2021-09-24, Penktadienis
En   Ru  
Kūryba. Leidyba
Leidyklos vadovas-rašytojas
TAVO ŠEIMOS GYVENIMO BIBLIJA
PADĖK IR TUOMET, KAI NIEKAS PADĖTI NEGALI
ORIGINALIOJI „STEBUKLO“ PLYTELĖ LAIMINA
ELEKTRONINIS KNYGYNĖLIS „VAISTAŽODŽIAI“
TIKSLINIS ENERGETINIS PALAIMINIMAS
1000 IR PIRMAS ŠANSAS
Susitikime YouTube
IŠSIKALBĖJIMO IR ENERGIJOS PRIĖMIMO VEIKSMINGOJI TERAPIJA
FORTŪNA RUGSĖJO 20–26 d.
RUDENĮ PASITIKIME ENERGETIŠKI
LAO SIUNIS – ENERGETINIO SVEIKATINGUMO KŪRĖJAS
LAO SIUNIO SVEIKATINGUMO GYVYBINĖ ENERGETIKA
Energetiniai negatyvumo valymo kursai
Egoterapija. Autohipnozė
Energetiniai seminarai
Energetiniai seminarai dvyliktokams
Knygynėlis
Aleksandras Alekseičikas... Dėl savęs, tavęs, nesvetimo
Neišeik iš gyvenimo
Visuomenės sveikatos centrams
TAU 2021 RUDUO
Bendruomenių vadovams
Lietuvos rotariečiams
Bendravimas su bibliotekomis
Vaikų darželių auklėtojoms, mokytojams
Naujienos. Renginiai. Skelbimai
Mano kraštas. Bendraukime
Populiariausios knygos
Įdomiausi laiškai
Lietuvai pagražinti draugijos Vilniaus skyrius
Kontaktai
     
  Jeronimas Laucius kviečia susitikti Facebook’e, YouTub’e
Lao Siunio sveikatingumo gyvybinė energetika

GYVYBINĖS ENERGETIKOS SVEIKATINGUMO KURSAI 

Nuolat veikiantys Energetiniai sveikatingumo kursai padeda sustiprinti žmogaus energetines fizines ir sveikatingumo galias, kurių dėka sutelkiamos galimybes pačiam organizmui įveikti negalavimus, paleisti atnaujinančias energetines „Restart“ programas, paveikti net atjaunėjimo ir kitus energetinius procesus.

Šių kursų metu, naudodamiesi Lao Siunio vienu pagrindiniu energetinio sveikatingumo principu, kad stuburas valdo visus vidaus organus, suteiksime jo energetiniams ryšiams generuojantį veiksmingą energetinį sveikatingumo poveikį, darantį visapusišką įtaką visiems gyvybiniams procesams.

 

Suderinus nuotolinio ar kontaktinio būdo (laikantis galiojančių reikalavimų) susitikimo laiką ir apmokėjus už kursus, pirmo susitikimo-pokalbio metu išdėstomi visi praktiniai principai ir metodika, o vėliau mėnesio laikotarpyje be papildomo apmokėjimo nuolat aptariame, detalizuojame, tiksliname taikomų principų veiksmingumą, siekiame geriausio rezultato.
Kursų kaina 50–180 Eur. Kartu gali prisijungti ir šeimos nariai, artimi draugai.
Rekvizitai apmokėjimui pagal sąskaitą-faktūrą žr. skyrelyje „Kontaktai“. Tel. 8 687 75147, galite parašyti el. p. 
JeronimasL@gmail.com

 

 

 

KOSMOLOGINIAI LAO SIUNIO ENERGIJOS PAKROVIMO KURSAI

Jau gimdamas žmogus gauna ne tik reikalingą gyvenimo energijos kiekį, bet ir galimybę tą prigimtinę energiją pakrauti, nes darbas, rūpesčiai, tempas nuolat ją iškrauna.

Daugiau energijos sunaudodamas, nei ja pasikraudamas, žmogus lieka be energijos,  alina savo sveikatą, jam sunku realizuoti save,  dirbti, bendrauti su aplinkiniais. Nesustabdžius šio proceso, žmogus gali patekti net į depresinę būseną, kuri sąlygoja dar didesnius dvasinius bei fizinius energetinius praradimus. Siaučiant pandemijai, tie procesai įgauna dar žalingesnį pagreitį.

