2024-07-22, Pirmadienis
En   Ru  
APIE MŪSŲ VEIKLĄ
Leidyklos vadovas-rašytojas
УКРАIНА. Повстання робoтів
KNYGA-ALBUMAS
GYVYBINĖ ENERGIJA
Išleista LIEPĄ
GALIMYBĖS IŠ BEGALYBĖS Nr.1
LIKIMINIO SNAIPERIO LIKIMINIAI ŠŪVIAI
TAI, KO NEPASAKO PSICHOLOGAI
LIKIMINĖS INFORMACIJOS PANAUDOJIMAS
PASVEIK GYVENIMU. SEMINARAI
LIKIMINIAI ŽENKLAI
Egoterapiniai sveikatingumo energetikos kursai
IŠSIKALBĖJIMO TERAPIJA
KOKS BŪSI RYTOJ? FB. KTV plius
LEMTINGAS POSŪKIS (FEP)
LAO SIUNIO SVEIKATINGUMO GYVYBINĖ ENERGETIKA
Energetiniai negatyvumo valymo kursai
Egoterapija. Autohipnozė
Energetiniai seminarai ne tik abiturientams
KNYGYNĖLIS
Knygos darželinukams, pradinukams
Aleksandras Alekseičikas... Dėl savęs, tavęs, nesvetimo
Eksperimentinis seminaras. Alytaus TAU
2024. Bendruomenės
VAISTAŽODŽIAI
Kapas jūroje. Kur dingo ES?
Vievis. Renginiai. Susitikimai
Kontaktai
     
  Naujas skyrelis „LIKIMINĖS INFORMACIJOS PANAUDOJIMAS“
Gyvybinė energija

Naujas skyrelis „LIKIMINĖS INFORMACIJOS PANAUDOJIMAS“  

 

 

 

 

 

 

Liepos 9 d. 17 val. įvyks Lietuvos „Žinijos" draugijos


POZITYVISTŲ ir SENJORŲ klubų seminaras-diskusija


REALYBĖ IŠ BEGALYBĖS


Lektoriai: VU doc. dr. Artūras Bautrėnas, energetinių seminarų vedėjas Jeronimas Laucius

Kaip atskleisti savyje turimas, bet neatrastas, nepanaudotas galias, kaip rezonuoti su begaline gamtos energija, kaip tai pasinaudoti savo sveikatos, ryžto, savo galimybių energijos stiprinimui, viso gyvenimo kokybės norimiems pokyčiams?

Šiame susitikime apie tai ir ne tik apie tai mes ir kalbėsimės, ieškosime naujų savirealizacijos horizontų.

P.S. Norintys sau užsisakyti energetinius seminarus, įsigyti pozityviosios psichoterapinės tematikos knygučių gali registruotis ir kontaktiniam seminaro būdui. Jei turite klausimų: tel. +370 687 75147.


PRISIJUNGTI:

 

Join Zoom Meeting
https://us04web.zoom.us/j/77503322865?pwd=qH21uOsxmQXsKmPpbSJKjj005fLKOJ.1

Meeting ID: 775 0332 2865
Passcode: 2vRafG

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VYKSTA REGISTRACIJA Į NAUJOS 2024 METŲ PROGRAMOS ENERGETINIUS SEMINARUS, INDIVIDUALIUS KURSUS, SUSITIKIMUS

skelbimas 2024-01-30_small.jpg

 

 

 

 

 


 

 

Susitikime ir YouTube

LIKIMINIO SNAIPERIO LIKIMINIAI ŠŪVIAI (Kario-snaiperio patirtis, jo siekis matyti tikslą, noras laimėti, jo pasitikėjimas tik savimi gali būti labai prasmingas ir santykinos taikos metu, kasdieniniame žmogaus, siekiančio savo tikslo, gyvenime.)


