2021-09-24, Penktadienis
En   Ru  
Kūryba. Leidyba
Leidyklos vadovas-rašytojas
TAVO ŠEIMOS GYVENIMO BIBLIJA
PADĖK IR TUOMET, KAI NIEKAS PADĖTI NEGALI
ORIGINALIOJI „STEBUKLO“ PLYTELĖ LAIMINA
ELEKTRONINIS KNYGYNĖLIS „VAISTAŽODŽIAI“
TIKSLINIS ENERGETINIS PALAIMINIMAS
1000 IR PIRMAS ŠANSAS
Susitikime YouTube
IŠSIKALBĖJIMO IR ENERGIJOS PRIĖMIMO VEIKSMINGOJI TERAPIJA
FORTŪNA RUGSĖJO 20–26 d.
RUDENĮ PASITIKIME ENERGETIŠKI
LAO SIUNIS – ENERGETINIO SVEIKATINGUMO KŪRĖJAS
LAO SIUNIO SVEIKATINGUMO GYVYBINĖ ENERGETIKA
Energetiniai negatyvumo valymo kursai
Egoterapija. Autohipnozė
Energetiniai seminarai
Energetiniai seminarai dvyliktokams
Knygynėlis
Aleksandras Alekseičikas... Dėl savęs, tavęs, nesvetimo
Neišeik iš gyvenimo
Visuomenės sveikatos centrams
TAU 2021 RUDUO
Bendruomenių vadovams
Lietuvos rotariečiams
Bendravimas su bibliotekomis
Vaikų darželių auklėtojoms, mokytojams
Naujienos. Renginiai. Skelbimai
Mano kraštas. Bendraukime
Populiariausios knygos
Įdomiausi laiškai
Lietuvai pagražinti draugijos Vilniaus skyrius
Kontaktai
     
  Jeronimas Laucius kviečia susitikti Facebook’e, YouTub’e
Žurnalas „Žvaigždutė“

 

Lietuvos jaunųjų moksleivių ir jų bičiulių kūrybos žurnalas, eina nuo 1923 metų.
Tai vienintelis žurnalas vaikams iš senųjų periodinių leidinių išlikęs iki šiol.
Iš žurnalo pavadinimo gimė ir leidyklos vardas – „Trys žvaigždutės“. Mielai laukiame vaikų, tėvelių, senelių, mokytojų kūrinių. Dėl didesnės apimties tekstų turėtume pasitarti asmeniškai.

Norintiems užsiprenumeruoti: „Žvaigždutės“ indeksas 5102.

 

KONKURSAS „ŽVAIGŽDUTĖ" –  JŪSŲ MOKYKLAI"

Mano rankose naujas Lietuvos moksleivių ir jų bičiulių kūrybos žurnalas „Žvaigždutė", kurios visi  32 puslapiai paskirti Kazlų Rūdos Plutiškių gimnazijai, jos istorijai, mokinių kūrybai. Spausdintas žodis – ne trumpalaikė internetinė laikmena, tekstai, nuotraukos išliks daugel metų, žmonės ir tolimoje ateityje sužinos kuo gyveno plutiškiečiai, apie ką mąstė, svajojo, kokie buvo jų veidai...

Mes ne tik nuolat siekiame, kad kiekvienas žurnalo numeris būtų prasmingas, skatinantis mokinių kūrybiškumą, bet ir patys semiamės kūrybiškumo lobių, jais turtiname savo gyvenimą ir veiklą. Jau vien tai, kad mes, niekada negaudami jokios finansinės paramos, išlikome, nepražuvome, kaip „Genys", „Moksleivis", „Jaunimo gretos" ir kiti kartu su „Žvaigždute" ėję žurnalai, gali būti vaizdžiu įrodymu, kad kūrybiškumas yra didelė jėga ir energija. O skatinti kūrybiškumą – vadinasi, palaiminti savo mokinius kūrybiškumo energija, kuri šiandieniniame gyvenime yra ypatingai reikalinga, norint išlikti konkurencinėje kovoje, būti pilnaverčiais žmonėmis.  

