2020-04-10, Penktadienis
En   Ru  
Kūryba. Leidyba
Leidyklos vadovas-rašytojas
Noriu būti autorius
Kovo mėnesio knyga
Albumo terapija
DALINKIMĖS FORTŪNOS DOVANOMIS
S. Hinoharos sveikatingumo ir energingumo metodų pratybos
„Žinijos draugijos“ Pozityvistų klubas
I susitikimas. Pozityvumo energetikos klubas
Energetinė sveikatos akademija
Veikianti Minčių klinika
Energetinės RESTART pratybos
Kaip gydytis vaistažodžiais
Sveikatpinigių kursas
Energetiniai negatyvumo valymo kursai
Sukurk save. Egoterapija
Atjaunėjimo energetiniai kursai
Autohipnozė
Energetiniai seminarai 2020
Energetiniai seminarai dvyliktokams
Trečiojo amžiaus universitetai
Knygynėlis 2020
Plakatai
Aleksandras Alekseičikas... Dėl savęs, tavęs, nesvetimo
Neišeik iš gyvenimo
Žmogaus sauga
Atsargus – tai ir saugus
Visuomenės sveikatos centrams
Merams
Bendravimas su bibliotekomis
Vaikų darželių auklėtojoms, mokytojams
Naujienos. Renginiai. Skelbimai
Lietuvos rotariečiams
Mano kraštas. Bendraukime
Populiariausios knygos
Pokemon go prizai
Įdomiausi laiškai
Lietuvai pagražinti draugijos Vilniaus skyrius
Kontaktai
     
  KURIAMAS INTERNETINIS POZITYVUMO ENERGETIKOS KLUBAS (IPEK)
Noriu būti autorius

 

Nėra tokio žmogaus, kurio gyvenimas nebūtų vertas knygos!

Su Jumis sveikinasi rašytojas pozityvistas, knygų leidėjas, Lietuvos „Žinijos" draugijos Pozityvistų klubo steigėjas ir lektorius, energetinių seminarų vedėjas Jeronimas Laucius.

Bendrauti su Jumis man visada miela. Džiaugiuosi Jūsų visų energinga, pozityvia veikla, miela, kad Jūs kviečiate mane vesti energetinius seminarus, ateinate į mūsų jau 30 metų kūrybingai dirbančią leidyklą, kad įamžintumėte save išleisdami autorinę knygą.

Mano, kaip pozityvisto, veikla reiškiasi rengiant energetinius seminarus, kuriuos vedu Lietuvos kaimų ir miestų bendruomenėse, Trečiojo amžiaus universitetuose, senjorų suėjimuose. Energetinių seminarų metu mes ieškome, kaip energetiškai išsaugoti dvasinę ir fizinę sveikatą, atrasti pozityvumo energijos mūsų realybėje bei savyje. Bendra seminarų tema: POZITYVUMO GYVENIMO ENERGETIKA: ENERGIJA, SVEIKATA, GALIMYBĖS. Plačiau apie tai mūsų internetinėje svetainėje www.tryszvaigzdutes.lt (skyreliai Energetiniai seminarai 2019, Gyvenimo energija, Sveikatpinigių bankas ir kt.).

Antra, ne mažau svarbi, veiklos sritis yra pagalba žmonėms išleisti savo asmeninę, biografinę, savo gyvenimo ir šeimos knygas. Tai tapo ypač svarbu šiais technologijų laikais, kai neberašome popierinių laiškų, o mūsų pačių ir artimųjų nuotraukos švysčioja tik kompiuteriuose, kurie po kurio laiko arba po pirmo „delete" lieka tušti. Todėl ir sakoma, kad mes būsime pirma karta, kuri po savęs nepaliks jokių ženklų apie save.

Aš sakau: neišnykime, palikime savo anūkams, proanūkiams bent keletą tėvų, vaikų, artimųjų, savo pačių nuotraukas, bent trumpai jas aprašykime: kur, kada tai buvo, kaip gyvenote (leidykla tai padaryti padeda). Ateikite į leidyklą pas mus ir turėsite savo gyvenimo įrodymo knygą, kurią galite išleisti net už mažiau nei tūkstantį eurų. Argi Jūsų gyvenimas net tiek nevertas?