KITOJE MISTIKOS PUSĖJE (Vienas svarbiausių žmogaus savybių yra dvasinės ir fizinės energijos išsaugojimas, akumuliavimas ir stiprinimas. Energijos praradimas įtakoja ne tik nuotaikos, ryžto, bet ir sveikatos praradimus. Kalbėsimės apie netradicinius energetinius ieškojimus.)


UŽ BAIMĘ STIPRESNIS TIK SIAUBAS (Kaip nepatekti į baimės vergiją, kaip įveikti baimės fobiją, kaip išsaugoti savo gyvybinę energiją.) 


AR JAU LAIKAS ŠOKTI PRO LANGĄ? (Kaip įveikti nerimą? Kas jį generuoja? Kaip nuo jo pasislėpti? Kaip valdyti dėmesį, kad Tavęs nevaldytų kiti, kad gyventum savo Gyvenimą?) 


DIAGNOZĖ PAGAL NORĄ (Žmogus pateko į ligoninę dėl to, kad vairuodamas automobilį dėmesį nukreipė į pakelę. Šis pokalbis apie tai, kas vyko palatoje, kas ir kodėl taip įvyksta mūsų gyvenime...) 


GYVENIMAS – LYG TAIKINYS (Kaip pataikyti į sėkmę, į tikslą, kaip praktiškai pasinaudoti per sapnus ateinančiais likimo ženklais.) 

APIE TAI, KO NET NESAPNAVAI (Sapnai – tai likimo angelų laiškai, kurios mokantys iššifruoti gauna likimo siunčiamas dovanas.)

LIKIMINIS ŽINGSNIS IR 8 KELIAI (Dažnai siekiančiam tikslo žmogui pritrūksta to lemiamo žingsnio, kuris ir lemtų tą ieškomą tikslą, šventę, sėkmę. Atraskime kartu tuos kelius, kuriais eidami galime padovanoti sau visas likimo skirtas dovanas.

KOKS BŪSI RYTOJ? KOKS RYTOJ BUS TAU? (Šiandien esu dar toks, bet rytoj galiu būti kitoks – tai vienas iš žinomo gydytojo psichoterapeuto Aleksandro Alekseičiko sveikatingumo principų. Šiame pokalbyje ir dalinsimės tais energetiniais principais, kurie galėtų mums padėti įgyti energetinio sveikatingumo galią. Rytoj – tai visas mūsų gyvenimas.) 


KAIP IŠPROTĖJAMA. KAIP NEIŠPROTĖTI (Kartu analizuodami patyrusiųjų depresiją mintis, ieškome loginių sveikatingumo kelių kaip susikurti normalų gyvenimą, kaip išsaugoti gyvenimo energiją.) 


PRARADAI PROGĄ NULIŪSTI – LAIMĖJAI DŽIAUGSMĄ (Praleidai progą nuliūsti – laimėjai džiaugsmą. Liūdesys – džiaugsmo nuodai. O džiaugsmas – tai energija, sveikata, viso gyvenimo kokybę lemiantis veiksnys. Liūdesio mūsų gyvenime tikrai netrūksta, gal net per daug. Todėl ir kviečiu pasikalbėti kaip išvengti liūdesio nuodingų apraiškų, kaip laimėti džiaugsmo energiją.) 


PASVEIK GYVENIMU (Jei nori gyventi kitaip – daryk tai, ko nedarei. Tai tik viena mintis, kuri, priimta į savo gyvenimą, gali pakeisti žmogaus likimą, padėti atrasti visai naujas galimybes. Kartu ieškokime likiminių minčių, gyvenimo atradimų.)

LIKIMINIAI ŽENKLAI IR JŲ ENERGETIKA (Kaip pastebėti tuos Likiminius ženklus, kurie lemia žmogaus gyvenimo sėkmę, gyvenimo grožį, teikia energingumą ir sveikatingumą? Kaip praktiškai jais pasinaudoti, kaip išsaugoti likiminę globą?)

KAIP PRABUSTI LAIMINGAI (Kaip prabundant išgirsti, ką Tau nori pasakyti Likimo angelai, kaip prabusti Gyventi, Gyventi savo gyvenimą.)

