2020-09-18, Penktadienis
En   Ru  
Kūryba. Leidyba
Leidyklos vadovas-rašytojas
Albumo terapija
„Su likimu nesuvestas balansas“ ir kt.
MANO GYVENIMO KNYGA
Alytaus TAU knyga
DALINKIMĖS FORTŪNOS DOVANOMIS
Kaip pasidaryti stebuklą
Antrasis IPEK narių susitikimas
Energetinė sveikatos akademija
Karantinas ir egoterapija
Individualūs energetiniai seminarai
Kaip gydytis vaistažodžiais
Kosmologiniai Lao Siunio energijos pakrovimo kursai
Kosmologiniai Lao Siunio dangaus energetinio palaiminimo seansai
Energetiniai negatyvumo valymo kursai
Sukurk save. Egoterapija
Autohipnozė
Energetiniai seminarai 2020
Energetiniai seminarai dvyliktokams
Trečiojo amžiaus universitetai
Knygynėlis 2020
Plakatai
Aleksandras Alekseičikas... Dėl savęs, tavęs, nesvetimo
Neišeik iš gyvenimo
Žmogaus sauga
Atsargus – tai ir saugus
Visuomenės sveikatos centrams
Pasaulis pasikeitė – seminarai jau prasidėjo
Bendravimas su bibliotekomis
Vaikų darželių auklėtojoms, mokytojams
Naujienos. Renginiai. Skelbimai
Lietuvos rotariečiams
Mano kraštas. Bendraukime
Populiariausios knygos
Pokemon go prizai
Įdomiausi laiškai
Lietuvai pagražinti draugijos Vilniaus skyrius
Azərbaycan
Kontaktai
     
  Pasaulis pasikeitė – seminarai jau prasidėjo
Kosmologiniai Lao Siunio dangaus energetinio palaiminimo seansai

 

„Dangus – tai Visatos energetinė šventovė", – teigia kinų energetinis magistras ir srautinis kosmologas Lao Siunis. Kosmologinė Dangaus energija yra gyvybinė, generuojanti energingumą, sveikatingumą energija ir perduodanti reikalingą visiems gyvenimo siekiams likiminę substanciją.

Pozityvių nuostatų, darnos ir harmonijos principų besilaikantis žmogus nuolat gauna tą kosmologinę energiją ir gyvena sveiką, laimingą, prasmingą sau ir gamtai gyvenimą. Tačiau mūsų negatyvios, ardančios harmoniją mintys ir veiksmai iškraipo, transformuoja tą energiją, kuri tampa jau nenaudinga, klaidinanti, net susargdinanti žmogų.

Prisijungti prie kosmologinės likimo energijos, atstatyti energetinį sveikatingumą, sustiprinti likiminę globą padeda kosmologiniai Lao Siunio Dangaus energetiniai palaiminimai. Asmeniškai gavęs Jo  kosmologinę įkrovą ir raktinę metodiką iki rugsėjo 15 d. nemokamai atlieku kasdien po 3 kosmologinius Lao Siunio Dangaus energetinio palaiminimo seansus.

Po rugsėjo 15 d. pagal Lao Siunio nuostatą seansai mokami: 3 seansų kaina – 30 Eur.

Registracija-intencinis pokalbis: tel. 8 687 75147.

 

 

 

INTERVIU ŽINIASKLAIDAI                                

Sakoma, kad viščiukai skaičiuojami rudenį, tad po vasaros atostogų verta ne tik permąstyti, kas nuveikta, bet ir tarsi iš naujo pradėti naują darbų, veiklos etapą. Visiems sugrįžus prie rudens problemų, ieškant galimybių, kaip geriau adaptuotis prie pandeminių sąlygų, paprašėme savo mintimis pasidalinti su nuolatiniu mūsų autoriumi Jeronimu Lauciumi.

Jūs esate ir leidėjas, ir rašytojas, ir energetinių seminarų vedėjas. Dabar ypatingai turėtumėte generuoti ir naujas idėjas, naujus energetinius atradimus, juk šis ruduo paženklintas ne tik neįprastais karantininiais draudimais, bet ir žmonių emociniais pokyčiais. Kaip jums, jūsų skaitytojams, klausytojams sekasi atlaikyti tas likimines permainas?

