2020-08-14, Penktadienis
En   Ru  
Kūryba. Leidyba
Leidyklos vadovas-rašytojas
Albumo terapija
Gražiausia vasaros knyga
MANO GYVENIMO KNYGA
Alytaus TAU knyga
DALINKIMĖS FORTŪNOS DOVANOMIS
Gyvenimas tarp baimės ir atsakomybės
Antrasis IPEK narių susitikimas
Energetinė sveikatos akademija
Karantinas ir egoterapija
Individualūs energetiniai seminarai
Kaip gydytis vaistažodžiais
Kosmologiniai Lao Siunio energijos pakrovimo kursai
Energetiniai negatyvumo valymo kursai
Sukurk save. Egoterapija
Autohipnozė
Energetiniai seminarai 2020
Energetiniai seminarai dvyliktokams
Trečiojo amžiaus universitetai
Knygynėlis 2020
Plakatai
Aleksandras Alekseičikas... Dėl savęs, tavęs, nesvetimo
Neišeik iš gyvenimo
Žmogaus sauga
Atsargus – tai ir saugus
Visuomenės sveikatos centrams
Pasaulis pasikeitė – seminarai jau prasidėjo
Bendravimas su bibliotekomis
Vaikų darželių auklėtojoms, mokytojams
Naujienos. Renginiai. Skelbimai
Lietuvos rotariečiams
Mano kraštas. Bendraukime
Populiariausios knygos
Pokemon go prizai
Įdomiausi laiškai
Lietuvai pagražinti draugijos Vilniaus skyrius
Azərbaycan
Kontaktai
     
  Pasaulis pasikeitė – seminarai jau prasidėjo
Kosmologiniai Lao Siunio energijos pakrovimo kursai

 

KOSMOLOGINIAI LAO SIUNIO ENERGIJOS PAKROVIMO KURSAI

Jau gimdamas žmogus gauna ne tik reikalingą gyvenimo energijos kiekį, bet ir galimybę tą prigimtinę energiją pakrauti, nes darbas, rūpesčiai, tempas nuolat ją iškrauna.

Daugiau energijos sunaudodamas, nei ja pasikraudamas, žmogus lieka be energijos,  alina savo sveikatą, jam sunku realizuoti save,  dirbti, bendrauti su aplinkiniais. Nesustabdžius šio proceso, žmogus gali patekti net į depresinę būseną, kuri sąlygoja dar didesnius dvasinius bei fizinius energetinius praradimus. Siaučiant pandemijai, tie procesai įgauna dar žalingesnį pagreitį.

Kinų energetinis magistras ir srautinis kosmologas Lao Siunis daug metų kūrė ir tobulino žmogaus veido kosmologinių energetinių  ženklų ir kodų metodiką, pagal kurią kiekvienam žmogui  galima nustatyti jo energetinių srautų poveikio veiksmingumą, atlikti jų korekcijas, atskleisti individualizuotas energetinių kodų ir ženklų kosmologines  galias. Taikydamas šį metodą jis padėjo daugeliui žmonių atkurti prarastą energiją, atgauti sveikatą, atskleisti naujas savo galimybes. Nustatyta, kad gyvybinės energijos trūkumas yra viena didžiausių šiuolaikinio žmogaus problemų.

Gavęs Lao Siunio pritarimą ir palaiminimą naudotis jo perduotais man energetiniais kosmologiniais  metodais, vedu individualizuotus gyvybinės energijos pakrovimo, energetinių kanalų, likiminių kosmologinių srautų koregavimo bei atstatymo kursus.

Pagal veido energetinius kosmologinius (EK) taškus nustatau, kur gali būti užstrigęs energetinis kanalas, kaip energetinių kodų pagalba priimti ir rezonuoti gyvybinę kosmologinę energiją.

 

Dėl kursų pravedimo nuotoliniu būdu tikslingumo ir laiko tel. 8 687 75147, el. p. JeronimasL@gmail.com.

Kursų kaina 50 Eur. Apmokėjimas pagal sąskaitą-faktūrą.

 

 

 

 

KOKS TAVO SVEIKATPINIGIŲ KURSAS?

Nuolat gaunu vis daugiau laiškučių, telefono skambučių. Nemažai besikreipiančiųjų skundžiasi, kad jie, nors ir rūpinasi savo sveikata, tačiau tai sunkiai sekasi, menkai tepadeda ir dietos, ir mankštos, kad visi geri patarimai lieka tik patarimais be jokių rezultatų.

