2024-05-21, Antradienis
En   Ru  
APIE MŪSŲ VEIKLĄ
Leidyklos vadovas-rašytojas
УКРАIНА. Повстання робoтів
KNYGA-ALBUMAS
GYVYBINĖ ENERGIJA
IŠLEISTA GEGUŽĘ
ATMINIMO MEDIS
AR JAU LAIKAS ŠOKTI PRO LANGĄ?
TAI, KO NEPASAKO PSICHOLOGAI
LIKIMINĖS INFORMACIJOS PANAUDOJIMAS
PASVEIK GYVENIMU. SEMINARAI
LIKIMINIAI ŽENKLAI
Egoterapiniai sveikatingumo energetikos kursai
IŠSIKALBĖJIMO TERAPIJA
KOKS BŪSI RYTOJ? FB. KTV plius
NORŲ IŠSIPILDYMO DĖSNIS (FEP)
LAO SIUNIO SVEIKATINGUMO GYVYBINĖ ENERGETIKA
Energetiniai negatyvumo valymo kursai
Egoterapija. Autohipnozė
Energetiniai seminarai ne tik abiturientams
KNYGYNĖLIS
Knygos darželinukams, pradinukams
Aleksandras Alekseičikas... Dėl savęs, tavęs, nesvetimo
Eksperimentinis seminaras. Alytaus TAU
2024. Bendruomenės
VAISTAŽODŽIAI
Kapas jūroje. Kur dingo ES?
Vievis. Renginiai. Susitikimai
Kontaktai
     
  Naujas skyrelis „LIKIMINĖS INFORMACIJOS PANAUDOJIMAS“
Lao Siunio sveikatingumo gyvybinė energetika

GYVYBINĖS ENERGETIKOS SVEIKATINGUMO KURSAI 

Nuolat veikiantys Energetiniai sveikatingumo kursai padeda sustiprinti žmogaus energetines fizines ir sveikatingumo galias, kurių dėka sutelkiamos galimybes pačiam organizmui įveikti negalavimus, paleisti atnaujinančias energetines „Restart“ programas, paveikti net atjaunėjimo ir kitus energetinius procesus.

Šių kursų metu, naudodamiesi Lao Siunio vienu pagrindiniu energetinio sveikatingumo principu, kad stuburas valdo visus vidaus organus, suteiksime jo energetiniams ryšiams generuojantį veiksmingą energetinį sveikatingumo poveikį, darantį visapusišką įtaką visiems gyvybiniams procesams.

 

Suderinus nuotolinio ar kontaktinio būdo (laikantis galiojančių reikalavimų) susitikimo laiką ir apmokėjus už kursus, pirmo susitikimo-pokalbio metu išdėstomi visi praktiniai principai ir metodika, o vėliau mėnesio laikotarpyje be papildomo apmokėjimo nuolat aptariame, detalizuojame, tiksliname taikomų principų veiksmingumą, siekiame geriausio rezultato.
Kursų kaina 50–180 Eur. Kartu gali prisijungti ir šeimos nariai, artimi draugai.
Rekvizitai apmokėjimui pagal sąskaitą-faktūrą žr. skyrelyje „Kontaktai“. Tel. 8 687 75147, galite parašyti el. p. 
JeronimasL@gmail.com

 

 

 

 

 

KOSMOLOGINIAI LAO SIUNIO ENERGIJOS PAKROVIMO KURSAI

Jau gimdamas žmogus gauna ne tik reikalingą gyvenimo energijos kiekį, bet ir galimybę tą prigimtinę energiją pakrauti, nes darbas, rūpesčiai, tempas nuolat ją iškrauna.

Daugiau energijos sunaudodamas, nei ja pasikraudamas, žmogus lieka be energijos,  alina savo sveikatą, jam sunku realizuoti save,  dirbti, bendrauti su aplinkiniais. Nesustabdžius šio proceso, žmogus gali patekti net į depresinę būseną, kuri sąlygoja dar didesnius dvasinius bei fizinius energetinius praradimus. Siaučiant pandemijai, tie procesai įgauna dar žalingesnį pagreitį.

Kinų energetinis magistras ir srautinis kosmologas Lao Siunis daug metų kūrė ir tobulino žmogaus veido kosmologinių energetinių  ženklų ir kodų metodiką, pagal kurią kiekvienam žmogui  galima nustatyti jo energetinių srautų poveikio veiksmingumą, atlikti jų korekcijas, atskleisti individualizuotas energetinių kodų ir ženklų kosmologines  galias. Taikydamas šį metodą jis padėjo daugeliui žmonių atkurti prarastą energiją, atgauti sveikatą, atskleisti naujas savo galimybes. Nustatyta, kad gyvybinės energijos trūkumas yra viena didžiausių šiuolaikinio žmogaus problemų.

Gavęs Lao Siunio pritarimą ir palaiminimą naudotis jo perduotais man energetiniais kosmologiniais  metodais, vedu individualizuotus gyvybinės energijos pakrovimo, energetinių kanalų, likiminių kosmologinių srautų koregavimo bei atstatymo kursus.

Pagal veido energetinius kosmologinius (EK) taškus nustatau, kur gali būti užstrigęs energetinis kanalas, kaip energetinių kodų pagalba priimti ir rezonuoti gyvybinę kosmologinę energiją.

Dėl kursų pravedimo nuotoliniu būdu tikslingumo ir laiko tel. 8 687 75147, el. p. JeronimasL@gmail.com

Kursų kaina 50 Eur. Apmokėjimas pagal sąskaitą-faktūrą

 

 

 

 

 

KOSMOLOGINIAI LAO SIUNIO DANGAUS ENERGETINIO PALAIMINIMO SEANSAI

„Dangus – tai Visatos energetinė šventovė", – teigia kinų energetinis kosmologas Lao Siunis. Kosmologinė Dangaus energija yra gyvybinė, generuojanti energingumą, sveikatingumą energija ir perduodanti reikalingą visiems gyvenimo siekiams likiminę substanciją.

Pozityvių nuostatų, darnos ir harmonijos principų besilaikantis žmogus nuolat gauna tą kosmologinę energiją ir gyvena sveiką, laimingą, prasmingą sau ir gamtai gyvenimą. Tačiau mūsų negatyvios, ardančios harmoniją mintys ir veiksmai iškraipo, transformuoja tą energiją, kuri tampa jau nenaudinga, klaidinanti, galinti net susargdinanti žmogų.

Prisijungti prie kosmologinės likimo energijos, atstatyti energetinį sveikatingumą, sustiprinti likiminę globą padeda kosmologiniai Lao Siunio Dangaus energetiniai palaiminimai. Asmeniškai gavęs Jo  kosmologinę įkrovą ir raktinę metodiką iki rugsėjo 15 d. nemokamai atlieku kasdien po 3 kosmologinius Lao Siunio Dangaus energetinio palaiminimo seansus.

Po rugsėjo 15 d. pagal Lao Siunio nuostatą seansai mokami: 3 seansų kaina – 30 Eur

Registracija-intencinis pokalbis: tel. 8 687 75147, el. p. JeronimasL@gmail.com


 

 

 

 

KAS NEBANDO, TAS IR LIKIMO PERGALES ATIDUODA KITIEMS. Lao Siunis

Kursų metu:

Pagal žmogaus veido kosmologinius energetinius ženklus nustatomos galimybės sustiprinti vidinius energetinius kanalus, sumažinti jų energetinę varžą. Tai atstato gyvybinę, sveikatingumo energiją.     

Pasiruošimas energetiniam priėmimui (Vakaro energija).

Energetinė indukcija (Nakties energija).

Likiminių kosmologinių srautų priėmimas ir rezonavimas.  (Dangaus energija).

Likiminių ženklų budinčioji energetika.

Suteikiama:

Bendroji pozityvumo energetika.

Metodinė literatūra. 

 

 

MES JUMS PADĖSIME IŠLEISTI SAVO KNYGĄ. TAI LABAI PAPRASTA

Vienose knygose paliekame savo mintis, kitose – profesinę informaciją, trečiose – kūrybinius bandymus. Jos visos vienaip ar kitaip vertingos, kažkam reikalingos.

Tačiau žmogaus gyvenimo prasmės atžvilgiu pačios vertingiausios yra paprastos knygos su savo, šeimos narių, tėvų, giminių nuotraukomis, su trumpais jų aprašymais. Tai ir yra tarsi ŠEIMOS GYVENIMO BIBLIJA.

Juk čia ilgiems amžiams išliks užfiksuoti  jūsų visų gyvenimo momentai, veidai. Kompiuterinėse laikmenose visa tai dingsta greitai ir visam laikui.

Mes  užgyvename tai, ką turime ir tai, ką paliksime savo anūkams, proanūkiams, giminių giminėms...

Kai kas galvoja, kad knygos išleidimas – tai kažkoks ypatingai sunkus darbas, kad mano gyvenimas nevertas, kad geriau liksiu niekam nežinomas.

