2020-07-04, Šestadienis
En   Ru  
Kūryba. Leidyba
Leidyklos vadovas-rašytojas
Albumo terapija
Liepos mėnesio knyga
MANO GYVENIMO KNYGA
Alytaus TAU knyga
DALINKIMĖS FORTŪNOS DOVANOMIS
„Žinijos draugijos“ Pozityvistų klubas
Antrasis IPEK narių susitikimas
Energetinė sveikatos akademija
Karantinas ir egoterapija
Individualūs energetiniai seminarai
Kaip gydytis vaistažodžiais
Sveikatpinigių kursas
Energetiniai negatyvumo valymo kursai
Sukurk save. Egoterapija
Autohipnozė
Energetiniai seminarai 2020
Energetiniai seminarai dvyliktokams
Trečiojo amžiaus universitetai
Knygynėlis 2020
Plakatai
Aleksandras Alekseičikas... Dėl savęs, tavęs, nesvetimo
Neišeik iš gyvenimo
Žmogaus sauga
Atsargus – tai ir saugus
Visuomenės sveikatos centrams
Pasaulis pasikeitė – seminarai jau prasidėjo
Bendravimas su bibliotekomis
Vaikų darželių auklėtojoms, mokytojams
Naujienos. Renginiai. Skelbimai
Lietuvos rotariečiams
Mano kraštas. Bendraukime
Populiariausios knygos
Pokemon go prizai
Įdomiausi laiškai
Lietuvai pagražinti draugijos Vilniaus skyrius
Azərbaycan
Kontaktai
     
  Pasaulis pasikeitė – seminarai jau prasidėjo
Merams

 

DĖL SAVIVALDYBĖS KŪRYBINIO GYVENIMO PAGYVINIMO

Su naujai išrinktais ir jau kelintą kadenciją besidarbuojančiais merais, kūrybiniais darbuotojais, bendruomenėmis sveikinasi Lietuvos „Žinijos" draugijos Pozityvistų klubo steigėjas ir lektorius, leidėjas, rašytojas pozityvistas Jeronimas Laucius.

Daugelyje savivaldybių esu vedęs pozityvumo energetikos seminarus bendruomenių nariams, Trečiojo amžiaus universitetų klausytojams, bibliotekų skaitytojams, mokiniams bei mokytojams. Mano seminarų temos - tai dvasinės, emocinės stiprybės, kūrybiškumo skatinimo, pasitikėjimo savimi, tarpusavio bendravimo ir kiti aktualūs šiandieninio gyvenimo klausimai. Seminarai, susitikimai palieka platų atgarsį žmonių tarpe, skatina tarpusavio bendravimą, mažina įvairias negatyvumo apraiškas, sukuria pozityvią ir produktyvią atmosferą.

Jei tie seminarai, susitikimai, renginiai vyktų mero, savivaldybės iniciatyva, tai būtų ne tik savivaldybės populiarumo, glaudaus bendravimo tarp žmonių - būsimų rinkėjų - tarpe skleidimas, bet ir kilnus Jūsų darbų ir norų kelti žmonių savimonę, skatinti jų iniciatyvumą, pozityvų požiūrį į gyvenimą  įrodymas, žmonių vienijimas bendram tikslui. Tie renginiai galėtų vykti kultūros centruose, bendruomenių namuose, mokyklose, bibliotekose, Trečiojo amžiaus universitetuose ir kt.

Seminarų metu aptariamos ir psichoterapinės dvasinės stiprybės knygos, kurias parašiau bendraudamas su žinomu gydytoju psichoterapeutu Aleksandru Alekseičiku, eilę metų stebėdamas, analizuodamas jo gydomų (Vasaros 5 ligoninė) nuo depresijos pacientų sugrįžimo į dvasinės stiprybės ir sveikatos kelius bei būdus. Tai knygos „Atsisveikinu su depresija", „Laiškai iš Vasaros 5", „Dėl savęs, Tavęs, nesvetimo", „Jei Tau pasaulis šaltas - sušildyk jį", „Neišeik iš savo gyvenimo. Išeik iš gyvenimų tų žmonių, kurie Tau blogi". 

Savaime suprantama, seminarai, renginiai prasideda rudenį, tačiau pasirengimas, grafikų sudarymas jau vyksta. Jei rengėjai apie tai sužinos iš anksto, jie galės pasirinkti geriausias temas bei lektorius.

