2020-10-29, Ketvirtadienis
En   Ru  
Kūryba. Leidyba
Leidyklos vadovas-rašytojas
ŠEIMOS GYVENIMO BIBLIJA
Spalio mėnesio knyga
SVEIKATINGUMO-POZITYVUMO ENERGETIKA
Alytaus TAU knygos sutiktuvės
DALINKIMĖS FORTŪNOS DOVANOMIS
Kaip prisijaukinti stebuklus
FORTŪNOS ENERGETINIS RECEPTAS
Karantinas ir egoterapija
Individualūs energetiniai seminarai
Kaip gydytis vaistažodžiais
Kosmologiniai Lao Siunio kursai ir seansai
Energetiniai negatyvumo valymo kursai
Egoterapija. Autohipnozė
Energetiniai seminarai 2020
Energetiniai seminarai dvyliktokams
Trečiojo amžiaus universitetai
Knygynėlis 2020
Plakatai
Aleksandras Alekseičikas... Dėl savęs, tavęs, nesvetimo
Neišeik iš gyvenimo
Žmogaus sauga
Atsargus – tai ir saugus
Visuomenės sveikatos centrams
Pasaulis pasikeitė – seminarai jau prasidėjo
Bendravimas su bibliotekomis
Vaikų darželių auklėtojoms, mokytojams
Naujienos. Renginiai. Skelbimai
Lietuvos rotariečiams
Mano kraštas. Bendraukime
Populiariausios knygos
Pokemon go prizai
Įdomiausi laiškai
Lietuvai pagražinti draugijos Vilniaus skyrius
Azərbaycan
Kontaktai
     
  Sveikatingumo-pozityvumo energetika: šiandienos aktualija
DALINKIMĖS FORTŪNOS DOVANOMIS

Viskas, kuo mes turtingi, kuo esame apdovanoti, kaip atrandame ir panaudojame tas gautas dovanas, kokių sėkmių sulauksime ateityje, didele dalimi priklauso nuo to, kokios mintys mus ves likimo keliais, nuo paties likimo, nuo atsitiktinumų, trumpai sakant, nuo fortūnos. Žodis fortūna apibendrina visus laimingus atsitiktinumus, kurie reiškiasi per lyg iš Dangaus atėjusias mintis, tarsi atsitiktinai sutiktus žmones, lyg stebuklingai, lyg savaime išspręstas problemas, kurių ilgai buvo neįmanoma išspręsti.

Fortūna žaidžia atsitiktinumais, bet ji pati laukia iš mūsų dėmesingumo, rūpestingumo, o labiausiai ji mėgsta, kai pats žmogus atranda dėsnius, kodėl ir kam ji siunčia savo dovanas. Kadangi fortūna laiminguosius laimina jau daug amžių, tai ne tik astrologai, bet ir mokslininkai, analitikai, psichologai yra atradę, galbūt, tiksliau pasakius, užčiuopę pagrindinius principus, pagal kuriuos siekiantys sau fortūnos globos galėtų ją užsitarnauti.

Vienas iš tokių principų yra žaismingas ryšys, kontaktas su Fortūna (jau iš didžiosios raidės). Nustatyta, kad nors mažytis, bet geras kitam, ypač mažam, žmogui padarytas darbas sudomina Fortūną, ji iškart nukreipia savo žvilgsnį į tą žmogų. O tai jau šansas būti Jos apdovanotoju.

Fortūnistai – žmonės, ieškantys sėkmės, lemties dovanų, gyvenimo aistros – visuomet stengiasi bendrauti su Fortūna. Jie nustatė, kad, sakykim, kažkam palinkėję geros nuotaikos - patys ilgą laiką būna pakylėti, tampa linksmesni. Nesavanaudiškai padėję sergančiam – jie patys tampa sveikesni, stipresni. Kažkam padėję, nors ir simboliškai materialiai – jiems patiems Fortūna materializuojasi didesne ar mažesne materialia sėkme. Ypatinga sėkmė juos lydi tuomet, kai visa tai adresuojama vaikams, jų labui.

Tie visi fortūniški ženklai nuolat lydėjo ir dar tebelydi (tris kartus pabeldžiau į stalą) ir mūsų Leidyklą, kuri nuo 1994 metų leido knygas ir žurnalą „Žvaigždutė" vaikams. Atėjus privatizacijai beveik visos vaikų ir jaunimo leidyklos bankrutavo. Kaip žinote, seniai neliko nei „Genio", nei „Moksleivio", nei „Jaunimo gretų", nei „Švyturio" (nežinantiems priminsiu, kad tie žurnalai anuomet buvo nepaprastai populiarūs, ėjo masiniais tiražais). O „Žvaigždutė" ne tik išliko, bet ji tapo leidykla „Trys žvaigždutės", ėmė leisti keliančias žmonių dvasią grožines ir psichologines knygas (aš išleidau virš 100 savo autorinių knygų, kurių dalis buvo ir yra verčiamos į kitas kalbas), aktyviai rengti energetinius seminarus.

