2024-07-22, Pirmadienis
En   Ru  
APIE MŪSŲ VEIKLĄ
Leidyklos vadovas-rašytojas
УКРАIНА. Повстання робoтів
KNYGA-ALBUMAS
GYVYBINĖ ENERGIJA
Išleista LIEPĄ
GALIMYBĖS IŠ BEGALYBĖS Nr.1
LIKIMINIO SNAIPERIO LIKIMINIAI ŠŪVIAI
TAI, KO NEPASAKO PSICHOLOGAI
LIKIMINĖS INFORMACIJOS PANAUDOJIMAS
PASVEIK GYVENIMU. SEMINARAI
LIKIMINIAI ŽENKLAI
Egoterapiniai sveikatingumo energetikos kursai
IŠSIKALBĖJIMO TERAPIJA
KOKS BŪSI RYTOJ? FB. KTV plius
LEMTINGAS POSŪKIS (FEP)
LAO SIUNIO SVEIKATINGUMO GYVYBINĖ ENERGETIKA
Energetiniai negatyvumo valymo kursai
Egoterapija. Autohipnozė
Energetiniai seminarai ne tik abiturientams
KNYGYNĖLIS
Knygos darželinukams, pradinukams
Aleksandras Alekseičikas... Dėl savęs, tavęs, nesvetimo
Eksperimentinis seminaras. Alytaus TAU
2024. Bendruomenės
VAISTAŽODŽIAI
Kapas jūroje. Kur dingo ES?
Vievis. Renginiai. Susitikimai
Kontaktai
     
  Naujas skyrelis „LIKIMINĖS INFORMACIJOS PANAUDOJIMAS“
Knygynėlis

Leidykla UAB „Trys žvaigždutės“ skaitytojams gerai žinoma ir mėgstama. Mūsų knygos vertinamos ir mokytojų, ir tėvų. Deja, knygynuose skaitytojai tegali rasti tik vieną kitą mūsų knygutę, todėl siūlome susipažinti su mūsų knygų ir leidinių sąrašu ir pagal galimybes Jums patikusius leidinius įsigyti leidykloje, pas visuomeninius platintojus ar paštu. Mes stengiamės, kad mūsų knygas galėtų įsigyti kiekvienas, todėl jų kainos beveik nesiskiria nuo atvirukų kainų. Mūsų pelnas – jūsų šilti atsiliepimai ir Jūsų noras kartu su mumis įminti gyvenimo mįsles.

Linkėdamas sėkmės – leidyklos direktorius, vyriausiasis redaktorius, vaikų rašytojas Jeronimas Laucius

 


 vaistazodziai_gyvenimo2.jpg1

Jeronimas Laucius

GYVENIMO VAISTAŽODŽIAI

64 p., minkštu viršeliu

Rašytojas pozityvistas, sulaukęs daug gražių pirmosios knygos „Vaistažodžiai“ įvertinimų ir čia gilinasi į žmogaus dvasinį pasaulį, kviečia skaitytoją atrasti savo vidinius turtus, kuriais, autoriaus įsitikinimu, yra apdovanotas kiekvienas, tačiau dažnas jų nepanaudoja, tuo pačiu gyvena netikrą savo gyvenimą.
Knygos tekstai įtaigūs, skatinantys mąstyti, pamilti save ir Gyvenimą.
Knyga skirta visiems, kurie siekia tobulėti, atrasti savyje Kūrėjo dovanas.

ISBN 978-609-431-112-3

Kaina 5

 vaistazodziai2.jpg2

Jeronimas Laucius

VAISTAŽODŽIAI

64 p., minkštu viršeliu

Rašytojas pozityvistas, daugelio pozityvių psichologinių knygų auto­rius šioje knygoje ieško originalių kelių, kaip įtaigiu, gyvenimiškai skaidriu žodžiu, turinčiu sielos gydomąją galią, padėti kasdienybės rūkuose paskendusiam žmogui atrasti savo energetinius srautus, išlikti ne tik sveiku, bet ir stipriu, sėkmingu, visapusiškai laimingu žmogumi.

ISBN 978-609-431-109-3

Kaina 5 €

 

 atsisveikinu_depresija_pats.jpg3

Jeronimas Laucius

PATS ATSISVEIKINU SU DEPRESIJA

64 p., minkštu viršeliu

Autorius – rašytojas pozityvistas, eilę metų bendradarbiauja su Vilniaus miesto psichikos centro Psichoterapinio skyriaus vedėju, žinomu gydytoju psichoterapeutu Aleksandru Alekseičiku, yra Lietuvos „Žinijos“ Pozityvistų klubo steigėjas, lektorius, seminarų vedėjas. Šioje knygoje jis aprašo nuo depresijos besigydančių pacientų sveikimo istorijas, ieško kelių, kaip stiprinti savo dvasinę sveikatą, įgyti pasitikėjimo savimi, džiaugtis gyvenimo pilnatve.
Knyga skirta visiems, besidomintiems dvasinės energijos ir sveikatos temomis. 

