2020-05-29, Penktadienis
En   Ru  
Kūryba. Leidyba
Leidyklos vadovas-rašytojas
Albumo terapija
Gegužės mėnesio knyga
MANO GYVENIMO KNYGA
Alytaus TAU knyga
DALINKIMĖS FORTŪNOS DOVANOMIS
„Žinijos draugijos“ Pozityvistų klubas
Antrasis IPEK narių susitikimas
Energetinė sveikatos akademija
Karantinas ir egoterapija
Individualūs energetiniai seminarai
Kaip gydytis vaistažodžiais
Sveikatpinigių kursas
Energetiniai negatyvumo valymo kursai
Sukurk save. Egoterapija
Atjaunėjimo energetiniai kursai
Autohipnozė
Energetiniai seminarai 2020
Energetiniai seminarai dvyliktokams
Trečiojo amžiaus universitetai
Knygynėlis 2020
Plakatai
Aleksandras Alekseičikas... Dėl savęs, tavęs, nesvetimo
Neišeik iš gyvenimo
Žmogaus sauga
Atsargus – tai ir saugus
Visuomenės sveikatos centrams
Merams
Bendravimas su bibliotekomis
Vaikų darželių auklėtojoms, mokytojams
Naujienos. Renginiai. Skelbimai
Lietuvos rotariečiams
Mano kraštas. Bendraukime
Populiariausios knygos
Pokemon go prizai
Įdomiausi laiškai
Lietuvai pagražinti draugijos Vilniaus skyrius
Azərbaycan
Kontaktai
     
  Svetainės akcentas: skyrelis MANO GYVENIMO KNYGA
Sveikatpinigių kursas

KOKS TAVO SVEIKATPINIGIŲ KURSAS?

Nuolat gaunu vis daugiau laiškučių, telefono skambučių. Nemažai besikreipiančiųjų skundžiasi, kad jie, nors ir rūpinasi savo sveikata, tačiau tai sunkiai sekasi, menkai tepadeda ir dietos, ir mankštos, kad visi geri patarimai lieka tik patarimais be jokių rezultatų.

Savaime suprantama, sunku atsakyti visiems bendrai, juk kiekvienas žmogus  turi savo individualumą, savo mąstyseną, visą savo vertybių sistemą. Tačiau bendraudamas su savo pašnekovais atradau vieną bendrą bruožą, bendrą probleminį vardiklį. Tai padėjo ne tik man rasti logika grįstą kelią į problemos sprendimą, bet ir pagelbėjo tiems, kuriems tai pavyko perteikti individualių pokalbių metu.

Kaip žinia, kiekvienas, tiek fizinis, tiek protinis darbas turi savo vertę ir piniginę išraišką. Vadinasi, ir visa protinė veikla, nukreipta į sveikatos išsaugojimą, į sveikatos gerinimą, turi konkrečią prasmę, vertę, kuri gali būti išreikšta tokiu būdu uždirbtų pinigų kiekiu. Tie pinigai vadinami Sveikatpinigais. Tai patys vertingiausi pinigai, jie vertingesni ir už eurus, ir už auksą, ir už visus lobius.

Deja, Sveikatpinigius, kaip ir bet kokią kitą valiutą, reikia ne tik uždirbti, bet ir realiai suvokti to viso darbo procesą. Štai čia ir prasideda problemų problemos. Žmogus žino, kad kirsti medžius, statyti namus, vairuoti autobusą, sodinti bulves yra darbas, už kurį priklauso atlyginimas doleriais, eurais ar kokiais zlotais.

Pirmas žmones skaičiuoti Sveikatpinigius išmokė prancūzų psichologas Šarlis Latenjė. Jo pacientai greitai suvokė, kokią naudą jie gali turėti savo sveikatos sąskaitose nuolat kaupdami Sveikatpinigius, galėdami už juos įsigyti naujų galimybių, sveikatos lobių. Net tie, kuriems anksčiau jis negalėjo padėti, kad jie įsijungtų savo energetinius srautus, be kurių neįmanomas dvasinės stiprybės kelias, ėmė rinkti, „uždirbinėti" Sveikatpinigius, tapo tikrais sveikatos turtuoliais.

Pasinaudodami Š. Latenjė principu: „Viskas, kas sudėtinga – nereikalinga, o viskas, kas reikalinga yra paprasta", pabandykime paprastai ir vaizdžiai suprasti, kas yra tie Sveikatpinigiai, kaip jie uždirbami.

