2024-07-22, Pirmadienis
En   Ru  
APIE MŪSŲ VEIKLĄ
Leidyklos vadovas-rašytojas
УКРАIНА. Повстання робoтів
KNYGA-ALBUMAS
GYVYBINĖ ENERGIJA
Išleista LIEPĄ
GALIMYBĖS IŠ BEGALYBĖS Nr.1
LIKIMINIO SNAIPERIO LIKIMINIAI ŠŪVIAI
TAI, KO NEPASAKO PSICHOLOGAI
LIKIMINĖS INFORMACIJOS PANAUDOJIMAS
PASVEIK GYVENIMU. SEMINARAI
LIKIMINIAI ŽENKLAI
Egoterapiniai sveikatingumo energetikos kursai
IŠSIKALBĖJIMO TERAPIJA
KOKS BŪSI RYTOJ? FB. KTV plius
LEMTINGAS POSŪKIS (FEP)
LAO SIUNIO SVEIKATINGUMO GYVYBINĖ ENERGETIKA
Energetiniai negatyvumo valymo kursai
Egoterapija. Autohipnozė
Energetiniai seminarai ne tik abiturientams
KNYGYNĖLIS
Knygos darželinukams, pradinukams
Aleksandras Alekseičikas... Dėl savęs, tavęs, nesvetimo
Eksperimentinis seminaras. Alytaus TAU
2024. Bendruomenės
VAISTAŽODŽIAI
Kapas jūroje. Kur dingo ES?
Vievis. Renginiai. Susitikimai
Kontaktai
     
  Naujas skyrelis „LIKIMINĖS INFORMACIJOS PANAUDOJIMAS“
Išsikalbėjimo veiksmingoji terapija

laucius_aleksejcikas2.jpg 

Vesdamas individualius energetinius užsiėmimus, seminarus įsitikinau, kad jau ilgokai besisvečiuojanti pas mus pandemija, saviizoliacija negatyviai veikia mūsų mintis, jausmus, silpnina dvasines ir fizines jėgas, kurių, norint įveikti šias laikmečio problemas, reikia daugiau nei bet kada.

Žmogų, turintį mažiau galimybių pasidalinti su kitais savo išgyvenimais, savo jausmais ir mintimis dažnai apima liūdesio, nusivylimo, vienišumo nuotaikos, dar labiau slopina jo gyvenimo, vilties, pasitikėjimo savimi energiją. Tuo daug kartų įsitikinau bendraudamas su žinomu gydytoju psichoterapeutu Aleksandru Alekseičiku (žr. nuotraukoje), kartu rašydamas knygas dvasinės sveikatos temomis.

Išsikalbėjimas su gebančiu išklausyti, įsiklausyti į žmogaus išgyvenimus, priimti juos kaip savus suteikia išsikalbančio mintims naujumo, gaivumo, pasitikėjimo savimi energijos, atskleidžia iki tol nematomus, neatrastus stiprybės šaltinius, tuo padeda įveikti ir vidinius, ir išorinius sunkumus.

Kadangi, ypač šiuo metu, daugelis žmonių užsiėmę vien savo problemomis, savo bėdomis, tai surasti galinčių nors trumpam užmiršti save ir įsiklausyti į kito žmogaus išgyvenimus kartais tampa neįmanoma, todėl, norėdamas padėti, ėmiau vesti išsikalbėjimo ir energijos priėmimo veiksmingosios terapijos nuotolinius bei kontaktinius susitikimus.

Laisvai, nevaržomai išsikalbėdamas mano pašnekovas tarsi perneša visas slegiančias savo mintis iš vieno sąmonės taško į kitą. Tuo metu vyksta minčių apšvieta, mintys pamatomos naujoje šviesoje. Žmogus atranda daug nereikalingų, klaidinančių minčių, kuriose lieka nematomos, neveiksmingos visos tos mintys, kurios galėtų padėti jam įveikti visus sunkumus, stiprintų dvasinę ir fizinę sveikatą. Viena kenksminga mintis gali užkrėsti kitas mintis, gadinti visą žmogaus gyvenimą.

Vykstantį terapijos procesą vaizdžiai galima palyginti su užgriozdintos spintelės tvarkymu. Kiek joje atrandama susikaupusių nereikalingų, net sugedusių daiktų, tarp jų kartais – ir pamirštų brangenybių.