ISBN 978-609-431-097-3

Kaina 5 €

 minciu_klinika.jpg4

Jeronimas Laucius

MINČIŲ KLINIKA. MINČIŲ SVEIKATA – DAUGIAU NEI SVEIKATA

64 p., minkštu viršeliu

Rašytojas pozityvistas, Minčių klinikos, „Žinijos" draugijos Pozityvistų klubo steigėjas, psichoterapinių knygų autorius gilinasi į sudėtingą žmogaus minčių, jausmų sritį. Rašytojas kuria egoterapijos – žmogaus rūpinimosi savo vidiniu pasauliu – principus, ieško būdų, kaip savo pozityvių minčių galia pasiekti pasąmonės klodus, kad galėtum įveikti net ligą, stiprinti savo sveikatą.
Knyga parašyta lengvai suprantamu stiliumi, dialogo su Minčių klinikos viešnia forma. Knyga skirta visiems, ieškantiems gyvenimo pilnatvės, norintiems tobulėti, būti aktyviais savo dvasinės gerovės, sveikatos šeimininkais ir kūrėjais. 

ISBN 978-609-431-085-0

Kaina 5 €

 

 flogistonas.jpg5

Jeronimas Laucius

FLOGISTONAS ARBA POZITYVIOJI (NE)MISTIKA IR (NE)TIKROVĖ

64 p., minkštu viršeliu

Psichologinių temų autorius šioje knygoje ieško atsakymų, kur mes galėtume rasti to gyvenimiškojo Flogistono – kasdieninės kūrybos džiaugsmo, minčių ir jausmų pozityvumo substancijų. Autorius kviečia kiekvieną skaitytoją minti ir įminti tų atradimų, lemiančių mūsų gyvenimo kokybę, paslaptis.

ISBN 978-609-431-075-1 

Kaina 5 €

 

 pamastymai_virs.jpg6

Jeronimas Laucius

PAMĄSTYMAI KARTU SU MĄSTANČIU

64 p., minkštu viršeliu

Daugelio knygų, taip pat ir psichoterapinių („Jei tau pasaulis šaltas – sušildyk jį", „Neišeik iš savo gyvenimo, išeik iš gyvenimų tų žmonių, kurie tau blogi", „Atsisveikinu su Depresija" ir kt.), autorius ir šioje knygoje lieka ištikimas savo temai. Jis kartu su skaitytoju ieško minčių kelių, kurie vestų į savęs paties, kitų žmonių, mūsų bendro gyvenimo pažinimą. Kartais ir tas pats mažiausias pažinimas gali būti vertas atradimo.

ISBN 978-609-431-068-3

Kaina 5   

 neiseik.jpg7

Jeronimas Laucius

NEIŠEIK IŠ SAVO GYVENIMO. IŠEIK IŠ GYVENIMŲ TŲ ŽMONIŲ, KURIE TAU BLOGI

64 p., minkštu viršeliu

Autorius, remdamasis tikrais žmonių išgyvenimais, parodo skaitytojams tuos pačius kelius, kuriais šios knygos herojai, net priėję išėjimo iš gyvenimo slenkstį, atrado savyje jėgų sugrįžti į gyvenimą, vėl pasijusti pilnaverčiais žmonėmis.
Knyga skirta plačiajam skaitytojų ratui, visiems, kurie ieško gyvenimo energijos ir stiprybės. 

ISBN 978-609-431-061-4

Kaina 5 €

 susildyk.jpg8

Jeronimas Laucius

JEI TAU PASAULIS ŠALTAS – SUŠILDYK JĮ

64 p., minkštu viršeliu

Autorius, ilgą laiką bendraudamas su gydytoju psichoterapeutu Aleksandru Alekseičiku ir lankydamasis jo vedamuosiuose seminaruose bei pats asmeniškai išbandęs paciento dalią, ieško kelių, vedančių žmogų ne į liūdesio, nepasitikėjimo savimi, o į pozityvumo, gyvenimo pilnatvės atradimus. 

ISBN 978-609-431-050-8 

Kaina 5 €

del_saves_taves.jpg9

Aleksandras Alekseičikas, Vilija Targamadzė, Jeronimas Laucius

DĖL SAVĘS, TAVĘS, NESVETIMO

64 p., minkštu viršeliu 

Autoriai šioje knygoje pateikia tris skirtingus požiūrius į tą pačią aktualią šiuolaikinėje visuomenėje dvasinės sveikatos išsaugojimo problemą. Žvelgiant iš mokslininko, gydytojo psichoterapeuto, rašytojo pozicijų, skaitytojui susidaro išsamesnis, panoraminis dvasinis šios problemos vaizdas. Pajausti tikrovišką žmogaus išgyvenimų sudėtingumo egzistavimą, jo esybę šalia mūsų vadinasi, saugotis mąstymo ne į naudą padarinių, ieškoti stip­rybės tikėjime, kurti ištisą tikėjimo tinklą, kuris apsaugotų nuo jausmų, minčių raizgalynės ir taptų tvirta atrama, į kurią atsirėmęs žmogus jaustųsi apsaugotas ir nuo stiprių likimo smūgių, lemties išmėginimų.