Savaime suprantama, sunku atsakyti visiems bendrai, juk kiekvienas žmogus  turi savo individualumą, savo mąstyseną, visą savo vertybių sistemą. Tačiau bendraudamas su savo pašnekovais atradau vieną bendrą bruožą, bendrą probleminį vardiklį. Tai padėjo ne tik man rasti logika grįstą kelią į problemos sprendimą, bet ir pagelbėjo tiems, kuriems tai pavyko perteikti individualių pokalbių metu.

Kaip žinia, kiekvienas, tiek fizinis, tiek protinis darbas turi savo vertę ir piniginę išraišką. Vadinasi, ir visa protinė veikla, nukreipta į sveikatos išsaugojimą, į sveikatos gerinimą, turi konkrečią prasmę, vertę, kuri gali būti išreikšta tokiu būdu uždirbtų pinigų kiekiu. Tie pinigai vadinami Sveikatpinigais. Tai patys vertingiausi pinigai, jie vertingesni ir už eurus, ir už auksą, ir už visus lobius.

Deja, Sveikatpinigius, kaip ir bet kokią kitą valiutą, reikia ne tik uždirbti, bet ir realiai suvokti to viso darbo procesą. Štai čia ir prasideda problemų problemos. Žmogus žino, kad kirsti medžius, statyti namus, vairuoti autobusą, sodinti bulves yra darbas, už kurį priklauso atlyginimas doleriais, eurais ar kokiais zlotais.

Pirmas žmones skaičiuoti Sveikatpinigius išmokė prancūzų psichologas Šarlis Latenjė. Jo pacientai greitai suvokė, kokią naudą jie gali turėti savo sveikatos sąskaitose nuolat kaupdami Sveikatpinigius, galėdami už juos įsigyti naujų galimybių, sveikatos lobių. Net tie, kuriems anksčiau jis negalėjo padėti, kad jie įsijungtų savo energetinius srautus, be kurių neįmanomas dvasinės stiprybės kelias, ėmė rinkti, „uždirbinėti" Sveikatpinigius, tapo tikrais sveikatos turtuoliais.

Pasinaudodami Š. Latenjė principu: „Viskas, kas sudėtinga – nereikalinga, o viskas, kas reikalinga yra paprasta", pabandykime paprastai ir vaizdžiai suprasti, kas yra tie Sveikatpinigiai, kaip jie uždirbami.

Kiekvienas pozityvus noras, veiksmas, kiekviena pozityvi, gera mintis ir yra tas darbas, kuris pelno Sveikatpinigius. Kaip ir bet kuriame darbe uždirbta suma priklauso nuo dirbančiojo kategorijos ir nuo darbo laiko. Belieka imtis aritmetikos, sveikatos gyvenimo aritmetikos.

Pirmiausia reikia paskaičiuoti, kiek laiko per dieną skiriate sau, mintims apie save, kaip žmogų, kaip Dievo kūrinį. 1 valanda lygu 10 Sveikatpinigių, 2 valandos – 20 Sveikatpinigių ir t. t.

Jei apie save galvoji su meile – Sveikatpinigių suma dvigubėja.

Pozityviai galvoji ne tik apie save, bet ir apie artimus žmones – 1 valanda lygu 20 Sveikatpinigių...

Geriesi gamta, rytu, klausaisi muzikos – 30 Sveikatpinigių.

Skaitai tikrą knygą apie gyvenimą, kūrybą, meilę (pvz. Vaistažodžiai) – 50 Sveikatpinigių.

Jautiesi įsimylėjęs – 100 Sveikatpinigių...

Tęskite, tęskite... Sudarykite savo asmeninę Sveikatpinigių banko sąmatą, nesibaiminkite, kad kažkas įsilauš į jūsų sąskaitas ir išgrobs sąžiningai uždirbtą turtą. Taip kartais tepasitaiko tik mūsų žemiškuose bankuose, o Jūsų Sveikatpinigiai saugomi jokiems grobėjams nepasiekiamuose Dangaus bankuose.