Štai ir šį rudenį, su mūsų pagalba, išleidome dviejų autorių, kurie tą vardą įsigijo mūsų leidykloje, dvi mažas knygutes. Tai ilgamečio kelininko, vėliau dirbusio vienintelio Lietuvoje Kelių muziejaus direktoriumi Juozo Stepankevičiaus atsiminimų knygutę „Keliai, keliai – mano svajonė ir mano ilgesio daina. Nuo ištakų – lig dabarties", o antrosios knygutės „Gyvenimas prabėgo šuoliais" autorė Onai Katkauskaitė-Abartienė. Ji visą gyvenimą pradirbusi kolūkyje. Abiems  autoriams virš 80 metų. Iš pradžių abu į mano pasiūlymus išleisti knygutes žiūrėjo gana skeptiškai, o dabar matytumėte, kaip jie džiaugiasi.

Taigi, nelikite nežinomi ateičiai, artimiesiems, nepalikite savo gyvenimo laikinose, greit delete‘uojamose kompiuterinėse laikmenose. Surinkite prasmingiausias nuotraukas, galbūt ir įdomius dokumentus, laiškus, surašykite tai, ką pasakojate apie save, apie savo gyvenimą sutiktam žmogui – ir tai mūsų leidykloje taps Jūsų Gyvenimo knyga.

Linkiu atrasti kelią pas mus – Vilnius, Kalvarijų g. 134-42. Laukiu ir Jūsų skambučių tel. 8 687 75147, rašykite el. p. JeronimasL@gmail.com.

Apsilankyti pas mus galite ir vien dėl įdomumo – pamatysite, kaip aš, turėdamas 73-ius metus, taikydamas savo deklaruojamus energetinius principus, įveikiu visus rinkos dėsnius, išlaikau leidyklą, vedu seminarus, padedu kitiems stiprinti savo dvasines jėgas, leisti knygas.

Nėra tokio žmogaus, kurio gyvenimas nebūtų vertas knygos!

Linkėdamas gyvenimo energijos, dvasinės ir fizinės sveikatos, pasiryžimo įprasminti save, artimuosius savo knygoje –

rašytojas pozityvistas, seminarų vedėjas, knygų leidėjas,
Jeronimas Laucius 

 

 

 

2019 metų ruduo 

IŠLEISTA RUGSĖJO–LAPKRIČIO MĖNESIAIS

 

 

Dalia Kabelytė-Ostrauskienė. AŠTRIOS ŠUKĖS – PER ŠIRDĮ

astrios_sukes.jpg

Autorė Dalia Kabelytė-Ostrauskienė, daug metų dirbusi gimtosios kalbios ir literatūros mokytoja Panevėžio mokyklose, miesto laikraščių redakcijose, savo pirmojoje knygutėje jautriai atskleidžia kartais dramatiškus žmonių likimus, poetiniu žvilgsniu žvelgia į sudėtingus žmonių santykius, svarsto apie žmogaus atsakomybę, būties trapumą, ryšį su laik­mečio pokyčiais.
Dalios Ostrauskienės kūryba rodo brandų autorės vidinį pasaulį, skaitytoją skatina giliau susimąstyti, atrasti poetiškumo ženklus mūsų kasdienybėje.
Knyga turi išliekamąją vertę ne tik kraštiečiams, bet ir visiems, ieškantiems gyvenimo esmingumo.

 

 

 

 

Ona Medinaitės-Grigaliūnienė. PASIDALINKIM 

pasidalinkim.jpg

Tai trečioji poetės Onos Medinaitės-Grigaliūnienės knyga. Autorė lieka ištikima savo pasirinktam analitiniam požiūriui į gyvenimą, ieško tų giluminių klodų, kurie atsi­s­kleidžia jos įasmenintai išjaustose eilėse.
Kiekvienas poetės eilėraštis verčia susimąstyti, kartu pajausti tas  likimines, autorę keliančią į kūrybos erdves bangas, patiems ieškoti gyvenimo prasmingumo ir grožio.
Knyga iliustruota autorės fotonuotraukomis, ji skirta visiems, mėgstantiems poetinį žodį, visame kame ieškantiems gyvenimo pilnatvės.