ISBN 978-609-431-047-8

Kains 5 €

 vasaros_5_1.jpg10vasaros_5_4.jpg

LAIŠKAI IŠ VASAROS 5

SUDARYTOJAI: Jeronimas Laucius, Aleksandras Alekseičikas

64 p., minkštu viršeliu

Tai antroji knyga iš Vilniaus miesto psichikos sveikatos centro, daugeliui žinomo pagal adresą Vasaros 5. Jeigu pirmojoje J. Lauciaus knygoje „Atsisveikinu su Depresija" buvo aprašytos besigydančiųjų nuo depresijos sveikimo istorijos, tai šios knygos autoriai yra patys psichoterapijos skyriaus (vedėjas A. Alekseičikas) pacientai.
Čia skaitytojams pateikiami pačių sergančiųjų depresija parašyti išgyvenimai. Pacientai-autoriai atskleidžia tuos kelius, kurie juos nuvedė prie depresijos slenksčio, jie dalijasi savo patirtimi, kurią įgavo šioje Vasaros 5 ligoninėje. Saugodami autorių anonimiškumą, sudarytojai pakeitė tik jų vardus ir vietovardžius.
Ši knyga, kurioje savo darbo specifika dalinasi ir psichoterapijos skyriaus psichoterapeutai, darbuotojai, bus vertinga ne tik besidomintiems depresijos prob­lemomis, bet ir visiems tiems, kurie nori geriau pažinti sudėtingą žmogaus psichiką, nori padėti sau ir šalia esantiesiems kurti visavertį gyvenimą. 

ISBN 978-609-431-043-0

Kaina 5 €

depresija_2.jpg11

depresija_2_4.jpg

Jeronimas Laucius

ATSISVEIKINU SU DEPRESIJA

Dailininkė Rima Stasiūnaitė

64 p., minkštu viršeliu

Depresija, sudėtingi žmonių išgyvenimai, kurie sukelia ne tik dvasines, bet ir kūno ligas, yra ne tik psichologų, psichoterapeutų, psichiatrų problema. Tai visos visuomenės problema, kuri iš esmės ir atsakinga už tą susidariusią situaciją, kad daugėja psichinėmis ligomis sergančių žmonių, sparčiai didėja antidepresantų vartojimas, kad mažai dėmesio skiriama dvasinių vertybių, pozityvaus požiūrio į gyvenimą propagavimui.
Todėl manau, kad autoriaus Jeronimo Lauciaus, kaip rašytojo pozityvisto,  noras, pastangos padėti spręsti dvasinių išgyvenimų problemas, dalyvauti psichoterapinio gydymo procese, yra prasmingas ir reikalingas. Tikiu, kad ši knyga ne vienam skaitančiajam padės geriau suprasti ir savo paties, ir kitų žmonių dvasinį pasaulį, nukreips minčių energiją į pozityvaus savęs pažinimo ir vertinimo kelią, kuriuo eiti turi pats žmogus, o psichologas, kaip šiuo atveju ir rašytojas, gali tik padėti. (Tekstas iš knygos viršelio po nuotrauką)


Psichoterapeutas
Aleksandras Alekseičikas

ISBN 978-609-431-037-9

Kaina 5 €

 12depresija.jpg Jeronimas Laucius

DEPRESIJA – MANO VIEŠNIA 

Dailininkė Rima Stasiūnaitė

64 p., minkštu viršeliu

Nauja gyvenimo pozityvisto, žinomo rašytojo Jeronimo Lauciaus knyga, kurioje autorius, remdamasis gyvenimiškų situacijų analize, prancūzų psichologo Šarlio Latenjė principais žvelgia į šią aktualią ir daugeliui skausmingą problematikos sritį, kaip į žmogaus sielos skundą, tik į kurį atsakius, gyvenimas vėl tampa pilnavertis ir kūrybingas.

ISBN 978-609-431-026-3

Kaina 5 €

 13ateitis_tai_mintis.jpg  Jeronimas Laucius

ATEITIS – TAI MINTIS 

Dailininkė Rima Stasiūnaitė

64 p., minkštu viršeliu

Autorius tęsia vidinių žmogaus galių atskleidimo galimybes, minties keliais gilinasi į sudėtingą žmogaus jausmų pasaulį, kaip gyvenimo pozityvistas ieško būdų, kaip atsakyti į sielos skundus, kaip neprarasti gyvenimo džiaugsmo (knygos variantas „Depresija – mano viešnia").
Knyga skirta visiems, ieškantiems gyvenimo pozityvumo, visiems, kurie pratęsę autoriaus mintis, vaizdinius, nori tapti savo asmenybės kūrėjais.

ISBN 978-609-431-027-0

Kaina 5 €

 14turi_virs.jpg

Jeronimas Laucius

TU VIENINTELIS TURI 

Dailininkės Rima Stasiūnaitė, Aušra Čapskytė

64 p., minkštu viršeliu

Jei nėra klausimo – negali būti ir atsakymo. Autorius kartu su skaitytoju ir ieško atsakymų, kaip surasti ir panaudoti gyvenimo tikslų pasiekimui visas turimas savo vidines galias, kurios neretai taip ir lieka neatskleistos, nepanaudotos. 

