2024-07-22, Pirmadienis
En   Ru  
APIE MŪSŲ VEIKLĄ
Leidyklos vadovas-rašytojas
УКРАIНА. Повстання робoтів
KNYGA-ALBUMAS
GYVYBINĖ ENERGIJA
Išleista LIEPĄ
GALIMYBĖS IŠ BEGALYBĖS Nr.1
LIKIMINIO SNAIPERIO LIKIMINIAI ŠŪVIAI
TAI, KO NEPASAKO PSICHOLOGAI
LIKIMINĖS INFORMACIJOS PANAUDOJIMAS
PASVEIK GYVENIMU. SEMINARAI
LIKIMINIAI ŽENKLAI
Egoterapiniai sveikatingumo energetikos kursai
IŠSIKALBĖJIMO TERAPIJA
KOKS BŪSI RYTOJ? FB. KTV plius
LEMTINGAS POSŪKIS (FEP)
LAO SIUNIO SVEIKATINGUMO GYVYBINĖ ENERGETIKA
Energetiniai negatyvumo valymo kursai
Egoterapija. Autohipnozė
Energetiniai seminarai ne tik abiturientams
KNYGYNĖLIS
Knygos darželinukams, pradinukams
Aleksandras Alekseičikas... Dėl savęs, tavęs, nesvetimo
Eksperimentinis seminaras. Alytaus TAU
2024. Bendruomenės
VAISTAŽODŽIAI
Kapas jūroje. Kur dingo ES?
Vievis. Renginiai. Susitikimai
Kontaktai
     
  Naujas skyrelis „LIKIMINĖS INFORMACIJOS PANAUDOJIMAS“
Susitikimai – tai įkvėpimas, bendravimo turtas

 VYKSTA REGISTRACIJA Į NAUJOS 2024 METŲ PROGRAMOS ENERGETINIUS SEMINARUS, INDIVIDUALIUS KURSUS, SUSITIKIMUS

skelbimas alytui pasveik gyvenimu_small.jpg

 

 

 

SUSITIKIMAS – KAIP LIKIMAS

JEI NORI GYVENTI KITAIP – DARYK TAI, KO NEDAREI, IEŠKOK TEN, KUR NEIEŠKOJAI

 

 

Sausio 19 d. nuolatinėje Alytaus TAU renginių salėje įvyko seminaras „Pasveik Gyvenimu“, kurį galima pavadinti eksperimentiniu ne dėl to, kad jis man buvo pirmas šiais metais ir ne dėl to, kad aš paruošiau naują seminaro programą, bet todėl, kad pirmą kartą pasidalinau su gausia auditorija eksperimentiniais gyvenimo energijos ieškojimais, kurie man pačiam suteikė daug naujo ir kurie buvo suprasti, priimti plojimais.

 

Vadinasi, žmonės jais naudosis, atras naujų likiminių galimybių, tuo padės ne tik sau, bet ir aplinkiniams.

 

Kalbu apie energetinį sapnų, kaip likimo angelų šifruotų laiškų, asmeninį panaudojimą kasdieniame gyvenime, priimant siunčiamas likimines dovanas.

 

Buvo suprasti, reikalaujantys gilaus dvasinio nusiteikimo ir išėjusiųjų artimųjų energetinių ryšių, dvasinių tiltų palaikymo ieškojimai, kurie gali daug kuo padėti žmogui, ypač šiame sudėtingame laikmetyje, kurį galime pavadinti: „Niekas kitas Tau nepadės – padėk pats sau, tuo galėsi padėti ir kitiems.“

 

Mielai dalinausi mintimis iš naujos knygos „Palaimink save“, kuri bus išleista jau šį mėnesį. Daugiausia plojimų susilaukė novelė „Neskinkit vyšnių nuo viršūnių“, kuri yra tarsi kvietimas naujai įprasminti senjorų gyvenimo grožį.

 

Su Alytaus TAU senjorais per paskutinius kelis metus esame susitikę bene dešimtį kartų, kartu išleidome knygą „Bendravimu įprasmintas gyvenimas“.

 

Džiaugiuosi, kad po šio susitikimo iš klausytojų gavau nemažai skambučių, kad galėjau detaliau papasakoti apie tų eksperimentinių principų taikymą.

 

Su ilgamete rektore Janina Ingelevičiene planuojame kovo mėnesį vėl susitikti, tęsti energetinius ieškojimus ir palaiminimus.

Apie mano veiklą, knygų leidybą, energetinius seminarus galite pasiskaityti mūsų leidyklos svetainėje www.tryszvaigzdutes.lt, norintiems pabendrauti skyrelis KONTAKTAI.

 

 

Jeronimas Laucius –

rašytojas, Lietuvos „Žinijos“ draugijos Pozityvistų klubo įkūrėjas, energetinių seminarų vedėjas

el. p. JeronimasL@gmail.com

 

 

 

vievio lazdynu peledos bibliotekos skelbimas.jpg 

 

 

 

 

Susitikti galime mano Facebook'eYouTube. Visada galite man paskambinti tel. +370 687 75147, parašyti el. p. JeronimasL@gmail.com

Visada laukiu Jūsų kvietimų iš bibliotekų, bendruomenių, TAU, iš kiekvieno žmogaus. 

Susitikim. 

 

 

 

 

 

Susitikime ir YouTube

LIKIMINIO SNAIPERIO LIKIMINIAI ŠŪVIAI (Kario-snaiperio patirtis, jo siekis matyti tikslą, noras laimėti, jo pasitikėjimas tik savimi gali būti labai prasmingas ir santykinos taikos metu, kasdieniniame žmogaus, siekiančio savo tikslo, gyvenime.)


KITOJE MISTIKOS PUSĖJE (Vienas svarbiausių žmogaus savybių yra dvasinės ir fizinės energijos išsaugojimas, akumuliavimas ir stiprinimas. Energijos praradimas įtakoja ne tik nuotaikos, ryžto, bet ir sveikatos praradimus. Kalbėsimės apie netradicinius energetinius ieškojimus.)


UŽ BAIMĘ STIPRESNIS TIK SIAUBAS (Kaip nepatekti į baimės vergiją, kaip įveikti baimės fobiją, kaip išsaugoti savo gyvybinę energiją.) 


AR JAU LAIKAS ŠOKTI PRO LANGĄ? (Kaip įveikti nerimą? Kas jį generuoja? Kaip nuo jo pasislėpti? Kaip valdyti dėmesį, kad Tavęs nevaldytų kiti, kad gyventum savo Gyvenimą?) 


DIAGNOZĖ PAGAL NORĄ (Žmogus pateko į ligoninę dėl to, kad vairuodamas automobilį dėmesį nukreipė į pakelę. Šis pokalbis apie tai, kas vyko palatoje, kas ir kodėl taip įvyksta mūsų gyvenime...) 


GYVENIMAS – LYG TAIKINYS (Kaip pataikyti į sėkmę, į tikslą, kaip praktiškai pasinaudoti per sapnus ateinančiais likimo ženklais.) 

APIE TAI, KO NET NESAPNAVAI (Sapnai – tai likimo angelų laiškai, kurios mokantys iššifruoti gauna likimo siunčiamas dovanas.)

LIKIMINIS ŽINGSNIS IR 8 KELIAI (Dažnai siekiančiam tikslo žmogui pritrūksta to lemiamo žingsnio, kuris ir lemtų tą ieškomą tikslą, šventę, sėkmę. Atraskime kartu tuos kelius, kuriais eidami galime padovanoti sau visas likimo skirtas dovanas.

KOKS BŪSI RYTOJ? KOKS RYTOJ BUS TAU? (Šiandien esu dar toks, bet rytoj galiu būti kitoks – tai vienas iš žinomo gydytojo psichoterapeuto Aleksandro Alekseičiko sveikatingumo principų. Šiame pokalbyje ir dalinsimės tais energetiniais principais, kurie galėtų mums padėti įgyti energetinio sveikatingumo galią. Rytoj – tai visas mūsų gyvenimas.) 


KAIP IŠPROTĖJAMA. KAIP NEIŠPROTĖTI (Kartu analizuodami patyrusiųjų depresiją mintis, ieškome loginių sveikatingumo kelių kaip susikurti normalų gyvenimą, kaip išsaugoti gyvenimo energiją.) 