Anuomet Leidyklą nuo epideminio bankroto išgelbėjo mano įsigyta garsioji „Stebuklo" plyta, kurią, jei būčiau pavėlavęs bent valandėlę, jau būtų išvežę, kaip visas Katedros aikštės keičiamas plytas, į sąvartyną. „Apgyvendinus" „Stebuklą" redakcijoje, iškart prasidėjo tikri stebuklai: atėjo įdomūs autoriai, gavome net kelių ministerijų didelius užsakymus parašyti ir išleisti energijos taupymo, eismo saugumo, nusikaltimų prevencijos tematines knygas ir dideliu tiražu. Tikras stebuklas!

Stebuklai tęsiasi iki šiol (vėl tris kartus pabeldžiau į stalą). Jais dalinuosi su visais – autoriais, užsakovais, mūsų knygų skaitytojais, energetinių seminarų klausytojais. Bent moralinio pelno už tai gauname tikrai daug.

Dabar netikėtai (vėl stebuklas!) kilo, gal pačios Fortūnos atsiųsta, mintis Fortūnos dovanomis dalintis su visais, tikinčiais jos globa, laukiančiais jos dovanų. Kaip tai įgyvendinti praktiškai?

Fortūniška mintis man pataria, kad žmonės, kuriems reikalinga Fortūnos parama – prieš priimant svarbų sprendimą, egzaminą, susitikimą, net bylos nagrinėjimą, nesulaukiant reikalingos pagalbos, likiminio žmogaus ir t. t. – gali pervesti į mūsų Leidyklos sąskaitą bent 1 Eur (ar norimą sėkmei sumą). Už tai mes išrašysime sąskaitą-faktūrą pagal jūsų atsiųstus rekvizitus (kurią padėsime ant „Stebuklo" plytos) vaikiškai knygai (knygoms). Knygą (knygas) padovanosime vaikams (jas mes dovanojame jau daug metų, kadangi knygynai „ne savų" leidyklų knygų nebepriima). Atvažiavę į Leidyklą, galėsite pamatyti savo sąskaitą-faktūrą, pastovėti ant „Stebuklo", gauti savo knygą (knygas).

Norint pajusti Fortūnos įtaką ir sulaukti tolimesnės jos globos, po to kai pervesite 1 arba X Eur, reikia akylai stebėti, užfiksuoti Fortūnos paramą (sėkmingas sandėris, laimėtas ginčas, įveiktas liūdesys, sutiktas likiminis žmogus ir t. t.) ir visą mėnesį laukti Fortūnos įtakos. Neužmirškite padėkoti.

Būdamas pats laimingas, tikiu, kad dabar laimingųjų bus dar daugiau.

 

Linkėdamas visiems neišsenkamos Fortūniškos sėkmės –
rašytojas fortūnistas Jeronimas Laucius

 

Mūsų rekvizitai fortūniečiams:
UAB „Trys žvaigždutės", Kalvarijų g. 134-42, LT-08209 Vilnius
Įmonės kodas 122613882
PVM mokėtojo kodas LT226138811
A/s LT28 7044 0600 0104 8455
AB SEB bankas, banko kodas 70440
Tel./faksas (8-5) 276 24 08, (8-5) 276 24 06
Mob. tel. 8 687 75147
el. p. JeronimasL@gmail.com                    

 

 

 

STEBUKLINGŲ PLYTELIŲ VIRUSAS PLINTA VILNIAUS ŠALIGATVIAIS
https://www.lrytas.lt/verslas/rinkos-pulsas/2012/11/12/news/stebuklingu-plyteliu-virusas-plinta-vilniaus-saligatviais-5180882/