Pradėsiu nuo to, kad mano įkurta leidykla „Trys žvaigždutės" gyvuoja jau bemaž tris dešimtmečius. Per tą laiką patyrėme ir skaitytojų, autorių aktyvumą, ir nutolimą nuo knygos kaip kultūrinio, kūrybinio žmogaus saviraiškos šaltinio. Tačiau šiuo metu karantininiai debesys gal padėjo atskleisti žmonių vidines saulutes, nes paskutiniu metu padaugėjo norinčių išleisti savo autorines, šeimos, asmeninių prisiminimų knygas. Karantinas, lyg koks griežtas, bet teisingas „lektorius" priminė, kad nesame amžini, kad įamžinti knygoje savo ir artimųjų mintis, nuotraukas yra vienas gražiausių viso gyvenimo įprasminimo būdų.

Prieš pat rugsėjį pridavėme spaustuvėms net kelias per vasarą parengtas knygas. Tai politinio kalinio Vinco Laukevičiaus prisiminimai „Nesuvestas su likimu balansas", „Lietuvos energetika, VIII tomas". Ypač džiaugiamės Alytaus trečiojo amžiaus universiteto knyga „Bendravimu naujai įprasmintas gyvenimas". Taigi, visą rugsėjį švęsime tų knygų pristatymus, lauksime naujų autorių.

 

O kokias temas gvildenate savo seminarų metu? Kaip jose atsispindi šiandieninės mūsų situacijos?

Kadangi mūsų leidyklos brandus kolektyvas pilnai savarankiškai, kokybiškai ir  su meile  parengia į leidyklą atėjusių autorių knygas, todėl aš vis daugiau laiko galiu skirti energetiniams seminarams, individualiems kursams. Ir anksčiau stengiausi savo klausytojus įkvėpti energetinių galių paieškoms, skatinti atskleisti vidines galimybes. Daug patirties įgavau bendraudamas su žinomu gydytoju psichoterapeutu Aleksandru Alekseičiku ir jo gydomais pacientais. Įsitikinau, kad daugelį žmonių į depresiją, į nesugebėjimą adaptuotis prie besikeičiančių situacijų nuveda abejingumas sau, nedėmesingumas aplinkos pokyčiams, kurie iš esmės turėtų mobilizuoti žmogaus energetines savybes. Tai, kad mes daugiausia iš ES šalių naudojame antidepresantų, o paskutiniu metu, pasak farmacininkų, jų paklausa dar padidėjo, vaizdžiai pasako, jog esama prevencinė sklaida yra nepakankama, formali, vykdoma nedaugelio pasišventusių entuziastų.

Todėl šalia esamų paklausių ir veiksmingų „Negatyvumo  valymas", „Restart" ir kitų temų ieškojau naujų kelių, kaip energetiškai padėti žmogui, kuriam kiti būdai yra mažai efektyvūs. Man padėjo asmeninė pažintis su kinų energetiniu magistru ir srautiniu kosmologu Lao Siuniu. Gavęs Jo pritarimą ir palaiminimą naudotis Jo perduotais man energetiniais kosmologiniais  metodais, vedu individualizuotus gyvybinės energijos pakrovimo, energetinių kanalų, likiminių kosmologinių  srautų atstatymo, energetinio sveikatingumo kursus.

Lao Siunis teigia, kad daugelis žmonių yra paveikti negatyvios informacijos, aplinkinių pykčio, pavydo, o tai žalingai deformuoja jų energetinius laukus, žmogui tampa sunku susigyventi ir su realybe, ir net su pačiu savimi. Vienas efektyviausių būdų padėti tokiam žmogui yra Dangaus energetinis palaiminimas pagal Jo atrastą metodiką.

