2024-05-21, Antradienis
En   Ru  
APIE MŪSŲ VEIKLĄ
Leidyklos vadovas-rašytojas
УКРАIНА. Повстання робoтів
KNYGA-ALBUMAS
GYVYBINĖ ENERGIJA
IŠLEISTA GEGUŽĘ
ATMINIMO MEDIS
AR JAU LAIKAS ŠOKTI PRO LANGĄ?
TAI, KO NEPASAKO PSICHOLOGAI
LIKIMINĖS INFORMACIJOS PANAUDOJIMAS
PASVEIK GYVENIMU. SEMINARAI
LIKIMINIAI ŽENKLAI
Egoterapiniai sveikatingumo energetikos kursai
IŠSIKALBĖJIMO TERAPIJA
KOKS BŪSI RYTOJ? FB. KTV plius
NORŲ IŠSIPILDYMO DĖSNIS (FEP)
LAO SIUNIO SVEIKATINGUMO GYVYBINĖ ENERGETIKA
Energetiniai negatyvumo valymo kursai
Egoterapija. Autohipnozė
Energetiniai seminarai ne tik abiturientams
KNYGYNĖLIS
Knygos darželinukams, pradinukams
Aleksandras Alekseičikas... Dėl savęs, tavęs, nesvetimo
Eksperimentinis seminaras. Alytaus TAU
2024. Bendruomenės
VAISTAŽODŽIAI
Kapas jūroje. Kur dingo ES?
Vievis. Renginiai. Susitikimai
Kontaktai
     
  Naujas skyrelis „LIKIMINĖS INFORMACIJOS PANAUDOJIMAS“
Tai, ko nepasako psichologai

Vienas žymiausių pasaulio psichologų Viktoras Franklis yra pasakęs, kad pas jį dažnai kreipiasi žmonės ne su neurotiniais simptomais, o su žmogiškomis problemomis. Vadinasi, žmogus, nepabandęs spręsti savo žmogiškųjų, gyvenimiškųjų bėdų (jų ypač dabar tikrai netrūksta), ieškantis (ir atrandantis) savyje psichologinių nukrypimų, vaizdžiai kalbant, pradeda savo gyvenimo kokybės paieškas ne nuo to galo. Taip tas paieškų siūlas kartais gali ir visai susipainioti...

Tuo, ką pasakė V. Franklis, bet dažnai nepasako psichologai, įsitikinau ir rašydamas psichoterapines knygas („Pats atsisveikinu su depresija“ ir kt.), ir bendraudamas su žinomu gydytoju-psichoterapeutu Aleksandru Alekseičiku, jo pacientais, ir vesdamas energetinius kursus, seminarus. Žmogų dažnai vargina, sekina jo jėgas ne kokios liguistinės, ne psichologinės, o loginės, žmogiškosios, realybės grėsmių ir kitos mūsų laikmečio nedėkingai sukurtos  problemos, kurias galima (ir būtina) spręsti sustiprinant savo energetiką,  šalinant  negatyviąją minčių okupaciją, išlaisvinant savo turimus (bet nepanaudojamus) vidinius rezervus.

Individualių kursų metu mes kartu ieškosime naujų, praktinių energetinio sveikatingumo galimybių, stiprindami savo emocinį potencialą eliminuosime nelogišką laikmečio, tarpusavio bendravimo negatyvą. Kiekvieno energetinio principo panaudojimas gali pakeisti Tavo gyvenimą.

Viskas, kas žmogiška, yra ir energetiška.

 

Registracija: tel. +370 687 75147, el. p. JeronimasL@gmail.com

 

 

 

 

ENERGETINĖ STIPRYBĖ IR SVEIKATA

Visos ligos nuo nervų... ir nuo  pozityvios energijos praradimo. Energija prarandama nuo kiekvieno negatyvaus įvykio, nuo kiekvienos negatyvios situacijos, nuo kiekvienos negatyvios minties. Tų praradimų visuomet pakakdavo, o šiame pandemininiame  laikmetyje jų pilna kiekviename žingsnyje. Nenuostabu, kad dažną lydi nesėkmės, nepasitikėjimas savimi, karjeriniai praradimai. Didėja raminančiųjų vaistų poreikis, ligos lengviau suranda kelią į mūsų namus...

PSO duomenimis 80 procentų sveikatos priklauso nuo paties žmogaus, o tik 20 nuo gydytojų ir vaistų. Tai žinoma, bet ar atsiliepiama mūsų veiksmais?..

Šie seminarai, individualūs kursai, kuriuos vedu jau eilę metų, ir skirti būtent tam, kad iš tų 80 procentų sveikatingumo pasiimtume bent dalį, kuri padėtų mums stiprinti savo jėgas, savo energetiką, padėtų gyventi kuo tikresnį, sveikesnį, laimingesnį gyvenimą.

 

Jeronimas Laucius –
Lietuvos „Žinijos“ draugijos Pozityvistų klubo įkūrėjas ir lektorius, energetinių seminarų vedėjas, psichoterapinių knygų autorius („Minčių klinika“, „Pats atsisveikinu su depresija“, „Jei Tau pasaulis šaltas, sušildyk jį“, „Vaistažodžiai“ ir kt.  Konsultantas gydytojas psichoterapeutas Aleksandras Alekseičikas,  žr. nuotraukoje)

 

 

  

 

SVEIKATOS POKALBIAI SU LIGA 

laucius_aleksejcikas2.jpg 

Reikia būti ne gydomais, o gydytis – teigia žinomas gydytojas psichoterapeutas Aleksandras Alekseičikas. Būti ne gydomais, o gydytis – vadinasi, visais būdais ieškoti savo sveikatingumo energijos, pačiam padėti gydytojams ir jų paskirtiems vaistams. Tas principas tinka ir siekiant būti ne pasyviu gyvenimo situacijų stebėtoju, o aktyviu dalyviu, visais būdais ieškoti gyvenimo ir sveikatingumo energijos.

Individualių pokalbių-pratybų metu nuotoliniu ir kontaktiniu būdu mes ir ieškome konkrečių kelių, kaip nukreipti į tikslą visą savo sveikatingumo minčių energiją (liga – tai paklydusi sveikata), kaip naudotis vidinio žvilgsnio energetika, aktyvine egoterapija, nakties terapija (naktis – dienos ligų slaugytoja ir gydytoja), kaip pasinaudoti Restart (naujos energijos perkrovimo), Energetinės būsenos, Lao Siunio stuburo energetinės terapijos ir kitais energetinio sveikatingumo principais.

Su pasiryžusiais eiti toliausiai mes tęsiame energetinius ieškojimus kaip pasikrauti gamtos energija, kaip praktiškai naudotis Energetinio palaiminimo, Energetinio kvėpavimo (kvėpavimas – kelias, kurio siela patenka į kūną), Energetinio rezonanso principais, kurių kiekvienas gali būti tikras sveikatos generatorius, energetinis skydas, saugantis ne tik žmogaus sveikatą, bet lemiantis ir gerą nuotaiką, pilnavertį gyvenimą net ir esant pandemijos sąlygoms.

Visus susijusius su individualaus seminaro pravedimo klausimus paprastai aptariame tel. +370 687 75147, galite parašyti el. p. JeronimasL@gmail.com.

Pokalbio-seminaro ir metodinės literatūros kaina 50 Eur.

Rekvizitai apmokėjimui pagal sąskaitą-faktūrą svetainės skyrelyje „Kontaktai“. 

 

 

 

ENERGETINIAI NEGATYVUMO VALYMO KURSAI

Negatyvioji energija, susikaupusi žmoguje, ne tik apriboja jo galimybes siekiant bet kokio tikslo, bet ir žaloja sveikatą, neleidžia jaustis pilnaverčiu žmogumi, trukdo bendrauti su aplinkiniais.
Negatyviosios energijos žalojantį poveikį žmogus supranta tik iki tam tikros ribos. Vėliau jis pripranta ir vargina jau ne tik pats save, bet ir kaltina aplinkinius. Tai tapo ypač aktualu pandemijos – galingo ir ilgalaikio negatyvumo dozės – sąlygomis.

Šiame seminare ieškome kaip geriau suprasti ir įvertinti vidinius ir išorinius pokyčius, kaip atrasti visas įmanomas energetines galimybes, kaip nepasiduoti liūdesiui, nepasitikėjimui savimi, kaip, atsikračius negatyvumo, pasikrauti ir naudotis gyvenimo, sveikatingumo energija.

INDIVIDUALI ENERGETINIŲ NEGATYVUMO VALYMO KURSŲ PROGRAMA
1. Individuali žmogaus negatyvumo problemų analizė;
2. Negatyvumo šaltinių paieška jo dienotvarkėje;
3. Negatyvumo šaltinių praeityje paieška, analizė;
4. Vidinių ir išorinių negatyvumo šaltinių paieška ir analizė;
5. Žmogaus imlumo pozityvumui nustatymas;
6. Individualizuotas energetinis negatyvumo valymas;
7. Nakties terapijos pratybos;
8. Energetinių kodų panaudojimas energetinio balanso atstatymui;
9. Naujo energetinio lygmens užfiksavimas;
10. Metodinės literatūros parinkimas.

INDIVIDUALIŲ ENERGETINIŲ NEGATYVUMO VALYMO KURSŲ (2 val.) ir metodinės medžiagos kaina 50 Eur. Grupinių (įmonėms, organizacijoms) kursų kaina – pagal susitarimą.

Kontaktai išankstiniam registravimuisi:  tel. +370 687 75147, JeronimasL@gmail.com.

Rekvizitai apmokėjimui pagal sąskaitą-faktūrą svetainės skyrelyje „Kontaktai“.

 

 

 

 

IŠSIKALBĖJIMO IR ENERGIJOS PRIĖMIMO VEIKSMINGOJI TERAPIJA

Vesdamas individualius energetinius užsiėmimus, seminarus įsitikinau, kad jau ilgokai besisvečiuojanti pas mus pandemija, saviizoliacija negatyviai veikia mūsų mintis, jausmus, silpnina dvasines ir fizines jėgas, kurių, norint įveikti šias laikmečio problemas, reikia daugiau nei bet kada.

Žmogų, turintį mažiau galimybių pasidalinti su kitais savo išgyvenimais, savo jausmais ir mintimis, dažnai apima liūdesio, nusivylimo, vienišumo nuotaikos, dar labiau slopina jo gyvenimo, vilties, pasitikėjimo savimi energiją. Tuo daug kartų įsitikinau bendraudamas su žinomu gydytoju psichoterapeutu Aleksandru Alekseičiku), kartu rašydamas knygas dvasinės sveikatos temomis.

Išsikalbėjimas su gebančiu išklausyti, įsiklausyti į žmogaus išgyvenimus, priimti juos kaip savus suteikia išsikalbančio mintims naujumo, gaivumo, pasitikėjimo savimi energijos, atskleidžia iki tol nematomus, neatrastus stiprybės šaltinius, tuo padeda įveikti ir vidinius, ir išorinius sunkumus.

Kadangi, o ypač šiuo metu, daugelis žmonių užsiėmę vien savo problemomis, savo bėdomis, tai surasti galinčių nors trumpam užmiršti save ir įsiklausyti į kito žmogaus išgyvenimus kartais tampa neįmanoma, todėl, norėdamas padėti, ėmiau vesti Išsikalbėjimo ir energijos priėmimo veiksmingosios terapijos nuotolinius bei kontaktinius susitikimus, kurių metu laisvai, nevaržomai išsikalbėdamas mano pašnekovas tarsi perneša visas slegiančias savo mintis iš vieno sąmonės taško į kitą. Tuo metu vyksta minčių apšvieta, mintys pamatomos naujoje šviesoje. Žmogus atranda daug nereikalingų, klaidinančių minčių, kuriose lieka nematomos, neveiksmingos visos tos mintys, kurios galėtų padėti jam įveikti visus sunkumus, stiprintų dvasinę ir fizinę sveikatą. Viena kenksminga mintis gali užkrėsti kitas mintis, gadinti visą žmogaus gyvenimą.

Vykstantį terapijos procesą vaizdžiai galima palyginti su užgriozdintos spintelės tvarkymu. Kiek joje atrandama susikaupusių nereikalingų, net sugedusių daiktų, tarp jų kartais – ir pamirštų brangenybių.