PRARADAI PROGĄ NULIŪSTI – LAIMĖJAI DŽIAUGSMĄ (Praleidai progą nuliūsti – laimėjai džiaugsmą. Liūdesys – džiaugsmo nuodai. O džiaugsmas – tai energija, sveikata, viso gyvenimo kokybę lemiantis veiksnys. Liūdesio mūsų gyvenime tikrai netrūksta, gal net per daug. Todėl ir kviečiu pasikalbėti kaip išvengti liūdesio nuodingų apraiškų, kaip laimėti džiaugsmo energiją.) 


PASVEIK GYVENIMU (Jei nori gyventi kitaip – daryk tai, ko nedarei. Tai tik viena mintis, kuri, priimta į savo gyvenimą, gali pakeisti žmogaus likimą, padėti atrasti visai naujas galimybes. Kartu ieškokime likiminių minčių, gyvenimo atradimų.)

LIKIMINIAI ŽENKLAI IR JŲ ENERGETIKA (Kaip pastebėti tuos Likiminius ženklus, kurie lemia žmogaus gyvenimo sėkmę, gyvenimo grožį, teikia energingumą ir sveikatingumą? Kaip praktiškai jais pasinaudoti, kaip išsaugoti likiminę globą?)

KAIP PRABUSTI LAIMINGAI (Kaip prabundant išgirsti, ką Tau nori pasakyti Likimo angelai, kaip prabusti Gyventi, Gyventi savo gyvenimą.)

KAIP LAIMĖTI SAU NUŠVITIMO ENERGETIKĄ (Kaip pasinaudoti paslaptingąja pasąmonės galia, kaip pereinamųjų procesų metu, keičiant energetinę būseną, praktiškai taikant Lao Siunio pasąmoninius energetinius principus pasiekti nušvitimo gyvybinę energiją.)

PAGAILĖK SAVĘS, KAD... (Pagailėk savęs, kad neišnaudoji to, ką turi, kad neieškai tų savo galimybių, apie kurias net nepagalvoji jų turįs. Būk su savimi, nelik gyvenimo prieškambaryje, naudokis visais energetiniais principais.)

GYVYBINĖ ENERGIJA (Gyvybinė energija – tai pagrindinis veiksnys, lemiantis viso gyvenimo sėkmingumą, džiaugsmą ir energiją.)

 

 

 

 

bei Facebook'e

LIKIMINIO SNAIPERIO LIKIMINIAI ŠŪVIAI

KITOJE MISTIKOS PUSĖJE

UŽ BAIMĘ STIPRESNIS TIK SIAUBAS 

AR JAU LAIKAS ŠOKTI PRO LANGĄ? 

 

DIAGNOZĖ PAGAL NORĄ 


GYVENIMAS – LYG TAIKINYS

 

APIE TAI, KO NET NESAPNAVAI

 

LIKIMINIS ŽINGSNIS IR 8 KELIAI


KOKS BŪSI RYTOJ? KOKS RYTOJ BUS TAU?


KAIP IŠPROTĖJAMA. KAIP NEIŠPROTĖTI


PRARADAI PROGĄ NULIŪSTI – LAIMĖJAI DŽIAUGSMĄ


PASVEIK GYVENIMU


LIKIMINIAI ŽENKLAI IR JŲ ENERGETIKA


KAIP PRABUSTI LAIMINGAI


KAIP LAIMĖTI SAU NUŠVITIMO ENERGETIKĄ


PAGAILĖK SAVĘS, KAD...


GYVYBINĖ ENERGIJA

 

 

 

 

 

 

TREČIOJO AMŽIAUS UNIVERSITETŲ STUDENTAMS, VADOVAMS 

Mūsų laikmečio problemų srautas kartais toks negailestingai veržlus ir negyvenimiškai užgožiantis ne tik protą, bet ir sielą, kad dažnas žmogus nebeturi būtino sveikam išlikimui laiko skirti sau, savo mintims, savo galimybių ieškojimams.

Psichologai tai vadina laikmečio energetinių žirklių principu: sudėtingos laikmečio problemos reikalauja iš žmogaus daugiau dėmesio ir energijos, o žmogus atvirkščiai – nustoja domėtis savo energetinėmis, sveikatingumo galimybėmis, nes jis pilnai užpildytas (užsipildęs) nuo jo paties veiksmų nepriklausančiomis globaliomis ar vietinėmis problemomis.

Tuos pokyčius aš stebiu jau keletą metų. Konkrečiai – vis mažėja kvietimų energetiniams seminarams, kurie anksčiau buvo ypatingai paklausūs tarp Trečiojo amžiaus universitetų studentų.

Ir šiais mokslo metais, manau, pokyčių nebus, tačiau aš jaučiu pozityvią savo pareigą pasakyti jums, kad aš, nuolat pasikraudamas energija (apie tai dalinuosi ir seminaruose), tęsiu savo veiklą – ne tik vedu energetinius seminarus Lietuvos „Žinijos“ draugijos Pozityvistų klube, rengiu individualius kursus, bet ir leidžiu knygas.

Šią vasarą išleidome dviejų šimtamečių autorių knygas-albumus: Marijos Sereikienės „IR ATEINA LAIKAS, KAI NEBĖRA KO PAKLAUSTI“ ir Vytauto Kuprio „ŠIMTAS METŲ IR ŠIMTAS GYVENIMŲ“.

Knyga-albumas – tai mūsų leidyklos atradimas. Mes kartu atrenkame svarbiausias žmogaus gyvenimo nuotraukas, parašome trumpą tekstą. Tai tampa tarsi žmogaus gyvenimo atminties išlikimo knyga, regima kaip filmas, nes skaitytojas-žiūrovas mato vaizdą skaitydamas užrašą – girdi tų laikų aidą.

Man pačiam 77 metai. Kaip matote, aš, naudodamasis energetiniais skydais (tai irgi viena iš seminaro temų) nuo globalizacinio negatyvumo, besikraudamas visais gamtos energijos šaltiniais, išlieku energingas, pozityvus ir tuo mielai galiu pasidalinti su Jumis. Jei tik jūs rasite jėgų kaip sugrįžti prie savęs, prie SAVO GYVENIMO.

Ieškokite energijos visur: renginiuose (bet ne reginiuose), knygose, energetiniuose seminaruose (šių metų naujos programos skelbimą pridedu), stebėdami gyvenimą ir save.

JEI NORITE GYVENTI KITAIP – DARYKITE TAI, KO SENIAI NEDAROTE

Sėkmės ir energijos.

 

P. S. Apie mano veiklą, knygų leidybą, energetinius seminarus galite pasiskaityti mūsų leidyklos svetainėje www.tryszvaigzdutes.lt

 

Jeronimas Laucius –
rašytojas, Lietuvos „Žinijos“ draugijos Pozityvistų klubo įkūrėjas, energetinių seminarų vedėjas
 

tel. +370 687 75147, el. p. JeronimasL@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

PARSKRIDUS IŠ VILKAVIŠKIO
vikaviskis 20221202_102331 small.jpg 

Susitikimai su senjorais visuomet paženklinti nuoširdumu, noru, žingeidumu ieškoti gyvenimiškų minčių, energetinės stiprybės šaltinių. Tai ypač prasminga šiuo nerimastingu laikmečiu.

Su šiltai, pozityviai nusiteikusiais vilkaviškiečiais 2022 m. gruodžio 2 d. buvo ypatingai miela bendrauti, dalintis energetiniais ieškojimais. Šį kartą daug dėmesio skyrėme Kanto energetinės galios principų, kaip skydų prieš visus laikmečio iššūkius panaudojimui, energetinės sveikatos sustiprinimui. Kantas ilgaamžiu darbingumu ir energingumu patvirtino savo teiginių, kad žmogaus sveikata yra gerai apgalvota kūryba, kad proto ir valios galia galima įveikti daugelį liguistų reiškinių, kad ligos gali būti nugalimos vien tik ketinimo galia ir t.t.

Tie jo sveikatingumo principai yra aktualūs ir dabar. Gal net dar svarbesni, nes šiuolaikinis žmogus turi dar daugiau problemų ir nerimasties nei prieš 200 metų. Apie tų principų konkretų taikymą ir kalbėjomės jaukioje Kultūros centro salėje. Apie tai dalinsiuos ir būsimuose susitikimuose.

Europos parlamentaro Juozo Olekos sveikinimai ir linkėjimai suteikė mūsų pokalbiams su vilkaviškiečiais europietiško pojūčio.

 

Grįžau tarsi ant sparnų. Iki naujų susitikimų!  

