2022-01-22, Šestadienis
En   Ru  
Kūryba. Leidyba
Leidyklos vadovas-rašytojas
TAVO ŠEIMOS GYVENIMO BIBLIJA
IŠLEISTA SAUSIO MĖNESĮ
BŪSENOS ENERGETINIAI PRATIMAI
ENERGIJOS REIKĖS PER VISUS METUS
ENERGETINĖ STIPRYBĖ IR SVEIKATA
2022 METŲ ENERGETINIS PALAIMINIMAS
KALĖDINIS KNYGYNĖLIS „VAISTAŽODŽIAI“
EGOTERAPINIAI SVEIKATINGUMO ENERGETIKOS KURSAI
Susitikime YouTube
IŠSIKALBĖJIMO IR ENERGIJOS PRIĖMIMO VEIKSMINGOJI TERAPIJA
FER „Prie užkaltų langų“
ERŽVILKAS: KELIO Į SAVE IR ENERGETINĮ GYVENIMĄ PRADŽIA
LAO SIUNIO SVEIKATINGUMO GYVYBINĖ ENERGETIKA
Energetiniai negatyvumo valymo kursai
Egoterapija. Autohipnozė
ENERGETINIAI SEMINARAI 2021
Energetiniai seminarai ne tik abiturientams
Knygynėlis
Aleksandras Alekseičikas... Dėl savęs, tavęs, nesvetimo
Neišeik iš gyvenimo
TAU 2021 RUDUO
Lietuvos bendruomenės 2021
Bendravimas su bibliotekomis
Vaikų darželių auklėtojoms, mokytojams
Naujienos. Renginiai. Skelbimai
Mano kraštas. Bendraukime
Populiariausios knygos
Kontaktai
     
  Naujas skyrelis BŪSENOS ENERGETINIAI PRATIMAI
Lietuvos rotariečiams

POZITYVUMO ENERGETIKA: VERSLUI IR GYVENIMUI – 2021

Su Jumis sveikinasi Lietuvos „Žinijos" draugijos Pozityvistų klubo steigėjas ir lektorius, rašytojas pozityvistas, leidėjas, energetinių seminarų VERSLUI IR GYVENIMUI vedėjas Jeronimas Laucius.

Aš jau eilę metų Rotary klubų nariams sėkmingai vedu veiksmingus energetinius seminarus dvasinės ir fizinės energijos, minčių energijos, egoterapijos (rūpestis savimi), energetinio sveikatingumo bei kitomis aktualiomis žmogaus energetinių galimybių atskleidimo panaudojimo realiame gyvenime temomis.

Susitikdamas su Rotary klubo „Kauno Tauras" nariais dar kartą įsitikinau, kad yra abipusiai prasminga ir reikalinga kartu ieškoti būdų, kad verslas, įtemtas darbas nevirstų verpetais, nejučia įtraukiančiais žmones į alinančią sveikatą ir energiją monotoniją, bet taptų energingą pasitenkinimą teikiančiu procesu, gyvybingu, prasmingu gyvenimo būdu.

Ypatingo dėmesio sulaukė naujas Šarlio Latenjė energetinis RESTART principas, pagal kurį nusistovėjusias, nebeveiksmingas nuostatas galima ne tik pakeisti naujomis produktyviomis, naudingomis sveikatai bei gyvenimo kokybei programomis, bet ir jas užfiksuoti, įtvirtinti, tokiu būdu vis atsinaujinti, saugoti sveikatą, pasikrauti nauja energija.

Šiais metais ypač akcentuosiu Minčių energijos, Emocinio skydo, Aktyvaus susitaikymo ir laimėjimo, Energetinio rezonanso ir kitus veiksmingus verslui ir gyvenimui principus.

Svarbių temų yra daug. Apie jas rasite mūsų svetainėje www.tryszvaigzdutes.lt. Kiekviena tema – tai naujos galimybės, tai gyvenimo patikrinti metodai. Jais pasinaudoti gali visi. Taip pat kalbėsimės ir apie tai, kodėl daugelis tuo nesinaudoja, lieka su neveiksmingomis stereotipinėmis nuostatomis.