Tų sveikatos, vitališkos gyvenimo minčių-brangenybių ieškoma ir atrandama šio terapinio išsikalbėjimo-išklausymo metu. Galioja viena būtina sąlyga: išsikalbantysis, o ypač išklausytojas turi būti kiek įmanoma atsipalaidavęs, dvasingai nusiteikęs suprasti, padėti. Pokalbio metu vyksta ir aktyvus naujos energijos priėmimas, nes tuomet ne tik atsilaisvinama nuo negatyvių ir nenaudingų minčių, bet tuo pačiu atsiranda energetinės erdvės naujoms išklausytojo energetinėms nuostatoms ir energetiniam potencialui priimti.

Jei išsikalbantysis užduoda man sunkesnių klausimų, kartais atsakymų ieškau ir ilgesnį laiką. Mes tuomet susijungiame nuotoliniu būdu dar kartą. Būna, kad mes susidraugaujame ir kartu kreipiame gyvenimą į energetinės sveikatos, galimybių ieškojimo prie bet kokių esamų sąlygų, kursą.

Net kelios mano pašnekovės tokią išsikalbėjimo ir energijos priėmimo terapiją apibūdino taip: „Tai tarsi laiško rašymas Likimo angelams.“

Skambinkite: tel. +370 687 75147, rašykite: el. p. JeronimasL@gmail.com.

Visada būkite aktyvūs gyvenimo energijos ieškotojais. Tai ne tik būtina, bet ir kilnu, prasminga, žavu. Bendraukime. Ieškokime. Atraskime.

 


 
STUBURO SVEIKATINGUMO ENERGETIKOS KURSAI (pagal Lao Siunio metodiką)

Visiems žinomą teiginį, kad stuburas valdo visus vidaus organus, Lao Siunis panaudojo praktiniams energetinio sveikatingumo tikslams. Pagal jo sukurtą metodiką energetiškai  atpalaiduodami stuburo raumenis, kartu siųsdami energetinius signalus į reikalingas vietas. Kursų metų mes sustipriname savo energetines galias, kurių dėka suteikiame galimybes pačiam organizmui įveikti negalavimus, paleisti energetines Restart programas, net atjaunėjimo procesus.

Apmokėjus už kursus, suderiname nuotolinio ar kontaktinio būdo susitikimo laiką. Paprastai pirmo susitikimo-pokalbio metu išdėstomi visi praktiniai Energetinio kvėpavimo principai ir metodika, o vėliau mėnesio laikotarpyje be papildomo apmokėjimo nuolat aptariame, detalizuojame, tiksliname taikomų principų veiksmingumą, siekiame geriausio rezultato.

Kursų kaina 50 Eur. Kartu gali prisijungti ir šeimos nariai, artimi draugai. Bendruomenėms, įstaigoms kursų kaina 100 Eur.

Registracija tel. +370 687 75147, galite parašyti el. p. JeronimasL@gmail.com.

Rekvizitai apmokėjimui pagal sąskaitą-faktūrą svetainės skyrelyje „Kontaktai“.

 

 

 

 

REFLEKTORINIS ENERGETINIO PALAIMINIMO PERDAVIMAS (pagal Lao Siunio metodiką)

Energetinis palaiminimas – tai pačių aukščiausių tikslinių energetinių virpesių (bangų) priėmimas iš energetinio retransliatoriaus, kuris gavėjui pasiunčia moduliuotą sveikatingumo, pasitikėjimo savimi, sėkmės ir t. t. energiją. (Lao Siunis: dangus – tai energetinė visatos šventovė, energetinių virpesių reflektorius).

Pirmiausia išanalizuojame esamas gyvenimiškas problemas, situacijas, bandome nustatyti likimines priežastis, energetinių būsenų galimybes. Pagal  Lao Siunį viena iš žmogaus likiminės nesėkmių  priežasčių gali būti likiminės energijos ir globos praradimas.

Naudodamasis  jo Tikslinio energetinio palaiminimo metodika, perduodu energetinio palaiminimo energetiką, kurios momentinis ir ilgalaikis poveikis fiksuojamas per naujas žmogaus mintis, konkrečius pokyčius bei įvykius.

Gavėjas turi bent netrukdyti (gali ir padėti) priėmimui, mintimis neužblokuoti savo energetinių kanalų, stebėti vykstančius naujus energetinius (sveikatingumo, sėkmingumo ir t. t.) pokyčius, fiksuotai laukti  naujų energetinių sėkmių, sveikatingumo galimybių.

Sutartą laiką (savaitę, mėnesį) nuolat kartu aptariame eigą, tiksliname energetinių būsenų koregavimą.

Registracija tel. +370 687 75147, el. p. JeronimasL@gmail.com

  

SUTAIKAU NET NESUTAIKOMUS 

Įtemtas gyvenimo tempas, nuolatiniai rūpesčiai alina dvasinę, emocinę žmogaus energiją, daro žmogų jautrų kitų asmenų veiksmams, elgesiui, žodžiams, o veikiant karantinui tarpusavio bendravimo santykiai taip paaštrėja, jog, rodos, kad tolimesnis gyvenimas kartu  net neįmanomas.

Todėl kartais buvę ir artimi žmonės nebesuvaldo savo emocijų, tampa nebesugebančiais bendrauti, lieka net nesugyvenamais priešais. Deja, kaip ne kartą įsitikinau, abu lieka pralaimėjusieji, abi pusės – nekaltai nukentėjusiosios.

Pyktis – tai mūsų paklydusi, todėl ir nebesuvaldoma energija. Kuo didesnis pyktis, tuo didesnė mumyse susikaupusi energija, kurią galime ir turime visomis savo pastangomis konvertuoti į normalią emocinę būseną, pažvelgti į save ir į kitą su nauja energetika, su nauju gyvenimo ryto požiūriu.

Neperženkite raudonosios galutinio išsiskyrimo linijos, pabandykime geriau kartu paieškoti to raudonojo kilimėlio, kuriuo vėl pereitumėte į naujų santykių atšildymo, sušildymo, galbūt net naujos meilės suliepsnojimo atradimus.

Pasak Montenio, pykti ant kito žmogaus – vadinasi, būti jo vergu. Nevergaukite – gyvenkite, kartu tęsdami pradėtą gyvenimą.

Šis susitaikymo principas tinka ir susipykusiais su savimi.

Jau eilę metų vesdamas individualius pokalbius-seminarus įsitikinau, kad kartais pakanka net vieno tokio individualaus seminaro, kad žmonės, tapę nesutaikomais, gali vėl nuoširdžiai bendrauti, kurti bendrą gyvenimą, saugoti savo ir artimųjų sveikatą, kurią pyktis, nesantaika gadina labiau nei bet kurie kiti faktoriai.

Turėdamas bendro šeimyninio gyvenimo (be skyrybų 50 metų) asmeninį patyrimą, eilę metų kaupdamas kitų šeimų patirtį, mielai tuo dalinuosi su savo seminarų dalyviais. Po seminaro paprastai mes dar visą mėnesį bendraujame telefonu, tiksliname taikos ir laimės kartu proceso eigą.

Visus susijusius su individualaus seminaro pravedimo klausimus paprastai aptariame tel. +370 687 75147, galite parašyti el. p. JeronimasL@gmail.com.

Pokalbio-seminaro ir metodinės literatūros kaina 50 Eur.

 

Rekvizitai apmokėjimui pagal sąskaitą-faktūrą svetainės skyrelyje „Kontaktai“.

 


 

 

 

 

JAU VYKSTA REGISTRACIJA Į NAUJOS 2024 METŲ PROGRAMOS ENERGETINIUS SEMINARUS, INDIVIDUALIUS KURSUS, SUSITIKIMUS

skelbimas 2024-01-30_small.jpg

 

 

 

 

 

MES JUMS PADĖSIME IŠLEISTI SAVO KNYGĄ. TAI LABAI PAPRASTA

Vienose knygose paliekame savo mintis, kitose – profesinę informaciją, trečiose – kūrybinius bandymus. Jos visos vienaip ar kitaip vertingos, kažkam reikalingos.

Tačiau žmogaus gyvenimo prasmės atžvilgiu pačios vertingiausios yra paprastos knygos su savo, šeimos narių, tėvų, giminių nuotraukomis, su trumpais jų aprašymais. Tai ir yra tarsi ŠEIMOS GYVENIMO BIBLIJA.

Juk čia ilgiems amžiams išliks užfiksuoti  jūsų visų gyvenimo momentai, veidai. Kompiuterinėse laikmenose visa tai dingsta greitai ir visam laikui.

Mes  užgyvename tai, ką turime ir tai, ką paliksime savo anūkams, proanūkiams, giminių giminėms...

Kai kas galvoja, kad knygos išleidimas – tai kažkoks ypatingai sunkus darbas, kad mano gyvenimas nevertas, kad geriau liksiu niekam nežinomas.

Knygą išleisti nei brangu, nei sunku. Ištraukite iš spintų, komodų gal net nuo jaunystės laikų nevartytų fotonuotraukų albumų, patogiai įsikūrę prie stalo atverskite juos, ir prieš jūsų akis atsiskleis nuostabi praeities romantika, sugrįš netikėti prisiminimai, lyg gyvi atgis užmiršti veidai. Mieli prisiminimai - tai minčių ir jausmų vitaminai, tai nauja gyvenimo energija, kuri šiuo metu taip reikalinga. O atgaivinus save praeities šaltinių gaiva daugeliui savaime kils idėja paprastais žodžiais aprašyti savo išgyvenimus, užfiksuoti juos popieriuje ar kompiuteryje.

Tai ne tik prasmingas darbas, dvasinės energijos sustiprinimas, bet ir pusę darbo knygos išleidimui. Belieka ateiti į leidyklą.

Mūsų leidykla „Trys žvaigždutės" padeda, pataria visais leidybiniais, kūrybiniais klausimais, yra išleidusi jau ne vieną  knygą, vertą Šeimos gyvenimo biblijos vardo.

 

 

 

 

IEŠKOKIME SVEIKATOS KELIO

Lapkričio 21d. Marijampolės visuomenės sveikatos biure įvyko neeilinis seminaras Marijampolės onkologinių ligų asociacijos nariams.

Ruošdamasis tam atsakingam pokalbiui paruošiau naują „Sveikatos pokalbių su liga" seminaro tematiką,  ieškojau naujų vidinių žmogaus, gamtos, Dangaus energetinių poveikio galimybių, kaip aktyvuoti vidinį sveikatos mechanizmą, kaip kartu su gydytoju ir pačiam būti aktyviu savo sveikatos saugotoju.

Kartu nagrinėjome kaip susikurti sveikimo programas (Restart principas), kaip pasikrauti Gyvenimo energija, kuri ir yra tikrasis sveikatos šaltinis, kaip pasinaudoti emociniu skydu, minčių, ryto, egoterapijos energija ir t. t.

Pasak Š. Latenjė, liga – tai paklydusi sveikata. Ieškoti sveikatos kelio verta ir būtina, juk to kelio suradimo vertė – gyvenimas.

Dar ir dar kartą įsitikinau, kad yra labai svarbus ne tiek bendrų sveikatingumo žinių turėjimas, kiek giluminiai pozityvus, kūrybiškas jų taikymas, dvasinis tikėjimas savo jėgomis, pozityvių minčių energetika, naujovių (ir savyje) ieškojimas, jų priėmimas ir t. t.

Būkite sveiki ir energingi saugodami savo sveikatą, atrasdami gyvenimo džiaugsmus.

Jeronimas Laucius,
rašytojas pozityvistas, lektorius, leidyklos „Trys žvaigždutės" vadovas

 

 

 

 

DAR APIE ENERGETINIUS SEMINARUS

Labiau nei duonos, mums trūksta pozityvumo. Pasak akademiko Jurgio Brėdikio, žmonės šiandien gauna neigiamas emocijas keliančių negatyvių vaizdų dešimt tūkstančių kartų daugiau negu prieš 75 metų! (Brėdikis J. Kitokiu žvilgsniu. V., 2015, p. 140). Negatyvumas karaliauja mūsų gyvenimo kasdienybėje, žiniasklaidoje. Dėl to net apie 40 procentų žmonių turi psichologinių problemų, jie vargsta patys, vargdina artimuosius.