 

 

 

 

 

 

  ALYTUJE – GERA  

alytus 20221125_145042 small.jpg

Saulėtą 2022 m. lapkričio 25 d. įvyko (ne)eilinis susitikimas su Alytaus TAU klausytojais. (Ne)eiliniu susitikimu vadinu todėl, kad jis yra eilinis ta prasme, kad mes susitinkame jau kelintą kartą, o neeilinis todėl, kad jis buvo ypatingai nuoširdus, ypatingai prasmingas noru ieškoti galimybių, kaip išsaugoti savo energetinį sveikatingumą, kaip kuo pilnavertiškiau išgyventi šiame nerimastingame pasaulyje.

Yra sakoma, kaip gera jaustis, kai šalta, o tu turi malkų... Tos malkos – tai žmogaus vidinio pasaulio, pozityvių minčių, bendravimo su kitais šiluma, tai nuolatinis savo galimybių ieškojimas ir atradimas.

Išsiskirdami jau tarėmės apie kitą susitikimą, pasvajojome ir apie naujos Alytaus TAU knygos išleidimą.

 

 


ERŽVILKAS:

KELIO Į SAVE IR ENERGETINĮ GYVENIMĄ PRADŽIA     

 

erzvikas_20210925_132748_small.jpgerzvikas_20210925_115113_small.jpg

erzvikas_20210925_141043_small.jpgerzvikas_20210925_141120_small2.jpg           

Pasaulio psichologai pranašauja, kad jau 2030 metais depresija bus pati pagrindinė žmonijos liga. Kad ta liūdna pranašystė neišsipildytų, yra tik vienas kelias – tai pozityvumo energijos, savo vidinių energetinių galimybių, energetinio bendravimo paieškos kelias. Deja, pandemija apsunkino ne tik visus tarpusavio bendravimus, bet ir energetinių seminarų, kursų galimybes. Todėl kiekvienas seminaras, susitikimas tampa gaiviu energetiniu reiškiniu, energetine įkrova ir seminarų klausytojams, ir patiems rengėjams.

Ilgai lauktas ir ypatingai prasmingas pirmas seminaras iš ciklo, kurį naujai parengiau šiam pandeminiam rudens sezonui – PRAKTINIAI SVEIKATINGUMO IR GYVENIMO ENERGIJOS PRINCIPAI – vyko rugsėjo 25 d. su Eržvilko bendruomenės nariais.

Dalinantis sveikatingumo energetikos praktiniais principais atrodė, kad nutolsta ir pandeminės-karantininės grėsmės, nuo  kurių  saugo mūsų aptariami energetiniai skydai, energetinės būsenos,  kasdieninių energetinio sveikatingumo principų taikymas.

Man miela, kad dauguma nuoširdžių ir imlių klausytojų kartu su šio susitikimo organizatore Eržvilko bendruomenės pirmininke Rasida Kalinauskiene pilnai priėmė pozityvumo energetikos esmę ir prasmę, tikrai nusiteikę tuo naudotis praktiškai. O aš gavau naują energetinį impulsą ruoštis naujiems seminarams. Nuoširdus ačiū Rasidai ir visiems eržvilkiečiams, su kuriais tapome tikrais pozityvumo draugais.

Seminaras, galima sakyti, buvo daugiasluoksnis – kartu sodinome ąžuoliuką (Stelmužiuką), bendravome prie kavos, tarėmės pasirašant autografus, įsiamžinome prie bibliotekėlės namelio...

Išvada tokia: kuo sunkesnės dabartinės susitikimų sąlygos, tuo svarbiau dalintis viskuo, kas stiprina mūsų energetiką, mūsų sveikatą (rimti mokslininkai teigia, kad pozityvioji energetika stiprina ne tik sveikatą, imunitetą, bet ir draugystę, meilę gyvenimui).

 

P. S. Toliau vyksta registracija rudens energetiniams sveikatingumo seminarams. Laukiu kvietimų. Tel. 8 687 75147, el. p. JeronimasL@gmail.com.

Mūsų svetainėje www.tryszvaigzdutes.lt galite rasti daug naudingos informacijos apie vedamų energetinių seminarų tematikas, individualius kursus.

 

Rudens ir pandemijos tamsumas pašalinkime energetinio sveikatingumo ir vidinės stiprybės šviesos energija.

 

Jeronimas Laucius –

Lietuvos „Žinijos" draugijos POZITYVISTŲ klubo steigėjas ir lektorius, energetinių seminarų vedėjas, rašytojas pozityvistas, leidėjas

 


 

 

 

 

 

 

 KAIP IŠLEISTI SAVO KNYGĄ

 

alytaus_tau.jpgkupiskio tau.jpg

 

Mieli TAU‘tiečiai,

pirmiausia turiu pasakyti, kad aš dirbu ne tik kaip leidėjas, jau 30 metų leidžiantis įvairios paskirties ir tematikos knygas, bet ir kaip rašytojas, parašęs ir išleidęs ne vieną dešimtį savo paties knygų. Todėl Jums galiu daug kuo padėti – ne tik patarti, bet ir pats parašau įžangas, komentarus po nuotraukomis, skyrių pavadinimus, jei reikia, sutrumpinu tekstus, vienu žodžiu, esu ne tik formalus leidėjas, bet ir aktyviai, kūrybiškai padedu visame knygos leidimo procese. Tai ir spartina, ir lengvina Jūsų darbą, Jūsų knygos leidybą.

Iš esmės Jūsų knyga jau įpusėta. Juk turite daug nuotraukų iš susitikimų, švenčių, paskaitų, kelionių ir t. t. Be abejo, apie Jūsų TAU buvo nemažai rašyta rajoninėje spaudoje, internete, feisbuke. Surinkite visa tai, ką turite, paprašykite visų klausytojų, kad jie peržiūrėtų savo pačių turimas nuotraukas, aktyvesniems pasiūlykite parašyti atsiminimus, įspūdžius... Tai turint jau galima pradėti bendravimą su leidykla. Dar geriau, jei bendravimas prasidėtų nuo pat sumanymo.

Labai naudinga iš karto sudaryti knygos turinį. Pvz: bendra įžanga, TAU įsteigimas, vadovai, istorija, paskaitų tematika, fakultetai, skyriai, lektoriai, sveikinimai, šventės, kelionės ir t. t.

Kuo daugiau nuotraukų, tuo mielesnė knyga patiems knygos herojams, tai didina ir išliekamąją knygos vertę.

Nuolat pasitariant, knygos parengimas tampa nesunkus, mielas tuo, kad tai prasminga. Pastebėjau, kad pandemija labiau paskatina žmones susimąstyti apie savo gyvenimų įprasminimą, žadina norą knygoje  matyti save, palikti tai anūkams, proanūkiams ir visiems artimiesiems...

Racionaliausia knygos apimtis 80–200 puslapių. Nedidelės apimties (bet didelės prasmės) knygą galima išleisti ir už 2000–3000 Eur. Galima išleisti ir didesnę knygą, turint net nedaug lėšų. Mes leidžiame atsiskaityti su mumis ir po realizacijos. Vienos knygos kaina paprastai yra 10 Eur. Leidžiant 1000 egzempliorių tiražu universitetas gauna 10 000 Eur. Vadinasi, gali dar likti lėšų ir kitai veiklai ar antrai knygai.

Nuo idėjos iki knygos  išleidimo praeina pusmetis ir daugiau laiko. Mes siunčiame sumaketuotus puslapius nuolat, kad jūs galėtumėte paderinti su žmonėmis, priimame visus pageidavimus, darome pakeitimus. Žodžiu, dirbame ne formaliai, todėl jau 30 metų nebankrutuojame, nors ir niekada nesame gavę valstybės paramos. Mūsų nuoširdus ir kūrybiškas darbas – geriausia saviparama ir teikiantis malonumą džiaugsmas. Beje, bendravimas su visais Lietuvos TAU mums yra pats kūrybiškiausias ir maloniausias.

Visada (net jei ir nežadate pas mus leisti knygos) galite su manimi pasitarti, pasiderinti tel. +370 687 75147, parašyti el. p. JeronimasL@gmail.com. Kviečiu apsilankyti mūsų leidyklos svetainės kitus skyrelius.

 

Linkėdamas  Jums energetinės sveikatos, nenuilstančio noro gyventi pilnavertiškai prasmingą gyvenimą –
Jeronimas Laucius


 

 

 

APIE POZITYVUMO SEMINARŲ (NE)REIKALINGUMĄ

JEI KVIEČIATE MANE VESTI PAS JUS POZITYVUMO SEMINARĄ – VADINASI, ŽINOTE,KAD JIE  ŽMONĖMS YRA REIKALINGI.