Sostinės Katedros aikštėje plytelės „Stebuklas" kopijos plinta žaibišku greičiu ir tai piktina originalo kūrėją. Laimingų plytelių jau yra net atokiuose Justiniškių, Fabijoniškių, Pašilaičių rajonuose.
Greitai vilniečiai pasisemti laimės galės bet kurioje gatvėje. Tam nereikės keliauti į Katedros aikštę ir laukti eilėje prie plytelės „Stebuklas".
„Laiminga plytelė", „Stebuklinga plytelė", „Laimės plyta" – mirga užrašai ant šaligatvių. Jų kūrėjai dažniausiai būna neišradingi – žodžius purškia dažais.
Prieš metus laimės plytelė atsirado Upės gatvėje. Neseniai tokią pat kažkas nupiešė Fabijoniškių gatvės pradžioje.
„Man atrodo, kad tų plytelių mieste jau per daug. Jaunimas persistengė jas piešdamas. Plytelės tampa kaip gatvės apšvietimo stulpai. Jos niekuo neišskiria. Anksčiau buvo romantiška nueiti į Katedros aikštę ir tris kartus pasisukti ant „Stebuklo", – sakė Fabijoniškių gatvėje gyvenanti 64 metų Uršulė Paškevičienė.
Laiminga plytelė yra ir Žemynos gatvėje. Čia vaikų išdaiga. Naujuose rajonuose tokių plytelių netrūksta. Jų yra ir Perkūnkiemyje, Justiniškėse.
Kasdien per laimingą plytelę Augustijonų gatvėje žengia Vilniaus jėzuitų gimnazijos moksleiviai. O tokią plytelę Tymo kvartale prie laiptų pastebėjo ir sostinės meras Artūras Zuokas.
„Stebuklo" autoriui menininkui Giteniui Umbrasui mieste atsirandančios laimingos plytelės atrodo kaip pajuokavimai.
„Gal tie, kurie taip pajuokavo, tiki, kad plytelė atneš laimę. Svarbiausia, kad žmonės svajotų. Tačiau persistengti irgi negerai, nereikia, kad tokių plytelių mieste atsirastų šimtai, nes tuomet stebuklas taps nuvalkiotas ir devalvuotas kaip koks rublis", – sakė G. Umbrasas. 

 

„Stebuklas" – ir svetur
Plytelė „Stebuklas" Katedros aikštėje taip pat buvo ne kartą pakeista. Šioje vietoje ji atsirado 1994-aisiais.
PIRMĄJĄ BETONINĘ PLYTELĘ SAUGO RAŠYTOJAS JERONIMAS LAUCIUS. Antrasis „Stebuklas" eksponuojamas vitrinoje Gedimino prospekte, netoli Seimo rūmų.
Trečioji plytelė „Stebuklas" prieš porą metų buvo iškeliavusi į Kinijoje, Šanchajuje, vykusią pasaulinę parodą „Expo 2010", o iš ten pargabenta ji saugoma Vilniaus rotušėje.
Viena šiai parodai pagaminta plytelė su kiniškais hieroglifais liko Šanchajuje. Savo „Stebuklą" turi ir Gruzijos sostinė Tbilisis. Šiame mieste vienas skveras pavadintas Vilniaus vardu, jame 2010-aisiais ir atsirado tokia plytelė.

 

 

 

 

PIRMOJI „STEBUKLO“ PLYTELĖ KATEDROS AIKŠTĖJE RAŠYTOJAS J. LAUCIUS SAUGO LEIDYKLOJE „TRYS ŽVAIGŽDUTĖS“.
DĖL TO LEIDYKLA JAU 30 METŲ IŠLIKO PER VISAS KRIZES, LEIDŽIA KNYGAS, RENGIA ENERGETINIUS SEMINARUS
.
„TRYS ŽVAIGŽDUTĖS“ ŠVIEČIA IR TAVE KVIEČIA

„Stebuklo" plytų dabar, kaip ir Leonardo da Vinci „Mona Liza", yra daug (baldų parduotuvėse „Mona Liza" kainuoja 10 Eur). Bet tikra „Mona Liza" yra tik viena – Luvre, o veiksmingas, tikras „Stebuklas" – tik vienas, pas mus.

plyta_2.jpg

 

 

 

 

 

APIE PIRMOSIOS „STEBUKLO“ PLYTELĖS KATEDROS AIKŠTĖJE STEBUKLINGĄ GALIĄ 2002 M. KALBĖJO JAV PREZIDENTAS DŽ. BUŠAS 

laikrast_picture048.jpg 

 

 

 

 

 ŠIOS IR KITOS KNYGOS IŠLEISTOS IR „STEBUKLO“ PAGALBA. KODĖL JIS NEGALĖTŲ PADĖTI IR JUMS?

 

knygos.jpg

 

 Po 2008 metų jau rašiau ir leidau psichoterapines ir bibliografines knygas, energetinius vaistažodžius

lauciaus_knygos.jpg

vaistazodziai2.jpgvaistazodziai_gyvenimo2.jpg

 


 

 
 
     
 

UAB „Trys žvaigždutės"
Kalvarijų g. 134-42, LT-08209 Vilnius, tel. 8 687 75147
El.p. JeronimasL@gmail.com