2024-06-25, Antradienis
En   Ru  
APIE MŪSŲ VEIKLĄ
Leidyklos vadovas-rašytojas
УКРАIНА. Повстання робoтів
KNYGA-ALBUMAS
GYVYBINĖ ENERGIJA
RUOŠIAMA SPAUDAI
GALIMYBĖS IŠ BEGALYBĖS Nr.1
AR JAU LAIKAS ŠOKTI PRO LANGĄ?
TAI, KO NEPASAKO PSICHOLOGAI
LIKIMINĖS INFORMACIJOS PANAUDOJIMAS
PASVEIK GYVENIMU. SEMINARAI
LIKIMINIAI ŽENKLAI
Egoterapiniai sveikatingumo energetikos kursai
IŠSIKALBĖJIMO TERAPIJA
KOKS BŪSI RYTOJ? FB. KTV plius
GYVENIMAS ŠVENTE (FEP)
LAO SIUNIO SVEIKATINGUMO GYVYBINĖ ENERGETIKA
Energetiniai negatyvumo valymo kursai
Egoterapija. Autohipnozė
Energetiniai seminarai ne tik abiturientams
KNYGYNĖLIS
Knygos darželinukams, pradinukams
Aleksandras Alekseičikas... Dėl savęs, tavęs, nesvetimo
Eksperimentinis seminaras. Alytaus TAU
2024. Bendruomenės
VAISTAŽODŽIAI
Kapas jūroje. Kur dingo ES?
Vievis. Renginiai. Susitikimai
Kontaktai
     
  Naujas skyrelis „LIKIMINĖS INFORMACIJOS PANAUDOJIMAS“
Ar jau laikas šokti pro langą?

AR JAU LAIKAS ŠOKTI PRO LANGĄ? (Kaip įveikti nerimą? Kas jį generuoja? Kaip nuo jo pasislėpti? Kaip valdyti dėmesį, kad Tavęs nevaldytų kiti, kad gyventum savo Gyvenimą?)

 

 

Susitikime ir YouTube

DIAGNOZĖ PAGAL NORĄ (Žmogus pateko į ligoninę dėl to, kad vairuodamas automobilį dėmesį nukreipė į pakelę. Šis pokalbis apie tai, kas vyko palatoje, kas ir kodėl taip įvyksta mūsų gyvenime...) 

GYVENIMAS – LYG TAIKINYS (Kaip pataikyti į sėkmę, į tikslą, kaip praktiškai pasinaudoti per sapnus ateinančiais likimo ženklais.) 

APIE TAI, KO NET NESAPNAVAI (Sapnai – tai likimo angelų laiškai, kurios mokantys iššifruoti gauna likimo siunčiamas dovanas.)

LIKIMINIS ŽINGSNIS IR 8 KELIAI (Dažnai siekiančiam tikslo žmogui pritrūksta to lemiamo žingsnio, kuris ir lemtų tą ieškomą tikslą, šventę, sėkmę. Atraskime kartu tuos kelius, kuriais eidami galime padovanoti sau visas likimo skirtas dovanas.

KOKS BŪSI RYTOJ? KOKS RYTOJ BUS TAU? (Šiandien esu dar toks, bet rytoj galiu būti kitoks – tai vienas iš žinomo gydytojo psichoterapeuto Aleksandro Alekseičiko sveikatingumo principų. Šiame pokalbyje ir dalinsimės tais energetiniais principais, kurie galėtų mums padėti įgyti energetinio sveikatingumo galią. Rytoj – tai visas mūsų gyvenimas.) 


KAIP IŠPROTĖJAMA. KAIP NEIŠPROTĖTI (Kartu analizuodami patyrusiųjų depresiją mintis, ieškome loginių sveikatingumo kelių kaip susikurti normalų gyvenimą, kaip išsaugoti gyvenimo energiją.) 


PRARADAI PROGĄ NULIŪSTI – LAIMĖJAI DŽIAUGSMĄ (Praleidai progą nuliūsti – laimėjai džiaugsmą. Liūdesys – džiaugsmo nuodai. O džiaugsmas – tai energija, sveikata, viso gyvenimo kokybę lemiantis veiksnys. Liūdesio mūsų gyvenime tikrai netrūksta, gal net per daug. Todėl ir kviečiu pasikalbėti kaip išvengti liūdesio nuodingų apraiškų, kaip laimėti džiaugsmo energiją.) 


