2022-12-03, Šestadienis
En   Ru  
Kūryba. Leidyba
Leidyklos vadovas-rašytojas
УКРАIНА. Повстання робoтів
TAVO ŠEIMOS GYVENIMO BIBLIJA
ŠIRDIES GLOBA, SIELOS SLAUGA
IŠLEISTA GRUODĮ
BĖDASTOP
KAIP SUSIGRĄŽINTI JAUNYSTĖS ENERGETIKĄ
KĄ ŽADA ENERGETINIS RUDUO 2022
DARBAS – OP!
ENERGETINĖ STIPRYBĖ IR SVEIKATA
2022 METŲ ENERGETINIS PALAIMINIMAS
Egoterapiniai sveikatingumo energetikos kursai
TRYS SAVIGINOS ŠŪVIAI. KTV plius
KARO IR ATEITIES BAIMĖS TRANSFORMACIJA
Palaukite – tegul pasiveja (FER)
ERŽVILKAS: KELIO Į SAVE IR ENERGETINĮ GYVENIMĄ PRADŽIA
LAO SIUNIO SVEIKATINGUMO GYVYBINĖ ENERGETIKA
Energetiniai negatyvumo valymo kursai
Egoterapija. Autohipnozė
ENERGETINIAI SEMINARAI 2022
Energetiniai seminarai ne tik abiturientams
KNYGYNĖLIS
Knygos pradinukams
Aleksandras Alekseičikas... Dėl savęs, tavęs, nesvetimo
TAU 2022
Bendruomenės. Ruduo 2022
Bendravimas su bibliotekomis
Naujienos. Renginiai. Skelbimai
Kontaktai
     
  ENERGETINIAI SEMINARAI - skydas prieš karo ir ateities grėsmės baimę
Ką žada energetinis ruduo 2022

skelbimas viesintai 2022 small.jpg

 

Rudenį įprasta  džiaugtis vasaros derliumi, naujais sumanymais ir darbais. Šis Ruduo 2022 ypatingas tuo, kad laukdami naujo derliaus laukiame (deja) ir nesustabdomo kainų kėlimo, infliacijos, pozityvias mintis užgožia nerimastingos žinios apie karą.

Norint išsaugoti minčių energiją, kurios bet kokiems sunkumams įveikti reikia būtent daugiau nei įprasta, būtina negatyvų išorinį poveikį kompensuoti savo vidine, sveikatingumo energetika, pozityvumo paieška tiek šioje realybėje, tiek savyje.

Todėl ir šio rudens Energetinių seminarų tematiką parengiau įvertindamas mūsų laikmečio pokyčius. Kalbėsimės apie negatyvumo valymo principus, kaip pasinaudoti energetiniais ir loginiais skydais, kaip valdyti emocijas, kaip saugoti savo emocinę sveikatą, nepasiduoti nei išorinėms, nei vidinėms negatyvumo apraiškoms.

Pirmas Rudens 2022 energetinis seminaras įvyks rugsėjo 24 d. su Anykščių rajono Viešintų bendruomenės nariais.

Su mano energetinėmis mintimis galite susipažinti  You Tube – Komentaras TV Plius  ciklo „Atrask save" kassavaitiniuose pokalbiuose, kuriuos vedu jau nuo vasaros vidurio.

Kaip visada apsilankę  mūsų leidyklos (kuri gali išleisti ir Jūsų knygą) svetainėje www.tryszvaigzdutes.lt rasite seminarų, individualių kursų temas, mintis apie energetinių metodų ir principų panaudojimą.

Džiaugiuosi jau gaudamas pirmus bendruomenių užsakymus, braižydamas naujus energetinių seminarų maršrutus. Laukiu Jūsų kvietimų, naujų susitikimų.

VASARA UŽAUGINA DERLIŲ, O SAVO ENERGETINĘ GALIĄ TURIME (NE TIK IŠSAUGOTI) UŽAUGINTI PATYS.


Jeronimas Laucius – rašytojas pozityvistas, energetinių seminarų vedėjas

tel. 8 687 75147

P. S. Kartu siunčiu ir kvietimus į 2 nemokamus online seminarus. Galite prisijungti.

 

        

Rugsėjo 13 d. 17 val. įvyks Lietuvos „Žinijos" draugijos Pozityvistų ir Senjorų klubų nemokamas online seminaras-diskusija

NUO NORO LIGI AISTROS

Lektoriai: VU doc. dr. Artūras Bautrėnas, energetinių seminarų vedėjas Jeronimas Laucius

Ar mes mokame valdyti savo norus, suprasti savo jausmus? Ar siekdami savo tikslo, gyvenimo prasmingumo galime įžiebti tokią aistros ugnį, kuri ištirpintų visus gyvenimo ledinmečio aisbergus, savo šviesa nušviestų mūsų norų ir jausmų pasaulį? Apie tai ir kalbėsimės, diskutuosime, kartu džiaugsimės, ką atradę.

