2019-04-24, Trečiadienis
En   Ru  
Kūryba. Leidyba
Leidyklos vadovas-rašytojas
Pozityvistų klubas
Vaistažodžiai
Energetiniai seminarai dvyliktokams
Kaip pasikrauti gyvenimo energija
Veikianti Minčių klinika
Energetiniai negatyvumo valymo kursai
Sukurk save. Egoterapija
Autohipnozė
Seminarai 2019
Trečiojo amžiaus universitetai
Aleksandras Alekseičikas... Dėl savęs, tavęs, nesvetimo
Neišeik iš gyvenimo
Kaip išleisti savo knygą
Prezidento knyga
Knygynėlis 2019
Plakatai
Savivaldybių vadovams
Žmogaus sauga
Visuomenės sveikatos centrams
Atsargus – tai ir saugus
Bendravimas su bibliotekomis
Pradinių klasių mokytojams
Renginiai mokyklose
Iš naujų knygų
Naujienos. Renginiai. Skelbimai
Pokemon go prizai
Įdomiausi laiškai
Lietuvai pagražinti draugijos Vilniaus skyrius
Darželių auklėtojoms, mokytojams. Seminarai
Padėkime vieni kitiems
Kontaktai
     
  Vaistažodžai – žodžiai, kurie įkvepia, gydo, žadina
Mano svajonė

MIELI MOKINIAI, MOKYTOJAI, TĖVAI,

Žmogus, užrašęs savo svajonę, jau žengė žingsnį į kūrybos kelią, žvilgtelėjo į savo ateitį, jau aiškiau pamatė savo gyvenimo tikslą.

Leidykla net nuo praėjusio amžiaus (nuo 1988 m.) skatina mokinių kūrybiškumą, kviečia būti aktyviais savo Gyvenimo kūrėjais.

Šiame skyrelyje spausdiname 2012–2016 m. mokinių svajones. Tai originalūs, neredaguoti kūrinėliai. Juos skaitydami mokiniai, mokytojai, tėvai gali pajausti visos šalies mokinių dvasią, jų norus ir viltis. O pačios gražiausios, prasmingiausios svajonės ne vienam gali padėti atrasti savo gyvenimo tikslą.

 

 

„MANO SVAJONĖ – 2016" RENGINIAI

 

 Kūrybinio susitikimo „Mano svajonė – 2016“ Klaipėdos mokykloje-darželyje „Šaltinėlis“ akimirkos (2016-11-21)

svajones_20161121_112155.jpgsvajones_20161121_114036.jpgsvajones_20161121_114419.jpg

 

 

 Kūrybinio susitikimo „Mano svajonė – 2016" Kauno Martyno Mažvydo pagrindinėje mokykloje akimirkos (2016-10-25)

svajones_kauno_mazvydo_img_2265.jpgsvajones_kauno_mazvydo_img_2294.jpg

kauno_mazvydo_padeka.jpg

 

 