Knygą išleisti nei brangu, nei sunku. Ištraukite iš spintų, komodų gal net nuo jaunystės laikų nevartytų fotonuotraukų albumų, patogiai įsikūrę prie stalo atverskite juos, ir prieš jūsų akis atsiskleis nuostabi praeities romantika, sugrįš netikėti prisiminimai, lyg gyvi atgis užmiršti veidai. Mieli prisiminimai – tai minčių ir jausmų vitaminai, tai nauja gyvenimo energija, kuri šiuo metu taip reikalinga. O atgaivinus save praeities šaltinių gaiva daugeliui savaime kils idėja paprastais žodžiais aprašyti savo išgyvenimus, užfiksuoti juos popieriuje ar kompiuteryje.

Tai ne tik prasmingas darbas, dvasinės energijos sustiprinimas, bet ir pusę darbo knygos išleidimui. Belieka ateiti į leidyklą.

Mūsų leidykla „Trys žvaigždutės" padeda, pataria visais leidybiniais, kūrybiniais klausimais, yra išleidusi jau ne vieną  knygą, vertą Šeimos gyvenimo biblijos vardo.


 

 

 

 

KOKS TAVO SVEIKATPINIGIŲ KURSAS?

Nuolat gaunu vis daugiau laiškučių, telefono skambučių. Nemažai besikreipiančiųjų skundžiasi, kad jie, nors ir rūpinasi savo sveikata, tačiau tai sunkiai sekasi, menkai tepadeda ir dietos, ir mankštos, kad visi geri patarimai lieka tik patarimais be jokių rezultatų.

Savaime suprantama, sunku atsakyti visiems bendrai, juk kiekvienas žmogus  turi savo individualumą, savo mąstyseną, visą savo vertybių sistemą. Tačiau bendraudamas su savo pašnekovais atradau vieną bendrą bruožą, bendrą probleminį vardiklį. Tai padėjo ne tik man rasti logika grįstą kelią į problemos sprendimą, bet ir pagelbėjo tiems, kuriems tai pavyko perteikti individualių pokalbių metu.

Kaip žinia, kiekvienas, tiek fizinis, tiek protinis darbas turi savo vertę ir piniginę išraišką. Vadinasi, ir visa protinė veikla, nukreipta į sveikatos išsaugojimą, į sveikatos gerinimą, turi konkrečią prasmę, vertę, kuri gali būti išreikšta tokiu būdu uždirbtų pinigų kiekiu. Tie pinigai vadinami Sveikatpinigais. Tai patys vertingiausi pinigai, jie vertingesni ir už eurus, ir už auksą, ir už visus lobius.

Deja, Sveikatpinigius, kaip ir bet kokią kitą valiutą, reikia ne tik uždirbti, bet ir realiai suvokti to viso darbo procesą. Štai čia ir prasideda problemų problemos. Žmogus žino, kad kirsti medžius, statyti namus, vairuoti autobusą, sodinti bulves yra darbas, už kurį priklauso atlyginimas doleriais, eurais ar kokiais zlotais.

Pirmas žmones skaičiuoti Sveikatpinigius išmokė prancūzų psichologas Šarlis Latenjė. Jo pacientai greitai suvokė, kokią naudą jie gali turėti savo sveikatos sąskaitose nuolat kaupdami Sveikatpinigius, galėdami už juos įsigyti naujų galimybių, sveikatos lobių. Net tie, kuriems anksčiau jis negalėjo padėti, kad jie įsijungtų savo energetinius srautus, be kurių neįmanomas dvasinės stiprybės kelias, ėmė rinkti, „uždirbinėti" Sveikatpinigius, tapo tikrais sveikatos turtuoliais.

Pasinaudodami Š. Latenjė principu: „Viskas, kas sudėtinga – nereikalinga, o viskas, kas reikalinga yra paprasta", pabandykime paprastai ir vaizdžiai suprasti, kas yra tie Sveikatpinigiai, kaip jie uždirbami.

Kiekvienas pozityvus noras, veiksmas, kiekviena pozityvi, gera mintis ir yra tas darbas, kuris pelno Sveikatpinigius. Kaip ir bet kuriame darbe uždirbta suma priklauso nuo dirbančiojo kategorijos ir nuo darbo laiko. Belieka imtis aritmetikos, sveikatos gyvenimo aritmetikos.

Pirmiausia reikia paskaičiuoti, kiek laiko per dieną skiriate sau, mintims apie save, kaip žmogų, kaip Dievo kūrinį. 1 valanda lygu 10 Sveikatpinigių, 2 valandos – 20 Sveikatpinigių ir t. t.

Jei apie save galvoji su meile – Sveikatpinigių suma dvigubėja.

Pozityviai galvoji ne tik apie save, bet ir apie artimus žmones – 1 valanda lygu 20 Sveikatpinigių...

Geriesi gamta, rytu, klausaisi muzikos – 30 Sveikatpinigių.

Skaitai tikrą knygą apie gyvenimą, kūrybą, meilę (pvz. Vaistažodžiai) – 50 Sveikatpinigių.

Jautiesi įsimylėjęs – 100 Sveikatpinigių...

Tęskite, tęskite... Sudarykite savo asmeninę Sveikatpinigių banko sąmatą, nesibaiminkite, kad kažkas įsilauš į jūsų sąskaitas ir išgrobs sąžiningai uždirbtą turtą. Taip kartais tepasitaiko tik mūsų žemiškuose bankuose, o Jūsų Sveikatpinigiai saugomi jokiems grobėjams nepasiekiamuose Dangaus bankuose.

Ir netaupykite tų savo lobių. Atvirkščiai – švaistykite juos į visas puses, dalinkitės jais ir su draugais, ir su priešais. Kuo daugiau dalinsitės, tuo jūsų  Sveikatpinigių tik daugės. Būkite turtingi! Būkite kas dieną vis turtingesni!

Tai kur gi tie sveikatos turtuoliai, paklausite manęs? Juk aplinkui matote daug dvasinių beturčių, ligotų, depresuotų, net ieškančių savanoriškų kelių į ten, kur nebereikia jokių psichoterapijų, jokių Sveikatpinigių... O gerai pažiūrėjus ir jūsų pačių kišenėje, atsiprašau, sieloje, kur uždirbami tie Sveikatpinigiai, tuštoka, nors tarsi ir susitinkate su savimi, ir ryto kavą su malonumu išgeriate, ir meilės jausmai dar ne visai išblėsę... Tai kas gi grobia tą mūsų turtą?

Į tuos  Sveikatpinigius kėsinasi, juos be gailesčio grobsto tik vienas plėšikas – tai pats žmogus. Tas pats, kuris taip sunkiai  uždirbo, tas pats žmogus ir išgrobsto. Kartais net visą savo turtą. Ir lieka, kaip sakoma, ant ledo.

Jei jau kalbamės konkrečiai, tai ir tuos Sveikatpinigių grobikus įvardinkime, pabandykime kiek galima tiksliau apibūdinti jų galią ir dydį.

Tų šventvagiškų plėšikų vardas – Niaurai. Jie taip pat gaminami sieloje, tiksliau, jos tamsumoje. Išlaikykime lygybės principą, ir taip pat bent apytiksliai sudarykime tą niauriąją aritmetiką, kad lengviau būtų išsaugoti brangiausius  Sveikatpinigių turtus.

Esi be nuotaikos (tai emocinė tinginystė, nuotaiką reikia užsidirbti) per valandą „pagamini" 10 Niaurų, per parą – 240 Niaurų, o per gyvenimą – jau milijonai... Kiekvienas Niauras „praryja" po Sveikatpinigį, milijonas Niaurų kėsinasi į milijoną Sveikatpinigių, kurių nei sieloje, nei Dangaus banke nėra. Žmogus ima skolintis iš antidepresantų, alkoholio, narkotikų...

Pyktis, pavydas, baimė,  nepasitenkinimas savimi, darbu, šeima,  pasauliu – tie ir kiti Sveikatpinigių grobikai ištuština ne tik gyvenimo džiaugsmu, meile uždirbtus sielos lobius, bet ir sujaukia mintis, sunaikina gyvenimo energiją, žmogų paverčia silpnučiu, bejėgiu, net pasigailėjimo ir pagalbos vertu ligoniu.

Geriausia pagalba – prevencija: suskubti padėti žmogui dar jam neįsiskolinus gyvenimui, nenugrimzdus į sielos tamsumas, dar neišnaudojus, dar išsaugojus Sveikatpinigių teikiamą energiją, sveikatą, meilę sau, žmonėms, gyvenimui.

Didžiausias tos pagalbos šaltinis yra pats žmogus – jo mintys, požiūris į save ir į gyvenimą, jo noras jaustis lygiaverčiu su kitais, su pačiais iškiliausiais žmonėmis, jaustis savo paties gyvenimo kūrėju. Tačiau, deja, ne visada ir ne visiems tai pavyksta.

Todėl būtina ieškoti ir kitų pagalbos šaltinių. Tą pagalbą gali suteikti pozityviai nusiteikę, gero linkintys žmonės, bendravimas su jais, naudingi ir reikalingi, turintys  pozityvumo energijos pokalbiai bei tekstai.