Gyvenimo laikmetis nuolat reikalauja iš mūsų protinės, dvasinės, emocinės energijos. Papildykime ja pozityvumu, jo teikiama gyvenimo energija.

Mūsų energetinis seminaras gali būti veiksmingas impulsas ieškoti savo naujų galimybių, atrasti daugiau pozityvumo realybėje bei savyje.

Taikydamas pats sau seminaruose propaguojamus principus, turėdamas jau 75 metus, nebodamas jokių krizių išlaikau kūrybinę leidyklą „Trys žvaigždutės", nuolat pildau savo energetiką, tuo dalinuosi su savo seminarų klausytojais.

Suderinti seminaro datą bei laiką, aptarti kitus organizacinius klausimus galima el. p. JeronimasL@gmail.com arba tel. +37068775147.

Seminaro ir metodinės medžiagos kaina 200–250 Eur.

Rekvizitai išankstiniam apmokėjimui: UAB „Trys žvaigždutės", įmonės kodas 122613882, AB SEB bankas, atsiskaitomoji sąskaita LT28 7044 0600 0104 8455. Galimas apmokėjimas ir vietoje.

Iki susitikimo!

 

Jeronimas Laucius –

Lietuvos „Žinijos" draugijos Pozityvistų klubo steigėjas ir lektorius, rašytojas pozityvistas, energetinių seminarų vedėjas

 

rotary_kauno_tauras_20200113_184832_small.jpg
Susitikimas su Rotary klubo „Kauno Tauras" nariais

rotary_kauno_tauras_padeka_small.jpg

 

 

 

2021 METŲ SEMINARŲ PAGRINDINĖ TEMA„POZITYVUMO ENERGERIKA: VERSLUI IR GYVENIMUI"

Kadangi kviečiantys į seminarą paprastai mane prašo tiksliau papasakoti apie nagrinėjamas temas, pateikiu jų santrauką. Daugelis temų yra naujos ar papildytos:

1. Viską – ir nuotaiką (kaip vieną iš energijos rūšių) – reikia užsidirbti. Įžanga.

2. Kaip pasikrauti gyvenimo energija.

3. Pozityvumas – kaip gyvenimo energija.

4. Energetinis mąstymas – tai dialogas.

5. Z. Froidas. Pasąmonė neturi realybės indikatoriaus. Ji neatskiria tiesos nuo emociškai nuspalvintos išminties, melo. Šio principo praktinis taikymas.

6. Emociniai ir loginiai skydai.

7. V. Dikulio energetinio principo praktinis taikymas.

8. Minčių energija ir jos valdymas.

9. Egoterapija (rūpestis savimi).

10. Energetinio lygmens užfiksavimas ir kėlimas.

11. Palaimintieji (nuskriaustieji) savimi.

12. Ryto, vakaro energija.

13. Nakties terapija.

14. Energetinės RESTART pratybos.

15. Energetinis REZONANSO principas.

16. GINKLUOTAS RYŽTU principas.

17. Nanonaičių energetika.

18. Vaistažodžių terapija (pagal knygą „Gyvenimo vaistažodžiai").

19. Energetinis DVIEJŲ AKUMULIATORIŲ principas.

20. Negatyvumo valymas.

21. MANO REIKIA principas.

22. „ŠILUTĖS" antidepresinis (IŠEITIES SURADIMO) principas.

23. Aktyvaus su(si)taikymo principas.

24. A. Alekseičiko principai ir jų taikymas.

25. Likimas – bendrakeleivis, kuris veda, padeda. 

26. Biblioterapinės ir psichoterapinės knygos ir jų energetiniai metodai.

 

Tai tik pagrindinės seminarų temos. Norintys užsisakyti seminarą, gali man nurodyti, kokias temas (pvz. Minčių energija ir jos valdymas, Emocinai ir loginiai skydai ir t. t.) labiau akcentuoti. Apie tai galime aptarti ir telefonu, ir prieš seminarą.

Turėdami šį temų sąrašą, mes galime konkrečiau pasitarti telefonu, suderinti, sutikslinti diskusijų prioritetus. Aš plačiau papasakočiau, kuo naudinga kiekviena tema, apie ką bus diskutuojama.

