2023-01-27, Penktadienis
En   Ru  
Kūryba. Leidyba
Leidyklos vadovas-rašytojas
УКРАIНА. Повстання робoтів
TAVO ŠEIMOS GYVENIMO BIBLIJA
ŠIRDIES GLOBA, SIELOS SLAUGA
RUOŠIAMA SPAUDAI
KANTO SVEIKATOS KŪRIMO PRINCIPAI
KAIP SUSIGRĄŽINTI JAUNYSTĖS ENERGETIKĄ
MINTIMS DĖL ATEITIES GRĖSMIŲ – STOP!
SEMINARAI 2023. ŽINIJA
ENERGETINIS PALAIMINIMAS
Egoterapiniai sveikatingumo energetikos kursai
KAIP IŠVENGTI GLOBALINĖS DETRANSFORMACIJOS. KTV plius
KARO IR ATEITIES BAIMĖS TRANSFORMACIJA
Nereikalingų minčių rinkėjas (FER)
ERŽVILKAS: KELIO Į SAVE IR ENERGETINĮ GYVENIMĄ PRADŽIA
LAO SIUNIO SVEIKATINGUMO GYVYBINĖ ENERGETIKA
Energetiniai negatyvumo valymo kursai
Egoterapija. Autohipnozė
ENERGETINIAI SEMINARAI
Energetiniai seminarai ne tik abiturientams
KNYGYNĖLIS
Knygos pradinukams
Aleksandras Alekseičikas... Dėl savęs, tavęs, nesvetimo
TAU‘tiečiams
Bendruomenės
Bendravimas su bibliotekomis
Naujienos. Renginiai. Skelbimai
Kontaktai
     
  2023 METAI – ŽMOGIŠKOSIOS ENERGIJOS PAIEŠKOS IR ATRADIMO METAI
2022 METŲ ENERGETINIS PALAIMINIMAS
Kodėl laimingiesiems viskas sekasi, jie gyvena sau linksmai, be jokių rūpesčių, rodos, patys likimo aitvarai jiems nešioja dovanas, saugo nuo nesėkmių ir vargų? Kaip pačiam būti vienu iš tų, kuriuos likimas apdovanoja savo dovanomis, kaip atrasti tuos kelius, kuriais eidamas sutiktum sėkmę, džiaugsmą, palaimą?

Be abejo, svarbiausias veiksnys siekiant gyvenimo turinigumo bei turtingumo yra darbas, mokslas, kryptinga veikla. Tačiau daug lemia ir likiminių ženklų šifravimas, talismaninė globa, energetinio palaiminimo priėmimas ir  panaudojimas.

Stebuklo plytos originalas iš Katedros aikštės, sakralinio paveikslo atėjimas pas mus, Lao Siunio energetinis palaiminimas padėjo ne tik mūsų leidyklai, bet ir kitiems, kurie apie tai sužinojo, kurie priėmė ir naudojosi energetinio palaiminimo galia. Prasminga palaiminti kiekvieną dieną, kiekvieną svarbų darbą, visus savo siekius.

Ypatingai svarbu energetiškai palaiminti 2022 metus. Aš kiekvienais metais savo Klubo nariams suteikiu  energetinio metų Palaiminimo galimybę. Paskui visus metus gaunu mielų padėkų, atrandu vis naujus likiminės apraiškos ženklus.

Šiuos metus energetiškai palaiminti  galite ir jūs. Reikia parašyti laišką su savo norais, savo siekiais ir jį atsiųsti adresu Kalvarijų g. 134-42, Vilnius LT-08209. Jūsų neatplėštą laišką su išsipildymų norais pakrausime Lao Siunio energetiniu palaiminimu,  padėsime ant Stebuklo plytos, kad visus metus veiktų energetiškai, stiprintų Jūsų norų išsipildymą. Norintys po metų gali užsukti pas mus ir rasti, atsiimti savo laišką, pakeisti jį nauju.

Jei jūsų norai atviri, galite juos atsiųsti ir el. paštu JeronimasL@gmail.com. Atspausdinę, mes taip pat pakrausime Lao Siunio energetiniu palaiminimu, taip pat  padėsime ant Stebuklo plytos. Jei turite klausimų, norite pabendrauti, skambinkite tel. 8 687 75147.

Palaiminimas atliekamas nemokamai. Jei Jūsų norai ėmė pildytis, tai pagal energetinio palaiminimo principus verta pervesti sėkmės generuojantį įnašą: UAB „Trys žvaigždutės", a/s LT28 7044 0600 0104 8455 (rašyti: „už knygas“. Jas nuolat išdovanoju susitikimų metu). Generuojančio sėkmę įnašo dydis nesvarbus, pagal Jūsų gautos sėkmės dydį.

Neleiskite savo laimei praeiti nepastebėtai, gaukite visas Likimo dovanas. 

 

 

MAN JAU ŠYPTELĖJO LIKIMAS
IR AŠ PERVEDŽIAU – LIKIMO SĖKMĖS DOVANAI – 400 EUR.
LAUKIU NAUJŲ LKIMO DOVANŲ.