Tų sveikatos, vitališkos gyvenimo minčių-brangenybių ieškoma ir atrandama šio terapinio išsikalbėjimo-išklausymo metu. Galioja viena būtina sąlyga: išsikalbantysis, o ypač išklausytojas turi būti kiek įmanoma atsipalaidavęs, dvasingai nusiteikęs suprasti, padėti. Pokalbio metu vyksta ir aktyvus naujos energijos priėmimas, nes tuo metu ne tik atsilaisvinama nuo negatyvių ir nenaudingų minčių, bet tuo pačiu atsiranda energetinės erdvės naujoms išklausytojo energetinėms nuostatoms ir energetiniam potencialui priimti.

Jei išsikalbantysis užduoda man sunkesnių klausimų, kartais aš atsakymų ieškau ir ilgesnį laiką. Mes tuomet susijungiame nuotoliniu būdu dar kartą. Būna, kad mes susidraugaujame ir kartu kreipiame gyvenimą į energetinės sveikatos, galimybių ieškojimo prie bet kokių esamų sąlygų, kursą.

Net kelios mano pašnekovės tokią išsikalbėjimo ir energijos priėmimo terapiją apibūdino taip: tai tarsi laiško rašymas Likimo angelams.

Skambinkite telefonais, visais būdais ieškokite tarp savo artimųjų tokių žmonių, kurie jus galėtų išklausyti, suprasti, net dvasiškai pamilti.

Vieną kontaktą jau turite: tel. 8 687 75147, el. p. JeronimasL@gmail.com.

Visada būkite aktyvūs gyvenimo energijos ieškotojais. Tai ne tik būtina, bet ir kilnu, prasminga, žavu. Bendraukime. Ieškokime. Atraskime.

 
 

Jeronimas Laucius, rašytojas pozityvistas, energetinių kursų lektorius

 

 

 

 

Išlaisvinimo nuo kaltės kursai 

Nėra nei vieno žmogaus, kuris praeityje nebūtų padaręs kažką netinkamo, kuris nebūtų kažką įžeidęs, mintimis ar darbais kažką nuskriaudęs.

Vieni tai priima kaip susidariusių gyvenimo aplinkybių pasekmes, kiti – kaip savo asmeninę klaidą, treti – kaip kokią likiminę nesėkmę.

Daugelis žmonių bando analizuoti tuos praeities įvykius, ieško savęs išteisinimo, kad galėtų gyventi nevaržomą praeities aplinkybių gyvenimą, ieško naujų galimybių, kaip ir kuo kompensuoti dvasinius ar turtinius praradimus.

Deja, yra nemažai žmonių, kuriuos ir tolimoje praeityje įvykusios klaidos, nelemti įvykiai įkyriai persekioja, trukdo susikaupti, bendrauti su aplinkiniais, slopina jėgas, gadina sveikatą. Tie antriniai nuostoliai dažnai būna net didesni nei realiai padaryta praeityje klaida su kaltės ženklu.

Išsilaisvinti nuo naikinančio energiją, žalojančio sveikatą kaltės poveikio galima naudojantis Lao Siunio „Kaltės neutralizavimo metodika“, kurią įsisavinęs vedu „Išlaisvinimo nuo kaltės“ kursus.

Kursų metu ramioje aplinkoje praeitį priimame kaip kokią svetingą viešnią, kuri tarsi pati mums neskubėdama pasakoja savo anuomet patirtus įspūdžius, neatskleisdama jokių tikrų vardų, vietovių pavadinimų, konkrečių detalių. Mums svarbu išgirsti tik pačią esmę, gauti likiminę paskatą, o visa, ko neįmanoma pakeisti, palikti jai – praeičiai. Taip išsilaisvinęs nuo kaltės žmogus atgauna dvasinę ramybę ir sveikatą, gali drąsiai žvelgti į ateitį, pilna jėga kurti norimą gyvenimą. 

Kursų metu pagal Lao Siunio metodiką sukuriamas „Likiminės sėkmės kodas“ (LSK), kuris veikia kaip nuolat blokuojantis neigiamus praeities prisiminimus skydas, formuoja laisvas nuo praeities mintis, generuoja likiminės sėkmės energiją.

