2021-05-07, Penktadienis
En   Ru  
Kūryba. Leidyba
Leidyklos vadovas-rašytojas
TAVO ŠEIMOS GYVENIMO BIBLIJA
ORIGINALIOJI „STEBUKLO“ PLYTELĖ
ELEKTRONINIS KNYGYNĖLIS „VAISTAŽODŽIAI“
REFLEKTORINIS ENERGETINIO PALAIMINIMO PERDAVIMAS
KOVO MĖNESIO LEIDYBA
IŠSIKALBĖJIMO VEIKSMINGOJI TERAPIJA
Kupiškio TAU
Kaip prisijaukinti stebuklus
FORTŪNA GEGUŽĖS 2–9 d.
Bendruomenių vadovams
GEGUŽĖS ENERGETINIAI SEMINARAI
ENERGETINIAI STUBURO KVĖPAVIMO KURSAI
Kosmologiniai Lao Siunio kursai ir seansai
Energetiniai negatyvumo valymo kursai
Egoterapija. Autohipnozė
Energetiniai seminarai
Energetiniai seminarai dvyliktokams
Trečiojo amžiaus universitetai
Knygynėlis
Plakatai
Aleksandras Alekseičikas... Dėl savęs, tavęs, nesvetimo
Neišeik iš gyvenimo
Žmogaus sauga
Atsargus – tai ir saugus
Visuomenės sveikatos centrams
Pasaulis pasikeitė – seminarai jau prasidėjo
Bendravimas su bibliotekomis
Vaikų darželių auklėtojoms, mokytojams
Naujienos. Renginiai. Skelbimai
Lietuvos rotariečiams
Mano kraštas. Bendraukime
Populiariausios knygos
Įdomiausi laiškai
Lietuvai pagražinti draugijos Vilniaus skyrius
Kontaktai
     
  Jau veikia mūsų leidyklos elektroninis knygynėlis „Vaistažodžiai“
Gegužės energetiniai seminarai

GEGUŽĖS ENERGETINIAI SEMINARAI – KAIP PAVASARIO VITAMINAI

Vesdamas energetinius seminarus, analizuodamas savo ir kitų žmonių gyvenimo dėsningumus, 30 metų išlaikydamas leidyklą „Trys žvaigždutės“,  bendraudamas su žinomu gydytoju psichoterapeutu Aleksandru Alekseičiku įsitikinau, kad tik nuolat ieškodamas gyvenimo energetikos šaltinių, stiprindamas  save tais energetiniais ieškojimais žmogus tampa stipresnis, sveikesnis, energingesnis, mato daugiau pozityvių reiškinių ir esant sudėtingiausiomis gyvenimo aplinkybėms. Todėl gegužės mėnesio seminarai ir bus skirti toms gyvybiškai svarbioms energetinėms temoms.

 

Gegužės 11 d. 15 val. nuotoliniu būdu įvyks

Lietuvos „Žinijos" draugijos POZITYVISTŲ ir SENJORŲ KLUBŲ nemokamas seminaras-diskusija

KIEK VEIKSMINGOS GYVYBĖS TAVO GYVYBĖSE?

Lektoriai VU doc. dr. Artūras Bautrėnas, rašytojas-pozityvistas Jeronimas Laucius

Kiekviena ląstelė – gyvybės saugotoja. Kiekviena ląstelė – o jų žmoguje trilijonai – gyva!

Kalbėsime apie tai, kaip veiksmingai valdyti tuos savo gyvybės turtus, kaip kurti, generuoti  savo gyvybinę energiją, kaip sustiprinti savo energetinį sveikatingumą.

PRISIJUNGTI gegužės 11 d. 15 val.  

Join Zoom Meeting
https://us02web.zoom.us/j/81927378390?pwd=dGtXMS9wemp6TS9zV1RVN2xNd0pNUT09

 

 

Gegužės 12 d. 15 val. nuotoliniu būdu įvyks nemokamas seminaras

NENORIU NERIMO, NES TURIU KITŲ NORŲ

Seminaras skirtas tiems, kurie nori pozityviai energetiškai keistis, kad lengviau įveiktų gyvenimiškas problemas, kurių, ypač dabar, netrūksta.

PRISIJUNGTI gegužės 12 d. 15 val.  

Zoom Meeting
https://us02web.zoom.us/j/88695223190?pwd=ZEdoSWJPS3l5U3lrSjgvQmI4aUpGUT09

 

 

Gegužės 18 d. 15 val. nuotoliniu būdu įvyks nemokamas seminaras

VAISTAŽODŽIŲ TERAPIJA – MINČIŲ KURIANČIOJI ENERGIJA

Seminaras skirtas tiems, kurie išgirstą, perskaitytą mintį gali priimti kaip impulsą naujoms energetinėms generacijoms.

