2019-08-23, Penktadienis
En   Ru  
Kūryba. Leidyba
Leidyklos vadovas-rašytojas
Pozityvistų klubas
Vaistažodžiai
Vaistažodžiai anglų kalba
Ledai iš Afrikos
Kaip pasikrauti gyvenimo energija
Veikianti Minčių klinika
Energetiniai negatyvumo valymo kursai
Sukurk save. Egoterapija
Sutaikymo ir susitaikymo terapija
Atjaunėjimo energetiniai kursai
Autohipnozė
Seminarai 2019
Trečiojo amžiaus universitetai
Aleksandras Alekseičikas... Dėl savęs, tavęs, nesvetimo
Neišeik iš gyvenimo
Kaip išleisti savo knygą
Knygynėlis 2019
Plakatai
Merams
Žmogaus sauga
Visuomenės sveikatos centrams
Atsargus – tai ir saugus
Bendravimas su bibliotekomis
Pradinių klasių mokytojams
Renginiai mokyklose
Iš naujų knygų
Naujienos. Renginiai. Skelbimai
Pokemon go prizai
Įdomiausi laiškai
Lietuvai pagražinti draugijos Vilniaus skyrius
Rotary klubai
Darželių auklėtojoms, mokytojams. Seminarai
Pozityvumo energetikos savaitė
Kontaktai
     
  Rugpjūtis – pasirengimas artėjantiems Mokslo metams, seminarams, susitikimams
Kaip išleisti savo knygą

Išleisti savo knygą paprasta, o prasmė – nepaprasta! Kodėl? Atsakymas dar paprastesnis: tik knyga įprasmina žmogaus gyvenimą, jo mintis, pamąstymus. Juk dabar mūsų visas gyvenimas „guli" kompiuterių atmintyje ar kokioje kitoje informacijos laikmenoje. Po keliolikos metų kompiuteriai, laikmenos pakis ir mūsų gyvenimai išnyks amžiams. Net ir plonytė išleista knyga tampa žmogaus gyvenimo įprasminimo, jo gyvenimo, jo įsiamžinimo faktu.

Nuo ko pradėti? Nuo valandėlės laiko ir meilės sau. Tarsi žvilgtelėjęs į veidrodį, iš karto rasi atsakymą, apie ką gali būti Tavo knyga.

Jei Tavo sąsiuviniuose ar kompiuterių atmintyje guli eilėraščių posmai – ruošk poezijos knygelę. Joje gali būti ir Tavo biografiniai puslapiai, ir įdomesnės fotonuotraukos, ir pamąstymai proza, ir t. t.

Jei esi prirašęs pluoštus savo minčių, gyvenimiškų nuotykių, prifantazavęs neįtikėtinų istorijų, prikaupęs visokiausių „nesąmonių" – nieko nelaukęs iš karto čiuožk pas mus į leidyklą. Daugelis įžymių kūrinių iš pradžių atrodė tokiomis pat „nesąmonėmis", vėliau tai tapo pasauliniais kūrybos šedevrais. Mes patarsime kaip tai parengti spaudai, duosime praktiškų patarimų, arba, Tavo pageidavimu, patys viską sutvarkysime.

Jei esi dailininkas, fotografas, tautodailininkas, nepalik savo darbų spintų kandims ar kompiuterių senatvei. Mes tai paversime išlikimo verta knyga. Tegul ji džiugina Tave ir skatina naujiems ieškojimams.

O gal Tu esi firmos vadovas? Bendra knyga apie žmonių darbus, gyvenimą, pomėgius apjungia, suartina juos, gerina santykius, sukuria jaukią darbingą atmosferą.

Tu gali išleisti ir savo šeimos knygą, tėvų, senelių atsiminimus, vaikų piešinukus, darbelius, jų greit senstančias nuotraukas, kuriuos knygoje išliks visuomet tokios, kokių neišsaugo net ilgalaikė mūsų atmintis.

Į  leidyklą ateina autoriai ir pilnai parengę knygą, kurią mes tik pakoreguojame, maketuojame, kartais mums atneša tik ranka pašytus tekstus, fotonuotraukas. Galite ateiti ir nieko neparašę. Tuomet imsime diktofoną, įrašysime pasakojimus ir bus išleista Jūsų autorinė knyga.

Knygos leidyba kainuoja maždaug tiek, kiek reikėtų gimimo dienos šventės baliui. Šventės  praeina, o žmogus, jo gyvenimas turi išlikti!

 

P. S. Jei jau nėra jokių galimybių įsiamžinti save net ploniausioje knygoje, tai tuomet parašyk laišką, įdėk jį į sandariai užkimštą butelį ir įmesk į jūrą. Tai bus bent kokia tikimybė, jog ateityje Tavo laiškas pateks kažkam į rankas, ir taip bent vienas žmogus sužinos, kad Tu gyvenai, mąstei, galvojai apie gyvenimo prasmę,  apie ateitį, apie neįgyvendintą norą išleisti SAVO KNYGĄ.

