2023-10-03, Antradienis
En   Ru  
APIE MŪSŲ VEIKLĄ
Leidyklos vadovas-rašytojas
УКРАIНА. Повстання робoтів
KNYGA-ALBUMAS
GYVYBINĖ ENERGIJA
NAUJIENA
ATMINIMO MEDIS
TAI, KO NEPASAKO DAKTARAI
TAI, KO NEPASAKO PSICHOLOGAI
BŪSENOS ENERGETINIAI PRATIMAI
MINTIMS DĖL ATEITIES GRĖSMIŲ – STOP!
SEMINARAI 2023. ŽINIJA
ESP SEANSAI
Egoterapiniai sveikatingumo energetikos kursai
IŠSIKALBĖJIMO TERAPIJA
TAI, KO NEPASAKO DAKTARAI. KTV plius
JEI SKAUDA GYVENTI (FEP)
LAO SIUNIO SVEIKATINGUMO GYVYBINĖ ENERGETIKA
Energetiniai negatyvumo valymo kursai
Egoterapija. Autohipnozė
Energetiniai seminarai ne tik abiturientams
KNYGYNĖLIS
Knygos pradinukams
Aleksandras Alekseičikas... Dėl savęs, tavęs, nesvetimo
TREČIOJO AMŽIAUS UNIVERSITETAI
Bendruomenės
EUNUCHO ŠEŠĖLIS. BIBLIOTEKOS
Neužmirštami susitikimai
Naujienos. Renginiai. Skelbimai
Kontaktai
     
  Jei norite gyventi kitaip – darykite tai, ko nedarėte iki šiol
Eržvilkas: kelio į save ir į energetinį gyvenimą pradžia

Mieli mūsų svetainės svečiai,

mano energetiniai seminarai yra skirti energingumo, bendravimo, energetinio sveikatingumo paieškoms. Per ZOOM‘ą rengiamus susitikimus aš stengiuosi plačiau pristatyti laikmečio diktuojamas prioritetines seminarų temas. Jūs visada galite užsisakyti norimą seminarą, individualius kursus. Pagrindinės temos:

POZITYVUMO ENERGETIKA – ENERGIJA, SVEIKATA, GALIMYBĖS

ENERGETINIS SVEIKATINGUMAS – ŽMOGAUS  GALIMYBIŲ VISUMA

POZITYVUMAS – ENERGETINIS STIPRYBĖS PALYDOVAS

MINČIŲ IR EMOCIJŲ ENERGETINIS VALDYMAS (KUR DĖMESYS – TEN IR ENERGIJA)

 

Seminarų tikslas padėti žmonėms stiprinti savo energetiką (apie kurią dažnas net nesusimąsto), visais įmanomais būdais ieškoti pozityvumo kaip energijos šaltinio, rūpintis savo sveikatingumu plačiąja prasme. 

 

ERŽVILKAS:
KELIO Į SAVE IR Į ENERGETINĮ GYVENIMĄ PRADŽIA 
    
 

erzvikas_20210925_132748_small.jpgerzvikas_20210925_115113_small.jpg

erzvikas_20210925_141043_small.jpgerzvikas_20210925_141120_small2.jpg           

Pasaulio psichologai pranašauja, kad jau 2030 metais depresija bus pati pagrindinė žmonijos liga. Kad ta liūdna pranašystė neišsipildytų, yra tik vienas kelias – tai pozityvumo energijos, savo vidinių energetinių galimybių, energetinio bendravimo paieškos kelias. Deja, pandemija apsunkino ne tik visus tarpusavio bendravimus, bet ir energetinių seminarų, kursų galimybes. Todėl kiekvienas seminaras, susitikimas tampa gaiviu energetiniu reiškiniu, energetine įkrova ir seminarų klausytojams, ir patiems rengėjams.

Ilgai lauktas ir ypatingai prasmingas pirmas seminaras iš ciklo, kurį naujai parengiau šiam pandeminiam rudens sezonui – PRAKTINIAI SVEIKATINGUMO IR GYVENIMO ENERGIJOS PRINCIPAI – vyko rugsėjo 25 d. su Eržvilko bendruomenės nariais.

Dalinantis sveikatingumo energetikos praktiniais principais atrodė, kad nutolsta ir pandeminės-karantininės grėsmės, nuo  kurių  saugo mūsų aptariami energetiniai skydai, energetinės būsenos,  kasdieninių energetinio sveikatingumo principų taikymas.

Man miela, kad dauguma nuoširdžių ir imlių klausytojų kartu su šio susitikimo organizatore Eržvilko bendruomenės pirmininke Rasida Kalinauskiene pilnai priėmė pozityvumo energetikos esmę ir prasmę, tikrai nusiteikę tuo naudotis praktiškai. O aš gavau naują energetinį impulsą ruoštis naujiems seminarams. Nuoširdus ačiū Rasidai ir visiems eržvilkiečiams, su kuriais tapome tikrais pozityvumo draugais.