PRISIJUNGTI gegužės 18 d. 15 val.  

Join Zoom Meeting
https://us02web.zoom.us/j/83819861288?pwd=d1ovQUY5b25waGdkaHd3SW1UdkFNdz09

 

 

Gegužės 19 d. 15 val. nuotoliniu būdu įvyks seminaras

ASMENINĖ IR KOLEKTYVINĖ ENERGETIKA – BENDRAI SĖKMEI

Seminaras skirtas įmonių vadovams, norintiems didinti savo ir kolektyvo motyvacinę energetiką. Galite pasirinkti ir kitas energetines, energetinio sveikatingumo seminarų temas. Plačiau apie mano vedamus seminarus, jų tematiką, individualius kursus ir kitą veiklą (kaip išleisti savo ar įmonės knygą) www.tryszvaigzdutes.lt

Seminaro kaina 100–250 Eur. Seminarų pravedimo klausimus paprastai aptariame tel. 8 687 75147. Prisijungimo kodus prie Zoom Meeting  gausite po apmokėjimo.

Užsisakyti seminarus, individualius tikslinius kursus-energetines pratybas galima visada. Kasdien (nuo 12 iki 13) visą valandą skiriu mūsų pažintiniams bendravimams, tel. 8 687 75147.

NORIU POZITYVAUS SAVO PROBLEMOS SPRENDIMO

Nuolat veikiantis seminaras, skirtas tiems, kurie norėtų pasidalinti savo gyvenimiškomis, emocinėmis, tarpusavio bendravimo, dvasinio, energetinio sveikatingumo problemomis, kad kartu paieškotume pozityvaus sprendimo.

 

 

Laukiu Jūsų laiškų, skambučių. Rašydami el. p. JeronimasL@gmail.com nurodykite ir savo tel. numerį, tai palengvins mūsų bendravimą. Plačiau apie mano vedamus seminarus, jų tematiką, individualius kursus ir kitą veiklą (kaip išleisti savo ar įmonės knygą) www.tryszvaigzdutes.lt

Norintiems paremti leidyklą, galimybę tęsti energetinių seminarų vedimą, tuo pačiu palaiminti save likimine energetika: UAB „Trys žvaigždutės“, a/s  LT28 7044 0600 0104 8455.

 

Jeronimas Laucius, rašytojas pozityvistas, leidėjas, energetinių seminarų-kursų lektorius

 

 

 

 

 

 

Sveikatos pokalbiai su liga 

Balandžio 22 d. 15 val. nuotoliniu būdu įvyks nemokamas seminaras-pratybos

Kalbėsimės, kaip konkrečiai koncentruoti savo minčių energiją, kaip kalbėtis su liga, kaip naudotis vidinio žvilgsnio energetika, aktyvine egoterapija, nakties terapija (naktis – dienos ligų slaugytoja ir gydytoja), kaip pasinaudoti Restart (naujos energijos perkrovimo), Energetinio rezonanso ir kitais energetinio sveikatingumo principais, kurių kiekvienas gali būti tikras sveikatos generatorius, energetinis skydas, saugantis ne tik žmogaus sveikatą, bet lemiantis ir gerą nuotaiką, pilnavertį gyvenimą net ir esant pandemijos sąlygoms.

PRISIJUNGTI balandžio 22 d. 15 val.:
Join Zoom Meeting
https://us02web.zoom.us/j/85033637713?pwd=d0tFa2hCeTVmV25nQmZsN05xMXpnUT09

Energetinėmis sveikatingumo temomis nuotoliniu būdu vyksta nuolatiniai seminarai, individualūs kursai, kuriuos galite užsisakyti el. p. JeronimasL@gmail.com, tel. 8 687 75147. Mielai galime pabendrauti ir prieš, ir po seminaro. Pozityvus bendravimas stiprina net imunitetą.

Mūsų leidykla gali net iš juodraščio išleisti Jūsų pačių, šeimos, atsiminimų, kūrybos ar bendruomenės gyvenimo knygą.

 

 

ENERGETINIAI STUBURO KVĖPAVIMO KURSAI

Jurgio Brėdikio knygoje „Kitokiu žvilgsniu" galime atrasti tokias mintis apie stuburą, kurios gali būti (man ir tapo) tikros vedlės į neribotas sveikatingumo energetikos galimybes.