JEI ABEJOJATE, AR POZITYVUMO SEMINARAI REIKALINGI – VADINASI, JIE LABAI JUMS REIKALINGI.

JEI ESATE ĮSITIKINĘ, KAD POZITYVUMO SEMINARAI VISAI NEREIKALINGI – VADINASI, JUMS SEMINARAI LABIAUSIAI REIKALINGI. 


 

 


 

 

Ištraukos iš knygos J. Laucius. VAISTAŽODŽIAI

 

PALAIMINTIEJI SAVIMI

Tu skubi.

Kiti, kaip įprasta, norėdami tave aplenkti, skuba dar labiau.

Jūs tik prasilenkiate, bet jau nebesusitinkate, kaip kadaise.

Nebėra laiko susitikimams, pokalbiams, juo labiau vieni kitų palaiminimui.

Žmogus be palaiminimo, kaip augalai, sodai, medžiai be vandens, skursta, vargsta, serga.

Nevark.

Sustok ir palaimink pats save.

Pirmiausia palaimink tą akimirką, kad nustojai bėgti, kad sustojai.

Palaimink Laiką – savo Gyvenimo laiką.

Palaimink savo darbus – tuomet jie bus ir svarbūs, dideli, nes palaiminti.

Palaimink tas mintis, kurių tikiesi – sulauksi palaimintų minčių.

Palaimink viską, kas yra iki pat horizonto ir už jo.

Būk palaimintas savimi.

Pajausk viso, kas gyva palaiminimą.

 

ATRASK SAVYJE KARALIŲ

Įdomiau už visas Žemės ir Dangaus paslaptis tegali būti tik žmogaus vidinio pasaulio paslapčių pasaulis.

Bene didžiausias įdomumas susipažinti, susitikti su visais tavyje nuo pat mažens gyvenančiais, visą laiką tave lydinčiais žmonėmis.

Kokie jie skirtingi, dažnai nepanašūs vieni į kitus, bet su kuriais visada įdomu pasikalbėti, pasiklausyti jų kalbų, pasitarti, kad jie netrukdytų, o padėtų, kuo tik gali.

Štai ir dabar tavo Ryto žmogus niekaip nesupranta, kodėl Vakaro žmogus toks pavargęs, nelinksmas, kai jam pačiam norisi dainuoti, skristi...

O jei pasiklausytum, apie ką kalba tavo Praeities žmogus su Ateities žmogumi, galėtum daug sužinoti, kokiu keliu eidamas kur nueisi, ką pasieksi.

Leisk tavyje apsigyvenusį Baimės žmogų įveikti pačiam Drąsos žmogui, kuris visada laukia tavo pakvietimo ir draugystės.

Nebijok savyje sutikęs Prokurorą, tegul su juo aiškinasi tavo gyvenimo Gynėjas. Jis teisus sakydamas, kad kiekviena kaltė turi išteisinamąjį ženklą.

Nesusidraugauk su Keliančiu akmenį, kai tu savyje turi mylimai Skinantį gėlę žmogų.

Iš visų jėgų padėk nakties Prabudimo žmogui laimėti ginčą su Minios žmogumi. Nelik minioje, kaip sako Prabudimo žmogus. Jo žvaigždėtos mintys turi stebuklingą galią. Kaip gali greičiau nutildyk savąjį Minios žmogutį, jis pilnas svetimų garsų ir dulkių, įsiklausyk į  tuos vos girdimus likiminius žodžius, gal Prabudimo žmogus  tave kviečia prie kūrybos šaltinių.

Kaip jam ir priklauso, vidinio pasaulio prieangyje sėdi Tarnas. Kai kas su juo susitikęs visą gyvenimą ir neišsiskiria, tampa antru jo tarnu. Tu ilgai ten neužsibūk, palik jam paltą, skėtį, o pats ženk pro puošniausias duris, kur tave pasitiks pats Karalius. Atrask jį. Sėsk į Laiko karietą ir gyvenk, mąstyk, mylėk karališkai. Visas gyvenimas – tavo karalystė.

Kiek tu savyje beatrasi žmonių, visų jų vardas tas pats – Aš. Net paties Karaliaus.

 

 

TAKELIŲ ŽMONĖS

Retai kada  kelyje susitikę praeiviai po to susitikimo tampa pažįstamais. Dažniausiai jie prasilenkia net nepasisveikinę.

Visai kitaip žmonės susitinka takeliuose. Jie iš tolo kelia kepures, sveikinasi, palinki laimingos kelionės.

Kartais jie perduoda vienas kitam ką matę, ką sutikę. Atsisveikinę abu jaučiasi tarsi jau nuėję ten, kur eina. Jiedu jau žino, ką pamatys, ką beeidami gali sutikti.

Takeliai siauresni už kelius, bet jie svarbesni, nes jie veda ligi pat  namų slenksčių, prie šaltinio, prie rugių lauko, nes jų tarpe nėra greitakelių, kuriais kaip greitkeliais lėktų ne žmonės, o tik anonimai.

Takelių žmonės... Jie didesni nei  didžiųjų kelių anonimai. Jei eidami takeliu jie ir nieko nesutiktų, tai sustoję išgirstų savo širdies plakimą.

Greitkelyje to niekas negirdi. Todėl atpranta ir klausytis.

 

 

DIENOS KELIAS

Diena – tai kelias, o naktis – sugrįžimai.

Dienomis keliauji su Laiku ir su savimi.

Naktį grįždamas į pradžią gali įsitikinti, jog kartais ėjai tik su Laiku, bet ne su savimi.

Naktį gali pamatyti, kaip kartais buvo eita tik su savimi, bet ne kartu su Laiku.

Naktį gali išvysti visus nueitus ir būsimus kelius.

Svarbiausia pabudus pasitikslinti, ar tikrai prabudai.

Ar gyvenai, ar dabar gyveni prabudęs?

 

 

KUR DINGSTA STEBUKLAI                      

Kuo ilgiau jis darė stebuklus, tuo daugiau buvo juo nepatenkintųjų. Labiausiai jį puolė ne tie, kuriems niekuo nepadėjo, o tie, kurie jo dėka gaudavo netikėtų dovanų ar išskirtinių galių.

Nors po kiekvieno įvykusio stebuklo žmonės džiaugėsi, jam dėkojo, liaupsino jį, tačiau tai tęsdavosi vos tris dienas. Ketvirtą dieną jie imdavo jau piktokai į jį šnairuoti, priekaištauti, kodėl jis nepadaro naujo stebuklo, nes anas jau paseno ir nebeteikė jokio džiaugsmo.  O penktą, šeštą dieną jie imdavo grasinti, kaltinti, kodėl jie privalo liūdėti, kodėl jie turi gyventi be stebuklo.

Kiek jis beaiškino, kad stebuklus gali padaryti tik kartą per savaitę, niekas to nenorėjo net girdėti. Tik piktinosi, grasino, reikalavo...

Jis suprato, kad privalo padėti žmonėms ilgiau priminti ne tik įvykusius stebuklus, bet ir visa tai, ką jie yra patyrę gero, tačiau to padaryti jis nemokėjo. Tą didžiausią stebuklą galėjo atlikti tik pats žmogus.

 

 

ŽMOGUS – KAIP KALNAS

Ir pats didžiausias kalnas tėra iškilusi ir įgavusi kalno formą žemės pluta. Pats kalnas jokios naudos neduoda. Atvirkščiai – jis  trukdo ir tiesti kelius, ir statyti namus, ir tekančią saulę jis užstoja.

Tačiau, kai prie kalno prieina geologas, kai jis su savo įgytomis žiniomis ima jį tyrinėti, ieškoti gamtos ten paslėptų naudingų  iškasenų, kalnas virsta tikru lobiu, kuris praturtina šimtus žmonių, prie to kalno neretai iškyla ištisi miestai. Kalne atrasti turtai žmones maitina, rengia, įkvepia naujiems ieškojimams.

Ir žmogus – kaip koks kalnas. Kol jis savyje neieško vidinių savo turtų, netyrinėja, kokiais talentais, gabumais jį apdovanojo gamta, tol jis niekuo nėra naudingas nei sau, nei kitiems – tik užima vietą žmonių skaičiuotėje.