 

Ištraukos iš knygos


Anksčiau nepastebėjau –
Dabar matau, kaip skleidžiasi kiekvienas pumpuras,
Atskirti mėginu kiekvieno paukščio giesmę.
Tamsos nebebijau,
Išmokau užsidegti savo šviesą,
Susiradau gal ir netikrą savo tiesą
Ir prie gyvenimo panorau prisiliesti.

 

 

Tik į tolį, į neaprėpiamą tolį!
Kelius prie krūtinės priglaudus, ant aukšto skardžio tarp akmenų,
Su potvyniais ir atoslūgiais, su šventėm ir vilkduobėm,
Erelio žvilgsniu tik į tolį – be šių ir anų dienų.
Širdim atvira, vėjų skraiste apsisiautus,
Nuo paprasto link sudėtingo – be baimės, pagiežos ir pykčio,
Giliai į savo esybės klodus įžengus, viskam pasirengus,
Rask savyje karalystę.

 

 


Juozas Stepankevičius
KELIAI, KELIAI – MANO SVAJONĖ IR MANO ILGESIO DAINA. Nuo ištakų – lig dabarties

keliai_keliai_stepankevicius2.jpg

Kelininko Juozo Stepankevičiaus, daug metų dirbusio tiesiant kelius, statant tiltus, vėliau vadovavusiam vieninteliam Lietuvoje Kelių muziejui,  gyvi atsiminimai apie ištisas kelininkų kartas, pasiaukojamą jų darbą, apie pagarbą žmogui, laikmečio pokyčius, keičiančius  požiūrį ir į žmogų, ir vertybes.
Knyga turi išliekamąją vertę, ji skirta visiems besidomintiems mūsų istorija, tuometinių žmonių mintimis bei siekiais darbais įprasminti savo gyvenimą.

keliu_muziejus_apie_knyga2.jpg

 

 

 

 

 

 

 

Ona Katkauskaitė-Abartienė
GYVENIMAS PRABĖGO ŠUOLIAIS

gyvenimas_prabego_abartiene5.jpg
Tai autorės, per ilgą savo gyvenimą rašiusios eiles apie savo išgyvenimus, artimuosius, pirmoji knygutė. Daug eilių skirta vaikams, anūkams, giminėms. Tai tarsi autorės eilėmis nupintas vainikas sau ir artimiesiems.
Eilės apie meilę skaitytoją nukelia į autorės jaunystės laikus.
Knygutė iliustruota šeimyninėmis nuotraukomis.
Ji turi išliekamąją vertę ne tik autorės artimiesiems, bet ir būsimoms kartoms.

 

Onos Katkauskaitės-Abartienės eiliuota padėka Leidyklai

padeka.jpg 

 

 

 

 

 

Išleisti savo knygą paprasta, o prasmė – nepaprasta!
Kodėl? Atsakymas dar paprastesnis: tik knyga įprasmina žmogaus gyvenimą, jo mintis, pamąstymus. Juk dabar mūsų visas gyvenimas „guli" kompiuterių atmintyje ar kokioje kitoje informacijos laikmenoje. Po keliolikos metų kompiuteriai, laikmenos pakis ir mūsų gyvenimai išnyks amžiams. Net ir plonytė išleista knyga tampa žmogaus gyvenimo įprasminimo, jo gyvenimo, jo įsiamžinimo faktu.

Nuo ko pradėti? Nuo valandėlės laiko ir meilės sau. Tarsi žvilgtelėjęs į veidrodį, iš karto rasi atsakymą, apie ką gali būti Tavo knyga.

Jei Tavo sąsiuviniuose ar kompiuterių atmintyje guli eilėraščių posmai – ruošk poezijos knygelę. Joje gali būti ir Tavo biografiniai puslapiai, ir įdomesnės fotonuotraukos, ir pamąstymai proza, ir t. t.

Jei esi prirašęs pluoštus savo minčių, gyvenimiškų nuotykių, prifantazavęs neįtikėtinų istorijų, prikaupęs visokiausių „nesąmonių" – nieko nelaukęs iš karto čiuožk pas mus į leidyklą. Daugelis įžymių kūrinių iš pradžių atrodė tokiomis pat „nesąmonėmis", vėliau tai tapo pasauliniais kūrybos šedevrais. Mes patarsime kaip tai parengti spaudai, duosime praktiškų patarimų, arba, Tavo pageidavimu, patys viską sutvarkysime.

