2024-07-22, Pirmadienis
En   Ru  
APIE MŪSŲ VEIKLĄ
Leidyklos vadovas-rašytojas
УКРАIНА. Повстання робoтів
KNYGA-ALBUMAS
GYVYBINĖ ENERGIJA
Išleista LIEPĄ
GALIMYBĖS IŠ BEGALYBĖS Nr.1
LIKIMINIO SNAIPERIO LIKIMINIAI ŠŪVIAI
TAI, KO NEPASAKO PSICHOLOGAI
LIKIMINĖS INFORMACIJOS PANAUDOJIMAS
PASVEIK GYVENIMU. SEMINARAI
LIKIMINIAI ŽENKLAI
Egoterapiniai sveikatingumo energetikos kursai
IŠSIKALBĖJIMO TERAPIJA
KOKS BŪSI RYTOJ? FB. KTV plius
LEMTINGAS POSŪKIS (FEP)
LAO SIUNIO SVEIKATINGUMO GYVYBINĖ ENERGETIKA
Energetiniai negatyvumo valymo kursai
Egoterapija. Autohipnozė
Energetiniai seminarai ne tik abiturientams
KNYGYNĖLIS
Knygos darželinukams, pradinukams
Aleksandras Alekseičikas... Dėl savęs, tavęs, nesvetimo
Eksperimentinis seminaras. Alytaus TAU
2024. Bendruomenės
VAISTAŽODŽIAI
Kapas jūroje. Kur dingo ES?
Vievis. Renginiai. Susitikimai
Kontaktai
     
  Naujas skyrelis „LIKIMINĖS INFORMACIJOS PANAUDOJIMAS“
Energetiniai negatyvumo valymo kursai

JAU VYKSTA REGISTRACIJA Į NAUJOS 2024 METŲ PROGRAMOS ENERGETINIUS SEMINARUS, INDIVIDUALIUS KURSUS, SUSITIKIMUS

skelbimas 2023-09-19_2 small.jpg

 

 

 

ENERGETINIAI NEGATYVUMO VALYMO KURSAI 

Negatyvioji energija, susikaupusi žmoguje, ne tik apriboja jo galimybes siekiant bet kokio tikslo, bet ir žaloja sveikatą, neleidžia jaustis pilnaverčiu žmogumi, trukdo bendrauti su aplinkiniais.

Negatyviosios energijos žalojantį poveikį žmogus supranta tik iki tam tikros ribos. Vėliau jis pripranta ir vargina jau ne tik pats save, bet ir kaltina aplinkinius.

Rašytojas pozityvistas Jeronimas Laucius veda seminarus, individualius kursus gyvenimo energetikos panaudojimo, negatyvumo valymo, dvasinės stiprybės temomis. Rašytojas eilę metų ieškodamas kaip geriau suprasti žmogaus psichologiją, atrasti galimybes, kaip suprantamais žodžiais tai atskleisti, kaip padėti varstančiam žmogui jau eilę metų bendrauja su žinomu gydytoju psichiatru Aleksandru Alekseičiku, jo gydomais pacientais (Vasaros 5 ligoninė). Kaip nepasiduoti liūdesiui, nepasitikėjimui savimi, kaip pasikrauti ir naudotis gyvenimo energija ir būti laimingu jis rašo knygose („Pats atsisveikinu su depresija" ir kt.), kuria savitą ir originalią pozityvių veiksmų, energetinio negatyvumo valymo programas.


 

INDIVIDUALI ENERGETINIŲ NEGATYVUMO VALYMO KURSŲ PROGRAMA

1. Individuali žmogaus negatyvumo problemų analizė

2. Negatyvumo šaltinių paieška jo dienotvarkėje

3. Negatyvumo šaltinių praeityje paieška, analizė

4. Vidinių ir išorinių negatyvumo šaltinių paieška ir analizė

5. Žmogaus imlumo pozityvumui nustatymas

6. Individualizuotas energetinis negatyvumo valymas

7. Nakties terapijos pratybos

8. Energetinių kodų panaudojimas energetinio balanso atstatymui

9. Naujo energetinio lygmens užfiksavimas

10. Metodinės literatūros parinkimas


INDIVIDUALI ENERGETINIŲ NEGATYVUMO VALYMO KURSŲ (2 val.) ir metodinės medžiagos kaina 50 Eur, senjorams ir neįgaliesiems – 25 Eur, grupinių (įmonėms, organizacijoms) kursų kaina – pagal susitarimą. Pakartotinių (tęstinė gilinimosi) kursų kaina – 50 proc. nuolaida.

