2024-05-21, Antradienis
En   Ru  
APIE MŪSŲ VEIKLĄ
Leidyklos vadovas-rašytojas
УКРАIНА. Повстання робoтів
KNYGA-ALBUMAS
GYVYBINĖ ENERGIJA
IŠLEISTA GEGUŽĘ
ATMINIMO MEDIS
AR JAU LAIKAS ŠOKTI PRO LANGĄ?
TAI, KO NEPASAKO PSICHOLOGAI
LIKIMINĖS INFORMACIJOS PANAUDOJIMAS
PASVEIK GYVENIMU. SEMINARAI
LIKIMINIAI ŽENKLAI
Egoterapiniai sveikatingumo energetikos kursai
IŠSIKALBĖJIMO TERAPIJA
KOKS BŪSI RYTOJ? FB. KTV plius
NORŲ IŠSIPILDYMO DĖSNIS (FEP)
LAO SIUNIO SVEIKATINGUMO GYVYBINĖ ENERGETIKA
Energetiniai negatyvumo valymo kursai
Egoterapija. Autohipnozė
Energetiniai seminarai ne tik abiturientams
KNYGYNĖLIS
Knygos darželinukams, pradinukams
Aleksandras Alekseičikas... Dėl savęs, tavęs, nesvetimo
Eksperimentinis seminaras. Alytaus TAU
2024. Bendruomenės
VAISTAŽODŽIAI
Kapas jūroje. Kur dingo ES?
Vievis. Renginiai. Susitikimai
Kontaktai
     
  Naujas skyrelis „LIKIMINĖS INFORMACIJOS PANAUDOJIMAS“
Likiminiai ženklai

 

 

Susitikime ir YouTube

AR JAU LAIKAS ŠOKTI PRO LANGĄ? (Kaip įveikti nerimą? Kas jį generuoja? Kaip nuo jo pasislėpti? Kaip valdyti dėmesį, kad Tavęs nevaldytų kiti, kad gyventum savo Gyvenimą?) 

DIAGNOZĖ PAGAL NORĄ (Žmogus pateko į ligoninę dėl to, kad vairuodamas automobilį dėmesį nukreipė į pakelę. Šis pokalbis apie tai, kas vyko palatoje, kas ir kodėl taip įvyksta mūsų gyvenime...) 

GYVENIMAS – LYG TAIKINYS (Kaip pataikyti į sėkmę, į tikslą, kaip praktiškai pasinaudoti per sapnus ateinančiais likimo ženklais.) 

APIE TAI, KO NET NESAPNAVAI (Sapnai – tai likimo angelų laiškai, kurios mokantys iššifruoti gauna likimo siunčiamas dovanas.)

LIKIMINIS ŽINGSNIS IR 8 KELIAI (Dažnai siekiančiam tikslo žmogui pritrūksta to lemiamo žingsnio, kuris ir lemtų tą ieškomą tikslą, šventę, sėkmę. Atraskime kartu tuos kelius, kuriais eidami galime padovanoti sau visas likimo skirtas dovanas.

KOKS BŪSI RYTOJ? KOKS RYTOJ BUS TAU? (Šiandien esu dar toks, bet rytoj galiu būti kitoks – tai vienas iš žinomo gydytojo psichoterapeuto Aleksandro Alekseičiko sveikatingumo principų. Šiame pokalbyje ir dalinsimės tais energetiniais principais, kurie galėtų mums padėti įgyti energetinio sveikatingumo galią. Rytoj – tai visas mūsų gyvenimas.) 


KAIP IŠPROTĖJAMA. KAIP NEIŠPROTĖTI (Kartu analizuodami patyrusiųjų depresiją mintis, ieškome loginių sveikatingumo kelių kaip susikurti normalų gyvenimą, kaip išsaugoti gyvenimo energiją.) 