Pavyzdžiui, tema „Energetinės RESTART pratybos". Čia bus kalbama apie tai, kad žmogaus gyvenimo būdas, santykiai su aplinkiniais, pasitikėjimas savimi ilgainiui suformuoja vidines programas, pagal kurias jis turėtų gyventi sėkmingai, sveikai, nuolat tai papildydamas. Deja, dažnai susiformuoja neproduktyvios, negatyvios, net kenksmingos sveikatai, varžančios veiklumą programos. Jų nepakeitus žmogus lieka nevalingas, liguistas, nekūrybingas.

Naudojantis energetiniu pasąmoniniu Šarlio Latenjė RESTART principu tas negatyvias programas galima ne tik pakeisti naujomis produktyviomis, naudingomis sveikatai bei gyvenimo kokybei programomis, bet ir jas užfiksuoti, įtvirtinti.

Seminaro metu kalbėsimės apie energetinį ryto prabudimą, apie būdus, kaip pasinaudoti Z. Froido principu, kad  pasąmonė neturi realybės indikatoriaus, ji neatskiria tiesos nuo emociškai nuspalvintų minčių, net ir melo. Kartu ieškosime būdų, kaip patekti į pasąmonės valdas ir kaip ten apgyvendintus norus paversti realiomis savo galimybėmis.

Minčių energija lemia žmogaus galimybes, o prisiminę pavyzdį, kad jau yra sukurti prietaisai, kurių pagalba protezai valdomi mintimis, lengviau suprasime, jog minčių energija egzistuoja realiai, kad ją galima, kaip, sakykim, ir emocijas valdyti, nukreipti į norimą (sveikatą, kūrybiškumą, energingumą) tikslą.

Temų susikaupė daug. Kiekviena tema – tai naujos galimybės, tai gyvenimo patikrinti metodai. Jais pasinaudoti gali visi. Taip pat kalbėsimės ir apie tai, kodėl daugelis tuo nesinaudoja, lieka su neveiksmingomis stereotipinėmis nuostatomis.

Gyvenimo laikmetis nuolat reikalauja iš mūsų protinės, dvasinės, emocinės energijos. Papildykime ja pozityvumu, jo teikiama gyvenimo energija.

Mūsų energetinis seminaras gali būti veiksmingas impulsas ieškoti naujų savo galimybių, atrasti daugiau pozityvumo realybėje bei savyje.

Iki susitikimo!

 

Jeronimas Laucius –
Lietuvos „Žinijos" draugijos Pozityvistų klubo steigėjas ir lektorius, rašytojas pozityvistas, energetinių seminarų vedėjas

 

 

skelbimas_rotary_202__.jpg  

 

 

 

MIELI ROTARIEČIAI,

ŠIĄ GRAŽIAI ILIUSTRUOTĄ KNYGĄ MŪSŲ LEIDYKLA, NUOŠIRDŽIAI BENDRAUDAMA SU VILNIAUS ROTARY KLUBU, IŠLEIDO PRAĖJUSIAIS 2018 METAIS.

MIELAI BENDRAUTUME IR SU JŪSŲ KLUBU, PARENGTUME IR IŠLEISTUME JŪSŲ GYVENIMĄ IR VEIKLĄ ĮPRASMINANČIĄ KNYGĄ, KURI REPREZENTUOTŲ JŪSŲ KLUBĄ, KNYGOJE ŠIMTUI METŲ IŠLIKTŲ KIEKVIENAS KLUBO NARYS.

rotary_virselis.jpg

Vilniaus Rotary klubas 1939–2019. Antrasis pataisytas ir papildytas leidimas / Sudarytojas Romualdas Bartaška. – Vilnius: Trys žvaigždutės, 2018, – 248 p., iliustr.

