2022-10-01, Šestadienis
En   Ru  
Kūryba. Leidyba
Leidyklos vadovas-rašytojas
УКРАIНА. Повстання робoтів
TAVO ŠEIMOS GYVENIMO BIBLIJA
ŠIRDIES GLOBA, SIELOS SLAUGA
RUOŠIAMA SPAUDAI
BĖDASTOP
KAIP SUSIGRĄŽINTI JAUNYSTĖS ENERGETIKĄ
KĄ ŽADA ENERGETINIS RUDUO 2022
„RESTART“ PROGRAMA
ENERGETINĖ STIPRYBĖ IR SVEIKATA
2022 METŲ ENERGETINIS PALAIMINIMAS
Egoterapiniai sveikatingumo energetikos kursai
KAIP IŠVENGTI KALTĖS KALTINIMO? KTV plius
KARO IR ATEITIES BAIMĖS TRANSFORMACIJA
Primena pamiršdamas (FER)
ERŽVILKAS: KELIO Į SAVE IR ENERGETINĮ GYVENIMĄ PRADŽIA
LAO SIUNIO SVEIKATINGUMO GYVYBINĖ ENERGETIKA
Energetiniai negatyvumo valymo kursai
Egoterapija. Autohipnozė
ENERGETINIAI SEMINARAI 2022
Energetiniai seminarai ne tik abiturientams
KNYGOS IR ENERGIJOS ŠVENTĖ
Knygos pradinukams
Aleksandras Alekseičikas... Dėl savęs, tavęs, nesvetimo
TAU 2022
Bendruomenės. Ruduo 2022
Bendravimas su bibliotekomis
Naujienos. Renginiai. Skelbimai
Kontaktai
     
  Su Naujais mokslo metais!
„RESTART“ programa

ENERGETINIAI INDIVIDUALŪS „RESTART“ PROGRAMOS KURSAI

„Restart“ programa – tai viena iš svarbiausių ir veiksmingiausių mano vedamų energetinių kursų temų. Visi žinome, kad sutrikus kompiuterio darbui, spustelėję „Restart“, kompiuteris, suradęs priežastį, ją pašalina ir vėl puikiai atlieka visas mūsų užduotis.

Panašiai ir mes kursų metu ieškome priežasčių, kodėl mus slegia nerimas, liūdesys, nepasitikėjimas savimi, bejėgiškumas, kodėl negalime būti tokiais energingais, ryžtingais ir laimingais, kaip buvome anksčiau, kokiais norėtume būti šiandien. Deja, dažnai tas priežastis, kurios sekina jėgas, sunkina gyvenimą, patiems yra sunku pastebėti, atrasti, analizuoti, pašalinti.

Bendraudami ramioje aplinkoje bandome atrasti priežastinį ryšį su pasekmėmis, ieškome naujų kelių kaip iš neįveikiamų kliūčių grįsti kelią į naują gyvenimą, kaip naujai perkrauti savo nuostatas, kaip „paleisti“ naują energetinių minčių, norų, galimybių programą.

Kartais paaiškėja, kad tos žmogaus vidinės programos, kurios anksčiau buvo veiksmingos, dabar, įvykus tiems grėsmingiems laikmečio pokyčiams, jas reikia patikslinti, suderinti su naujais laiko pasikeitimais. Laikas ne tik diktuoja naujas sąlygas, bet jis keičia ir kitų žmonių požiūrius, nuostatas, keičia bendravimo sąlygas, todėl reikia naujai harmonizuoti ir savo požiūrius, savo nuostatas. 

Praktiškai mūsų bendravimas dažniausiai prasideda nuo įžanginio pokalbio telefonu. Pirmojo pokalbio metu pirmiausia mes išsiaiškinome ar mūsų supratimas apie tas problemas, galimybes, nusiteikimą dirbti yra panašus, ar nėra neįveikiamų išankstinių nuostatų, ar užsimezga abipusis ryšys. 

Po to aptariame mūsų bendravimo būdą (tiesioginiu ar nuotoliniu), numatome laiką, kiek truks mūsų susitikimai ir t. t. Kursų kainą aš siūlau nusistatyti pačiam dalyviui.

Pirmas susitikimas paprastai vyksta tiesiogiai. Būna, kad norimi pokyčiai įvyksta greitai, po kelių susitikimų, bet dažniausiai mūsų bendravimas tęsiasi ilgesnį laiką, kartais, kad atsakyčiau į vieną ar kitą klausimą, man pačiam reikia laiko. Tai kūrybinis ir abipusiai prasmingas procesas.

Bendraudamas naudojuosi žinomo gydytojo psichoterapeuto Aleksandro Alekseičiko (kartu išleidome net kelias sveikatingumo energetikos tematikos knygas), Lao Siunio, Šarlio Latenjė energetiniais principais, savo ir seminarų dalyvių gyvenimiškąja patirtimi. Žmogus, pasak Lao Siunio, yra tobulas ir stebuklingas Gamtos kūrinys, ieškoti tų žmoguje slypinčių galių – taip pat yra kūryba, o pats ieškojimas – kūrybinis džiaugsmas. 

Kiekvienas žmogus turi ir gali būti laimingas, kiekvienas rytas gali būti naujo gyvenimo pradžia.

 

 

Jeronimas Laucius – 

rašytojas pozityvistas, energetinių seminarų vedėjas

Tel. 8 687 75147 


 

 
 
     
 

UAB „Trys žvaigždutės"
Kalvarijų g. 134-42, LT-08209 Vilnius, tel. 8 687 75147
El.p. JeronimasL@gmail.com