Būkite aktyvūs visada, ne tik seminaro metu. Jei turite klausimų, pasiūlymų, galite rašyti, skambinti: el. paštas JeronimasL@gmail.com,  tel. 8 687 75147.

Jeronimas Laucius – rašytojas pozityvistas, energetinių seminarų vedėjas

 

PRISIJUNGTI  

Join Zoom Meeting
https://us04web.zoom.us/j/74980805118?pwd=0obknxJBlX9HoL9KWnb3qBihVZameo.1

Meeting ID: 749 8080 5118
Passcode: 1WauFe

 

 

 

 

Liepos  14 d. 14 val. įvyks nemokamas online seminaras-diskusija

IŠSIKALBĖJIMAS – KAIP TERAPIJA  

Lektorius – energetinių seminarų vedėjas, rašytojas pozityvistas Jeronimas Laucius

Sakoma, kad viskas, kas sudėtinga – nereikalinga, viskas, kas reikalinga – paprasta. Mums dažnai būtent ir trūksta to paprasto jautraus žodžio, nuoširdaus pokalbio, galimybės išsikalbėti, būti išklausytiems, paguostiems, suprastiems.

Apie tai, kad išsikalbėjimas gali būti kaip veiksminga, stiprinanti visą žmogaus energetiką terapija, šį kartą ir kalbėsimės, kartu kursime energetinio rudens nuotaiką. 

PRISIJUNGTI  

Join Zoom Meeting
https://us04web.zoom.us/j/76999987057?pwd=8nbUcMHy1XE7WnbTQW6FEYpPvlsV87.1

Meeting ID: 769 9998 7057
Passcode: 37H3mx

 


 

 

 

 

 

 

BĖDASTOP – individualūs kursai ir seansai

Vien tai, kad neregėtai išaugo ir dar auga raminančiųjų, antidepresantinių vaistų vartojimas aiškiai ir vienareikšmiai atskleidžia, jog tie pasaulio grėsmingi pokyčiai palieka mumyse gilius nerimo, baimės dėl šiandienos ir ateities dvasinius išgyvenimus, kurių nesuvaldymas gali sau sukelti dar didesnes problemines įtampas.

Analizuodamas šiuos nelauktai į mūsų gyvenimą įsiveržusius pokyčius parengiau naują BĖDASTOP individualių kursų ir seansų energetinio balansavimo ir atstatymo programą.

Visa, kas kelia baimę, kas mus jaudina, slegia, blaško, trukdo gyventi normalų gyvenimą apibendrinkime vienu žodžiu BĖDA. Ir kartu visomis jėgomis neleiskime tiems mūsų šiandienos gyvenimo ardytojams, griovėjams įeiti į mūsų mintis, į mūsų jausmus, į mūsų gyvenimą. STOP nerimui, nepasitikėjimui, baimei!

BĖDASTOP kursų giluminio išsikalbėjimo ir energetinės paieškos metu ieškosime kaip  eliminuoti destruktyvias iš išorinių šaltinių priimamas nuostatas, kaip sukurti loginius ir emocinius skydus, kaip energetiškai apsaugoti save nuo nebūtinų sau ir savo gyvenimui negatyvių realybės bėdų poveikių.

Energetinis seansas – tai praktinis Gamtos energijos pasikrovimo metodo panaudojimas. Kartą įsisavinus šį metodą žmogus gali juo naudotis visą laiką, nuolat jį tobulinti, nuolat juo naudojantis išlaikyti norimą energetinį sveikatingumo ir fizinės bei dvasinės stiprybės lygį.

Gamtos energijos pakrovimo seansai (GEPS) – tai gamtos energijos įsisavinimo ir panaudojimo praktiniai pratybų seansai.

GEPS tikslas – sustiprinti savo bendrąją, savivertės, sveikatingumo, dvasinės ir fizinės stiprybės energetiką. 

Kartą įsisavinus GEPS metodą, žmogus gali juo naudotis visą laiką, nuolat jį tobulinti, nuolat juo naudojantis išlaikyti norimą energetinį sveikatingumo ir stiprybės lygį. 

BĖDASTOP individualių kursų ir seansų kaina 30–120 Eur (priklausomai nuo norimų kursų ir seansų kiekio).

Kontaktai išankstiniam pokalbiui ir registravimuisi: JeronimasL@gmail.com, tel. 8 687 75147.

Sąskaita apmokėjimui: UAB „Trys žvaigždutės", įmonės kodas 122613882, AB SEB bankas, atsiskaitomoji sąskaita LT28 7044 0600 0104 8455.

 

 

KAIP VYKSTA GAMTOS ENERGIJOS PAKROVIMO SEANSAI 

Iš pradžių seansai vykdavo ofise (tai geriausia), bet tiems, kurie gyvena ne Vilniuje, GEPS ėmiau vesti ir nuotoliniu būdu.

