2021-05-07, Penktadienis
En   Ru  
Kūryba. Leidyba
Leidyklos vadovas-rašytojas
TAVO ŠEIMOS GYVENIMO BIBLIJA
ORIGINALIOJI „STEBUKLO“ PLYTELĖ
ELEKTRONINIS KNYGYNĖLIS „VAISTAŽODŽIAI“
REFLEKTORINIS ENERGETINIO PALAIMINIMO PERDAVIMAS
KOVO MĖNESIO LEIDYBA
IŠSIKALBĖJIMO VEIKSMINGOJI TERAPIJA
Kupiškio TAU
Kaip prisijaukinti stebuklus
FORTŪNA GEGUŽĖS 2–9 d.
Bendruomenių vadovams
GEGUŽĖS ENERGETINIAI SEMINARAI
ENERGETINIAI STUBURO KVĖPAVIMO KURSAI
Kosmologiniai Lao Siunio kursai ir seansai
Energetiniai negatyvumo valymo kursai
Egoterapija. Autohipnozė
Energetiniai seminarai
Energetiniai seminarai dvyliktokams
Trečiojo amžiaus universitetai
Knygynėlis
Plakatai
Aleksandras Alekseičikas... Dėl savęs, tavęs, nesvetimo
Neišeik iš gyvenimo
Žmogaus sauga
Atsargus – tai ir saugus
Visuomenės sveikatos centrams
Pasaulis pasikeitė – seminarai jau prasidėjo
Bendravimas su bibliotekomis
Vaikų darželių auklėtojoms, mokytojams
Naujienos. Renginiai. Skelbimai
Lietuvos rotariečiams
Mano kraštas. Bendraukime
Populiariausios knygos
Įdomiausi laiškai
Lietuvai pagražinti draugijos Vilniaus skyrius
Kontaktai
     
  Jau veikia mūsų leidyklos elektroninis knygynėlis „Vaistažodžiai“
Pasaulis pasikeitė – seminarai jau prasidėjo

radviliskio_sav_biblioteka_20200630_170136_small.jpgplakatas_20200629_090001_small.jpg

Pasaulis pasikeitė – GYVYBĖS DRAUDIMO reikia labiau – taip viena draudimo kompanija milžino dydžio plakatais kviečia gyventojus apdrausti savo gyvybę, kuriai, šiuo metu siaučiant pandemijai, iškilo didesnis pavojus. Logiška.

Žmonės tai supranta ir, norėdami nenuskriausti savo palikuonių, skuba apdrausti savo brangiausią turtą - gyvybę. Aš pats, nors ir neapsidraudęs, pritariu jiems. Tačiau pritardamas turiu, kaip pozityvistas, savo ne mažiau svarbų pasiūlymą: gal geriau pasirūpinkime, kad nesusirgtume, neužsikrėstume, kad gyventume kuo ilgiau, kad apsisaugotume ne tik nuo klastingų virusų, bet ir nuo gyvybinės energijos praradimo, nuo liūdesio ir abejingumo sau ir viskam, kas vyksta visame gyvenimo horizonte.

Medikai vienareikšmiai perspėja, kad siaučiant virusų atakoms nėra nieko svarbiau, kaip nuolat laikytis asmens higienos, jausti, kada reikėtų užsidėti kaukę, kaip bendrauti su kitais žmonėmis, kaip laikytis saugios elgsenos taisyklių. Reikalavimų, rekomendacijų daug, vargas viską prisiminti, sunku nuolatos būti budriam, viską įvykdyti. O juk atsipalaidavimas, užmaršumas – tai atviras kelias virusams, pavojus sveikatai, net gyvybei.

Pasaulis pasikeitė: vieni skuba draustis, kiti – sužinoję, kad egoterapija (ego – aš, terapija – rūpestis, slaugymas, gydymas) – tai meilė gyvenimui, meilė sau, kaip Dangaus dovanotos gyvybės saugotojui ir tęsėjui, jau supranta, kad egoterapija pati savaime parodo kelius ir būdus, kaip elgtis, kad išliktum, kad apsisaugotum, nes turi gyvenimo tikslą. Svarbiausia, kad rūpestis savimi taptų nebe prievole, o prasmingu malonumu, kai viską darai su džiaugsmu, su meile, todėl išlieki sveikas, darbingas ir kūrybingas, galintis padėti kitiems.