PRARADAI PROGĄ NULIŪSTI – LAIMĖJAI DŽIAUGSMĄ (Praleidai progą nuliūsti – laimėjai džiaugsmą. Liūdesys – džiaugsmo nuodai. O džiaugsmas – tai energija, sveikata, viso gyvenimo kokybę lemiantis veiksnys. Liūdesio mūsų gyvenime tikrai netrūksta, gal net per daug. Todėl ir kviečiu pasikalbėti kaip išvengti liūdesio nuodingų apraiškų, kaip laimėti džiaugsmo energiją.) 


PASVEIK GYVENIMU (Jei nori gyventi kitaip – daryk tai, ko nedarei. Tai tik viena mintis, kuri, priimta į savo gyvenimą, gali pakeisti žmogaus likimą, padėti atrasti visai naujas galimybes. Kartu ieškokime likiminių minčių, gyvenimo atradimų.)

LIKIMINIAI ŽENKLAI IR JŲ ENERGETIKA (Kaip pastebėti tuos Likiminius ženklus, kurie lemia žmogaus gyvenimo sėkmę, gyvenimo grožį, teikia energingumą ir sveikatingumą? Kaip praktiškai jais pasinaudoti, kaip išsaugoti likiminę globą?)

KAIP PRABUSTI LAIMINGAI (Kaip prabundant išgirsti, ką Tau nori pasakyti Likimo angelai, kaip prabusti Gyventi, Gyventi savo gyvenimą.)

KAIP LAIMĖTI SAU NUŠVITIMO ENERGETIKĄ (Kaip pasinaudoti paslaptingąja pasąmonės galia, kaip pereinamųjų procesų metu, keičiant energetinę būseną, praktiškai taikant Lao Siunio pasąmoninius energetinius principus pasiekti nušvitimo gyvybinę energiją.)

PAGAILĖK SAVĘS, KAD... (Pagailėk savęs, kad neišnaudoji to, ką turi, kad neieškai tų savo galimybių, apie kurias net nepagalvoji jų turįs. Būk su savimi, nelik gyvenimo prieškambaryje, naudokis visais energetiniais principais.)

GYVYBINĖ ENERGIJA (Gyvybinė energija – tai pagrindinis veiksnys, lemiantis viso gyvenimo sėkmingumą, džiaugsmą ir energiją.)

 

 

 

 

bei Facebook'e

AR JAU LAIKAS ŠOKTI PRO LANGĄ? 

 

DIAGNOZĖ PAGAL NORĄ 


GYVENIMAS – LYG TAIKINYS

 

APIE TAI, KO NET NESAPNAVAI

 

LIKIMINIS ŽINGSNIS IR 8 KELIAI


KOKS BŪSI RYTOJ? KOKS RYTOJ BUS TAU?


KAIP IŠPROTĖJAMA. KAIP NEIŠPROTĖTI


PRARADAI PROGĄ NULIŪSTI – LAIMĖJAI DŽIAUGSMĄ


PASVEIK GYVENIMU


LIKIMINIAI ŽENKLAI IR JŲ ENERGETIKA


KAIP PRABUSTI LAIMINGAI


KAIP LAIMĖTI SAU NUŠVITIMO ENERGETIKĄ


PAGAILĖK SAVĘS, KAD...


GYVYBINĖ ENERGIJA

 

 

 

 

 

 

 

Likiminiai ženklai – kasdienybė ir stebuklas 

Pasak Lao Siunio, visas žmogaus gyvenimas – tai likiminių ženklų Paveikslas, kurį kuria Likimas kartu su tuo žmogumi, kuris jam skirtas. Žmogui tereikia dalyvauti tame Paveikslo kūrime, matant jį, gėrintis juo, gyvenant jo sukurtoje erdvėje.

Laimingo žmogaus gyvenimas – tai nuolatinis likiminių ženklų pastebėjimas, jų energetinis priėmimas į savo gyvenimą, priėmimas su dėkingumo ženklu, kuris yra ir išsipildymo katalizatorius, ir naujų likiminių sėkmių generatorius.

Kuo spartesnis gyvenimo tempas, tuo svarbiau išlikti dėmesingu sau, savo gyvenimo bendrakeleiviui – Likimui, jo siunčiamų ženklų šifravimui.