Jei esi dailininkas, fotografas, tautodailininkas, nepalik savo darbų spintų kandims ar kompiuterių senatvei. Mes tai paversime išlikimo verta knyga. Tegul ji džiugina Tave ir skatina naujiems ieškojimams.

O gal Tu esi firmos vadovas? Bendra knyga apie žmonių darbus, gyvenimą, pomėgius apjungia, suartina juos, gerina santykius, sukuria jaukią darbingą atmosferą.

Tu gali išleisti ir savo šeimos knygą, tėvų, senelių atsiminimus, vaikų piešinukus, darbelius, jų greit senstančias nuotraukas, kuriuos knygoje išliks visuomet tokios, kokių neišsaugo net ilgalaikė mūsų atmintis.

Į  leidyklą ateina autoriai ir pilnai parengę knygą, kurią mes tik pakoreguojame, maketuojame, kartais mums atneša tik ranka pašytus tekstus, fotonuotraukas. Galite ateiti ir nieko neparašę. Tuomet imsime diktofoną, įrašysime pasakojimus ir bus išleista Jūsų autorinė knyga.

Knygos leidyba kainuoja maždaug tiek, kiek reikėtų gimimo dienos šventės baliui. Šventės  praeina, o žmogus, jo gyvenimas turi išlikti!

 

P. S. Jei jau nėra jokių galimybių įsiamžinti save net ploniausioje knygoje, tai tuomet parašyk laišką, įdėk jį į sandariai užkimštą butelį ir įmesk į jūrą. Tai bus bent kokia tikimybė, jog ateityje Tavo laiškas pateks kažkam į rankas, ir taip bent vienas žmogus sužinos, kad Tu gyvenai, mąstei, galvojai apie gyvenimo prasmę, apie ateitį, apie neįgyvendintą norą išleisti SAVO KNYGĄ.

 

 

Svarbiausios 2018 metų knygos

golfas.jpgmiliute.jpg paieska.jpgtenisas.jpgaviacija.jpgsakiai_virselis.jpg zirgai_svetlauskas.jpg

 

 

 

Svarbiausios 2017 metų knygos

vicas.jpggyvenimoi_ratas_sukasi.jpgpiene.jpgzmogui.jpg

minciu_klinika.jpgla.jpghe_2.jpg sekmeskelias_pakartotinai_2.jpg

 

 

 

 

Įmonė be išleistos knygos apie savo darbuotojus – tas pats, kas bažnyčia be kryžiaus

 

tpt.jpgle_vi.jpgmazeikiu_st.jpgautomagistrale.jpgraseiniu_st.jpg

 

 

– Jei žmogaus gyvenimas negali tapti tekstu, tuomet kas yra tas jo gyvenimas?
– Niekas. 


einu_gyvenimo_keliu_lauciuviene.jpg

mano_laikas_virs.jpg

ir_as_turejau_laukevicius.jpg

trupiniai.jpg

tiekeita.jpg

stankaus.jpg

kaimasgyvas.jpg

gyvenueuropoje.jpg


marijampolesmokyklos.jpg

 

 

tokie_musu_likimai_stonkus.jpg

salc_kraj_stonkus.jpg

zodzio_grozis_sapezinskaite.jpgis_sirdies_gimzuniene.jpg mataiciai.jpg

voveriene.jpg


 

 

 

MARTYNAS MAŽVYDAS „KATEKIZMĄ“ IŠLEIDO BEVEIK PRIEŠ 500 METŲ IR IKI ŠIOL IŠLIKO DU EGZEMPLIORIAI. AKMENINIAI PAMINKLAI TIEK NEIŠLAIKO – KNYGA IŠLAIKĖ

 

 

NORĖDAMI PAVERSTI SAVO SVAJONĘ REALIA, IŠLIEKANČIA AMŽIAMS KNYGA,
RAŠYKITE el. p.
JeronimasL@gmail.com

SKAMBINKITE tel. 8 687 75147 arba tel./ats. (8 5) 276 2408

 

 

 
 
     
 

UAB „Trys žvaigždutės"
Kalvarijų g. 134-42, LT-08209 Vilnius, tel. 8 687 75147
El.p. JeronimasL@gmail.com