2020-12-05, Šestadienis
En   Ru  
Kūryba. Leidyba
Leidyklos vadovas-rašytojas
TAVO ŠEIMOS GYVENIMO BIBLIJA
PALAIMINIMO ENERGETIKA
Gruodžo mėnesio knyga
SVEIKATINGUMO-POZITYVUMO ENERGETIKA
Alytaus TAU knygos sutiktuvės
Kaip prisijaukinti stebuklus
FORTŪNOS ENERGETINIS RECEPTAS
Individualūs energetiniai seminarai
Kaip gydytis vaistažodžiais
Kosmologiniai Lao Siunio kursai ir seansai
Energetiniai negatyvumo valymo kursai
Egoterapija. Autohipnozė
Energetiniai seminarai 2020
Energetiniai seminarai dvyliktokams
Trečiojo amžiaus universitetai
Knygynėlis 2020
Plakatai
Aleksandras Alekseičikas... Dėl savęs, tavęs, nesvetimo
Neišeik iš gyvenimo
Žmogaus sauga
Atsargus – tai ir saugus
Visuomenės sveikatos centrams
Pasaulis pasikeitė – seminarai jau prasidėjo
Bendravimas su bibliotekomis
Vaikų darželių auklėtojoms, mokytojams
Naujienos. Renginiai. Skelbimai
Lietuvos rotariečiams
Mano kraštas. Bendraukime
Populiariausios knygos
Pokemon go prizai
Įdomiausi laiškai
Lietuvai pagražinti draugijos Vilniaus skyrius
Azərbaycan
Kontaktai
     
  Sveikatingumo-pozityvumo energetika: šiandienos aktualija
Internetinis pozityvumo energetikos klubas (IPEK)

ANTRASIS SUSITIKIMAS

INTERNETINIO POZITYVUMO ENERGETIKOS KLUBO (IPEK) NARIAMS

 

 

PAGRINDINĖS SUSITIKIMO NUOSTATOS

1. NEKEISK, KO NEGALIMA PAKEISTI.

2. KEISK, KĄ GALI PAKEISTI.

3. STENKIS NEPAKLYSTI TARP 1-O IR 2-O PUNKTO.

 

 

ŽIEDŲ ENERGETINIS RECEPTAS –
TAI VIENAS GRAŽIAUSIŲ ENERGIJOS PASIKROVIMO PRINCIPŲ

 

Pavasarį žiedais pasipuošia obelys, ievos, alyvos, pražysta pirmosios laukų, darželių gėlės.

Jei jūs gyvenate mieste – tai prieikite  prie lango, išeikite į balkoną, apsidairę paieškokite bent vienos žydinčios šakelės, pražydusios gėlytės. Gyvenantiems kaimuose, sodybose žiedų ir ieškoti nereikia – tereikia  juos tik pastebėti.

Žiedai – tai gimstanti  iš Žemės gyvybės energija.

Nurimę, atitolę nuo visų žemiškų, buitinių problemų, visu kūnu, visa siela jausdami save, žvilgsniu paglostykite žiedą, likite su juo, jei mokate – prakalbinkite jį.

Jūsų žvilgsnis priima pavasarinės gyvybės energetines žiedų bangas (iš mokyklos laikų žinote, kad ir pati šviesa yra elektromagnetinės bangos), jums tereikia joms neužtverti kelio į savo energetinius centrus, pakrauti juos nauja, ypatinga gyvybine, sveikatingumo,  kūrybine energija.

Jei tokiu būdu nuolat pasikrausite žiedų (nuskintos gėlės netinka!) energetika, tai jausitės lyg atjaunėję, pagražėję, pražysite jaunatviška energija.

Ieškojimas  energijos – tai laimės ieškojimas.