Kiekvienas žmogus turi viską, ką turi patys laimingiausi – rankas, galvą, širdį.

 

Būk laimingas. Rink visus laimingus likiminius ženklus, iš jų kas dieną kurk vis laimingesnį savo gyvenimą.

 

 

 

 

Likiminė istorija, kuri...  

...prasidėjo prieš 35 metus, 1988 metais. Man dalyvaujant viename renginyje, kur mūsų buvo apie 20 draugų, tiesiai prie manęs (būtent prie manęs!) priėjo vidutinio amžiaus žmogus ir ištiesė savo paties išraižytą medžio plokštėje šv. Marijos paveikslą. Dailininkas pasiūlė man jį įsigyti, sakydamas, kad jis stebuklingas. Kadangi jis pasakė savo pavardę, užrašė savo namų telefoną kitoje paveikslo pusėje, o, svarbiausia, ir pats atrodė man kažkoks ypatingas, gero linkintis, aš jo paklausiau. Parsinešiau paveikslą namo, padėjau į spintą ir užmiršau, kadangi tuomet tikrai netikėjau jokiais stebuklais.

Praėjo vos keli mėnesiai ir mane – išleidusį vos porą knygučių, vargstantį vos ne toliausiai nutolusioje nuo literatūros organizacijoje, turintį tik didelę svajonę dirbti kūrybinį darbą – paskyrė „Žvaigždutės“ žurnalo vyriausiuoju redaktoriumi!

Nepaprastai sėkmingai praėjus privatizacijai tapau leidyklos savininku ir vadovu. Tais sunkiu leidybai metu, kai daug leidyklų bankrutavo, mūsų leidyklą lydėjo visokeriopa sėkmė. Atsitiktinai (?) sutikau žmogų, kuris, perskaitęs mano knygutes, supažindino mane su užsienio šalių leidėjais ir vertėjais. Mano knygos buvo išleistos kitomis kalbomis apie 2 mln. egzempliorių tiražu, tai padėjo sutvirtėti materialiai, teikė didelį emocinį pasitenkinimą.

1997 metais leidykla gavo didelį valstybinį užsakymą beveik už 200 tūkst. litų išleisti masiniu tiražu Atmintines verslininkams. Užsakymą įvykdėme laiku, gerai, premjeras G. Vagnorius pagyrė darbą. Aš maniau, kad gavęs užmokestį galiu lėšas naudoti redakcijos reikalams. Kaip panorėjęs mokėjau premijas, pirkau naują techniką, o, pasirodo, kad galėjau finansuoti tik pagal sutartį numatytus darbus. Per vėlai sužinojau.

Atvyko tikrinti net keturios komisijos, mums grėsė didelės baudos, nemalonumai, gal net bankrotas. Tuomet aš net pražilau. Štai tada ir prisiminiau turįs tą stebuklingą Paveikslą.

Tuojau pat jį atsinešiau į savo redakcijos kabinetą, kuriame ir dirbo tos komisijos. Ir stebuklas įvyko – per keturias dienas visos komisijos, man palinkėjusios sėkmės, išvyko.

pavekslas_small.jpg 

Kai kas, sužinojęs apie stebuklingą Paveikslo galią, ėmė lankytis redakcijoje ne tik norėdami registruotis individualiems kursams, įsigyti mūsų knygų, bet ir pasikrauti Paveikslo originalo energija.

Todėl tenkindamas jų prašymą šiame svetainės skyrelyje įdedu Paveikslo kopijos energetinę nuotrauką, kad norintys galėtų kada panorėję galėtų energetiškai medituoti, pasikrauti energiją. Juk atvykti ne visi gali, ne visus galiu ir pasitikti. Miela sulaukti gražių skambučių, padėkų.

Man pačiam tas stebuklingas Paveikslas tapo ir mano globėjas, ir visų reiškinių, paslapčių aiškintojas bei stebukladarys. Kas rytą su juo sveikinuosi, taip laiminu savo darbus, siekius dalintis su visais norinčiais gyventi pažinimu, priimančius likiminius palaiminimus.

