2021-12-01, Trečiadienis
En   Ru  
Kūryba. Leidyba
Leidyklos vadovas-rašytojas
TAVO ŠEIMOS GYVENIMO BIBLIJA
ENERGETINĖ STIPRYBĖ IR SVEIKATA
PADĖK SAU IR TUOMET, KAI NIEKAS PADĖTI NEGALI
ORIGINALIOJI „STEBUKLO“ PLYTELĖ LAIMINA
KALĖDINIS KNYGYNĖLIS „VAISTAŽODŽIAI“
EGOTERAPINIAI SVEIKATINGUMO ENERGETIKOS KURSAI
ENERGETINĖ DIETA
Susitikime YouTube
IŠSIKALBĖJIMO IR ENERGIJOS PRIĖMIMO VEIKSMINGOJI TERAPIJA
FORTŪNOS RECEPTAI 22–28 d.
ERŽVILKAS: KELIO Į SAVE IR ENERGETINĮ GYVENIMĄ PRADŽIA
LAO SIUNIO SVEIKATINGUMO GYVYBINĖ ENERGETIKA
Energetiniai negatyvumo valymo kursai
Egoterapija. Autohipnozė
ENERGETINIAI SEMINARAI 2021
Energetiniai seminarai dvyliktokams
Knygynėlis
Aleksandras Alekseičikas... Dėl savęs, tavęs, nesvetimo
Neišeik iš gyvenimo
Visuomenės sveikatos centrams
TAU 2021 RUDUO
Lietuvos bendruomenės 2021
Lietuvos rotariečiams
Bendravimas su bibliotekomis
Vaikų darželių auklėtojoms, mokytojams
Naujienos. Renginiai. Skelbimai
Mano kraštas. Bendraukime
Populiariausios knygos
Įdomiausi laiškai
Lietuvai pagražinti draugijos Vilniaus skyrius
Kontaktai
     
  Naujas skyrelis EGOTERAPINIAI SVEIKATINGUMO ENERGETIKOS KURSAI
Kalėdinis knygynėlis „Vaistažodžiai“

Vienas pagrindinių išlikimo principų yra toks: „Nori išlikti – turi keistis". Tai tinka kiekvienam mūsų.

Tas išlikimo principas ir patarė pandemijos metu ieškoti naujų būdų, kad tos mūsų energetinės, psichoterapinės knygos, kuriose skaitytojai anksčiau atrasdavo sau naujų energetinių paskatų, ir dabar, pandemijos sąlygomis, pasiektų skaitytojus. Taip gimė idėja norintiems knygose ieškoti energetinių galių, savipagalbos, dvasinės stiprybės (viso to šiandien ypatingai reikia) įsteigti elektroninį knygynėlį „VAISTAŽODŽIAI".

Pasirinkę iš knygynėlio reikiamas knygas atsiųskite el. p. JeronimasL@gmail.com pageidaujamų knygų sąrašą, perveskite į leidyklos UAB „Trys žvaigždutės" sąskaitą LT28 7044 0600 0104 8455 pinigus  ir mes į Jūsų el. p. išsiųsime tų knygų elektronines versijas. 

„Vaistažodžiai" - tai energetinę galią turinčios mintys, veikiančios vidinę energetiką, stiprinančios energetinį sveikatingumą, kreipiančios mąstymą į pozityvų dialogą su savimi.

Psichoterapinės knygos „Pats atsisveikinu su depresija", „Jei Tau pasaulis šaltas - sušildyk jį", „Dėl savęs, tavęs, nesvetimo", „Neišeik iš savo gyvenimo. Išeik iš gyvenimo tų žmonių, kurie Tau blogi", „Laiškai iš Vasaros 5", „Minčių klinika" parašytos bendraujant su žinomu gydytoju psichoterapeutu Aleksandru Alekseičiku Jums padės atrasti tuos psichoterapinius kelius, kuriuos atrado savo sveikatingumo energetiką šiose knygose aprašyti savo sveikatos ir energetinės stiprybės ieškotojai.

Biblioterapinės knygos „Tu toks vienintelis esi", „Tu vienintelis turi", „Tu vienintelis gali", „Ateitis – tai mintis", „Flogistonas arba pozityvioji (ne)mistika ir (ne)tikrovė", „Pamąstymai kartu su mąstančiu",„Depresija - mano viešnia",„Prisijaukinti stebuklai", „Į save – kaip į stebuklą", „Atsigrįžk" ir kt. Jos padeda susimąstyti, atrasti savyje gamtos duotas galias.