 

 

MANO REIKIA –
TAI SVARBUS SĖKMĖS IR SVEIKATOS ENERGETINIS PRINCIPAS
 

Be abejo esate pastebėję, kad neretai sunku būna rytais pakilti iš lovos, kartais reikia daug pastangų prisiversti pradėti darbą, atlikti kasdienines užduotis. Per prievartą išsiritus iš patalo, sunki būna visa diena, be nuotaikos pradėtas darbas neduoda džiaugsmo, būna ne toks, kokio tikėtasi rezultatas. Galima pridėti, kad tai kenkia ir sveikatai, gadina nuotaiką aplinkiniams ir t. t. O keltis vis tiek reikėjo, kaip ir atlikti tą privalomą darbą...

Yra trys pradžios variantai:

O VARGE! principas
O varge, vėl tas pats, vėl, kaip koks kinkomas arklys turiu keltis, turiu eiti į darbą, turiu ruošti pusryčius, po to pietus, vakarienę...  Tai pats kenksmingiausias sėkmei, pats žalingiausias nuotaikai ir sveikatai. Daryti be noro, be nuotaikos – tai tas pats, kas važiuoti automobiliu užtraukus stabdį...

REIKIA TAI REIKIA principas
Suprantu, kad reikia keltis, reikia dirbti, tvarkytis...  Keliuosi, einu, tvarkausi.  Tai energetinio neutralumo principas, tai gyvenimas už atlyginimą, be premijų. Tai visų vidutinybių dalia...

MANO REIKIA principas
Tai energetinio pagreičio, tai palankaus vėjo, tai laimingo gyvenimo, geros sveikatos principas.

Rodos, juo taip lengva kiekvienam pasinaudoti, bet, deja, daugeliui (gal dėl to, kad nedalyvauja Pozityvistų klube) jis nepasiekiamas.

Juk tereikia prieš keliantis iš lovos, prieš pradedant darbą įjungti savo mąstymo energetiką. Protu suvokus, kad tai vis tiek reikės padaryti (keltis), tame atrasti džiaugsmo, prasmės elementų, kurie ir sukuria gyvenimo energetinę galią. Tuomet, kaip sakoma, ir aitvarai padeda.

Argi sunku, sakykim, iš ryto prabudus pagalvoti apie skanią kavą, muziką, kurią tuojau pasileisi, prie lango pasveikinsi tekančią saulę. Taip pradėjus dieną ji iki vakaro jau taps paženklinta pozityvios energetikos ženklu.

Tas pats mąstymo kelias ir pradedant bet kokį darbą. Pirma prieš raitojantis rankoves reikia mintyse pasidžiaugti būsimu rezultatu, pajausti to darbo prasmę. Tuomet energija pati užvaldo kūną ir mintis, dirbti darbą, gyventi tampa lengva ir miela...

SĖKMĖS!

 

Aš, prieš sėsdamas tai Jums rašyti, jau džiaugiausi, kad kažkam galbūt tuo padėsiu. Ir buvo lengva,  gera rašyti, nors mūsų leidykloje daugiau sunkumų, nei autorių.

Iki sekančio internetinio susitikimo mūsų Klube. Klubo nariai gali kas dieną nuo 17 iki 18 valandos man paskambinti tel. 8 687 75147. Laukiu ir Jūsų pasiūlymų.

 

Klubo narių susitikimai bus vykdomi reguliariai. Kvieskite į Klubą savo artimuosius, draugus. Tuo padėsite jiems, tuo daugiau turėsite bendraminčių, tuo mažiau jus veiks kitų negatyvumas, tuo lengviau pasikrausite pozityvumo energija.

Norint tapti Klubo nariu ir dalyvauti mūsų internetiniuose susitikimuose tereikia parašyti el. p. JeronimasL@gmail.com, kad norite būti Klubo nariu.  

 

P. S. Daug pozityvios informacijos galite rasti  visuose mūsų svetainės (www.tryszvaigzdutes.lt) skyreliuose. Apsilankykite mano ir Pozityvistų klubo Feisbuke.