Kinų energetinis magistras ir srautinis kosmologas Lao Siunis daug metų kūrė ir tobulino žmogaus veido kosmologinių energetinių  ženklų ir kodų metodiką, pagal kurią kiekvienam žmogui  galima nustatyti jo energetinių srautų poveikio veiksmingumą, atlikti jų korekcijas, atskleisti individualizuotas energetinių kodų ir ženklų kosmologines  galias. Taikydamas šį metodą jis padėjo daugeliui žmonių atkurti prarastą energiją, atgauti sveikatą, atskleisti naujas savo galimybes. Nustatyta, kad gyvybinės energijos trūkumas yra viena didžiausių šiuolaikinio žmogaus problemų.

Gavęs Lao Siunio pritarimą ir palaiminimą naudotis jo perduotais man energetiniais kosmologiniais  metodais, vedu individualizuotus gyvybinės energijos pakrovimo, energetinių kanalų, likiminių kosmologinių srautų koregavimo bei atstatymo kursus.

Pagal veido energetinius kosmologinius (EK) taškus nustatau, kur gali būti užstrigęs energetinis kanalas, kaip energetinių kodų pagalba priimti ir rezonuoti gyvybinę kosmologinę energiją.

 

Dėl kursų pravedimo nuotoliniu būdu tikslingumo ir laiko tel. 8 687 75147, el. p. JeronimasL@gmail.com

Kursų kaina 50 Eur. Apmokėjimas pagal sąskaitą-faktūrą

 

 

 

KOSMOLOGINIAI LAO SIUNIO DANGAUS ENERGETINIO PALAIMINIMO SEANSAI

„Dangus – tai Visatos energetinė šventovė", – teigia kinų energetinis kosmologas Lao Siunis. Kosmologinė Dangaus energija yra gyvybinė, generuojanti energingumą, sveikatingumą energija ir perduodanti reikalingą visiems gyvenimo siekiams likiminę substanciją.

Pozityvių nuostatų, darnos ir harmonijos principų besilaikantis žmogus nuolat gauna tą kosmologinę energiją ir gyvena sveiką, laimingą, prasmingą sau ir gamtai gyvenimą. Tačiau mūsų negatyvios, ardančios harmoniją mintys ir veiksmai iškraipo, transformuoja tą energiją, kuri tampa jau nenaudinga, klaidinanti, net susargdinanti žmogų.

Prisijungti prie kosmologinės likimo energijos, atstatyti energetinį sveikatingumą, sustiprinti likiminę globą padeda kosmologiniai Lao Siunio Dangaus energetiniai palaiminimai. Asmeniškai gavęs Jo  kosmologinę įkrovą ir raktinę metodiką iki rugsėjo 15 d. nemokamai atlieku kasdien po 3 kosmologinius Lao Siunio Dangaus energetinio palaiminimo seansus.

Po rugsėjo 15 d. pagal Lao Siunio nuostatą seansai mokami: 3 seansų kaina – 30 Eur

Registracija-intencinis pokalbis: tel. 8 687 75147, el. p. JeronimasL@gmail.com


 

 

 

KAS NEBANDO, TAS IR LIKIMO PERGALES ATIDUODA KITIEMS. Lao Siunis

Kursų metu:

Pagal žmogaus veido kosmologinius energetinius ženklus nustatomos galimybės sustiprinti vidinius energetinius kanalus, sumažinti jų energetinę varžą. Tai atstato gyvybinę, sveikatingumo energiją.     

Pasiruošimas energetiniam priėmimui (Vakaro energija).

Energetinė indukcija (Nakties energija).

Likiminių kosmologinių srautų priėmimas ir rezonavimas.  (Dangaus energija).

Likiminių ženklų budinčioji energetika.

 

Suteikiama:

Bendroji pozityvumo energetika.

Metodinė literatūra.


 


 

KOKS TAVO SVEIKATPINIGIŲ KURSAS?

Nuolat gaunu vis daugiau laiškučių, telefono skambučių. Nemažai besikreipiančiųjų skundžiasi, kad jie, nors ir rūpinasi savo sveikata, tačiau tai sunkiai sekasi, menkai tepadeda ir dietos, ir mankštos, kad visi geri patarimai lieka tik patarimais be jokių rezultatų.

Savaime suprantama, sunku atsakyti visiems bendrai, juk kiekvienas žmogus  turi savo individualumą, savo mąstyseną, visą savo vertybių sistemą. Tačiau bendraudamas su savo pašnekovais atradau vieną bendrą bruožą, bendrą probleminį vardiklį. Tai padėjo ne tik man rasti logika grįstą kelią į problemos sprendimą, bet ir pagelbėjo tiems, kuriems tai pavyko perteikti individualių pokalbių metu.