Raktas į svajones arba susitikimas su rašytoju J. Lauciumi

Šių metų rugsėjo 23 d. Alytaus šv. Benedikto gimnazijoje vyko susitikimas su rašytoju - pozityvistu, žurnalo „Žvaigždutė" vyriausiuoju redaktoriumi Jeronimu Lauciumi. Į svečius atvyko ir Alytaus r. Butrimonių gimnazijos mokytoja Irena Šimanskienė su mokine Ugne Vaičiūnaite bei Vidzgirio pagrindinės mokyklos mokytoja Milda Vilkelytė su mokiniais, kurie dalyvaudami konkurse „Mano svajonė - 2016" dalinosi mintimis, kokias savo svajones norėtų įgyvendinti artimiausiais metais, tolimesnėje ateityje, kuo galėtų pasididžiuoti.
Leidykla „Trys žvaigždutės" ir LR Seimo narys Gintautas Mikolaitis, kuris yra ir žurnalo redkolegijos narys, norėdami skatinti mokinių saviraišką ir kūrybiškumą, suteikti visiems galimybę skaityti šalies mokinių svajones, vertinti jų ir savo paties norus, siekti didesnių tikslų, 2015 metais išsiuntė šalies mokykloms, gimnazijoms kvietimus dalyvauti kūrybiniame konkurse „Mano svajonės - 2016". Kvietimui neliko abejingi Alytaus šv. Benedikto gimnazijos 7a klasės mokiniai, kurie 2015 m. rudenį savo svajones užrašė ir šalia kitų bendraamžių kūrinėlių  savo mintis rado išspausdintas žurnale „Žvaigždutė" nr. 1.
Susitikimas prasidėjo nuo V. Andriušio pasakos „Apie noriukus" inscenizacijos, kurią atliko Alytaus šv. Benedikto gimnazijos 6a klasės mokiniai Nojus, Emilija, Rojus, Austėja, Paula ir mokytoja Germina Jasinskaitė-Gurskienė, atskleidę nuostabų šaltinį širdyje, kur pildosi visos svajonės, neribotos visų norų įgyvendinimo galimybės. Raktas į paslaptį buvo atrastas, beliko tik atrakinti Alytaus šv. Benedikto gimnazijos mokinių svajones „Mokykla po 20 metų", kurias pristatė pavaduotoja ugdymui N. Jaciunskienė.
Renginio metu rašytojas J. Laucius skaitė mokinių svajones, jas analizavo ir lygino su kitomis konkurso „Mano svajonė - 2016" mintimis, pristatė žurnalą „Žvaigždutė", atsakinėjo į mokinių užduotus klausimus bei mielai bendravo dalindamas autografus, palinkėjimus mažiesiems savo knygelių skaitytojams.
Ačiū rašytojui J. Lauciui už gerą nuotaiką, jaukų ir pozityvų susitikimą bei palinkėjimą „Pagal sinoptikų duomenis oro rytoj visiems užteks! Kvėpuokite giliai ir nemokamai. Gyvenkite tuo džiaugdamiesi. Svajokite!".

Mokytoja Germina Jasinskaitė-Gurskienė

alytaus_sv_benedikto_20160923_114520.jpg
Alytaus šv. Benedikto gimnazija, 2016 m. rugsėjo 23 d.

 

 

Susitikimas su rašytoju Jeronimu Lauciumi

Rugsėjo 21 dieną Panevėžio „Vilties'‘ progimnazijoje svečiavosi rašytojas, žurnalo „Žvaigždutė‘‘ vyr.  redaktorius Jeronimas Laucius. Rašytojas atvyko pasveikinti 4b klasės mokinių, rašiusių rašinėlius, kūrusių eilėraščius „Mano svajonė – 2016‘‘, ir jų mokytoją Ritą Baltmiškienę.
2015 metų rudenį visiems mokiniams buvo suteikta galimybė ne tik užrašyti savo svajonę, bet  ir paskaityti visos šalies anksčiau rašiusių  mokinių svajones, vertinti jų ir savo paties norus, siekti didesnių tikslų. Gera buvo girdėti, kad žurnalo redakcija sulaukė daugiausia svajonių iš Panevėžio moksleivių. O dar smagiau, kad visus panevėžiečius aplenkė mūsų, „Vilties‘‘ progimnazijos, vienos klasės ketvirtokai. Vienuolika svajonių papuošė žurnalo „Žvaigždutė‘‘ pirmuosius puslapius.
Susitikimo su rašytoju metu mokiniai skaitė savo svajones bendraamžiams. Kai kurių svajonės jau išsipildė, o kiti su dideliu džiaugsmu pasakojo, kad ir jų tuoj išsipildys, tik reikia norėti ir tikėti. Rašytojas moksleiviams pasakojo, kad svajonė – tai Mintis, pakilusi į dangų. Ir  skatindami mokinių kūrybiškumą, kuriame savo ateitį.
Visų renginyje dalyvavusių pradinukų vardu sakome nuoširdų „ačiū" redakcijai ir ypač rašytojui Jeronimui Lauciui, kad jis mums priminė, jog visi, tiek dideli, tiek maži, seni ir jauni, galime svajoti, džiaugtis tuo, ką turime brangiausia.

Mokytoja metodininkė Rita Baltmiškienė

panevez_vilties_progimn_img_6733.jpg
 Panevėžio „Vilties" progimnazija, 2016 m. rugsėjo 21 d.

 

 

panevez_senvages_progimn_img_6738.jpg
 Panevėžio „Senvagės" progimnazija, 2016 m. rugsėjo 21 d.

 

 

panevez_rozyno_progimn_img_6743.jpg
Su Panevėžio „Rožyno" progimnazijos laureatais, 2016 m. rugsėjo 21 d.

 

 
 
     
 

UAB „Trys žvaigždutės"
Kalvarijų g. 134-42, LT-08209 Vilnius, tel. 8 687 75147
El.p. JeronimasL@gmail.com