Apie tai dažnai kalbuosi seminaruose, individualiuose pokalbiuose. Ne kartą įsitikinau tų pokalbių prasmingumu. Juk gyvendami negatyvumo, Niaurų apsuptyje ir nebandydami iš to išsivaduoti, mes sumokame savo dvasinės ir fizinės sveikatos sąskaita, kurią būtina nuolat papildyti  energetiniais Sveikatpinigiais.

Visiems nusiteikusiems būti sveikatos, energijos turtuoliais linkiu sėkmės ir gyvenimo džiaugsmo.

Mane surasti lengviausia tel. 8 687 75147, registruotis individualiems pokalbiams – el. p. JeronimasL@gmail.com. Susitikime ir https://www.facebook.com/jaronimas.laucius

Visad Jūsų –
Jeronimas Laucius,
lektorius, rašytojas pozityvistas

 

 

 

 

 

INTERVIU ŽINIASKLAIDAI                                

Sakoma, kad viščiukai skaičiuojami rudenį, tad po vasaros atostogų verta ne tik permąstyti, kas nuveikta, bet ir tarsi iš naujo pradėti naują darbų, veiklos etapą. Visiems sugrįžus prie rudens problemų, ieškant galimybių, kaip geriau adaptuotis prie pandeminių sąlygų, paprašėme savo mintimis pasidalinti su nuolatiniu mūsų autoriumi Jeronimu Lauciumi.

Jūs esate ir leidėjas, ir rašytojas, ir energetinių seminarų vedėjas. Dabar ypatingai turėtumėte generuoti ir naujas idėjas, naujus energetinius atradimus, juk šis ruduo paženklintas ne tik neįprastais karantininiais draudimais, bet ir žmonių emociniais pokyčiais. Kaip jums, jūsų skaitytojams, klausytojams sekasi atlaikyti tas likimines permainas?

Pradėsiu nuo to, kad mano įkurta leidykla „Trys žvaigždutės" gyvuoja jau bemaž tris dešimtmečius. Per tą laiką patyrėme ir skaitytojų, autorių aktyvumą, ir nutolimą nuo knygos kaip kultūrinio, kūrybinio žmogaus saviraiškos šaltinio. Tačiau šiuo metu karantininiai debesys gal padėjo atskleisti žmonių vidines saulutes, nes paskutiniu metu padaugėjo norinčių išleisti savo autorines, šeimos, asmeninių prisiminimų knygas. Karantinas, lyg koks griežtas, bet teisingas „lektorius" priminė, kad nesame amžini, kad įamžinti knygoje savo ir artimųjų mintis, nuotraukas yra vienas gražiausių viso gyvenimo įprasminimo būdų.

Prieš pat rugsėjį pridavėme spaustuvėms net kelias per vasarą parengtas knygas. Tai politinio kalinio Vinco Laukevičiaus prisiminimai „Nesuvestas su likimu balansas", „Lietuvos energetika, VIII tomas". Ypač džiaugiamės Alytaus trečiojo amžiaus universiteto knyga „Bendravimu naujai įprasmintas gyvenimas". Taigi, visą rugsėjį švęsime tų knygų pristatymus, lauksime naujų autorių.

O kokias temas gvildenate savo seminarų metu? Kaip jose atsispindi šiandieninės mūsų situacijos?

Kadangi mūsų leidyklos brandus kolektyvas pilnai savarankiškai, kokybiškai ir  su meile  parengia į leidyklą atėjusių autorių knygas, todėl aš vis daugiau laiko galiu skirti energetiniams seminarams, individualiems kursams. Ir anksčiau stengiausi savo klausytojus įkvėpti energetinių galių paieškoms, skatinti atskleisti vidines galimybes. Daug patirties įgavau bendraudamas su žinomu gydytoju psichoterapeutu Aleksandru Alekseičiku ir jo gydomais pacientais. Įsitikinau, kad daugelį žmonių į depresiją, į nesugebėjimą adaptuotis prie besikeičiančių situacijų nuveda abejingumas sau, nedėmesingumas aplinkos pokyčiams, kurie iš esmės turėtų mobilizuoti žmogaus energetines savybes. Tai, kad mes daugiausia iš ES šalių naudojame antidepresantų, o paskutiniu metu, pasak farmacininkų, jų paklausa dar padidėjo, vaizdžiai pasako, jog esama prevencinė sklaida yra nepakankama, formali, vykdoma nedaugelio pasišventusių entuziastų.

Todėl šalia esamų paklausių ir veiksmingų „Negatyvumo  valymas", „Restart" ir kitų temų ieškojau naujų kelių, kaip energetiškai padėti žmogui, kuriam kiti būdai yra mažai efektyvūs. Man padėjo asmeninė pažintis su kinų energetiniu magistru ir srautiniu kosmologu Lao Siuniu. Gavęs Jo pritarimą ir palaiminimą naudotis Jo perduotais man energetiniais kosmologiniais  metodais, vedu individualizuotus gyvybinės energijos pakrovimo, energetinių kanalų, likiminių kosmologinių  srautų atstatymo, energetinio sveikatingumo kursus.

Lao Siunis teigia, kad daugelis žmonių yra paveikti negatyvios informacijos, aplinkinių pykčio, pavydo, o tai žalingai deformuoja jų energetinius laukus, žmogui tampa sunku susigyventi ir su realybe, ir net su pačiu savimi. Vienas efektyviausių būdų padėti tokiam žmogui yra Dangaus energetinis palaiminimas pagal Jo atrastą metodiką.

Palaiminimas yra viena mūsų kasdienybės dalis. Motinos laimina savo vaikus, išvykstančius iš namų į tolimą kelią, jos kasdien linki jiems sėkmės ir ilgai nematydamos jų. Be tėvų palaiminimo  jaunieji negalėdavo vesti. Praktikuojantys katalikai kaskart sėsdami prie stalo laimina duoną, maistą. Mus laimina pamaldų metu kunigai, vyskupai, net  Popiežius.

Mane labai jaudina, kai pats Popiežius, turėdamas Šventąją galią, kreipdamasis į tikinčiuosius, prašo jų pasimelsti už Jį...

„Dangus – tai Visatos energetinė šventovė", – teigia Lao Siunis. Kosmologinė Dangaus energija yra gyvybinė, generuojanti energingumą, sveikatingumą ir perduodanti reikalingą visiems gyvenimo siekiams likiminę substanciją.

Už kosmologinius Dangaus energetinius palaiminimo seansus gaunu daug padėkų. Todėl noriu, kad apie tai sužinotų kuo daugiau žmonių. Šiais laikais net paprastą gerą žodį retai girdime, o jo labiau palaiminimą, energetinį Dangaus palaiminimą.

O kaip praktiškai tai atliekate? Juk dabar ribojami kontaktai, būtina laikytis griežtų karantininių reikalavimų.

Su norinčiais gauti kosmologinius Lao Siunio Dangaus energetinius palaiminimo seansus aš turiu pasikalbėti telefonu, užduoti jiems keletą klausimų. Mano telefonas 8 687 75147 atviras visiems ir visomis dienomis nuo 9 val. iki 17 val.  Seansai  vyksta tris vakarus iš eilės. Dangaus palaiminimo energija perduodama Dangaus reflektavimo principu, o juk tas pats Dangus yra ir virš manęs, ir virš gaunančiojo Dangaus palaiminimą, kur tas žmogus bebūtų.

Su  energetinių Lao Siunio sveikatingumo kursų dalyviais aš turiu susisiekti Skyp‘u, Messenger‘iu ar Zoom‘u, man būtinai reikia matyti žmogaus veidą, nes tik pagal veido energetinius kosmologinius (EK) taškus galima nustatyti, kur yra užstrigę energetiniai kanalai, kaip energetinių kodų pagalba priimti ir rezonuoti gyvybinę, sveikatingumo kosmologinę energiją.

Aš sveikinu kiekvieną žmogų, kuris visais būdais ieško gyvybinės energijos, dvasinės bei fizinės stiprybės, kuris, nepriklausomai nuo amžiaus, sveikatos stovio kiekvieną dieną siekia gyventi kuo pilnavertiškesnį, kupiną energijos gyvenimą.

Jeronimas Laucius –
energetinių seminarų lektorius, Lao Siunio kosmologinių metodų taikytojas

 

 

 

 

ATRASK PALAIMINIMO STEBUKLĄ

Neprarask gyvenimo energijos. Be jos dingsta ir gyvenimo grožis, be jos dingsta ir gyvenimo prasmė.

Neprarask gyvenimo šviesos. Laikyk ją širdyje. Pripratus prie tamsos, šviesos gali ir nebereikėti.

Neprarask ryšio su likimu. Kaip ir laiškas be adreso, jo ženklai tavęs jau nepasieks, nepalaimins Tavęs.

Neprarask vilties. Ji, kaip švyturys, neleis Tau paklysti gyvenimo kelionėse, nuves Tave į pačius nuostabiausius uostus.

Neprarask savęs. Net pavojingai supanašėjęs su kitais, pasilik bent dalį savo minčių, savo jausmų, savo regėjimo.

Neprarask palaiminimo stebuklo. Atrask jį. Palaimink prasidedančią dieną. Gauk palaiminimą iš visko, kas laimina, kas gali palaiminti.