Kaip žinia, kiekvienas, tiek fizinis, tiek protinis darbas turi savo vertę ir piniginę išraišką. Vadinasi, ir visa protinė veikla, nukreipta į sveikatos išsaugojimą, į sveikatos gerinimą, turi konkrečią prasmę, vertę, kuri gali būti išreikšta tokiu būdu uždirbtų pinigų kiekiu. Tie pinigai vadinami Sveikatpinigais. Tai patys vertingiausi pinigai, jie vertingesni ir už eurus, ir už auksą, ir už visus lobius.

Deja, Sveikatpinigius, kaip ir bet kokią kitą valiutą, reikia ne tik uždirbti, bet ir realiai suvokti to viso darbo procesą. Štai čia ir prasideda problemų problemos. Žmogus žino, kad kirsti medžius, statyti namus, vairuoti autobusą, sodinti bulves yra darbas, už kurį priklauso atlyginimas doleriais, eurais ar kokiais zlotais.

Pirmas žmones skaičiuoti Sveikatpinigius išmokė prancūzų psichologas Šarlis Latenjė. Jo pacientai greitai suvokė, kokią naudą jie gali turėti savo sveikatos sąskaitose nuolat kaupdami Sveikatpinigius, galėdami už juos įsigyti naujų galimybių, sveikatos lobių. Net tie, kuriems anksčiau jis negalėjo padėti, kad jie įsijungtų savo energetinius srautus, be kurių neįmanomas dvasinės stiprybės kelias, ėmė rinkti, „uždirbinėti" Sveikatpinigius, tapo tikrais sveikatos turtuoliais.

Pasinaudodami Š. Latenjė principu: „Viskas, kas sudėtinga – nereikalinga, o viskas, kas reikalinga yra paprasta", pabandykime paprastai ir vaizdžiai suprasti, kas yra tie Sveikatpinigiai, kaip jie uždirbami.

Kiekvienas pozityvus noras, veiksmas, kiekviena pozityvi, gera mintis ir yra tas darbas, kuris pelno Sveikatpinigius. Kaip ir bet kuriame darbe uždirbta suma priklauso nuo dirbančiojo kategorijos ir nuo darbo laiko. Belieka imtis aritmetikos, sveikatos gyvenimo aritmetikos.

Pirmiausia reikia paskaičiuoti, kiek laiko per dieną skiriate sau, mintims apie save, kaip žmogų, kaip Dievo kūrinį. 1 valanda lygu 10 Sveikatpinigių, 2 valandos – 20 Sveikatpinigių ir t. t.

Jei apie save galvoji su meile – Sveikatpinigių suma dvigubėja.

Pozityviai galvoji ne tik apie save, bet ir apie artimus žmones – 1 valanda lygu 20 Sveikatpinigių...

Geriesi gamta, rytu, klausaisi muzikos – 30 Sveikatpinigių.

Skaitai tikrą knygą apie gyvenimą, kūrybą, meilę (pvz. Vaistažodžiai) – 50 Sveikatpinigių.

Jautiesi įsimylėjęs – 100 Sveikatpinigių...

Tęskite, tęskite... Sudarykite savo asmeninę Sveikatpinigių banko sąmatą, nesibaiminkite, kad kažkas įsilauš į jūsų sąskaitas ir išgrobs sąžiningai uždirbtą turtą. Taip kartais tepasitaiko tik mūsų žemiškuose bankuose, o Jūsų Sveikatpinigiai saugomi jokiems grobėjams nepasiekiamuose Dangaus bankuose.

Ir netaupykite tų savo lobių. Atvirkščiai – švaistykite juos į visas puses, dalinkitės jais ir su draugais, ir su priešais. Kuo daugiau dalinsitės, tuo jūsų  Sveikatpinigių tik daugės. Būkite turtingi! Būkite kas dieną vis turtingesni!

Tai kur gi tie sveikatos turtuoliai, paklausite manęs? Juk aplinkui matote daug dvasinių beturčių, ligotų, depresuotų, net ieškančių savanoriškų kelių į ten, kur nebereikia jokių psichoterapijų, jokių Sveikatpinigių... O gerai pažiūrėjus ir jūsų pačių kišenėje, atsiprašau, sieloje, kur uždirbami tie Sveikatpinigiai, tuštoka, nors tarsi ir susitinkate su savimi, ir ryto kavą su malonumu išgeriate, ir meilės jausmai dar ne visai išblėsę... Tai kas gi grobia tą mūsų turtą?