ISBN 978-609-431-105-5

Šioje knygoje aprašoma Vilniaus Rotary klubo įkūrimo, atkūrimo ir jo veiklos raida per 80 metų. Remiantis archyviniais dokumentais, pateikiama medžiaga apie Klubo įkūrimą prieškariu, kadangi nerastas jo įkūrimo sertifikato originalas. Knygoje taip pat pateikta aktuali informacija apie svarbiausius Rotary International tarnystės etapus, kuri bus puiki priemonė norintiems atnaujinti ar papildyti žinias apie garbingą Rotary veiklą.

 

 

 

 

 

 

2019 m. ENERGETINIAI SEMINARAI – GYVENIMO IR SĖKMĖS ENERGIJAI

Su Jumis sveikinasi Lietuvos „Žinijos" draugijos Pozityvistų klubo steigėjas ir lektorius, rašytojas pozityvistas, leidėjas, energetinių seminarų vedėjas Jeronimas Laucius.

Aš jau eilę metų sėkmingai vedu energetinius seminarus, dvasinės ir fizinės energijos, energetinio kūrybiškumo, minčių energijos paieškos bei panaudos, egoterapijos (rūpestis savimi) bei kitomis aktualiomis žmogaus energetinių galimybių atskleidimo ir panaudojimo realiame gyvenime temomis.

Pozityvumo energetinių seminarų tikslas yra saugoti ir stiprinti dvasinę ir fizinę energiją, padėti atskleisti savo vidines jėgas, kurti visapusiškai pozityvų požiūrį į save ir realybę, kuris iš esmės ir lemia viso gyvenimo kokybę. Bendraudamas su Rotary klubų nariais (esu išleidęs ir knygą apie Rotary klubą) įsitikinau, kad jų gyvenimas ir darbas yra labiausiai įtemtas ir atsakingas, reikalaujantis iš kiekvieno didelės dvasinės ir fizinės sveikatos bei energijos. Toks gyvenimo būdas nulemia didelius pasiekimus profesinėje veikloje, užtikrina aukštą socialinę padėtį, sukuria net elitinę materialinę gerovę. Tačiau neišvengiama konkurencinė kova, būtinybė nuolat sutelkti visas protines, emocines jėgas į veiklą, ilgainiui ir nejučia iškrauna visus žmogaus energetinius, emocinio pozityvumo akumuliatorius, susilpnina dvasinę sveikatą ir tikro gyvenimo džiaugsmo pajautą.

To nekompensuoja nei profesinės veikla, nei materialinė gerovė, nei sportas, medžioklė, kelionės, nei jokie kiti pomėgiai. Žmogaus vidinę energetiką, kuri iš esmės ir nulemia tiek dvasinę tiek fizinę ilgalaikę sveikatą, užtikrina viso gyvenimo kokybę, gali sužadinti, sustiprinti (kaip beatrodytų neįtikėtinai) tik egoterapinė analitinė veikla, pozityvumo paieška bei panauda visame plačiame ir žaviame gyvenimo spektre. Tam tikslui ir skirti mano vedami seminarai.

Jums skirtame seminare naudojuosi prancūzų psichologo, seksologo Šarlio Latenjė metodika. Jis, ruošdamas legionierius, kaip jiems išgyventi sudėtingiausiomis sąlygomis, įgijo didelę patirtį, kaip sustiprinti savo emocines ir fizines jėgas. Daug pozityvios patirties įgavau bendraudamas ir su žinomu gydytoju psichoterapeutu Aleksandru Alekseičiku. Apie tai parašiau knygose: „Tu vienintelis gali", „Pats atsisveikinu su depresija", „Minčių klinika", „Vaistažodžiai" ir kt.

Pagrindinės mūsų seminaro temos būtų tokios: Pozityvumo energijos paieška ir panauda. Gyvenimo energijos šaltiniai. Kaip pasikrauti Gamtos ir Gyvenimo energija. Emociniai ir loginiai skydai. Vaistažodžių terapija ir kt. Esu pasiruošęs atsakyti į visus klausimus. Norintys gali užsisakyti sau ir individualų seminarą, arba seminarą savo įstaigos darbuotojams.

Taikydamas sau seminaruose propaguojamus principus, turėdamas jau 73 metus, išlaikiau ir per krizes kūrybinę leidyklą „Trys žvaigždutės", nuolat pildau savo energetiką, tuo dalinuosi su savo seminarų klausytojais. Profesionaliai, su meile rengiame bei leidžiame autorines knygas, galime su malonumu parengti bei išleisti ir Jūsų sumanytą knygą.