Tai mane išmokė tarp visų sutiktųjų gyvenimo kelyje atskirti likiminius žmones, kurie lemia, padeda suprasti likiminius ženklus, talismano galią, energetinio palaiminimo galimybes.

Lemtingai sutikęs žinomą gydytoją psichoterapeutą Aleksandrą Alekseičiką, turėjau galimybę gilintis į sergančiųjų depresija žmonių likimus, parašiau net penkias knygas kaip energetiškai padėti sau, kad nenueiti tuo varginančiu kūną ir sielą keliu, apie tai dalinuosi energetinių seminarų, individualių kursų metu.

Vesti energetinius sveikatingumo seminarus mane paskatino žymaus psichiatro Viktoro Franklio teiginys, kad pas jį dažnai besikreipiantiems „ligoniams“ reikia ne psichologinės pagalbos, o spręsti jų žmogiškąsias problemas. Juk ir pati depresija, pasak Alekseičiko, tai – mąstymas ne į naudą. O kas, jei ne rašytojas pozityvistas, galėtų geriau ir veiksmingiau padėti žmogui atrasti tas pozityvias savo ir turimo gyvenimo dalis, iš kurių galima ir reikia susimontuoti savo ateities likiminį kelią.

Man daug padėjo veiksmingi pasąmoniniai energetiniai principai, kuriuos per neilgą, bet prasmingą asmeninį bendravimą gavau iš žymaus kinų pasąmonės galių tyrinėtojo Lao Siunio, pagal kurį, suprastus pasąmonės kalbą, atrastume ne tik daug gyvenimo paslapčių, bet ir atskleistume tas savo galimybes, kuriomis naudojasi tik patys laimingiausi.

Lao Siunis nepagailėjo man praktinių patarimų kaip naudotis tomis pasąmoninėmis energetinėmis galiomis, kaip suprasti per jas perduodamus likiminius ženklus, kurių, deja, dažniausia žmonės nepastebi, nesugauna, nepriima, lieka be likiminės globos. Gyventi be likimo globos sunku ir materialiai, ir dvasiškai, sunku ir pačiam žmogui, ir artimiesiems.

Iš patirties, vesdamas energetinius seminarus ir individualius kursus, neretai pajaučiu savo klausytojų norą gauti rezultatą tuojau pat, neįdedant savo pastangų ir laiko. Mes kartais taip skubame gyventi, kad iš esmės nebelieka laiko nei gyvenimui, nei džiaugsmui, net tikrai maldai. Tai ir yra viena svarbiausių priežasčių, kad nesijaučiame laimingi, sveiki, energingi. Tačiau tai pataisoma.

Labai svarbu kiekvienam pajusti, atrasti tą pirminį lemties momentą – man tai buvo tas stebuklingas Paveikslas – jo įtaiga priimti kaip savo gyvenimo dalyvį, nuolat pajusti ir fiksuoti lemties palinkėjimus, naudojantis likiminio dėkingumo principu aktyvinti gaunamus likiminius ženklus, atrasti maksimalias savo ir likimines galias.

Jaučiu didelį malonumą ir azartą konkretizuoti, tobulinti tuos įgytus A. Alekseičiko, Lao Siunio, energetinio gyvenimo stebėjimo principus, taikyti juos sveikatingumo, dvasinės stiprybės energetikos stiprinimui, likiminių paslapčių įminimui ir panaudojimui.

Tai, kad galiu tuo pasidalinti su savo energetinių seminarų ir individualių kursų dalyviais, taip pat didelis stimulas nepavargti, ieškoti vis naujų mūsų galimybių.

