2023-10-03, Antradienis
En   Ru  
APIE MŪSŲ VEIKLĄ
Leidyklos vadovas-rašytojas
УКРАIНА. Повстання робoтів
KNYGA-ALBUMAS
GYVYBINĖ ENERGIJA
NAUJIENA
ATMINIMO MEDIS
TAI, KO NEPASAKO DAKTARAI
TAI, KO NEPASAKO PSICHOLOGAI
BŪSENOS ENERGETINIAI PRATIMAI
MINTIMS DĖL ATEITIES GRĖSMIŲ – STOP!
SEMINARAI 2023. ŽINIJA
ESP SEANSAI
Egoterapiniai sveikatingumo energetikos kursai
IŠSIKALBĖJIMO TERAPIJA
TAI, KO NEPASAKO DAKTARAI. KTV plius
JEI SKAUDA GYVENTI (FEP)
LAO SIUNIO SVEIKATINGUMO GYVYBINĖ ENERGETIKA
Energetiniai negatyvumo valymo kursai
Egoterapija. Autohipnozė
Energetiniai seminarai ne tik abiturientams
KNYGYNĖLIS
Knygos pradinukams
Aleksandras Alekseičikas... Dėl savęs, tavęs, nesvetimo
TREČIOJO AMŽIAUS UNIVERSITETAI
Bendruomenės
EUNUCHO ŠEŠĖLIS. BIBLIOTEKOS
Neužmirštami susitikimai
Naujienos. Renginiai. Skelbimai
Kontaktai
     
  Jei norite gyventi kitaip – darykite tai, ko nedarėte iki šiol
MINTIMS DĖL ATEITIES GRĖSMIŲ – STOP!

Gyvename tokiu laikmečiu, kai jo slegiantį poveikį jaučia net ir stiprių nervų žmonės, o jautresni  tampa priklausomi nuo baimę keliančių kasdieninių naujienų apie vykstantį karą, ateities grėsmę. Taip jie ne tik kenkia savo sveikatai, bet ir praranda daug laiko, jiems sunku susikaupti darbui, atlikti proto ir energijos reikalaujančias užduotis.

Ilgą laiką vedu energetinius seminarus, esu parašęs eilę knygų apie energetinį sveikatingumą („Minčių klinika“, „Pats atsisveikinu su depresija“ – kartu su gydytoju Aleksandru Alekseičiku ir k. t.),  be to, 30 metų pats esu leidyklos vadovas, todėl akivaizdžiai suvokiu šio laikmečio keliamą problematiką, matau kelius kaip sumažinti  priklausomybę nuo išorinių trukdžių, kaip susikoncentruoti prie gyvenimiškos veiklos, kaip neprarasti darbingumo.

Jei Jūs pageidaujate užsisakyti mano energetinį-motyvacinį seminarą, aš pasirengęs jį pravesti Jūsų darbuotojams pagal parengtą tikslinę darbuotojams skirtą programą, paremtą konkrečiais loginiais, egoterapiniais principais, kurių tikslas – padėti išeiti iš mąstymo stereotipų, koncentruotis konkrečiai veiklai, kurti sveiką asmeninę ir bendriems rezultatams motyvuotą darbinę nuotaiką.  

Seminaro kaina 100–250 Eur. Praktiškai įmonėms tai atsiperka per 2–5 darbo dienas. Visus seminaro pravedimo klausimus paprastai aptariame tel. +370 687 75147.

Plačiau apie mano vedamus seminarus, individualius kursus ir kitą veiklą (pavyzdžiui, kaip išleisti savo ar įmonės knygą) www.tryszvaigzdutes.lt

Laukiu Jūsų laiškų, skambučių. Rašydami el. p. JeronimasL@gmail.com nurodykite ir savo tel. numerį, tai palengvins mūsų bendravimą.

 

Linkėdamas visokeriopos sėkmės ir energijos – 

Jeronimas Laucius, energetinių seminarų vedėjas, rašytojas pozityvistas

 

 

 

„KANTO ENERGETINĖS SVEIKATOS“ KURSAI IR SEMINARAI

2023 metų sezonui parengiau naują individualių kursų „Kanto energetinės sveikatos“ programą. Ją padėjo sudaryti Karaliaučiaus „Kanto energetinės klinikos“ įkūrėjas. Programos esminius teiginius nagrinėsime ir seminarų metu. 

Pagrindinis tikslas: pasinaudoti Kanto atrastais energetiniais sveikatingumo principais, kurie buvo išdėstyti knygoje APIE  GEBĖJIMĄ ĮVEIKTI LIGAS VIEN TIK KETINIMO GALIA ir kituose darbuose.

Kantas  tobulai išstudijavo savo kūno sandarą, savo organizmą ir stebėjo jį, kaip chemikas stebi kokį cheminį junginį, čia į jį tai vieno, tai kito elemento pridėdamas.

Susidarė senatvėje rėžimą, remiantis ilgalaikiu savęs stebėjimu ir savitaiga. Tai unikalus  eksperimentas, kuriuo iki šiol domimasi įvairių sričių specialistai.

Kanto sveikata buvo gerai apgalvota kūryba

Proto ir valios galia jis nutraukdavo daugelį liguistų reiškinių, kurie kai kada prasidėdavo jo organizme.