Todėl jau tampa gražia mūsų tradicija „Žvaigždutės" numerius skirti vienos konkrečios mokyklos (kaip Plutiškių gimnazijos) istorijai, kūrėjams, mokytojams.

Jūs turite galimybę kartu su mokinių kūryba pristatyti ir pačios mokyklos istoriją, buvusius mokinius, mokytojus, mokyklos būrelius ir veiklą. Tereikia jums pareikšti apie savo norą dalyvauti mūsų konkurse, aptarti išleidimo sąlygas. Jei norinčiųjų bus daug, galėsime išleisti Jūsų mokinių kūrybą atskira knygute. Mes turime didelę leidybinę ir kūrybinę patirtį, džiaugiamės galėdami padėti jums atlikti šventą darbą – skatinti kūrybiškumą, įamžinti daugelį žmonių.

Mokykla be savo kūrybos knygutės – kaip vadovėlis be raidžių. Išspausdinta mokyklos kūryba, sklisdama per mokinius, jų tėvus, artimuosius platina mokyklos idėjas, kelia susidomėjimą mokyklos gyvenimu. Kaip rodo patirtis, tos mokyklos, kurios turi savo spausdintus leidinius, sulaukia naujų mokinių net iš kitų rajonų, apylinkių.

Būkite aktyvūs, nelikite vien kasdieniniuose rūpesčiuose, kartu ieškokime kūrybiškumo – gyvenimo dovanų ir džiaugsmo.

 

Apsilankykite kitus mūsų internetinės svetainės skyrelius – sužinosite apie plačią mūsų kūrybinę veiklą, energetinius seminarus dvyliktokams, seminarus mokytojams, apie renginius, leidžiamas knygas.

 

Kontaktai: el. p. JeronimasL@gmail.com, tel. 8 687 75147, 276 2406.

Žurnalo „Žvaigždutė" vyr. redaktorius, lektorius
Jeronimas Laucius

 

 

„ŽVAIGŽDUTĖS“ ŽURNALAS, SKIRTAS PLUTIŠKIŲ GIMNAZIJAI – KONKURSO NUGALĖTOJAI

zv_plutiskiu_virs2.jpg

apie_plutiskiu_mokykla-1a.jpg

apie_plutiskiu_mokykla-2a.jpgzv_2015_1_virs.jpgzv_2015_2_virs.jpgzv_2018_1_virs1.jpgzv_2018_2_virs1.jpg


 

ENERGETINIAI SEMINARAI DVYLIKTOKAMS

Dvyliktokams greitėjančiai artėja vienas atsakingiausių laikotarpių – abitūros egzaminai. Tai, ką  išmoko per visus dvylika metų, jie turės atskleisti per kelias egzaminų valandas. Tam jie intensyviai ruošiasi, mokosi, jiems talkina mokytojai, gerų rezultatų laukia ir patys abiturientai, ir mokytojai, ir tėvai. Sėkmės linkiu ir aš.

Aksiominė tiesa, kad į egzaminą reikia ateiti su įgytomis žiniomis, su pasitikėjimo savimi energija, o ne su baime. Deja, gana dažnai net ir gerai besimokantys abiturientai pasirodo silpniau nei galėtų, nes nenugali natūralios baimės jausmo, dėl kurio viso egzamino metu jie lieka sukaustyti, suvaržyti, rodos,  visi jų žinių sandėliai yra tarsi užrakinti tuo neįveiktos baimės raktu.

Žinoma, kad yra nemažai psichologų patarimų, kaip reikia ruoštis egzaminams (sistemingai mokytis, laikytis dienotvarkės, žinoti egzaminų tvarką ir t. t.). Tie patarimai yra vertingi, tačiau nepakankami.

Pačių abiturientų, mokytojų prašymu parengiau specialią energetinių seminarų programą, skirtą besiruošiantiems abitūros egzaminams. Šių energetinių seminarų tikslas yra veiksmingais praktiniais metodais išlaisvinti protinę, emocinę energiją nuo nepasitikėjimo savimi, nuo laukiančių egzaminų baimės, mobilizuoti visą vidinę energiją vienam tikslui – ramiam susikaupimui, produktyviai protinei veiklai.