Turėti reikalingą knygą kompiuteryje (ją galima ir atsispausdinti) iš dalies net patogiau. Galite išsirinkti sau naudingus principus, vaistažodžius, jais naudotis lyg kokia kasdienine energetine įkrova.

Teiginį, kad visos ligos nuo nervų, dabar medikai papildo taip: „Nuo energijos praradimo prasideda ne tik visos ligos, bet ir visos bėdos ir nesėkmės".

Būkime energingi, sveiki ir laimingi.

Pageidaujantiems turėti originalias knygas jas galime išsiųsti nurodytu adresu (siunčiame ne mažiau kaip 6 knygas) ir per Lietuvos paštą.

Išlikti – vadinasi, keistis. Keistis – vadinasi, tobulėti.

 

Jeronimas Laucius,
rašytojas pozityvistas, energetinių seminarų lektorius
(apie seminarus galite pasiskaityti kituose mūsų svetainės skyreliuose)
tel. 8 687 75147

 

 

 

VAISTAŽODŽIAI

 vaistazodziai2.jpg  

Jeronimas Laucius

VAISTAŽODŽIAI

64 p.

Rašytojas pozityvistas, daugelio pozityvių psichologinių knygų auto­rius šioje knygoje ieško originalių kelių, kaip įtaigiu, gyvenimiškai skaidriu žodžiu, turinčiu sielos gydomąją galią, padėti kasdienybės rūkuose paskendusiam žmogui atrasti savo energetinius srautus, išlikti ne tik sveiku, bet ir stipriu, sėkmingu, visapusiškai laimingu žmogumi.

ISBN 978-609-431-109-3

Kaina 4 €

 vaistazodziai_gyvenimo2.jpg

Jeronimas Laucius

GYVENIMO VAISTAŽODŽIAI

64 p.

Rašytojas pozityvistas, sulaukęs daug gražių pirmosios knygos „Vaistažodžiai“ įvertinimų ir čia gilinasi į žmogaus dvasinį pasaulį, kviečia skaitytoją atrasti savo vidinius turtus, kuriais, autoriaus įsitikinimu, yra apdovanotas kiekvienas, tačiau dažnas jų nepanaudoja, tuo pačiu gyvena netikrą savo gyvenimą.
Knygos tekstai įtaigūs, skatinantys mąstyti, pamilti save ir Gyvenimą.
Knyga skirta visiems, kurie siekia tobulėti, atrasti savyje Kūrėjo dovanas.

ISBN 978-609-431-112-3

Kaina 4

 

 

 


PSICHOTERAPINĖS KNYGOS

 atsisveikinu_depresija_pats.jpg

Jeronimas Laucius

PATS ATSISVEIKINU SU DEPRESIJA

64 p.

Autorius – rašytojas pozityvistas, eilę metų bendradarbiauja su Vilniaus miesto psichikos centro Psichoterapinio skyriaus vedėju, žinomu gydytoju psichoterapeutu Aleksandru Alekseičiku, yra Lietuvos „Žinijos“ Pozityvistų klubo steigėjas, lektorius, seminarų vedėjas. Šioje knygoje jis aprašo nuo depresijos besigydančių pacientų sveikimo istorijas, ieško kelių, kaip stiprinti savo dvasinę sveikatą, įgyti pasitikėjimo savimi, džiaugtis gyvenimo pilnatve.
Knyga skirta visiems, besidomintiems dvasinės energijos ir sveikatos temomis. 

ISBN 978-609-431-097-3

Kaina 4 €

 del_saves_taves.jpg

Aleksandras Alekseičikas, Vilija Targamadzė, Jeronimas Laucius

DĖL SAVĘS, TAVĘS, NESVETIMO

64 p. 

Autoriai šioje knygoje pateikia tris skirtingus požiūrius į tą pačią aktualią šiuolaikinėje visuomenėje dvasinės sveikatos išsaugojimo problemą. Žvelgiant iš mokslininko, gydytojo psichoterapeuto, rašytojo pozicijų, skaitytojui susidaro išsamesnis, panoraminis dvasinis šios problemos vaizdas. Pajausti tikrovišką žmogaus išgyvenimų sudėtingumo egzistavimą, jo esybę šalia mūsų vadinasi, saugotis mąstymo ne į naudą padarinių, ieškoti stip­rybės tikėjime, kurti ištisą tikėjimo tinklą, kuris apsaugotų nuo jausmų, minčių raizgalynės ir taptų tvirta atrama, į kurią atsirėmęs žmogus jaustųsi apsaugotas ir nuo stiprių likimo smūgių, lemties išmėginimų.