Idėjų, kaip suaktyvinti savivaldybės gyvenimą yra daug, pavyzdžiui, Pozityvistų klubų steigimas kultūros centruose, bibliotekose, mokyklose, kūrybinių dienų, knygų švenčių organizavimas, kūrybinių idėjų sklaida žiniasklaidoje, įvairių, ypač švietimo, kultūros darbuotojų pasitarimų metu ir t. t.

Aš pasirengęs vesti ne tik seminarus, bet ir aktyviai dalyvauti kitose savivaldybės kūrybinio gyvenimo pagyvinimo veiklose, išleisti savivaldybių kūrėjų knygas.

Šiuo metu būtų labai prasminga pasveikinti pirmokus artėjančių Mokslo metų pradžios proga ir Rugsėjo 1-ąją įteikti gerai tėvų ir mokytojų įvertintą mūsų knygutę „Tavo sėkmės kelias", kuri yra kaip Gyvenimo knyga.

Joje skatinamas savęs ir gyvenimo pažinimas, ryžtingumas, pasitikėjimas savo jėgomis. Kiekvienas knygos puslapis - palinkėjimas siekti žinių, ryžto, ugdyti meilę knygai, kūrybai.

Bendraukime tel. 8 687 75147, el. p. JeronimasL@gmail.com

 

Linkėdamas Jums visokeriopos sėkmės, žmonių palaikymo ir Jūsų prasmingo darbo įvertinimo

Jeronimas Laucius –
leidyklos „Trys žvaigždutės" direktorius,
rašytojas pozityvistas, lektorius

 

 

 

 

sekmeskelias_virs1.jpg

 

 

Tekstas knygos viršelyje:
Ši knyga skirta Tau, kad Tu surastum savąjį Sėkmės kelią, kad juo eitum ir pasiektum viską, ką norėtum pasiekti šiandien, rytoj, kiekvieną dieną...

sekmeskelias_virs2.jpg

Čia gali pasirašyti darželio vedėja, auklėtoja. Pagal pageidavimus po šio palinkėjimo pasirašau autografą aš – knygos autorius.Įžanginis puslapis:

AŠ – SĖKMĖ,  TAVO DRAUGĖ
– Susipažinkim. Aš esu Tavo sėkmė. O kuo Tu vardu?
– Mano vardas ___________________ (įrašyk). Aš visada Tavęs laukiu. Pasakyk, kai norėsiu, kad Tu būtum su manimi, kur turėčiau Tavęs ieškoti?
– Mane surasi knygose, vadovėliuose. Jei būsi įdėmus, mane sutiksi tėvų, mokytojų, išmintingų žmonių patarimuose.
Pirmiausia aš skubu pas smalsius, ryžtingus, pas norinčius viską pažinti, žinoti, suprasti, pas mylinčius žemę, dangų ir visą mus supantį pasaulį žmones.
Mes susitiksime kiekviename šios knygos puslapyje, Tave lydėsiu viso gyvenimo keliu! (1 psl.)

Ištraukos:
...Žmogus gimsta iš Meilės, o Mintis – iš svajonių. Svajok! Kurk. Tar­si koks lo­bių ieš­ko­to­jas nepaliaudamas ieš­kok sa­vy­je ta­len­tin­gu­mo, kū­ry­­biš­ku­mo lo­bių. Rask juos ir būk lai­min­giau­sias iš vi­sų.
Būk ryžtingas, drąsus ir sėkmė Tave lydės visada. (6 psl.)

SĖKMĖ LYDI RYŽTINGUOSIUS
Be ryžto ir batų raištelių neužsiriši. Ir visai nesvarbu ar to nepadarysi patingėjęs, beskubėdamas ar užsimiršęs: neužsiriši – žengdamas iškart susipainiosi ir parpulsi.
Ne tik parpulsi, bet ir prapulsi, liksi paskutinis, nieko nepasiekęs, ramstomas kitų, jei ir gyvenime būsi neryžtingas, jei abejosi savo jėgomis, jei netikėsi, kad gali būti toks pat stiprus, kaip tie galingieji. Būk imlus viskam, kas padeda tapti tokiu, kaip tie, tavo ir kitų pripažinti protingiausi, išmintingiausi, gabiausi.
Ryžto nei pirkti, nei skolintis nereikia. Jis yra Tavo paties valioje. Tik panorėk ir tapsi ryžtingas. Ryžtingai panorėk!
Žvilgtelk į tuos ryžtinguosius ir pats su dviguba, triguba energija irkis į priekį. Žinių skrynios nerakinamos. Jos visos atvertos, jos visos Tavo.
Sėkmė lydi ryžtinguosius. Sėkmė jau dabar džiaugiasi Tavo sėk­mėmis. Sėkmės! (11 psl.)