 

Linkėdamas naujų energetinių pokyčių –
Jeronimas Laucius,
rašytojas pozityvistas, pozityvumo energetikos lektorius

 

 

 

PIRMASIS SUSITIKIMAS

INTERNETINIO POZITYVUMO ENERGETIKOS KLUBO (IPEK) NARIAMS

  

PAGRINDINĖS NUOSTATOS

– Pozityvus mąstymas turi didesnę įtaką nei dieta ir gyvenimo būdas. Dr. D. Serapinas, genetikas

– Suvokti, kad viską – ir nuotaiką (pozityvumą) - reikia užsidirbti.

– Pozityvumas – tai  energija, tai dvasinė stiprybė, kuri įtakoja ir sėkmingumą, ir sveikatingumą, net grožį. Š. Latenjė

– Žmogus teišnaudoja 10 procentų savo galimybių. Vadinasi, turimą energiją žmogus laiko uždarytą, tuo trukdo savo sėkmei ir sveikatai, o tai dar labiau menkina savivertę.

– Lengviau likti nelaimingu, kaip įprasta, nei rizikuoti siekiant laimės. Montenis

– Tu turi viską, ką turi patys laimingiausieji. Atrask tai. Naudokis tuo.

 

 

1 energetinis pratimas

Teorinis pagrindimasZ. Froido teiginys:  „Pasąmonė neturi realybės indikatoriaus. Ji neatskiria tiesos nuo emociškai nuspalvintų minčių, elgsenų, išminės, net melo."

Šį Z. Froido atradimą galite interpretuoti ir norėdami greičiau  pasveikti, ir žadindami savo kūrybines jėgas, ir įveikdami savo negatyvias nuostatas, su pasąmonės pagalba siekdami  norimo rezultato. Tą metodą jau seniai taikau vesdamas individualias energetines pratybas,  apie tai nuolat kalbėsime sekančiuose Klubo susitikimuose.

Pradėkime nuo paprasčiausio  energetinio pratimo – „Energetinis vaikščiojimas". Pirmiausia pabandykite nieko negalvodami pavaikščioti  po kambarį. Eidami pradėkite vertinti savo emocinį būvį.

Kaip jūs einate? Vos keldami kojas? Susikūprinę? Nejausdami savęs? Jūsų eisenos emocinius signalus priima pasąmonė, tai įtvirtina sąmonėje. Jūsų pasyvi ar net neigiama energetika ne tik nepadeda būti darbščiam, energingam, nepadeda įveikti kūno bei sielos negalavimus, bet dar ir stumia į priešingą jūsų tikslui pusę.

Sustokite.  Dabar atradote, kad per ilgai nesinaudojote savo turima energetika, savyje  slopinote savo galimybes.

Iš naujo pereikite per kambarį. Dabar jau energetiškai. Ženkite tvirtu, savimi pasitikinčiu žingsniu. Eikite kaip karalius, kaip generolas, kaip per paradą. Eikite kaip į džiaugsmingą pasimatymą, kaip atsiimti likimo dovanos. Pasąmonė jums suteiks Napoleono, Kleopatros, Apolono atitinkamą energetinį, emocinį, sveikatingumo lygį, pakels jūsų žvilgsnį nuo grindų iki dangaus.  Argi jums tai nepriklauso?

Kuo  labiau žavėdamiesi vaikščiosite, tuo labiau sužavėsite kitus, tuo lengviau užkariausite mylimųjų širdis, tuo greičiau kilsite karjeros laiptais, tuo mažiau reikės vaistų, tuo lengviau atsikratysite priklausomybių kompleksų, būsite sveiki ir laimingi.

Belieka padėkoti Z. Froidui kad tapote Klubo nariu. O svarbiausia padėkokite sau.

 

Iki sekančio internetinio susitikimo mūsų Klube. Klubo nariai gali kas dieną nuo 17 iki 18 valandos man paskambinti tel. 00370 687 75147. Laukiu ir Jūsų pasiūlymų.