„Hipokratas stuburą laikė sveikatos siela... Tarpslankstelinių diskų pažeidimai - tai pirmiausia dvasios pažeidimai... Judant tarp slankstelio kaulo ir kremzlės susidaranti trintis sukuria energiją. Tarpslanksteliniai diskai – tai lyg mažos baterijos, o visas stuburas – didelis energijos generatorius ir šviesos informacijos šaltinis."

Kadangi per nugaros smegenis ateina nerviniai impulsai į visus vidaus organus ir galūnes, todėl Energetiniai stuburo kvėpavimo pratimai gali padėti išvengti daugelio su amžiumi atsirandančių problemų, sustiprinti savo energetines galias, kurių dėka suteikiame galimybes pačiam organizmui įveikti negalavimus, paleisti energetines „Restart" programas, net atjaunėjimo procesus.

Kursų metu aptariami ir kiti svarbiausi energetinio sveikatingumo faktoriai, kurie turi didžiausią įtaką žmogaus energetinei sveikatai:

Pozityvumo (džiaugsmo) energetika;
Gyvenimo energijos išsaugojimas ir papildymas;
Negatyvumo valymas;
Emociniai ir loginiai skydai.

Bandyti, ieškoti kaip patiems stiprinti savo sveikatą ne tik reikia, bet tai parodo mūsų vitališkumą, energingumą, meilę sau ir gyvenimui.

Apmokėjus už kursus, suderiname nuotoliniu būdu virtualinio susitikimo laiką. Esant leidimams renginiams galimas ir tiesioginis bendravimas.

Paprastai pirmo susitikimo-pokalbio metu išdėstomi visi praktiniai Energetinio kvėpavimo principai ir metodika, o vėliau mėnesio laikotarpyje be papildomo apmokėjimo su kiekvienu žmogumi atskirai nuolat aptariame, detalizuojame, tiksliname taikomų principų veiksmingumą, siekiame geriausio rezultato.

Kursų kaina 50 Eur. Kartu gali prisijungti ir šeimos nariai, artimi draugai. Bendruomenėms, įstaigoms kursų kaina 100 Eur. 

Rekvizitai apmokėjimui pagal sąskaitą-faktūrą: UAB „Trys žvaigždutės", a/s LT28 7044 0600 0104 8455.

Tel. 8 687 75147, galite parašyti el. p. JeronimasL@gmail.com

 SVEIKATOS POKALBIAI SU LIGA

Tai viena pagrindinių mano individualių kursų temų. Sveikata nėra bendrinė, ji ir individuali, ir subtili, ir išskirtinė visais aspektais. Todėl ir reikia individualaus bendravimo, konkretaus sveikatingumo ieškojimo kelio. Tačiau, yra ir daug bendrų principų, kurie tinka visiems, pasiryžusiems būti aktyviais savo sveikatos saugotojams, brangintojams, o susirgus, pasak A. Alekseičiko, būti ne gydomais, o gydytis – vadinasi, visais būdais ieškoti savo sveikatingumo energijos, padėti gydytojams ir jų paskirtiems vaistams.

Vienas būdų – naudojantis savo minčių energija daryti ligai sveikatingumo poveikį, išvesti ją į sveikatos kelią. Juk ne veltui teigiama, kad liga tėra paklydusi sveikata. O ir PSO duomenimis sveikata 80 procentų priklauso nuo paties žmogaus, o tik 20 procentų – nuo gydytojų. Naudotis minčių energija, kalbėtis su liga ir veiksminga, ir įdomu, ir nesunkiai gali tapti nuolatiniu savo sveikatos stiprintoju.

Kaip žinia, norint su bet kuo pasikalbėti pirmiausia reikia susitikti su tuo pašnekovu, reikia būti kartu, būti šalia, pačiam atsiriboti nuo visų pašalinių minčių, kad galėtum įsiklausyti į pašnekovo žodžius, rasti savo mintyse tai, kuo jam gali padėti, patarti.

Šiuo atveju, pamiršus visa kita, reikia susitikti su savimi, su savimi, kaip su pašnekovu, būti savyje, įsiklausyti į visus siunčiamus signalus, pajautimus, nerimą, skausmą priimti kaip pašnekovą, su kuriuo norėtum susitarti.

Pokalbis – tai dialogas. Tik dialogo metu atrandamos naujos mintys, idėjos, įvyksta net likiminiai pokyčiai. Ir kalbantis su liga, kuri tėra paklydusi sveikata, kalbantis su liga visu protu, visa širdimi, visa siela, sustiprinant dideliu noru gyventi aktyvuota minčių energija gali tapti galingu sveikatos generatoriumi, padėti ligai atrasti sveikatos kelią, grąžinti žmogui pirminę, normalią, sveiką būseną.