Tačiau, kai jis pažvelgęs į kitus žmones-kalnus ar pastūmėtas kokio impulso susimąsto ir ima ieškoti savo išskirtinumo, savo gyvenimo prasmingumo, jis atranda tokius lobius, kurie keičia visą gyvenimą, puošia jį talentų briliantais, naujų atradimų žavesiu.

Žmogus visam laikui tampa savo vidinių turtų geologas, jis nuolat ieško, jis atranda minčių ir gyvenimo paslapčių grožį, juo puošia visą savo pasaulį.

Kartais tam pakanka vieno impulso, vieno sustojimo, vieno kitokio žvilgsnio. Deja, daugeliui tai nepavyksta.

O Tau gal Tau pasiseks...

 

 

KAIP GYVENIMO SĖKMĖS RECEPTAS

NEBIJOTI
Savęs. Žmonių  kitoniškumo. Problemų. Gyventi. Pokyčių.

PAŽINTI
Save, koks esi. Save tarp kitų. Žmones. Gyvenimą.

PAMILTI
Klaidas. Trūkumus. Mintis. Savo išskirtinumą.
Gyvenimą nuo gimimo dienos. Šiandieną, su kuria gera būti ir kartu eiti į rytdieną.

ATRASTI
Galimybes. Galimybes. Galimybes.

 

 

 

 

 

 

s_aukso_valanda.jpg

 

 

s_ryto_energijos_dovana2.jpg

 


 

Iš seminarų metu aptariamų temų

Bendravimas kaip terapija   

Pasitikėjimas savimi – energijos generatorius

Ryžtas – veiklos karalius

Emocijų valdymas

Vienatvė – ne aklavietė

Įsitikinimai – ne priesaika

Gyvenimo prasmė – gyvenimas

Aš – kūrinis ir kūrėjas

Priešai – kitokie draugai

Baimė – tik šešėlis

Mistika – tik pozityvioji

Aš – minčių tarnas ar valdovas?

Nuo skyrybų slenksčio – vėl į namus

Kaltę palikite saugoti praeičiai

Likimas – gyvenimo bendrakeleivis

Pozityvumas – raktas nuo sveikatos skrynios

Neatrasti pozityvumo lobiai

Pokalbiai su liga kaip su viešnia

Gyventi gyvenimą. Gyventi gyvenimu

Sėkmės kasdieniai rūbai

Liga – kvalifikacijos kėlimo kursai (pagal A. Alekseičiką)

Atsisveikinu su depresija (pagal A. Alekseičiką)

Malda – sielos kalba

Tikėjimo jėga

Mokymasis. Pažinimas (sunkusis, kartusis, lengvasis)

Žinau – ar tik esu žinių storulis?

Ginčų olimpiada: kas laimėtojai?

Homoterapija – žmogaus rūpestis žmogumi

Savivertė su pozityvumo raktu

Neišeik iš savo gyvenimo. Išeik iš gyvenimų tų žmonių, kurie Tau blogi (pagal A. Alekseičiką)

Biblioterapinė literatūra

Dvasinės sveikatos knygos (iš Vasaros 5 istorijų)

 

 

 

 

PRIEŠPANDEMININIAI SUSITIKIMAI  

 

2020 m. rašytojo pozityvisto Jeronimo LAUCIAUS svarbiausieji seminarai, susitikimai, renginiai 

Lapkričio 10 d. 18 val. Lietuvos „Žinijos" draugija, Pozityvistų klubas (tik nuotoliniu būdu)

Spalio 7 d.  Lazdijų švietimo centras, seminaras „Pozityvumo ir sveikatingumo energetika“ TAU klausytojams

Spalio 6 d. 18 val. Lietuvos „Žinijos" draugija, Pozityvistų klubas

Rugsėjo 8 d. 18 val. Lietuvos „Žinijos" draugija, Pozityvistų klubas 

Rugpjūčio 4 d. 18 val. Lietuvos „Žinijos" draugija, Pozityvistų klubas  

Liepos 7 d. 18 val. Lietuvos „Žinijos" draugija, Pozityvistų klubas 

Birželio 14 d. 17 val. Radviliškio r. sav. viešoji biblioteka. Seminaras „Pokarantininė egoterapija“

Kovo 19 d. 15 val. Trakų viešosios bibliotekos Rūdiškių filialas. Seminaras 

Kovo 3 d. 18 val. Lietuvos „Žinijos" draugija, Pozityvistų klubas  

Vasario 27 d. 11 val. Trakų viešosios bibliotekos Rūdiškių filialas. Seminaras

Vasario 14 d. 13 val. MČTAU Gamtos fakultetas. Seminaras

Vasario 11 d. 18 val. Lietuvos „Žinijos" draugija, Pozityvistų klubas 

Vasario 10 d. 15.30 val. Seminaras Birštono TAU

Sausio 13 d. 14 val. Seminaras Rotary klube „Kauno Tauras“ 

Sausio 9 d. 14 val. Seminaras Pakruojo suaugusiųjų ir jaunimo švietimo centre

Sausio 7 d. 18 val. Lietuvos „Žinijos" draugija, Pozityvistų klubas

 

 

2019 m. rašytojo pozityvisto Jeronimo LAUCIAUS svarbiausieji seminarai, susitikimai, renginiai 

Gruodžio 6 d. 16 val. Seminaras Alytaus TAU

Gruodžio 3 d. 18 val. Lietuvos „Žinijos" draugija, Pozityvistų klubas

Lapkričio 26 d. 16 val. Seminaras Šakių TAU 

Lapkričio 21 d. 13.30 val. Marijampolės onkologinių ligonių asociacija "Rūpestėlis". Seminaras

Lapkričio 14 d. 11 val. Seminaras Marijampolės TAU

Lapkričio 9 d. 11 val. Seminaras Lapelių bendruomenėje (Lapelių k., Širvintų r.)

Lapkričio 5 d. 18 val. Lietuvos „Žinijos" draugija, Pozityvistų klubas

Lapkričio 4 d. 18 val. Seminaras Šilų bendruomenėje

Lapkričio 4 d. 15 val. Seminaras Panevėžio TAU

Spalio 30 d. 17.15 val. Seminaras Panevėžio Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešojoje bibliotekoje

Spalio 14 d. 15 val. Seminaras kaimų bendruomenėje „Steponkaimis" (Steponkaimio k., Raseinių r.) 

Spalio 12 d. 12 val. Seminaras Vilkpėdės „Bočiams" Antakalnio seniūnijoje

Spalio 8 d. 14 val. Seminaras MČTAU Socialinės psichologijos fakultete

Spalio 2 d. 18 val. Lietuvos „Žinijos" draugija, Pozityvistų klubas  

Rugsėjo 3 d. 18 val. Lietuvos „Žinijos" draugija, Pozityvistų klubas 

Rugpjūčio 28 d. 16 val. Lietuvos „Žinijos" draugija, seminaras-diskusija „Rudens energetika" 

Rugpjūčio 6 d. 18 val. Lietuvos „Žinijos" draugija, Pozityvistų klubas

Liepos 2 d. 18 val. Lietuvos „Žinijos" draugija, Pozityvistų klubas

Birželio 4 d. 18 val. Lietuvos „Žinijos" draugija, Pozityvistų klubas  

Gegužės 22 d. Seminaras Pakruojo Rotary klube

Gegužės 16 d. Seminaras Vilniaus lopšelyje-darželyje „Karuselė“

Gegužės 7 d. Seminaras Klaipėdos Pempininkų bibliotekoje

Gegužės 6 d. 18 val. Lietuvos „Žinijos" draugija, Pozityvistų klubas 

Balandžio 28 d. Seminaras Alytaus Rotary klube

Balandžio 2 d. 18 val. Lietuvos „Žinijos" draugija, Pozityvistų klubas 

Kovo 22 d. 15.00 val. Seminaras Uliūnų UDC (Uliūnai, Panevėžio r.) 

Kovo 14 d. 15.00 val. Seminaras Smilgių gimnazijoje (Smilgiai, Panevėžio r.)