Į tuos  Sveikatpinigius kėsinasi, juos be gailesčio grobsto tik vienas plėšikas – tai pats žmogus. Tas pats, kuris taip sunkiai  uždirbo, tas pats žmogus ir išgrobsto. Kartais net visą savo turtą. Ir lieka, kaip sakoma, ant ledo.

Jei jau kalbamės konkrečiai, tai ir tuos Sveikatpinigių grobikus įvardinkime, pabandykime kiek galima tiksliau apibūdinti jų galią ir dydį.

Tų šventvagiškų plėšikų vardas – Niaurai. Jie taip pat gaminami sieloje, tiksliau, jos tamsumoje. Išlaikykime lygybės principą, ir taip pat bent apytiksliai sudarykime tą niauriąją aritmetiką, kad lengviau būtų išsaugoti brangiausius  Sveikatpinigių turtus.

Esi be nuotaikos (tai emocinė tinginystė, nuotaiką reikia užsidirbti) per valandą „pagamini" 10 Niaurų, per parą – 240 Niaurų, o per gyvenimą – jau milijonai... Kiekvienas Niauras „praryja" po Sveikatpinigį, milijonas Niaurų kėsinasi į milijoną Sveikatpinigių, kurių nei sieloje, nei Dangaus banke nėra. Žmogus ima skolintis iš antidepresantų, alkoholio, narkotikų...

Pyktis, pavydas, baimė,  nepasitenkinimas savimi, darbu, šeima,  pasauliu – tie ir kiti Sveikatpinigių grobikai ištuština ne tik gyvenimo džiaugsmu, meile uždirbtus sielos lobius, bet ir sujaukia mintis, sunaikina gyvenimo energiją, žmogų paverčia silpnučiu, bejėgiu, net pasigailėjimo ir pagalbos vertu ligoniu.

Geriausia pagalba – prevencija: suskubti padėti žmogui dar jam neįsiskolinus gyvenimui, nenugrimzdus į sielos tamsumas, dar neišnaudojus, dar išsaugojus Sveikatpinigių teikiamą energiją, sveikatą, meilę sau, žmonėms, gyvenimui.

Didžiausias tos pagalbos šaltinis yra pats žmogus – jo mintys, požiūris į save ir į gyvenimą, jo noras jaustis lygiaverčiu su kitais, su pačiais iškiliausiais žmonėmis, jaustis savo paties gyvenimo kūrėju. Tačiau, deja, ne visada ir ne visiems tai pavyksta.

Todėl būtina ieškoti ir kitų pagalbos šaltinių. Tą pagalbą gali suteikti pozityviai nusiteikę, gero linkintys žmonės, bendravimas su jais, naudingi ir reikalingi, turintys  pozityvumo energijos pokalbiai bei tekstai.

Apie tai dažnai kalbuosi seminaruose, individualiuose pokalbiuose. Ne kartą įsitikinau tų pokalbių prasmingumu. Juk gyvendami negatyvumo, Niaurų apsuptyje ir nebandydami iš to išsivaduoti, mes sumokame savo dvasinės ir fizinės sveikatos sąskaita, kurią būtina nuolat papildyti  energetiniais Sveikatpinigiais.

Visiems nusiteikusiems būti sveikatos, energijos turtuoliais linkiu sėkmės ir gyvenimo džiaugsmo.

Mane surasti lengviausia tel. 8 687 75147, registruotis individualiems pokalbiams – el. p. JeronimasL@gmail.com. Susitikime ir https://www.facebook.com/jaronimas.laucius

 

Visad Jūsų –
Jeronimas Laucius,
lektorius, rašytojas pozityvistas

 

 

 

 

 

„Dangus – tai Visatos energetinė šventovė", – teigia kinų energetinis magistras ir srautinis kosmologas Lao Siunis. Kosmologinė Dangaus energija yra gyvybinė, generuojanti energingumą, sveikatingumą energija ir perduodanti reikalingą visiems gyvenimo siekiams likiminę substanciją.

Pozityvių nuostatų, darnos ir harmonijos principų besilaikantis žmogus nuolat gauna tą kosmologinę energiją ir gyvena sveiką, laimingą, prasmingą sau ir gamtai gyvenimą. Tačiau mūsų negatyvios, ardančios harmoniją mintys ir veiksmai iškraipo, transformuoja tą energiją, kuri tampa jau nenaudinga, klaidinanti, net susargdinanti žmogų.

