2023-12-09, Šestadienis
En   Ru  
APIE MŪSŲ VEIKLĄ
Leidyklos vadovas-rašytojas
УКРАIНА. Повстання робoтів
KNYGA-ALBUMAS
GYVYBINĖ ENERGIJA
RUOŠIAMA SPAUDAI
ATMINIMO MEDIS
TAI, KO NEPASAKO DAKTARAI
TAI, KO NEPASAKO PSICHOLOGAI
BŪSENOS ENERGETINIAI PRATIMAI
SEMINARAI 2023. ŽINIJA
LIKIMINIAI ŽENKLAI
Egoterapiniai sveikatingumo energetikos kursai
IŠSIKALBĖJIMO TERAPIJA
KADA PRASIDĖS GYVENIMAS? KTV plius
PASVEIK GYVENIMU (FEP)
LAO SIUNIO SVEIKATINGUMO GYVYBINĖ ENERGETIKA
Energetiniai negatyvumo valymo kursai
Egoterapija. Autohipnozė
Energetiniai seminarai ne tik abiturientams
KNYGYNĖLIS
Knygos pradinukams
Aleksandras Alekseičikas... Dėl savęs, tavęs, nesvetimo
Susitikimai. TAU
Bendruomenės
VAISTAŽODŽIAI
MIRTIES LAIKAS. BIBLIOTEKOS
Vievis. Renginiai. Susitikimai
Kontaktai
     
  Jei norite gyventi kitaip – darykite tai, ko nedarėte iki šiol
Bibliotekos

 

 

Susitikime ir YouTube

KAIP IŠPROTĖJAMA. KAIP NEIŠPROTĖTI (Kartu analizuodami patyrusiųjų depresiją mintis, ieškome loginių sveikatingumo kelių kaip susikurti normalų gyvenimą, kaip išsaugoti gyvenimo energiją.) 


PRARADAI PROGĄ NULIŪSTI – LAIMĖJAI DŽIAUGSMĄ (Praleidai progą nuliūsti – laimėjai džiaugsmą. Liūdesys – džiaugsmo nuodai. O džiaugsmas – tai energija, sveikata, viso gyvenimo kokybę lemiantis veiksnys. Liūdesio mūsų gyvenime tikrai netrūksta, gal net per daug. Todėl ir kviečiu pasikalbėti kaip išvengti liūdesio nuodingų apraiškų, kaip laimėti džiaugsmo energiją.) 


PASVEIK GYVENIMU (Jei nori gyventi kitaip – daryk tai, ko nedarei. Tai tik viena mintis, kuri, priimta į savo gyvenimą, gali pakeisti žmogaus likimą, padėti atrasti visai naujas galimybes. Kartu ieškokime likiminių minčių, gyvenimo atradimų.)

LIKIMINIAI ŽENKLAI IR JŲ ENERGETIKA (Kaip pastebėti tuos Likiminius ženklus, kurie lemia žmogaus gyvenimo sėkmę, gyvenimo grožį, teikia energingumą ir sveikatingumą? Kaip praktiškai jais pasinaudoti, kaip išsaugoti likiminę globą?)

KAIP PRABUSTI LAIMINGAI (Kaip prabundant išgirsti, ką Tau nori pasakyti Likimo angelai, kaip prabusti Gyventi, Gyventi savo gyvenimą.)

KAIP LAIMĖTI SAU NUŠVITIMO ENERGETIKĄ (Kaip pasinaudoti paslaptingąja pasąmonės galia, kaip pereinamųjų procesų metu, keičiant energetinę būseną, praktiškai taikant Lao Siunio pasąmoninius energetinius principus pasiekti nušvitimo gyvybinę energiją.)

PAGAILĖK SAVĘS, KAD... (Pagailėk savęs, kad neišnaudoji to, ką turi, kad neieškai tų savo galimybių, apie kurias net nepagalvoji jų turįs. Būk su savimi, nelik gyvenimo prieškambaryje, naudokis visais energetiniais principais.)

GYVYBINĖ ENERGIJA (Gyvybinė energija – tai pagrindinis veiksnys, lemiantis viso gyvenimo sėkmingumą, džiaugsmą ir energiją.)