...Mažas upelis virsta galinga upe. Siauras takelis išveda į didelį kelią. Žmogus gimsta silpnas – tampa nenugalimas. (17 psl.)
.
..Mintys – visagalės. Jos gali padaryti žmogų ir stiprų, ir nenugalimą. Mintys, tarsi paukščiai, lekia, skraido, džiugina. Džiugina savo grožiu, savo jėga ir tuo netikėtu savo pasirodymu...

Kas paukš­tį skren­dan­tį pa­vys?
Į dan­gų kas pa­kels akis?
Kas pra­ve­ria vi­sas du­ris? –

Min­tis. Min­tis. Min­tis. (ketvirtas viršelis)

 

 


sekmeskelias-1.jpgsekmeskelias-11.jpgsekmeskelias_virs4.jpg

 

 

 

2019 m. SIŪLOME ŠIAS KNYGAS
 sekmeskelias_virs1.jpg

Jeronimas Laucius

TAVO SĖKMĖS KELIAS

Dailininkė Daiva Juodkienė

16 p., minkštu viršeliu

Pagrindinė Mažojo skaitytojo – Gyvenimo, Sėkmės, Pažinimo – knyga.

ISBN 978-609-431-011-9

Kaina 3

Likutis 700 egz.

 

pasakuabc.jpg

Jeronimas Laucius

PASAKŲ ABĖCĖLĖ

Dailininkė Jūratė Leikaitė

16 p., minkštu viršeliu

Spalvinimo knygelė, skirta besimokantiems pažinti raides. Mažieji skaitytojai gali ir nuspalvinti pasakų herojus, įrašyti į langelius atspėtus žodžius, perskaityti linksmus dvieilius.

ISBN 9986-575-28-1

Kaina 1,5

Likutis 2000 egz.

 

 amsis_1.jpg

 

Jeronimas Laucius

SAUGAU AŠ – SAUGOKIS IR PATS

Dailininkės Aušra Čapskytė, Rima Stasiūnaitė

16 p., minkštu viršeliu

Įtaigi eiliuota 16 puslapių knygelė apie žmogaus saugą, išleista kartu su Policijos departamentu prie Vidaus reikalų ministerijos. Joje garsusis policijos patrulis Amsis profesionaliai pataria, kad išeinant iš namų visuomet būtina įspėti tėvus, kur einate, kad gatvėje reikia būti su draugais, vengti tamsių gatvių, išsirinkti saugiausią maršrutą, nepasakoti niekam apie savo šeimos atostogas, nesigirti vertingais daiktais ir pinigais, nepalikti nesaugomų savo daiktų, nebendrauti su nepažįstamais žmonėmis, nesėsti į jų automobilius, neįsileisti į namus, grįžus visada užsirakinti duris ir t. t.

ISBN 9955-641-1-3 

Kaina 2

Likutis 800 egz.

 

prietvenkinio.jpg

Jeronimas Laucius

PRIE TVENKINIO

Dailininkė Rima Stasiūnaitė

16 p., minkštu viršeliu

Kaip susirasti draugą? Gal lėtuolei sraigei pavyks susidraugauti su šokliąja varle, o varna skraidys kartu su gaideliu? Tik vienas skaudus voverės žodis galėjo paversti žvirblį uodu...

ISBN 978-9955-641-51-3

Kaina 2

Likutis 1000 egz.

 

 

 

 

 

vilkaviskio_20171120_115230.jpgkaisiadorys_img_4117.jpg
Taip vyksta mano rengiami seminarai. Laukiu Jūsų kvietimų 
 
     
 

UAB „Trys žvaigždutės"
Kalvarijų g. 134-42, LT-08209 Vilnius, tel. 8 687 75147
El.p. JeronimasL@gmail.com