2020-10-29, Ketvirtadienis
En   Ru  
Kūryba. Leidyba
Leidyklos vadovas-rašytojas
ŠEIMOS GYVENIMO BIBLIJA
Spalio mėnesio knyga
SVEIKATINGUMO-POZITYVUMO ENERGETIKA
Alytaus TAU knygos sutiktuvės
DALINKIMĖS FORTŪNOS DOVANOMIS
Kaip prisijaukinti stebuklus
FORTŪNOS ENERGETINIS RECEPTAS
Karantinas ir egoterapija
Individualūs energetiniai seminarai
Kaip gydytis vaistažodžiais
Kosmologiniai Lao Siunio kursai ir seansai
Energetiniai negatyvumo valymo kursai
Egoterapija. Autohipnozė
Energetiniai seminarai 2020
Energetiniai seminarai dvyliktokams
Trečiojo amžiaus universitetai
Knygynėlis 2020
Plakatai
Aleksandras Alekseičikas... Dėl savęs, tavęs, nesvetimo
Neišeik iš gyvenimo
Žmogaus sauga
Atsargus – tai ir saugus
Visuomenės sveikatos centrams
Pasaulis pasikeitė – seminarai jau prasidėjo
Bendravimas su bibliotekomis
Vaikų darželių auklėtojoms, mokytojams
Naujienos. Renginiai. Skelbimai
Lietuvos rotariečiams
Mano kraštas. Bendraukime
Populiariausios knygos
Pokemon go prizai
Įdomiausi laiškai
Lietuvai pagražinti draugijos Vilniaus skyrius
Azərbaycan
Kontaktai
     
  Sveikatingumo-pozityvumo energetika: šiandienos aktualija
Alytaus TAU knygos sutiktuvės

ALYTAUS TAU PRATURTĖJO NAUJAI IŠLEISTA SAVO KNYGA

alytaus_tau.jpg

Alytaus Trečiojo amžiaus universitetas (TAU) veikia jau daugiau nei dešimtmetį, per tą laiką norinčių mokytis kasmet didėja, dabar čia studijuoja daugiau nei tūkstantis senjorų, jie gali dalyvauti bet kuriame iš 15 fakultetų, veikia filialai Seirijuose, Dauguose, Simne.

Alytaus TAU direktorė Janina Ingelevičienė ir TAU bendruomenės nariai jau seniai brandino mintį išleisti savo knygą, kurioje būtų aprašyta jų veikla, jų gyvenimas, žinių siekimo kelias. Visą surinktą medžiagą, kuriuos būtų užtekę net kelioms knygoms, direktorė atsiuntė mūsų leidyklai „Trys žvaigždutės".

Nors visą vasarą kartu su sudarytoja Janina Ingelevičiene dirbome ir nuotoliniu būdu, iki rudens knyga, prasmingai pavadinta „Bendravimu naujai įprasmintas gyvenimas", buvo išleista. Rugsėjo 29-ą Alytaus miesto teatre įvyko iškilmingos knygos sutiktuvės.

Laikantis visų karantininių reikalavimų salė buvo užpildyta senjorų ir garbingų svečių. Visus susirinkusius su dar spaustuvės dažais kvepiančia knyga sveikino Alytaus miesto meras Nerijus Česiulis, vicemerė Šukevičienė Jurgita, Alytaus rajono meras Algirdas Vrubliauskas, vicemerė Dalia Kitavičienė, Alytaus Kolegijos direktorius Sigitas Naruškevičius, laikraščio „Alytaus naujienos" redaktorius Romas Burba, Marijampolės TAU atstovai, kurie yra jau išsileidę net kelias knygas ir daugelis kitų, besidžiaugiančių nauja knyga.

Kiekviena knyga yra prasminga, bet ši ypatinga tuo, kad čia skaitytojai ras ne tik aprašymus apie senjorų bendravimus, apie tai, ką jiems davė naujai įgytos žinios, bet pamatys daugiau nei 600 fotonuotraukų su tūkstančiais žmonių veidų, kiekviename iš 320 knygos puslapių įamžintus studentus užsiėmimų metu, susitikimuose su įžymiomis asmenybėmis, kelionėse. 

Knyga svarbi ne tik patiems studijuojantiems universitete, jų artimiesiems, visai Alytaus bendruomenei,  bet ji turi didelę išliekamąją vertę ateities kartoms, miesto ir rajono istorijai.

Esu įsitikinęs, kad ir šiandieninis gyvenimo laikotarpis dar labiau motyvuoja visus Trečiojo amžiaus senjorus pamąstyti apie tai, kas neturėtų pradingti kasdienybės dulkėse, kas turėtų išlikti ateities šviesoje. Jei turite noro išleisti knygą, žinokite, kad mūsų leidykloje esate visada laukiami.

M. Mažvydas išleido pirmąją lietuvišką knygą beveik prieš 500 metų ir iki šiol dar išliko du tos knygos egzemplioriai. Paminklai tiek neišlieka... O jei Mažvydas būtų užsiėmęs (kaip daugelis mūsų) kasdieniais rūpesčiais, niekas jo neprisimintų...

Kūrybinės ir visokeriopos sėkmės.


Jeronimas Laucius,
rašytojas, leidyklos „Trys žvaigždutės" vadovas

 

alytaus_tau_20200929_133845_hdr_small.jpg

alytaus_tau_20200929_134033_small.jpg

alytaus_tau_20200929_124653_small.jpg


 

 

TAI GALI BŪTI IR JŪSŲ KNYGA

Alytaus Trečiojo amžiaus universitetas (TAU) šia knyga ne tik įprasmina savo veiklą, bet ir išsaugo daugelio (apie 1000) žmonių veidus, savo klausytojų mintis. Tai išliks senjorų anūkams, proanūkiams, artimiems bei tolimiems giminaičiams. Juk mes ir gyvename, dirbame ne tik šiandienai, bet ir tam, kad išliktume ilgam ilgam.

Šią knygą mes ruošime gal net iki rudens, tas darbas teikia malonumo ne tik Alytaus direktorei Janinai Ingelevičienei, visiems TAU studentams, bet ir mūsų leidyklai.

Šiame skyrelyje parodysime knygos parengimo eigą, kad ir kiti TAU‘tiečiai matytų, kaip gimsta prasminga knyga, kad pasigerėtų kolegų sėkme.

Spausdiname pirmus knygos puslapius. Laukiame visų Lietuvos TAU‘tiečių. Mes ir Jums padėsime.

Knygų leidėjas, rašytojas pozityvistas, energetinių seminarų vedėjas
Jeronimas Laucius 

 

 

 

alytaus_tau_14-15.jpg 

 

alytaus_tau_16-17.jpg

alytaus_tau_18-19.jpg

alytaus_tau_20-21.jpg

alytaus_tau_38-39.jpg

alytaus_tau_40-41.jpg

 

 

 

 

 

 
 
     
 

UAB „Trys žvaigždutės"
Kalvarijų g. 134-42, LT-08209 Vilnius, tel. 8 687 75147
El.p. JeronimasL@gmail.com