 

 

 

 

bei Facebook'e

KAIP IŠPROTĖJAMA. KAIP NEIŠPROTĖTI


PRARADAI PROGĄ NULIŪSTI – LAIMĖJAI DŽIAUGSMĄ


PASVEIK GYVENIMU


LIKIMINIAI ŽENKLAI IR JŲ ENERGETIKA


KAIP PRABUSTI LAIMINGAI


KAIP LAIMĖTI SAU NUŠVITIMO ENERGETIKĄ


PAGAILĖK SAVĘS, KAD...


GYVYBINĖ ENERGIJA

 

 

 

 

NAUJI MOKSLO METAI – IR  NETIKĖTAI NAUJOS TEMOS

Dar prieš keletą metų aš nuolat būdavau kviečiamas į susitikimus, seminarus su bibliotekų skaitytojais. Tai buvo mieli pokalbiai apie žmogaus kūrybiškumą, dvasingumą, pozityvumo paieškas mūsų gyvenimo realybėje bei savyje.

Deja, vėliau tie seminarai tapo retenybe, o paskui visai išnyko. Man yra įdomu, kodėl bibliotekos nebekviečia į susitikimus, nebeužsako knygų, kurios kažkada buvo mielai skaitomos.

Besidomėdamas naujienomis peržiūrėjau FB keletą bibliotekų puslapių su užrašu „Šios knygos jau gautos mūsų bibliotekoje“. Ir viską supratau. Patys naujų, savo bibliotekų skaitytojams siūlomų knygų pavadinimai viską pasakė, paaiškino:

Kapų planeta 

Gyvūnėlių kapinės

Žudikų traukinys

Mirties nuosprendis

Žmogonai dykrose

Paklydusios kulkos

Parašyta krauju.

Švino skonis

Žmonių šešėliai

Dvasių užkalbėtojai 

Mirtinas poveikis

Mirtina grėsmė

Mirties kvapas

Nužudyti Evą

Išlikti gyvai

Aštuonios tobulos žmogžudystės

Eunucho šešėlis

Baltoji mirtis 

Didysis monstras 

Tobula mirtis 

Nuodėmių valgytoja

Kai tavo veidas išnyksta dūmuose (Ir kitos istorijos iš krematoriumo) 

Kraujo troškulys

Kaulų upė

Mirties pasaka

Mirties laikas 

 

Bet kaip išlikti gyvam? Kur man ten prisiglausti su savo išėjusiomis (ar išstumtomis) iš mados knygomis: „Tu vienintelis esi“, Tu vienintelis turi“, Tu vienintelis gali“, „Ateitis – tai mintis“ ir kt.?

 

Kaip matote, aš ir perskaitęs tuos naujų knygų pavadinimus bent kūnu išlikau gyvas, nežinau, kaip išliks skaitytojų (ar jau žmogonų?) sielos.

Kadangi vis tik išlikau gyvas, pasiruošęs pas jus atvykti ir inkognito (jei naujose programose numatyta tik žudikų traukinių ir t. t.  diskusijų tematika).

Gal apie mirtis, kraują, žmogonus nederėtų skelbti viešai, kad tokių knygų dar neskaitę nepradėtų jas sapnuoti?

 Virpėdamas laukiu naujų knygų tęsinių. O gal laukti ir kvietimų?..

 

Jeronimas Laucius – rašytojas pozityvistas, energetinių seminarų vedėjas 

 

 

 

 

 

 

 

JAU VYKSTA REGISTRACIJA Į NAUJOS 2023 METŲ RUDENS PROGRAMOS ENERGETINIUS SEMINARUS, INDIVIDUALIUS KURSUS, SUSITIKIMUS

skelbimas 2023-09-19_small.jpg 

 

 

 

 

 

MIELI BIBLIOTEKŲ VADOVAI,

nepaisant visų sunkumų, riboto finansavimo, bibliotekos išlieka kaip ryškūs kultūros židiniai. Kvietimai iš bibliotekų vesti pozityvumo energetikos, savianalizės, dvasinės stiprybės seminarus mane visada džiugina. Su malonumu prisimenu kūrybinius  susitikimus Trakų rajono Aukštadvario, Zarasų rajono savivaldybės viešojoje, Rumšiškių ir kitose bibliotekose.