Palaimink save už viską, ko nepraradai.

Palaimink save, kad esi.

 

 

 

 

NANONAIČIŲ ARBA TAVO GALIMYBIŲ ENERGIJA – GYVENIMO DOVANA

Galbūt kažkas perskaitęs pasakys, kad tai panašu į pasaką, kažkas, nesupratęs minties, galbūt net nedatemps iki paskutinio sakinio. Tačiau, jei tai perskaitytų Z. Froidas – tas pasąmonės karalius – jis, suplojęs rankomis, be abejo pasakytų, kad tai tiesiausias kelias į žmogaus paslaptingąją pasąmonės energetiką, kartais įgaunančią dar didesnę nei stebuklo galią. Jam pritartų ir pats A. Einšteinas, K. Jungas, N. Tesla ir šimtai kitų ieškojusių ir atradusių tai, kas iki jų buvo nežinoma, nesuprasta ar nepriimtina.

Likimas daugeliui yra įkvėpęs drąsią ieškotojo dvasią, daug kas visais įmanomais būdais stiprina save, žadina savo vidines galias, aktyviai konvertuoja visas galimybes į energetines vertybes, priima jas į savo gyvenimo glėbį, tarsi gimdo save iš naujo. Jei jūs esate vienas iš tokių, tai ieškojimo keliu kartu einame toliau.

Visa, kas randasi gyvoje gamtoje, ir pats tobuliausias jos kūrinys – žmogus, sudarytas iš atomų, molekulių, ląstelių. Tų milijardų milijardus ląstelių tvarką prižiūri, žadina jų gyvybinę galią dar daugiau milijardų Nanonaičių. Jie, kaip kokie žavūs karalaičiai nuo ryto iki ryto, nuo pat žmogaus gimimo iki pat gilios senatvės nenuilstamai skrieja, nardo, sukasi tarp tų milijardų ląstelių, budina, įkvepia jas gyvenimui, džiaugsmui, meilei.

Kol Nanonaičių karalystėje darna ir tvarka, tol žmogus jaučiasi sveikas, energingas ir laimingas. Tačiau, deja, kai kada nutinka ir netikėti dalykai. Tie šaunūs smarkuoliai, tie vikrūs sveikatos ir žmogaus laimės saugotojai, jos puoselėtojai kartais taip įsismagina, kad trumpam užmiršta savo priedermę, ima žaisti, išdykauti, o beišdykaudami, kaip ir visi mažyliai – o juk Nanonaičiai yra patys mažiausi iš visų mažylių – sujaukia visą nusistovėjusią tvarką, kuri kartais tampa panaši net į tikrą betvarkę. Žmogus tuomet jaučia nerimą, skausmą, o jeigu ilgiau niekas tų įsižaidėlių nesustabdo, nenuramina, tai žmogus gali ir susirgti, kartais net gana sunkiai.

Tačiau vos tik išgirdę žmogaus prašymą sutvarkyti tai, ką patys sujaukė, milijardų milijardai Nanonaičių meta visus savo išdykavimus ir su visa milijardine, vėl susidrausminusia, armija puola daryti tvarką, gražinti kiekvieną vietelę, ištaisyti, švarinti kiekvieną per išdykavimus ar per aplaidumą paliktą dėmelę.

Net tuomet, kai sujaukta betvarke niekas ilgai nesirūpino, ji tapo visai apleista, rodos, sunkiai besutvarkoma, paskatinti žmogaus didelio prašymo ar gerėdamiesi jo gražiais darbais Nanonaičiai į pagalbą pasikviečia savo ištikimus draugus iš dangaus, iš žvaigždžių, iš saulės. Tie šviesūs dangiški Nanonaičiai milijardais žiburėlių apšviečia kiekvieną apleistą kampelį, nušviečia visus teisiausius kelius, kuriais pakrauti sveikąja gyvybės energija lekia, skuba pulkų pulkai darbštuolių Nanonaičių.

Tos galingos pastangos negali nueiti veltui. Netrukus, lyg žemė, kuri po sausros, atgaivinta sulaukto lietaus, pražysta įvairiaspalvėmis gėlėmis, taip ir viskas, ten, kur darbavosi šaunuoliai Nanonaičiai, vėl tampa naujai gražu, tvarkinga, sveika. Žmogus, tarsi naujai atgimęs, vėl džiaugiasi sveikata, energija, gali drąsiai kurti savo ateitį...

EPILOGAS

Jei žmogus žino, kad už sveikatą turi būti dėkingas ne tik gydytojams, vaistams, bet ir sau pačiam, tai jis nuolat rūpinasi savimi, valdo savo mintis, nukreipia jas į vidinės energetikos klodus, ieško visų įmanomų pasveikimo galių.

Ir nanotechnologijos neturi likti tik technologų nuosavybe. Kas jiems tik nanodalelės, mums tai – Nanonaičiai. Mes visi esame daugiau nei gyvenimo technologai, mes – Gyvenimo kūrėjai, jo saugotojai, brangintojai ir puošėjai.

Ne veltui sakoma, kad tas, kas nebando, visas pergales atiduoda kitiems. Bandykime, siekime pergalės visais įmanomais ir net paslaptingiausiais būdais. Ypač jei pergalės kaina – pats gyvenimas.

Sėkmės!

 

 

 

 

PASIRINKIMAS

Nusivylusi gyvenimu ji nusprendė pasitraukti iš gyvenimo.

Būdama pedantiška ji norėjo, kad per laidotuves skambėtų jos pačios pasirinkta muzika.

Ji kruopščiai rinkosi tai Bachą, tai Verdi, tai Mocartą.

Galų gale pasirinko muziką - įstojo į Konservatoriją.

 

 

 

 

JEI PRISIMINSI

Žirgas reikalingas raiteliui.

Upė reikalinga vandens tėkmei.

Vanduo reikalingas  gyvybei.

Taurė reikalinga vynui.

Dangus reikalingas žvaigždėms.

Saulė reikalinga šviesai ir žmogui...

Ir tik žmogus reikalingas ne tik visiems, bet ir pats sau.

 

 

 

 

PALAIMINK SAVE

Kai viskas nutyla, kai mintimis, siela įžengi į tylą

Tu jauti, kaip Dangus, Žemė,

Viskas, kas matoma ir nematoma

Laimina gyvenimą.

Gyvenimas ir iš tavęs laukia to paties.

Palaimink save.

Palaimink save.

 

 

 

 

PER PASAULIUS KELIAUJA ŽMOGUS

Žmogus norėjo gyventi savo išgalvotame pasaulyje, tačiau, kad jį pasiektų, kad jį atrastų turėjo pereiti per kitų išgalvotus pasaulius.

Kiekvieno pasaulio galvočiai jį versdavo į savo pasaulį priimti visus  jų pasaulius.

Priėmęs pasiūlytą eilinį pasaulį žmogus keliaudavo ieškoti savo išgalvoto pasaulio, tačiau tuojau pat jį pasivydavo  kitų pasaulių suktagalviai.

Galvočiai nekantriai laukdavo to keliautojo, o kiti, savo jau atkeliavę, smalsiai stebėdavo jo maršrutus.

Kuo daugiau pasaulių jame apsigyvendavo, tuo mažiau jam likdavo noro turėti savo pasaulį.

Kai to noro nei kiek nebeliko, jis pasijuto visai laisvas nuo visų ieškojimų. 

Tapęs laisvu, jis išnyko tarp aibės pasaulių, tapo niekam nežinomas, niekam nereikalingas.

Bet laisvas.

 

 

 

 

TYLOS GARSAI

Tik tyloje gali išgirsti minčių žingsnius.

Tik ji apsaugo, kad tie žingsniai būtų ne praeinantys ir ne nueinantys.

Tik tyloje gali mėgautis klausydamasis, kaip kartu su tyla kvėpuoja ramybė.

Tik tyloje nuo prisilietimų gali pradėti kalbėtis jausmai.

Jie gali tą prisilietimo akimirką paversti  Tavo likimu.

O kaip suskamba aistra, kai virpančioje tyloje ne vien tik dėl žemės traukos, vienas po kito, lydimi dangaus akordų  krenta moters rūbai.

Tylos orkestrams  nereikalingos nei dirigentai, nei filharmonijų salės.

Tik tyla ir Tu...

 

 

Lao Siunis – energetinio sveikatingumo kūrėjas

Lao Siunis, gim. 1945 metais Pekine, kilmingoje gydytojų šeimoje, ne tik tęsia seną dinastinę liniją, pasišvęsdamas gydyti, ieškoti naujų medicininių sveikatos saugojimo būdų, bet ir kuria savus, dabar jau plačiai žinomus energetinius sveikatingumo metodus. Į tą kelią jį išvedė tai, kad nei universiteto profesoriai, nei patyrę gydytojai (ypač Vakarų) praktiškai nieko nedaro, kad paskatintų pacientus naudotis savo prigimtinėmis, gamtos teikiamomis galiomis, kad patys jaustųsi savo sveikatos šeimininkais, kad naudotųsi ta chrestomatine taisykle, jog žmogus yra savireguliuojanti, atstatanti, save tobulinanti sistema. Taisyklė yra, o praktinis jos panaudojimas, deja, tėra taikomas tik retais, išimtiniais atvejais. Todėl jis su visa energija pasišventė medicininių, energetinių, kosmologinių galių ieškojimams ir savo žinių perteikimui visiems pasirengusiems tai priimti ir naudotis.