Kontaktai išankstiniam registravimui: JeronimasL@gmail.com, tel. 8 687 75147.

Sąskaita išankstiniam apmokėjimui: UAB „Trys žvaigždutės", įmonės kodas 122613882, AB SEB bankas, atsiskaitomoji sąskaita LT28 7044 0600 0104 8455.

 

 

Negatyvumas – gyvenimo nuodai. Išsivalyti nuo jų – vadinasi, laimėti gyvenimo energiją, laimėti gyvenimą.

 

 

 

 

 

NEGATYVUMAS – GYVENIMO NUODAI

Liūdesys, nepatenkinimas savimi, nusivylimas – tai gyvenimo pančiai, kurie suvaržo žmogaus dvasines ir fizines jėgas, ne tik neleidžia jam pajusti gyvenimo džiaugsmą, bet ir trukdo realizuoti savo galimybes. Vienus tai nuveda į depresiją, alkoholizmą, narkomaniją, net ligi suicido, kiti – nesugebėję prisitaikyti prie esamų sąlygų, priversti likti bedarbiais ar emigruoti.

Negatyvumas karaliauja žiniasklaidoje, mūsų gyvenimo kasdienybėje. Pasak akademiko Jurgio Brėdikio, žmonės šiandien gauna neigiamas emocijas keliančių negatyvių vaizdų dešimt tūkstančių kartų daugiau negu prieš 75 metų. (Brėdikis J. Kitokiu žvilgsniu. V., 2015, p. 140)!!! Sunku ir beišlikti pozityviam, bent jau normaliam ar net pusiau normaliam. Dėl to apie 40 procentų europiečių ( o mes visur pirmaujame) turi psichologinių problemų.

Kaip tvirtina mokslininkai, gydytojai, psichologai valdomos žmogaus, nukreiptos į tikslą (išgijimą), mintys generuoja dvasinę, emocinę energiją, sukuria veiksmingą informacinį lauką, kuris kartais daro net stebuklus. Danielius Serapinas, genetikas, mokslų daktaras teigia, kad pozityvus nusiteikimas veikia ląsteles, aktyvuoja snaudžiančius genus, jis yra net svarbesnis sveikatai, nei dieta ar gyvenimo būdas.

Norintys gilintis į sveikatingumo, dvasinės stiprybės temas, galės pratęsti savo ieškojimus skaitydami psichoterapines autorines knygas. Konsultantas gydytojas psichoterapeutas Aleksandras ALEKSEIČIKAS.

Mano psichoterapinės knygos skirtos dvasinės energijos stiprinimui, savianalizei, vidinių energijos šaltinių atradimui ir jų panaudojimui pilnaverčio gyvenimo sukūrimui. Jos visos paremtos tikroviškomis žinomoje Vasaros 5 ligoninėje besigydančiųjų nuo depresijos sveikimo, grįžimo į pilnavertį gyvenimą istorijomis. Psichoterapinio skyriaus vedėjas plačiai pripažintas gydytojas psichoterapeutas Aleksandras Alekseičikas ne tik sudarė man visas sąlygas bendrauti su pacientais, bet ir buvo šių knygų konsultantas. Rašant daug padėjo ir mūsų gyvenimiškos tikrovės stebėjimas ir analizė, nuolatinis ieškojimas, kaip išvengti dvasinio silpnumo, nepasitikėjimo savimi, mąstymo ne į naudą. Matant, kaip žmonės vargsta dėl to, kad savo laiku nepastebėjo susitaikymo su nuolatiniu liūdesiu, nepasitenkinimu viskuo, kas dedasi aplinkui, kad neieškojo savo pačių ir realaus gyvenimo teigiamybių, ryškėja keliai, kaip to išvengti, kaip stiprinti savo dvasinę sveikatą, kaip jaustis savo gyvenimo šeimininku, savo minčių valdovu.

LAIŠKAI IŠ VASAROS 5. Čia skaitytojams pateikiami pačių sergančiųjų depresija parašyti išgyvenimai. Pacientai-autoriai atskleidžia tuos kelius, kurie juos nuvedė prie depresijos slenksčio, jie dalijasi savo patirtimi, kurią įgavo šioje Vasaros 5 ligoninėje. Saugodami autorių anonimiškumą, sudarytojai pakeitė tik jų vardus ir vietovardžius.

Ši knyga, kurioje savo darbo specifika dalinasi ir psichoterapijos skyriaus psichoterapeutai, darbuotojai, bus vertinga ne tik besidomintiems depresijos prob­lemomis, bet ir visiems tiems, kurie nori geriau pažinti sudėtingą žmogaus psichiką, nori padėti sau ir šalia esantiesiems kurti visavertį gyvenimą.