PASVEIK GYVENIMU (Jei nori gyventi kitaip – daryk tai, ko nedarei. Tai tik viena mintis, kuri, priimta į savo gyvenimą, gali pakeisti žmogaus likimą, padėti atrasti visai naujas galimybes. Kartu ieškokime likiminių minčių, gyvenimo atradimų.)

LIKIMINIAI ŽENKLAI IR JŲ ENERGETIKA (Kaip pastebėti tuos Likiminius ženklus, kurie lemia žmogaus gyvenimo sėkmę, gyvenimo grožį, teikia energingumą ir sveikatingumą? Kaip praktiškai jais pasinaudoti, kaip išsaugoti likiminę globą?)

KAIP PRABUSTI LAIMINGAI (Kaip prabundant išgirsti, ką Tau nori pasakyti Likimo angelai, kaip prabusti Gyventi, Gyventi savo gyvenimą.)

KAIP LAIMĖTI SAU NUŠVITIMO ENERGETIKĄ (Kaip pasinaudoti paslaptingąja pasąmonės galia, kaip pereinamųjų procesų metu, keičiant energetinę būseną, praktiškai taikant Lao Siunio pasąmoninius energetinius principus pasiekti nušvitimo gyvybinę energiją.)

PAGAILĖK SAVĘS, KAD... (Pagailėk savęs, kad neišnaudoji to, ką turi, kad neieškai tų savo galimybių, apie kurias net nepagalvoji jų turįs. Būk su savimi, nelik gyvenimo prieškambaryje, naudokis visais energetiniais principais.)

GYVYBINĖ ENERGIJA (Gyvybinė energija – tai pagrindinis veiksnys, lemiantis viso gyvenimo sėkmingumą, džiaugsmą ir energiją.)

 

 

 

 

bei Facebook'e

AR JAU LAIKAS ŠOKTI PRO LANGĄ? 

 

DIAGNOZĖ PAGAL NORĄ 


GYVENIMAS – LYG TAIKINYS

 

APIE TAI, KO NET NESAPNAVAI

 

LIKIMINIS ŽINGSNIS IR 8 KELIAI


KOKS BŪSI RYTOJ? KOKS RYTOJ BUS TAU?


KAIP IŠPROTĖJAMA. KAIP NEIŠPROTĖTI


PRARADAI PROGĄ NULIŪSTI – LAIMĖJAI DŽIAUGSMĄ


PASVEIK GYVENIMU


LIKIMINIAI ŽENKLAI IR JŲ ENERGETIKA


KAIP PRABUSTI LAIMINGAI


KAIP LAIMĖTI SAU NUŠVITIMO ENERGETIKĄ


PAGAILĖK SAVĘS, KAD...


GYVYBINĖ ENERGIJA

 

 

 

 

 

 

TAI, KO NEPASAKO DAKTARAI 


Jei jūs paklausite gydytojo, ko per visus mokslo metus juos mokė apie žmonių pastangas ir galimybes patiems stiprinti savo sveikatą, tai išgirsite tą patį atsakymą, kurį išgirsdavau ir aš – nieko apie tai nebuvo kalbama, nebuvo nei vienos disciplinos, nei vienos paskaitos.

Vadinasi, dėl to, kad jų nemokė, todėl ir nepasako mums gydytojai, kaip mes patys galime ir turime  padėti savo sveikatai, todėl mes sunkiau ir ilgiau sergame, daugiau vartojame vaistų, kurių šalutiniai poveikiai kenkia sveikatai, bet turtina farmacininkus.

Paradoksas dar ir tame, kad visi žino PSO teiginį, kad žmonių sveikata 70 proc. priklauso nuo mūsų pačių ir tik 30 proc.  nuo gydytojų.

Galima  ir reikia  suprasti gydytojus, kurių pareiga panaši į autoremontininkų pareigą - jie rūpinasi, kaip gerai sutvarkyti jūsų automobilį, kad jis veiktų patikimai, būtų techniškai nepriekaištingai tvarkingas. Tačiau jie nieko automobilio savininkui neaiškina, kaip reikėtų jį eksploatuoti, kaip jį saugoti, kaip prižiūrėti, kad jis tarnautų kuo ilgiau, kad kuo ilgiau negestų.