KAIP LAIMĖTI SAU NUŠVITIMO ENERGETIKĄ (Kaip pasinaudoti paslaptingąja pasąmonės galia, kaip pereinamųjų procesų metu, keičiant energetinę būseną, praktiškai taikant Lao Siunio pasąmoninius energetinius principus pasiekti nušvitimo gyvybinę energiją.)

PAGAILĖK SAVĘS, KAD... (Pagailėk savęs, kad neišnaudoji to, ką turi, kad neieškai tų savo galimybių, apie kurias net nepagalvoji jų turįs. Būk su savimi, nelik gyvenimo prieškambaryje, naudokis visais energetiniais principais.)

GYVYBINĖ ENERGIJA (Gyvybinė energija – tai pagrindinis veiksnys, lemiantis viso gyvenimo sėkmingumą, džiaugsmą ir energiją.)

 

 

 

 

bei Facebook'e

LIKIMINIO SNAIPERIO LIKIMINIAI ŠŪVIAI

KITOJE MISTIKOS PUSĖJE

UŽ BAIMĘ STIPRESNIS TIK SIAUBAS 

AR JAU LAIKAS ŠOKTI PRO LANGĄ? 

 

DIAGNOZĖ PAGAL NORĄ 


GYVENIMAS – LYG TAIKINYS

 

APIE TAI, KO NET NESAPNAVAI

 

LIKIMINIS ŽINGSNIS IR 8 KELIAI


KOKS BŪSI RYTOJ? KOKS RYTOJ BUS TAU?


KAIP IŠPROTĖJAMA. KAIP NEIŠPROTĖTI


PRARADAI PROGĄ NULIŪSTI – LAIMĖJAI DŽIAUGSMĄ


PASVEIK GYVENIMU


LIKIMINIAI ŽENKLAI IR JŲ ENERGETIKA


KAIP PRABUSTI LAIMINGAI


KAIP LAIMĖTI SAU NUŠVITIMO ENERGETIKĄ


PAGAILĖK SAVĘS, KAD...


GYVYBINĖ ENERGIJA

 

 

 

 

 

 

SVARBU: 

Noras įprasminti savo, savo šeimos, artimųjų gyvenimą – taip pat Gyvybinės energijos įrodymas.

Išleisti savo atsiminimų, minčių, kūrybos knygą mūsų leidykloje yra paprasta. Mes padedame visais leidybiniais klausimais. 

Apie tai galite perskaityti mūsų svetainės skyreliuose  KNYGA-ALBUMASRUOŠIAMA SPAUDAI.

 

 

 

 

 

 

 

Pirmą kartą po 2 metų pertraukos šiais metais ĮVYKO KONTAKTINIS (Vilnius, Kalvarijų g. 2)

Lietuvos „Žinijos" draugijos Pozityvistų ir Senjorų klubų seminaras-diskusija 

X ENERGETINĖS PASLAPTYS IR TRYS SIRTAKIO ŽINGSNELIAI

Kalbėjomės, kartu ieškojome dar neišbandytų energetinių kelių, kuriais eidami savyje galėtume atrasti Save – stiprų, energingą, linksmą ir laimingą.

Vieną iš kiekvienam lengvai pasiekiamų kelių atradome džiaugsmo filosofiją skleidžiančiame šokyje Sirtakis.

Net trys energetiniai Sirtakio žingsneliai – jau pakelia žmogų į aukštesnę energetinę orbitą, sužadina slypinčias žmoguje Kūrėjo duotas galias, sustiprina fizinę bei dvasinę sveikatą.

Po šokių pratęsėme energetinius pokalbius prie puotos stalo, kurį padengėme pačių šokėjų sukurtomis vaišėmis.

Sekantis Klubo suėjimas įvyks birželio mėnesį. Sekite mūsų svetainę www.tryszvaigzdutes.lt.