Registracija, kursų kainos (apmokėjimas pagal sąskaitą-faktūrą), nuotolinio ar kontaktinio būdo susitikimo laiko derinimas: tel. 8 687 75147, el. p. JeronimasL@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

Karo ir ateities baimės transformacija

Gyvename tokiu laikmečiu, kai jo slegiantį poveikį jaučia net ir stiprių nervų žmogus, o jautresni praranda ne tik energiją, bet ir tampa priklausomi nuo baimę keliančių kasdieninių naujienų, tuo nualina savo sveikatą, dar labiau netenka turėtų dvasinių ir energetinių galimybių.

Jau eilę metų vesdamas energetinius kursus, supratau akivaizdų šio laikmečio sukelto nerimo dėl realių ir pačių sugeneruotų ateities grėsmių poveikį, kurį, norint išsaugoti savo dvasinę bei fizinę sveikatą, būtina transformuoti į gynybinę ir gyvybinę sveikatingumo energetinę poziciją. 

Šių kursų metu naujai įvertinami tie realybės faktoriai, vieni kurių gali būti eliminuojami iš mąstymo lauko, kiti transformuojami į platesnio gyvenimo pažintinius elementus, dar kiti panaudojami energetiniams sveikatingumo ir ateities gyvenimo principams.

Pagal adaptuotą šiam laikmečiui metodiką kursų dalyviai individualiai apmokomi naudotis specialiais baimės grėsmės stabilizavimo, minčių ritmo harmonizavimo, energetinio rezonavimo principais, individualiosiomis ritualinėmis apsauginėmis priemonėmis.

Registracija, platesnė informacija: tel. 8 687 75147, el. p. JeronimasL@gmail.com

 

 

 

Kitos J. Lauciaus seminarų ir individualių kursų temos
• Negatyvumo valymo kursai

• Kaip pasikrauti gyvenimo energija

• Energetinės Restart pratybos

• Reflektorinis energetinio palaiminimo perdavimas

• Kosmologiniai Lao Siunio energijos pakrovimo kursai

• S. Hinoharos sveikatingumo ir energingumo metodų pratybos

• Sveikatos pokalbiai su liga

• Sutaikau ir nesutaikomus

 

 

Mes jums padėsime išleisti savo knygą. Tai labai paprasta

Vienose knygose paliekame savo mintis, kitose – profesinę informaciją, trečiose – kūrybinius bandymus. Jos visos vienaip ar kitaip vertingos, kažkam reikalingos.

Tačiau žmogaus gyvenimo prasmės atžvilgiu pačios vertingiausios yra paprastos knygos su savo, šeimos narių, tėvų, giminių nuotraukomis, su trumpais jų aprašymais. Tai ir yra tarsi ŠEIMOS GYVENIMO

BIBLIJA.

Juk čia ilgiems amžiams išliks užfiksuoti  jūsų visų gyvenimo momentai, veidai. Kompiuterinėse laikmenose visa tai dingsta greitai ir visam laikui.

Mes  užgyvename tai, ką turime ir tai, ką paliksime savo anūkams, proanūkiams, giminių giminėms...

Kai kas galvoja, kad knygos išleidimas – tai kažkoks ypatingai sunkus darbas, kad mano gyvenimas nevertas, kad geriau liksiu niekam nežinomas.

Knygą išleisti nei brangu, nei sunku. Ištraukite iš spintų, komodų gal net nuo jaunystės laikų nevartytų fotonuotraukų albumų, patogiai įsikūrę prie stalo atverskite juos, ir prieš jūsų akis atsiskleis nuostabi praeities romantika, sugrįš netikėti prisiminimai, lyg gyvi atgis užmiršti veidai. Mieli prisiminimai – tai minčių ir jausmų vitaminai, tai nauja gyvenimo energija, kuri šiuo metu taip reikalinga. O atgaivinus save praeities šaltinių gaiva daugeliui savaime kils idėja paprastais žodžiais aprašyti savo išgyvenimus, užfiksuoti juos popieriuje ar kompiuteryje.

Tai ne tik prasmingas darbas, dvasinės energijos sustiprinimas, bet ir pusę darbo knygos išleidimui. Belieka ateiti į leidyklą.

Mūsų leidykla „Trys žvaigždutės“ padeda, pataria visais leidybiniais, kūrybiniais klausimais, yra išleidusi jau ne vieną knygą, vertą Šeimos gyvenimo biblijos vardo.

 
 
     
 

UAB „Trys žvaigždutės"
Kalvarijų g. 134-42, LT-08209 Vilnius, tel. +370 687 75147
El.p. JeronimasL@gmail.com