ISBN 978-609-431-012-6

Kaina 5 €

 15prisijaukintistebuklai_d.jpg Jeronimas Laucius

PRISIJAUKINTI STEBUKLAI 

Dailininkės Rima Stasiūnaitė, Aušra Čapskytė

64 p., minkštu viršeliu

Kiek­vie­nam žmo­gui ten­ka spręs­ti daug gy­ve­ni­miš­kų pro­ble­mų, ku­rias jis įvei­kia tuo leng­viau, kuo drąsiau iš­nau­do­ja vi­sas gam­tos jam duo­tas ga­lias. Kny­go­je ir kal­ba­ma apie tuos vi­di­nio pa­sau­lio at­ra­di­mus, ku­riuos ga­li pa­da­ry­ti kiek­vie­nas, pa­no­rė­jęs pa­žin­ti sa­ve, kaip ly­gų su pa­čiais ver­žliau­siais, lai­min­giau­siais.

ISBN 978-9955-641-84-1

Kaina 5 €

 16tuesi_d.jpg

Jeronimas Laucius

TU TOKS VIENINTELIS ESI

Dailininkė Aušra Čapskytė

96 p., minkštu viršeliu

Viską, ką turi laimingiausieji, turi ir Tu. Tu turi rankas, kuriomis gali apkabinti mylimą, Tu turi akis ir gali matyti saulėtą gyvenimo pusę. Tu gali išgirsti tik gero Tau linkinčių žmonių žodžius. Tu turi širdį, kurios kiekvienas tvinksnis yra skirtas tik Tau. Tu turi sielą – dieviškumo ženklą, tu gali kurti, svajoti, mylėti. Tu turi viską, ką turi patys laimingiausieji...

ISBN 978-9955-641-86-5

Kaina 5 €

 17tuvienintelisgali_d.jpg

Jeronimas Laucius

TU VIENINTELIS GALI

Dailininkės Rima Stasiūnaitė, Aušra Čapskytė

64 p., minkštu viršeliu

Seniai įrodyta, kad žmogus panaudoja tik dalį savo galimybių. Tačiau toli gražu ne kiekvienas ima gilintis į save, ieškoti neatskleistų savo galių ir jas tyrinėdamas siekia žmogiškosios esybės aukštumų. Autorius, analizuodamas kasdieniškas gyvenimo situacijas, ieško jose vidinę energiją generuojančių impulsų, iškeliančių sielos galias į veiklos, kūrybos platumas.

ISBN 978-9955-641-95-7

Kaina 5 €

  clipboard29.jpg18  

Jeronimas Laucius

Į SAVE – KAIP Į STEBUKLĄ

Dailininkės: Rima Stasiūnaitė, Aušra Čapskytė

64 p., minkštu viršeliu

Kodėl vieni, rodos, be pastangų „skina laurus“, džiaugiasi gyvenimu, o kitiems lieka debesys ir erškėčiai. Tu turi viską, ką turi laimingiausi. Knyga apie tai, kad surasti savo laimę gali kiekvienas.

ISBN 9955-641-11-8

Kaina 5

 19atsigrizk.jpg

Jeronimas Laucius

ATSIGRĮŽK

80 p. minkštu viršeliu

Šioje knygoje žinomas rašytojas J. Laucius kviečia savo skaitytojus įvairiais rakursais pažvelgti į šiandienines sudėtingas gyvenimo situacijas, iš minties netikėtumo šaltinio pasisemti energijos, stiprybės, ryžto ir kartu ieškoti išeičių iš beviltiškiausių situacijų. Juk, kaip teigia autorius, jei patekai į aklavietę, – vadinasi, kelias į ją yra.

ISBN 978-9955-641-96-4

Kaina 5 € 

 

 20sekmeskelias_virs1.jpg

Jeronimas Laucius

TAVO SĖKMĖS KELIAS (išleista 2022 m. pakartotinai mažu tiražu)

Dailininkė Daiva Juodkienė

16 p., minkštu viršeliu

Pagrindinė Mažojo skaitytojo – Gyvenimo, Sėkmės, Pažinimo – knyga.

ISBN 978-609-431-011-9

Kaina 5 €

 21pilis.jpg

Jeronimas Laucius

PRIE PASLAPTINGOS PILIES VARTŲ

Dailininkė Gabrielė Guščiūtė

20 p., minkštu viršeliu

Virmio planetoje vaikai milijonus metų mokosi susikalbėti su žeme, upeliu, medžiu... 

ISBN 978-9955-641-80-3

Kaina 3

 22bibliografija.jpg

Jeronimas Laucius

BIBLIOGRAFIJOS PĖDOMIS / VIDURNAKČIO MĖKLOS
Apverstinė knyga

Dailininkė Rima Stasiūnaitė 

16 p., minkštu viršeliu

Knygoje aprašyto nuotykio „vedlys" – J. Lauciaus knygų pavadinimai. I dalyje – „Vidurnakčio mėklos" – metaforizuotas kūrėjo likimas.

ISBN 978-9955-641-81-0

Kaina 3

 23zvaigzdegaidis2.jpg

Jeronimas Laucius

ŽVAIGŽDĖGAIDIS

Dailininkas Aleksandras Guščenko 

16 p., minkštu viršeliu

Jei jus klasėje, kaime, miestelyje, televizijoje vadina „žvaigžde“, tai pasiskaitę šią knygą paprašysite, kad neprasivardžiuotų ir vadintų paprasčiausiu žmogumi.

