodžių dozę.

Nėštumas ir žindymo laikotarpis. Tuo metu vaistažodžiai yra ypatingai naudinga dvasinės stiprybės priemonė. Ji stiprina ir motiną, ir vaisių, ir kūdikį.

Alkoholio vartojimas. Nustatyta, kad vaistažodžiai alkoholikams turi stiprią gydomąją galią, padeda jiems atsikratyti priklausomybės nuo alkoholio, nes vaistažodžiai apsvaigina gyvenimo meilės džiaugsmu, kurio trūkumas ir tiesė ranką prie taurelės.

Kiti žodžiai ir vaistažodžiai. Vaistažodžių požymių yra senose knygose, kai kuriuose poezijos, meno, pozityvistų kūriniuose. Deja, daugelyje komercinių knygų, filmų, žiniasklaidoje vyrauja vien nuodažodžiai, savyje turintys ir tokių slaptų emocinių saldiklių, kurie apgaulingai kelia dvasinį apetitą, emociškai išalkę žmonės puola prie jų ir... nuodijasi savo noru. Tik vaistažodžiai gali sugražinti jiems dvasinę stiprybę, sveikatą, gyvenimo meilės džiaugsmą ir energiją.

Skaitykite, naudokitės visa vaistažodžiuose slypinčia gydomąja galia ir energija! Būkite ne tik stiprūs, bet ir galingi, aistringi, atraskite visas Jums duotas meilės ir grožio galias!

Visad Jūsų –
Jeronimas Laucius,
rašytojas pozityvistas, vaistažodžių rinkėjas ir dovanotojas

 

 

 
 
     
 

UAB „Trys žvaigždutės"
Kalvarijų g. 134-42, LT-08209 Vilnius, tel. 8 687 75147
El.p. JeronimasL@gmail.com