Seminaras, galima sakyti, buvo daugiasluoksnis – kartu sodinome ąžuoliuką (Stelmužiuką), bendravome prie kavos, tarėmės pasirašant autografus, įsiamžinome prie bibliotekėlės namelio...

Išvada tokia: kuo sunkesnės dabartinės susitikimų sąlygos, tuo svarbiau dalintis viskuo, kas stiprina mūsų energetiką, mūsų sveikatą (rimti mokslininkai teigia, kad pozityvioji energetika stiprina ne tik sveikatą, imunitetą, bet ir draugystę, meilę gyvenimui).

 

P. S. Toliau vyksta registracija rudens energetiniams sveikatingumo seminarams. Laukiu kvietimų. Tel. 8 687 75147, el. p. JeronimasL@gmail.com.

Mūsų svetainėje www.tryszvaigzdutes.lt galite rasti daug naudingos informacijos apie vedamų energetinių seminarų tematikas, individualius kursus.

 

Rudens ir pandemijos tamsumas pašalinkime energetinio sveikatingumo ir vidinės stiprybės šviesos energija.

 

Jeronimas Laucius –

Lietuvos „Žinijos" draugijos POZITYVISTŲ klubo steigėjas ir lektorius, energetinių seminarų vedėjas, rašytojas pozityvistas, leidėjas

 

 

 

 

INDIVIDUALUS KURSAI

Jau eilę metu vedu ir individualius kursus, kurie, kaip įsitikinau, taip pat reikalingi ir padeda žmonėms.

 

Pagrindinės individualių kursų temos:

GYVYBINĖS ENERGETIKOS SVEIKATINGUMO KURSAI

SVEIKATOS POKALBIAI SU LIGA

PADĖK IR TUOMET, KAI NIEKAS PADĖTI NEGALI

REFLEKTORINIS ENERGETINIO PALAIMINIMO PERDAVIMO INDIVIDUALŪS KURSAI

ENERGETINIAI NEGATYVUMO VALYMO KURSAI

KAIP PASIKRAUTI GYVENIMO ENERGIJA 

SUTAIKAU IR NESUTAIKOMUS

 

 

 

Jau ilgokai besisvečiuojanti pas mus pandemija, saviizoliacija negatyviai veikia mūsų mintis, jausmus, silpnina dvasines ir fizines jėgas, kurių, norint įveikti šias laikmečio problemas, reikia daugiau nei, bet kada.

Žmogų, turintį mažiau galimybių pasidalinti su kitais savo išgyvenimais, savo jausmais ir mintimis, dažnai apima liūdesio, nusivylimo, vienišumo nuotaikos, dar labiau slopina jo gyvenimo, vilties, pasitikėjimo savimi energiją. Tuo daug kartų įsitikinau bendraudamas su žinomu gydytoju psichoterapeutu Aleksandru Alekseičiku, kartu rašydamas knygas dvasinės sveikatos temomis.

Išsikalbėjimas su gebančiu išklausyti, įsiklausyti į žmogaus išgyvenimus, priimti juos kaip savus, suteikia išsikalbančio mintims naujumo, gaivumo, pasitikėjimo savimi energijos, atskleidžia iki tol nematomus, neatrastus stiprybės šaltinius, tuo padeda įveikti ir vidinius, ir išorinius sunkumus.

Kadangi, ypač šiuo metu, daugelis žmonių užsiėmę vien savo problemomis, savo Kadangi, ypač šiuo metu, daugelis žmonių užsiėmę vien savo problemomis, savo bėdomis, tai surasti galinčių nors trumpam užmiršti save ir įsiklausyti į kito žmogaus išgyvenimus kartais tampa neįmanoma, todėl, norėdamas padėti, ėmiau vesti išsikalbėjimo veiksmingosios terapijos nuotolinius susitikimus.

Laisvai, nevaržomai išsikalbėdamas mano pašnekovas tarsi perneša visas slegiančias savo mintis iš vieno sąmonės taško į kitą. Tuo metu vyksta minčių apšvieta, mintys pamatomos naujoje šviesoje. Žmogus atranda daug nereikalingų, klaidinančių minčių, kuriose lieka nematomos, neveiksmingos visos tos mintys, kurios galėtų padėti jam įveikti visus sunkumus, stiprintų dvasinę ir fizinę sveikatą. Viena kenksminga mintis gali užkrėsti kitas mintis, gadinti visą žmogaus gyvenimą.

Vykstantį terapijos procesą vaizdžiai galima palyginti su užgriozdintos spintelės tvarkymu. Kiek joje atrandama susikaupusių nereikalingų, net sugedusių daiktų, tarp jų kartais - ir pamirštų brangenybių.