ISBN 978-9955-641-58-2 

Kaina 3

 24

Jeronimas Laucius

PAKLYDĘ ŽVILGSNIAI ARBA VAIVOS KELIAS

Dailininkė Irena Meištaitė

40 p., minkštu viršeliu 

Kartais ir nepastebime, kad gyvename tarp Paklydusių, Pabėgusių, Sudilusių, Klastingų žvilgsnių. Svarbiausia – sugauti Lemtingąjį žvilgsnį, kuriame Tavo lemties dovana.

ISBN 9955-454-41-5

Kaina 4

25

Jeronimas Laucius

SEPTYNI NAKTIES STEBUKLAI

Dailininkė Rima Stasiūnaitė

16 p., minkštu viršeliu

Paslaptingą Joninių naktį Saulėlydžio vartų sargas praneša vaikams, kad Saulė pagrobta ir daugiau nebepatekės. Vaikai sugalvoja septynis būdus, kaip nelikti tamsoje ir kaip susigrąžinti saulę.

ISBN 9955-641-42-8

Kaina 3

26

Jeronimas Laucius

DARBINČIAUS KODAS

Dailininkas Vilius Jurkūnas

24 p., minkštu viršeliu

Ar kam nors rūpi, kaip tu gyveni? Ar rašei per naktį draugui laišką? Kristijonas parašė ir taip susirado nepaprastą draugą. Gal kartais ir tau pasiseks…

ISBN 9955-641-43-6

Kaina 3

27

Jeronimas Laucius

LIŪTO KNYGA / TAVO DRAUGAS DINOZAURAS
Apverstinė knyga

Dailininkės Rima Stasiūnaitė, Jūratė Leikaitė

48 p., minkštu viršeliu

Skuodžiančiam iš baimės kiškučiui prie galvos prilipo beržo tošis. Miško žvėrys išsigandę pamanė, kad jis ruošiasi apie juos rašyti knygą. Visi kaip įmanydami norėjo jam įtikti.

ISBN 9955-454-65-2

Kaina 3

28

Jeronimas Laucius

IŠPROTĖJĘS DRAMBLYS / PRISIMINIMAI APIE XX AMŽIŲ
Apverstinė knyga

Dailininkės Jūratė Leikaitė, Ramona Bujutė

48 p., minkštu viršeliu

Bėgdamas nuo liūto kiškis pasislepia dramblio ausyje. Dramblys ima skųstis, kad jo viena ausis ėmė kalbėti. „Vadinasi, tu išprotėjai“, – sako jam žvėrys ir priverčia dirbti už juos visus darbus, bet vieną kartą…

ISBN 9986-575-90-7

Kaina 3

29prietvenkinio.jpg

Jeronimas Laucius

PRIE TVENKINIO

Dailininkė Rima Stasiūnaitė

16 p., minkštu viršeliu

Kaip susirasti draugą? Gal lėtuolei sraigei pavyks susidraugauti su šokliąja varle, o varna skraidys kartu su gaideliu? Tik vienas skaudus voverės žodis galėjo paversti žvirblį uodu...

ISBN 978-9955-641-51-3

Kaina 3

 30nykstukotaupukolobiai.jpg

Jeronimas Laucius

NYKŠTUKO TAUPUKO LOBIAI

Dailininkės Aušra Čapskytė, Rima Stasiūnaitė

24 p., minkštu viršeliu

Žaisminga ir nuotykinga knygutė apie elektros, šilumos, dujų, vandens taupymą

ISBN 978-9955-641-59-9

Kaina 3

 

31clipboard08_1.jpg

Jeronimas Laucius

VAIVOS KELIAS
Rinktinė

Dailininkė Rima Stasiūnaitė

360 p., kietu viršeliu 

Rinktinėje – geriausi J. Lauciaus kūriniai, parašyti iki 2004 m: „Jei Tau sunku,“, novelės, pasakos. Rašytojas tarsi susigretinęs su skaitytoju keliauja mūsų gyvenimo keliais, mena jo užmintas mįsles, gvildena meilės, pažinimo, kūrybiškumo temas.

ISBN 9955-454-71-7

Kaina 15

32

Jeronimas Laucius

TAI NUTIKO TITULIJOJE

Iliustravo Minsko 9-osios gimnazijos mokiniai

16 p., minkštu viršeliu

Ima ir atsiranda toks, kuris tik ką gimusiajam nulemia gyvenimo kelią. Pasako, kuo naujagimis privalo būti: malūnininku, kepėju, dailininku… Tai beveik mano autobiografinė knyga. Išversta į baltarusių, rusų kalbas.