 

Šis IPEK skyrius bus pildomas reguliariai. Čia galite lankytis net ir nesulaukę mano laiško. Kvieskite į Klubą savo artimuosius, draugus. Tuo padėsite jiems, tuo daugiau turėsite bendraminčių, tuo mažiau jus veiks kitų negatyvumas, tuo lengviau pasikrausite pozityvumo energija.

 

 

P. S. Daug pozityvios informacijos galite rasti  visuose mūsų svetainės skyreliuose, šį kartą ypač tiktų skyrelis „Sveikatpinigių kursas". Apsilankikyte mano ir Pozityvistų klubo Feisbuke.

 

Linkėdamas naujų energetinių pokyčių –
Jeronimas Laucius,
rašytojas pozityvistas, pozityvumo energetikos lektorius  

 

 

 

INTERNETINIS POZITYVUMO ENERGETIKOS KLUBAS  (IPEK)

Šiuo karantininiu metu ypatingai yra svarbu ne tik išlaikyti dvasinę pusiausvyrą, bet ir nuolat stiprinti savo vidinę energetiką, susikurti emocinį skydą iš visų pusių žmogų puolančiai negatyviai informacijai, atrasti ir pasikrauti pozityvumo gyvenimiškąja energija, ja stiprinti savo dvasinį bei fizinį imunitetą, gyventi maksimaliai žmogiškai prasmingą gyvenimą.

Lietuvos „Žinijos" draugijoje nuo 2013 metų veikia mano įkurtas Pozityvistų klubas. Kartu su dr. VU docentu Artūru Bautrėnu mes Klubo veiklos nenutraukdavome net vasaromis.

Jau bemaž 10 metų vedu individualius užsiėmimus, energetinius pozityvumo seminarus bendruomenėse, Trečiojo amžiaus universitetuose, Rotary klubuose, mielai bendraujame su Vilniaus Bočiais, senjorais ir k. t.

Tokie energetiniai susitikimai dabar tapo dar aktualesni, reikalingesni, tačiau, savaime suprantama, šiuo metu nei seminarų, nei įprastų individualių energetinių pokalbių vesti nebeįmanoma, o saviizoliacijoje  esantiems žmonėms ne tik greičiau išsikrauna vidinės energetikos „akumuliatoriai", bet visiems reikia gauti dar ir papildomos energijos bendravimui, negatyvios aplinkos poveikio kompensavimui. Todėl, sulaukus tokių pasiūlymų, man  ir kilo mintis  įkurti Internetinį Pozityvumo energetikos klubą.

Kadangi šiuo metu ypatingai svarbios dvasinės sveikatos, žmogaus energetinių galimybių paieškos temos, tai Klube joms ir skirsime pirmaeilį dėmesį.

Su Klubo nariais nagrinėsime tuos energetinius principus, kurie buvo ypatingai veiksmingi individualių pokalbių bei pratybų dalyviams. Tai analitiniai pokalbiai apie sveikatingumo energijos paieškas savyje: „Minčių sveikatingumo energetika", „Energetinės sveikatos jėga", „Leidimas pasveikti", „Emociniai bei loginiai skydai", „Vaistažodžių terapija" ir k. t.

Dabar toks laikas, kad energijos, dvasinės bei fizinės stiprybės reikia ieškoti, atrasti ir naudotis visais įmanomais būdais. Todėl su Klubo nariais pasidalinsiu ir tais energetiniais metodais, kuriuos, susargdinęs ir ilgai ieškojęs, atradau sau, kaip be vaistų (kurie mažai ir tepadėjo) sustiprinti širdį, visą savo energetinį potencialą, taip pat dalinsiuosi metodais, kurie labiausiai padėjo mano individualių pokalbių-seminarų dalyviams: „Kaip pasikrauti  gamtos energija", „Nakties terapija" (Naktis – dienos ligų slaugytoja ir gydytoja). Ypač plati ir veiksminga tema, kurią atrasti man padėjo N. Tesla ir A. Einšteino mintys – „Kaip pasinaudoti Dangaus energetika" (Dangus – tai Visatos šventovė, dalinanti savo dovanas, priimanti mūsų maldas, teikianti palaiminimą ir meilę Gyvenimui) ir k. t.