Pirmiausia Lao Siunis naujai pritaikė žinomą Hipokrato teiginį, kad stuburas – tai sveikatos siela. Kaip gydytojas, jis puikiai žinojo, kad stuburas valdo visus vidaus organus, kad daugelio ligų, negalavimų priežastis yra stuburo pažeidimai. Ilgai gilinęsis į šią problemą, jis įsitikino, kad žmogus gamtos apdovanotas nepaprastomis energetinėmis galiomis, kuriomis naudodamasis (ypač generuodamas nugaros smegenų veiklą) jis kartais pats sau gali padėti veiksmingiau nei medicininės, fizioterapinės, elektrostimuliacinės priemonės.

Susidomėjęs kosmologija, kuri nagrinėja pasaulį kaip laiko, erdvės ir visų reiškinių visumą, Lao Siunis atrado gamtos energetinių srautų rezonavimo principus, kuriais naudodamasis sukūrė energetinio palaiminimo, gyvybinės energijos pakrovimo, kosmologinių energetinių ženklų, individualizuotų kosmologinių galių metodikas, kurias jis praktiškai taikydamas atskleidė naujas žmogaus energetines, emocines, sveikatingumo galias.

Visa tai apjungęs į vientisą energetinių galių atskleidimo ir praktišką energijos panaudojimą žmogaus sveikatingumui, Lao Siunis suteikė daugeliui žmonių naują gyvybinį resursą, išsprendė kitais, įprastais būdais sunkiai išsprendžiamas sveikatingumo problemas.   

Jis teigia, kad pati didžiausia problema kodėl, ypač vakariečiai, ne visada naudojasi jo energetinio sveikatingumo metodais, yra stereotipinio mąstymo, abejingumo sau, nuovargio nuo emocinio perkrovimo, neįgalumo naujovėms pasekmė. Tačiau visa tai kompensuoja tie, kurie, išbandę veiksmingus jo energetinio sveikatingumo atradimus, patys jais naudojasi, perduoda juos tiems, kuriems jie gyvybiškai reikalingi.  

P. S. Su Lao Siuniu man teko ne kartą bendrauti tarptautiniuose renginiuose. Jis labai domėjosi mano knygomis, „vaistažodžiais“, mielai man perteikė savo energetinio sveikatingumo metodikos paslaptis. Dalį konkrečių Lao Siunio metodinių patarimų (jais naudojuosi vesdamas energetinio sveikatingumo kursus) rasite mūsų svetainėje.  Besidomintiems mano tel. 8 687 75147.

 

Jeronimas Laucius, rašytojas pozityvistas, leidėjas, energetinių seminarų lektorius

 

 

 

 

 

GYVYBINĖS ENERGETIKOS SVEIKATINGUMO KURSAI


Nuolat veikiantys Energetiniai sveikatingumo kursai padeda sustiprinti žmogaus energetines fizines ir sveikatingumo galias, kurių dėka sutelkiamos galimybes pačiam organizmui įveikti negalavimus, paleisti atnaujinančias energetines „Restart“ programas, paveikti net atjaunėjimo ir kitus energetinius procesus.

Šių kursų metu, naudodamiesi Lao Siunio vienu pagrindiniu energetinio sveikatingumo principu, kad stuburas valdo visus vidaus organus, suteiksime jo energetiniams ryšiams generuojantį veiksmingą energetinį sveikatingumo poveikį, darantį visapusišką įtaką visiems gyvybiniams procesams.

Suderinus nuotolinio ar kontaktinio būdo (laikantis galiojančių reikalavimų) susitikimo laiką ir apmokėjus už kursus, pirmo susitikimo-pokalbio metu išdėstomi visi praktiniai principai ir metodika, o vėliau mėnesio laikotarpyje be papildomo apmokėjimo nuolat aptariame, detalizuojame, tiksliname taikomų principų veiksmingumą, siekiame geriausio rezultato.
Kursų kaina 50–180 Eur. Kartu gali prisijungti ir šeimos nariai, artimi draugai.
Rekvizitai apmokėjimui pagal sąskaitą-faktūrą žr. skyrelyje „Kontaktai“. Tel. 8 687 75147, galite parašyti el. p. 
JeronimasL@gmail.com

 

 

 

 

Į Ž A N G A

Pirmiausia Lao Siunis pataria naujai pažvelgti į save, matyti savyje visų žmogiškų galimybių turėtoją. Kiekvienas mūsų esame ir burtininkas, ir ekstrasensas, ir Niutonas, ir Einšteinas... Mes visi esame sukurti pagal Dievo paveikslą ir panašumą. Su Minčių prožektoriumi vaikščiokime po savo vidinį pasaulį, ieškokime, atraskime visa tai, kuo esame apdovanoti, praktiškai naudokimės visais tais turimais turtais, kurie dažnai lieka net nepaliesti. Esamos galimybės – tik užsilikusių įsitikinimų pasekmė. Keiskime juos.

Taikydami praktinius pozityvaus mąstymo  energetikos principus mes sustiprinsime save energetiškai, sukursime naują sveikatingumo energiją, kuri gali padėti įveikti ir dvasinius, ir fizinius negalavimus. Pozityvumas reikalingas jau vien tam, kad imtume rūpintis savimi, kad neatiduotume savęs vien vaistams ar išoriniams negatyvumo poveikiams.

Pozityvumas – tai energija. Pozityvumas – tai kalno viršūnė, nuo kurios atsiveria platus naujų, dvasinių, fizinių, sveikatos galimybių horizontas.

Lao Siunio „Energetinio rezonanso principas“ padeda sugauti norimą sėkmės, sveikatos rezonansinę bangą, taip pat stiprina žmogaus energetiką, sveikatingumą.

Ypatingai naudingi ir veiksmingi Lao Siunio praktiniai stuburo energetinio sveikatingumo pratimai. Pasidomėkite ir sužinosite, kad per nugaros smegenis ateina nerviniai impulsai į vidaus organus ir galūnes, kad stuburas valdo visus vidaus organus, kad stuburas vadinamas sveikatos siela, tačiau vargu ar rasite konkrečių patarimų, kaip pačiam atrasti užstrigusius signalus, kurių gydomoji sveikatingumo galia lieka užblokuota, kaip pačiam atverti jiems sveikatos kelią.

Tai palyginus gana nesunkiai pasiekiama naudojantis Lao Siunio stuburo energetinio atpalaidavimo ir valdymo metodika. Galite patys intuityviai siekti giluminio stuburo atpalaidavimo, mokytis valdyti energetinius sveikatingumo signalus, bandyti  naudotis Lao Siunio meditacine energetika, išgirsti, kaip tarpusavyje „kalbasi“ stuburo slanksteliai, kaip į ten, kur labiausiai reikalinga, siunčiami sveikatingumo energetiniai laiškai-signalai, kaip rimsta širdis, lengvėja krūtinėje, skaidrėja mintys, kaip po visą kūną sklinda sveikatingumo energija. 

Su norinčiais dirbti savarankiškai ar užsisakyti individualius tikslinius kursus-energetines pratybas mielai galime pasikalbėti tel. 8 687 75147.

Fortūna, Likimas padeda tik ieškantiems.

 

Jeronimas Laucius, rašytojas pozityvistas, leidėjas, energetinių seminarų lektorius

 

 

 

 

LAO SIUNIO METODIKOS P R A T I M A I 

Tai tik kai kurie Lao Siunio metodikos darbiniai etapai, pagal kuriuos dirbame kartu su kursų dalyviais. Kai ką galite pabandyti ir patys. Noras – tai jau energijos apraiška. Galite paskambinti tel. 8 687 75147.

 

Išmokti koncentruoti dėmesį į save kaip į visų žmogiškų galimybių turėtoją.

Principas „Kur dėmesys – ten ir energija“.

 

Taikyti praktinius pozityvaus mąstymo energetikos principus.

Pozityvumas reikalingas jau vien tam, kad imtum rūpintis savimi.

Pozityvumas – tai energija.

Pozityvumas – tai kalno viršūnė, nuo kurios atsiveria platus galimybių horizontas.

Esamos galimybės – tik užsilikusių įsitikinimų pasekmė. Analizė. Pokyčiai.

 

Išmokti naudotis praktiniais stuburo energetinio sveikatingumo pratimais. Sveikatingumo energetinių signalų atstatymu ir generavimu kurti naują  sveikatingumo energetinį lygį. Stuburo stebuklingoji energetika. (Principai: „Stubure „gyvena“ visi mūsų stresai. Išlaisvink juos“, „Stuburas – sveikatos siela“).

Sugauti save apie ką dabar galvoji, kur „pririštos“ tavo mintys?

Stop negatyvioms mintims.

Pozityvus nusiteikimas.

Fizinis ir dvasinis atsipalaidavimas, įsijautimas į savo vidinį pasaulį.