Kiekvienas pozityvus noras, veiksmas, kiekviena pozityvi, gera mintis ir yra tas darbas, kuris pelno Sveikatpinigius. Kaip ir bet kuriame darbe uždirbta suma priklauso nuo dirbančiojo kategorijos ir nuo darbo laiko. Belieka imtis aritmetikos, sveikatos gyvenimo aritmetikos.

Pirmiausia reikia paskaičiuoti, kiek laiko per dieną skiriate sau, mintims apie save, kaip žmogų, kaip Dievo kūrinį. 1 valanda lygu 10 Sveikatpinigių, 2 valandos – 20 Sveikatpinigių ir t. t.

Jei apie save galvoji su meile – Sveikatpinigių suma dvigubėja.

Pozityviai galvoji ne tik apie save, bet ir apie artimus žmones – 1 valanda lygu 20 Sveikatpinigių...

Geriesi gamta, rytu, klausaisi muzikos – 30 Sveikatpinigių.

Skaitai tikrą knygą apie gyvenimą, kūrybą, meilę (pvz. Vaistažodžiai) – 50 Sveikatpinigių.

Jautiesi įsimylėjęs – 100 Sveikatpinigių...

Tęskite, tęskite... Sudarykite savo asmeninę Sveikatpinigių banko sąmatą, nesibaiminkite, kad kažkas įsilauš į jūsų sąskaitas ir išgrobs sąžiningai uždirbtą turtą. Taip kartais tepasitaiko tik mūsų žemiškuose bankuose, o Jūsų Sveikatpinigiai saugomi jokiems grobėjams nepasiekiamuose Dangaus bankuose.

Ir netaupykite tų savo lobių. Atvirkščiai – švaistykite juos į visas puses, dalinkitės jais ir su draugais, ir su priešais. Kuo daugiau dalinsitės, tuo jūsų  Sveikatpinigių tik daugės. Būkite turtingi! Būkite kas dieną vis turtingesni!

Tai kur gi tie sveikatos turtuoliai, paklausite manęs? Juk aplinkui matote daug dvasinių beturčių, ligotų, depresuotų, net ieškančių savanoriškų kelių į ten, kur nebereikia jokių psichoterapijų, jokių Sveikatpinigių... O gerai pažiūrėjus ir jūsų pačių kišenėje, atsiprašau, sieloje, kur uždirbami tie Sveikatpinigiai, tuštoka, nors tarsi ir susitinkate su savimi, ir ryto kavą su malonumu išgeriate, ir meilės jausmai dar ne visai išblėsę... Tai kas gi grobia tą mūsų turtą?

Į tuos  Sveikatpinigius kėsinasi, juos be gailesčio grobsto tik vienas plėšikas – tai pats žmogus. Tas pats, kuris taip sunkiai  uždirbo, tas pats žmogus ir išgrobsto. Kartais net visą savo turtą. Ir lieka, kaip sakoma, ant ledo.

Jei jau kalbamės konkrečiai, tai ir tuos Sveikatpinigių grobikus įvardinkime, pabandykime kiek galima tiksliau apibūdinti jų galią ir dydį.

Tų šventvagiškų plėšikų vardas – Niaurai. Jie taip pat gaminami sieloje, tiksliau, jos tamsumoje. Išlaikykime lygybės principą, ir taip pat bent apytiksliai sudarykime tą niauriąją aritmetiką, kad lengviau būtų išsaugoti brangiausius  Sveikatpinigių turtus.

Esi be nuotaikos (tai emocinė tinginystė, nuotaiką reikia užsidirbti) per valandą „pagamini" 10 Niaurų, per parą – 240 Niaurų, o per gyvenimą – jau milijonai... Kiekvienas Niauras „praryja" po Sveikatpinigį, milijonas Niaurų kėsinasi į milijoną Sveikatpinigių, kurių nei sieloje, nei Dangaus banke nėra. Žmogus ima skolintis iš antidepresantų, alkoholio, narkotikų...

Pyktis, pavydas, baimė,  nepasitenkinimas savimi, darbu, šeima,  pasauliu – tie ir kiti Sveikatpinigių grobikai ištuština ne tik gyvenimo džiaugsmu, meile uždirbtus sielos lobius, bet ir sujaukia mintis, sunaikina gyvenimo energiją, žmogų paverčia silpnučiu, bejėgiu, net pasigailėjimo ir pagalbos vertu ligoniu.

Geriausia pagalba – prevencija: suskubti padėti žmogui dar jam neįsiskolinus gyvenimui, nenugrimzdus į sielos tamsumas, dar neišnaudojus, dar išsaugojus Sveikatpinigių teikiamą energiją, sveikatą, meilę sau, žmonėms, gyvenimui.