Norintys gauti individualų energetinį pastiprinimą, gali paskambinti tel. +370 687 75147, parašyti el. p. JeronimasL@gmail.com  

 

sirtaki 20230510_175030 small.jpg

 

 

Apie Sirtakį

Sirtakis (gr. συρτάκι) – Graikijoje gimęs uždegantis šokis, šokamas sustojus eile ar ratu, uždėjus rankas ant kaimynų pečių. Sirtakio muzika pasižymi greitėjančiu tempu, šokama sinchroniškai ir eilei judant, vingiuojant per aikštelę.

Šis šokis nėra nacionalinis graikų šokis. Sirtakį 1964 m. sukūrė garsus graikų kompozitorius Mikis Theodortakis filmui „Graikas Zorba“ (Zorba the Greek), kur džiaugsmo filosofija, visą apimantis Zorbos atliekamas šokis pakeripriverčia pamiršti bėdas ir gyvenimo rūpesčius. Po šio filmo pasirodymo Sirtakis tapo Graikijos populiariausiu šokiu ir vienu iš nacionalinių simbolių. Sakoma, kad būtent jis padėjo Graikijai išsikapstyti iš ekonominės krizės, kai sužinoję apie šokį turistai patraukė ten jo išmokti.

Mums nebūtina vykti į Graikiją – atvykite į Pozityvistų klubą

  

 

 

 

 

 

FORTŪNOS ENERGETINIS RECEPTAS „JEI SKAUDA GYVENTI“     

Taip jau būna, kad kartais žmogus ir man, ir Fortūnai ima ir pasako: „Man skauda gyventi“. Ir klausytis tokių žodžių skauda, bet Fortūna nebūtų Fortūna, jeigu neieškotų energetinių minčių, kurios įkvėptų pozityvumo ir taip pavargusį žmogų, jeigu ji neieškotų dvasinės stiprybės nuostatų.  

 

JEI SKAUDA GYVENTI

Išgerk džiaugsmo vitaminų.

Pasigauk pirmą ryto saulės spindulį.

Įkvėpk prabudimo dovaną.

Pasėdėk ant svajonių suolelio.

Pasivaikščiok po prisiminimų rojų.

Ranka, žvilgsniu, širdimi paglostyk tokį gyvenimą, kokį turi. 

Pagailėk gyvenimą – gal jam dar labiau skauda.

 

 

 

 

 

 

Širdies globa, sielos slauga

Mūsų problematinis laikmetis iš žmogaus reikalauja vis daugiau vidinės energijos, didesnio  dėmesingumo  sau, savo dvasinei energetikai, tačiau gyvenimo tempas, vidiniai ir išoriniai neramumai tarsi užtveria energetinius žmogaus minčių, jausmų kelius, sujaukia sielos harmoniją, paskleidžia nerimą, atima jėgas, kurių šiandien taip reikia.

Aš, kaip energetinių seminarų, individualių kursų vedėjas, visą laiką sulaukiu kvietimų ne tik iš  bendruomenių, organizacijų, bet ir iš įvairių žmonių pravesti seminarus viena ar kita tema (apie jas rašau svetainėje www.tryszvaigzdutes.lt). Tačiau šiuo metu gaunu vis daugiau klausimų apie tai, kaip išsaugoti dvasinę stiprybę, savo energetinį sveikatingumą, vykstant tiems grėsmingiems įvykiams. Kadangi tie klausimai yra dažni, vadinasi, jie aktualūs visiems, todėl į juos dabar ir pabandysiu atsakyti.

 

Kaip prie tų globalinių pasikeitimų, prie tų grėsmių turėtų prisitaikyti žmogus, kad jis galėtų išnaudoti visas savo galimybes, išsaugoti savo darbingumą, savo sveikatą?

