2022-08-20, Šestadienis
En   Ru  
Kūryba. Leidyba
Leidyklos vadovas-rašytojas
УКРАIНА. Повстання робoтів
TAVO ŠEIMOS GYVENIMO BIBLIJA
ŠIRDIES GLOBA, SIELOS SLAUGA
RUOŠIAMA SPAUDAI
BĖDASTOP
KAIP SUSIGRĄŽINTI JAUNYSTĖS ENERGETIKĄ
RUGPJŪČIO MĖNESIO ENERGETINIAI SEMINARAI
„RESTART“ PROGRAMA
ENERGETINĖ STIPRYBĖ IR SVEIKATA
2022 METŲ ENERGETINIS PALAIMINIMAS
Egoterapiniai sveikatingumo energetikos kursai
KLAUPKIS, TEISMAS EINA! KTV plius
Išsikalbėjimo ir energijos priėmimo veiksmingoji terapija
Prie Fortūnos durų (FER)
ERŽVILKAS: KELIO Į SAVE IR ENERGETINĮ GYVENIMĄ PRADŽIA
LAO SIUNIO SVEIKATINGUMO GYVYBINĖ ENERGETIKA
Energetiniai negatyvumo valymo kursai
Egoterapija. Autohipnozė
ENERGETINIAI SEMINARAI 2022
Energetiniai seminarai ne tik abiturientams
Knygynėlis
Knygos vaikų darželiams ir pradinukams
Aleksandras Alekseičikas... Dėl savęs, tavęs, nesvetimo
TAU 2022
Lietuvos bendruomenės 2022
Bendravimas su bibliotekomis
Naujienos. Renginiai. Skelbimai
Kontaktai
     
  BĖDASTOP – individualūs kursai ir seansai
Rugpjūčio mėnesio energetiniai seminarai

 

Rugpjūčio 9 d. 14 val. nuotoliniu būdu įvyks nemokamas seminaras-diskusija

MINČIŲ TERAPIJA

Lektorius,  energetinių seminarų vedėjas, rašytojas pozityvistas Jeronimas Laucius

 

Kuo daugiau gauname negatyvios išorinės informacijos dėl šiame laikmetyje, mūsų gyvenime vykstančių procesų, tuo svarbiau išsaugoti švarų savo vidinį pasaulį, neįsileisti nereikalingų, žalingų mūsų energetikai minčių, tuo svarbiau ieškoti naujų galimybių kaip gyventi pilnavertišką, kūrybingą gyvenimą.

Mūsų leidyklos „Trys žvaigždutės" svetainėje visada rasite naujų energetinių idėjų kaip patiems naudotis energetiniais principais, kaip paprasta mūsų leidykloje išleisti savo kūrybos ar atsiminimų knygą.

PRISIJUNGTI

Join Zoom Meeting
https://us02web.zoom.us/j/87135720212?pwd=dWxqSDdGMC9PM3NuQmlYdzRrZnBmUT09

Meeting ID: 871 3572 0212
Passcode: 5RrfVb

 

 

 

 

 

 

 

Rugpjūčio 9 d. 17 val.  įvyks Lietuvos „Žinijos" draugijos

Pozityvistų ir Senjorų klubų  seminaras-diskusija

NORŲ IR JAUSMŲ ENERGETIKA

Lektoriai: VU doc. dr. Artūras Bautrėnas, energetinių seminarų vedėjas Jeronimas Laucius

                 

Kalbėsimės apie tai, kaip harmonizuoti savo norus ir jausmus, kaip nukreipti juos į pozityvumo energetikos ieškojimus ir atradimus, kaip sustiprinti savo energetiką.

Būkite aktyvūs visada, ne tik seminaro metu. Jei turite klausimų, pasiūlymų, galite rašyti el. p.  JeronimasL@gmail.com, skambinti tel. 8 687 75147.