 

Norint tapti Klubo nariu, tereikia į el. paštą JeronimasL@gmail.com  parašyti žinutę, kad norite būti Klubo nariu. Jūsų noras  yra įrodymas, kad jūs esate pasiruošę keistis, kad norite ir galite priimti energetines naujoves (kuriomis kiti sąmoningai ar intuityviai naudojasi jau nuo senų laikų), kad nesate apribotas stereotipais. 

Susirinkus bent 30–50 dalyviams, bus pradedami siųsti į jūsų el. p. energetiniai principai, jų komentarai, pagal kuriuos jūs lengviau galėsite stiprinti savo energetinį sveikatingumą.

Mūsų tikslas, kad rūpimasis savo sveikatingumo energetika taptų toks pat kasdienis, kaip prausimasis ar rytinė mankšta. Skirtumas galėtų būti tik toks, kad energetiniai užsiėmimai būtų jums tokie pat malonūs, kaip kavos gėrimas, kaip ryto pasveikinimas, kaip dovanos (kurią patys ir užsidirbote) gavimas. Iš tiesų,

argi ne malonu būti aktyviu savo dvasinės, emocinės bei fizinės sveikatos globėju, kas dieną atrasti naujas savo vidines galimybes?

Norintys pasitikslinti apie energetinių principų naudojimąsi, pasitarti, kaip veiksmingiau jais pasinaudoti, pasikalbėti kitais rūpimais klausimais, Klubo nariai gali kasdien nuo 17 iki 18 valandos man paskambinti tel. 00370 687 75147.

 

P. S. Daug pozityvios informacijos galite rasti  visuose mūsų svetainės skyreliuose, taip pat mano Feisbuke.

 

Linkėdamas dvasinės stiprybės, sveikatingumo energetikos –
Jeronimas Laucius,
rašytojas pozityvistas, pozityvumo energetikos lektorius  

 

 

 

 

 

Sutaikau ir nesutaikomus

 

Įtemptas gyvenimo tempas, nuolatiniai rūpesčiai alina dvasinę, emocinę žmogaus energiją, daro žmogų jautrų kitų asmenų veiksmams, elgesiui, žodžiams. Todėl kartais ir artimi, bet greit įsižeidžiantys  žmonės, nebesuvaldydami savo emocijų, tampa nebesugebančiais bendrauti, lieka net nesugyvenamais priešais. Neretai būna, kad abi pusės norėtų vėl gyventi taikingai, bet negali peržengti įsigyvenusio širdyje pykčio barjero.

Pyktis – tai mūsų paklydusi, todėl ir  nevaldoma energija. Kuo didesnis pyktis, tuo didesnė mumyse susikaupusi energija, kurią galime ir turime konvertuoti į gražų savo asmeninį gyvenimą, į tarpusavio bendravimą teikiančią jėgą.

Aš esu rašytojas pozityvistas, egoterapinių ir psichoterapinių knygų (Jei Tau sunku, Tu vienintelis gali, Pats atsisveikinu su depresija ir kt.) autorius, Lietuvos „Žinijos" draugijos Pozityvistų klubo steigėjas ir lektorius.  

Jau eilę metų vesdamas individualius pokalbius-seminarus įsitikinau, kad kartais pakanka net vieno tokio individualaus seminaro, kad žmonės, tapę nesutaikomais, gali vėl nuoširdžiai bendrauti, kurti bendrą gyvenimą, saugoti savo ir artimųjų sveikatą, kurią pyktis, nesantaika gadina labiau nei bet kurie kiti faktoriai.

Pokalbio-seminaro ir metodinės literatūros kaina 42 Eur. Apmokėjimas pagal sąskaitą-faktūrą.