Ir gydytojai, išrašę receptus, paskirę vaistus  pilnai atlieka savo pareigą. Tokia tvarka. O kaip mums eksploatuoti tą nesulyginamai brangesnį turtą už patį brangiausią automobilį  savo sveikatą  nieko neaiškina. Net jeigu ir norėtų padėti, vargu ką spėtų per tas skirtas priėmimui 15 minučių... Dar reikia pridėti prie to visko tai, kad mūsų laikmetis dosniai dalina negatyvumo dozes, kurios dar labiau alina nervus ir sveikatą. Vadinasi,  išvada aiški, kaip šaltinio vanduo  reikia  ypatingai rūpintis savo sveikatingumo išsaugojimu, skirti laiko ir proto sau, savo energetinei būsenai, panaudoti viską, kas jums  žinoma apie sveikatingumą ir tai kuo efektyviau taikyti kasdieniniame gyvenime, visur ieškoti žinių apie tai, kaip stiprinti savo energetiką, kaip patiems padėti įveikti ligą.

Aktyviai besirūpinantiems savo sveikatingumu rengiu ir individualius energetinio sveikatingumo seminarus, individualius kursus.

Temos TAI, KO NEPASAKO DAKTARAI, TAI, KO NEPASAKO PSICHOLOGAI yra įtrauktos į mano 2023 metų rudens sezono energetinių seminarų tematiką.

 

 

 

 

 

 

 

TAVO ENERGIJA – TAVO SVEIKATA

 

VISOS LIGOS – NUO NERVŲ, VISOS BĖDOS – NUO ENERGIJOS STOKOS. 

 

PASIKRAUK GYVENIMO ENERGIJA – NUOLAT APSILANKYK ŠIUOSE IR KITUOSE 

MŪSŲ SVETAINĖS SKYRELIUOSE:

 

Likiminiai ženklai

 

Seminarai 2023. Žinija 

 

Egoterapija. Autohipnozė

 

 

Visi norintys gali užsisakyti seminarus, individualius kursus

tel. +370 687 75147, el. p. JeronimasL@gmail.com

 

 

 

 

 

 

TAI PASKIRTA KIEKVIENAM 

Žemė, dangus, oras – tai neišsenkanti Gamtos energijos jūra.

Žmogus – Gamtos energijos priėmimo sala toje neišsenkančioje energetinėje jūroje.

Vieni žmonės sėdi ant tos jūros kranto ir beviltiškai nusiminę laukia, kada pakilusi  banga juos užlies gyvybine energija.

Deja, nesulaukia.

Kiti – gavę nors menkiausią energijos impulsą, juo pasitenkina visą savo gyvenimą.

Tai silpnųjų dalia.

Tik laimingiausieji nepaliauja tyrinėję jiems skirtą energetinę salą ir nuolat save pakrauna meilės, minčių, jausmų Gamtos energija.

Jie ir atranda, kad žemė, dangus, oras – tai neišsenkanti Gamtos energijos jūra, skirta kiekvienam ieškančiam.

Atrask ir Tu.

Pasikrauk.

Būk stiprus ir laimingas. 

 

 

 

2024 metų sezonui parengiau naują individualių kursų „Kanto energetinės sveikatos“ programą. Ją padėjo sudaryti Karaliaučiaus „Kanto energetinės klinikos“ įkūrėjas. Programos esminius teiginius nagrinėsime ir seminarų metu.

Pagrindinis tikslas: pasinaudoti Kanto atrastais energetiniais sveikatingumo principais, kurie buvo išdėstyti knygoje APIE GEBĖJIMĄ ĮVEIKTI LIGAS VIEN TIK KETINIMO GALIA ir kituose darbuose.

Kantas  tobulai išstudijavo savo kūno sandarą, savo organizmą ir stebėjo jį, kaip chemikas stebi kokį cheminį junginį, čia į jį tai vieno, tai kito elemento pridėdamas.

Susidarė senatvėje rėžimą, remiantis ilgalaikiu savęs stebėjimu ir savitaiga. Tai unikalus  eksperimentas, kuriuo iki šiol domimasi įvairių sričių specialistai.

Kanto sveikata buvo gerai apgalvota kūryba

Proto ir valios galia jis nutraukdavo daugelį liguistų reiškinių, kurie kai kada prasidėdavo jo organizme.