ISBN 978-609-431-047-8

Kaina 4 €

 

 vasaros_5_1.jpgvasaros_5_4.jpg  

LAIŠKAI IŠ VASAROS 5

SUDARYTOJAI: Jeronimas Laucius, Aleksandras Alekseičikas

64 p.

Tai antroji knyga iš Vilniaus miesto psichikos sveikatos centro, daugeliui žinomo pagal adresą Vasaros 5. Jeigu pirmojoje J. Lauciaus knygoje „Atsisveikinu su Depresija" buvo aprašytos besigydančiųjų nuo depresijos sveikimo istorijos, tai šios knygos autoriai yra patys psichoterapijos skyriaus (vedėjas A. Alekseičikas) pacientai.
Čia skaitytojams pateikiami pačių sergančiųjų depresija parašyti išgyvenimai. Pacientai-autoriai atskleidžia tuos kelius, kurie juos nuvedė prie depresijos slenksčio, jie dalijasi savo patirtimi, kurią įgavo šioje Vasaros 5 ligoninėje. Saugodami autorių anonimiškumą, sudarytojai pakeitė tik jų vardus ir vietovardžius.
Ši knyga, kurioje savo darbo specifika dalinasi ir psichoterapijos skyriaus psichoterapeutai, darbuotojai, bus vertinga ne tik besidomintiems depresijos prob­lemomis, bet ir visiems tiems, kurie nori geriau pažinti sudėtingą žmogaus psichiką, nori padėti sau ir šalia esantiesiems kurti visavertį gyvenimą. 

ISBN 978-609-431-043-0

Kaina 4 €

 susildyk.jpg  

Jeronimas Laucius

JEI TAU PASAULIS ŠALTAS – SUŠILDYK JĮ

64 p.

Autorius, ilgą laiką bendraudamas su gydytoju psichoterapeutu Aleksandru Alekseičiku ir lankydamasis jo vedamuosiuose seminaruose bei pats asmeniškai išbandęs paciento dalią, ieško kelių, vedančių žmogų ne į liūdesio, nepasitikėjimo savimi, o į pozityvumo, gyvenimo pilnatvės atradimus. 

ISBN 978-609-431-050-8 

Kaina 4 €

 minciu_klinika.jpg  

Jeronimas Laucius

MINČIŲ KLINIKA. MINČIŲ SVEIKATA – DAUGIAU NEI SVEIKATA

64 p.

Rašytojas pozityvistas, Minčių klinikos, „Žinijos" draugijos Pozityvistų klubo steigėjas, psichoterapinių knygų autorius gilinasi į sudėtingą žmogaus minčių, jausmų sritį. Rašytojas kuria egoterapijos – žmogaus rūpinimosi savo vidiniu pasauliu – principus, ieško būdų, kaip savo pozityvių minčių galia pasiekti pasąmonės klodus, kad galėtum įveikti net ligą, stiprinti savo sveikatą.
Knyga parašyta lengvai suprantamu stiliumi, dialogo su Minčių klinikos viešnia forma. Knyga skirta visiems, ieškantiems gyvenimo pilnatvės, norintiems tobulėti, būti aktyviais savo dvasinės gerovės, sveikatos šeimininkais ir kūrėjais. 

ISBN 978-609-431-085-0

Kaina 4 €

 neiseik.jpg  

Jeronimas Laucius

NEIŠEIK IŠ SAVO GYVENIMO. IŠEIK IŠ GYVENIMŲ TŲ ŽMONIŲ, KURIE TAU BLOGI

64 p.

Autorius, remdamasis tikrais žmonių išgyvenimais, parodo skaitytojams tuos pačius kelius, kuriais šios knygos herojai, net priėję išėjimo iš gyvenimo slenkstį, atrado savyje jėgų sugrįžti į gyvenimą, vėl pasijusti pilnaverčiais žmonėmis.
Knyga skirta plačiajam skaitytojų ratui, visiems, kurie ieško gyvenimo energijos ir stiprybės. 

ISBN 978-609-431-061-4

Kaina 4 €

 

depresija_2.jpg

depresija_2_4.jpg

 

Jeronimas Laucius

ATSISVEIKINU SU DEPRESIJA
(parduota, yra tik elektroninė versija)

Dailininkė Rima Stasiūnaitė

64 p.