Prisijungti prie kosmologinės likimo energijos, atstatyti energetinį sveikatingumą, sustiprinti likiminę globą padeda kosmologiniai Lao Siunio Dangaus energetiniai palaiminimai. Asmeniškai gavęs Jo  kosmologinę įkrovą ir raktinę metodiką iki rugsėjo 15 d. nemokamai atlieku kasdien po 3 kosmologinius Lao Siunio Dangaus energetinio palaiminimo seansus.

Po rugsėjo 15 d. pagal Lao Siunio nuostatą seansai mokami: 3 seansų kaina – 30 Eur.

Registracija-intencinis pokalbis: tel. 8 687 75147.


 

 

INTERVIU ŽINIASKLAIDAI                                

Sakoma, kad viščiukai skaičiuojami rudenį, tad po vasaros atostogų verta ne tik permąstyti, kas nuveikta, bet ir tarsi iš naujo pradėti naują darbų, veiklos etapą. Visiems sugrįžus prie rudens problemų, ieškant galimybių, kaip geriau adaptuotis prie pandeminių sąlygų, paprašėme savo mintimis pasidalinti su nuolatiniu mūsų autoriumi Jeronimu Lauciumi.

Jūs esate ir leidėjas, ir rašytojas, ir energetinių seminarų vedėjas. Dabar ypatingai turėtumėte generuoti ir naujas idėjas, naujus energetinius atradimus, juk šis ruduo paženklintas ne tik neįprastais karantininiais draudimais, bet ir žmonių emociniais pokyčiais. Kaip jums, jūsų skaitytojams, klausytojams sekasi atlaikyti tas likimines permainas?

Pradėsiu nuo to, kad mano įkurta leidykla „Trys žvaigždutės" gyvuoja jau bemaž tris dešimtmečius. Per tą laiką patyrėme ir skaitytojų, autorių aktyvumą, ir nutolimą nuo knygos kaip kultūrinio, kūrybinio žmogaus saviraiškos šaltinio. Tačiau šiuo metu karantininiai debesys gal padėjo atskleisti žmonių vidines saulutes, nes paskutiniu metu padaugėjo norinčių išleisti savo autorines, šeimos, asmeninių prisiminimų knygas. Karantinas, lyg koks griežtas, bet teisingas „lektorius" priminė, kad nesame amžini, kad įamžinti knygoje savo ir artimųjų mintis, nuotraukas yra vienas gražiausių viso gyvenimo įprasminimo būdų.

Prieš pat rugsėjį pridavėme spaustuvėms net kelias per vasarą parengtas knygas. Tai politinio kalinio Vinco Laukevičiaus prisiminimai „Nesuvestas su likimu balansas", „Lietuvos energetika, VIII tomas". Ypač džiaugiamės Alytaus trečiojo amžiaus universiteto knyga „Bendravimu naujai įprasmintas gyvenimas". Taigi, visą rugsėjį švęsime tų knygų pristatymus, lauksime naujų autorių.

 

O kokias temas gvildenate savo seminarų metu? Kaip jose atsispindi šiandieninės mūsų situacijos?

Kadangi mūsų leidyklos brandus kolektyvas pilnai savarankiškai, kokybiškai ir  su meile  parengia į leidyklą atėjusių autorių knygas, todėl aš vis daugiau laiko galiu skirti energetiniams seminarams, individualiems kursams. Ir anksčiau stengiausi savo klausytojus įkvėpti energetinių galių paieškoms, skatinti atskleisti vidines galimybes. Daug patirties įgavau bendraudamas su žinomu gydytoju psichoterapeutu Aleksandru Alekseičiku ir jo gydomais pacientais. Įsitikinau, kad daugelį žmonių į depresiją, į nesugebėjimą adaptuotis prie besikeičiančių situacijų nuveda abejingumas sau, nedėmesingumas aplinkos pokyčiams, kurie iš esmės turėtų mobilizuoti žmogaus energetines savybes. Tai, kad mes daugiausia iš ES šalių naudojame antidepresantų, o paskutiniu metu, pasak farmacininkų, jų paklausa dar padidėjo, vaizdžiai pasako, jog esama prevencinė sklaida yra nepakankama, formali, vykdoma nedaugelio pasišventusių entuziastų.