Pasaulinės sveikatos duomenimis 80 procentų sveikatos priklauso nuo paties žmogaus ir tik 20 procentų – nuo gydytojų ir vaistų. Tai visiems žinoma tiesa, kuri, kaip ir daugelis kitų tiesų, gyvenimiškų išminčių, lieka mąstymo prieangiuose, nesuteikia veiksmingumo, neįtakoja gyvenimo kokybės. Tą mūsų gyvenimo (ne)kokybę apibūdina nepaprastai padidėjęs antidepresantų naudojimas, alkoholizmas, narkomanija ir t. t. Teigiama, kad ir įspūdingas emigracijos mastas taip pat yra mūsų negatyvumo, nusivylimo, nepasitenkinimo savo jėgomis pasekmė.

Kaip tokiose sąlygose išlikti emociškai stipriais, energingais, kūrybiškais? Vargu ar yra antras koks kelias, išskyrus tą vienintelį – pačiam mokytis atrasti pozityvumo energijos, rasti jos savyje, žmonėse, gyvenime.

Bendradarbiaudamas su žinomu gydytoju psichoterapeutu Aleksandru Alekseičiku, stebėdamas, analizuodamas jo gydomų (Vasaros 5 ligoninė) nuo depresijos pacientų pamokamas sveikimo istorijas, išgryninau dvasinės energijos išsaugojimo, stiprinimo ir panaudojimo metodus, kurie ir lemia žmogaus pilnavertiškumą, energingumą, kūrybiškumą.  Apie tai rašiau knygose „Pats atsisveikinu su depresija", „Dėl savęs, Tavęs, nesvetimo", „Jei Tau pasaulis šaltas – sušildyk jį", „Neišeik iš savo gyvenimo. Išeik iš gyvenimų tų žmonių, kurie Tau blogi" ir kt.

Įsitikinau, kad daugelis žmonių yra tiesiog pavargę nuo gyvenimo, nuo įtampos, nuo nerealių siekių. Jie, praradę pozityvias emocijas, netenka ir gyvenimiškos energijos, tampa vis mažiau sugebantys kovoti (rinkos ekonomikoje, deja, tai būtina) su kasdieniniais sunkumais, vis mažiau jaučiantys savo ir gyvenimo esamas galimybes.

Skatinamas noro padėti tiems, kurie siekia gyventi pilnavertį gyvenimą, ieškoti pasitikėjimo savimi, dvasinės energijos, kurie nori keistis, aš jau eilę metų vedu seminarus kūrybiškumo, pozityvumo paieškos, gyvenimo ir minčių energijos, egoterapijos (rūpestis savimi) bei kitomis  aktualiomis dvasinės stiprybės temomis. Dvasinė, emocinė stiprybė – tai ir gyvenimo energija, gyvenimo variklis, džiaugsmas ir sveikata.

Gyvenimo energija, kuri iš esmės lemia sėkmę, fizinę ir dvasinę sveikatą, yra tarsi pačios gamtos sukurtas ir dovanotas visiems žmonėms gyvas gyvenimo džiaugsmo variklis. Gyvas – vadinasi, nuolat augantis, jei gerai prižiūrimas, arba vystantis, jei netinkamai juo rūpinamasi. Mano seminarai ir vyksta tokia ieškojimo dvasia.

 

 

 

 

SEMINARAI BENDRUOMENIŲ NARIAMS

Kvietimas į seminarą – tai jau įrodymas, kad bendruomenė yra gyvybinga, nusiteikusi kurti sveiką tarpusavio bendravimo atmosferą, žmonės turi norą tobulėti patys, padėti kitiems. Visada aptariame su bendruomenės pirmininku svarbiausias temas, gyvenimo aktualijas, kurias nagrinėsime, skatiname bendruomenės narius paruošti klausimus, būti aktyviais seminaro dalyviais.

Paprastai į seminarą atvykstu valanda anksčiau, tai man padeda nusiteikti nuoširdžiam bendravimui, pasiruošti aktyviai pozityvumo energijos paieškai. Dar nebuvo nei vieno susitikimo, kur likčiau nepatenkintas ar nesuprastas. Juk tuomet vyksta tik abipusiai prasmingi pokalbiai, paieškos, kaip geriau realizuoti save, pažinti tą gyvenimą, kuris mus visus jungia ir vienija su visomis savo problemomis, sunkumais ir džiaugsmais.

Tuos seminarus aš vedu jau ištisus penkerius metus ir kiekvieną kartą juos tobulinu, papildau naujomis temomis, kurias diktuoja mūsų permainingas gyvenimas.

Ypatingai mielai prisimenu paskutinius susitikimus su Akmenės, Telšių rajono Luokės, Kėdainių rajono Pajieslio ir kitų bendruomenių nariais.

Iki naujų susitikimų.

 

 

 

SEMINARAI TREČIOJO AMŽIAUS UNIVERSITETUOSE (TAU)

Tai patys gausiausi klausytojų skaičiumi seminarai. Jie reguliariai vyksta jau eilę metų ir nuolat mane džiugina jų dalyvių dvasinis nusiteikimas, emocinis azartas. Tų žmonių gyvenimiška patirtis padiktuoja, kad šiandieniniai laikmečio pokyčiai reikalauja daugiau dvasinės stiprybės, daugiau pozityvios energijos, todėl sąmoningai renkasi tas gyvenimo pozityviosios energetikos, pokalbių su sveikata, emocijų valdymo ir kitas aktualias  temas, kurias miela nagrinėti su imlia auditorija.

Praėjusiais metais net keturis kartus buvome susitukę su Alytaus TAU klausytojais. Ir visad buvo pilna salė (apie 150–200 žmonių), buvo daug norinčių įsigyti psichoterapinių knygų. Du kartus bendravome su Švenčionių rajono TAU senjorais, produktyvūs buvo susitikimai su Panevėžio miesto, Klaipėdos rajono TAU studentais.

Klausytojų atsiliepimai, kad seminarai paskatino labiau domėtis saviverte, emocine, dvasine sveikata, kad net vietoje vaistų ėmė naudotis gyvenimo terapija, energetiniais principais, teikia man pačiam jėgų ir energijos kaskart tobulinti seminarų tematiką, nuolat ieškoti naujų kelių kaip kuo ilgiau išsaugoti savo dvasinę sveikatą, gyvenimo energiją.

Visada miela bus sulaukti Jūsų kvietimų.

 


 

 

SEMINARAI BIBLIOTEKOSE

Nepaisant visų pokyčių, bibliotekos daug kur išlieka kaip kultūros židiniai. Kvietimų iš bibliotekų gaunu retokai, bet pastoviai. Paskutiniu metu vyko kūrybingi ir dalykiški susitikimai Trakų rajono Aukštadvario, Zarasų rajono, Rumšiškių bibliotekose.

Į bibliotekas paprastai susirenka patys aktyviausi tų bendruomenių nariai, todėl ir seminarai vyksta gyvai diskutuojant, analizuojant, ieškant pozityvių gyvenimiškų sprendimų. Tokioms diskusijoms nuteikia pati bibliotekos atmosfera, knygos. Net ir mano atvežtas knygas noriai įsigyja ir patys bibliotekų darbuotojai. Tai dar viena paskata rašyti tik prasmingas, tik generuojančias pozityviąją energiją knygas.

Tikiuosi, kad šiais metais kvietimų į bibliotekas sulauksiu daugiau, nes gyvas probleminis pokalbis tik sustiprina knygose randamų „gyvenimo vitaminų" poveikį, skatina labiau domėtis ir knygomis, ir pačiu gyvenimu.

 

 

 

SEMINARAI MOKYMO ĮSTAIGOSE

Prieš 15–10  metų, kol dar nevedžiau seminarų, mano susitikimai, renginiai, knygų šventės vyko išimtinai ir labai labai dažnai tik mokyklose. Dabar ta „mada" išnyko. Mano mieli mokytojai taip apkrauti įvairiausiomis, bet, deja, ne kūrybiškumo skatinančiomis užduotimis, kad nebeturi nei laiko, nei emocinio rezervo. Net gerai besimokantys mokiniai, maitinami žiniomis be kūrybinio  ingrediento, lieka tik  „žinių storuliai", bejėgiai kūrybos erdvėse, sugebantys vykdyti tik stereotipines gyvenimo užduotis.

Praėjusiais metais buvau pakviestas tik į dvi mokyklas: Vilniaus privačiąją mokyklą ir Petro Vileišio progimnaziją. Tai, kad abu susitikimai praėjo pakiliai ir labai kūrybiškai, palieka vilčių, jog šiais metais atsiras ir daugiau mokytojų, auklėtojų, kurie rūpinsis  tik, manau, laikinai nemadingu kūrybiškumo skatinimu.

Gal tai ir mano kaltė, kad daugelis mokyklų vadovų net nežino, kad jau seniai vedu energetinio pozityvumo seminarus mokytojams, kurių darbas reikalauja didelės emocinės energijos, susikaupimo. O tai, kad mokytojo profesijos prestižas yra sumenkintas, pedagogams  tampa papildomu krūviu, kurį galima kompensuoti būtent pozityvumo energetika, saugant save emocinių skydų pagalba, ieškant loginio pagrindo.

Mokyklų kūrybinę letargiją gražiai kompensuoja vaikų lopšelių-darželių vadovų kvietimai. Tai savaime suprantama, nes auklėtojoms reikia ne tik viso to, ko ir mokytojams, bet jos privalo vaikučių akyse visą laiką būti linksmos, žaismingos ir besišypsančios. O liūdnų, pavargusių šypsenų nebūna. Mano įžanginė seminaro tema ir yra: „Viską – ir nuotaiką – reikia užsidirbti." Apie tai po porą valandų praėjusiais metais ir kalbėjomės Mažeikų rajono Viekšnių l.-d. „Liepaitė", Rumšiškių l.-d., Vilniaus „Užupiuko" l.-d., l.-d. „Žolynėlis" ir kitur. Jau šiais metais deriname susitikimų datas net su keliais darželiais. Sėkmės ir visus džiuginančių šypsenų. Jos – ir dovana, ir grožis.

 

 

 

ENERGETINIAI SEMINARAI DVYLIKTOKAMS

Tai nauja idėja, kuri gimė iš noro padėti besiruošiantiems abitūros egzaminams. Gana dažnai dėl baimės net gabiems mokiniams jų sukaustytas protas blokuoja turimas žinias, patirdami stresą abiturientai  kenkia savo sveikatai, gauna mažesnius įvertinimus, nei mokslo metų bėgyje.

Plačiau žr. ENERGETINIAI SEMINARAI DVYLIKTOKAMS

 

 

 

INDIVIDUALŪS ENERGETINIAI SEMINARAI

Besirūpinantys savo dvasine sveikata, skiriantys dėmesio ne vien išoriniam grožiui, bet ir vidinės energijos paieškai, siekiantys didesnių savo galimybių realizavimo įvairiais būdais suranda mane, kad kartu prie esamų sąlygų atskleistume tas vidines jėgas, nukreiptume minčių energiją į aukštesnį energetinį lygį ir pasijaustume gyvenantys  komfortiškai ir aktyviai.

Naudodamasis veiksmingiausiais Šarlio Latenjė, Zigmungo Froido, Karlo Jungo, Aleksandro Aleksičiko  ir kitų žmogaus dvasinės energijos kūrėjų atradimais parengiau ištisą energetinių principų metodiką, pagal kurią vedu individualius energetinius seminarus. Ypatingą dėmesį skiriu prancūzų psichologo, taikomosios žmogaus energetikos analitiko, seksologo Šarlio Latenjė metodams, kuriais  jis ruošė legionierius išgyventi sunkiausiomis sąlygomis, padėjo daugeliui susigrąžinti prarastą energiją, išvengti bankrotų, skyrybų. Šie metodai tinka ir kiekvienam siekiančiam dvasinės ir fizinės energijos, norinčiam būti sėkmės favoritu.

Individualių energetinių seminarų tikslas – pasikrauti gyvenimo, pasitikėjimo savimi, gamtos energija, energetiškai sustiprinti pozityvųjį minčių ir emocijų srautą, nukreipti jį dvasinės stiprybės, gyvenimo sėkmės keliu.    