Didžiausias tos pagalbos šaltinis yra pats žmogus – jo mintys, požiūris į save ir į gyvenimą, jo noras jaustis lygiaverčiu su kitais, su pačiais iškiliausiais žmonėmis, jaustis savo paties gyvenimo kūrėju. Tačiau, deja, ne visada ir ne visiems tai pavyksta.

Todėl būtina ieškoti ir kitų pagalbos šaltinių. Tą pagalbą gali suteikti pozityviai nusiteikę, gero linkintys žmonės, bendravimas su jais, naudingi ir reikalingi, turintys  pozityvumo energijos pokalbiai bei tekstai.

Apie tai dažnai kalbuosi seminaruose, individualiuose pokalbiuose. Ne kartą įsitikinau tų pokalbių prasmingumu. Juk gyvendami negatyvumo, Niaurų apsuptyje ir nebandydami iš to išsivaduoti, mes sumokame savo dvasinės ir fizinės sveikatos sąskaita, kurią būtina nuolat papildyti  energetiniais Sveikatpinigiais.

Visiems nusiteikusiems būti sveikatos, energijos turtuoliais linkiu sėkmės ir gyvenimo džiaugsmo.

Mane surasti lengviausia tel. 8 687 75147, registruotis individualiems pokalbiams – el. p. JeronimasL@gmail.com. Susitikime ir https://www.facebook.com/jaronimas.laucius

 

Visad Jūsų –
Jeronimas Laucius,
lektorius, rašytojas pozityvistas

 

 

 

PASIRINKIMAS

Nusivylusi gyvenimu ji nusprendė pasitraukti iš gyvenimo.

Būdama pedantiška ji norėjo, kad per laidotuves skambėtų jos pačios pasirinkta muzika.

Ji kruopščiai rinkosi tai Bachą, tai Verdi, tai Mocartą.

Galų gale pasirinko muziką - įstojo į Konservatoriją.

 

 

JEI PRISIMINSI

Žirgas reikalingas raiteliui.

Upė reikalinga vandens tėkmei.

Vanduo reikalingas  gyvybei.

Taurė reikalinga vynui.

Dangus reikalingas žvaigždėms.

Saulė reikalinga šviesai ir žmogui...

Ir tik žmogus reikalingas ne tik visiems, bet ir pats sau.

 

 

PALAIMINK SAVE

Kai viskas nutyla, kai mintimis, siela įžengi į tylą

Tu jauti, kaip Dangus, Žemė,

Viskas, kas matoma ir nematoma

Laimina gyvenimą.

Gyvenimas ir iš tavęs laukia to paties.

Palaimink save.

Palaimink save.

 

 

PER PASAULIUS KELIAUJA ŽMOGUS

Žmogus norėjo gyventi savo išgalvotame pasaulyje, tačiau, kad jį pasiektų, kad jį atrastų turėjo pereiti per kitų išgalvotus pasaulius.

Kiekvieno pasaulio galvočiai jį versdavo į savo pasaulį priimti visus  jų pasaulius.

Priėmęs pasiūlytą eilinį pasaulį žmogus keliaudavo ieškoti savo išgalvoto pasaulio, tačiau tuojau pat jį pasivydavo  kitų pasaulių suktagalviai.

Galvočiai nekantriai laukdavo to keliautojo, o kiti, savo jau atkeliavę, smalsiai stebėdavo jo maršrutus.

Kuo daugiau pasaulių jame apsigyvendavo, tuo mažiau jam likdavo noro turėti savo pasaulį.

Kai to noro nei kiek nebeliko, jis pasijuto visai laisvas nuo visų ieškojimų. 

Tapęs laisvu, jis išnyko tarp aibės pasaulių, tapo niekam nežinomas, niekam nereikalingas.

Bet laisvas.

 

 

TYLOS GARSAI

Tik tyloje gali išgirsti minčių žingsnius.

Tik ji apsaugo, kad tie žingsniai būtų ne praeinantys ir ne nueinantys.

Tik tyloje gali mėgautis klausydamasis, kaip kartu su tyla kvėpuoja ramybė.

Tik tyloje nuo prisilietimų gali pradėti kalbėtis jausmai.

 Jie gali tą prisilietimo akimirką paversti  Tavo likimu.

O kaip suskamba aistra, kai virpančioje tyloje ne vien tik dėl žemės traukos, vienas po kito, lydimi dangaus akordų  krenta moters rūbai.

Tylos orkestrams  nereikalingos nei dirigentai, nei filharmonijų salės.

Tik tyla ir Tu...

 

 
 
     
 

UAB „Trys žvaigždutės"
Kalvarijų g. 134-42, LT-08209 Vilnius, tel. 8 687 75147
El.p. JeronimasL@gmail.com