Ir netaupykite tų savo lobių. Atvirkščiai – švaistykite juos į visas puses, dalinkitės jais ir su draugais, ir su priešais. Kuo daugiau dalinsitės, tuo jūsų  Sveikatpinigių tik daugės. Būkite turtingi! Būkite kas dieną vis turtingesni!

Tai kur gi tie sveikatos turtuoliai, paklausite manęs? Juk aplinkui matote daug dvasinių beturčių, ligotų, depresuotų, net ieškančių savanoriškų kelių į ten, kur nebereikia jokių psichoterapijų, jokių Sveikatpinigių... O gerai pažiūrėjus ir jūsų pačių kišenėje, atsiprašau, sieloje, kur uždirbami tie Sveikatpinigiai, tuštoka, nors tarsi ir susitinkate su savimi, ir ryto kavą su malonumu išgeriate, ir meilės jausmai dar ne visai išblėsę... Tai kas gi grobia tą mūsų turtą?

Į tuos  Sveikatpinigius kėsinasi, juos be gailesčio grobsto tik vienas plėšikas – tai pats žmogus. Tas pats, kuris taip sunkiai  uždirbo, tas pats žmogus ir išgrobsto. Kartais net visą savo turtą. Ir lieka, kaip sakoma, ant ledo.

Jei jau kalbamės konkrečiai, tai ir tuos Sveikatpinigių grobikus įvardinkime, pabandykime kiek galima tiksliau apibūdinti jų galią ir dydį.

Tų šventvagiškų plėšikų vardas – Niaurai. Jie taip pat gaminami sieloje, tiksliau, jos tamsumoje. Išlaikykime lygybės principą, ir taip pat bent apytiksliai sudarykime tą niauriąją aritmetiką, kad lengviau būtų išsaugoti brangiausius  Sveikatpinigių turtus.

Esi be nuotaikos (tai emocinė tinginystė, nuotaiką reikia užsidirbti) per valandą „pagamini" 10 Niaurų, per parą – 240 Niaurų, o per gyvenimą – jau milijonai... Kiekvienas Niauras „praryja" po Sveikatpinigį, milijonas Niaurų kėsinasi į milijoną Sveikatpinigių, kurių nei sieloje, nei Dangaus banke nėra. Žmogus ima skolintis iš antidepresantų, alkoholio, narkotikų...

Pyktis, pavydas, baimė,  nepasitenkinimas savimi, darbu, šeima,  pasauliu – tie ir kiti Sveikatpinigių grobikai ištuština ne tik gyvenimo džiaugsmu, meile uždirbtus sielos lobius, bet ir sujaukia mintis, sunaikina gyvenimo energiją, žmogų paverčia silpnučiu, bejėgiu, net pasigailėjimo ir pagalbos vertu ligoniu.

Geriausia pagalba – prevencija: suskubti padėti žmogui dar jam neįsiskolinus gyvenimui, nenugrimzdus į sielos tamsumas, dar neišnaudojus, dar išsaugojus Sveikatpinigių teikiamą energiją, sveikatą, meilę sau, žmonėms, gyvenimui.

Didžiausias tos pagalbos šaltinis yra pats žmogus – jo mintys, požiūris į save ir į gyvenimą, jo noras jaustis lygiaverčiu su kitais, su pačiais iškiliausiais žmonėmis, jaustis savo paties gyvenimo kūrėju. Tačiau, deja, ne visada ir ne visiems tai pavyksta.

Todėl būtina ieškoti ir kitų pagalbos šaltinių. Tą pagalbą gali suteikti pozityviai nusiteikę, gero linkintys žmonės, bendravimas su jais, naudingi ir reikalingi, turintys  pozityvumo energijos pokalbiai bei tekstai.

Apie tai dažnai kalbuosi seminaruose, individualiuose pokalbiuose. Ne kartą įsitikinau tų pokalbių prasmingumu. Juk gyvendami negatyvumo, Niaurų apsuptyje ir nebandydami iš to išsivaduoti, mes sumokame savo dvasinės ir fizinės sveikatos sąskaita, kurią būtina nuolat papildyti  energetiniais Sveikatpinigiais.

Visiems nusiteikusiems būti sveikatos, energijos turtuoliais linkiu sėkmės ir gyvenimo džiaugsmo.