 

Jeronimas Laucius – rašytojas pozityvistas, energetinių seminarų vedėjas 

Tel. +370 687 75147, el. p. JeronimasL@gmail.com

 

 

 

 

 

STEBUKLO originalas 

plyta_2.jpg

Stebuklo plytos originalas iš Katedros aikštės, sakralinio paveikslo atėjimas pas mus, Lao Siunio energetinis palaiminimas padėjo ne tik mūsų leidyklai, bet ir kitiems, kurie apie tai sužinojo, kurie priėmė ir naudojosi energetinio palaiminimo galia. Prasminga palaiminti kiekvieną dieną, kiekvieną svarbų darbą, visus savo siekius.

STEBUKLĄ stebuklingu būdu likimas, kartu su šv. Marijos Paveikslu, man padovanojo permainingais privatizacijos ir daugelio leidyklų bankrutavimo laikais. Bankrutavo mano kolegos – redakcijos „Jaunimo gretos“, „Švyturys“, „Moksleivis“ ir kiti tuo metu buvę populiarūs leidiniai. Mano „Žvaigždutė“ taip pat buvo ant ribos. Bet vos parsivežiau į redakciją STEBUKLĄ – prasidėjo stebuklai. Man pasiūlė rašyti reikalingas žmonėms kūrybiškumo energetines knygas, kurias ėmė versti į kitas kalbas, todėl mano įkurta leidykla „Trys žvaigždutės“ ne bankrutavo, o palaimingai suklestėjo...

Ir STEBUKLO dėka jau daugiau nei 30 metų pavyksta net sunkiausiais laikais išlaikyti leidyklą, nuolat jausti Likimo energetiką, ja pasikrauti pačiam, padėti kitiems.

Kiekvienas rytas su STEBUKLU pažadina mane gyvenimui, sėkmei ir naujoms Likimo dovanoms. Sėkmės ir Jums!

 

 

laikrast_picture048.jpg 

 

 

 

 

 

Kosmologiniai Lao Siunio dangaus energetinio sveikatingumo palaiminimo (ESP) seansai 

„Dangus – tai Visatos energetinė šventovė", – teigia kinų energetinis kosmologas Lao Siunis. Kosmologinė Dangaus energija yra gyvybinė, generuojanti energingumą, sveikatingumą energija ir perduodanti reikalingą visiems gyvenimo siekiams likiminę substanciją.

Pozityvių nuostatų, darnos ir harmonijos principų besilaikantis žmogus nuolat gauna tą kosmologinę energiją ir gyvena sveiką, laimingą, prasmingą sau ir gamtai gyvenimą. Tačiau mūsų negatyvios, ardančios harmoniją mintys ir veiksmai iškraipo, transformuoja tą energiją, kuri tampa jau nenaudinga, klaidinanti, galinti net susargdinti žmogų.

Prisijungti prie kosmologinės likimo energijos, atstatyti energetinį sveikatingumą, sustiprinti likiminę globą padeda kosmologiniai Lao Siunio Dangaus energetiniai palaiminimai. Asmeniškai gavęs Jo  kosmologinę įkrovą ir raktinę metodiką atlieku kasdien po 3 kosmologinius Lao Siunio Dangaus energetinio palaiminimo seansus.

Pirmas pokalbis – rezonansinių bangų priėmimo galimybių, kitų energetinių metodų reikalingumo nustatymas.

 

 

 

 

 

Reflektorinis energetinio palaiminimo perdavimas (pagal Lao Siunio metodiką)

Energetinis palaiminimas – tai pačių aukščiausių tikslinių energetinių virpesių (bangų) priėmimas iš energetinio retransliatoriaus, kuris gavėjui pasiunčia moduliuotą sveikatingumo, pasitikėjimo savimi, sėkmės ir t. t. energiją. (Lao Siunis: dangus – tai energetinė visatos šventovė, energetinių virpesių reflektorius).

Pirmiausia išanalizuojame esamas gyvenimiškas problemas, situacijas, bandome nustatyti likimines priežastis, energetinių būsenų galimybes. Pagal  Lao Siunį viena iš žmogaus likiminės nesėkmių  priežasčių gali būti likiminės energijos ir globos praradimas.

Naudodamasis  jo Tikslinio energetinio palaiminimo metodika, perduodu energetinio palaiminimo energetiką, kurios momentinis ir ilgalaikis poveikis fiksuojamas per naujas žmogaus mintis, konkrečius pokyčius bei įvykius.

