2021-06-20, Sekmadienis
En   Ru  
Kūryba. Leidyba
Leidyklos vadovas-rašytojas
TAVO ŠEIMOS GYVENIMO BIBLIJA
ORIGINALIOJI „STEBUKLO“ PLYTELĖ
ELEKTRONINIS KNYGYNĖLIS „VAISTAŽODŽIAI“
REFLEKTORINIS ENERGETINIO PALAIMINIMO PERDAVIMAS
Susitikime YouTube
EKSPERIMENTINIS IŠSIKALBĖJIMO SEMINARAS
FORTŪNA BIRŽELIO 14–20 d.
BIRŽELIO ENERGETINIAI SEMINARAI
ENERGETINIAI STUBURO KVĖPAVIMO KURSAI
Kosmologiniai Lao Siunio kursai ir seansai
Energetiniai negatyvumo valymo kursai
Egoterapija. Autohipnozė
Energetiniai seminarai
Energetiniai seminarai dvyliktokams
Knygynėlis
Aleksandras Alekseičikas... Dėl savęs, tavęs, nesvetimo
Neišeik iš gyvenimo
Plakatai
Žmogaus sauga
Atsargus – tai ir saugus
Visuomenės sveikatos centrams
Trečiojo amžiaus universitetai
Bendruomenių vadovams
Lietuvos rotariečiams
Bendravimas su bibliotekomis
Vaikų darželių auklėtojoms, mokytojams
Naujienos. Renginiai. Skelbimai
Mano kraštas. Bendraukime
Populiariausios knygos
Įdomiausi laiškai
Lietuvai pagražinti draugijos Vilniaus skyrius
Kontaktai
     
  Jeronimas Laucius kviečia susitikti Facebook’e, YouTub’e
Birželio energetiniai seminarai

Birželio 8 d. 15 val. nuotoliniu būdu įvyks nemokamas

Lietuvos „Žinijos" draugijos POZITYVISTŲ ir SENJORŲ KLUBŲ seminaras-diskusija

PAŽINK SAVE PANDEMIJOJE

Lektoriai VU doc. dr. Artūras Bautrėnas, rašytojas-pozityvistas Jeronimas Laucius

Kalbėsimės apie tai, kaip svarbu, veikiant ilgalaikės negatyviems pandemijos faktoriams, ieškoti naujų savo galimybių,  vidinių energetikos šaltinių, kad išliktume sveiki ir stiprūs.

Būk ne toks, koks esi šiandien, o, atradęs visas savo galimybes, būk toks, kokiu gali būti.

Galite užsisakyti grupinius energetinius seminarus, individualius tikslinius kursus-energetinio sveikatingumo pratybas el. p.  JeronimasL@gmail.comtel. 8 687 75147. Karantino švelninimai atveria naujas tiesioginio bendravimo galimybes.

PRISIJUNGTI 8 d. 15 val.

Join Zoom Meeting
https://us02web.zoom.us/j/89285732066?pwd=Z1JmZDBweDVPVy9HTVI5V0FZNk5EUT09

Plačiau apie mano vedamus seminarus, jų tematiką, individualius kursus ir kitą veiklą (pvz., kaip išleisti savo  knygą) www.tryszvaigzdutes.lt

 

 

Birželio 8 d. 16 val. nuotoliniu būdu įvyks nemokamas

EKSPERIMENTINIS IŠSIKALBĖJIMO  SEMINARAS-DISKUSIJA

Šiam seminarui kviečiu prisijungti pirmiausia tuos, kurie norėtų pasidalinti savo mintimis apie gyvenimą, savo patirtį, kaip pilnavertiškiau išgyventi ilgalaikės pandemijos sąlygomis, kaip atsikratyti negatyvių minčių, kaip išsaugoti ir stiprinti savo sveikatą, savo energetiką ir t. t.

Tuos, kurie norėtų tarti bent žodį, kviečiu prisijungti su vaizdo kameromis, o tuos, kurie tenorėtų tik pasiklausyti, kviečiu prisijungti be vaizdo kamerų.

Išsikalbėjimo-pasikalbėjimo terapija – tai vienas iš veiksmingiausių energetinių šaltinių, tai energetinė parama sau ir kitiems.

Dalinkimės viskuo, kas stiprina mūsų sveikatingumo energetiką, kuri padeda išlikti sveikiems, įveikti ir didžiausius sunkumus.