Šiuo metu dar viena pagrindinių mano temų, kuri susilaukia vis didesnio klausytojų susidomėjimo yra energetiniai individualūs sveikatos pakalbiai su liga. Grupinių seminarų metu aš galiu papasakoti tik bendrus šios temos dėsnius, nes, pavyzdžiui, energetinio kvėpavimo, gamtos energijos pasikrovimo, nakties terapijos ir kitų energetinių principų perteikimas, išaiškinimas, kad jie duotų didesnį rezultatą, galimas tik individualiai, suvokiant kito žmogaus imlumą, jo nuostatas, norą keistis, būti aktyviu savo dvasinės ir fizinės sveikatos sergėtoju.

Gilintis tomis temomis mane paskatino vienas iš motyvacinių gydytojo psichoterapeuto Aleksandro Alekseičiko postulatų: BŪTI NE GYDOMAIS, O GYDYTIS. Vadinasi, ne laukti kol dvasinis nusilpimas taps liga, o stiprinti save, būti aktyviu visame dvasinės stiprybės kelyje: nuo nusivylusio viskuo iki laimingiausio žmogaus. Tame ieškojimų kelyje aš esu jau penketą metų. Viskuo, ką atrandu, dalinuosi su savo klausytojais, skaitytojais. Apie sveikatos pokalbius su liga plačiau rašiau knygoje „Minčių klinika" ir kitose knygose.

Ieškojimas naujų dvasinės stiprybės, gyvenimo energijos principų teikia ir žavesio, ir gyvenimo prasmės. Tikiu, kad ateityje šiais  energetiniais, sveikatingumo metodais bus vis labiau domimasi, kad jie bus vis aktyviau taikomi ir praktikuojami nesibaiminant, jog sudarys konkurenciją stereotipiniams metodams.

Garsus austrų psichologas Viktoras Franklis yra pasakęs, kad pas jį dažnai kreipiasi žmonės su žmogiškomis problemomis, o ne su neurotiniais simptomais. Tai ir yra daugelio mūsų klaida, kad vieni tas žmogiškas gyvenimo problemas skandina alkoholyje, kiti – manydami, kad tai liga, puola prie antidepresantų, dar kiti nieko nedaro, o nuo to nedarymo jau ir norėdami nieko nebegali padaryti.

Individualūs energetiniai seminarai gali būti ilgai ieškoto naujo gyvenimo langas. Atverkite jį.

Gyvenimo energija – tai gyvenimo meilė, sėkmė ir sveikata. Šarlis Latenjė 

 

 

 

 

 

 

Seminaras-diskusija Lietuvos „Žinijos“ draugijoje tema „Kaip įveikti emocinę tinginystę“.
Susitikime – ir Jūsų nuotaika taps panaši.

pk_20170801_180449.jpg 

 

 PRIEŠPANDEMININIAI SUSITIKIMAI

2020 m. rašytojo pozityvisto Jeronimo LAUCIAUS svarbiausieji seminarai, susitikimai, renginiai

 

Lapkričio 10 d. 18 val. Lietuvos „Žinijos" draugija, Pozityvistų klubas (tik nuotoliniu būdu)

Spalio 7 d.  Lazdijų švietimo centras, seminaras „Pozityvumo ir sveikatingumo energetika“ TAU klausytojams

Spalio 6 d. 18 val. Lietuvos „Žinijos" draugija, Pozityvistų klubas

Rugsėjo 8 d. 18 val. Lietuvos „Žinijos" draugija, Pozityvistų klubas 

Rugpjūčio 4 d. 18 val. Lietuvos „Žinijos" draugija, Pozityvistų klubas  

Liepos 7 d. 18 val. Lietuvos „Žinijos" draugija, Pozityvistų klubas 

Birželio 14 d. 17 val. Radviliškio r. sav. viešoji biblioteka. Seminaras „Pokarantininė egoterapija“

Kovo 19 d. 15 val. Trakų viešosios bibliotekos Rūdiškių filialas. Seminaras 

Kovo 3 d. 18 val. Lietuvos „Žinijos" draugija, Pozityvistų klubas  

Vasario 27 d. 11 val. Trakų viešosios bibliotekos Rūdiškių filialas. Seminaras

Vasario 14 d. 13 val. MČTAU Gamtos fakultetas. Seminaras

Vasario 11 d. 18 val. Lietuvos „Žinijos" draugija, Pozityvistų klubas 

Vasario 10 d. 15.30 val. Seminaras Birštono TAU

Sausio 13 d. 14 val. Seminaras Rotary klube „Kauno Tauras“ 

Sausio 9 d. 14 val. Seminaras Pakruojo suaugusiųjų ir jaunimo švietimo centre

Sausio 7 d. 18 val. Lietuvos „Žinijos" draugija, Pozityvistų klubas

 


 

2019 m. rašytojo pozityvisto Jeronimo LAUCIAUS svarbiausieji seminarai, susitikimai, renginiai 

Gruodžio 6 d. 16 val. Seminaras Alytaus TAU

Gruodžio 3 d. 18 val. Lietuvos „Žinijos" draugija, Pozityvistų klubas

Lapkričio 28 d. 16 val. Seminaras Akmenės TAU 

Lapkričio 26 d. 16 val. Seminaras Šakių TAU 

Lapkričio 21 d. 13.30 val. Marijampolės onkologinių ligonių asociacija "Rūpestėlis". Seminaras

Lapkričio 14 d. 11 val. Seminaras Marijampolės TAU

Lapkričio 9 d. 11 val. Seminaras Lapelių bendruomenėje (Lapelių k., Širvintų r.)

Lapkričio 5 d. 18 val. Lietuvos „Žinijos" draugija, Pozityvistų klubas

Lapkričio 4 d. 18 val. Seminaras Šilų bendruomenėje

Lapkričio 4 d. 15 val. Seminaras Panevėžio TAU

Spalio 30 d. 17.15 val. Seminaras Panevėžio Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešojoje bibliotekoje

Spalio 14 d. 15 val. Seminaras kaimų bendruomenėje „Steponkaimis" (Steponkaimio k., Raseinių r.) 

Spalio 12 d. 12 val. Seminaras Vilkpėdės „Bočiams" Antakalnio seniūnijoje

Spalio 8 d. 14 val. Seminaras MČTAU Socialinės psichologijos fakultete

Spalio 2 d. 18 val. Lietuvos „Žinijos" draugija, Pozityvistų klubas  

Rugsėjo 3 d. 18 val. Lietuvos „Žinijos" draugija, Pozityvistų klubas 

Rugpjūčio 28 d. 16 val. Lietuvos „Žinijos" draugija, seminaras-diskusija „Rudens energetika" 

Rugpjūčio 6 d. 18 val. Lietuvos „Žinijos" draugija, Pozityvistų klubas

Liepos 2 d. 18 val. Lietuvos „Žinijos" draugija, Pozityvistų klubas

Birželio 4 d. 18 val. Lietuvos „Žinijos" draugija, Pozityvistų klubas  

Gegužės 22 d. Seminaras Pakruojo Rotary klube

Gegužės 16 d. Seminaras Vilniaus lopšelyje-darželyje „Karuselė“

Gegužės 7 d. Seminaras Klaipėdos Pempininkų bibliotekoje

Gegužės 6 d. 18 val. Lietuvos „Žinijos" draugija, Pozityvistų klubas 

Balandžio 28 d. Seminaras Alytaus Rotary klube

Balandžio 2 d. 18 val. Lietuvos „Žinijos" draugija, Pozityvistų klubas 

Kovo 22 d. 15.00 val. Seminaras Uliūnų UDC (Uliūnai, Panevėžio r.) 

Kovo 14 d. 15.00 val. Seminaras Smilgių gimnazijoje (Smilgiai, Panevėžio r.)

Kovo 5 d. 18 val. Lietuvos „Žinijos" draugija, Pozityvistų klubas  

Vasario 12 d. 18 val. Lietuvos „Žinijos" draugija, Pozityvistų klubas 

Vasario 12 d. 10 val. Seminaras Elektrėnų TAU  

Vasario 11 d. 12 val. Energetinis seminaras Vilniaus Naujininkų mokykloje

Sausio 23 d. Susitikimas su Panevėžio r. TAU Velžio fakulteto senjorais

Sausio 8 d. 18 val. Lietuvos „Žinijos" draugija, Pozityvistų klubas

 

 

 

2018 m. rašytojo pozityvisto Jeronimo LAUCIAUS svarbiausieji seminarai, susitikimai, renginiai

Data derinama. Vilniaus l/d „Žirniukas", „Pabiručiai", „Žilvinėlis"

Gruodžio 19 d. Seminaras Viekšnių lopšelyje-darželyje „Liepaitė" 

Gruodžio 6 d. Seminaras Molėtų TAU 

Gruodžio 4 d. 18 val. Lietuvos „Žinijos" draugija, Pozityvistų klubas

Lapkričio 27 d. Seminaras Ėriškių bendruomenėje

Lapkričio 20 d. Seminaras Švenčionių TAU

Lapkričio 16 d. Seminaras Alytaus TAU

Lapkričio 15 d. Pranešimas  Zarasų r. savivaldybės viešojoje bibliotekoje. Konferencijoje kultūros srities specialistams „Jaučiuosi saugus" 

Lapkričio 14 d. Susitikimas su Telšių r. Luokės bendruomene

Lapkričio 6 d. 18 val. Lietuvos „Žinijos" draugija, Pozityvistų klubas

Spalio 25 d. 14 val. Klaipėdos rajono TAU (Gargždai). Seminaras 

Spalio 24 d. 17 val. Panevėžio TAU. Seminaras

Spalio 23 d. 12 val. Akmenės bendruomenės TAU. Seminaras 

Spalio 18 d. Seminaras Pajieslio bendruomenės centre

Spalio 17 d. Seminaras Rumšiškių lopšelyje-darželyje

Spalio 16 d. Seminaras Vilniaus lopšelyje-darželyje „Užupiukas" 

Spalio 1 d. 18 val. Lietuvos „Žinijos" draugija, Pozityvistų klubas 

Rugsėjo 27 d. Šakių savivaldybė. Seminaras socialiniams darbuotojams

Rugsėjo 25 d. Seminaras Trakų rajono Aukštadvario bibliotekoje

Rugsėjo 19 d. 16 val. Seminaras-diskusija Lietuvos „Žinijos" draugijoje

Rugsėjo 4 d. 18 val. Lietuvos „Žinijos" draugija, Pozityvistų klubas

Rugpjūčio 7 d. 18 val. Lietuvos „Žinijos" draugija, Pozityvistų klubas 

Liepos 3 d. 18 val. Lietuvos „Žinijos" draugija, Pozityvistų klubas   

Birželio 5 d. 18 val. Lietuvos „Žinijos" draugija, Pozityvistų klubas   

Gegužės 11 d. Susitikimas Telšių apskrities sergančiųjų nervų-raumenų ligomis asociacijoje

Gegužės 8 d. 18 val. Lietuvos „Žinijos" draugija, Pozityvistų klubas  

Balandžio 25 d. 13 val. Susitikimas Vilniaus vaikų lopšelyje-darželyje „Žolynėlis"

Balandžio 24 d. 11 val. Susitikimas Rumšiškių bibliotekoje

Balandžio 9 d. Seminaras darželių auklėtojoms ir mokytojams 

Balandžio 3 d. 18 val. Lietuvos „Žinijos" draugija, Pozityvistų klubas 

Kovo 15 d. Seminaras Alytaus TAU. Jau trečią kartą  

Kovo 15 d. 11 val. Susitikimas Vilniaus privačioje gimnazijoje 

Kovo 6 d. 18 val. Lietuvos „Žinijos" draugija, Pozityvistų klubas 

Kovo 5 d. Seminaras darželių auklėtojoms ir mokytojams

Vasario 22 d. 12 val. Susitikimas Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijoje

Vasario 13 d. 18 val. Lietuvos „Žinijos" draugija, Pozityvistų klubas 

Vasario 12 d. Seminaras darželių auklėtojoms ir mokytojams 

Sausio 25 d. 15 val. Seminaras Šakių TAU

Sausio 23 d. 14 val. Seminaras Vilniaus MČTAU

Sausio 23 d. 12 val. Susitikimas  Petro Vileišio progimnazijoje

Sausio 8 d. Seminaras darželių auklėtojoms ir mokytojams 

Sausio 2 d. 18 val. Lietuvos „Žinijos" draugija, Pozityvistų klubas

 

 

 

2017 m. rašytojo pozityvisto Jeronimo LAUCIAUS svarbiausieji seminarai, susitikimai, renginiai