Kovo 5 d. 18 val. Lietuvos „Žinijos" draugija, Pozityvistų klubas  

Vasario 12 d. 18 val. Lietuvos „Žinijos" draugija, Pozityvistų klubas 

Vasario 12 d. 10 val. Seminaras Elektrėnų TAU  

Vasario 11 d. 12 val. Energetinis seminaras Vilniaus Naujininkų mokykloje

Sausio 23 d. Susitikimas su Panevėžio r. TAU Velžio fakulteto senjorais

Sausio 8 d. 18 val. Lietuvos „Žinijos" draugija, Pozityvistų klubas

 

 

 

2018 m. rašytojo pozityvisto Jeronimo LAUCIAUS svarbiausieji seminarai, susitikimai, renginiai

Data derinama. Vilniaus l/d „Žirniukas", „Pabiručiai", „Žilvinėlis"

Gruodžio 19 d. Seminaras Viekšnių lopšelyje-darželyje „Liepaitė" 

Gruodžio 6 d. Seminaras Molėtų TAU 

Gruodžio 4 d. 18 val. Lietuvos „Žinijos" draugija, Pozityvistų klubas

Lapkričio 27 d. Seminaras Ėriškių bendruomenėje

Lapkričio 20 d. Seminaras Švenčionių TAU

Lapkričio 16 d. Seminaras Alytaus TAU

Lapkričio 15 d. Pranešimas  Zarasų r. savivaldybės viešojoje bibliotekoje. Konferencijoje kultūros srities specialistams „Jaučiuosi saugus" 

Lapkričio 14 d. Susitikimas su Telšių r. Luokės bendruomene

Lapkričio 6 d. 18 val. Lietuvos „Žinijos" draugija, Pozityvistų klubas

Spalio 25 d. 14 val. Klaipėdos rajono TAU (Gargždai). Seminaras 

Spalio 24 d. 17 val. Panevėžio TAU. Seminaras

Spalio 23 d. 12 val. Akmenės bendruomenės TAU. Seminaras 

Spalio 18 d. Seminaras Pajieslio bendruomenės centre

Spalio 17 d. Seminaras Rumšiškių lopšelyje-darželyje

Spalio 16 d. Seminaras Vilniaus lopšelyje-darželyje „Užupiukas" 

Spalio 1 d. 18 val. Lietuvos „Žinijos" draugija, Pozityvistų klubas 

Rugsėjo 27 d. Šakių savivaldybė. Seminaras socialiniams darbuotojams

Rugsėjo 25 d. Seminaras Trakų rajono Aukštadvario bibliotekoje

Rugsėjo 19 d. 16 val. Seminaras-diskusija Lietuvos „Žinijos" draugijoje

Rugsėjo 4 d. 18 val. Lietuvos „Žinijos" draugija, Pozityvistų klubas

Rugpjūčio 7 d. 18 val. Lietuvos „Žinijos" draugija, Pozityvistų klubas 

Liepos 3 d. 18 val. Lietuvos „Žinijos" draugija, Pozityvistų klubas   

Birželio 5 d. 18 val. Lietuvos „Žinijos" draugija, Pozityvistų klubas   

Gegužės 11 d. Susitikimas Telšių apskrities sergančiųjų nervų-raumenų ligomis asociacijoje

Gegužės 8 d. 18 val. Lietuvos „Žinijos" draugija, Pozityvistų klubas  

Balandžio 25 d. 13 val. Susitikimas Vilniaus vaikų lopšelyje-darželyje „Žolynėlis"

Balandžio 24 d. 11 val. Susitikimas Rumšiškių bibliotekoje

Balandžio 9 d. Seminaras darželių auklėtojoms ir mokytojams 

Balandžio 3 d. 18 val. Lietuvos „Žinijos" draugija, Pozityvistų klubas 

Kovo 15 d. Seminaras Alytaus TAU. Jau trečią kartą  

Kovo 15 d. 11 val. Susitikimas Vilniaus privačioje gimnazijoje 

Kovo 6 d. 18 val. Lietuvos „Žinijos" draugija, Pozityvistų klubas 

Kovo 5 d. Seminaras darželių auklėtojoms ir mokytojams

Vasario 22 d. 12 val. Susitikimas Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijoje

Vasario 13 d. 18 val. Lietuvos „Žinijos" draugija, Pozityvistų klubas 

Vasario 12 d. Seminaras darželių auklėtojoms ir mokytojams 

Sausio 25 d. 15 val. Seminaras Šakių TAU

Sausio 23 d. 14 val. Seminaras Vilniaus MČTAU

Sausio 23 d. 12 val. Susitikimas  Petro Vileišio progimnazijoje

Sausio 8 d. Seminaras darželių auklėtojoms ir mokytojams 

Sausio 2 d. 18 val. Lietuvos „Žinijos" draugija, Pozityvistų klubas

 

 

 

 

2017 m. rašytojo pozityvisto Jeronimo LAUCIAUS svarbiausieji seminarai, susitikimai, renginiai

Gruodžio 8 d. 16 val. Alytaus TAU, seminaras

Gruodžio 5 d. 18 val. Lietuvos „Žinijos" draugija, Pozityvistų klubas

Gruodžio 4 d. Seminaras darželių auklėtojoms ir mokytojams

Lapkričio 20 d. 12 val. Vilkaviškio TAU

Lapkričio 17 d. Lazdijų TAU, seminaras

Lapkričio 10 d. Seminaras darželių auklėtojoms

Lapkričio 7 d. 18 val. Lietuvos „Žinijos" draugija, Pozityvistų klubas

Spalio 26 d. 16 val. Alytaus TAU, seminaras

Spalio 19 d. 17 val. Panevėžio Šiaurinė biblioteka, seminaras 

Spalio 19 d. 13 val. Panevėžio moterų pataisos namai, seminaras

Spalio 19 d. 9 val. Pasvalio r. bendruomenė, seminaras

Spalio 7–8 d. Klaipėdos apskr. išsėtinės sklerozės draugija, seminaras (Sveikatos centras „Energetikas", Šventoji)

Spalio 3 d. 18 val. Lietuvos „Žinijos" draugija, Pozityvistų klubas

Rugsėjo 5 d. 18 val. Lietuvos „Žinijos" draugija, Pozityvistų klubas

Rugpjūčio 1 d. 18 val. Lietuvos „Žinijos" draugija, Pozityvistų klubas

Liepos 4 d. 18 val. Lietuvos „Žinijos" draugija, Pozityvistų klubas

Birželio 6 d. 18 val. Lietuvos „Žinijos" draugija, Pozityvistų klubas

Gegužės 31 d. 16 val. Lietuvos „Žinijos" draugija, Senjorų klubo narių susitikimas-diskusija

Gegužės 2 d. 18 val. Lietuvos „Žinijos" draugija, Pozityvistų klubas

Balandžio 4 d. 18 val. Lietuvos „Žinijos" draugija, Pozityvistų klubas

Kovo 7 d. 18 val. Lietuvos „Žinijos" draugija, Pozityvistų klubas

Vasario 15 d. 11 val. Kauno Kartų namai

Vasario 10 d. Minsko Tarptautinė knygų mugė

Vasario 7 d. 18 val. Lietuvos „Žinijos" draugija, Pozityvistų klubas

Sausio 24 d. 11 val. Rūdiškių gimnazija, „Mano svajonė – 2016"

Sausio 23 d. 14 val. Pasvalio TAU

Sausio 16 d. Kauno r. TAU (Vilkija)

Sausio 3 d. 18 val. Lietuvos „Žinijos" draugija, Pozityvistų klubas

 

 

 

 

2016 m. rašytojo pozityvisto Jeronimo LAUCIAUS svarbiausieji seminarai, susitikimai, renginiai

Sausio 4 d. susitikimas su Vilniaus inžinerinio licėjaus (buv. Vilniaus Mikalojaus Daukšos vid. mokykla) mokiniais

Sausio 14 d. 17.30 pokalbis-diskusija Lietuvos žurnalistų sąjungoje

Sausio 20 d. Klaipėdos r. TAU, Gargždai

Sausio 28 d. Kaišiadorių TAU (Žasliai)

Vasario 2 d. 18 val. Lietuvos „Žinijos“ draugija, Pozityvistų klubas

Vasario 3 d. Šilalės TAU filialai

Vasario 17 d. Vilniaus chorinio dainavimo mokykla „Liepaitės“ 

Vasario 9–13 d. dalyvavimas (pagal kvietimą) Tarptautiniame literatų simpoziume (Minskas) ir Tarptautinėje Minsko knygų mugėje (knygų pristatymai)

Kovo 1 d. 18 val. Lietuvos „Žinijos“ draugija, Pozityvistų klubas

Kovo 15 d. 14 val. Pagirių Adomo Jakšto daugiafunkcis centras

Balandžio 12 d. 18 val. Lietuvos „Žinijos“ draugija, Pozityvistų klubas 

Balandžio 22 d. Rokiškio r. Juodupės gimnazija 

Gegužės 3 d. 18 val. Lietuvos „Žinijos“ draugija, Pozityvistų klubas 

Gegužės 12 d. 15 val. Lietuvos „Žinijos“ draugija, seminaras-diskusija abiturientams „Pozityvios drąsos ir ryžto pratybos“