Energetinių seminarų sudedamosios dalys.

1.    ILGALAIKIO VEIKIMO PRINCIPAI. Tai pozityvumo, minčių, pasitikėjimo savimi energijos kaupimas ir naudojimas. Rezonansinės energijos kryptingas poveikis. Bandymai, kaip pasikrauti gyvenimo energija. Emocinių ir loginių skydų apsauga nuo baimės ir nepasitikėjimo.

Šie bendri energetiniai principai yra naudingi visiems ir visose gyvenimo situacijose. Šiuos principus reikia „prisijaukinti“ iš anksto. Jais naudojantis žmogus „pažadina“ snaudžiančią savo vidinę energiją, kurios dėka keičiasi gyvenimo kokybė, didėja imlumas pozityvumui, ryžtingumas.

2.   PRIEŠSTARTINIAI PRINCIPAI (egzamino išvakarėse). Tai pokalbis apie konkrečias pasirengimo egzaminui nuostatas. Paskutinį vakarą prieš egzaminą, užvėrus vadovėlius, palikti visą žinių bagažą „žinių sandėlyje“, o pačiam ruoštis efektingam rytdienos jų panaudojimui.

Aukso valandos principas – tai emocinis susikaupimas poilsiui. Naktinės terapijos principas: miegas – ne tik pilnavertis poilsis, bet ir to „žinių sandėlio“ pasąmoninis sutvarkymas, tvarkingas sudėliojimas į rytoj lengvai pasiekiamas „lentynėles“.

Ryto energetinis pasveikinimas. „Mano reikia“ energetinio pozityvumo principo energija.  Turėti pakankamai laiko, kad nereikėtų skubėti, nes, kaip sakoma, skubėjimas – laiko paniekinimas, žinių „išbarstymas“.

3.    STARTINIAI PRINCIPAI (egzaminų rytą). Tai patys svarbiausi ir efektyviausi principai, kurie lemia didžiausią egzaminų sėkmės dalį, nors jie lengviausiai yra atliekami, jiems laiko tereikia vos kelių minučių. Tai pasąmoninio poveikio principai, kurie remiasi Z. Froido išvada: „Pasąmonė neturi realybės indikatoriaus. Ji neatskiria tiesos nuo bet kokio emocinio teiginio.“

Prieš pat egzaminą (kaip ir prieš bet kokią kitą atsakingą situaciją) abiturientams patariama, kaip energetiškai pakrauti save (dirigento principas), kaip atsikratyti baimės jausmo, kaip nuolat išlaikyti save pozityviame emociniame nusiteikime viso egzamino metu.

Startinius principus atskleisti galima tik akivaizdžiai juos demonstruojant, konsultuojant.

Visi šie energetiniai principai yra ne tik lengvai įsisavinami ir atliekami, bet jie teikia ir emocinį pasitenkinimą, nes padeda geriau pažinti save, atrasti savo neatskleistus gabumus, tapti lyderiu, būti laimingu, kūrybingu žmogumi. Šie energetiniai principai naudingi ir mokytojams, kurių darbas reikalauja nuolatinės dvasinės energijos, juos galėtų išklausyti ir vyresniųjų klasių mokiniai, dešimtokai.

Laukiu Jūsų energingų kvietimų, nes mokyklų daug, o laiko – kaip ir pozityvumo – vis mažiau. Mano tel. +370 687 75147, 8 5 276 2406, el. p. JeronimasL@gmail.com. Seminaro kaina – pagal susitarimą.

Vilniaus miesto abiturientai gali (po vieną ar grupelėmis) dėl seminaro atvykti tiesiai į redakciją.

Linkiu sėkmės egzaminuose ir efektyviai naudotis šiais energetiniais principais visame gyvenimo kelyje.

 

Jeronimas Laucius
Lietuvos „Žinijos“ draugijos Pozityvistų klubo steigėjas ir lektorius

 

 
 
     
 

UAB „Trys žvaigždutės"
Kalvarijų g. 134-42, LT-08209 Vilnius, tel. 8 687 75147
El.p. JeronimasL@gmail.com