Giluminis stuburo įsijautimas.

Stuburo ištiesinimas, tempimas – poza.

Įkvėpti nuo paskutinio slankstelio ir eiti  į viršų. Įžanga.

A. Vienu įkvėpimu iki galo.

B. Reikalingais etapais. Nutiesti energetinius ryšius į reikalingą vietą. Sukurti abipusį ryšį.

C. Viršutiniai slanksteliai.  Skersinis atpalaidavimas, iki pečių.

Ryšys su centru. Vientisumo energija.

Keliauti iki pat galvos atramos.

Sustoti kur reikia.  Pabūti, mintimis persikelti nuo stuburo iki vietos. Galima nukreipti jėgą iš abiejų pusių.

Paskleisti po visą kūną.

Iškvėpiant nuo viršaus iki apačios, ne per stuburą, o per nugarą – atpalaiduojame nugaros raumenis.

Paleidžiama, suderinama išsiderinusi autonominė nervų sistema – vidinė energetika.

Daryti keletą (n) kartų.

Galima pereiti į automatinį rėžimą iki pat miego.

Išilginis energetinis kvėpavimas stuburu. Kartu su nugaros raumenimis.

Energetinis kvėpavimas sustojant ties probleminėmis vietomis.

Energetinių signalų pasiuntimas į probleminius organus.

 

Skersinis kvėpavimas – plečiant stuburą į šonus. Tai antras atlaisvinimo būdas. Galima atskiromis zonomis.

Tinklinis kvėpavimas – siųsti signalus  nuo stuburo į visus vidaus organus.

Visa vidine energetika siųsti stuburui energiją. Energetinis pakrovimas.

 

Kaip sugauti sėkmės (sveikatos) bangą?

Pereinamieji procesai. Prabudimas. Į miegą. Netikėtumas.

Nustatyti vidinę bangą (džiaugsmo, sveikatos, stiprybės).

Vizualizacijos bangą (matyti save jaunystėje, foto, vaizdas).

Gamtos dalelės principas. Restart. Pakrauti.

 

Bandyti, ieškoti, kaip stiprinti patiems savo sveikatą ne tik reikia, bet ir būtina, tai parodo mūsų vitališkumą, energingumą, meilę sau ir gyvenimui. Lao Siunis

 

Sėkmės ir energijos jos ieškant!  Bendraukime  tel. 8 687 75147. 

  

 

 

 

 

ENERGETINIAI STUBURO KVĖPAVIMO KURSAI

Jurgio Brėdikio knygoje „Kitokiu žvilgsniu" galime atrasti tokias mintis apie stuburą, kurios gali būti (man ir tapo) tikros vedlės į neribotas sveikatingumo energetikos galimybes.

„Hipokratas stuburą laikė sveikatos siela... Tarpslankstelinių diskų pažeidimai – tai pirmiausia dvasios pažeidimai... Judant tarp slankstelio kaulo ir kremzlės susidaranti trintis sukuria energiją. Tarpslanksteliniai diskai - tai lyg mažos baterijos, o visas stuburas - didelis energijos generatorius ir šviesos informacijos šaltinis."

Kadangi per nugaros smegenis ateina nerviniai impulsai į visus vidaus organus ir galūnes, todėl Energetiniai stuburo kvėpavimo pratimai gali padėti išvengti daugelio su amžiumi atsirandančių problemų, sustiprinti savo energetines galias, kurių dėka suteikiame galimybes pačiam organizmui įveikti negalavimus, paleisti energetines „Restart" programas, net atjaunėjimo procesus.

Kursų metu aptariami ir kiti svarbiausi energetinio sveikatingumo faktoriai, kurie turi didžiausią įtaką žmogaus energetinei sveikatai:

Pozityvumo (džiaugsmo) energetika;
Gyvenimo energijos išsaugojimas ir papildymas;
Negatyvumo valymas;
Emociniai ir loginiai skydai.

Bandyti, ieškoti kaip patiems stiprinti savo sveikatą ne tik reikia, bet tai parodo mūsų vitališkumą, energingumą, meilę sau ir gyvenimui.

Apmokėjus už kursus, suderiname nuotoliniu būdu virtualinio susitikimo laiką. Esant leidimams renginiams galimas ir tiesioginis bendravimas.

Paprastai pirmo susitikimo-pokalbio metu išdėstomi visi praktiniai Energetinio kvėpavimo principai ir metodika, o vėliau mėnesio laikotarpyje be papildomo apmokėjimo su kiekvienu žmogumi atskirai nuolat aptariame, detalizuojame, tiksliname taikomų principų veiksmingumą, siekiame geriausio rezultato.

Kursų kaina 50 Eur. Kartu gali prisijungti ir šeimos nariai, artimi draugai. Bendruomenėms, įstaigoms kursų kaina 100 Eur. 

Rekvizitai apmokėjimui pagal sąskaitą-faktūrą: UAB „Trys žvaigždutės", a/s LT28 7044 0600 0104 8455.

Tel. 8 687 75147, el. p. JeronimasL@gmail.com

 

 

 

 

 

ENERGETINIS SKIEPAS IR PALAIMINIMAS 

Vidinė pozityvi nuostata, pozityvus nusiteikimas turi didelę, kartais net lemiamą įtaką visuose siekiuose, visose gyvenimo srityse. Ir atvirkščiai – abejonės, nepasitikėjimas, negatyvios mintys silpnina energiją, trukdo pasiekti tikslą, nuveda klystkeliais.

Naudotis nemokama pozityvumo energija derėtų visais atvejais, įprasti ją generuoti reikėtų nuolat, o ypač gyvenant pandemijos sąlygomis.

Kalbant ir apie vakcinas, kiekvienas žmogus yra laisvas pasirinkti arba tas negatyvias informacijas, kurių visada galima rasti, jas sustiprinti savo įprastomis nuostatomis, arba tai priimti energetiškai, aktyvuoti visomis savo vidinėmis galimybėmis.

Aš, kaip pozityvistas, su jumis dalinuosi savo įspūdžiais, savo nusiteikimu ir mintimis, kurios galėtų (savaime suprantama, tik to norintiems) sustiprinti savo energetiką – sveikatos ir sėkmės generatorių.

Skiepo laukimas, gavus kvietimą, turėtų būti panašus į kokios didelės šventės laukimą. Štai liko trys, dvi, viena diena ir, pagaliau, šventiškai nusiteikęs tu keliauji, kaip į atlaidus.

Ta pozityvi nuotaika kelia ne tik dvasią, bet ir stiprina kūną. Juk teigiama, kad pozityvumas sveikatai turi didesnę įtaką, nei dieta bei gyvenimo būdas. O juk pozityvumo injekcijos nieko nekainuoja, jomis naudotis, stiprinti save gali kada tik panorėjęs.

Poliklinika – tai sveikatos šventovė. Įženk į ją jausdamas pagarbą ir meilę viskam, kas čia vyksta.

Ir štai tu gydytojos globoje. Gydytoja ar seselė tau ruošia sveikatos eliksyrą. Pasiruošk ir tu. Pasiruošk tam iškilmingam susitikimui, kai skiepo atomai, molekulės susitiks su tavo neuronų pulkais, pasisveikins su tavo milijardais nervinėmis ląstelėmis.

Tame iškilmingame susitikime aktyviai dalyvauk ir pats. Juk tas susitikimas skirtas tau. Su meile ir džiaugsmu priimdamas skiepe esančią energiją ją sustiprini visa savo vidine, savo minčių ir jausmų energija. Tai tampa nenugalima jėga, skydu prieš tuos užpuolikus, kurie, pasklidę po visą mūsų gyvenimo erdvę, nežinia kada gali tave užklupti ir nugalėti. Skiepo ir tavo vidinės energetikos skydas daro tave neįveikiama tvirtove, laimina tave gyvenimo džiaugsmo energija.

Tas skydas taps dar tvirtesnis, jei tu nuolat prisiminsi jį turįs, jei ir tu jį nuolat palaiminsi savo palaiminimo energetika, savo noru gyventi, kurti, mylėti.

Aš pats pasiskiepijau „Astra Zeneca“ vakcina, apie kurią yra daugiausia negatyvios informacijos, todėl tai kompensavau dviguba pozityvumo energetika. Sėkmės.

 

P. S. Tai tik viena iš mano energetinių seminarų, individualių pokalbių, kuriuos visada galite užsisakyti,  temų. Visos mano temos yra apie tai, kaip ieškoti gyvenimo energijos, stengtis ja nuolat pasikrauti, kaip išlikti sveikam ir energingam net ir nerimstant pandemijai.


Kasdien (nuo 12 iki 13) visą valandą nemokamai skiriu mūsų energetiniam bendravimui, tel. 8 687 75147.


 

Jeronimas Laucius, rašytojas pozityvistas, energetinių seminarų lektorius, leidyklos „Trys žvaigždutės“ vadovas

 

 

 

 

 

NERIMO PASEKMĖS
sausio mėn. tyrimo duomenys

Remiantis  analize, beveik pusė – 46 proc. – tyrimo dalyvių nurodė, kad jų psichologinė gerovė yra prasta.