Todėl šalia esamų paklausių ir veiksmingų „Negatyvumo  valymas", „Restart" ir kitų temų ieškojau naujų kelių, kaip energetiškai padėti žmogui, kuriam kiti būdai yra mažai efektyvūs. Man padėjo asmeninė pažintis su kinų energetiniu magistru ir srautiniu kosmologu Lao Siuniu. Gavęs Jo pritarimą ir palaiminimą naudotis Jo perduotais man energetiniais kosmologiniais  metodais, vedu individualizuotus gyvybinės energijos pakrovimo, energetinių kanalų, likiminių kosmologinių  srautų atstatymo, energetinio sveikatingumo kursus.

Lao Siunis teigia, kad daugelis žmonių yra paveikti negatyvios informacijos, aplinkinių pykčio, pavydo, o tai žalingai deformuoja jų energetinius laukus, žmogui tampa sunku susigyventi ir su realybe, ir net su pačiu savimi. Vienas efektyviausių būdų padėti tokiam žmogui yra Dangaus energetinis palaiminimas pagal Jo atrastą metodiką.

Palaiminimas yra viena mūsų kasdienybės dalis. Motinos laimina savo vaikus, išvykstančius iš namų į tolimą kelią, jos kasdien linki jiems sėkmės ir ilgai nematydamos jų. Be tėvų palaiminimo  jaunieji negalėdavo vesti. Praktikuojantys katalikai kaskart sėsdami prie stalo laimina duoną, maistą. Mus laimina pamaldų metu kunigai, vyskupai, net  Popiežius.

Mane labai jaudina, kai pats Popiežius, turėdamas Šventąją galią, kreipdamasis į tikinčiuosius, prašo jų pasimelsti už Jį...

„Dangus – tai Visatos energetinė šventovė", – teigia Lao Siunis. Kosmologinė Dangaus energija yra gyvybinė, generuojanti energingumą, sveikatingumą ir perduodanti reikalingą visiems gyvenimo siekiams likiminę substanciją.

Už kosmologinius Dangaus energetinius palaiminimo seansus gaunu daug padėkų. Todėl noriu, kad apie tai sužinotų kuo daugiau žmonių. Šiais laikais net paprastą gerą žodį retai girdime, o jo labiau palaiminimą, energetinį Dangaus palaiminimą.

 

O kaip praktiškai tai atliekate? Juk dabar ribojami kontaktai, būtina laikytis griežtų karantininių reikalavimų.

Su norinčiais gauti kosmologinius Lao Siunio Dangaus energetinius palaiminimo seansus aš turiu pasikalbėti telefonu, užduoti jiems keletą klausimų. Mano telefonas 8 687 75147 atviras visiems ir visomis dienomis nuo 9 val. iki 17 val.  Seansai  vyksta tris vakarus iš eilės. Dangaus palaiminimo energija perduodama Dangaus reflektavimo principu, o juk tas pats Dangus yra ir virš manęs, ir virš gaunančiojo Dangaus palaiminimą, kur tas žmogus bebūtų.

Su  energetinių Lao Siunio sveikatingumo kursų dalyviais aš turiu susisiekti Skyp‘u, Messenger‘iu ar Zoom‘u, man būtinai reikia matyti žmogaus veidą, nes tik pagal veido energetinius kosmologinius (EK) taškus galima nustatyti, kur yra užstrigę energetiniai kanalai, kaip energetinių kodų pagalba priimti ir rezonuoti gyvybinę, sveikatingumo kosmologinę energiją.

Aš sveikinu kiekvieną žmogų, kuris visais būdais ieško gyvybinės energijos, dvasinės bei fizinės stiprybės, kuris, nepriklausomai nuo amžiaus, sveikatos stovio kiekvieną dieną siekia gyventi kuo pilnavertiškesnį, kupiną energijos gyvenimą.

 

Jeronimas Laucius –
energetinių seminarų lektorius, Lao Siunio kosmologinių metodų taikytojas

 

 

 

 

ATRASK PALAIMINIMO STEBUKLĄ

Neprarask gyvenimo energijos. Be jos dingsta ir gyvenimo grožis, be jos dingsta ir gyvenimo prasmė.

Neprarask gyvenimo šviesos. Laikyk ją širdyje. Pripratus prie tamsos, šviesos gali ir nebereikėti.

Neprarask ryšio su likimu. Kaip ir laiškas be adreso, jo ženklai tavęs jau nepasieks, nepalaimins Tavęs.

Neprarask vilties. Ji, kaip švyturys, neleis Tau paklysti gyvenimo kelionėse, nuves Tave į pačius nuostabiausius uostus.