Kaip nukreipti, valdyti savo minčių energiją, jūs ir patys galite pabandyti, paekspermentuoti, pabūti aktyviu savo sveikatos saugotoju. Bandyti, ieškoti, kaip stiprinti patiems savo sveikatą ne tik reikia, bet tai parodo mūsų vitališkumą, energingumą, meilę sau ir gyvenimui.

Vien pabėgdami nuo kasdieninių, dažnai ir įkyrėjusių rūpesčių mes tarsi duodame organizmui leidimą pačiam daryti tvarką, nes žmogus yra savireguliuojanti, save atstatanti, save tobulinanti sistema, kurią savo rūpesčiais (bet kaip jų išvengti, kai toks gyvenimas?) suardome. Todėl kuo labiau pasiduodame negatyvioms pandeminėmis nuotaikoms, tuo svarbiau rūpintis savo kompensacine sveikatingumo energetika, visomis galimybėmis stengtis stiprinti save, o susirgus – visomis įmanomomis galimybėmis padėti sveikatai įveikti ligą.

 Visi, kas panorėsite pasinaudoti tuo, ką aš sukaupiau ilgą laiką domėdamasis, dirbdamas, rinkdamas informaciją, kaupdamas savo ir kitų žmonių patirtį, galite užsisakyti mano vedamus „Sveikatos pokalbių su liga“ individualius kursus. Jums tereikia norėti būti aktyviu savo sveikatos saugotoju, paprasčiausiai – nebūti abejingu sau, netingėti.

Kaip konkrečiai koncentruoti savo minčių energiją, kaip ją nukreipti į tikslą, mes ir kalbamės individualių pokalbių-pratybų metu, nuotoliniu būdu ieškome konkrečių būdų, kaip atrasti savo sveikatingumo minčių energiją (liga – tai paklydusi sveikata), kaip kalbėtis su liga, kaip naudotis vidinio žvilgsnio energetika, aktyvine egoterapija, nakties terapija (naktis – dienos ligų slaugytoja ir gydytoja), kaip pasinaudoti Restart (naujos energijos perkrovimo), Energetinio dirigento ir kitais energetinio sveikatingumo principais.

Su pasiryžusiais eiti toliausiai mes tęsiame energetinius ieškojimus kaip pasikrauti gamtos energija, kaip praktiškai naudotis Energetinio palaiminimo, Energetinio kvėpavimo (kvėpavimas – kelias, kurio siela patenka į kūną), Energetinio rezonanso principais, kurių kiekvienas gali būti tikras sveikatos generatorius, energetinis skydas, saugantis ne tik žmogaus sveikatą, bet lemiantis ir gerą nuotaiką, pilnavertį gyvenimą net ir esant pandemijos sąlygoms.

Visus susijusius su individualaus seminaro pravedimo klausimus paprastai aptariame tel. 8 687 75147, galite parašyti el. p. JeronimasL@gmail.com

 

 

STOK ANT DUGNO
ARBA
BANDYK! ATRASK IR SVEIKATINGUMO ENERGIJĄ!

Kartą žmogus, plaukdamas valtimi, neatsargiai persisvėrė per kraštą ir valtis viduryje upės apsivertė. Kadangi jis nemokėjo plaukti, tai iš karto ėmė skęsti. Teliko šauktis pagalbos.

Visa laimė, kad sėdintis su meškere ant kranto žvejys išgirdo šauksmą ir pamatė, kaip tas nelaimėlis, tris kartus paniręs, jau ruošėsi atsisveikinti su šiuo pasauliu. Negalėdamas kitaip padėti, žvejys iš visų jėgų sušuko:

– PABANDYK stoti ant dugno! Stok ant dugno!

Skęstantysis, netekęs jokios vilties, paklausė patarimo, pabandė stotis. Kai atsimerkė, pamatė, kad vandens jam tebuvo vos iki bambos.

Upė buvo negili, bet pakankama, kad nepabandžius stotis, galėtum paskęsti.

Žmogus būtų ir paskendęs...

BANDYK!

ATRASK VISAS GALIMYBES, KAIP IŠLIKTI SVEIKAM, KAIP ĮVEIKTI LIGĄ!

 
 
     
 

UAB „Trys žvaigždutės"
Kalvarijų g. 134-42, LT-08209 Vilnius, tel. 8 687 75147
El.p. JeronimasL@gmail.com