„Taip pat 31 proc. šio tyrimo dalyvių patiria išreikštus depresijos ar nerimo simptomus.

Savižudybės rizika būdinga 21 proc. tyrimo dalyvių, o 22 proc. iš jų ši rizika yra aukšta", – nurodoma tyrime.
Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/multimedija/rinkis-gyvenima/vel-atverus-gyvenima-viskas-taip-tikrai-nepasibaigs-jau-ryskeja-labiausiai-pazeistos-zmoniu-grupes.d?id=86336021

 

Pas mane dažnai kreipiasi žmonės su žmogiškomis problemomis, o ne su neurotiniais simptomais. V . Franklis

 

Dabar vyrauja nuomonė, kad daugumą ligų sukelia genai, todėl mes tam tikra prasme esame savo DNR nelaisvėje (genai yra DNR fra­gmentai). Jei mūsų giminės linijoje daug žmonių mirė nuo širdies ligų, mes darome išvadą, kad ir mums gresia mirtis dėl tos pačios priežasties. Tačiau neseniai atsiradęs epigenetikos mokslas ligos priežastis apibūdina kitaip: ligą sukelia genai, bet genus ligai užprogramuoja aplinka. Kalbu ir apie išorinius veiksnius, ir apie vidinius. Išoriniai veiksniai - tai už­teršta aplinka, nesveikas maistas, radioaktyvi spinduliuote ir taip toliau. O vidiniai veiksniai, arba vidinė aplinka, yra cheminiai elementai, kurie sudaro emocijų pagrindą. Kai emociškai reaguojame į įvairias situacijas, organizme atsiranda biocheminių medžiagų, kurios arba pristabdo tam tikrų genų veikimą, arba tam tikrus genus suaktyvina. Įsidėmėkite, kad patys genai nesikeičia - keičiasi tik jų aktyvumo lygis. Būtent tai mums yra svarbiausia, nes nuo genų aktyvumo priklauso mūsų sveikata ir visas gyvenimas. Net jeigu turime ligos geną, jei tas genas liks neaktyvus, liga nepasireikš. Dr. Joe Dispenza. TAPKITE ANTGAMTIŠKI, 56 p.

 

 

SVARBIAUSIOS J. LAUCIAUS SEMINARO TEZĖS

(KAS SUPRANTA – TESINAUDOJA)

Jos padės seminarų klausytojams prisiminti nagrinėtas temas, palengvins jų praktinį panaudojimą.

1. VISKĄ – IR NUOTAIKĄ – REIKIA UŽSIDIRBTI

2. MĄSTYMAS – DIALOGAS.

3. EGOTERAPIJA.  Negali duoti, ko neturi

4. RAT SISTEMA

5. KAIP PASIKRAUTI  GAMTOS ENERGIJA

6. NAKTIES TERAPIJA

7. ŽMOGUS – KALNAS     V - 28

8.  DIRIGENTO PRINCIPAS. Kasdien tris kartus

9. ŠILUTĖS  PRINCIPAS

10. MOCARTO PRINCIPAS

11.  DVIEJŲ AKUMULIATORIŲ PRINCIPAS

12. EMOCINIAI SKYDAI

13. LOGINIAI SKYDAI

14. GYVENIMO TILTO ATRAMŲ PRINCIPAS   ATEITIS - 32

15. SVEIKATOS POKALBIAI SU LIGA

16. REZONANSO PRINCIPAS

17. ORO PROGNOZĖS PRINCIPAS   TURI - 19

18. MANO REIKIA PRINCIPAS

19.  MINČIŲ HIGIENA IR ENERGIJA

20. NEBIJOTI. PAŽINTI. PAMILTI     V - 56

21. SVEIKATOS POKALBIAI SU LIGA. HOMOENERGETIKA (individualūs seminarai)

22. PALAIMINTIEJI SAVIMI GV - 16 PRAUSTIS DANGUMI  GV - 27  SU DANGAUS PALAIMINIMU GV- 42

23. VAISTAŽODŽIŲ TERAPIJA

24. SVEIKATPINIGIAI

25. NANONAIČIAI

 

 


 

BANDYK! PRISIJUNK! ATRASK!

Kartą žmogus plaukdamas valtimi, neatsargiai persisvėrė per valties kraštą ir valtis viduryje upės apsivertė. Kadangi jis nemokėjo plaukti ir nežinojo šio Fortūnos recepto, tai iš karto ėmė skęsti. Teliko šauktis pagalbos.

Visa laimė, kad sėdintis su meškere ant kranto žvejys išgirdo šauksmą ir pamatė, kaip tas nelaimėlis tris kartus paniręs, jau ruošėsi atsisveikinti su šiuo pasauliu. Negalėdamas kitaip padėti, žvejys iš visų jėgų sušuko:

– Stok ant dugno! Stok ant dugno!

Skęstantysis, netekęs jokios vilties, paklausė patarimo, pabandė stotis. Kai atsimerkė pamatė, kad vandens jam tebuvo vos iki bambos.

Upė buvo negili, bet pakankama, kad nepabandžius stotis, galėtum paskęsti. Žmogus būtų ir paskendęs...

Jei viskas nesiseka, jei pasiekei visų nesėkmių dugną, kai atrodo, kad jau blogiau negali būti, bet yra, nuramink save tuo, kad ir visų nesėkmių dugnas - nėra bedugnė.

Bandyk stotis ant visų dugnų, kurių gyvenimas (kaip IR VAISTAŽODŽIUOSE randamos energijos), mums negaili.

BANDYK! PRISIJUNK! ATRASK!


 

 

 

 

KAIP GYDYTIS VAISTAŽODŽIAIS

Teigiama, kad visos ligos – nuo nervų, kitaip pasakius – nuo blogų emocijų. Vadinasi, gydydami emocijas, priimdami teigiamas gyvenimo nuostatas, generuodami pozityvią mąstyseną mes saugome, stipriname savo ne tik emocinę, bet ir fizinę sveikatą.

Vaistažodžiai ir skirti būtent tam tikslui – padėti žmogui atrasti jų energetinį sveikatingumo poveikį, kuo ilgiau ir tikslingiau generuoti energetinį potencialą, visokeriopai ne tik stiprinti, bet ir džiuginti, laiminti save.

Skaitome pirmą vaistažodį:

 

 

KAIP GIMSTA GYVENIMO TAKAI

Pirmiausia per tuščią lauką praeina Likimas.

Paskui jo pramintu taku jau nužingsniuoja Žmogus.

Eidamas jis ištrokšta.

Tuomet išsikasa šulinį.

Laukdamas, kol šulinys prisipildys vandens, jis pasistato namuką.

Netrukus takas į namuką atveda Moterį.

Paskui jiedu ilgai ir laimingai gyvena.

 

Jeigu...

Jeigu abu prisimena, kas pirmas praėjo tuo taku.

 

 

 

Ką tai duoda man pačiam? Be šio vaistažodžio aš jausčiausi nelaimingas, nes šiandien vos beįstengiu išlaikyti leidyklą, mažai begaliu išleisti savo knygų, mažai galiu padėti kitiems autoriams ir t. t.

Skaitau šio vaistažodžio mintį, kad žmogus gali pasijausti laimingas, jei prisimena, ką jam davė Likimas. Iškart prisimenu, kad man tik Likimas visai netikėtai padėjo tapti žurnalo „Žvaigždutė" vyriausiuoju redaktoriumi, leidyklos „Trys žvaigždutės" vadovu, išleisti virš šimto autorinių knygų, kurios iki šiolei verčiamos į kitas kalbas...

Likimas lėmė tapti lektoriumi, padėjo susitikti su daugeliu lemtingų žmonių, susipažinti ir susidraugauti su A. Alekseičiku, kuris įkvėpė keletą knygų parašyti apie depresiją, su kuria žmogus gali ne tik pasisveikinti, bet ir pats atsisveikinti. Tai man padėjo atrasti ir vaistažodžius, kurie taip pat jau verčiami net į kelias kalbas, dalintis seminaruose apie vaistažodžių terapiją...

Taigi, be šio vaistažodžio šiandien būčiau sunkiai beišgyvenantis leidėjas, bet perskaitęs jį, prisiminęs Likimo siųstas dovanas – tampu laimingas viso gyvenimo sėkmėmis. O tai – ir energija, ir sveikata, ir galimybės įveikti visus sunkumus.

Dabar – Jūsų eilė. Sakote, mažas atlyginimas, menka pensija, nėra nuotaikos, baimė dėl rytdienos...

Perskaitykite vaistažodį, perskaitykite sau, perskaitykite kartu su Likimu, kuris ėjo kartu su jumis, padėjo išvengti ligų, nelaimių, lėmė susitikimus, draugus, šeimą... Atrandate, kad turite namus, išsilavinimą, pomėgius, galimybes...

Nepasijutote laimingi? Skaitykite dar kartą. Jaustis laimingu – vadinasi, generuoti laimę, sveikatą, energiją. Viso to šiandien ypatingai reikia. Todėl skaitome toliau:

 

 

ŽMOGUS – KAIP KALNAS

Ir pats didžiausias kalnas tėra iškilusi ir įgavusi kalno formą žemės pluta.