Mane surasti lengviausia tel. 8 687 75147, registruotis individualiems pokalbiams – el. p. JeronimasL@gmail.com. Susitikime ir https://www.facebook.com/jaronimas.laucius

 

Visad Jūsų –
Jeronimas Laucius,
lektorius, rašytojas pozityvistas

 

 

 

 

NANONAIČIŲ ARBA TAVO GALIMYBIŲ ENERGIJA – GYVENIMO DOVANA

Galbūt kažkas perskaitęs pasakys, kad tai panašu į pasaką, kažkas, nesupratęs minties, galbūt net nedatemps iki paskutinio sakinio. Tačiau, jei tai perskaitytų Z. Froidas – tas pasąmonės karalius – jis, suplojęs rankomis, be abejo pasakytų, kad tai tiesiausias kelias į žmogaus paslaptingąją pasąmonės energetiką, kartais įgaunančią dar didesnę nei stebuklo galią. Jam pritartų ir pats A. Einšteinas, K. Jungas, N. Tesla ir šimtai kitų ieškojusių ir atradusių tai, kas iki jų buvo nežinoma, nesuprasta ar nepriimtina.

Likimas daugeliui yra įkvėpęs drąsią ieškotojo dvasią, daug kas visais įmanomais būdais stiprina save, žadina savo vidines galias, aktyviai konvertuoja visas galimybes į energetines vertybes, priima jas į savo gyvenimo glėbį, tarsi gimdo save iš naujo. Jei jūs esate vienas iš tokių, tai ieškojimo keliu kartu einame toliau.

Visa, kas randasi gyvoje gamtoje, ir pats tobuliausias jos kūrinys – žmogus, sudarytas iš atomų, molekulių, ląstelių. Tų milijardų milijardus ląstelių tvarką prižiūri, žadina jų gyvybinę galią dar daugiau milijardų Nanonaičių. Jie, kaip kokie žavūs karalaičiai nuo ryto iki ryto, nuo pat žmogaus gimimo iki pat gilios senatvės nenuilstamai skrieja, nardo, sukasi tarp tų milijardų ląstelių, budina, įkvepia jas gyvenimui, džiaugsmui, meilei.

Kol Nanonaičių karalystėje darna ir tvarka, tol žmogus jaučiasi sveikas, energingas ir laimingas. Tačiau, deja, kai kada nutinka ir netikėti dalykai. Tie šaunūs smarkuoliai, tie vikrūs sveikatos ir žmogaus laimės saugotojai, jos puoselėtojai kartais taip įsismagina, kad trumpam užmiršta savo priedermę, ima žaisti, išdykauti, o beišdykaudami, kaip ir visi mažyliai – o juk Nanonaičiai yra patys mažiausi iš visų mažylių – sujaukia visą nusistovėjusią tvarką, kuri kartais tampa panaši net į tikrą betvarkę. Žmogus tuomet jaučia nerimą, skausmą, o jeigu ilgiau niekas tų įsižaidėlių nesustabdo, nenuramina, tai žmogus gali ir susirgti, kartais net gana sunkiai.

Tačiau vos tik išgirdę žmogaus prašymą sutvarkyti tai, ką patys sujaukė, milijardų milijardai Nanonaičių meta visus savo išdykavimus ir su visa milijardine, vėl susidrausminusia, armija puola daryti tvarką, gražinti kiekvieną vietelę, ištaisyti, švarinti kiekvieną per išdykavimus ar per aplaidumą paliktą dėmelę.

Net tuomet, kai sujaukta betvarke niekas ilgai nesirūpino, ji tapo visai apleista, rodos, sunkiai besutvarkoma, paskatinti žmogaus didelio prašymo ar gerėdamiesi jo gražiais darbais Nanonaičiai į pagalbą pasikviečia savo ištikimus draugus iš dangaus, iš žvaigždžių, iš saulės. Tie šviesūs dangiški Nanonaičiai milijardais žiburėlių apšviečia kiekvieną apleistą kampelį, nušviečia visus teisiausius kelius, kuriais pakrauti sveikąja gyvybės energija lekia, skuba pulkų pulkai darbštuolių Nanonaičių.

Tos galingos pastangos negali nueiti veltui. Netrukus, lyg žemė, kuri po sausros, atgaivinta sulaukto lietaus, pražysta įvairiaspalvėmis gėlėmis, taip ir viskas, ten, kur darbavosi šaunuoliai Nanonaičiai, vėl tampa naujai gražu, tvarkinga, sveika. Žmogus, tarsi naujai atgimęs, vėl džiaugiasi sveikata, energija, gali drąsiai kurti savo ateitį...