Gruodžio 8 d. 16 val. Alytaus TAU, seminaras

Gruodžio 5 d. 18 val. Lietuvos „Žinijos" draugija, Pozityvistų klubas

Gruodžio 4 d. Seminaras darželių auklėtojoms ir mokytojams

Lapkričio 20 d. 12 val. Vilkaviškio TAU

Lapkričio 17 d. Lazdijų TAU, seminaras

Lapkričio 10 d. Seminaras darželių auklėtojoms

Lapkričio 7 d. 18 val. Lietuvos „Žinijos" draugija, Pozityvistų klubas

Spalio 26 d. 16 val. Alytaus TAU, seminaras

Spalio 19 d. 17 val. Panevėžio Šiaurinė biblioteka, seminaras 

Spalio 19 d. 13 val. Panevėžio moterų pataisos namai, seminaras

Spalio 19 d. 9 val. Pasvalio r. bendruomenė, seminaras

Spalio 7–8 d. Klaipėdos apskr. išsėtinės sklerozės draugija, seminaras (Sveikatos centras „Energetikas", Šventoji)

Spalio 3 d. 18 val. Lietuvos „Žinijos" draugija, Pozityvistų klubas

Rugsėjo 5 d. 18 val. Lietuvos „Žinijos" draugija, Pozityvistų klubas

Rugpjūčio 1 d. 18 val. Lietuvos „Žinijos" draugija, Pozityvistų klubas

Liepos 4 d. 18 val. Lietuvos „Žinijos" draugija, Pozityvistų klubas

Birželio 6 d. 18 val. Lietuvos „Žinijos" draugija, Pozityvistų klubas

Gegužės 31 d. 16 val. Lietuvos „Žinijos" draugija, Senjorų klubo narių susitikimas-diskusija

Gegužės 2 d. 18 val. Lietuvos „Žinijos" draugija, Pozityvistų klubas

Balandžio 4 d. 18 val. Lietuvos „Žinijos" draugija, Pozityvistų klubas

Kovo 7 d. 18 val. Lietuvos „Žinijos" draugija, Pozityvistų klubas

Vasario 15 d. 11 val. Kauno Kartų namai

Vasario 10 d. Minsko Tarptautinė knygų mugė

Vasario 7 d. 18 val. Lietuvos „Žinijos" draugija, Pozityvistų klubas

Sausio 24 d. 11 val. Rūdiškių gimnazija, „Mano svajonė – 2016"

Sausio 23 d. 14 val. Pasvalio TAU

Sausio 16 d. Kauno r. TAU (Vilkija)

Sausio 3 d. 18 val. Lietuvos „Žinijos" draugija, Pozityvistų klubas

 

 

 

2016 m. rašytojo pozityvisto Jeronimo LAUCIAUS svarbiausieji seminarai, susitikimai, renginiai

Sausio 4 d. susitikimas su Vilniaus inžinerinio licėjaus (buv. Vilniaus Mikalojaus Daukšos vid. mokykla) mokiniais

Sausio 14 d. 17.30 pokalbis-diskusija Lietuvos žurnalistų sąjungoje

Sausio 20 d. Klaipėdos r. TAU, Gargždai

Sausio 28 d. Kaišiadorių TAU (Žasliai)

Vasario 2 d. 18 val. Lietuvos „Žinijos“ draugija, Pozityvistų klubas

Vasario 3 d. Šilalės TAU filialai

Vasario 17 d. Vilniaus chorinio dainavimo mokykla „Liepaitės“ 

Vasario 9–13 d. dalyvavimas (pagal kvietimą) Tarptautiniame literatų simpoziume (Minskas) ir Tarptautinėje Minsko knygų mugėje (knygų pristatymai)

Kovo 1 d. 18 val. Lietuvos „Žinijos“ draugija, Pozityvistų klubas

Kovo 15 d. 14 val. Pagirių Adomo Jakšto daugiafunkcis centras

Balandžio 12 d. 18 val. Lietuvos „Žinijos“ draugija, Pozityvistų klubas 

Balandžio 22 d. Rokiškio r. Juodupės gimnazija 

Gegužės 3 d. 18 val. Lietuvos „Žinijos“ draugija, Pozityvistų klubas 

Gegužės 12 d. 15 val. Lietuvos „Žinijos“ draugija, seminaras-diskusija abiturientams „Pozityvios drąsos ir ryžto pratybos“

Birželio 1 d. 13 val. knygos O. Voverienė „Dalia Grybauskaitė – Tautos Prezidentė“ (leidykla „Trys žvaigždutės“) pristatymas, Kauno karininkų ramovė 

Birželio 7 d. 18 val. Lietuvos „Žinijos“ draugija, Pozityvistų klubas  

Liepos 5 d. 18 val. Lietuvos „Žinijos“ draugija, Pozityvistų klubas 

Rugpjūčio 2 d. 18 val. Lietuvos „Žinijos“ draugija, Pozityvistų klubas 

Rugsėjo 6 d. 18 val. Lietuvos „Žinijos“ draugija, Pozityvistų klubas 

Rugsėjo 21 d. Panevėžio „Vilties“ gimnazija, „Mano svajonė – 2016“

Rugsėjo 23 d. Alytaus šv. Benedikto gimnazija, „Mano svajonė – 2016“

Rugsėjo 29 d. Elektrėnų savivaldybės viešoji biblioteka

Rugsėjis (data tikslinama) Kupiškio r. Salamiesčio pagrindinė mokykla

Spalio 3 d. Jurbarko TAU

Spalio 4 d. 18 val. Lietuvos „Žinijos“ draugija, Pozityvistų klubas

Spalio 12 d. 16 val. Lietuvos „Žinijos“ draugija, senjorų klubas 

Spalio 20 d. 10 val. Kaišiadorių r. Palomenės pagr. mokykla, „Mano svajonė – 2016“

Spalio 25 d. 10 val. Kauno Martyno Mažvydo pagr. mokykla, „Mano svajonė – 2016“ 

Spalio 31 d. 10 val. Kaišiadorių TAU (Rumšiškės)

Spalio 31 d. 13 val. Pravieniškių kolonija, seminaras-diskusija

Spalio 31 d. 15 val. Pravieniškių kolonija, seminaras-diskusija su nuteistaisiais iki gyvos galvos 

Lapkričio 8 d. 18 val. Lietuvos „Žinijos“ draugija, Pozityvistų klubas

Lapkričio 17 d. Molėtų TAU 

Lapkričio 21 d. 17 val. Klaipėdos miesto savivaldybės viešoji biblioteka

Lapkričio 22 d. 15 val. Palangos TAU

Gruodžio 6 d. 18 val. Lietuvos „Žinijos“ draugija, Pozityvistų klubas

Gruodžio 14 d. 15 val. Kauno r. TAU (Domeikava)

Gruodžio 16 d. 13 val. Pravieniškių pataisos namai

 

 

 

 

issetines_sklerozes_seminaras_ 2017.jpg

issetines_20171008_140829.jpg
Seminaro metu vyravo nuoširdi, kūrybiška atmosfera.
Kartu ieškojome pozityvumo teikiamos sveikatos galios

issetines_padeka.jpg

 

 

 

 


plunge_nervu_raumenu_kk.jpg

 

 

 

 

POZITYVUMO PAIEŠKOS IR ATRADIMO PRINCIPAI

Gyvenimo pozityvumo paieška prilygsta aukso ieškotojams.
Jei gyveni ir nesijauti laimingas – vadinasi, negyveni.

Gyvenkime su POZITYVUMO ATRADIMAIS. Jų dar daug neatrasta

 

MĄSTYMAS – TAI DIALOGAS

Oro prognozės principas (Tu turi) Pagal sinoptikų duomenis rytoj, kaip ir šiandien, oro visiems užteks. Kvėpuokite (vadinasi, gyvenkite) laisvai, džiugiai ir visai nemokamai.

 Nebaigtos simfonijos principas

Pirmumo teisės principas (Ateitis – tai mintis)

Ponio principas

Asmens sargybinio principas

Maldos įasmeninimo principas

Ginkluoto ryžtu principas

Šilutės principas

„Ką turi laimingiausieji, turi ir tu“ principas (Jei Tau sunku)

Montenio principas

Trijų emocinių skydų principas

Trijų sėkmių (nekeisti–keisti) principas

Mano reikia principas

Pykčio (vergo) principas (Montenis)

 „Taip ir žinojau“ principas

Žvalgo principas

Muilo burbulų principas

Gerų genų principas

Laiko konvertavimo principas

Vyno neskaitymo principas

 Einšteino principas

Daug mažame principas

Tituluotos kvailystės principas

Žodynėlio principas

 Likimo paramos principas

Aukso ieškotojų principas

 Aukso smiltelės (rožės) principas

Džiaugsmo rezervo panaudojimo principas

„Tankų neplauna“ principas

Kur bagažas?“ principas

Turgenevo principas

Emocijų aritmetikos principas

 

ŽMOGUS – SAVE KURIANTI BŪTYBĖ

Pirmumo teisės principas (Ateitis – tai mintis)

Šiandien dar toks principas

Dvylikto vagonėlio principas

Netobulo pasaulio principas

Pusiau prietaringas principas

Stogdengio principas (Pamąstymai kartu su mąstančiu)

„Dramblys – be namų“ principas

Balos peršokimo principas

„Lietus man“ principas

Ginčo laimėtojo principas

Bėgančio virš vandens principas

Artojo principas

Diktofono principas

Asmens sargybinio principas

Liekanos visumos principas

Dvigubo čia principas

Prakiurusios kameros principas

Rezonanso principas

Reverso principas

Sidabrinių šaukštų principas

Dviejų konstitucijų principas

Atėjo svečias principas (energijos atradimo)

Čia čia skauda principas

Purtyti reikia principas

Vaizdinių įkvėpimo principas

Autošaltkalvio principas

Pianisto rankų principas

Lentos nuvalymo principas

Sokrato principas

Mažos–didelės nuodėmės principas

Napoleono principas

Hiltono principas

T. Edisono principas (sėkmės kasdieniai rūbai)

E. Obrazcovos principas

 Dūžtančių žaislų principas

 Balto lapo stebuklo principas

Buldozerininko žvilgsnio principas

 

GYVENIMAS MOKO

Ligoninėje geriau principas

Don Chose principas

Karališkas principas

Gyvenimo tilto atramų principas

Šiandien (ne) šventė principas

 Laužo užgesinimo principas

Vagono atkabinimo principas

Upės dugno išvalymo principas

 Pašventintų sėklų principas

Antrojo varianto principas

Pripratimo principas

„Mano reikia“ principas

Žilėno principas

Rūpestėlio (antikos piemenų) principas

 

IŠ AUTORINIŲ KNYGŲ

 Einšteino principas (Prisijaukinti stebuklai)

Rachmaninovo principas (Prisijaukinti stebuklai)

Palangos rakto principas (Prisijaukinti stebuklai)

Durys užsidaro principas (pasąmonės) (Prisijaukinti stebuklai)

Termometro principas (Prisijaukinti stebuklai)

Jubiliejinių žvakių principas (Tu vienintelis turi)

Enter-Delete principas (Tu vienintelis turi)

Uždrausto dangaus principas (Tu vienintelis turi)

Įsibėgėjimo principas (Tu vienintelis gali)

Kliūties principas (Jei tau sunku)

Skausmo principas (Jei tau sunku, Dėl savęs, tavęs, nesvetimo)

Laiko vežimo principas (Jei tau sunku)

Talismano principas (Jei tau sunku)

Pažaisk gyvenimą principas (Jei tau sunku)

 Keršto principas (Jei tau sunku)

 Pakelės principas (Jei tau sunku)

Prisiminimų principas (Jei tau sunku)

Maldos principas (Jei tau sunku)

Atmeditavimo principas (Atsisveikinu su depresija)

Antro gyvenimo principas (Atsisveikinu su depresija)

Paryžiaus principas (Atsisveikinu su depresija)

Aūūū principas (Tu vienintelis gali)

Dviejų šulinių principas (Tu vienintelis gali)

Tavo žingsnio principas (Ateitis – tai mintis)

Pirmumo teisės principas (Ateitis – tai mintis)

Žiūriu pro langą principas

Turime tik baseiną principas (Ateitis – tai mintis)

Stebuklo principas (Jei tau sunku)

Vaiduoklių principas (Jei tau sunku)

Baltojo metraštininko principas (Jei tau sunku)

Ugniagesio principas

Miško pirkėjo principas (Pamąstymai kartu su mąstančiu)

Džiaugsmo bangos principas (Prisijaukinti stebuklai)

Nekeisti, ko negalima principas (Pamąstymai kartu su mąstančiu)

„Oi, koks sunkus gyvenimas“ principas (Pamąstymai kartu su mąstančiu)

Dieviškos kūrybos principas

1 proc. turtingųjų principas (Pamąstymai kartu su mąstančiu)

Rankų tirpimo principas (Pamąstymai kartu su mąstančiu)

Aleksandro Grino principas (Pamąstymai kartu su mąstančiu)

Kilmės principas (Pamąstymai kartu su mąstančiu)

Mąstymo – dialogo principas (Pamąstymai kartu su mąstančiu)

Lisabonos principas

Priėmimo-perdavimo akto principas (Pamąstymai kartu su mąstančiu)

Sibiro šamanų principas (Pamąstymai kartu su mąstančiu)

Džiaugsmo bangos principas (Prisijaukinti stebuklai)

Kirtimų principas (Prisijaukinti stebuklai)

Atkovoto kaulo principas (Pamąstymai kartu su mąstančiu)

„Galva – ne skrandis“ principas (Pamąstymai kartu su mąstančiu)

Nemeilės nemeilei principas

Adatos šieno kupetoje principas

Arklių lenktynių principas (Pamąstymai kartu su mąstančiu)

Depresijos dovanos principas (Pamąstymai kartu su mąstančiu)

Džiaugsmomačio principas (Pamąstymai kartu su mąstančiu)

Betvarkės principas (Pamąstymai kartu su mąstančiu)

„Sausumos laivų kapitonai“ principas (Tu vienintelis gali)

Būtinybės principas (Flogistonas....)