Psichinę valios galią jis laikė aukščiausiu kūno valdovu.  Ilgas jo gyvenimas tai patvirtina.

Menas užkirsti kelią ligoms vadinasi dietektika, skirtingai nei terapeutika – gydymo menas.

Šiuo nerimastingu, daug dvasinės energijos ir sveikatos reikalaujančiu metu, Kanto energetiniais ieškojimais ir atradimais domimasi daugelyje šalių, jo energetiniai principai gali pasitarnauti ir mums.

 

Jeronimas Laucius –  rašytojas pozityvistas,  energetinių seminarų vedėjas

Tel. +370 687 75147, el. p. jeronimasL@gmail.com

 

 

 

 

KANTO SVEIKATOS KŪRIMO PRINCIPAI

1. MINČIŲ ENERGETINIS AKUPUNKTŪROS principas.  

2. MINČIŲ ENERGETINIS AKUPRESŪROS principas.  

3. Prabudimo (pereinamųjų procesų) energetinis principas. 

4. Nakties terapijos principas.  

5. Vandens molekulinės energetikos principas.  

6. Kvėpavimas dangumi principas.  

7. Angelo rankos principas. 

8. 1000 angeliukų principas.  

9.  Energetinio masažo principas.  

10. Turbo vamzdyje principas.  

11.  Pakilti į Dangų principas.  

12. Praustis Dangumi principas. 

 

 

 

 

 

ENERGETINIAI INDIVIDUALŪS „RESTART“ PROGRAMOS KURSAI

„Restart“ programa – tai viena iš svarbiausių ir veiksmingiausių mano vedamų energetinių kursų temų. Visi žinome, kad sutrikus kompiuterio darbui, spustelėję „Restart“, kompiuteris, suradęs priežastį, ją pašalina ir vėl puikiai atlieka visas mūsų užduotis.

Panašiai ir mes kursų metu ieškome priežasčių, kodėl mus slegia nerimas, liūdesys, nepasitikėjimas savimi, bejėgiškumas, kodėl negalime būti tokiais energingais, ryžtingais ir laimingais, kaip buvome anksčiau, kokiais norėtume būti šiandien. Deja, dažnai tas priežastis, kurios sekina jėgas, sunkina gyvenimą, patiems yra sunku pastebėti, atrasti, analizuoti, pašalinti.

Bendraudami ramioje aplinkoje bandome atrasti priežastinį ryšį su pasekmėmis, ieškome naujų kelių kaip iš neįveikiamų kliūčių grįsti kelią į naują gyvenimą, kaip naujai perkrauti savo nuostatas, kaip „paleisti“ naują energetinių minčių, norų, galimybių programą.

Kartais paaiškėja, kad tos žmogaus vidinės programos, kurios anksčiau buvo veiksmingos, dabar, įvykus tiems grėsmingiems laikmečio pokyčiams, jas reikia patikslinti, suderinti su naujais laiko pasikeitimais. Laikas ne tik diktuoja naujas sąlygas, bet jis keičia ir kitų žmonių požiūrius, nuostatas, keičia bendravimo sąlygas, todėl reikia naujai harmonizuoti ir savo požiūrius, savo nuostatas. 

Praktiškai mūsų bendravimas dažniausiai prasideda nuo įžanginio pokalbio telefonu. Pirmojo pokalbio metu pirmiausia mes išsiaiškinome ar mūsų supratimas apie tas problemas, galimybes, nusiteikimą dirbti yra panašus, ar nėra neįveikiamų išankstinių nuostatų, ar užsimezga abipusis ryšys. 

Po to aptariame mūsų bendravimo būdą (tiesioginiu ar nuotoliniu), numatome laiką, kiek truks mūsų susitikimai ir t. t. Kursų kainą aš siūlau nusistatyti pačiam dalyviui.

Pirmas susitikimas paprastai vyksta tiesiogiai. Būna, kad norimi pokyčiai įvyksta greitai, po kelių susitikimų, bet dažniausiai mūsų bendravimas tęsiasi ilgesnį laiką, kartais, kad atsakyčiau į vieną ar kitą klausimą, man pačiam reikia laiko. Tai kūrybinis ir abipusiai prasmingas procesas.

Bendraudamas naudojuosi žinomo gydytojo psichoterapeuto Aleksandro Alekseičiko (kartu išleidome net kelias sveikatingumo energetikos tematikos knygas), Lao Siunio, Šarlio Latenjė energetiniais principais, savo ir seminarų dalyvių gyvenimiškąja patirtimi. Žmogus, pasak Lao Siunio, yra tobulas ir stebuklingas Gamtos kūrinys, ieškoti tų žmoguje slypinčių galių – taip pat yra kūryba, o pats ieškojimas – kūrybinis džiaugsmas. 

Kiekvienas žmogus turi ir gali būti laimingas, kiekvienas rytas gali būti naujo gyvenimo pradžia.

 

Jeronimas Laucius –
rašytojas pozityvistas, energetinių seminarų vedėjas

Tel. +370 687 75147 


 

 
 
     
 

UAB „Trys žvaigždutės"
Kalvarijų g. 134-42, LT-08209 Vilnius, tel. +370 687 75147
El.p. JeronimasL@gmail.com