ISBN 9955-641-23-1

Kaina 3

33

Jeronimas Laucius

PASKUTINĖ BAIMĖS NAKTIS

Dailininkė Audronė Klimienė

24 p., minkštu viršeliu

Jei tamsią naktį nukeliausi iki paslaptingojo Fėjos žiburėlio, tapsi drąsuoliu. Broliukas su sesute išsiruošia į žygį, tačiau apie tai sužino miestelio „karaliai“…

ISBN 9955-641-30-4

Kaina 3

34

Jeronimas Laucius

NEMABAISA / LIŪTAS ŽVĖRIŲ PREZIDENTAS
Apverstinė knyga

Dailininkė Jūratė Leikaitė

32 p., minkštu viršeliu

ISBN 9955-454-01-6

Miške siautėja nematoma pabaisa – Nemabaisa. Jos niekas nėra matęs, bet visi žino, kad ji panaši tik į kiškį. Sunku būti mažam…

Kaina 3

35

Jeronimas Laucius

ŽAIDIMŲ MAGAS / RAISTAKALNIS ARBA AUKSINĖS ŽUVELĖS PASLAPTIS
Apverstinė knyga

Dailininkai Rima Stasiūnaitė, Rima Ramonienė, Ramygalos vidurinės mokyklos moksleiviai

48 p., minkštu viršeliu

Kryžiažodžiai. Žaidimai. Viktorina. Patarlės.

Kartą Adomas, užmetęs tinklą savo upelyje, pagavo auksinę žuvelę. Ir kaip pildėsi jo norai?

ISBN 9955-454-80-6

Kaina 3

36

Jeronimas Laucius

ŽAIDIMŲ VALDOVAS
Minklės, žaidimai, kryžiažodžiai

Dailininkės Rima Ramonienė, Rima Stasiūnaitė

16 p., minkštu viršeliu

ISBN 9955-454-54-7

Kaina 3

37

Jeronimas Laucius

ŽAIDIMŲ PRINCAS
Žaidimai, kryžiažodžiai

Dailininkė Irena Meištaitė

16 p., minkštu viršeliu

ISBN 9955-454-09-1

Kaina 3

38

Jeronimas Laucius

ŽAIDIMŲ KARALIUS
Žaidimai, kryžiažodžiai

Dailininkės V. Alesienė, R. Bujutė, A. Čapskytė, J. Leikaitė

16 p., minkštu viršeliu

ISBN 9955-454-04-0

Kaina 3

39

PATARLĖS IR PRIEŽODŽIAI
Ir apie Miltus ir apie Tiltus

Dailininkė Aušra Čapskytė

24 p., minkštu viršeliu

Lietuvių patarlės ir priežodžiai

ISBN 9955-454-00-8

Kaina 3

40

Jeronimas Laucius

JEI MANĘS NEBŪTŲ

Dailininkė Rima Stasiūnaitė

16 p., minkštu viršeliu

Juodosios planetos karalius Topas siunčia į žemę Vyriausiąjį žynį. Gavęs jo ginklą berniukas Jonukas sumano įveikti Baimę, Liūdesį, Skausmą, Nuovargį… O kas būtų, jei jų nebūtų žemėje?

ISBN 9955-641-00-2

Kaina 3

41

Jeronimas Laucius

PASKUTINIS UŽPUOLIMAS
(Ne detektyvas, bet detekdyvas)

Iliustravo Punsko pagrindinės mokyklos ir Punsko gimnazijos mokiniai.

16 p., minkštu viršeliu

Plėšikai nusprendžia pradėti dorai gyventi, bet nežino kaip. Jie užpuola autobusą ir priverčia visus keleivius surašyti savo gerus darbus.Tai perskaitę plėšikai bandys būti pavyzdingi.

ISBN 9955-454-42-3

Kaina 3

42

Jeronimas Laucius

TAS NEMATOMAS PLĖŠIKAS
Spalvinimo knygelė

Dailininkė Rima Stasiūnaitė

16 p., minkštu viršeliu

Pakilo toks stiprus vėjas, kad nuplėšė kiškio šešėlį ir priplakė jį vilkui… Kaip žvėrys gyveno su svetimais šešėliais ir kaip pagaliau jų atsikratė.

ISBN 9955-454-89-X

Kaina 3

43

Jeronimas Laucius

BARBĖ IR BEIBIS

Dailininkai Vilniaus „Sietuvos“ vidurinės mokyklos mokiniai

24 p., minkštu viršeliu

Istorija apie tautosakinį žveją Bebenčiuką, kurį netikėtai aplanko kilmingoji Barbė. Pagal šią knygą Kuršėnų „Ikaro“ teatro trupė pastatė spektaklį ir parodė Prancūzijoje Port sur Saone mieste. Knyga išversta į prancūzų kalbą.

ISBN 9955-454-24-5

Kaina 3

44

Jeronimas Laucius

TAKELĮ MINASI DAINELĖ
Dainelė su natomis

Kompozitorius Rymantas Mikelskas

Dailininkė Salomėja Blažienė

8 p., minkštu viršeliu

ISBN 9955-454-18-0

Kaina 3

45

Jeronimas Laucius

RAISTAKALNIS ARBA AUKSINĖS ŽUVELĖS PASLAPTIS

Iliustravo Ramygalos vidurinės mokyklos moksleiviai

16 p., minkštu viršeliu

Kaip Adomas, užmetęs tinklą savo upelyje, pagavo auksinę žuvelę. Ir kokie buvo jo norai?