PRISIJUNGTI birželio 8 d. 16 val.

Join Zoom Meeting
https://us02web.zoom.us/j/84885751908?pwd=RktweVJQQ2s5aTRVaXRNR1NXN29EQT09

Galite užsisakyti grupinius energetinius seminarus, individualius tikslinius kursus-energetines pratybas el. p.  JeronimasL@gmail.comtel. 8 687 75147.

Plačiau apie mano vedamus seminarus, jų tematiką, individualius kursus ir kitą veiklą (pvz., kaip išleisti savo  knygą) www.tryszvaigzdutes.lt

 

 

Birželio 16 d. 12 val. nuotoliniu būdu įvyks nemokamas apžvalginis seminaras įmonių  vadovams ir darbuotojams

POZITYVUMO ENERGETIKA – SĖKMINGAI VEIKLAI IR GYVENIMUI

Kalbėsimės apie mano jau eilę metų vedamus energetinius seminarus, kurie  mobilizuoja kolektyvą ir kiekvieną darbuotoją bendram tikslui, padeda kompensuoti negatyvaus pandemijos poveikio pasekmes, skatina tikslinį veiksmingumą, gerina tarpusavio bendravimo santykius.

PRISIJUNGTI birželio 16 d. 12 val.

Join Zoom Meeting
https://us02web.zoom.us/j/85685422718?pwd=RDNRTDkrZ3ZMcUMyRDlWODNuZCtQQT09

Galite jau dabar užsisakyti grupinius energetinius  seminarus, individualius tikslinius kursus-energetines pratybas el. p.  JeronimasL@gmail.comtel. 8 687 75147.

Plačiau apie mano vedamus seminarus, jų tematiką, individualius kursus ir kitą veiklą (pvz., kaip išleisti savo  knygą) www.tryszvaigzdutes.lt

 

Kiekviename miega gabus, galintis daug nuveikti darbuotojas. Ir kiekvieną dieną miega vis stipriau.

 

 

 



SVEIKATOS POKALBIAI SU LIGA

Tai viena pagrindinių mano individualių kursų temų. Sveikata nėra bendrinė, ji ir individuali, ir subtili, ir išskirtinė visais aspektais. Todėl ir reikia individualaus bendravimo, konkretaus sveikatingumo ieškojimo kelio. Tačiau, yra ir daug bendrų principų, kurie tinka visiems, pasiryžusiems būti aktyviais savo sveikatos saugotojams, brangintojams, o susirgus, pasak A. Alekseičiko, būti ne gydomais, o gydytis – vadinasi, visais būdais ieškoti savo sveikatingumo energijos, padėti gydytojams ir jų paskirtiems vaistams.

Vienas būdų – naudojantis savo minčių energija daryti ligai sveikatingumo poveikį, išvesti ją į sveikatos kelią. Juk ne veltui teigiama, kad liga tėra paklydusi sveikata. O ir PSO duomenimis sveikata 80 procentų priklauso nuo paties žmogaus, o tik 20 procentų – nuo gydytojų. Naudotis minčių energija, kalbėtis su liga ir veiksminga, ir įdomu, ir nesunkiai gali tapti nuolatiniu savo sveikatos stiprintoju.

Kaip žinia, norint su bet kuo pasikalbėti pirmiausia reikia susitikti su tuo pašnekovu, reikia būti kartu, būti šalia, pačiam atsiriboti nuo visų pašalinių minčių, kad galėtum įsiklausyti į pašnekovo žodžius, rasti savo mintyse tai, kuo jam gali padėti, patarti.

Šiuo atveju, pamiršus visa kita, reikia susitikti su savimi, su savimi, kaip su pašnekovu, būti savyje, įsiklausyti į visus siunčiamus signalus, pajautimus, nerimą, skausmą priimti kaip pašnekovą, su kuriuo norėtum susitarti.

Pokalbis – tai dialogas. Tik dialogo metu atrandamos naujos mintys, idėjos, įvyksta net likiminiai pokyčiai. Ir kalbantis su liga, kuri tėra paklydusi sveikata, kalbantis su liga visu protu, visa širdimi, visa siela, sustiprinant dideliu noru gyventi aktyvuota minčių energija gali tapti galingu sveikatos generatoriumi, padėti ligai atrasti sveikatos kelią, grąžinti žmogui pirminę, normalią, sveiką būseną.