 

 

Seminaras Pakruojo suaugusiųjų ir jaunimo švietimo centre (2020-01-09)

pakruojo_20200109_134906_small2.jpg

 

 

Seminaras Panevėžio r. Šilų bendruomenėje (2019-11-04) 

silu_20191104_175226_small.jpg 

 

 

Seminaras Ėriškių bendruomenėje (2018-11-27)

eriskes_20181127_140122m.jpg

PRO ČIČINSKO KALNĄ Į ĖRIŠKIŲ GLĖBĮ

Saulėtą lapkričio 27 dieną Panevėžio rajono švietimo centro kvietimu Ėriškių kultūros centre susitikau su Ėriškių bendruomenės nariais. Šis susitikimas ypatingas tuo, kad pakeliui turėjau progą pasigrožėti garsiu Čičinsko kalnu, ant kurio kartu su Ramygalos vidurinės mokyklos turistų būrelio mokiniais prieš pusę amžiaus teko net nakvoti. Prisiminimai visada praturtina.
Šis seminaras liko įsimintinas dar ir tuo, kad į jį atvyko Ramygalos gimnazijos direktorius Algis Adašiūnas (nuotraukoje – pirmoje eilėje centre). Man visada malonu, kai seminaruose dalyvauja mokyklų vadovai, bet būtent Ramygalos mokytojai mane išlydėjo į kūrybos, pozityvumo, gyvenimo pažinimo kelią...
Viso seminaro metu galėjau pro langą grožėtis atvirukiškais Ėriškių kaimo (norėtųsi rašyti – miesto) vaizdais, jaunatviškos energijos senjorų veidais. Dalinomės mintimis apie gyvenimo energiją, žmogaus energetiką, pozityvumą, apie gyvenimą, kurį kuriame patys.
Deja, kaip žinia, kažkur vis tiek nemažai dar yra piktuoliškų čičinskų.
Matote juos savo tarpe, sėjančius aplink save pyktį - renkime kartu pozityvumo paieškos, meilės gyvenimui seminarus, susitikimus...

 

 

 

Seminaras Švenčionių TAU (2018-11-20)

svencionys_20181120_114036m.jpg

ŠVENČIONIŲ ENERGETIKA

Daug metų Švenčionių miestą tik pravažiuodavau, o lapkričio 20 d. čia likau visai dienai. Rajono švietimo pagalbos tarnybos kvietimu susitikau su mielai nusiteikusiais Švenčionių gyventojais net dviejuose seminaruose. Besidalindami žmogiškąja minčių, emocijų energija ieškojome būdų, kaip pasikrauti gamtos, pasitikėjimo savimi energija, ieškojome teikiančių stiprybės dvasinės energijos šaltinių.
Jei pozityviai nusiteikę pažvelgsite į šią nuotrauką - ir jūs gausite papildomą energetinį impulsą. Sėkmės!
O aš su nauja energija ruošiuosi susitikimui lapkričio 28 d. su Panevėžio rajono Ėriškių bendruomene. Juk Ėriškės visai šalia mano gimtinės...

 

 

Seminaras Alytaus TAU (2018-11-16)

alytaus_tau_20181116_171707m.jpg

KETURI SUSITIKIMAI – ŠIMTAS DRAUGŲ IR TŪKSTANTIS DŽIAUGSMŲ

Šiais metais su pozityviai nusiteikusiais Alytaus Trečiojo amžiaus universiteto klausytojais, vadovaujamais nenuilstamosios Janinos Ingelevičienės, susitikau jau ketvirtą kartą. Tačiau ir dabar – lapkričio 16 dieną – salė buvo pilnutėlė. Kartu bandėme pasikrauti gyvenimo energija, kuri lemia ne tik gerą nuotaiką, bet ir dvasinę bei fizinę sveikatą. Tai ypatingai svarbu mūsų dabartinėmis sąlygomis, kai mus supa įsismarkavęs gyvenimo tempas, kai sėkmė pasiekiama tik turint būtinos tam energijos, kai tenka mokytis bendrauti veikiant konkurencijos dėsniams...
Aš jau ilgą laiką gilinausi į tą aktualią temą, apie tai rašiau knygoje „Pats atsisveikinu su depresija", todėl diskusija vyko remiantis šia knyga, kurios iškart pritrūko. Jei alytiškiai nori skaityti, vadinasi – jie pratęs energetinių minčių paiešką.
Kai susitiksim penktą kartą, neabejoju, kad visi būsime pakilę į dar aukštesnį energetinį lygį.
Iki pasimatymo, pozityvieji alytiškiai. Aš ruošiuosi naujiems susitikimams Švenčionyse, Ėriškėse, stengsiuosi išpildyti kiekvieną bendruomenės, Trečiojo amžiaus universiteto, mokyklos kvietimą.

 

 


 

Seminaras Šakių TAU (2018-01-25)

sakiai_20180125_163623_2.jpg
Tai buvo ne seminaras, ne paskaita,
o tikra pabendravimo šventė, kurioje pozityvumas pats atranda kelią į širdis.
Pirma iš dešinės – kūrybiškiausio fakulteto dekanė Daiva

 

 

 

Seminaras Vilkaviškio kultūros centre (2017-11-20) 

vilkaviskio_20171120_115230.jpg

 

 

 

Seminaras Lazdijų švietimo centre (2017-11-17)

lazdiju_20171117_103254.jpg

 

 

 

Seminaras-diskusija Panevėžio Šiaurinėje bibliotekoje (2017-10-19)

panevezio_biblioteka_20171019_2.jpg
 Miela bendrauti su pačiais pozityviausiais klausytojais

 

panevezio_biblioteka_20171019_1.jpg
Panevėžio Šiaurinės bibliotekos darbuotojos išsaugojo visas mano išleistas knygas,
skirtas vaikams. Stovėdamas prie jų, jaučiausi tarsi būčiau prie savo didžiulės pilies
 

 

 

 

 

Mielas pokalbis su Pasvalio rajono Raubonių kaimo bendruomene
prie vaišių stalo (2017-10-19)

pasvalio_raubonys_20171019.jpg

 

 

 

 

Seminaras-diskusija Kauno r. TAU (Domeikava, 2016-12-14)

tau_20161214_164203.jpg

 

 

 

 

Seminaras-diskusija Palangos TAU (2016-11-22)

tau_palangos_20161122_150439.jpg

 

 

 

 

Seminaras-diskusija Klaipėdos TAU (2016-11-21)

tau_klaipedos_20161121_165909.jpg

 

 

 

 

Seminaras-diskusija Molėtų TAU (2016-11-17)

tau_moletu_img_6813.jpg

 

 

 

Seminaras-diskusija Kaišiadorių TAU (Rumšiškės) (2016-10-31)

tau_rumsiskes_20161031_100546.jpg  

 

 Pravieniškių kolonija (2016-10-31, 15 val.)
Seminaras-diskusija su nuteistaisiais iki gyvos galvos

praveniskes_img_4169_2.jpg

 

 

 

 Pravieniškių kolonija (2016-10-31, 13 val.)
 Seminaras-diskusija

praveniskes_img_4154_2.jpg
 

 

 


Jurbarko TAU mokslo metų atidarymas (2016-10-03)
Seminaras-diskusija „Minčių sveikata – daugiau nei sveikata“

jurbarko_tau_img_6762.jpg


Seminaras-diskusija Elektrėnų savivaldybės viešojoje bibliotekoje (2016-09-29)

elektrenai_20160929_172738.jpg 

 

 

 

 

Pokalbis-diskusija Pagirių Adomo Jakšto daugiafunkciame centre (2016-03-15)

seminaras_img_6034.jpg

 

 

 

 

Seminaras Vilniaus chorinio dainavimo mokykloje „Liepaitės“  (2016-02-17)

liepaite_img_5955.jpg

 

 

 

 

Susitikimas-diskusija Žaslių kultūros centre (2016-01-28)

zalsliai_img_5893.jpgzasliai_img_5894.jpg 

 

 

 

 

Susitikimas su Vilniaus inžinerinio licėjaus jaunaisiais kūrėjais (2016-01-04)

vilniaus_inzinierinis_licejus_img_5861_2.jpg

 

 

 

LR Seimo nario Gintauto Mikolaičio inicijuotas pokalbis-diskusija „Pozityvumas gyvena čia“ Raseinių socialinių paslaugų centre  (2015-12-16)

raseiniai_pc160745.jpgraseiniai_pc160753.jpg

 

 

 

 

 

Seminaras-diskusija Zarasų TAU  (2015-12-11)

tau_img_5796.jpg

 

 

 

 

Seminaras-diskusija Kėdainių suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centre (2015-11-20)

tau_kedainiai_img_5743.jpg

 

 

 

Seminaras-diskusija Šilalės TAU Kvėdarnos filiale (2015-11-17)

tau_kvedarna_2.jpg

 

 

 

Seminaras-diskusija Šilalės TAU Laukuvos filiale (2015-11-17)

tau_laukuva_4.jpg

 

 

 

Seminaras-diskusija Šilalės TAU Bijotų filiale (2015-10-22)

silales_tau_bijotai_img_5697.jpg
Po susitikimo prie kavos

 

 

 

 Seminaras-diskusija Šilalės TAU Upynos filiale (2015-10-22)

silales_tau_upyna_img_5701.jpg


 

 

Seminaras-diskusija Pasvalio TAU (2015-10-20)

tau_pasvalio_img_5677.jpg

 

 

 

Pokalbis-diskusija kartu su Lietuvos „Žinijos“ draugija
Kauno Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos Vitebsko filiale (2015-09-25)

 

tau_kaune_img_5652.jpg

 

 

 

Seminaras-diskusija Utenos TAU (2015-03-09) 

utena_img_4841.jpg

 

 


Seminaras-diskusija Plungės TAU (2014-02-17)

tau_plunges_img_4476.jpg

 

 

 

Seminaras-diskusija Kazlų Rūdos TAU (2014-12-11)

tau_kazlu_ruda_img_4465.jpg

 

 

 

Seminaras-diskusija Mažeikių TAU (2014-10-22)

tau_mazeikiu_dscn0389.jpg

 

 

 

 

Kaišiadorių TAU (2014-10-10)
Seminaras-diskusija „Savivertės galia“. Lektorius J. Laucius
 

kaisiadorys_img_4117.jpg

kaisiadoriu_tau_2.jpg

 

 

 

Jurbarko TAU mokslo metų atidarymas (2014-10-01)
Seminaras-diskusija „Homoterapija: žmogaus rūpestis žmogumi“. Lektorius J. Laucius

tau_jurbarko_img_3801.jpg

 

 