Neprarask savęs. Net pavojingai supanašėjęs su kitais, pasilik bent dalį savo minčių, savo jausmų, savo regėjimo.

Neprarask palaiminimo stebuklo. Atrask jį. Palaimink prasidedančią dieną. Gauk palaiminimą iš visko, kas laimina, kas gali palaiminti.

Palaimink save už viską, ko nepraradai.

Palaimink save, kad esi.

 

 

 

NANONAIČIŲ ARBA TAVO GALIMYBIŲ ENERGIJA – GYVENIMO DOVANA

Galbūt kažkas perskaitęs pasakys, kad tai panašu į pasaką, kažkas, nesupratęs minties, galbūt net nedatemps iki paskutinio sakinio. Tačiau, jei tai perskaitytų Z. Froidas – tas pasąmonės karalius – jis, suplojęs rankomis, be abejo pasakytų, kad tai tiesiausias kelias į žmogaus paslaptingąją pasąmonės energetiką, kartais įgaunančią dar didesnę nei stebuklo galią. Jam pritartų ir pats A. Einšteinas, K. Jungas, N. Tesla ir šimtai kitų ieškojusių ir atradusių tai, kas iki jų buvo nežinoma, nesuprasta ar nepriimtina.

Likimas daugeliui yra įkvėpęs drąsią ieškotojo dvasią, daug kas visais įmanomais būdais stiprina save, žadina savo vidines galias, aktyviai konvertuoja visas galimybes į energetines vertybes, priima jas į savo gyvenimo glėbį, tarsi gimdo save iš naujo. Jei jūs esate vienas iš tokių, tai ieškojimo keliu kartu einame toliau.

Visa, kas randasi gyvoje gamtoje, ir pats tobuliausias jos kūrinys – žmogus, sudarytas iš atomų, molekulių, ląstelių. Tų milijardų milijardus ląstelių tvarką prižiūri, žadina jų gyvybinę galią dar daugiau milijardų Nanonaičių. Jie, kaip kokie žavūs karalaičiai nuo ryto iki ryto, nuo pat žmogaus gimimo iki pat gilios senatvės nenuilstamai skrieja, nardo, sukasi tarp tų milijardų ląstelių, budina, įkvepia jas gyvenimui, džiaugsmui, meilei.

Kol Nanonaičių karalystėje darna ir tvarka, tol žmogus jaučiasi sveikas, energingas ir laimingas. Tačiau, deja, kai kada nutinka ir netikėti dalykai. Tie šaunūs smarkuoliai, tie vikrūs sveikatos ir žmogaus laimės saugotojai, jos puoselėtojai kartais taip įsismagina, kad trumpam užmiršta savo priedermę, ima žaisti, išdykauti, o beišdykaudami, kaip ir visi mažyliai – o juk Nanonaičiai yra patys mažiausi iš visų mažylių – sujaukia visą nusistovėjusią tvarką, kuri kartais tampa panaši net į tikrą betvarkę. Žmogus tuomet jaučia nerimą, skausmą, o jeigu ilgiau niekas tų įsižaidėlių nesustabdo, nenuramina, tai žmogus gali ir susirgti, kartais net gana sunkiai.

Tačiau vos tik išgirdę žmogaus prašymą sutvarkyti tai, ką patys sujaukė, milijardų milijardai Nanonaičių meta visus savo išdykavimus ir su visa milijardine, vėl susidrausminusia, armija puola daryti tvarką, gražinti kiekvieną vietelę, ištaisyti, švarinti kiekvieną per išdykavimus ar per aplaidumą paliktą dėmelę.

Net tuomet, kai sujaukta betvarke niekas ilgai nesirūpino, ji tapo visai apleista, rodos, sunkiai besutvarkoma, paskatinti žmogaus didelio prašymo ar gerėdamiesi jo gražiais darbais Nanonaičiai į pagalbą pasikviečia savo ištikimus draugus iš dangaus, iš žvaigždžių, iš saulės. Tie šviesūs dangiški Nanonaičiai milijardais žiburėlių apšviečia kiekvieną apleistą kampelį, nušviečia visus teisiausius kelius, kuriais pakrauti sveikąja gyvybės energija lekia, skuba pulkų pulkai darbštuolių Nanonaičių.

