2020-10-29, Ketvirtadienis
En   Ru  
Kūryba. Leidyba
Leidyklos vadovas-rašytojas
ŠEIMOS GYVENIMO BIBLIJA
Spalio mėnesio knyga
SVEIKATINGUMO-POZITYVUMO ENERGETIKA
Alytaus TAU knygos sutiktuvės
DALINKIMĖS FORTŪNOS DOVANOMIS
Kaip prisijaukinti stebuklus
FORTŪNOS ENERGETINIS RECEPTAS
Karantinas ir egoterapija
Individualūs energetiniai seminarai
Kaip gydytis vaistažodžiais
Kosmologiniai Lao Siunio kursai ir seansai
Energetiniai negatyvumo valymo kursai
Egoterapija. Autohipnozė
Energetiniai seminarai 2020
Energetiniai seminarai dvyliktokams
Trečiojo amžiaus universitetai
Knygynėlis 2020
Plakatai
Aleksandras Alekseičikas... Dėl savęs, tavęs, nesvetimo
Neišeik iš gyvenimo
Žmogaus sauga
Atsargus – tai ir saugus
Visuomenės sveikatos centrams
Pasaulis pasikeitė – seminarai jau prasidėjo
Bendravimas su bibliotekomis
Vaikų darželių auklėtojoms, mokytojams
Naujienos. Renginiai. Skelbimai
Lietuvos rotariečiams
Mano kraštas. Bendraukime
Populiariausios knygos
Pokemon go prizai
Įdomiausi laiškai
Lietuvai pagražinti draugijos Vilniaus skyrius
Azərbaycan
Kontaktai
     
  Sveikatingumo-pozityvumo energetika: šiandienos aktualija
Fortūnos energetinis receptas

 

SPALIO 12–18 d.
O šią  savaitę Fortūna siunčia palaiminimo energijos raktelį, kurio kai kam (ieškantiems, tikintiems, kylantiems) galbūt pavyks pasinaudoti Gamtos dovanomis 
 

Dėl to, kad užėjus silpnumo akimirkomis jį apimdavo liūdesys, neveiklumas, gyvenime jis patyrė daug nesėkmių, nusivylimų.

Silpnumo akimirkos nejučia virsdavo valandomis, dienomis, mėnesiais...

Tai jį vis labiau vargino, slėgė, ir nežinia kuo visa tai būtų baigęsi, jei vieną sykį, užėjus energijos antplūdžiui, jis nebūtų pirmą kartą tuo apsidžiaugęs.

Tuo metu jis ne tik pasijuto visus sunkumus įveikiančiu stipruoliu, bet tą akimirką pabandė išlaikyti savyje kuo ilgiau, palaiminti tą laiką ir save.

Vėliau, sulaukęs stiprumo akimirkų, jas sugebėdavo, ne tik, kaip anksčiau silpnumo akimirkas, paversti dienomis, mėnesiais, bet ir jas palaiminti taip, kad sulauktų ir Dangaus palaiminimo.

Dabar jis gyveno laukdamas tik energijos, džiaugsmo akimirkų, virtusiomis laimingo  gyvenimo kviesliais, gyvenimo laiminimo dėsniu, kuris, kaip ir visuotinės traukos dėsnis, galioja visada ir visiems.

 

P. S. Šią savaitę kasdien nuo 12 iki 13 valandos Jums nemokamai perduosiu Lao Siunio palaiminimo energetiką –  tel. +370 687 75147.

Jeronimas Laucius, rašytojas pozityvistas, lektorius, leidyklos „Trys žvaigždutės" vadovas

 

 

 

 

tau_panevezio_20191104_161114_small.jpg

Galima – ir reikia – nuolat tobulėti, siekti energingumo, sveikatingumo, dvasinės ir fizinės stiprybės ne tik iš profesorių, akademikų sukurtų foliantų, o kartu ieškant energetinių principų, praktinių metodų, kaip sustiprinti gydytojų patarimus, rekomendacijas, kaip patiems tapti savo dvasinės ir fizinės sveikatos akademikais, kaip pasinaudoti visomis gamtos duotomis dovanomis.

