2019-12-09, Pirmadienis
En   Ru  
Kūryba. Leidyba
Leidyklos vadovas-rašytojas
Noriu būti autorius
Gruodžio mėnesio knyga
„Žinijos draugijos“ Pozityvistų klubas
Energetinė sveikatos akademija
Veikianti Minčių klinika
Energetinės RESTART pratybos
Gyvenimo vaistažodžiai
Palaimintieji savimi
Sveikatpinigių bankas
Energetiniai negatyvumo valymo kursai
Sukurk save. Egoterapija
Atjaunėjimo energetiniai kursai
Sutaikymo ir susitaikymo terapija
Autohipnozė
Energetiniai seminarai 2019
Energetiniai seminarai dvyliktokams
Trečiojo amžiaus universitetai
Mano kraštas. Bendraukime
Karštas komentaras
Knygynėlis 2019
Plakatai
Aleksandras Alekseičikas... Dėl savęs, tavęs, nesvetimo
Neišeik iš gyvenimo
Žmogaus sauga
Atsargus – tai ir saugus
Visuomenės sveikatos centrams
Merams
Bendravimas su bibliotekomis
Pradinių klasių mokytojams
Vaikų darželių auklėtojoms, mokytojams
Populiariausios knygos
Naujienos. Renginiai. Skelbimai
Rotary klubai
Pokemon go prizai
Įdomiausi laiškai
Lietuvai pagražinti draugijos Vilniaus skyrius
Kontaktai
     
  Nauji energetiniai seminarai – nauja Gyvenimo energija
Rotary klubai

 

MIELI ROTARIEČIAI,

ŠIĄ GRAŽIAI ILIUSTRUOTĄ KNYGĄ MŪSŲ LEIDYKLA, NUOŠIRDŽIAI BENDRAUDAMA SU VILNIAUS ROTARY KLUBU, IŠLEIDO PRAĖJUSIAIS 2018 METAIS.

MIELAI BENDRAUTUME IR SU JŪSŲ KLUBU, PARENGTUME IR IŠLEISTUME JŪSŲ GYVENIMĄ IR VEIKLĄ ĮPRASMINANČIĄ KNYGĄ, KURI REPREZENTUOTŲ JŪSŲ KLUBĄ, KNYGOJE ŠIMTUI METŲ IŠLIKTŲ KIEKVIENAS KLUBO NARYS.

rotary_virselis.jpg

Vilniaus Rotary klubas 1939–2019. Antrasis pataisytas ir papildytas leidimas / Sudarytojas Romualdas Bartaška. – Vilnius: Trys žvaigždutės, 2018, – 248 p., iliustr.

ISBN 978-609-431-105-5

Šioje knygoje aprašoma Vilniaus Rotary klubo įkūrimo, atkūrimo ir jo veiklos raida per 80 metų. Remiantis archyviniais dokumentais, pateikiama medžiaga apie Klubo įkūrimą prieškariu, kadangi nerastas jo įkūrimo sertifikato originalas. Knygoje taip pat pateikta aktuali informacija apie svarbiausius Rotary International tarnystės etapus, kuri bus puiki priemonė norintiems atnaujinti ar papildyti žinias apie garbingą Rotary veiklą.

 

 

 

skelbimas_klaipedos_pempininku_small.jpg

 

 

ENERGETINIAI SEMINARAI – GYVENIMO IR SĖKMĖS ENERGIJAI

Su Jumis sveikinasi Lietuvos „Žinijos" draugijos Pozityvistų klubo steigėjas ir lektorius, rašytojas pozityvistas, leidėjas, energetinių seminarų vedėjas Jeronimas Laucius.

Aš jau eilę metų sėkmingai vedu energetinius seminarus, dvasinės ir fizinės energijos, energetinio kūrybiškumo, minčių energijos paieškos bei panaudos, egoterapijos (rūpestis savimi) bei kitomis aktualiomis žmogaus energetinių galimybių atskleidimo ir panaudojimo realiame gyvenime temomis.

Pozityvumo energetinių seminarų tikslas yra saugoti ir stiprinti dvasinę ir fizinę energiją, padėti atskleisti savo vidines jėgas, kurti visapusiškai pozityvų požiūrį į save ir realybę, kuris iš esmės ir lemia viso gyvenimo kokybę. Bendraudamas su Rotary klubų nariais (esu išleidęs ir knygą apie Rotary klubą) įsitikinau, kad jų gyvenimas ir darbas yra labiausiai įtemtas ir atsakingas, reikalaujantis iš kiekvieno didelės dvasinės ir fizinės sveikatos bei energijos. Toks gyvenimo būdas nulemia didelius pasiekimus profesinėje veikloje, užtikrina aukštą socialinę padėtį, sukuria net elitinę materialinę gerovę. Tačiau neišvengiama konkurencinė kova, būtinybė nuolat sutelkti visas protines, emocines jėgas į veiklą, ilgainiui ir nejučia iškrauna visus žmogaus energetinius, emocinio pozityvumo akumuliatorius, susilpnina dvasinę sveikatą ir tikro gyvenimo džiaugsmo pajautą.

To nekompensuoja nei profesinės veikla, nei materialinė gerovė, nei sportas, medžioklė, kelionės, nei jokie kiti pomėgiai. Žmogaus vidinę energetiką, kuri iš esmės ir nulemia tiek dvasinę tiek fizinę ilgalaikę sveikatą, užtikrina viso gyvenimo kokybę, gali sužadinti, sustiprinti (kaip beatrodytų neįtikėtinai) tik egoterapinė analitinė veikla, pozityvumo paieška bei panauda visame plačiame ir žaviame gyvenimo spektre. Tam tikslui ir skirti mano vedami seminarai.