Tų sveikatos, vitališkos gyvenimo minčių-brangenybių ieškoma ir atrandama šio terapinio išsikalbėjimo-išklausymo metu. Galioja viena būtina sąlyga: išsikalbantysis, o ypač išklausytojas turi būti kiek įmanoma atsipalaidavęs, dvasingai nusiteikęs suprasti, padėti.

Jei išsikalbantysis užduoda man sunkesnių klausimų, kartais aš atsakymų ieškau ir ilgesnį laiką. Mes tuomet susijungiame nuotoliniu būdu dar kartą. Būna, kad mes susidraugaujame ir kartu kreipiame gyvenimą į energetinės sveikatos, galimybių ieškojimo prie bet kokių esamų sąlygų, kursą.

Net kelios mano pašnekovės tokią išsikalbėjimo terapiją apibūdino taip: tai tarsi laiško rašymas Likimo angelams.

Skambinkite telefonais, visais būdais ieškokite tarp savo artimųjų tokių žmonių, kurie jus galėtų išklausyti, suprasti, net dvasiškai pamilti.

Vieną kontaktą jau turite: tel. 8 687 75147, el. p. JeronimasL@gmail.com.

 

Būkite aktyvūs gyvenimo energijos ieškotojais. Tai ne tik būtina, bet ir kilnu, prasminga, žavu. Bendraukime. Ieškokime. Atraskime.

 

Jeronimas Laucius, rašytojas pozityvistas, energetinių seminarų lektorius

 

 

 

 

MES JUMS PADĖSIME IŠLEISTI SAVO KNYGĄ. TAI LABAI PAPRASTA

Vienose knygose paliekame savo mintis, kitose – profesinę informaciją, trečiose – kūrybinius bandymus. Jos visos vienaip ar kitaip vertingos, kažkam reikalingos.

Tačiau žmogaus gyvenimo prasmės atžvilgiu pačios vertingiausios yra paprastos knygos su savo, šeimos narių, tėvų, giminių nuotraukomis, su trumpais jų aprašymais. Tai ir yra tarsi ŠEIMOS GYVENIMO BIBLIJA.

Juk čia ilgiems amžiams išliks užfiksuoti  jūsų visų gyvenimo momentai, veidai. Kompiuterinėse laikmenose visa tai dingsta greitai ir visam laikui.

Mes  užgyvename tai, ką turime ir tai, ką paliksime savo anūkams, proanūkiams, giminių giminėms...

Kai kas galvoja, kad knygos išleidimas – tai kažkoks ypatingai sunkus darbas, kad mano gyvenimas nevertas, kad geriau liksiu niekam nežinomas.

Knygą išleisti nei brangu, nei sunku. Ištraukite iš spintų, komodų gal net nuo jaunystės laikų nevartytų fotonuotraukų albumų, patogiai įsikūrę prie stalo atverskite juos, ir prieš jūsų akis atsiskleis nuostabi praeities romantika, sugrįš netikėti prisiminimai, lyg gyvi atgis užmiršti veidai. Mieli prisiminimai – tai minčių ir jausmų vitaminai, tai nauja gyvenimo energija, kuri šiuo metu taip reikalinga. O atgaivinus save praeities šaltinių gaiva daugeliui savaime kils idėja paprastais žodžiais aprašyti savo išgyvenimus, užfiksuoti juos popieriuje ar kompiuteryje.

Tai ne tik prasmingas darbas, dvasinės energijos sustiprinimas, bet ir pusę darbo knygos išleidimui. Belieka ateiti į leidyklą.

Mūsų leidykla „Trys žvaigždutės“ padeda, pataria visais leidybiniais, kūrybiniais klausimais, yra išleidusi jau ne vieną  knygą, vertą Šeimos gyvenimo biblijos vardo.

 

 

 

 

 

 

ENERGETINIAI SEMINARAI, INDIVIDUALŪS KURSAI VYKSTA NUOLAT 

Juos užsisakyti sudėtinga ir paprasta, kaip ir pati  pozityvumo, energetinio sveikatingumo paieška. 

Visada galime pabendrauti, sužinoti apie vedamus energetinius seminarus tel. 8 687 75147, parašyti el. p.  JeronimasL@gmail.com

 

Jeronimas Laucius, rašytojas pozityvistas, leidėjas, energetinių seminarų-pokalbių lektorius


 

ATRASK VISAS GALIMYBES KAIP IŠLIKTI SVEIKAM, KAIP ĮVEIKTI LIGĄ, KAIP PASIKRAUTI GYVENIMO ENERGIJA!
 
 
     
 

UAB „Trys žvaigždutės"
Kalvarijų g. 134-42, LT-08209 Vilnius, tel. +370 687 75147
El.p. JeronimasL@gmail.com