Šiame mūsų internetinės svetainės skyriuje bus rašoma apie tai, kaip geriau pažinti, pamilti save, kaip atrasti visas tas gyvybines jėgas, kuriomis yra apdovanotas kiekvienas, tačiau jos dažnai lieka neišnaudojamos, neatskleistos. Čia bus talpinami praktiniai energetiniai sveikatingumo principai, metodai, energetiniai vaistažodžiai ir t. t.

Būkite ryžtingi, veržlūs ir imlūs naujovėms. Gyvenimo kokybė, grožis, ateitis priklauso ne tik nuo vaistų, papildų, bet ir nuo mūsų GYVENIMO ENERGIJOS, nuo mūsų pastangų, o jeigu reikia – ir azarto.


Jeronimas Laucius,
rašytojas pozityvistas, lektorius, energetinių seminarų vedėjas

 

 

HIMNAS GYVENIMUI

Tą dieną kai jam pasakė, kad medicina vargu ką begali padėti, jis pavadino lemtinga antra savo gimimo diena.  

Gimęs naujai gyventi, jis su visa energija pasveikino tą pirmąją naujo gyvenimo dieną, ir gyvenimas su juo taip pat pasisveikino, pakvietė būti svarbiausiu gyvenimo šventės dalyviu.

Netrukus, kaip ir pridera, su dovanomis į šventę ėmė rinktis svečiai.

Pirmiausia į duris pasibeldė ateitis. Ji įteikė savo dovaną, parodydama žmogui jo ilgą gyvenimo kelią, žadėdama visad būti tame kelyje kartu su juo.

Likimas, tesėdamas ateities pažadą, pastatė tiltą į kitą krantą, kuriuo ir ėjo ateities nutiestas kelias.

Žmogus drąsiai perėjo nauju tiltu ir visą ateities dovaną nužymėjo prasmingais darbais ir siekiais.

Į šventę, kuri dabar tęsėsi kiekvieną dieną, sugrįžo kažkur jo laukusi meilė, žadinantys gyvybinę energiją jausmai, iš visų pusių rinkosi puošnios, lyg kokios karalaitės, mintys ir svajonės.

Visi, kas tik beatėjo į jo gyvenimo šventę, su savimi atnešė ir energetinės sveikatos dovanėles. Žmogus mielai priiminėjo jas ir jautėsi vis stipresnis, sveikesnis, pilnas gyvenimo energijos.

Dabar ir buvę mažai veiksmingi, kažkur vis paklystantys vaistai įgavo naują galią, jie greitai surasdavo savo adresatą, tarsi kokie laiškanešiai aiškiai perskaitydavo vaistuose užkoduotas žinutes, kurios, sukėlusios gyvybingas džiaugsmo sveikatos bangas, žadindavo visas gamtos žmogui duotas jėgas.

Žmogus ne tik iki šiolei gyvena, dirba, kuria, bet ir pats tapo pavyzdžiu visiems tiems, kurie gyvybinės energijos ieško ir ją atranda kiekvienoje galimybėje, gyvenimo meilėje ir prasmingume, kurie gyvybinę energiją uždega gyvenimo noru, tikėjimo ateitimi azartu.

Kartą, po kelerių metų, jis sutiko gydytoją, anuomet pranešusį tą žinią, kad medicina jau vargu ką begali jam padėti.

Nustebintas žmogaus žvalumo ir gyvybingumo gydytojas pats paprašė jo sveikatos recepto.

P.S. Šis „vaistažodis" gimė ruošiantis seminarui su onkologiniais ligoniais. Juo gali naudotis kiekvienas gyvybinės energijos puoselėtojas ir brangintojas. Būkite sveiki, o jeigu reikia – azartiški!