JEI TAU PASAULIS ŠALTAS – SUŠILDYK JĮ. Psichoterapeuto Aleksandro Alekseičiko patirtis pacientų akimis. Šioje knygoje aprašiau savo paties patirtį dvi dienas tapęs „pacientu".

Ši knyga ypač naudinga tiems, kurie nori geriau pažinti psichoterapinių grupių poveikį sveikimo procese, išmokti bendrauti su aplinkiniais, su turinčiais kitokį suvokimą, nei mes patys.

MINČIŲ KLINIKA. Tai dialogai su Minčių klinikos viešnia. Čia kalbama apie egoterapijos – rūpesčio savimi - svarbą, saugant savo dvasinę sveikatą, siekiant mylėti ir būti mylimiems.

DĖL SAVĘS, TAVĘS, NESVETIMO. PAMĄSTYMAI APIE DVASINĘ SVEIKATĄ. Tai trijų autorių Aleksandro Alekseičiko, Vilijos Targamadzės ir Jeronimo Lauciaus pamąstymai apie dvasinės sveikatos išsaugojimo problemą šiandieniniame permainingame gyvenime, apie tikroviškus šiuolaikinio žmogaus išgyvenimus, kaip apsaugoti save nuo stiprių likimo smūgių, lemties išgyvenimų.

NEIŠEIK IŠ SAVO GYVENIMO. IŠEIK IŠ GYVENIMŲ TŲ ŽMONIŲ, KURIE TAU BLOGI. Šios knygos realūs herojai, net priėję išėjimo iš gyvenimo slenkstį, atranda savyje jėgų ne tik sugrįžti į gyvenimą, bet ir vėl pasijusti pilnaverčiais žmonėmis. Ši knyga ne vienam yra padėjusi atsikratyti suicidinių minčių, naujai atrasti gyvenimo vertybes.

PATS ATSISVEIKINU SU DEPRESIJA. Čia aprašomos ne tik sveikimo nuo depresijos istorijos, bet ir kalbama apie Gyvenimo, gamtos, pasitikėjimo savimi energiją, analizuojama, kas lemia Gyvenimo energijos praradimą.

Labai gaila, kad akivaizdžiai mažėja skaitančiųjų, kad tuo pačiu didėja nusivylimas, nepasitikėjimas savimi, depresinės apraiškos. Kartu džiaugiuosi, kad vis tiek išlieka ieškančių dvasinės stiprybės, turinčių noro keistis, atrasti jėgų siekiant gyvenimo pilnatvės. Nuolat gaunu kvietimus vesti seminarus, esu kviečiamas į susitikimus, renginius. Juose ir pasklinda mano knygos, per juos plečiasi mano skaitytojų ratas, plinta pozityvumo, kūrybiškumo, gyvenimo energingumo idėjos.

Gavęs laiškučius į elektroninį paštą JeronimasL@gmail.com arba paskambinusiems tel. 8 687 75147 siunčiu (ne mažiau 5) knygas ir paštu, visi rekvizitai yra mūsų svetainėje. Labai dažnai skaitytojai mane suranda redakcijoje – Kalvarijų g. 134-42. Tuomet mes dar ir dalykiškai  pabendraujame. Tikiuosi, kad skaitytojai atras ir mane, o kartu ir sau reikalingas knygas. 

 

 

 

 

NEGATYVUMO  RŪŠYS

1. Vidinis negatyvumas. Nepasitenkinimas, nepasitikėjimas savimi. Mintys be veiksmo, be rezultato. Būtina pažadinti veiksmą, išeiti iš „ponio" sindromo.

2. Veiksminga: egoterapinė pagalba, „palaiminimo savimi" metodo taikymas, dienotvarkės analizė.

3. Buitinis negatyvumas. Hiperbolizuotas dėmesingumas smulkmenoms, koncentravimasis į buities konfliktus, santykių su artimaisiais praradimas.

4. Veiksminga: minčių higiena, negatyvumo šaltinių paieška ir giluminė analizė.

5. Hiperbolizuotas atsakomybės už viską negatyvumas. Tai moralinis perfekcionizmas. Pyktis ant viso pasaulio: kodėl tokia socialinė nelygybė, kodėl klesti korupcija, neteisingumas ir t. t. Veiksmingi principai: nevok svetimų bėdų. Ne tu pasaulį tokį sukūrei, todėl būk laisvas kurti savo pasaulį.

 

 

 

 

NAKTIES TERAPIJA

Naktis – dienos ligų slaugytoja ir gydytoja.

Naktį įjungiamas autopilotas. Kokią suteiki kryptį, kur nuskrisi?