Kaip nukreipti, valdyti savo minčių energiją, jūs ir patys galite pabandyti, paekspermentuoti, pabūti aktyviu savo sveikatos saugotoju. Bandyti, ieškoti, kaip stiprinti patiems savo sveikatą ne tik reikia, bet tai parodo mūsų vitališkumą, energingumą, meilę sau ir gyvenimui.

Vien pabėgdami nuo kasdieninių, dažnai ir įkyrėjusių rūpesčių mes tarsi duodame organizmui leidimą pačiam daryti tvarką, nes žmogus yra savireguliuojanti, save atstatanti, save tobulinanti sistema, kurią savo rūpesčiais (bet kaip jų išvengti, kai toks gyvenimas?) suardome. Todėl kuo labiau pasiduodame negatyvioms pandeminėmis nuotaikoms, tuo svarbiau rūpintis savo kompensacine sveikatingumo energetika, visomis galimybėmis stengtis stiprinti save, o susirgus – visomis įmanomomis galimybėmis padėti sveikatai įveikti ligą.

 Visi, kas panorėsite pasinaudoti tuo, ką aš sukaupiau ilgą laiką domėdamasis, dirbdamas, rinkdamas informaciją, kaupdamas savo ir kitų žmonių patirtį, galite užsisakyti mano vedamus „Sveikatos pokalbių su liga“ individualius kursus. Jums tereikia norėti būti aktyviu savo sveikatos saugotoju, paprasčiausiai – nebūti abejingu sau, netingėti.

Kaip konkrečiai koncentruoti savo minčių energiją, kaip ją nukreipti į tikslą, mes ir kalbamės individualių pokalbių-pratybų metu, nuotoliniu būdu ieškome konkrečių būdų, kaip atrasti savo sveikatingumo minčių energiją (liga – tai paklydusi sveikata), kaip kalbėtis su liga, kaip naudotis vidinio žvilgsnio energetika, aktyvine egoterapija, nakties terapija (naktis – dienos ligų slaugytoja ir gydytoja), kaip pasinaudoti Restart (naujos energijos perkrovimo), Energetinio dirigento ir kitais energetinio sveikatingumo principais.

Su pasiryžusiais eiti toliausiai mes tęsiame energetinius ieškojimus kaip pasikrauti gamtos energija, kaip praktiškai naudotis Energetinio palaiminimo, Energetinio kvėpavimo (kvėpavimas – kelias, kurio siela patenka į kūną), Energetinio rezonanso principais, kurių kiekvienas gali būti tikras sveikatos generatorius, energetinis skydas, saugantis ne tik žmogaus sveikatą, bet lemiantis ir gerą nuotaiką, pilnavertį gyvenimą net ir esant pandemijos sąlygoms.

Visus susijusius su individualaus seminaro pravedimo klausimus paprastai aptariame tel. 8 687 75147, galite parašyti el. p. JeronimasL@gmail.com

 

 

STOK ANT DUGNO
ARBA
BANDYK! ATRASK IR SVEIKATINGUMO ENERGIJĄ!

Kartą žmogus, plaukdamas valtimi, neatsargiai persisvėrė per kraštą ir valtis viduryje upės apsivertė. Kadangi jis nemokėjo plaukti, tai iš karto ėmė skęsti. Teliko šauktis pagalbos.

Visa laimė, kad sėdintis su meškere ant kranto žvejys išgirdo šauksmą ir pamatė, kaip tas nelaimėlis, tris kartus paniręs, jau ruošėsi atsisveikinti su šiuo pasauliu. Negalėdamas kitaip padėti, žvejys iš visų jėgų sušuko:

– PABANDYK stoti ant dugno! Stok ant dugno!

Skęstantysis, netekęs jokios vilties, paklausė patarimo, pabandė stotis. Kai atsimerkė, pamatė, kad vandens jam tebuvo vos iki bambos.

Upė buvo negili, bet pakankama, kad nepabandžius stotis, galėtum paskęsti.

Žmogus būtų ir paskendęs...

BANDYK!

ATRASK VISAS GALIMYBES, KAIP IŠLIKTI SVEIKAM, KAIP ĮVEIKTI LIGĄ!

 
 
     
 

UAB „Trys žvaigždutės"
Kalvarijų g. 134-42, LT-08209 Vilnius, tel. 8 687 75147
El.p. JeronimasL@gmail.com