 

 

 

NANONAIČIŲ ARBA TAVO GALIMYBIŲ ENERGIJA – GYVENIMO DOVANA

Galbūt kažkas perskaitęs pasakys, kad tai panašu į pasaką, kažkas, nesupratęs minties, galbūt net nedatemps iki paskutinio sakinio. Tačiau, jei tai perskaitytų Z. Froidas – tas pasąmonės karalius – jis, suplojęs rankomis, be abejo pasakytų, kad tai tiesiausias kelias į žmogaus paslaptingąją pasąmonės energetiką, kartais įgaunančią dar didesnę nei stebuklo galią. Jam pritartų ir pats A. Einšteinas, K. Jungas, N. Tesla ir šimtai kitų ieškojusių ir atradusių tai, kas iki jų buvo nežinoma, nesuprasta ar nepriimtina.

Likimas daugeliui yra įkvėpęs drąsią ieškotojo dvasią, daug kas visais įmanomais būdais stiprina save, žadina savo vidines galias, aktyviai konvertuoja visas galimybes į energetines vertybes, priima jas į savo gyvenimo glėbį, tarsi gimdo save iš naujo. Jei jūs esate vienas iš tokių, tai ieškojimo keliu kartu einame toliau.

Visa, kas randasi gyvoje gamtoje, ir pats tobuliausias jos kūrinys – žmogus, sudarytas iš atomų, molekulių, ląstelių. Tų milijardų milijardus ląstelių tvarką prižiūri, žadina jų gyvybinę galią dar daugiau milijardų Nanonaičių. Jie, kaip kokie žavūs karalaičiai nuo ryto iki ryto, nuo pat žmogaus gimimo iki pat gilios senatvės nenuilstamai skrieja, nardo, sukasi tarp tų milijardų ląstelių, budina, įkvepia jas gyvenimui, džiaugsmui, meilei.

Kol Nanonaičių karalystėje darna ir tvarka, tol žmogus jaučiasi sveikas, energingas ir laimingas. Tačiau, deja, kai kada nutinka ir netikėti dalykai. Tie šaunūs smarkuoliai, tie vikrūs sveikatos ir žmogaus laimės saugotojai, jos puoselėtojai kartais taip įsismagina, kad trumpam užmiršta savo priedermę, ima žaisti, išdykauti, o beišdykaudami, kaip ir visi mažyliai – o juk Nanonaičiai yra patys mažiausi iš visų mažylių – sujaukia visą nusistovėjusią tvarką, kuri kartais tampa panaši net į tikrą betvarkę. Žmogus tuomet jaučia nerimą, skausmą, o jeigu ilgiau niekas tų įsižaidėlių nesustabdo, nenuramina, tai žmogus gali ir susirgti, kartais net gana sunkiai.

Tačiau vos tik išgirdę žmogaus prašymą sutvarkyti tai, ką patys sujaukė, milijardų milijardai Nanonaičių meta visus savo išdykavimus ir su visa milijardine, vėl susidrausminusia, armija puola daryti tvarką, gražinti kiekvieną vietelę, ištaisyti, švarinti kiekvieną per išdykavimus ar per aplaidumą paliktą dėmelę.

Net tuomet, kai sujaukta betvarke niekas ilgai nesirūpino, ji tapo visai apleista, rodos, sunkiai besutvarkoma, paskatinti žmogaus didelio prašymo ar gerėdamiesi jo gražiais darbais Nanonaičiai į pagalbą pasikviečia savo ištikimus draugus iš dangaus, iš žvaigždžių, iš saulės. Tie šviesūs dangiški Nanonaičiai milijardais žiburėlių apšviečia kiekvieną apleistą kampelį, nušviečia visus teisiausius kelius, kuriais pakrauti sveikąja gyvybės energija lekia, skuba pulkų pulkai darbštuolių Nanonaičių.