PRISIJUNGTI

Join Zoom Meeting
https://us02web.zoom.us/j/82808925317?pwd=U3VYcDU0dGxnR1hORzdDQk9NZVl6UT09

Meeting ID: 828 0892 5317
Passcode: 9E367d

 

You Tube „Komentaras TV Plius" vyksta  kassavaitinės laidos „Atrask save". Mūsų leidyklos „Trys žvaigždutės" svetainėje www.tryszvaigzdutes.lt visada rasite naujų energetinių idėjų ir naują skyrelį BĖDASTOP.

 

 

 

 

 

 

BĖDASTOP – individualūs kursai ir seansai

Vien tai, kad neregėtai išaugo ir dar auga raminančiųjų, antidepresantinių vaistų vartojimas aiškiai ir vienareikšmiai atskleidžia, jog tie pasaulio grėsmingi pokyčiai palieka mumyse gilius nerimo, baimės dėl šiandienos ir ateities dvasinius išgyvenimus, kurių nesuvaldymas gali sau sukelti dar didesnes problemines įtampas.

Analizuodamas šiuos nelauktai į mūsų gyvenimą įsiveržusius pokyčius parengiau naują BĖDASTOP individualių kursų ir seansų energetinio balansavimo ir atstatymo programą.

Visa, kas kelia baimę, kas mus jaudina, slegia, blaško, trukdo gyventi normalų gyvenimą apibendrinkime vienu žodžiu BĖDA. Ir kartu visomis jėgomis neleiskime tiems mūsų šiandienos gyvenimo ardytojams, griovėjams įeiti į mūsų mintis, į mūsų jausmus, į mūsų gyvenimą. STOP nerimui, nepasitikėjimui, baimei!

BĖDASTOP kursų giluminio išsikalbėjimo ir energetinės paieškos metu ieškosime kaip  eliminuoti destruktyvias iš išorinių šaltinių priimamas nuostatas, kaip sukurti loginius ir emocinius skydus, kaip energetiškai apsaugoti save nuo nebūtinų sau ir savo gyvenimui negatyvių realybės bėdų poveikių.

Energetinis seansas – tai praktinis Gamtos energijos pasikrovimo metodo panaudojimas. Kartą įsisavinus šį metodą žmogus gali juo naudotis visą laiką, nuolat jį tobulinti, nuolat juo naudojantis išlaikyti norimą energetinį sveikatingumo ir fizinės bei dvasinės stiprybės lygį.

Gamtos energijos pakrovimo seansai (GEPS) – tai gamtos energijos įsisavinimo ir panaudojimo praktiniai pratybų seansai.

GEPS tikslas – sustiprinti savo bendrąją, savivertės, sveikatingumo, dvasinės ir fizinės stiprybės energetiką. 

Kartą įsisavinus GEPS metodą, žmogus gali juo naudotis visą laiką, nuolat jį tobulinti, nuolat juo naudojantis išlaikyti norimą energetinį sveikatingumo ir stiprybės lygį. 

BĖDASTOP individualių kursų ir seansų kaina 30–120 Eur (priklausomai nuo norimų kursų ir seansų kiekio).

Kontaktai išankstiniam pokalbiui ir registravimuisi: JeronimasL@gmail.com, tel. 8 687 75147.

Sąskaita apmokėjimui: UAB „Trys žvaigždutės", įmonės kodas 122613882, AB SEB bankas, atsiskaitomoji sąskaita LT28 7044 0600 0104 8455.

 

 

KAIP VYKSTA GAMTOS ENERGIJOS PAKROVIMO SEANSAI 

Iš pradžių seansai vykdavo ofise (tai geriausia), bet tiems, kurie gyvena ne Vilniuje, GEPS ėmiau vesti ir nuotoliniu būdu.

Kadangi šiuo metu yra daugiau norinčių nei aš galiu suspėti, tai pateikiu savo darbo schematinį planą, kad nesant galimybių dirbti kartu, galėtumėte pabandyti tai savarankiškai.

 

GEPS vos tik prabudus ryte. Dar prieš prasimerkiant sugeneruoti energetinį (sveikatingumo) impulsą, panaudoti pasąmonės galimybes.

Nustatyti save „aš – energetinis imtuvas“. Išlyginamosios energetinės sveikatingumo ir stiprybės mintys teka per visą kūną.