Tos galingos pastangos negali nueiti veltui. Netrukus, lyg žemė, kuri po sausros, atgaivinta sulaukto lietaus, pražysta įvairiaspalvėmis gėlėmis, taip ir viskas, ten, kur darbavosi šaunuoliai Nanonaičiai, vėl tampa naujai gražu, tvarkinga, sveika. Žmogus, tarsi naujai atgimęs, vėl džiaugiasi sveikata, energija, gali drąsiai kurti savo ateitį...

 

EPILOGAS

Jei žmogus žino, kad už sveikatą turi būti dėkingas ne tik gydytojams, vaistams, bet ir sau pačiam, tai jis nuolat rūpinasi savimi, valdo savo mintis, nukreipia jas į vidinės energetikos klodus, ieško visų įmanomų pasveikimo galių.

Ir nanotechnologijos neturi likti tik technologų nuosavybe. Kas jiems tik nanodalelės, mums tai – Nanonaičiai. Mes visi esame daugiau nei gyvenimo technologai, mes – Gyvenimo kūrėjai, jo saugotojai, brangintojai ir puošėjai.

Ne veltui sakoma, kad tas, kas nebando, visas pergales atiduoda kitiems. Bandykime, siekime pergalės visais įmanomais ir net paslaptingiausiais būdais. Ypač jei pergalės kaina – pats gyvenimas.

Sėkmės!

 

 

 

PASIRINKIMAS

Nusivylusi gyvenimu ji nusprendė pasitraukti iš gyvenimo.

Būdama pedantiška ji norėjo, kad per laidotuves skambėtų jos pačios pasirinkta muzika.

Ji kruopščiai rinkosi tai Bachą, tai Verdi, tai Mocartą.

Galų gale pasirinko muziką - įstojo į Konservatoriją.

 

 

JEI PRISIMINSI

Žirgas reikalingas raiteliui.

Upė reikalinga vandens tėkmei.

Vanduo reikalingas  gyvybei.

Taurė reikalinga vynui.

Dangus reikalingas žvaigždėms.

Saulė reikalinga šviesai ir žmogui...

Ir tik žmogus reikalingas ne tik visiems, bet ir pats sau.

 

 

PALAIMINK SAVE

Kai viskas nutyla, kai mintimis, siela įžengi į tylą

Tu jauti, kaip Dangus, Žemė,

Viskas, kas matoma ir nematoma

Laimina gyvenimą.

Gyvenimas ir iš tavęs laukia to paties.

Palaimink save.

Palaimink save.

 

 

PER PASAULIUS KELIAUJA ŽMOGUS

Žmogus norėjo gyventi savo išgalvotame pasaulyje, tačiau, kad jį pasiektų, kad jį atrastų turėjo pereiti per kitų išgalvotus pasaulius.

Kiekvieno pasaulio galvočiai jį versdavo į savo pasaulį priimti visus  jų pasaulius.

Priėmęs pasiūlytą eilinį pasaulį žmogus keliaudavo ieškoti savo išgalvoto pasaulio, tačiau tuojau pat jį pasivydavo  kitų pasaulių suktagalviai.

Galvočiai nekantriai laukdavo to keliautojo, o kiti, savo jau atkeliavę, smalsiai stebėdavo jo maršrutus.

Kuo daugiau pasaulių jame apsigyvendavo, tuo mažiau jam likdavo noro turėti savo pasaulį.

Kai to noro nei kiek nebeliko, jis pasijuto visai laisvas nuo visų ieškojimų. 

Tapęs laisvu, jis išnyko tarp aibės pasaulių, tapo niekam nežinomas, niekam nereikalingas.

Bet laisvas.

 

 

TYLOS GARSAI

Tik tyloje gali išgirsti minčių žingsnius.

Tik ji apsaugo, kad tie žingsniai būtų ne praeinantys ir ne nueinantys.

Tik tyloje gali mėgautis klausydamasis, kaip kartu su tyla kvėpuoja ramybė.

Tik tyloje nuo prisilietimų gali pradėti kalbėtis jausmai.

Jie gali tą prisilietimo akimirką paversti  Tavo likimu.

O kaip suskamba aistra, kai virpančioje tyloje ne vien tik dėl žemės traukos, vienas po kito, lydimi dangaus akordų  krenta moters rūbai.

Tylos orkestrams  nereikalingos nei dirigentai, nei filharmonijų salės.

Tik tyla ir Tu...

 

 
 
     
 

UAB „Trys žvaigždutės"
Kalvarijų g. 134-42, LT-08209 Vilnius, tel. 8 687 75147
El.p. JeronimasL@gmail.com