Kontaktai: el. p. JeronimasL@gmail.com, tel. 8 687 75147

 


 

SUSITAIKAU, KAD ATRASČIAU NAUJŲ GALIMYBIŲ 

Albinas iš Panevėžio rašo: „Aš negaliu susitaikyti su tuo, kad tapau antros grupės invalidu, kad turėjau pakeisti darbą, kad praradau daug draugų. Protu suprantu, kad nieko nepakeisi, kad yra teisūs tie, kurie man pataria susitaikyti, nesinervuoti, bet širdimi to padaryti negaliu. Gal jūs galite ką patarti?"

Tokių nusiskundimų, padejavimų man tenka nuolat išgirsti seminarų, individualių pokalbių metu. Susitaikyti  pataria su ligomis, nesėkmėmis, praradimais, išdavystėmis. Tokius patarimus duoda gydytojai, psichologai, draugai, artimieji. Tokius patarimus duoti lengva, taip „patarinėti" gali bet kas, dažnai jie sakomi visai neįsigilinus į žmogaus problemas, į jo išgyvenimus. Taip atsitinka ir dėl mūsų nuolatinio skubėjimo, dėl abejingumo, kartais dėl nenoro padėti ar dėl nežinojimo.

Bendraujant su savo klausytojais, analizuojant jų gyvenimiškas situacijas susidarė ištisa susitaikymo terapijos sistema, kurios esmė yra nuolatinis kiekvienos situacijos analizavimas, ieškojimas susitaikant su esamu atrasti naujų galimybių. Pagrindinė konsultuojančių, patarinėjančių ir paties žmogaus, bandančio susitaikyti su gyvenimo probleminiais sunkumais, klaida yra ta, kad susitaikymas siūlomas ir priimamas kaip nuolankumas, kaip neišvengiamybė, kurią dabar, kaip kokią sunkenybę, teks nešioti visą gyvenimą.

Tai pasyvus susitaikymas, tai susitaikymas pagal principą „kaip yra, taip ir tebūnie". Vadinasi, žmogui telieka kukliai nulenkti galvą ir priimti visus vargus, visas kančias kaip likimo duotybę ir vargti, kentėti. Šiuo principu dažnai naudojasi tie, kurie varguose, kentėjimuose mato kažkokią likimo bausmę, kurią kentėdami tarsi vykdo „slaptą" lemties užduotį. Šis principas tinka ir tinginiams, nes jis nereikalauja jokios veiklos, jokių dvasinių ir fizinių pastangų. Taip lemta...

Aš, kaip pozityvistas, visiems patariu aktyviai bendrauti su savo likimu, priimti jį kaip gyvenimo užduotį, kurią jis siūlo išspręsti, kad gautum sau geriausią rezultatą. Tai ir yra aktyvaus susitaikymo principas.

Naudodamasis šiuo principu žmogus pirmiausia analizuoja susidariusią situaciją, bando surasti nesėkmės, nusivylimo priežastis, tai suvokdamas ima ieškoti visų galimybių gerinti tą situaciją, atrasti joje net teigiamybių. Juk ne veltui sakoma, kad nėra padėties be išeities. Šitą dėsnį reikia priimti kaip laimės  ieškotojo vėliavą, su kuria drąsiai (ir linksmai) eiti, žygiuoti į naujų atradimų paieškos erdves.

Aktyvaus susitaikymo principas padeda atskleisti turimus žmogaus dvasinės ir fizinės energijos resursus, kurių dažnai nepanaudojame, apie kurių egzistavimą kartais net nesusimąstome. Ta nesėkmės situacija ir yra gera proga giliau pažinti save, kad pažinus galėtum įveikti ir visus gyvenimo išbandymus, kad pasijaustum tvirtesnis, savarankiškesnis ir laimingesnis.