Birželio 1 d. 13 val. knygos O. Voverienė „Dalia Grybauskaitė – Tautos Prezidentė“ (leidykla „Trys žvaigždutės“) pristatymas, Kauno karininkų ramovė

Birželio 7 d. 18 val. Lietuvos „Žinijos“ draugija, Pozityvistų klubas  

Liepos 5 d. 18 val. Lietuvos „Žinijos“ draugija, Pozityvistų klubas 

Rugpjūčio 2 d. 18 val. Lietuvos „Žinijos“ draugija, Pozityvistų klubas 

Rugsėjo 6 d. 18 val. Lietuvos „Žinijos“ draugija, Pozityvistų klubas 

Rugsėjo 21 d. Panevėžio „Vilties“ gimnazija, „Mano svajonė – 2016“

Rugsėjo 23 d. Alytaus šv. Benedikto gimnazija, „Mano svajonė – 2016“

Rugsėjo 29 d. Elektrėnų savivaldybės viešoji biblioteka

Rugsėjis (data tikslinama) Kupiškio r. Salamiesčio pagrindinė mokykla

Spalio 3 d. Jurbarko TAU

Spalio 4 d. 18 val. Lietuvos „Žinijos“ draugija, Pozityvistų klubas

Spalio 12 d. 16 val. Lietuvos „Žinijos“ draugija, senjorų klubas 

Spalio 20 d. 10 val. Kaišiadorių r. Palomenės pagr. mokykla, „Mano svajonė – 2016“

Spalio 31 d. 10 val. Kaišiadorių TAU (Rumšiškės)

Spalio 31 d. 13 val. Pravieniškių kolonija, seminaras-diskusija

Spalio 31 d. 15 val. Pravieniškių kolonija, seminaras-diskusija su nuteistaisiais iki gyvos galvos 

Lapkričio 8 d. 18 val. Lietuvos „Žinijos“ draugija, Pozityvistų klubas

Lapkričio 17 d. Molėtų TAU 

Lapkričio 21 d. 17 val. Klaipėdos miesto savivaldybės viešoji biblioteka

Lapkričio 22 d. 15 val. Palangos TAU

Gruodžio 14 d. 15 val. Kauno r. TAU (Domeikava)

Gruodžio 16 d. 13 val. Pravieniškių pataisos namai

 

 

 


 Seminaras Pakruojo suaugusiųjų ir jaunimo švietimo centre (2020-01-09) 

pakruojo_20200109_134906_small2.jpg

 

 

 

 

Seminaras Panevėžio TAU (2019-11-04)

tau_panevezio_20191104_160913_small3.jpg 

 

 

 

 

Seminaras Uliūnų UDC (Uliūnai, Panevėžio r.) 2019-03-22

uliunai_20190322_150359_burst02_2.jpg

 

 

 

 Seminaras Šakių TAU (2018-01-25)

sakiai_20180125_163623_2.jpg
Tai buvo ne seminaras, ne paskaita, o tikra pabendravimo šventė, kurioje pozityvumas pats atranda kelią į širdis.
Pirma iš dešinės – kūrybiškiausio fakulteto dekanė Daiva


 

 

 

Seminaras Alytaus TAU (rektorė Janina Ingelevičienė) (2017-10-26)

alytaus_tau_20171026_155007.jpg
Tikra bendravimo, pozityvumo paieškos šventė

 

alytaus_tau_padeka5.jpg


 

 

 

Seminaras-diskusija Palangos TAU (2016-11-22)

tau_palangos_20161122_150439.jpg

 

 

 

 

Seminaras-diskusija Klaipėdos TAU (2016-11-21)

tau_klaipedos_20161121_165909.jpg

 

 

 

 

 

Jurbarko TAU mokslo metų atidarymas (2016-10-03)
Seminaras-diskusija „Minčių sveikata – daugiau nei sveikata“

jurbarko_tau_img_6762.jpg

 

 

 

 

Susitikimas su TAU klausytojais Šilalės Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazijoje (2016-02-03)

silale_pagrindine_2.jpg

 

 

 

 

 

Seminaras-diskusija Zarasų TAU (2015-12-11)

tau_img_5796.jpg 

 

 

 

 

Seminaras-diskusija Kėdainių suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centre (2015-11-20)

tau_kedainiai_img_5743.jpg

 

 

 

 

 

Seminaras-diskusija Šilalės TAU Laukuvos filiale (2015-11-17)

tau_laukuva_4.jpg

 

 


  

Seminaras-diskusija Pasvalio TAU (2015-10-20)

tau_pasvalio_img_5677.jpg

Jūsų atsiliepimai padeda ir man koreguoti seminarų akcentus. Esu labai dėkingas visiems, kurie komentuoja mūsų susitikimus.

Pagarbiai,
lektorius J. Laucius


Pasvalio TAU dalyvių atsiliepimai

Spalio 20 dieną dalyvavome paskaitoje-diskusijoje „Pozityvumo paieška kasdienybėje ir savyje". Lektorius – Jeronimas Laucius, rašytojas-pozityvistas.
Kokios mintys kilo? Manau, kad dauguma teiginių ir minčių tikrai buvo kažkur girdėtos, bet primirštos. Žmogus, deja, daug ką žino, bet ne visada savo žinias taiko gyvenime. Tikrai esame patyrę, kad pozityvus mąstymas neretai palengvina gyvenimą, padeda paprasčiau išspręsti atrodo sudėtingas problemas. Bet neretai pasiduodame emocijoms, o tik po to mastome.
Rašytojas padėjo dar kartą susimastyti apie tai, kad mes kiekvienoje nutikusioje blogybėje ar net tragedijoje galime įžvelgti kažką pozityvaus ir taip palengvinti ir praskaidrinti gyvenimą ne tik sau, bet ir aplinkiniams. To ir norėtųsi palinkėti ir sau ir visiems dalyvavusiems paskaitoje-diskusijoje.
Daug gerų minčių rasime ir knygelėse, kurių nemažai rašytojas atvežė ir išplatino su autografais. Tikiuosi, kad tokių ar panašių renginių bus daugiau.

Zita

 

Labas vakaras,
dalinuosi savo mintimis apie Jeronimo Lauciaus paskaitą-diskusiją „Pozityvumo paieška kasdienybėje ir savyje".
Lektorius, remdamasis asmenine patirtimi, aiškino, kodėl to reikia ir kaip tai pasiekti. Aptarė gyvenimo džiaugsmą slopinančius veiksnius, emocijų valdymo būdus ir „skydus" sielai apsaugoti.
Manau, ši paskaita bus žingsnis dvasinio tobulėjimo link.
Išskirsiu keletą man aktualesnių išvadų, kurias panaudosiu savo gyvenimo kokybei gerinti ir patarsiu kitiems:
– nebūtina visur įžvelgti gyvenimo prasmę – tiesiog gyvenk ir džiaukis;
– likimas gali tau padėti, jei pagausi jo siunčiamus signalus, stengsies ir būsi ryžtingas;
– kiekvieną tobulėjimo veiksmą atlik nuoširdžiai ir įsigilinęs;
– vien žiniomis gyvenimo kokybės nepagerinsi – turi jas atsirinkti, pritaikyti sau, jomis naudotis ir pamokyti kitus;
– nebijok realybės, o stenkis ją pažinti ir pamilti;
– kiekvienoje nesėkmėje, įvertinus ją iš laiko pozicijų, galima surasti pozityvumo – gal tai bus nauja patirtis, nauja pamoka ar pasiryžimas naujam žingsniui...
– kelyje sėkmės link „mintys valdo žvilgsnius, žvilgsniai formuoja požiūrį, požiūris lemia beveik viską" neįsileisk neigiamų elementų;
– įsisąmonink emocijų valdymo principus ir sielos „skydus", surask sau tinkančius ir mokykis jais pasinaudoti;
– kaip laukiniai gyvūnai turi kelis mitybos šaltinius, taip ir mes turim susirasti kelis būdus savo tikslui pasiekti, kelias atramas ištikus dvasinei krizei;
– skirk laiko pabūti su savimi – tai gali būti sėkmės vizualizacija, malonių žmonių ar jų poelgių, vietų prisiminimas, atpalaiduojančios muzikos klausymas.