 

EPILOGAS

Jei žmogus žino, kad už sveikatą turi būti dėkingas ne tik gydytojams, vaistams, bet ir sau pačiam, tai jis nuolat rūpinasi savimi, valdo savo mintis, nukreipia jas į vidinės energetikos klodus, ieško visų įmanomų pasveikimo galių.

Ir nanotechnologijos neturi likti tik technologų nuosavybe. Kas jiems tik nanodalelės, mums tai – Nanonaičiai. Mes visi esame daugiau nei gyvenimo technologai, mes – Gyvenimo kūrėjai, jo saugotojai, brangintojai ir puošėjai.

Ne veltui sakoma, kad tas, kas nebando, visas pergales atiduoda kitiems. Bandykime, siekime pergalės visais įmanomais ir net paslaptingiausiais būdais. Ypač jei pergalės kaina – pats gyvenimas.

Sėkmės!

 

 

 

 

 

PASIRINKIMAS

Nusivylusi gyvenimu ji nusprendė pasitraukti iš gyvenimo.

Būdama pedantiška ji norėjo, kad per laidotuves skambėtų jos pačios pasirinkta muzika.

Ji kruopščiai rinkosi tai Bachą, tai Verdi, tai Mocartą.

Galų gale pasirinko muziką - įstojo į Konservatoriją.

 

 

JEI PRISIMINSI

Žirgas reikalingas raiteliui.

Upė reikalinga vandens tėkmei.

Vanduo reikalingas  gyvybei.

Taurė reikalinga vynui.

Dangus reikalingas žvaigždėms.

Saulė reikalinga šviesai ir žmogui...

Ir tik žmogus reikalingas ne tik visiems, bet ir pats sau.

 

 

PALAIMINK SAVE

Kai viskas nutyla, kai mintimis, siela įžengi į tylą

Tu jauti, kaip Dangus, Žemė,

Viskas, kas matoma ir nematoma

Laimina gyvenimą.

Gyvenimas ir iš tavęs laukia to paties.

Palaimink save.

Palaimink save.

 

 

PER PASAULIUS KELIAUJA ŽMOGUS

Žmogus norėjo gyventi savo išgalvotame pasaulyje, tačiau, kad jį pasiektų, kad jį atrastų turėjo pereiti per kitų išgalvotus pasaulius.

Kiekvieno pasaulio galvočiai jį versdavo į savo pasaulį priimti visus  jų pasaulius.

Priėmęs pasiūlytą eilinį pasaulį žmogus keliaudavo ieškoti savo išgalvoto pasaulio, tačiau tuojau pat jį pasivydavo  kitų pasaulių suktagalviai.

Galvočiai nekantriai laukdavo to keliautojo, o kiti, savo jau atkeliavę, smalsiai stebėdavo jo maršrutus.

Kuo daugiau pasaulių jame apsigyvendavo, tuo mažiau jam likdavo noro turėti savo pasaulį.

Kai to noro nei kiek nebeliko, jis pasijuto visai laisvas nuo visų ieškojimų. 

Tapęs laisvu, jis išnyko tarp aibės pasaulių, tapo niekam nežinomas, niekam nereikalingas.

Bet laisvas.

 

 

TYLOS GARSAI

Tik tyloje gali išgirsti minčių žingsnius.

Tik ji apsaugo, kad tie žingsniai būtų ne praeinantys ir ne nueinantys.

Tik tyloje gali mėgautis klausydamasis, kaip kartu su tyla kvėpuoja ramybė.

Tik tyloje nuo prisilietimų gali pradėti kalbėtis jausmai.

Jie gali tą prisilietimo akimirką paversti  Tavo likimu.

O kaip suskamba aistra, kai virpančioje tyloje ne vien tik dėl žemės traukos, vienas po kito, lydimi dangaus akordų  krenta moters rūbai.

Tylos orkestrams  nereikalingos nei dirigentai, nei filharmonijų salės.

Tik tyla ir Tu...

 

 
 
     
 

UAB „Trys žvaigždutės"
Kalvarijų g. 134-42, LT-08209 Vilnius, tel. 8 687 75147
El.p. JeronimasL@gmail.com