Pats kalnas jokios naudos niekam neduoda.

Atvirkščiai – jis trukdo ir tiesti kelius, ir statyti namus, ir tekančią saulę kažkam užstoja.

Tačiau, kai prie kalno prieina geologas, kai jis su savo įgytomis žiniomis ima jį tyrinėti, ieškoti gamtos ten paslėptų naudingų iškasenų, kalnas virsta tikru lobiu, kuris praturtina šimtus žmonių, todėl šalia neretai iškyla ištisi miestai.

Geologo atrasti turtai žmones maitina, rengia, įkvepia naujiems ieškojimams.

Ir žmogus – kaip koks kalnas. Kol jis savyje neieško tų vidinių turtų, netyrinėja, kokiais talentais, gabumais jį apdovanojo gamta, tol jis nenaudingas nei sau, nei kitiems – tik užima vietą žmonių eilėje.

Tačiau, kai jis, pažvelgęs į kitus žmones-kalnus ar pastūmėtas kokio impulso, susimąsto ir ima ieškoti savo išskirtinumo, savo gyvenimo prasmingumo, jis atranda tokius lobius, kurie keičia visą gyvenimą, puošia jį talentų briliantais, naujų atradimų žavesiu.

Žmogus, tapęs savo vidinių turtų geologu, nuolat ieško, atranda minčių ir gyvenimo paslapčių grožį, juo puošia visą savo pasaulį.

Kartais tam pakanka vieno impulso, vieno susimąstymo, vieno kitokio žvilgsnio į save.

Deja, daugeliui tai nepavyksta.

O Tau dabar gal pasiseks...

 

Čia mažai ką galima ir pridurti. Svarbiausia – kuo ilgiau pabūti su savimi, su savo mintimis, savo jausmais. Atrasti viską, kuo Tave apdovanojo Kūrėjas – kiekvieno mūsų ir pareiga, ir gyvenimo prasmė.

Su meile pabūk su savimi. Paieškok Kūrėjo tau duotų dovanų.

Aš pats pirmą kūrybos sakinį parašiau sulaukęs trisdešimties metų. Atradau, kad galiu rašyti. Tai tapo gyvenimo tikslu. O jeigu nebūčiau tuomet pabandęs ieškoti?..

Tu, kaip ir aš, kaip ir kiekvienas turi viską, ką turi patys laimingiausieji.

Būk savo vidinių turtų geologu...

 

 

PRABUDIMAS

Kai jį aplankė nerimas, jis prabudo.

Apsidairė.

Pamatė, kur esąs, ką turįs, ką galįs.

Tada suprato, ką galima ir ko negalima pakeisti.

Dabar savo gyvenimo laiką skyrė tik tam, kad viskas, kas įmanoma, įgautų prasmę.

 

Bendraudamas, ypač su depresija besigydančiais žmonėmis, įsitikinau, kad nerimas, lyg koks piktavalis vedlys, stumia žmogų vis į didesnį nerimą, menkina gyvybines žmogaus jėgas.

Šis vaistažodis yra ne vienam padėjęs naujai permąstyti nerimo esmę. Mąstymas – tai dialogas. Tik dialogas keičia neveiksmingas nuostatas.

Keisk. Kilk. Laimėk.

 

 

Net apnykusias pačias juodžiausias mintis sekantis vaistažodis gali jas transformuoti į vitališkas naujo gyvenimo atradimo energiją.

Sunku pasakyti, kiek iš tų tūkstančių savanoriškai išėjusių iš gyvenimo žmonių šis vaistažodis būtų padėjęs jiems naujai pamilti gyvenimą. Tačiau jį perskaityti ir pamąstyti mums dar ne vėlu.

 

 

 

PASIRINKIMAS

Nusivylusi gyvenimu ji nusprendė pasitraukti iš gyvenimo.

Būdama pedantiška ji norėjo, kad per laidotuves skambėtų jos pačios pasirinkta gražiausia muzika.

Ji kruopščiai rinkosi tai Bachą, tai Verdi, tai Mocartą.

Galų gale pasirinko muziką – įstojo į Konservatoriją.

 

Veikla, azartas dažnai daro stebuklus. Nepririškite savo minčių prie jokio įsivaizduojamo stulpo. Suteikite mintims laisvę.

Mūsų laukia ir Konservatorijos, ir Akademijos, ir visos Gyvenimo mokyklos. Belieka rinktis...

 

 

 

 

ŽIBINTININKAS

Miestas jo laukdavo kaip saulėtekio.

Jis išeidavo iš namų ir lėtai žingsniuodavo iš gatvės į gatvę, kol nelikdavo jo neaplankyto nei vieno skersgatvio, nei vieno kiemo.

Žibintininkas – tą vardą žinojo ir didelis, ir mažas – ką besutikęs pažvelgdavo sutiktajam į akis ir, nepamatęs jose žiburėlio, savo žvilgsniu jį uždegdavo.

Nušvisdavo ne tik žmonių akys, ne tik jų veidai, bet ir pati gatvė, o kai jis apeidavo visą miestą, nušvisdavo ir dangus.

Tačiau, kai žmonės pasinerdavo į darbus, užsidarydavo namuose, kažkas jų žvilgsnių šviesas užgesindavo ir vėl aptemdavo miestas, nebelikdavo dangaus.

Tik tamsa.

Žmonės vėl laukdavo Žibintininko kaip saulėtekio.

Ir sulaukdavo.

Taip būtų tęsęsi iki šiolei, bet Žibintininkas vis labiau pavargdavo, jam vis sunkiau sekėsi atlikti savo darbą.

Kai jau visai nebegalėjo išeiti iš namų, jis uždegė savo šviesųjį žiburėlį danguje, kad žmonės nuo jo galėtų užsidegti savo akių žiburėlius.

Tas žiburėlis negesta iki šiolei.

Tereikia, ištarus Žibintininko vardą, įdėmiai jo paieškoti danguje ir savyje.

Žibintininko vardas, jo gyvenimas, jo paslaptis – tas pats žodis – Žibintininkas.

Tavo Žibintininkas.

 

Tai kvietimas pamatyti vitališkus gyvenimo žibutėlius savo akyse, kvietimas pakilti virš buities, pajusti meilę gyvenimui su visomis jo paslaptimis ir kasdieniniu grožiu, kuris mus supa iš visų pusių.

 

 

GYVENIMO LYGTYS

Sveikata minus mano ligos – lygu mano sveikata.

Atmintis minus mano užmaršumas – lygu mano atmintis.

Kasdieniniai džiaugsmai minus mano užmiršti vargai – lygu mano Gyvenimo džiaugsmas.

Visi žmonės minus man neįtikę – gali būti lygu mano vienatvei.

Viso pasaulio turtai minus tai, kas man nereikalinga – lygu mano turtas.

Gyvenimas su visais minusais ir pliusais, su meile ir viltimi – lygu mano Gyvenimas.

 

Žmogaus valioje ieškoti ir atrasti sveikatos, stiprybės, gyvenimo džiaugsmo šaltinius. Tik nuo mūsų valios priklauso kaip mes priimame savo trūkumus, savo draugus, net savo vienatvę, kaip mes sprendžiame visas gyvenimo lygtis, kad gyvenimas taptų kuo labiau savas, kad jame rastume kuo daugiau pasitikėjimo, prasmės, gyvenimo vertybių.

 

Dvasinio energingumo temomis yra išleistos dvi knygos – „Vaistažodžiai" ir „Gyvenimo vaistažodžiai". Jas aptarinėdami įvairių seminarų, individualių pokalbių, pratybų metu dalinamės tais energetiniais principais, kurie klausytojams galėtų generuoti savas energetines interpretacijas, skatinti juos savianalizei, skindančias iš daugelio šaltinių negatyvumo apraiškas kompensuoti pozityvumu, gyvenimo energija.

Spausdindamas mūsų svetainėje „Kaip gydytis vaistažodžiais" turiu net kelius tikslus.

Pirma, kad jau turintys „Vaistažodžių" knygas lengviau suprastų energetinių vaistažodžių paskirtį, galėtų efektyviau jais pasinaudoti.

Antra, kad panorėję šias knygas įsigyti mūsų leidykloje „Trys žvaigždutės", žinotų šių knygų turinį ir prasmę.

Trečias tikslas, kad visi norintys stiprinti savo sveikatingumo energetiką gali užsisakyti „Vaistažodžių terapijos" analitinį seminarą. Tereikia apie savo norą parašyti el. p. JeronimasL@gmail.com arba paskambinti tel. 8 687 75147.

Tikiuosi, kad net šių kelių vaistažodžių „iššifravimas" padės skaitytojams eiti savianalizės keliu, paskatins rūpintis savo dvasine energetika ir sveikata, kurios  šiuo metu siaučiant visokiems virusams ypač reikia.

 

Jeronimas Laucius – lektorius, rašytojas, leidyklos „Trys žvaigždutės" vadovas

 

 

 
 
     
 

UAB „Trys žvaigždutės"
Kalvarijų g. 134-42, LT-08209 Vilnius, tel. +370 687 75147
El.p. JeronimasL@gmail.com