Kuo daugiau vedu seminarų, tuo labiau įsitikinu, kad  žmonėms vis labiau reikalinga energetinė paskata, kūrybinė orientacija, svarbūs ir aktualūs yra pokalbiai apie bendražmogiškas problemas, pozityvų analitinį mąstymą.

Į bibliotekas paprastai susirenka patys aktyviausi, todėl labai prasminga, jei į seminarus yra pakviečiami ne tik nuolatiniai skaitytojai, bet ir mokytojai, mokiniai, socialiniai darbuotojai, Trečiojo amžiaus universiteto klausytojai, vaikų darželių auklėtojai, globos namų gyventojai, bendruomenių nariai. Tai ne tik didina pozityviųjų seminaro idėjų sklaidą, bet ir plečia bibliotekos skaitytojų gretas, kelia bibliotekos prestižą.

Esu parašęs ir išleidęs daug biblioterapinių knygų: „Tu toks vienintelis esi", „Tu vienintelis turi", „Tu vienintelis gali", „Ateitis – tai mintis" ir kt. bei knygų psichoterapinėmis temomis (konsultantas žinomas gydytojas psichoterapeutas A. Alekseičikas) – „Pats atsisveikinu su depresija", „Jei Tau pasaulis šaltas – sušildyk jį", „Dėl savęs, tavęs, nesvetimo", Neišeik iš savo gyvenimo. Išeik iš gyvenimo tų žmonių, kurie Tau blogi" ir kt. Šias knygas naudoju kaip metodinę medžiagą, stengiuosi bibliotekoms jas palikti po seminarų.

Šiais metais esu prižadėjęs bibliotekoms padovanoti anksčiau leistų mokiniams skirtų knygų už tokią sumą, kokią man biblioteka sumoka už seminarą. Dovanas tereikia Jums pasiimti iš leidyklos.

Seminarų kaina Vilniaus mieste nuo 60 Eur, kitur – nuo 120 Eur.

Apie mano vedamus seminarus, jų geografiją, pobūdį ir tematiką galite pasiskaityti mūsų internetinėje svetainėje www.tryszvaigzdutes.lt arba Facebook‘e www.facebook.com/jaronimas.laucius bei www.facebook.com/gyvpozityvistasNet jeigu Jūs nesiruošiate užsisakyti seminaro, ten Jūs rasite daug informacijos apie visą mūsų kūrybinę veiklą, ištraukas iš biblioterapinių knygų, rengiamas spaudai noveles, metodinę seminarų medžiagą ir t. t. Visada galime pasikalbėti telefonu 8 687 75147.

 

 

 

skelbimas_202__bendrinis.jpg  

 

 

 

rb_20180424_115144.jpg
Nacionalinės Lietuvos bibliotekų savaitės proga 2018 m. balandžio 24 dieną buvau pakviestas
į Kaišiadorių rajono Rumšiškių biblioteką. Jaukioje salėje kalbėjomės
apie pozityvumo sklaidą mokyklose, apie pozityvumą, kaip patyčių prevenciją,
kaip kūrybingos asmenybės formavimą

 


panevezio_biblioteka_20171019_1.jpg
Panevėžio Šiaurinės bibliotekos bibliotekos darbuotojos išsaugojo visas mano išleistas knygas, skirtas vaikams.
Stovėdamas prie jų, jaučiausi tarsi būčiau prie savo didžiulės pilies
(2017-10-19)

 

knygos_stendas.jpg
Tokių knygų aš jau nebeparašyčiau – pasikeitęs gyvenimas nebenuteikia tokiems kūrybiniams apmąstymams.
Deja, šių knygų dabar tereikia tik išrinktiesiems. Gal pas Jus tokių dar užsiliko?

 


 

 
 
     
 

UAB „Trys žvaigždutės"
Kalvarijų g. 134-42, LT-08209 Vilnius, tel. +370 687 75147
El.p. JeronimasL@gmail.com