Jei jūs, aptarę savo Klube, pasikviesite mane pravesti specialųjį energetinį seminarą, tai galime suderinti data bei laiką, aptarti kitus organizacinius klausimus el. paštu JeronimasL@gmail.com arba tel. +37068775147. Seminaro ir metodinės medžiagos kaina – 230 Eur. Rekvizitai išankstiniam apmokėjimui: UAB „Trys žvaigždutės", įmonės kodas 122613882, AB SEB bankas, atsiskaitomoji sąskaita LT28 7044 0600 0104 8455. Galimas apmokėjimas ir vietoje.

 

Linkėdamas sėkmės ir kūrybingo bendravimo –
Jeronimas Laucius

 


 

 

ĮKVEPIANTIS SUSITIKIMAS ALYTAUS ROTARY KLUBE

Lietuvoje veikia daug Rotary klubų, kurie apjungia energingiausius, nuolat siekiančius aukštų tikslų verslo, gamybos, visuomeninius lyderius. Bendrauti su Rotary klubų nariais, išleisti jų knygas man visada yra miela ir prasminga.

Balandžio 29 d. įvyko išskirtinai kūrybingas ir energingas pokalbis-seminaras su Alytaus Rotary klubo nariais. Dalinomės mintimis apie pozityvumo energetiką, kaip pasikrauti gyvenimo energija, kaip mėgautis viskuo, kas matoma, girdima, jaučiama.

Jauki Klubo aplinka, abipusis energetinis ryšys nuteikė kūrybiškai žvelgti į mūsų gyvenimo realybę, kasdienybėje atrasti kuo daugiau energijos ir šventiškumo elementų, gyvenimo meilės siuntinių.

Grįždamas į Vilnių vis prisiminiau Klubo nario Juozo Daukšio, kuris buvo pasveikintas aštuoniasdešimtmečio proga, papasakotą energetinį gyvenimo epizodą. Kai šimtametės močiutės paklausė, kaip gyveni, ji atsakė: „Dabar tai gyvenu gerai, bet nežinau, kas bus, kai sulauksiu senatvės".

Linkiu visiems jaunatviškos energijos ir laukiu naujų susitikimų su iškiliais Lietuvos rotariečiais.

alytaus_rotary_20190429_173808(1)_small.jpg

 

 

 

ENERGETINĖ ŠVENTĖ PAKRUOJO ROTARY KLUBE

Šįkart pozityvumo energetikos paieškos keliai nusitiesė iki seniai mano nelankyto Pakruojo. Man pasirodė pagražėjęs ne tik miestas, bet ir žmonės kažkokie ypatingi, pasipuošę ne tiek rūbais, kiek vidumi. Ko gero patys energingiausi pakruojiečiai ir yra susibūrę į Rotary klubą, su to Klubo nariais gegužės 22 d. ir įvyko pozityvus ir dvasiškai šventiškas pokalbis.

Kalbėjomės, diskutavome, tarėmės apie tuos kasdienius mūsų atradimus, kurie dažnai būna gal ir žinomos tiesos, bet įgauna energetinę vertę ir prasmę tik jomis naudojantis, nuolat jas priimant į savo minčių erdvę, nuolat jas koreguojant, taikant prie konkrečių gyvenimo pokyčių.

Atsisveikinome su rotariečiais ne visam laikui, o galvodami apie naujus susitikimus įmonėse, organizacijose, bendraujant galbūt gims ir autorinės knygos. Juk mūsų mintys ir gyvenimas turi išlikti ne tik trumpalaikėse kompiuterinėse laikmenose.

Laukiu naujų kvietimų ir vasarą. Dalinkimės mintimis, kaip duona. 

rotary_pakruojis_20190522_191809_small.jpg

 
 
     
 

UAB „Trys žvaigždutės"
Kalvarijų g. 134-42, LT-08209 Vilnius, tel. 8 687 75147
El.p. JeronimasL@gmail.com