Tos galingos pastangos negali nueiti veltui. Netrukus, lyg žemė, kuri po sausros, atgaivinta sulaukto lietaus, pražysta įvairiaspalvėmis gėlėmis, taip ir viskas, ten, kur darbavosi šaunuoliai Nanonaičiai, vėl tampa naujai gražu, tvarkinga, sveika. Žmogus, tarsi naujai atgimęs, vėl džiaugiasi sveikata, energija, gali drąsiai kurti savo ateitį...

 

EPILOGAS

Jei žmogus žino, kad už sveikatą turi būti dėkingas ne tik gydytojams, vaistams, bet ir sau pačiam, tai jis nuolat rūpinasi savimi, valdo savo mintis, nukreipia jas į vidinės energetikos klodus, ieško visų įmanomų pasveikimo galių.

Ir nanotechnologijos neturi likti tik technologų nuosavybe. Kas jiems tik nanodalelės, mums tai – Nanonaičiai. Mes visi esame daugiau nei gyvenimo technologai, mes – Gyvenimo kūrėjai, jo saugotojai, brangintojai ir puošėjai.

Ne veltui sakoma, kad tas, kas nebando, visas pergales atiduoda kitiems. Bandykime, siekime pergalės visais įmanomais ir net paslaptingiausiais būdais. Ypač jei pergalės kaina – pats gyvenimas.

Sėkmės!

 

 

 

BŪK SAVO ENERGIJOS BEI SVEIKATOS DIRIGENTAS

Vienas iš pačių veiksmingiausių Gyvenimo energijos pasikrovimo principų yra DIRIGENTO PRINCIPAS. Šis nuotaikingas įrašas tikiuosi padės geriau jį suprasti ir juo pasinaudoti ir tiems, kurie dar nesilankė mano vedamuose seminaruose-pokalbiuose.

DIRIGENTO PRINCIPO esmė tokia: įsivaizduokite, kad Jūs esate dirigentas, bet diriguojate ne kokiam simfoniniam orkestrui, o sau pačiam, žmogui-orkestrui.

Tavo širdis – tai pirmas smuikas, iš kurio sklindanti mažorinė melodija įkvepia visą orkestrą.

Kraujotaka – tai pianisto kuriama muzika, primenanti upelių čiurlenimą, ritmingą bangų mūšą. Tu geriesi upelių gyvybišku pulsu, jauti žvalumą ir gyvenimo žavesį.

Kvėpavimas – tai būgno ritmas. Jis žadina ryžtą, kelia azartą. Atrodo, kad kvėpuoji gyvu deguonimi, gamtos Tau dovanojama energija.

Kiekviena Tavo ląstelė – tai tarsi mažytis smuikelis. Jų visų vitališki garsai pasiekia ir tolimiausius gyvenimo rūmų sales...

Tu iš ryto žvaliai pakeli rankas taip, kaip jas ryžtingai kelia dirigentas, pasigirdus plojimams ir ovacijoms, norėdamas, kad visi orkestrantai atsistotų ir klausytojai galėtų jais pasigerėti. Jei Tavo mintys kartu su dirigento mostu, tai išgirsti emocinius plojimus ir azartiškas ovacijas, įgauni Gyvenimo energijos ir žavesio galią.

Norintys naudotis energetiniais ir kitais sveikatingumo energetiniais principais, visada yra laukiami mano vedamuose seminaruose, individualiose pokalbiuose. El. p. JeronimasL@gmail.com, tel. 8 687 75147

 

dirigentas.jpg

 

Skyrelis bus nuolat papildomas naujais energetiniais principais, metodais. Laukiame visų, turinčių savų energetinių metodų, laiškų. Dalinkimės, padėkime vieni kitiems. 

 
 
     
 

UAB „Trys žvaigždutės"
Kalvarijų g. 134-42, LT-08209 Vilnius, tel. 8 687 75147
El.p. JeronimasL@gmail.com