Pirmiausia panagrinėkime gyvenimišką situaciją. Įsivaizduokime sėdintį prie automobilio vairo vairuotoją. Savaime suprantama, kad nesvarbu kokį gražų ar sukrečiantį vaizdą pamatytų pakelėje, jis vis tiek privalo neatitraukti akių nuo kelio. Per ilgai įsižiūrėjus į nuostabiai gražią moterį, einančią šalikelėje, sodybą, kurios norėtų pasistatyti, vestuvių puotą, grupines peštynes, automobilis nulėks nuo kelio, įvyks neišvengiama avarija. Ir siela, kuriai reikalingas nuolatinis dėmesys, jai visai nesvarbu dėl kokių rūpesčių, bėdų žmogus nebegali skirti jai dėmesio, bet likusi be žmogaus globos ji tarsi užblokuojama negatyvumo siena, pro kurią nebeprasiveržia vitališka gyvenimo šviesa. Žmogus patiria dvasingumo energetinę „avariją“, jis nebepasitiki savimi, ieško ir randa vis tvirtesnių motyvų, kad kitaip ir negali būti. Jis tampa priklausomas tik nuo vienpušiško tikrovės, kurios pakeisti neįmanoma, priėmimo, nebando ieškoti savo galimybių, kuriomis visada reikia naudotis.

Vitališka gyvenimo šviesa išlieka ir tamsiausiais laikais, bet ji pasiekiama tik su didesnėmis pastangomis. Deja, daugeliui tų pastangų ir pritrūksta. Kai kas atsisako ir mano energetinių seminarų, kad tai jiems netrukdytų „ramiai“ likti prie savo pasirinkto gyvenimo būdo.

Energetiniai paieškos lobiai yra neišsenkami. Jais žmonės naudojasi jau nuo Antikos laikų, tie lobiai atviri, ir šiandien jie atrandami visų, kas pagal galimybes jų ieško, mokosi jais naudotis. Tuo tikslu ir yra mano vedami seminarai, individualūs kursai.

Viena jūsų vedamų seminarų temų yra „Širdies globa, sielos slauga“. Apie ką jūs kalbate šiuose seminaruose?

Širdies, kaip žmogaus gyvybiškai svarbiausio variklio, priežiūrą daugelis supranta, kaip būtinybę nepervargti, sveikai maitintis, sportuoti ir t. t. Tačiau žodžio širdis prasmė yra daug platesnė, gilesnė. Širdžiai, kaip gyvai jausmų, emocijų saugotojai ir šventovei reikalinga nuolatinė ir visapusiška globa. Jai, kaip deguonis, reikalinga džiaugsmo, gyvenimo prasmingumo, artimųjų meilės pajauta. Žmogus gali gyventi pilnavertišką gyvenimą tik bendraudamas su kitais jį suprantančiais, reikalui esant, atjaučiančiais, paguodžiančiais žmonėmis. Tai ypatingai svarbu šiais, pilnais nerimasties laikais.

Seminarų, individualių kursų metu mes ir kuriame tą dvasingumo energetinę atmosferą, kurioje ieškome visų galimų energetinių, žmogiškojo bendravimo,  egoterapinių savivertės panaudos principų. Tai padeda įveikti ne tik liūdesį, nerimą, bet ir stiprina sveikatą.

Iš kur jūs semiatės žinių ir energijos?

Mano visos knygos („Jei Tau sunku“, „Tu toks vienintelis esi", „Tu vienintelis turi", „Tu vienintelis gali", „Ateitis – tai mintis" ir kt.)  parašytos su pozityvumo energijos ženklais, su noru paskatinti žmogaus kūrybines, energetines galias. Daug padėjo ilgametis bendravimas su Vilniaus psichikos sveikatos centro Psichoterapijos skyriaus vedėju, žinomu gydytoju psichiatru Aleksandru Alekseičiku ir dalyvavimas jo vedamuose užsiėmimuose su depresija sergančiais pacientais. Dvasinės sveikatos temomis išleidau keletą knygų  („Minčių klinika“, „Pats atsisveikinu su depresija“, „Jei Tau pasaulis šaltas, sušildyk jį“, „Vaistažodžiai“, „Neišeik iš savo gyvenimo. Išeik iš gyvenimo tų žmonių, kurie Tau blogi“  ir kt.). Jeigu reikia, naudojuosi ir kinų energetinio  kosmologo Lao Siunio energetinio sveikatingumo praktiniais principais. Sielos slaugymas, pasak Lao Siunio, yra ne mažiau svarbus, kartais net ir svarbesnis už fizinę žmogaus slaugą.