Gavėjas turi bent netrukdyti (gali ir padėti) priėmimui, mintimis neužblokuoti savo energetinių kanalų, stebėti vykstančius naujus energetinius (sveikatingumo, sėkmingumo ir t. t.) pokyčius, fiksuotai laukti naujų energetinių sėkmių, sveikatingumo galimybių.

Sutartą laiką (savaitę, mėnesį) nuolat kartu aptariame eigą, tiksliname energetinių būsenų koregavimą.

 

 

 

 

 

„Kanto energetinės sveikatos“ kursai ir seminarai

2024 metų sezonui parengiau naują individualių kursų „Kanto energetinės sveikatos“ programą. Ją padėjo sudaryti Karaliaučiaus „Kanto energetinės klinikos“ įkūrėjas. Programos esminius teiginius nagrinėsime ir seminarų metu. 

Pagrindinis tikslas: pasinaudoti Kanto atrastais energetiniais sveikatingumo principais, kurie buvo išdėstyti knygoje APIE  GEBĖJIMĄ ĮVEIKTI LIGAS VIEN TIK KETINIMO GALIA ir kituose darbuose.

Kantas  tobulai išstudijavo savo kūno sandarą, savo organizmą ir stebėjo jį, kaip chemikas stebi kokį cheminį junginį, čia į jį tai vieno, tai kito elemento pridėdamas.

Susidarė senatvėje rėžimą, remiantis ilgalaikiu savęs stebėjimu ir savitaiga. Tai unikalus  eksperimentas, kuriuo iki šiol domimasi įvairių sričių specialistai.

Kanto sveikata buvo gerai apgalvota kūryba

Proto ir valios galia jis nutraukdavo daugelį liguistų reiškinių, kurie kai kada prasidėdavo jo organizme.

Psichinę valios galią jis laikė aukščiausiu kūno valdovu.  Ilgas jo gyvenimas tai patvirtina.

Menas užkirsti kelią ligoms vadinasi dietektika, skirtingai nei terapeutika – gydymo menas.

Šiuo nerimastingu, daug dvasinės energijos ir sveikatos reikalaujančiu metu, Kanto energetiniais ieškojimais ir atradimais domimasi daugelyje šalių, jo energetiniai principai gali pasitarnauti ir mums.

 

 

 

 

 

Kanto sveikatos kūrimo principai

1. MINČIŲ ENERGETINIS AKUPUNKTŪROS principas.  

2. MINČIŲ ENERGETINIS AKUPRESŪROS principas.  

3. Prabudimo (pereinamųjų procesų) energetinis principas. 

4. Nakties terapijos principas.  

5. Vandens molekulinės energetikos principas.  

6. Kvėpavimas dangumi principas.  

7. Angelo rankos principas. 

8. 1000 angeliukų principas.  

9.  Energetinio masažo principas.  

10. Turbo vamzdyje principas.  

11.  Pakilti į Dangų principas.  

12. Praustis Dangumi principas. 

 

 

 

 

Energetiniai individualūs „Restart“ programos kursai

„Restart“ programa – tai viena iš svarbiausių ir veiksmingiausių mano vedamų energetinių kursų temų. Visi žinome, kad sutrikus kompiuterio darbui, spustelėję „Restart“, kompiuteris, suradęs priežastį, ją pašalina ir vėl puikiai atlieka visas mūsų užduotis.

Panašiai ir mes kursų metu ieškome priežasčių, kodėl mus slegia nerimas, liūdesys, nepasitikėjimas savimi, bejėgiškumas, kodėl negalime būti tokiais energingais, ryžtingais ir laimingais, kaip buvome anksčiau, kokiais norėtume būti šiandien. Deja, dažnai tas priežastis, kurios sekina jėgas, sunkina gyvenimą, patiems yra sunku pastebėti, atrasti, analizuoti, pašalinti.