Depresija, sudėtingi žmonių išgyvenimai, kurie sukelia ne tik dvasines, bet ir kūno ligas, yra ne tik psichologų, psichoterapeutų, psichiatrų problema. Tai visos visuomenės problema, kuri iš esmės ir atsakinga už tą susidariusią situaciją, kad daugėja psichinėmis ligomis sergančių žmonių, sparčiai didėja antidepresantų vartojimas, kad mažai dėmesio skiriama dvasinių vertybių, pozityvaus požiūrio į gyvenimą propagavimui.
Todėl manau, kad autoriaus Jeronimo Lauciaus, kaip rašytojo pozityvisto,  noras, pastangos padėti spręsti dvasinių išgyvenimų problemas, dalyvauti psichoterapinio gydymo procese, yra prasmingas ir reikalingas. Tikiu, kad ši knyga ne vienam skaitančiajam padės geriau suprasti ir savo paties, ir kitų žmonių dvasinį pasaulį, nukreips minčių energiją į pozityvaus savęs pažinimo ir vertinimo kelią, kuriuo eiti turi pats žmogus, o psichologas, kaip šiuo atveju ir rašytojas, gali tik padėti.
Psichoterapeutas Aleksandras Alekseičikas (tekstas iš knygos viršelio po nuotrauką).

ISBN 978-609-431-037-9

Kaina 4

 

 

 

BIBLIOTERAPINĖS KNYGOS


turi_virs.jpg

Jeronimas Laucius

TU VIENINTELIS TURI 

Dailininkės Rima Stasiūnaitė, Aušra Čapskytė

64 p.

Jei nėra klausimo – negali būti ir atsakymo. Autorius kartu su skaitytoju ir ieško atsakymų, kaip surasti ir panaudoti gyvenimo tikslų pasiekimui visas turimas savo vidines galias, kurios neretai taip ir lieka neatskleistos, nepanaudotos. 

ISBN 978-609-431-012-6

Kaina 4

 ateitis_tai_mintis.jpg Jeronimas Laucius

ATEITIS – TAI MINTIS 

Dailininkė Rima Stasiūnaitė

64 p.

Autorius tęsia vidinių žmogaus galių atskleidimo galimybes, minties keliais gilinasi į sudėtingą žmogaus jausmų pasaulį, kaip gyvenimo pozityvistas ieško būdų, kaip atsakyti į sielos skundus, kaip neprarasti gyvenimo džiaugsmo (knygos variantas „Depresija – mano viešnia").
Knyga skirta visiems, ieškantiems gyvenimo pozityvumo, visiems, kurie pratęsę autoriaus mintis, vaizdinius, nori tapti savo asmenybės kūrėjais.

ISBN 978-609-431-027-0

Kaina 4

 

 flogistonas.jpg

Jeronimas Laucius

FLOGISTONAS ARBA POZITYVIOJI (NE)MISTIKA IR (NE)TIKROVĖ

64 p.

Psichologinių temų autorius šioje knygoje ieško atsakymų, kur mes galėtume rasti to gyvenimiškojo Flogistono – kasdieninės kūrybos džiaugsmo, minčių ir jausmų pozityvumo substancijų. Autorius kviečia kiekvieną skaitytoją minti ir įminti tų atradimų, lemiančių mūsų gyvenimo kokybę, paslaptis.

ISBN 978-609-431-075-1 

Kaina 4 €

 

 

 pamastymai_virs.jpg

Jeronimas Laucius

PAMĄSTYMAI KARTU SU MĄSTANČIU

64 p.

Daugelio knygų, taip pat ir psichoterapinių („Jei tau pasaulis šaltas – sušildyk jį", „Neišeik iš savo gyvenimo, išeik iš gyvenimų tų žmonių, kurie tau blogi", „Atsisveikinu su Depresija" ir kt.), autorius ir šioje knygoje lieka ištikimas savo temai. Jis kartu su skaitytoju ieško minčių kelių, kurie vestų į savęs paties, kitų žmonių, mūsų bendro gyvenimo pažinimą. Kartais ir tas pats mažiausias pažinimas gali būti vertas atradimo.

ISBN 978-609-431-068-3

Kaina 4  

 depresija.jpg Jeronimas Laucius

DEPRESIJA – MANO VIEŠNIA 

Dailininkė Rima Stasiūnaitė

64 p.