Būti egoterapišku – įsimylėjusiu gyvenimą ir save, kad galėtum mylėti viską, kas telpa žodyje gyvenimas – yra svarbu visada, bet pasikeitus, kaip dabar, pasauliui, tampa būtinybe, širdies dovana.

Apie egoterapiją, vaistažodžių terapiją aš vedu seminarus jau seniai, bet dabar jie įgauna ypatingą aktualumą ir svarbą. Kurį laiką dėl karantino jie buvo nutrūkę, vyko tik individualūs nuotoliniai seminarai, bet pagaliau birželio 30 d. Radviliškio rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje įvyko pirmas po ilgos karantininės pertraukos jau akivaizdinis seminaras.

Jaukioje bibliotekos salėje kalbėjomės apie žmogaus vidinių paskatų generavimą, apie egoterapinius principus ir metodus, kurie galėtų kompensuoti gelbstinčios nuo virusų vakcinos nebuvimą. Jau pats emocionalus, nuoširdus pokalbis yra tarsi impulsas apmąstymams apie pasikeitusio pasaulio pokyčius, apie kiekvieno mūsų ieškojimus ir atradimus, kurie tampa ir būtinybe, ir nauju gyvenimo būdu. Trumpai kalbant, pasikeitus pasauliui reikia apdrausti ir gyvybę, bet dar svarbiau apsidrausti nuo abejingumo, konvertuoti jį į egoterapinį ryžtą, į gyvenimo meilę ir azartą.

Džiaugiuosi gaudamas kvietimų jau ir iš kitų bibliotekų, džiaugiuosi būtent dėl to, kad šios egoterapinės diskusijos padeda žmonėms susikaupti, atskleisti savo vitališkumą ir gyvenimo vertybinius prioritetus. Kvietimų laukiu visą vasarą, nes bibliotekos, kaip ir aš, kaip ir pasikeitusio pasaulio gyvenimo problemos neatostogauja.

Pasaulis pasikeitė - atraskim, kuo turime ir galime keistis patys, kad kiekvieną rytą ištartume: „Pasaulis nuostabus!"

 

Plačiau www.tryszvaigzdutes.lt, susitikime FB grupėje „Skaitau gyvenimą".

Visada galime pabendrauti telefonu 8 687 75147, el. p. JeronimasL@gmail.com.

Iki naujų susitikimų.

 

Linkėdamas kūrybinio bendravimo –
Jeronimas Laucius,
rašytojas pozityvistas, lektorius, leidyklos „Trys žvaigždutės" vadovas

 

 

 

 

Energija yra visų žmogaus funkcinių galimybių, saviraiškos, dvasinės ir fizinės sveikatos matas. Praradus savo energetinį potencialą nusilpsta, sparčiai sensta biologinės, emocinės, dvasinės bei  fizinės savybės, žmogus sensta aplenkdamas laiką. Gaila.

Atstatyti prarastą energiją, susigrąžinti buvusį energetinį potencialą – vadinasi, atjaunėti visais, įskaitant ir grožio, požymiais.

Remdamasis prancūzų psichologo, žmogaus energetinių galimybių tyrinėtojo Šarlio Latenjė metodika parengiau praktinių žmogaus atjaunėjimo energetinių kursų programą, kurios pagrindinės temos yra:

Vidinės energijos atblokavimas, sužadinimas ir generavimas.
Energetinis vizualizacijos metodo praktinis taikymas.
Pozityvumo minčių kryptinga energija.
Jaunatviško kodo užfiksavimas „Aukso valandoje" ir kt.
Emocinis negatyvumo valymas – grožio energijos atradimas.
Praktinis kitų energijos rūšių panaudojimas (gyvenimo, pasitikėjimo, grožio, kosmoso ir kt.).

Dėl kursų datos ir trukmės derinimo tel. 8 687 75147. Išankstinė registracija el. p. JeronimasL@gmail.com. Išrašome sąskaitas-faktūras.

Kursų ir metodinės medžiagos kaina – priklausomai nuo pasirinktos trukmės 40-90 Eur.

Registruokitės – ir skubėkite pakeisti savo gimimo datą.

 
 
     
 

UAB „Trys žvaigždutės"
Kalvarijų g. 134-42, LT-08209 Vilnius, tel. 8 687 75147
El.p. JeronimasL@gmail.com