ISBN 9955-454-75-X

Kaina 3

46

Jeronimas Laucius

MIEGO VEŽIMAI
Lopšinės su natomis

Kompozitorius Rymantas Mikelskas

Iliustravo Maišiagalos LDK Algirdo vidurinės mokyklos dailės studijos mokiniai

24 p., minkštu viršeliu

ISBN 9955-454-10-5

Kaina 3

47

Jeronimas Laucius

LIETUVOS ŽUVYS ARBA NEPAPRASTA ŽVEJO ISTORIJA

Dailininkė Irena Meištaitė

8 p., minkštu viršeliu

Algis išėjo žvejoti pėsčias, o sugrįžo karaliaus karieta…

ISBN 9955-454-16-4

Kaina 3

48

Jeronimas Laucius

BAIDYKLĖLĖ

Dailininkas Adomas Matuliauskas

16 p., minkštu viršeliu

Senai raganai miegant, jos sukurtoji Baidyklėlė turėjo gąsdinti vaikus. Ragana stengėsi sukurti baisią, bet „gimė“ tikra gražuolė. (Knygelė išversta į norvegų kalbą).

ISBN 9955-454-27-X

Kaina 3

49pasakuabc.jpg

Jeronimas Laucius

PASAKŲ ABĖCĖLĖ

Dailininkė Jūratė Leikaitė

16 p., minkštu viršeliu

Spalvinimo knygelė, skirta besimokantiems pažinti raides. Mažieji skaitytojai gali ir nuspalvinti pasakų herojus, įrašyti į langelius atspėtus žodžius, perskaityti linksmus dvieilius.

ISBN 9986-575-28-1

Kaina 3

 50amsis_1.jpg

Jeronimas Laucius

SAUGAU AŠ – SAUGOKIS IR PATS

Dailininkės Aušra Čapskytė, Rima Stasiūnaitė

16 p., minkštu viršeliu

Įtaigi eiliuota 16 puslapių knygelė apie žmogaus saugą, išleista kartu su Policijos departamentu prie Vidaus reikalų ministerijos. Joje garsusis policijos patrulis Amsis profesionaliai pataria, kad išeinant iš namų visuomet būtina įspėti tėvus, kur einate, kad gatvėje reikia būti su draugais, vengti tamsių gatvių, išsirinkti saugiausią maršrutą, nepasakoti niekam apie savo šeimos atostogas, nesigirti vertingais daiktais ir pinigais, nepalikti nesaugomų savo daiktų, nebendrauti su nepažįstamais žmonėmis, nesėsti į jų automobilius, neįsileisti į namus, grįžus visada užsirakinti duris ir t. t.

ISBN 9955-641-1-3 

Kaina 3

51

Jeronimas Laucius

PIRMĄ KARTĄ BE MAMŲ

Iliustravo Vilniaus Šeškinės pradinės mokyklos mokiniai

16 p., minkštu viršeliu

Eiliuota istorija apie nuotykius pirmą kartą išėjus be mamų.

ISBN 9955-454-22-9

Kaina 3

52

Jeronimas Laucius

TREČIAS BROLIS TEORISTAS
(Ne detektyvas, bet detekdyvas)

Iliustravo Vievio meno mokyklos mokiniai

16 p., minkštu viršeliu

Pats taikingiausias Trečias brolis palaikomas teroristu, bet juk jis Trečias brolis ir…

ISBN 9955-454-52-0

Kaina 3

53

Jeronimas Laucius

VILKO TEISMAS
Pjesė-žaidimas

Dailininkė Jolanta Talaikienė

24 p., minkštu viršeliu

Pjesė–žaidimas

ISBN 9955-454-35-0

Kaina 3

 54mamaieskolaikroduko.jpg

Jeronimas Laucius

MAMA IEŠKO LAIKRODUKO

Iliustravo Juodšilių „Šilo“ vidurinės mokyklos mokiniai

Nuotykinga dainelė-žaidimas. Yra natos. Muzika R. Mikelsko

8 p., minkštu viršeliu

ISBN 9986-764-07-6

Kaina 3

55

Jeronimas Laucius

TARZAMANAS

Dailininkė Irena Meikštaitė

16 p., minkštu viršeliu

Eiliuotas pasakojimas apie neklaužadų nuotykius.

ISBN 9955-454-25-3

Kaina 3

56

Jeronimas Laucius

DIDŽIOJI KARALIENĖS PALYDA

Iliustravo Lentvario pradinės mokyklos Dailės studijos moksleiviai  

24 p., minkštu viršeliu  

Pasaka

ISBN 9955-454-07-5

Kaina 3

57

Jeronimas Laucius

LAUKIA MILŽINAS LOPŠINĖS

Iliustravo Visagino vaikų kūrybos namų Dailės studijos „Vaivorykštė“ vaikai  

32 p., minkštu viršeliu  

Apie branduolinę energetiką ir Ignalinos AE

ISBN 9955-454-26-1

Kaina 3

58

Jeronimas Laucius

VAROM Į FUTBOLIJĄ

Dailininkė Atėnė Jasaitė

16 p., minkštu viršeliu

Koks tu bebūtum futbolo ar krepšinio sirgalius, tai vieni niekai palyginus su šioje knygoje papasakota istorija.