Kadangi šiuo metu yra daugiau norinčių nei aš galiu suspėti, tai pateikiu savo darbo schematinį planą, kad nesant galimybių dirbti kartu, galėtumėte pabandyti tai savarankiškai.

 

GEPS vos tik prabudus ryte. Dar prieš prasimerkiant sugeneruoti energetinį (sveikatingumo) impulsą, panaudoti pasąmonės galimybes.

Nustatyti save „aš – energetinis imtuvas“. Išlyginamosios energetinės sveikatingumo ir stiprybės mintys teka per visą kūną.

Akimirksniu atsimerkti – ta šviesa nušviesti visas ląsteles. Vyksta atnaujinimo procesas. 

Koncentracija į Gamtos energetinį kamuolį (GEK). Bendras Energetinis apšvietimas. Variantai: galva, širdis, kraujagyslės, skausmo taškai, seksualinė energetika.

Plaukioti energetinės ramybės šviesos jūroje. Ramybės, minčių subalansavimas.

 

Dieną. Sėdint, nors ir darbe. GEK virš galvos. Lyg energetinis gaivinantis lietus (dušas). Praustis: kūną, vidinį pasaulį, mintis, raminti, jausti gaivą.

Kanalizuoti visas blogybes, priešus, įtampas...

Nuplauti nuovargį, nesėkmes, pyktį, pajusti savyje ryto, jaunystės energiją.

 

Vakare. Prieš miegą. Mintyse dangaus vaizdas. GEK virš savęs. Priimti ramybės energetinį srautą, įsiklausyti į save (leisti sau išgirsti likiminių dovanų mintis), subalansuoti vidinę energetiką, „plaukioti“ ramybės būklėje.

Per GEK ištransliuoti giluminius savo norus, linkėjimus sau ir kitiems. Adresai. Palaiminimai sau ir kitiems.

Pabudus viduryje nakties lengvai pajusti GEK globą.

 

 

Negailėkite laiko sau (visas Gyvenimas skirtas tik Jums), bandykite, kurkite. Nebijokite, kad pradžioje nesiseks. Būkite kantrūs ir dėmesingi sau. Jei labai reikia – pagal galimybes susitikime. 

zmogus_pries seansa2.jpgzmogus_po seanso2.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

MES JUMS PADĖSIME IŠLEISTI SAVO KNYGĄ. TAI LABAI PAPRASTA

Vienose knygose paliekame savo mintis, kitose – profesinę informaciją, trečiose – kūrybinius bandymus. Jos visos vienaip ar kitaip vertingos, kažkam reikalingos.

Tačiau žmogaus gyvenimo prasmės atžvilgiu pačios vertingiausios yra paprastos knygos su savo, šeimos narių, tėvų, giminių nuotraukomis, su trumpais jų aprašymais. Tai ir yra tarsi ŠEIMOS GYVENIMO BIBLIJA.

Juk čia ilgiems amžiams išliks užfiksuoti jūsų visų gyvenimo momentai, veidai. Kompiuterinėse laikmenose visa tai dingsta greitai ir visam laikui.

Mes užgyvename tai, ką turime ir tai, ką paliksime savo anūkams, proanūkiams, giminių giminėms...

Kai kas galvoja, kad knygos išleidimas – tai kažkoks ypatingai sunkus darbas, kad mano gyvenimas nevertas, kad geriau liksiu niekam nežinomas.

Knygą išleisti nei brangu, nei sunku. Ištraukite iš spintų, komodų gal net nuo jaunystės laikų nevartytų fotonuotraukų albumų, patogiai įsikūrę prie stalo atverskite juos, ir prieš jūsų akis atsiskleis nuostabi praeities romantika, sugrįš netikėti prisiminimai, lyg gyvi atgis užmiršti veidai. Mieli prisiminimai – tai minčių ir jausmų vitaminai, tai nauja gyvenimo energija, kuri šiuo metu taip reikalinga. O atgaivinus save praeities šaltinių gaiva daugeliui savaime kils idėja paprastais žodžiais aprašyti savo išgyvenimus, užfiksuoti juos popieriuje ar kompiuteryje.

Tai ne tik prasmingas darbas, dvasinės energijos sustiprinimas, bet ir pusę darbo knygos išleidimui. Belieka ateiti į leidyklą.

Mūsų leidykla „Trys žvaigždutės“ padeda, pataria visais leidybiniais, kūrybiniais klausimais, yra išleidusi jau ne vieną knygą, vertą Šeimos gyvenimo biblijos vardo.

 

 
 
     
 

UAB „Trys žvaigždutės"
Kalvarijų g. 134-42, LT-08209 Vilnius, tel. 8 687 75147
El.p. JeronimasL@gmail.com