Palaiminimas yra viena mūsų kasdienybės dalis. Motinos laimina savo vaikus, išvykstančius iš namų į tolimą kelią, jos kasdien linki jiems sėkmės ir ilgai nematydamos jų. Be tėvų palaiminimo  jaunieji negalėdavo vesti. Praktikuojantys katalikai kaskart sėsdami prie stalo laimina duoną, maistą. Mus laimina pamaldų metu kunigai, vyskupai, net  Popiežius.

Mane labai jaudina, kai pats Popiežius, turėdamas Šventąją galią, kreipdamasis į tikinčiuosius, prašo jų pasimelsti už Jį...

„Dangus – tai Visatos energetinė šventovė", – teigia Lao Siunis. Kosmologinė Dangaus energija yra gyvybinė, generuojanti energingumą, sveikatingumą ir perduodanti reikalingą visiems gyvenimo siekiams likiminę substanciją.

Už kosmologinius Dangaus energetinius palaiminimo seansus gaunu daug padėkų. Todėl noriu, kad apie tai sužinotų kuo daugiau žmonių. Šiais laikais net paprastą gerą žodį retai girdime, o jo labiau palaiminimą, energetinį Dangaus palaiminimą.

 

O kaip praktiškai tai atliekate? Juk dabar ribojami kontaktai, būtina laikytis griežtų karantininių reikalavimų.

Su norinčiais gauti kosmologinius Lao Siunio Dangaus energetinius palaiminimo seansus aš turiu pasikalbėti telefonu, užduoti jiems keletą klausimų. Mano telefonas 8 687 75147 atviras visiems ir visomis dienomis nuo 9 val. iki 17 val.  Seansai  vyksta tris vakarus iš eilės. Dangaus palaiminimo energija perduodama Dangaus reflektavimo principu, o juk tas pats Dangus yra ir virš manęs, ir virš gaunančiojo Dangaus palaiminimą, kur tas žmogus bebūtų.

Su  energetinių Lao Siunio sveikatingumo kursų dalyviais aš turiu susisiekti Skyp‘u, Messenger‘iu ar Zoom‘u, man būtinai reikia matyti žmogaus veidą, nes tik pagal veido energetinius kosmologinius (EK) taškus galima nustatyti, kur yra užstrigę energetiniai kanalai, kaip energetinių kodų pagalba priimti ir rezonuoti gyvybinę, sveikatingumo kosmologinę energiją.

Aš sveikinu kiekvieną žmogų, kuris visais būdais ieško gyvybinės energijos, dvasinės bei fizinės stiprybės, kuris, nepriklausomai nuo amžiaus, sveikatos stovio kiekvieną dieną siekia gyventi kuo pilnavertiškesnį, kupiną energijos gyvenimą.

 

Jeronimas Laucius –
energetinių seminarų lektorius, Lao Siunio kosmologinių metodų taikytojas

 

 

 

ATRASK PALAIMINIMO STEBUKLĄ

Neprarask gyvenimo energijos. Be jos dingsta ir gyvenimo grožis, be jos dingsta ir gyvenimo prasmė.

Neprarask gyvenimo šviesos. Laikyk ją širdyje. Pripratus prie tamsos, šviesos gali ir nebereikėti.

Neprarask ryšio su likimu. Kaip ir laiškas be adreso, jo ženklai tavęs jau nepasieks, nepalaimins Tavęs.

Neprarask vilties. Ji, kaip švyturys, neleis Tau paklysti gyvenimo kelionėse, nuves Tave į pačius nuostabiausius uostus.

Neprarask savęs. Net pavojingai supanašėjęs su kitais, pasilik bent dalį savo minčių, savo jausmų, savo regėjimo.

Neprarask palaiminimo stebuklo. Atrask jį. Palaimink prasidedančią dieną. Gauk palaiminimą iš visko, kas laimina, kas gali palaiminti.

Palaimink save už viską, ko nepraradai.

Palaimink save, kad esi.

 

 
 
     
 

UAB „Trys žvaigždutės"
Kalvarijų g. 134-42, LT-08209 Vilnius, tel. 8 687 75147
El.p. JeronimasL@gmail.com