 

 

Seminaras-diskusija Marijampolės TAU (2014-02-17)

Akimirkos iš nuotaikingo seminaro-diskusijos

seminaras_marijamp_20140217_154925.jpgseminaras_marijamp_20140217_162920.jpg

 

 

 

Seminaras-diskusija Kazlų Rūdos TAU (2014-02-17)

Vakarinis seminaras-diskusija

seminaras_kazlu_ruda_20140217_174940.jpgseminaras_kazlu_ruda_20140217_185548.jpg

 

 

 

Seminaras Biržų VšĮ „Pagalbos centras“ (2014-05-14)

seminarai_birzai_img_3197.jpg 

 

 

 

Tarptautinis kasmetinis 37-as psichoterapijos ir klinikinės psichologijos seminaras Vasaros 5 (2014-04-23)

Iš kairės: rašytojas pozityvistas J. Laucius, gydytojas psichoterapeutas A. Alekseičikas, psichiatras R. Remeikis

seminaras_vasaros_5_img_3134.jpg

 

 

 

Seminaras-diskusija N. Vilnios bibliotekoje (2014-04-22)

seminaras_n_vilnia_img_3125.jpg

 

 

 

Seminaras-diskusija „Savivertė – kuriančioji asmenybės vertybė“
Lietuvos edukologijos universitete
(2014-04-14)

seminaras_eu_img_3122.jpg

 

 

 

Seminaras-diskusija Lietuvos „Žinijos" draugijoje kartu su gydytoju psichoterapeutu Aleksandru Alekseičiku
(2014-03-25)

Gimė mintis „Žinijos" draugijoje rengti pastovius „Pozityvistų klubo" užsiėmimus

seminaras_zinija_img_3028.jpgseminaras_zinija_img_3042.jpgseminaras_zinija_img_3066.jpg

 

 

 

 

 

Vilniaus edukologijos universitetas (2013-04-09)

pazymejimas2.jpg

img_2013_1.jpg

  

 

 

Seminaras-diskusija Lietuvos edukologijos universitete (2014-03-20)

seminaras_eu_img_2950.jpg

 

 

 

Vilniaus edukologijos universitetas (2013-03-06)

pazymejimas.jpg

img_1897+.jpg

 

 

 

VšĮ „Unusual Projects" kviečia į Jeronimo Lauciaus seminarą-diskusiją POZITYVUS SAVĘS SUKŪRIMAS

2012 m. rugsėjo 25 d., 18:00-20:00 val., Vilniaus ISM vadybos ir ekonomikos universitete (ISM II-uosiuose rūmuose, 113 aud.) 

img_4007+.jpg

Seminaras-diskusija „Pozityvus savęs sukūrimas". Lektorius J. Laucius

img_4135+.jpg

 

 

 

 

seminaras1.jpgseminaras2.jpg

img_1908_1.jpg
Psichologo A. Alekseičiko pranešimo visi klausėsi susidomėję

img_1905_2.jpg
Vienas iš seminaro pranešėjų Jeronimas Laucius kaupia mintis

 

 

 

 

 

rugiles_straipsnis.jpg

 

 

 


 

Jeronimas Laucius šių ir kitų psichoterapinių knygų autorius:

„Tu vienintelis esi" („Jei Tau sunku"), „Tu vienintelis gali", „Tu vienintelis turi", „Prisijaukinti stebuklai“, „Atsisveikinu su depresija", „Ateitis – tai mintis", „Dėl savęs, tavęs, nesvetimo. Pamąstymai apie dvasinę sveikatą"(gydytojas psichoterapeutas Aleksandras Alekseičikas, prof. habil. dr. Vilija Targamadzė, Jeronimas Laucius).

 

 


tuesi_d.jpgtuvienintelisgali_d.jpgturi_virs.jpgprisijaukintistebuklai_d.jpgdepresija.jpgateitis_tai_mintis.jpgdepresija_2.jpgvasaros_5_1.jpg

 

 

del_saves_taves.jpgneiseik.jpgpamastymai_virs.jpgflogistonas.jpg

susildyk.jpgminciu_klinika.jpg

 

Gyvename kartą, bet kiekvieną dieną, kurią galime pradėti iš naujo.

Einantį kelias pasitinka. Tik ieškantis atranda.

 

 


 

 

 

JERONIMO LAUCIAUS SEMINARŲ METODINĖ MEDŽIAGA

 

zinau_atradau3.jpg

 

 

 

s_psichologine_higiena.jpg

 

 

 

s_kaip_gera_o_varge.jpg

 

 

 

s_sekmes_pasirinkimas.jpg

 

 

 

s_sekmiu_eliminavimas.jpg

 

 

 

 

s_pozityvumas_daugiagalis.jpg

 

 

 

 

 

s_pozityvios_asmenybes_formavimosi_schema_universitetas.jpg

 

 

 

 

 

 

 

s_nuo_minties_iki_sekmes.jpg

 

 

s_nuo_minties_i_liuna.jpg

 

 

s_srautu_saveika.jpg 

I variantas: P ir S vektoriai sutampa tarpusavyje ir su pozityviu gyvenimo tikslu
P+S – laimingas, kuriantis savo gyvenimą žmogus
II variantas: P ir S vektoriai nesutampa
P+(-S) – žmogus su pančiais, neįgalus džiaugtis savo pasiekimais
S+(-P) – sielvartaujantis, kad lieka už sėkmės, gyvenimo pilnaties borto
-P – negatyvios, neveiklios, paklydusios mintys, išprotavimai
-S – paklaidinta (mano) gyvenimo siela. Žmogus paklydęs savo sieloje (jausmuose)
P>S – energingas, uždirbęs tik dirba, automatas, mašina
S>P – silpnas, negalintis realizuoti savęs. Menininkas, kūrėjas, mistikas
III variantas: Neigiamų vektorių suma
(-P)+(-S) – sunkūs, reikalingi kitų pagalbos, paramos žmonės – pavojingi, agresyvūs žmonės. Deja, kartais jie tampa dideliais vadovais
-P – neturėdami proto, puikiai supranta, ką išnaudodami, prie kurio protingo prisišlieję, gali daug laimėti
-S – neturi gėdos, jokių stabdžių, skrupulų 

 

 

 

s_sielos_bankas.jpg

 

 

s_emocijos.jpg

 

 

 

 

EMOCIJŲ VALDYMO PRINCIPAI
1. Laužo užgesinimo principas
2. Degtukų sudrėkinimo principas
3. Vagono atkabinimo principas
4. Karališkas principas
5. Upės dugno išvalymo principas
6. Iššūkio principas
7. Enter principas
8. Delete principas
9. Gyvenimo tilto atramų principas
10. Pelningo gailestingumo principas
11. Grybautojo ant asfalto principas
12. Laiko dovanos pačiam sau principas
13. Auksinių paveikslo rėmų principas
14. Kvietimo į šventę principas
15. Nevykėlio pasigailėjimo principas
16. Didybės nuginklavimo principas
17. Nemeilės nemeilei principas
18. Žvalgo principas
19. Adatos šieno kupetoje principas
20. Muilo burbulų sprogimo principas
21. Judančio vektoriaus principas
22. Keršto kerštui principas
23. Pykčio  pažinimo principas
24. Gerų genų principas
25. „Trigrašio" principas

 

 

VIDINĖS ENERGIJOS KŪRIMO (GENERAVIMO) PRINCIPAI
1. Liekanos visumos principas
2. Termometro principas
3. Mano reikia principas
4. Dvigubo čia principas
5. Einšteino principas
6. Oro prognozės principas
7. Prakiurusios kameros principas
8. Generatoriaus principas
9. Rezonanso principas
10. Reverso principas
11. Maratono bėgiko principas
12. Dešimtas – tai irgi pirmas principas
13. Pirmumo sau teisės principas
14. Pašventintų sėklų principas
15. Palyginimo efekto principas
16. Makedonietiško finišo principas
17. Tikslo modeliavimo principas
18. Antrojo varianto principas
19. Vaizdinių įkvėpimo principas
20. Dvylikto vežimėlio principas
21. Autošaltkalvio principas
22. Keliautojo principas
23. Pianisto rankų principas

 

 

SIELOS INŽINERIJA
I. Emocijų rezonanso dėsnis
Rezonansas (duodantis atgarsį) – reiškinys, atsirandantys virpesių sistemoje, kai ją veikiančios išorinės žadinančios jėgos dažnis ω lygus sistemos savųjų virpesių dažniui ω0.

s_sielos_inzinerija1.jpg

ω0p – pykčio dažnis; ω0n – liūdesio, negatyvumo dažnis; ω0dž – džiaugsmo dažnis 

 

II.  Stiprintuvo dėsnis 

s_sielos_inzinerija2.jpg 

 A1  A2
 Ryto energija  Vakaro energija
 Ryto mintys  Vakaro mintys
 Darbo pradžia  Darbo pabaiga
 Aš prieš susitikimą  Aš po susitikimo
 Prieš skaitant knygą  Perskaičius knygą
 Prieš pamoką  Po pamokos
 Aš – seminaro pradžioje  Aš – seminaro pabaigoje

 

 

EMOCIJŲ VALDYMO VEIKIMO PRATIMAI
1. Startuojančio bėgiko ženklas (aš startuoju – duokite kelią)
2. Energijos impulso ženklas
3. Sveikinu – pasitinku – priimu
4. A. Rubliovo metodas
5. Vagono (minčių) atkabinimas
6. Dovanos gavimas
7. Idėjos apkabinimas
8. Pulso pajautimas
9. Karaliaus poza
10. Aš – ne Atlantas
11. Palaiminimas
12. Valso žingsnis (pakilimas)
13. Valso žingsnis plius (azartas)

 

 

MINČIŲ POVEIKIO PRATIMAI
1. Aš – gyvenu
2. Oro prognozė
3. Vaikystės elementas
4. Mylimas veidas
5. Laukimas plius
6. Palinkėjimas
7. Įkvėpimas
8. Prie veidrodžio
9. Ryžtas (sunkumų kilnotojas)
10. 21 valanda
11. Dabar – prie jūros
12. Artojo metodas 

 

 

TAVO SIELOS BANKO TURTAI
Kiek turi sukaupęs Gyvenimo pozityvų

 1. Mąstau apie gyvenimą, žmones ir save  20 Pozityvų (Pzt)
 2. Man gyvenimas mielas  25 Pzt
 3. Turiu tikslą  30 Pzt
 4. Turiu tikslą, kurio siekiu  40 Pzt
 5. Dienotvarkė ugdo valią  20 Pzt
 6. Pozityvumas – tai energija  30 Pzt
 7. Mano mintis – mano kūryba  50 Pzt
 8. Noriu padėti kitiems  20 Pzt
 9. Noriu ir padedu kitiems  30 Pzt
 10. Mąstau, – vadinasi, mokausi  30 Pzt
 11. Mokytojo žodžiai – vėjas į mano gyvenimo laivo bures  50 Pzt
 12. Knyga – pažinimo šaltinis  30 Pzt
 13. Namai – mano džiaugsmas  20 Pzt
 14. Ieškau savyje gabumų  30 Pzt
 15. Tikiu, kad sugebėsiu dar daugiau  40 Pzt
 16. Sugebu atsikratyti neigiamų minčių  30 Pzt
 17. Baimė – tik saugo mane, o ne gąsdina  20 Pzt
 18. Ateitis – mano likimo draugė  50 Pzt
 19. Turiu kam patikėti savo paslaptis  30 Pzt
 20. Aš toks vienintelis esu  50 Pzt

Suskaičiuok, kiek turi Pozityvų. Tai pati tvirčiausia Tavo gyvenimo valiuta.
Jos niekas negali pagrobti. Išskyrus Tave patį.
Neprasiskolink gyvenimui. Saugok tą dvasios ir viso gyvenimo turtą.
Būk turtingas! Būk pats laimingiausias!

 

 

PASKAIČIUOK, KIEK ESI SKOLINGAS GYVENIMUI?