Psichinę valios galią jis laikė aukščiausiu kūno valdovu.  Ilgas jo gyvenimas tai patvirtina.

Menas užkirsti kelią ligoms vadinasi dietektika, skirtingai nei terapeutika – gydymo menas.

Šiuo nerimastingu, daug dvasinės energijos ir sveikatos reikalaujančiu metu, Kanto energetiniais ieškojimais ir atradimais domimasi daugelyje šalių, jo energetiniai principai gali pasitarnauti ir mums.

 

Jeronimas Laucius –  rašytojas pozityvistas,  energetinių seminarų vedėjas

Tel. +370 687 75147, el. p. jeronimasL@gmail.com

 

 

 

 

KANTO SVEIKATOS KŪRIMO PRINCIPAI

1. MINČIŲ ENERGETINIS AKUPUNKTŪROS principas.  

2. MINČIŲ ENERGETINIS AKUPRESŪROS principas.  

3. Prabudimo (pereinamųjų procesų) energetinis principas. 

4. Nakties terapijos principas.  

5. Vandens molekulinės energetikos principas.  

6. Kvėpavimas dangumi principas.  

7. Angelo rankos principas. 

8. 1000 angeliukų principas.  

9.  Energetinio masažo principas.  

10. Turbo vamzdyje principas.  

11.  Pakilti į Dangų principas.  

12. Praustis Dangumi principas.

13.  Gamtos energijos pakrovimo seansai  (žr. pieš).  

 

 

 

 

 

 

 

GAMTOS ENERGIJOS PAKROVIMO SEANSAI 

Iš pradžių seansai vykdavo ofise (tai geriausia), bet tiems, kurie gyvena ne Vilniuje, GEPS ėmiau vesti ir nuotoliniu būdu.

Kadangi šiuo metu yra daugiau norinčių nei aš galiu suspėti, tai pateikiu savo darbo schematinį planą, kad nesant galimybių dirbti kartu, galėtumėte pabandyti tai savarankiškai.

 

GEPS vos tik prabudus ryte. Dar prieš prasimerkiant sugeneruoti energetinį (sveikatingumo) impulsą, panaudoti pasąmonės galimybes.

Nustatyti save „aš – energetinis imtuvas“. Išlyginamosios energetinės sveikatingumo ir stiprybės mintys teka per visą kūną.

Akimirksniu atsimerkti – ta šviesa nušviesti visas ląsteles. Vyksta atnaujinimo procesas. 

Koncentracija į Gamtos energetinį kamuolį (GEK). Bendras Energetinis apšvietimas. Variantai: galva, širdis, kraujagyslės, skausmo taškai, seksualinė energetika.

Plaukioti energetinės ramybės šviesos jūroje. Ramybės, minčių subalansavimas.

 

Dieną. Sėdint, nors ir darbe. GEK virš galvos. Lyg energetinis gaivinantis lietus (dušas). Praustis: kūną, vidinį pasaulį, mintis, raminti, jausti gaivą.

Kanalizuoti visas blogybes, priešus, įtampas...

Nuplauti nuovargį, nesėkmes, pyktį, pajusti savyje ryto, jaunystės energiją.

 

Vakare. Prieš miegą. Mintyse dangaus vaizdas. GEK virš savęs. Priimti ramybės energetinį srautą, įsiklausyti į save (leisti sau išgirsti likiminių dovanų mintis), subalansuoti vidinę energetiką, „plaukioti“ ramybės būklėje.

Per GEK ištransliuoti giluminius savo norus, linkėjimus sau ir kitiems. Adresai. Palaiminimai sau ir kitiems.

Pabudus viduryje nakties lengvai pajusti GEK globą.

 

 

Negailėkite laiko sau (visas Gyvenimas skirtas tik Jums), bandykite, kurkite. Nebijokite, kad pradžioje nesiseks. Būkite kantrūs ir dėmesingi sau. Jei labai reikia – pagal galimybes susitikime. 

zmogus_pries seansa3.jpgzmogus_po seanso2.jpg

 

 

 
 
     
 

UAB „Trys žvaigždutės"
Kalvarijų g. 134-42, LT-08209 Vilnius, tel. +370 687 75147
El.p. JeronimasL@gmail.com