Pagarbiai – Vida

 

 

 

 

Seminaras-diskusija Lietuvos sporto ir sveikatinimo TAU (2015-05-18)

lss_img_5134.jpg 

 

 

 

 

Seminaras-diskusija Mažeikių TAU (2014-10-22)

tau_mazeikiu_dscn0389.jpg

 

 

 

 

 

Jurbarko TAU mokslo metų atidarymas (2014-10-01)
Seminaras-diskusija „Homoterapija: žmogaus rūpestis žmogumi“. Lektorius J. Laucius

tau_jurbarko_img_3801.jpg

 

 

 

 

Seminaras-diskusija Marijampolės TAU (2014-02-17)

Akimirkos iš nuotaikingo seminaro-diskusijos

seminaras_marijamp_20140217_154925.jpg

 

 

 

 

 

Seminaras-diskusija Kazlų Rūdos TAU (2014-02-17)

Vakarinis seminaras-diskusija

seminaras_kazlu_ruda_20140217_185548.jpg

 

 

 

 

Seminaras-diskusija Kauno TAU Kėdainių filiale (2014-03-03)

seminaras_kedainiu_tau_dscn1129.jpgseminaras_kedainiu_tau_dscn1138.jpg

 

KIEKVIENAS GALI BŪTI LAIMINGAS!

Tuo įsitikinęs rašytojas, žurnalistas ir pozityvistas Jeronimas Laucius, pirmadienį Kauno kolegijos Kėdainių Jonušo Radvilos studijų centre susitikęs su Kėdainių Trečiojo amžiaus universiteto studentais. Čia jis senjorams skaitė paskaitą apie pozityvaus tikslo siekimo būdus, pristatė savos kūrybos knygeles, skatinančias eiti pozityvių pokyčių keliu.
Paklaustas, kodėl nusprendęs keliauti po Lietuvą ir skaityti įvairaus amžiaus žmonėms paskaitas apie pozityvaus gyvenimo būdo svarbą, J. Laucius pažymėjo, kad jį tai daryti skatina esama situacija Lietuvoje, kuri anaiptol nėra gera.
„Lietuvoje daugiausia iš Europos Sąjungos šalių naudojama antidepresantų, pas mus daugiausia pasaulyje savižudybių, daugiausia kalinių, mokyklose daugiausia patyčių, daugiausia žmonių žūva keliuose, esame liūdniausi, kas trečias žmogus lankosi pas psichologus, plinta alkoholizmas, narkomanija ir t. t. Pagal Pasaulinės sveikatos organizacijos statistiką, vienas, sergantis priklausomybės ligomis, veikia septynis aplinkinius žmones. Vadinasi, mes gyvename negatyvumo, depresijos, žmogiškųjų ryšių praradimo, emocinio alkio fone", – įsitikinęs rašytojas pozityvistas. Norėdamas tokią situaciją bent kiek pakeisti į gerąją pusę, jis jau dvidešimt metų ne tik gilinasi į pozityvumo šaknų paieškas, bet ir važinėja po Lietuvą  skaitydamas žmonėms paskaitas apie pozityvumo naudą bei įvairiausius būdus, kaip pasijusti darniu ir harmoningu visuomenės nariu.

Išleido ir knygų seriją
„Savo paskaitose aš skatinu žmogų laikytis psichologinės, minčių higienos. Kaip privalu kasdien plautis rankas, taip kasdien turime rūpintis ir savo mintimis, emocijomis – turime stengtis jas palaikyti švarias ir pozityvias. Tai turi būti kasdieninis žmogaus rūpestis savimi, tačiau privalu į tai įtraukti ir artimiausią mus supančią aplinką – šeimą, mokyklą, universitetą", – kalbėjo J. Laucius ir pridūrė, kad nevalia pamiršti ir knygų.
Biblioterapinė pagalba yra viena veiksmingiausių priemonių norint pasveikti sergant depresija, užėjus slogučiui. Šiam tikslui rašytojas yra parengęs ir išleidęs gausybę knygelių vaikams ir suaugusiems.
„Pastaruosius metus, ieškodamas esminių negatyvumo išvengimo priežasčių ir gyvenimo pozityvumo paieškos, kartu su psichoterapeutu A. Alekseičiku bendravau su depresija sergančiais ligoniais jo vedamų grupinių seminarų metu. Pagal tai išleidau knygas „Laiškai iš Vasaros 5" ir „Atsisveikinu su depresija". Sveikatos ministerija įsigijo 300  knygos „Atsisveikinu su depresija" egzempliorių, kaip efektyvią priemonę propaguoti pozityvaus mąstymo galią, dvasinę sveikatą, žmonių savivertę. 2014 m. išleista knyga „Dėl savęs, tavęs, nesvetimo. Pamąstymai apie dvasinę sveikatą" (kartu su psichoterapeutu Aleksandru Alekseičiku ir prof. habil. dr. Vilija Targamadze)", – sakė rašytojas J. Laucius.

Siūlo žvelgti giliau ir plačiau
Pastaruoju metu yra sukurta per 70 emocijų valdymui skirtų modelių.
„Svarbiausia - matykim esmę, o ne smulkmenas. Juk dažniausiai žiūrime sau po kojomis, žemyn, nematom visko tiek daug aplinkui. Nekreipkim dėmesio į smulkmenas - matykim visumą ir eikim į šviesią gyvenimo pusę. Rūpinkimės ir stenkimės palaikyti stabilų ir sveiką psichologinį klimatą. Mes visi esame  pripratę prie negatyvumo – pykti, visus keiksnoti. Ir tuomet nebematom savęs, mat dažniausiai patys tampame viso to ašimi", – kalbėjo J. Laucius ir pridūrė, kad svarbu ugdyti ir kūrybiškumą.
„Mes neskatinam kūrybiškumo, o juk visa tai su pozityvumu eina vienoje eilėje. Pavyzdžiui, vaikas mokyklą baigė vienais dešimtukais – tokį aš vadinu „žinių storuliu" – jo galva prikimšta įvairių teorinių žinių, tačiau siela – tuščia. Tada dažnai atsitinka, kad žmogus pasimeta ir nueina ne tais keliais", – kalbėjo pašnekovas. Todėl jis įsitikinęs, kad pozityvumą ir kūrybiškumą privalu ugdyti jau nuo mažiausių dienų vaikų darželiuose, mokyklose.
„Šiuo metu kuriu psichologinės higienos pagrindų gaires  vaikų darželiams, mat man gana neramu, kad apie pozityvumą visai nekalbama nuo pat mažų dienų. Tačiau man labai malonu, kad susitikimuose su manimi gausiai dalyvauja pagyvenę žmonės. Tikiuosi, kad jie išgirstas žinias perduos savo  vaikams ir anūkams", – šypsojosi lektorius. Kartu jis pridūrė pasigendąs dėmesio ir palaikymo šių idėjų skaidoje bei propagavime aukščiausiuoju, valstybiniu lygmeniu.

Planuose – Pozityvistų klubas
Paklaustas, ar lengva būti pozityvistu šiuolaikiniame pasaulyje, J. Laucius sakė tiesiog gyvenantis džiaugsme ir ramybėje.
„Ar lengva būti pozityvistu? Visų pirma man malonu važinėti po Lietuvą ir susitikinėti su žmonėmis. Nesvarbu, kad kartais nesumoka, kad tenka sugaišti nemažai laiko ir apleisti leidyklos „Trys žvaigždutės" veiklą. Bet man ypač malonu, kuomet pasiveja padėkos skambučiai, prie manęs plūsta dėkingi žmonės po seminarų ir susitikimų. Aš moralinį pelną gaunu didžiulį, o tai man ir teikia didžiausią gyvenimo džiaugsmą, – sakė pozityvistas, seminarus ir susitikimus organizuojantis visoje Lietuvoje. Tikiuosi, kad ilgainiui atsiras vis daugiau pozityvizmo pasekėjų, todėl mano ateities planuose jau formuojasi Pozityvistų klubo vizija. Klube susiburs visi, kuriems nesvetimos laimingo ir optimistiško gyvenimo idėjos", – sakė J. Laucius.

Vaida Masilionytė
„Kėdainių mugės" korespondentė


 

 
 
     
 

UAB „Trys žvaigždutės"
Kalvarijų g. 134-42, LT-08209 Vilnius, tel. +370 687 75147
El.p. JeronimasL@gmail.com