Dabar, kai knygos mažai beskaitomos, aš ir laiką, ir visą savo energetinį kūrybiškumą skiriu būtent žodiniam bendravimui ne tik vesdamas seminarus, kursus, bet ir  pokalbiuose su vienišais žmonėmis ar ligoniais. Tokių pageidavimu paskutiniu metu gaunu vis daugiau.

Mano garbaus amžiaus mama nieko kito taip nemėgsta, kaip pasakoti savo prisiminimus, įvairiausias istorijas, kurias mes jau žinome atmintinai, be to, mes esame labai užimti, neturime laiko, kada jos klausytis. Kartais išvykstame iš namų visam mėnesiui.  Ar galite jūs su ja pabendrauti, ne tik išklausyti, bet ir atsakinėti į jos kausimus?

Aš ir dabar panašiai bendrauju su  miela garbaus amžiaus mano klausytoja. Mes ir kalbamės, ir juokaujame, aš jai pasakoju apie įvairių žmonių, kūrėjų likimus, paskaitau iš „Vaistažodžių“, iš kitų knygų, klausau jos prisiminimus, kuriuos skatinu ne tik atgaivinti, bet ir užrašyti. Kartais taip gimsta atsiminimų knygos, kurias mano leidykloje „Trys žvaigždutės“ ir išleidžiu. Dviguba nauda: vyksta ir sveikatingumo terapija, ir gimsta nauja knyga, kurią viena autorė pavadino savo „Šeimos gyvenimo Biblija“.

Tą bendravimą, kaip  išsikalbėjimo terapiją, vaizdžiai galima palyginti su užgriozdintos spintelės tvarkymu. Kiek joje atrandama susikaupusių nereikalingų daiktų, tarp jų kartais – ir pamirštų brangenybių.

Aš esu visada pasirengęs būti aktyvus tų širdies pokalbių dalyviu. Stengiuosi ne tik išklausyti, bet ir pasidalinti savo energetinio sveikatingumo mintimis, suteikti žmogui pozityvumo energetikos, kuri lemia ir gerą nuotaiką, ir stiprina sveikatą. O kiek laiko, kuriuo metu vyktų bendravimas, kitus klausimus mes aptariame iš anksto. 

Kaip  galite bendravimu padėti neišeinančiam iš namų ligoniui?

Rūpintis ligoniu žmogiškąja prasme yra ir kilnu, ir reikalinga. Tačiau dažniausia, kaip minėjau, tai apsiribojama slaugymu, ligonio fizinių poreikių patenkinimu. Kai serga kūnas, siela ypatingai yra jautri, laukianti atjautos, dvasingumo, ryšio su gyvenimu. Tuo įsitikinu kiekvieną kartą bendraudamas su sergančiaisiais.

Man, kaip rašytojui, toks bendravimas yra tarsi kokios novelės ar net romano rašymas. Žinau, kad į mane kreipiasi tik dvasingi, suvokiantys dvasingumo prasmę žmonės, kad mano klausytojas yra toks pat. Tai mane savaime  nuteikia energetiškai, noru žadinti sergančiojo vidines galias, atskleisti vis naujas sielos slaugos galimybes.  

Plačiau www.tryszvaigzdutes.lt, rašykite, klauskite el. p. JeronimasL@gmail.com, skambinkite tel. +370 687 75147.

 

Jeronimas Laucius –  

rašytojas pozityvistas, energetinių seminarų vedėjas

 
 
     
 

UAB „Trys žvaigždutės"
Kalvarijų g. 134-42, LT-08209 Vilnius, tel. +370 687 75147
El.p. JeronimasL@gmail.com