Akimirksniu atsimerkti – ta šviesa nušviesti visas ląsteles. Vyksta atnaujinimo procesas. 

Koncentracija į Gamtos energetinį kamuolį (GEK). Bendras Energetinis apšvietimas. Variantai: galva, širdis, kraujagyslės, skausmo taškai, seksualinė energetika.

Plaukioti energetinės ramybės šviesos jūroje. Ramybės, minčių subalansavimas.

 

Dieną. Sėdint, nors ir darbe. GEK virš galvos. Lyg energetinis gaivinantis lietus (dušas). Praustis: kūną, vidinį pasaulį, mintis, raminti, jausti gaivą.

Kanalizuoti visas blogybes, priešus, įtampas...

Nuplauti nuovargį, nesėkmes, pyktį, pajusti savyje ryto, jaunystės energiją.

 

Vakare. Prieš miegą. Mintyse dangaus vaizdas. GEK virš savęs. Priimti ramybės energetinį srautą, įsiklausyti į save (leisti sau išgirsti likiminių dovanų mintis), subalansuoti vidinę energetiką, „plaukioti“ ramybės būklėje.

Per GEK ištransliuoti giluminius savo norus, linkėjimus sau ir kitiems. Adresai. Palaiminimai sau ir kitiems.

Pabudus viduryje nakties lengvai pajusti GEK globą.

 

 

Negailėkite laiko sau (visas Gyvenimas skirtas tik Jums), bandykite, kurkite. Nebijokite, kad pradžioje nesiseks. Būkite kantrūs ir dėmesingi sau. Jei labai reikia – pagal galimybes susitikime. 

zmogus_pries seansa2.jpgzmogus_po seanso2.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

MES JUMS PADĖSIME IŠLEISTI SAVO KNYGĄ. TAI LABAI PAPRASTA

Vienose knygose paliekame savo mintis, kitose – profesinę informaciją, trečiose – kūrybinius bandymus. Jos visos vienaip ar kitaip vertingos, kažkam reikalingos.

Tačiau žmogaus gyvenimo prasmės atžvilgiu pačios vertingiausios yra paprastos knygos su savo, šeimos narių, tėvų, giminių nuotraukomis, su trumpais jų aprašymais. Tai ir yra tarsi ŠEIMOS GYVENIMO BIBLIJA.

Juk čia ilgiems amžiams išliks užfiksuoti jūsų visų gyvenimo momentai, veidai. Kompiuterinėse laikmenose visa tai dingsta greitai ir visam laikui.

Mes užgyvename tai, ką turime ir tai, ką paliksime savo anūkams, proanūkiams, giminių giminėms...

Kai kas galvoja, kad knygos išleidimas – tai kažkoks ypatingai sunkus darbas, kad mano gyvenimas nevertas, kad geriau liksiu niekam nežinomas.

Knygą išleisti nei brangu, nei sunku. Ištraukite iš spintų, komodų gal net nuo jaunystės laikų nevartytų fotonuotraukų albumų, patogiai įsikūrę prie stalo atverskite juos, ir prieš jūsų akis atsiskleis nuostabi praeities romantika, sugrįš netikėti prisiminimai, lyg gyvi atgis užmiršti veidai. Mieli prisiminimai – tai minčių ir jausmų vitaminai, tai nauja gyvenimo energija, kuri šiuo metu taip reikalinga. O atgaivinus save praeities šaltinių gaiva daugeliui savaime kils idėja paprastais žodžiais aprašyti savo išgyvenimus, užfiksuoti juos popieriuje ar kompiuteryje.

Tai ne tik prasmingas darbas, dvasinės energijos sustiprinimas, bet ir pusę darbo knygos išleidimui. Belieka ateiti į leidyklą.

Mūsų leidykla „Trys žvaigždutės“ padeda, pataria visais leidybiniais, kūrybiniais klausimais, yra išleidusi jau ne vieną knygą, vertą Šeimos gyvenimo biblijos vardo.

 

 
 
     
 

UAB „Trys žvaigždutės"
Kalvarijų g. 134-42, LT-08209 Vilnius, tel. 8 687 75147
El.p. JeronimasL@gmail.com