 1. Būtų gerai, jeigu...  50 Negatyvų (Ngt)
 2. Negyvenu, bet egzistuoju  40 Ngt
 3. Darbas – prievolė  10 Ngt
 4. Aplink vien konkurentai  30 Ngt
 5. Džiaugiasi tokiu gyvenimu tik kvailiai  50 Ngt
 6. Kad man nesiseka – kalti genai  100 Ngt
 7. Prasimuša tik karjeristai  50 Ngt
 8. Esu nepripažintas  20 Ngt
 9. Vėl pasisekė jam, o ne man  30 Ngt
 10. Telaukiu atostogų  20 Ngt
 11. Išmintis – viena kvailystės formų  20 Ngt
 12. Man viskas vienodai atrodo  20 Ngt
 13. Jis mažaraštis, o koks turtingas  30 Ngt
 14. Laimingi būna tik pasakose  10 Ngt
 15. Nesitikėsi gero, mažiau nusivilsi  10 Ngt
 16. Et, tokie dabar laikai...  50 Ngt

Stop! Įsitikinimai, tai mintys, kuriomis pats įtikinai save.
Tu pats pasirinkai gniuždančias, varančias į neviltį, į nesėkmes mintis.
Pakeisk jas į pozityvias, vitališkas mintis.
Keitimo punkto adresas – Tavo siela.

 

 


 

MOKYKLŲ, UNIVERSITETŲ, ĮSTAIGŲ VADOVAMS
Pagal psichikos tyrėjų duomenis per kiekvieno mūsų mąstymo erdvę kasdien pralekia apie 40 000 minčių. Užfiksuotos ir užrašytos, jos sudarytų apie 100 knygos puslapių. Vadinasi, mes kasdien tarsi rašome savo Gyvenimo knygą, kurios patys esame ir autoriai, ir herojai. Todėl atrodytų, kad joje galėtų būti vien sėkmės ir pasiekimai, ryžtas ir pergalės.
Deja, gyvenime būna kitaip. Mus lydi ir mūsų pačių neryžtingumas, nesėkmės, pralaimėjimai ir nusivylimai.
Kurios mintys tampa mūsų pačių savastimi? Kokias mintis mes pasirenkame, užfiksuojame? Kur dingsta tos sėkmę ir gyvenimo pilnatvę lemiančios mintys? Gal mes patys jas ir pradanginame?
Kaip nukreipti tą galingą minčių srautą pozityvumo, sėkmės kryptimi? Nejaugi tai tik išrinktųjų, tų laimingųjų, ryžtingųjų prioritetas? O gal pozityvumas, gyvenimo pilnatviškumas visų mūsų dovana! Juk savo mintis valdome tik mes patys, kiekvienas mūsų. Vadinasi, kiekvienas žmogus gali būti ir laimingas, ir kūrybingas, kasdien atrandantis vis naujus gyvenimo pozityvumo horizontus.
Būti ar nebūti tarp išrinktųjų priklauso tik nuo mūsų pasirinkimo. 
Apie tai ir kalbama gyvenimo pozityvisto Jeronimo Lauciaus seminaruose-diskusijose, kuriuos gali užsisakyti mokyklos, universitetai, įstaigų kolektyvai.

 

 

SEMINARŲ-DISKUSIJŲ TEMOS
(2014 m. kovo 20 d. VEU vykstančio seminaro-diskusijos aprašas)

Programos pavadinimas

Pozityvumo paieška ir kūrimas savyje ir realybėje. Psichologinė higiena – dvasinė sveikata ir energija. Emocinis skydas. Emocijų valdymas.


Programos rengėjas (-ai)
(vardas, pavardė, darbovietė, pareigos)

Jaronimas Laucius, rašytojas-pozityvistas, psichologinių knygų vaikams ir jaunimui autorius.


Programos anotacija
(trumpas programos pristatymas)

Būti pozityviems, ieškoti pozityvumo realybėje ir savyje labai svarbu visiems žmonėms, o ypač mokytojams, kurie turėdami pozityvią vidinę nuostatą lengviau adaptuosis sudėtingose gyvenimo situacijose, skleis mokyklose pozityvumo, kūrybiškumo idėjas, mažins įsigalinčias negatyvumo nuostatas, formuos ieškančias, kūrybiškas asmenybes.
Psichologinė higiena tai kelias nuo suvokimo, kad nežiūrint gyvenimo tempo ir užimtumo, būtina skirti laiko sau, savo mintims, savo jausmams, iki pozityvios kasdieninės savivertės, savianalizės.
Pagal žmogaus psichikos tyrėjų duomenis, kiekvieno mūsų galvoje per dieną pralekia apie 40 000 minčių!
Kas lemia tų minčių atranką, kurios mintys tampa vedančiomis į tikslą, o kurios nulemia mūsų neveiklumą, nusivylimą, neviltį? Mes, ir tik mes, patys galime būti minčių tarnais ar jų valdovais.

Seminare ir bus analizuojamos žmogiškos situacijos, realios mokytojų galimybės rinktis sėkmės, kūrybiškumo kelią, jo vesti savo mokinius.


Programos pagrindimas
(programos aktualumas, reikalingumas)

Kadangi negatyvumas  turi tą ypatybę, kad jis yra dažniausiai pastebimas kaip ir savaime, jis lengviau pasiekia žmogaus sąmonę, ir ima joje dominuoti, todėl būtina jo kompensacija pozityvumu, kurio aktualumas, didėjant negatyvumo sklaidai (komercinėje žiniasklaidoje, dėl ekonominio nuosmukio ir socialinės atskirties ir t. t.), tampa dar svarbesnis.
Emocinis skydas tai vidinių nuostatų formavimas, pasirengimas pasitaikančių realių neigiamų situacijų įveikimui.

Tos vidinės nuostatos, susiformavusios seminaro metu, padės mokytojams analizuoti realias gyvenimo situacijas, jose atrasti pozityviąją pusę, kurti kūrybiškumo atmosferą.


Programos tikslas ir uždaviniai

Programos tikslas – ieškoti būdų kaip atskleisti savo vidines jėgas, pasitikėjimą savimi, susikurti pozityvią vidinę nuostatą ir ja kompensuoti aplinkos, žmonių, savo paties negatyvias emocijas, kartu tai pozityviai, emocionaliai perteikiant jas ir mokiniams.


Programos tikslinė (-ės) grupė (-ės)
 (pažymėti x)

 Ikimokyklinio ugdymo mokytojai

x

 Priešmokyklinio ugdymo mokytojai

x

 Pradinio ugdymo mokytojai

x

 Bendrojo ugdymo mokyklų dalykų mokytojai
(nurodyti dalyką)  .....................................

x

 Mokyklų vadovai, jų pavaduotojai ugdymui, ugdymą organizuojančių
skyrių vedėjai

x

 Specialiojo ugdymo pedagogai

x

 Profesinio rengimo mokytojai

x

 Neformaliojo vaikų švietimo mokytojai

x

 Mokyklų bendruomenės, komandos

x

 Kita (-os) (nurodyti) ..................................

x


Programos tikslinės (-ių) grupės (-ių) pasirengimas, kad būtų sėkmingai įgyvendinta Programa (jeigu numatyta pagal Programą) (pildoma, jei programos keliamo tikslo, uždavinių pasiekimui reikalingas tam tikras dalyvių pasirengimas, kad programa tenkintų tam tikros dalyvių grupės poreikius)

 Kompetencija

Vidinis noras, siekis tobulėti

 Praktinės veiklos patirtis

 


Programos turinys, trukmė, naudojami mokymo(si) metodai (būdai)

Eil. nr.

Veiklos turinys (temų pavadinimai)

Teorinio darbo trukmė (min.)

Praktinio darbo trukmė (min.)

Savarankiško darbo trukmė (min.)

Mokymo(si) metodai (būdai)

1.

Įžanga. Problemos aktualumas. Pozityvumas - minčių sveikata. „Pozityvios asmenybės formavimosi schemos" nagrinėjimas. Realybės ir savęs (Aš) vertinimas. Sąvokų „Aš esu...", „Aš galiu..." ir sąvokų „Mano įsitikinimu aš esu...", „Mano įsitikinimu aš galiu..." skirtumų suvokimo prasmė.

30

15

 

Paskaita grupėje,
diskusija

2.

Schemos „Nuo minties iki sėkmės" nagrinėjimas. Pagal žmogaus psichikos tyrėjų duomenis, kiekvieno mūsų galvoje per dieną pralekia apie 40 000 minčių! Kaip vyksta minčių atranka, kaip jas įtakoja išankstinės nuostatos, mūsų vidiniai įsitikinimai. Tos schemos taikymas mokinių skatinimui  jų savianalizei, vidinių jėgų atskleidimui. Minčių fiksacija. Praktinis kelių nuo minties iki pasiekimo modeliavimas.

30

15

 

Paskaita grupėje,
diskusija 

3.

Emocijų valdymas. Pokalbis pagal schemas „Mes valdome emocijas. Emocijos valdo mus", „Gyvenimo kokybės pasirinkimo schema", „Sielos (emocijų) banko diagrama". Sielos „inžinerija". Rezonanso dėsnis (grafikas). Įsitikinimas – tai mintis, kuria esi patikėjęs.

30

15

 

Paskaita grupėje,
diskusija 

4.

Žmogaus individualumo ir kūrybiškumo atskleidimas (pagal knygas „Ateitis tai mintis", „Tu toks vienintelis esi", „Tu vienintelis turi", „Tu vienintelis gali" ir kt. Ponio sindromas - savęs sumenkinimas palyginus su „autoritetu".

Gyvenimiškų situacijų, nuvedusių į depresiją, analizė pagal knygas „Atsisveikinu su depresija" ir „Dėl savęs, tavęs, nesvetimo" (Aleksandras Alekseičikas, Vilija Targamadzė, Jeronimas Laucius). Pozityvios išvados, taikytinos kasdieniniame mūsų gyvenime.

30

15

 

Paskaita grupėje,
diskusija

5.

Pozityvumo testai. Jų panaudojimas mokinių savianalizei ir saviugdai. Lentelių „Tavo sielos banko turtai" ir „Paskaičiuok. Kiek esi skolingas gyvenimui", „Tavo pozityvumo testas" analizė ir jų interpretavimas.

15

30

 

 Paskaita grupėje,
diskusija

6.

Klasės emocijų valdymas. Reakcija į „Jonuko" išdaigas. Mokytojų emocinis skydas. Humoro injekcija. Seminaro rezultatų aptarimas ir diskusija. Pozityvumas kūrybiškumo generavimas. Pozityvumo pasidalinimas tarp seminaro narių.

25

20

 

 Paskaita grupėje,
diskusija 


Numatomas Programos rezultatas
(nurodant sukurtą produktą / atliktą užduotį / įgytą (-as) ir / ar patobulintą (-as) kompetenciją (-as)) (remiantis PEDAGOGŲ KVALIFIKACIJOS TOBULINIMO KONCEPCIJA 2012-05-30 NR. V-899)

Įgytų pozityvių žinių praktinis panaudojimas profesinėje veikloje


Mokomoji medžiaga
(svarbiausi informacijos šaltiniai, rengiant programą, gali būti: knygos ar kiti leidiniai, internetinė informacija (nurodant internetinį puslapį bei jo žiūrėjimo laiką)

Eil. Nr.

Veiklos (temos) pavadinimas 

Pateikimo forma (pvz., skaidrės)

1.

Pozityvumo paieška

Internetinėje svetainėje www.tryszvaigzdutes.lt


Programos lektoriaus (-ių) kvalifikacija ir kompetencijos
(reikalingos sėkmingam Programos įgyvendinimui)

20-ies metų kūrybinė patirtis (pozityvumo tema knygų serijoje „Tu vienintelis...", „Tavo sėkmės kelias" ir kt.), dalyvavimas praktinėse žinomo psichoneurologo A. Alekseičiko seminaruose (parengtos ir išleistos knygos „Atsisveikinu su depresija", „Dėl savęs, tavęs, nesvetimo" (Aleksandras Alekseičikas, Vilija Targamadzė, Jeronimas Laucius), bendravimas mokyklose, renginiuose, seminaruose, Humanistinės pedagogikos asociacijoje.


Programos įgyvendinimo kokybės užtikrinimas
(grįžtamasis ryšys, stebėsena)

Bendravimas leidykloje, interneto svetainėje www.tryszvaigzdutes.lt, langelis „Seminarai-diskusijos", kur bus nuolat rašoma naujomis temomis, el. p. gyvpozityvistas@gmail.com

 
 
 
     
 

UAB „Trys žvaigždutės"
Kalvarijų g. 134-42, LT-08209 Vilnius, tel. +370 687 75147
El.p. JeronimasL@gmail.com