Nauja gyvenimo pozityvisto, žinomo rašytojo Jeronimo Lauciaus knyga, kurioje autorius, remdamasis gyvenimiškų situacijų analize, prancūzų psichologo Šarlio Latenjė principais žvelgia į šią aktualią ir daugeliui skausmingą problematikos sritį, kaip į žmogaus sielos skundą, tik į kurį atsakius, gyvenimas vėl tampa pilnavertis ir kūrybingas.

ISBN 978-609-431-026-3

Kaina 4

 prisijaukintistebuklai_d.jpg Jeronimas Laucius

PRISIJAUKINTI STEBUKLAI
(kol kas nėra elektroninės versijos)  

Dailininkės Rima Stasiūnaitė, Aušra Čapskytė

64 p.

Kiek­vie­nam žmo­gui ten­ka spręs­ti daug gy­ve­ni­miš­kų pro­ble­mų, ku­rias jis įvei­kia tuo leng­viau, kuo drąsiau iš­nau­do­ja vi­sas gam­tos jam duo­tas ga­lias. Kny­go­je ir kal­ba­ma apie tuos vi­di­nio pa­sau­lio at­ra­di­mus, ku­riuos ga­li pa­da­ry­ti kiek­vie­nas, pa­no­rė­jęs pa­žin­ti sa­ve, kaip ly­gų su pa­čiais ver­žliau­siais, lai­min­giau­siais.

ISBN 978-9955-641-84-1

Kaina 4 €

 tuesi_d.jpg

Jeronimas Laucius

TU TOKS VIENINTELIS ESI
(kol kas nėra elektroninės versijos)  

Dailininkė Aušra Čapskytė

96 p.

Viską, ką turi laimingiausieji, turi ir Tu. Tu turi rankas, kuriomis gali apkabinti mylimą, Tu turi akis ir gali matyti saulėtą gyvenimo pusę. Tu gali išgirsti tik gero Tau linkinčių žmonių žodžius. Tu turi širdį, kurios kiekvienas tvinksnis yra skirtas tik Tau. Tu turi sielą – dieviškumo ženklą, tu gali kurti, svajoti, mylėti. Tu turi viską, ką turi patys laimingiausieji...

ISBN 978-9955-641-86-5

Kaina 4 €

 tuvienintelisgali_d.jpg

Jeronimas Laucius

TU VIENINTELIS GALI
(kol kas nėra elektroninės versijos)  

Dailininkės Rima Stasiūnaitė, Aušra Čapskytė

64 p.

Seniai įrodyta, kad žmogus panaudoja tik dalį savo galimybių. Tačiau toli gražu ne kiekvienas ima gilintis į save, ieškoti neatskleistų savo galių ir jas tyrinėdamas siekia žmogiškosios esybės aukštumų. Autorius, analizuodamas kasdieniškas gyvenimo situacijas, ieško jose vidinę energiją generuojančių impulsų, iškeliančių sielos galias į veiklos, kūrybos platumas.

ISBN 978-9955-641-95-7

Kaina 4

 

clipboard29.jpg

 

Jeronimas Laucius

Į SAVE – KAIP Į STEBUKLĄ
(kol kas nėra elektroninės versijos)  

Dailininkės: Rima Stasiūnaitė, Aušra Čapskytė

64 p.

Kodėl vieni, rodos, be pastangų „skina laurus“, džiaugiasi gyvenimu, o kitiems lieka debesys ir erškėčiai. Tu turi viską, ką turi laimingiausi. Knyga apie tai, kad surasti savo laimę gali kiekvienas.

ISBN 9955-641-11-8

Kaina 4

 atsigrizk.jpg

Jeronimas Laucius

ATSIGRĮŽK
(kol kas nėra elektroninės versijos)  

80 p. 

Šioje knygoje žinomas rašytojas J. Laucius kviečia savo skaitytojus įvairiais rakursais pažvelgti į šiandienines sudėtingas gyvenimo situacijas, iš minties netikėtumo šaltinio pasisemti energijos, stiprybės, ryžto ir kartu ieškoti išeičių iš beviltiškiausių situacijų. Juk, kaip teigia autorius, jei patekai į aklavietę, – vadinasi, kelias į ją yra.

ISBN 978-9955-641-96-4

Kaina 4 €  

 

 

 

 

 

 
 
     
 

UAB „Trys žvaigždutės"
Kalvarijų g. 134-42, LT-08209 Vilnius, tel. 8 687 75147
El.p. JeronimasL@gmail.com