ŠĖKMĖS JUMS IR LIKIMUI
JERONIMAS LAUCIUS

likimas_tz_saskaita2.jpglikimas_mokejimas.jpg

 

 

plyta_2.jpg

 

 

Kuo STEBUKLAS apdovanojo mane patį 

STEBUKLĄ stebuklingu būdu likimas man padovanojo permainingais privatizacijos ir daugelio leidyklų bankrutavimo laikais. Bankrutavo mano kolegos – redakcijos „Jaunimo gretos“, „Švyturys“, „Moksleivis“ ir kiti tuo metu buvę populiarūs leidiniai. Mano „Žvaigždutė“ taip pat buvo ant  ribos. Bet vos parsivežiau į redakciją STEBUKLĄ – prasidėjo stebuklai. Man pasiūlė rašyti reikalingas žmonėms kūrybiškumo energetines knygas, kurias ėmė versti į kitas kalbas, todėl  mano įkurta leidykla „Trys žvaigždutės“ ne bankrutavo, o palaimingai suklestėjo...

Likimas suvedė mane su daugeliu likiminių žmonių, su žinomu gydytoju psichoterapeutu A. Alekseičiku, su kurio bendraudamas pažinau mūsų dvasinio gyvenimo problematiką, parašiau eilę psichoterapinių knygų: „Pats atsisveikinu su depresija“, „Vaistažodžiai“ ir kt. Praktiškai pritaikydamas A. Alekseičiko, Lao Siunio ir kitų energetinių psichologų metodus padėjau vesti energetinio sveikatingumo seminarus, galėjau ir galiu padėti daugeliui žmonių stiprinti savo energetines galias.

STEBUKLO dėka jau daugiau nei 30 metų pavyksta ir sunkiausiais laikais išlaikyti leidyklą, nuolat jausti Likimo energetiką, ja pasikrauti pačiam, padėti kitiems.

Kiekvienas rytas su STEBUKLU pažadina mane gyvenimui, sėkmei ir naujoms Likimo dovanoms. Sėkmės ir Jums!

 

Kaip priimti palaiminimą 

Svarbiausia netrukdyti ateinančiai palaiminimo energetikai, negatyviomis mintimis neužblokuoti likiminių energetinių kanalų.

Mintimis rezonuotis su sėkmės banga, t. y. būti nusiteikusiu sėkmingiems įvykiams (Energetinio rezonanso principas).

Mylėti SAVO likimą, jausti jį kaip ištikimą bendrakeleivį, kuris laukia Tavo dėkingumo, jo paramos pripažinimo.  

Fiksuoti, registruoti pozityvius įvykius, tai generuos naujas sėkmes.

 

P. S. Plačiau apie energetinį palaiminimą, mano vedamus energetinius seminarus kituose mūsų svetainės skyreliuose

 

Jeronimas Laucius – STEBUKLO saugotojas, energetinių sveikatingumo seminarų, individualių kursų vedėjas

 

 

laikrast_picture048.jpg 

 

 

 

MES JUMS PADĖSIME IŠLEISTI SAVO KNYGĄ. TAI LABAI PAPRASTA

Vienose knygose paliekame savo mintis, kitose – profesinę informaciją, trečiose – kūrybinius bandymus. Jos visos vienaip ar kitaip vertingos, kažkam reikalingos.

Tačiau žmogaus gyvenimo prasmės atžvilgiu pačios vertingiausios yra paprastos knygos su savo, šeimos narių, tėvų, giminių nuotraukomis, su trumpais jų aprašymais. Tai ir yra tarsi ŠEIMOS GYVENIMO BIBLIJA.

Juk čia ilgiems amžiams išliks užfiksuoti  jūsų visų gyvenimo momentai, veidai. Kompiuterinėse laikmenose visa tai dingsta greitai ir visam laikui.

Mes  užgyvename tai, ką turime ir tai, ką paliksime savo anūkams, proanūkiams, giminių giminėms...

Kai kas galvoja, kad knygos išleidimas – tai kažkoks ypatingai sunkus darbas, kad mano gyvenimas nevertas, kad geriau liksiu niekam nežinomas.

Knygą išleisti nei brangu, nei sunku. Ištraukite iš spintų, komodų gal net nuo jaunystės laikų nevartytų fotonuotraukų albumų, patogiai įsikūrę prie stalo atverskite juos, ir prieš jūsų akis atsiskleis nuostabi praeities romantika, sugrįš netikėti prisiminimai, lyg gyvi atgis užmiršti veidai. Mieli prisiminimai – tai minčių ir jausmų vitaminai, tai nauja gyvenimo energija, kuri šiuo metu taip reikalinga. O atgaivinus save praeities šaltinių gaiva daugeliui savaime kils idėja paprastais žodžiais aprašyti savo išgyvenimus, užfiksuoti juos popieriuje ar kompiuteryje.

Tai ne tik prasmingas darbas, dvasinės energijos sustiprinimas, bet ir pusę darbo knygos išleidimui. Belieka ateiti į leidyklą.

Mūsų leidykla „Trys žvaigždutės“ padeda, pataria visais leidybiniais, kūrybiniais klausimais, yra išleidusi jau ne vieną  knygą, vertą Šeimos gyvenimo biblijos vardo.

 

 
 
     
 

UAB „Trys žvaigždutės"
Kalvarijų g. 134-42, LT-08209 Vilnius, tel. 8 687 75147
El.p. JeronimasL@gmail.com