Pasiruošimas miegui

Vakaro Aukso valanda (viena valanda iki miego) žr. grafiką apačioje

Miegamajame

1. Praėjusios dienos pozityvūs vaizdai  (Emocinė energija). 

2. Pozityvi mintis apie rytą  (Emocinis vektorius).

3. Gamtos dalelė (Energetinis bangos dažnis).

4. Vaizdinys vietoj tabletės nuo nemigos ( Pvz. kažkada miegas ant šieno).

5. Plaukiojimas dangumi (Vagono minčių atkabinimas).

6. Energetinių vaizdinių kodai: esu direktorius, ginčo laimėtojas, čempionas, rašytojas, sėkmės numylėtasis...  (Energetinė autohipnozė)

7. Sveikatos laboratorija: Jaunystės, sveikuolio vaizdinys, mintys į skaudamą vietą,  panoraminė minčių globa, „vaikštau po parką", energetinis-sveikatos, saulės rezginio kvėpavimas.

8. Glostymosi terapija (Egoterapinė būsena).

9. Vairo perdavimas „autopilotui" (Malonumo pojūtis, lyg prieš gražų filmą).

10. Nakties terapija: kiekvieną kartą prabudus pakoreguoti „autopilotą" (Minčių debesėlyje).

11. Ryto prabudimas: nakties terapijos, sugrįžimas į „parką", likiminio kodo užfiksavimas, pirmos minties sugavimas, pozityvaus (bent vieno) dienos įvykio energetinis poveikis.

12.Ryto energetinis pasveikinimas

13. Dienos darbų palaiminimas (Sveika Diena...)

 

 

s_aukso_valanda.jpg

 

 

 

 

s_ryto_energijos_dovana2.jpg

 

 

 

s_palaimintieji_savimi.jpg

 

 

 

s_nuskriaustieji_savimi.jpg

 

 

Su malonumu (datas galima derinti iš anksto) laukiu Jūsų kvietimų el. p. JeronimasL@gmail.com, tel. 8 687 75147, 8 5 276 2406.

Iki  pozityvių susitikimų!

 

 

 

 

 

MES JUMS PADĖSIME IŠLEISTI SAVO KNYGĄ. TAI LABAI PAPRASTA

Vienose knygose paliekame savo mintis, kitose - profesinę informaciją, trečiose - kūrybinius bandymus. Jos visos vienaip ar kitaip vertingos, kažkam reikalingos.

Tačiau žmogaus gyvenimo prasmės atžvilgiu pačios vertingiausios yra paprastos knygos su savo, šeimos narių, tėvų, giminių nuotraukomis, su trumpais jų aprašymais. Tai ir yra tarsi ŠEIMOS GYVENIMO BIBLIJA.

Juk čia ilgiems amžiams išliks užfiksuoti  jūsų visų gyvenimo momentai, veidai. Kompiuterinėse laikmenose visa tai dingsta greitai ir visam laikui.

Mes  užgyvename tai, ką turime ir tai, ką paliksime savo anūkams, proanūkiams, giminių giminėms...

Kai kas galvoja, kad knygos išleidimas - tai kažkoks ypatingai sunkus darbas, kad mano gyvenimas nevertas, kad geriau liksiu niekam nežinomas.

Knygą išleisti nei brangu, nei sunku. Ištraukite iš spintų, komodų gal net nuo jaunystės laikų nevartytų fotonuotraukų albumų, patogiai įsikūrę prie stalo atverskite juos, ir prieš jūsų akis atsiskleis nuostabi praeities romantika, sugrįš netikėti prisiminimai, lyg gyvi atgis užmiršti veidai. Mieli prisiminimai - tai minčių ir jausmų vitaminai, tai nauja gyvenimo energija, kuri šiuo metu taip reikalinga. O atgaivinus save praeities šaltinių gaiva daugeliui savaime kils idėja paprastais žodžiais aprašyti savo išgyvenimus, užfiksuoti juos popieriuje ar kompiuteryje.

Tai ne tik prasmingas darbas, dvasinės energijos sustiprinimas, bet ir pusę darbo knygos išleidimui. Belieka ateiti į leidyklą.

Mūsų leidykla „Trys žvaigždutės" padeda, pataria visais leidybiniais, kūrybiniais klausimais, yra išleidusi jau ne vieną  knygą, vertą Šeimos gyvenimo biblijos vardo. 

 

 
 
     
 

UAB „Trys žvaigždutės"
Kalvarijų g. 134-42, LT-08209 Vilnius, tel. +370 687 75147
El.p. JeronimasL@gmail.com