Kartais gali padėti ir filosofinis susitaikymo principas, kurį taikydamas žmogus save sutapatina su tais, kurie įveikė didžiausius gyvenimo sunkumus, išėjo laimėtojais iš pačių sudėtingiausių situacijų. Jie vadovaujasi paprastu, bet labai veiksmingu principu: „jei tai gali kiti, vadinasi, galėsiu ir aš".  O motyvacija yra konkreti – tai pasiekęs aš būsiu laimingesnis, stipresnis, sveikesnis. Ta mintis stiprina dvasią, teikia jėgų veiksmingiems bandymams, veda į gyvenimo pergales.

Daugelis mūsų yra girdėję, skaitę apie jūroje išgyvenusius keliasdešimt dienų be maisto ir vandens, bet nepraradusius vilties išsigelbėti, apie praradusį regėjimą dailininką, kuris nesusitaikė su savo negalia, bet išmoko jausti spalvas, piešė, rengė parodas, pasak jo paties, kartais mėnesiais pamiršdavo esąs neregys...

Tačiau kokia nauda skaityti, pavyzdžiui, straipsnį apie aštuoniasdešimtmetę senutę, kuri ketvirtos stadijos vėžį, gydytojų paskelbtą kaip neišgydomą, išsigydė savo valios, minčių energijos, dideliu noru dar pagyventi, jei apie tai perskaitome kaip kokią pasaką ar išskirtinai laimingą atsitikimą. Tą straipsnį apie pasveikimą aš turiu, kartais jį perskaitau seminarų ar individualių pokalbių metu, tačiau retai kas iš sergančiųjų prašo jį nukopijuoti, „užsidega" noru aktyviai prisidėti prie savo paties pasveikimo, naudotis minčių terapijos, apie kurią šventai tikėdamas pasakoju, galia.

Taikydamas pats sau aktyvaus susitaikymo principą, aš ištvėriau visas ekonominių ir dvasinių krizių, knygų neskaitymo, kūrybos devalvavimo permainas, jau daugiau nei ketvirtis amžiaus išlaikau „Trijų žvaigždučių" leidyklą, leidžiu savo ir kitų atėjusių į leidyklą žmonių knygas.

Kaip ir užprogramuota aktyvaus susitaikymo principuose, nesėkmėse ieškau naujų galimybių. Kadangi knygynai daugumoje tapo uždari „svetimoms" leidykloms, aš ėmiau vesti seminarus pozityvumo energetikos, dvasinės stiprybės temomis. Seminarų klausytojai tapo ir mano naujieji knygų, kuriose tęsiu pozityvumo energetikos temą, skaitytojai.

Norintiems gilintis į konkrečias dvasinės stiprybės  problemas vedu individualius pokalbius-seminarus. Taip aš ne tik įsigyju daug naujų draugų, bet taip vyksta ir pasidalinimas mūsų gyvenimo patirtimi, atrandami nauji energetiniai principai.

Jei būčiau, kaip daugelis leidėjų, susitaikęs su kūrybiniais realizavimo, materialiniais sunkumais, nebūčiau išlaikęs leidyklos, nebūčiau įkūręs Pozityvistų klubo, neturėčiau tiek daug draugų, kuriems padėjau išleisti savo knygas, pozityvumo energetikos pagalba  išspręsti dvasinės stiprybės, žmogiškų problemų klausimus...

Žodyje susitaikymas slypi daug variantų. Svarbiausia – išvengti pasyvaus susitaikymo, kurį dažnai pasiūlo skubantys, užsiėmę savais rūpesčiais „gelbėtojai" pavojų. Susitaikymas su realybės iššūkiais, net su didžiausiomis asmeninėmis problemomis - tai naujo pagrindas, ant kurio gali būti statomas naujas gyvenimo rūmas, tiesiami nauji gyvenimo keliai.

 

 

 

 

 
 
     
 

UAB „Trys žvaigždutės"
Kalvarijų g. 134-42, LT-08209 Vilnius, tel. 8 687 75147
El.p. JeronimasL@gmail.com