Bendraudami ramioje aplinkoje bandome atrasti priežastinį ryšį su pasekmėmis, ieškome naujų kelių kaip iš neįveikiamų kliūčių grįsti kelią į naują gyvenimą, kaip naujai perkrauti savo nuostatas, kaip „paleisti“ naują energetinių minčių, norų, galimybių programą.

Kartais paaiškėja, kad tos žmogaus vidinės programos, kurios anksčiau buvo veiksmingos, dabar, įvykus tiems grėsmingiems laikmečio pokyčiams, jas reikia patikslinti, suderinti su naujais laiko pasikeitimais. Laikas ne tik diktuoja naujas sąlygas, bet jis keičia ir kitų žmonių požiūrius, nuostatas, keičia bendravimo sąlygas, todėl reikia naujai harmonizuoti ir savo požiūrius, savo nuostatas. 

Praktiškai mūsų bendravimas dažniausiai prasideda nuo įžanginio pokalbio telefonu. Pirmojo pokalbio metu pirmiausia mes išsiaiškinome ar mūsų supratimas apie tas problemas, galimybes, nusiteikimą dirbti yra panašus, ar nėra neįveikiamų išankstinių nuostatų, ar užsimezga abipusis ryšys. 

Po to aptariame mūsų bendravimo būdą (tiesioginiu ar nuotoliniu), numatome laiką, kiek truks mūsų susitikimai ir t. t. Kursų kainą aš siūlau nusistatyti pačiam dalyviui.

Pirmas susitikimas paprastai vyksta tiesiogiai. Būna, kad norimi pokyčiai įvyksta greitai, po kelių susitikimų, bet dažniausiai mūsų bendravimas tęsiasi ilgesnį laiką, kartais, kad atsakyčiau į vieną ar kitą klausimą, man pačiam reikia laiko. Tai kūrybinis ir abipusiai prasmingas procesas.

Bendraudamas naudojuosi žinomo gydytojo psichoterapeuto Aleksandro Alekseičiko (kartu išleidome net kelias sveikatingumo energetikos tematikos knygas), Lao Siunio, Šarlio Latenjė energetiniais principais, savo ir seminarų dalyvių gyvenimiškąja patirtimi. Žmogus, pasak Lao Siunio, yra tobulas ir stebuklingas Gamtos kūrinys, ieškoti tų žmoguje slypinčių galių – taip pat yra kūryba, o pats ieškojimas – kūrybinis džiaugsmas. 

Kiekvienas žmogus turi ir gali būti laimingas, kiekvienas rytas gali būti naujo gyvenimo pradžia.

 

 

 

 

 

Sveikatos pokalbiai su liga 

laucius_aleksejcikas2.jpg 

 

Visos ligos nuo nervų... ir nuo  pozityvios energijos praradimo. Energija prarandama nuo kiekvieno negatyvaus įvykio, nuo kiekvienos negatyvios situacijos, nuo kiekvienos negatyvios minties. Tų praradimų visuomet pakakdavo, o šiame pandemininiame  laikmetyje jų pilna kiekviename žingsnyje. Nenuostabu, kad dažną lydi nesėkmės, nepasitikėjimas savimi, karjeriniai praradimai. Didėja raminančiųjų vaistų poreikis, ligos lengviau suranda kelią į mūsų namus...

PSO duomenimis 80 procentų sveikatos priklauso nuo paties žmogaus, o tik 20 nuo gydytojų ir vaistų. Tai žinoma, bet ar atsiliepiama mūsų veiksmais?..

Šie seminarai, individualūs kursai, kuriuos vedu jau eilę metų, ir skirti būtent tam, kad iš tų 80 procentų sveikatingumo pasiimtume bent dalį, kuri padėtų mums stiprinti savo jėgas, savo energetiką, padėtų gyventi kuo tikresnį, sveikesnį, laimingesnį gyvenimą.