Jums skirtame seminare naudojuosi prancūzų psichologo, seksologo Šarlio Latenjė metodika. Jis, ruošdamas legionierius, kaip jiems išgyventi sudėtingiausiomis sąlygomis, įgijo didelę patirtį, kaip sustiprinti savo emocines ir fizines jėgas. Daug pozityvios patirties įgavau bendraudamas ir su žinomu gydytoju psichoterapeutu Aleksandru Alekseičiku. Apie tai parašiau knygose: „Tu vienintelis gali", „Pats atsisveikinu su depresija", „Minčių klinika", „Vaistažodžiai" ir kt.

Pagrindinės mūsų seminaro temos būtų tokios: Pozityvumo energijos paieška ir panauda. Gyvenimo energijos šaltiniai. Kaip pasikrauti Gamtos ir Gyvenimo energija. Emociniai ir loginiai skydai. Vaistažodžių terapija ir kt. Esu pasiruošęs atsakyti į visus klausimus. Norintys gali užsisakyti sau ir individualų seminarą, arba seminarą savo įstaigos darbuotojams.

Taikydamas sau seminaruose propaguojamus principus, turėdamas jau 73 metus, išlaikiau ir per krizes kūrybinę leidyklą „Trys žvaigždutės", nuolat pildau savo energetiką, tuo dalinuosi su savo seminarų klausytojais. Profesionaliai, su meile rengiame bei leidžiame autorines knygas, galime su malonumu parengti bei išleisti ir Jūsų sumanytą knygą.

Jei jūs, aptarę savo Klube, pasikviesite mane pravesti specialųjį energetinį seminarą, tai galime suderinti data bei laiką, aptarti kitus organizacinius klausimus el. paštu JeronimasL@gmail.com arba tel. +37068775147. Seminaro ir metodinės medžiagos kaina – 230 Eur. Rekvizitai išankstiniam apmokėjimui: UAB „Trys žvaigždutės", įmonės kodas 122613882, AB SEB bankas, atsiskaitomoji sąskaita LT28 7044 0600 0104 8455. Galimas apmokėjimas ir vietoje.

 

Linkėdamas sėkmės ir kūrybingo bendravimo –
Jeronimas Laucius

 


 

 

ĮKVEPIANTIS SUSITIKIMAS ALYTAUS ROTARY KLUBE

Lietuvoje veikia daug Rotary klubų, kurie apjungia energingiausius, nuolat siekiančius aukštų tikslų verslo, gamybos, visuomeninius lyderius. Bendrauti su Rotary klubų nariais, išleisti jų knygas man visada yra miela ir prasminga.

Balandžio 29 d. įvyko išskirtinai kūrybingas ir energingas pokalbis-seminaras su Alytaus Rotary klubo nariais. Dalinomės mintimis apie pozityvumo energetiką, kaip pasikrauti gyvenimo energija, kaip mėgautis viskuo, kas matoma, girdima, jaučiama.

Jauki Klubo aplinka, abipusis energetinis ryšys nuteikė kūrybiškai žvelgti į mūsų gyvenimo realybę, kasdienybėje atrasti kuo daugiau energijos ir šventiškumo elementų, gyvenimo meilės siuntinių.

Grįždamas į Vilnių vis prisiminiau Klubo nario Juozo Daukšio, kuris buvo pasveikintas aštuoniasdešimtmečio proga, papasakotą energetinį gyvenimo epizodą. Kai šimtametės močiutės paklausė, kaip gyveni, ji atsakė: „Dabar tai gyvenu gerai, bet nežinau, kas bus, kai sulauksiu senatvės".

Linkiu visiems jaunatviškos energijos ir laukiu naujų susitikimų su iškiliais Lietuvos rotariečiais.

alytaus_rotary_20190429_173808(1)_small.jpg

 

 

 

ENERGETINĖ ŠVENTĖ PAKRUOJO ROTARY KLUBE

Šįkart pozityvumo energetikos paieškos keliai nusitiesė iki seniai mano nelankyto Pakruojo. Man pasirodė pagražėjęs ne tik miestas, bet ir žmonės kažkokie ypatingi, pasipuošę ne tiek rūbais, kiek vidumi. Ko gero patys energingiausi pakruojiečiai ir yra susibūrę į Rotary klubą, su to Klubo nariais gegužės 22 d. ir įvyko pozityvus ir dvasiškai šventiškas pokalbis.

Kalbėjomės, diskutavome, tarėmės apie tuos kasdienius mūsų atradimus, kurie dažnai būna gal ir žinomos tiesos, bet įgauna energetinę vertę ir prasmę tik jomis naudojantis, nuolat jas priimant į savo minčių erdvę, nuolat jas koreguojant, taikant prie konkrečių gyvenimo pokyčių.

Atsisveikinome su rotariečiais ne visam laikui, o galvodami apie naujus susitikimus įmonėse, organizacijose, bendraujant galbūt gims ir autorinės knygos. Juk mūsų mintys ir gyvenimas turi išlikti ne tik trumpalaikėse kompiuterinėse laikmenose.

Laukiu naujų kvietimų ir vasarą. Dalinkimės mintimis, kaip duona. 

rotary_pakruojis_20190522_191809_small.jpg

 
 
     
 

UAB „Trys žvaigždutės"
Kalvarijų g. 134-42, LT-08209 Vilnius, tel. 8 687 75147
El.p. JeronimasL@gmail.com