ISBN 9955-454-58-X

Kaina 3

59clipboard35.jpg

Vytautas Žeimantas

RAŠYTOJAS JERONIMAS LAUCIUS
Bibliografinė rodyklė (1977–2003)

Dailininkė Rima Stasiūnaitė

64 p., minkštu viršeliu

ISBN 9955-454-72-5

Kaina 3

60211_atminimai_small.jpg

ATMINIMAI

Dailininkė Aušra Čapskytė

16 p., minkštu viršeliu

Kadaise mamų ir senelių labai mėgstami eiliuoti palinkėjimai.

ISBN 9986-575-33-8

Kaina 3

 61likimosroves.jpg  

Leonas Ašmantas

LIKIMO SROVĖS

360 p., minkštu viršeliu 

Knyga apie 1990–1993 me­tų Vy­riau­sy­bių dar­bo už­ku­li­sius, po­li­ti­nių gru­pių in­te­re­sus, vi­suo­me­nės su­si­skal­dy­mą.

ISBN 978-9986-764-14-4

Kaina 5 €

62

Vytautas Žeimantas

BALTAMIŠKIO ISTORIJOS

Iliustravo Vievio meno mokyklos mokiniai

64 p., minkštu viršeliu

Nuotykingos istorijos apie gamtą vaiko akimis.

ISBN 9955-454-32-6

Kaina 2

63

BALTASIS LOKYS – KARALIUS VALEMONAS
Norvegų pasaka

Iliustravo Vilniaus vidurinės internatinės mokyklos „Lietuvių namai“ moksleiviai

16 p., minkštu viršeliu

ISBN 9955-454-43-1

Kaina 2

64

Vytautas Žeimantas

IGNALINOS LEGENDA

Dailininkė Rima Stasiūnaitė

16 p., minkštu viršeliu

Legenda apie kunigaikštytės Linos ir kryžiuočių kario Igno meilę, apie Ignalinos miesto vardą.

ISBN 9955-641-01-0

Kaina 2

65

Sigitas Geda

TESTAMENTAS MAŽAI MERGAITEI
75 eilėraščiai

Iliustravo Vievio ir Elektrėnų meno mokyklų mokiniai

80 p., minkštu viršeliu

ISBN 9955-641-28-2

Kaina 2

66clipboard40_1.jpg

AUKSO PAUKŠTĖ
Norvegų pasaka

Iliustravo Vilniaus vidurinės internatinės mokyklos „Lietuvių namai “ moksleiviai

16 p., minkštu viršeliu

ISBN 9955-641-37-1

Kaina 2

67

Rimgaudas Valentinas Graibus

GRIAUSTINIS ŽIEMĄ
Eilėraščiai

Dailininkė Rima Stasiūnaitė

216 p., minkštu viršeliu

ISBN 9955-454-90-3

Kaina 3 €

68

Vacys Reimeris

1000 IR VIENAS LAŠAS
Eiliuotas pasakojimas

Iliustravo Balio Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos dailės studijos mokiniai

16 p., minkštu viršeliu

ISBN 9955-454-48-2

Kaina 2

69

Jonas Mikelinskas

PASAULIS PATS SAU
Miniatiūros

208 p., kietu viršeliu 

ISBN 9955-454-91-1

Kaina 3 €

70

Rimgaudas Valentinas Graibus

BALTAS LIETUS
Eilėraščiai

Rinktinė

Dailininkė Rima Stasiūnaitė

288 p., kietu viršeliu 

ISBN 9955-641-14-2

Kaina 3 €

71

Jonas Strielkūnas

IŠ VIEVERSIO ŽEMĖS
Eilėraščiai

Iliustravo Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus vidurinės mokyklos mokiniai

48 p., minkštu viršeliu

ISBN 9955-454-06-7

Kaina 2

treciobroliosugrizimas.jpg72

Jeronimas Laucius 

TREČIO BROLIO SUGRĮŽIMAS

Dailininkė Ieva Bunokaitė

Humoristinio stiliaus knyga. Visus darbus, karalystės priešus nugali vieną dieną paslaptingai pradingęs Jonas, karalystei gresia pavojus. Visi ieško Jono. 

16 p., minkštu viršeliu

ISBN 9955-641-06-01

Kaina 3 €

   

 

 

KNYGOS BE DATŲ: JEI JŪS TOS KNYGOS DAR NESKAITĖTE, – VADINASI, TAI NAUJA KNYGA

Užsakymus, nurodant užsakovo vardą ir pavardę arba įmonės pavadinimą, kodą, PVM kodą, tikslų adresą, telefoną bei el. p., atsiėmimo sąlygas (atsiimsime patys, atsiųskite paštu) prašome siųsti: „Trys žvaigždutės“, Kalvarijų g. 134-42, LT-08209 Vilnius, tel. +370 687 75147, (+370 5) 276 2408, el. p. JeronimasL@gmail.com

Kainos nurodytos be pristatymo išlaidų ir be PVM. 

Mokėti galima pavedimu arba grynaisiais. Išankstinę apmokėjimo sąskaitą atsiųsime faksu arba el. paštu, o sąskaitą-faktūrą gausite kartu su knygomis arba kitais leidiniais.

 
 
     
 

UAB „Trys žvaigždutės"
Kalvarijų g. 134-42, LT-08209 Vilnius, tel. +370 687 75147
El.p. JeronimasL@gmail.com