 

Jeronimas Laucius –

Lietuvos „Žinijos“ draugijos Pozityvistų klubo įkūrėjas ir lektorius, energetinių seminarų vedėjas, psichoterapinių knygų autorius („Minčių klinika“, „Pats atsisveikinu su depresija“, „Jei Tau pasaulis šaltas, sušildyk jį“, „Vaistažodžiai“ ir kt.  Konsultantas gydytojas psichoterapeutas Aleksandras Alekseičikas,  žr. nuotraukoje)

 

 

 

 

 

Reikia būti ne gydomais, o gydytis – teigia žinomas gydytojas psichoterapeutas Aleksandras Alekseičikas. Būti ne gydomais, o gydytis – vadinasi, visais būdais ieškoti savo sveikatingumo energijos, pačiam padėti gydytojams ir jų paskirtiems vaistams. Tas principas tinka ir siekiant būti ne pasyviu gyvenimo situacijų stebėtoju, o aktyviu dalyviu, visais būdais ieškoti gyvenimo ir sveikatingumo energijos.

Individualių pokalbių-pratybų metu nuotoliniu ir kontaktiniu būdu mes ir ieškome konkrečių kelių, kaip nukreipti į tikslą visą savo sveikatingumo minčių energiją (liga – tai paklydusi sveikata), kaip naudotis vidinio žvilgsnio energetika, aktyvine egoterapija, nakties terapija (naktis – dienos ligų slaugytoja ir gydytoja), kaip pasinaudoti Restart (naujos energijos perkrovimo), Energetinės būsenos, Lao Siunio stuburo energetinės terapijos ir kitais energetinio sveikatingumo principais.

Su pasiryžusiais eiti toliausiai mes tęsiame energetinius ieškojimus kaip pasikrauti gamtos energija, kaip praktiškai naudotis Energetinio palaiminimo, Energetinio kvėpavimo (kvėpavimas – kelias, kurio siela patenka į kūną), Energetinio rezonanso principais, kurių kiekvienas gali būti tikras sveikatos generatorius, energetinis skydas, saugantis ne tik žmogaus sveikatą, bet lemiantis ir gerą nuotaiką, pilnavertį gyvenimą net ir esant pandemijos sąlygoms.

 

 

 

 

 

Energetiniai negatyvumo valymo kursai 

Negatyvioji energija, susikaupusi žmoguje, ne tik apriboja jo galimybes siekiant bet kokio tikslo, bet ir žaloja sveikatą, neleidžia jaustis pilnaverčiu žmogumi, trukdo bendrauti su aplinkiniais.

Negatyviosios energijos žalojantį poveikį žmogus supranta tik iki tam tikros ribos. Vėliau jis pripranta ir vargina jau ne tik pats save, bet ir kaltina aplinkinius. Tai tapo ypač aktualu pandemijos – galingo ir ilgalaikio negatyvumo dozės – sąlygomis.

Šiame seminare ieškome kaip geriau suprasti ir įvertinti vidinius ir išorinius pokyčius, kaip atrasti visas įmanomas energetines galimybes, kaip nepasiduoti liūdesiui, nepasitikėjimui savimi, kaip, atsikračius negatyvumo, pasikrauti ir naudotis gyvenimo, sveikatingumo energija.

INDIVIDUALI ENERGETINIŲ NEGATYVUMO VALYMO KURSŲ PROGRAMA
1. Individuali žmogaus negatyvumo problemų analizė;
2. Negatyvumo šaltinių paieška jo dienotvarkėje;
3. Negatyvumo šaltinių praeityje paieška, analizė;
4. Vidinių ir išorinių negatyvumo šaltinių paieška ir analizė;
5. Žmogaus imlumo pozityvumui nustatymas;
6. Individualizuotas energetinis negatyvumo valymas;
7. Nakties terapijos pratybos;
8. Energetinių kodų panaudojimas energetinio balanso atstatymui;
9. Naujo energetinio lygmens užfiksavimas;
10. Metodinės literatūros parinkimas.
 

 
 
     
 

UAB „Trys žvaigždutės"
Kalvarijų g. 134-42, LT-08209 Vilnius, tel. +370 687 75147
El.p. JeronimasL@gmail.com