 

 

Svarbiausios 2018 metų knygos

golfas.jpgmiliute.jpg paieska.jpgtenisas.jpgaviacija.jpgsakiai_virselis.jpg 

 

 

Įmonė be išleistos knygos apie savo darbuotojus – tas pats, kas bažnyčia be kryžiaus

 

tpt.jpgle_vi.jpgmazeikiu_st.jpgautomagistrale.jpgraseiniu_st.jpg

 

 

– Jei žmogaus gyvenimas negali tapti tekstu, tuomet kas yra tas jo gyvenimas?
– Niekas. 


einu_gyvenimo_keliu_lauciuviene.jpg

mano_laikas_virs.jpg

ir_as_turejau_laukevicius.jpg

trupiniai.jpg

tiekeita.jpg

stankaus.jpg

kaimasgyvas.jpg

gyvenueuropoje.jpg


marijampolesmokyklos.jpg

 

 

tokie_musu_likimai_stonkus.jpg

salc_kraj_stonkus.jpg

zodzio_grozis_sapezinskaite.jpgis_sirdies_gimzuniene.jpg mataiciai.jpg

voveriene.jpg


 

 

 

2017 metų knygos

vicas.jpggyvenimoi_ratas_sukasi.jpgpiene.jpgzmogui.jpg

minciu_klinika.jpgla.jpghe_2.jpg sekmeskelias_pakartotinai_2.jpgjusuknyga.jpg

  

MARTYNAS MAŽVYDAS „KATEKIZMĄ“ IŠLEIDO BEVEIK PRIEŠ 500 METŲ IR IKI ŠIOL IŠLIKO DU EGZEMPLIORIAI. AKMENINIAI PAMINKLAI TIEK NEIŠLAIKO – KNYGA IŠLAIKĖ

 

 

NORĖDAMI PAVERSTI SAVO SVAJONĘ REALIA, IŠLIEKANČIA AMŽIAMS KNYGA,
RAŠYKITE el. p.
JeronimasL@gmail.com

SKAMBINKITE tel. 8 687 75147 arba tel./ats. (8 5) 276 2408

 

 

 

Knyga paštu

 

TIK PRADĖK

Kai Tu pradedi galvoti apie sėkmę, sėkmė pradeda galvoti apie Tave.

Kai Tu pradedi galvoti apie liūdesį, liūdesys atskuba, kad Tau padėtų liūdėti.

Kai Tu vis nepradedi galvoti, tai mintys pradeda taip kvailioti, kad tik Tu nepradėtum galvoti.

Kai Tu pradedi galvoti apie prasmę, Tu pradedi gyventi.

Kai Tu pradėsi tęsti šias mano mintis, pradėsi ieškoti mano knygų.

 

 

KIEKVIENA POZITYVUMĄ, ENERGINGUMĄ SKATINANTI KNYGA GALI PAKEISTI JŪSŲ GYVENIMĄ


Mūsų leidyklos knygų nėra nei viename knygyne. Knygos pas skaitytojus patenka per autorinius rašytojo Jeronimo Lauciaus renginius, susitikimus, seminarus. Mūsų tiek egoterapinės (skirtos kūrybiškumui, savivertės, energiškumo skatinimui), tiek psichoterapinės (skirtos dvasinės stiprybės atskleidimui, konsultantas gydytojas psichoterapeutas Aleksandras Alekseičikas) yra reikalingos daugeliui norintiems tobulinti save, stiprinti savo dvasinę sveikatą. Todėl šiais metais pradedame siųsti knygas paštu.

Norėdami užsisakyti norimas (ne mažiau 3) knygas parašykite el. p. JeronimasL@gmail.com arba paskambinkite tel. 8 687 75147, 8 5 276 2406, perveskite pinigus į leidyklos sąskaitą LT28 7044 0600 0104 8455 (nurodydami už kokias knygas ir tikslų adresą). Knygas gali atsiimti ir leidykloje jūsų draugai, pažįstami (tuomet nereikia mokėti pašto išlaidų (2–5 Eur), dovanojame kitų knygų).

 

EGOTERAPINĖS KNYGOS

Tu toks vienintelis esi

Tu vienintelis turi

Tu vienintelis gali

  Ateitis – tai mintis

Prisijaukinti stebuklai

Pamąstymai kartu su mąstančiu

Flogistonas arba Pozityvioji (ne)mistika ir (ne)tikrovė

Minčių klinika


PSICHOTERAPINĖS KNYGOS  
  

Pats atsisveikinu su depresija

Jei Tau pasaulis šaltas – sušildyk jį

Dėl savęs, tavęs, nesvetimo

Neišeik iš savo gyvenimo. Išeik iš gyvenimų tų žmonių, kurie Tau blogi   

Laiškai iš Vasaros 5

 

Plačiau apie šias knygas žr. skyrelyje KNYGYNĖLIS 2019

 

 

Ištrauka iš naujos J. Lauciaus knygos „Pats atsisveikinu su depresija“

„Reikia būti ne gydomais, o gydytis" – ta žinomo gydytojo psichoterapeuto, Vilniaus psichikos sveikatos centro (Vasaros 5) Psichoterapinio skyriaus vedėjo Aleksand­ro Alekseičiko dvasinės sveikatos išsaugojimo nuostata ir lėmė šios ir kitų mano psichoterapinių knygų gimimą. Tas aktyvios gyvenimo pozicijos principas yra universalus, jis tinka ne tik dvasinės sveikatos, bet ir emocinės stiprybės ieškojimų kelyje, jis gali tapti viso gyvenimo pozityvių pokyčių paskata.

Eilę metų bendraudamas su toje ligoninėje besigydančiais nuo depresijos pacientais daug kartų įsitikinau, kad dažnai sveikas, nuoširdus žmogus nueina depresijos keliu dėl abejingumo sau, dėl atsparumo negatyvumui stokos, dėl to, kad būna nepasirengęs spręsti gyvenimo problemų ir t. t.

Praradus vidinę energiją, didėjant nepasitikėjimui savimi, tampa vis sunkiau įveikti tas niekur nedingusias gyvenimo problemas, o tai dar labiau didina liūdesį, veda į neviltį. Bet kuriuo atveju – ar žmogus jau gydosi, ar su nerimu kovoja pats – stiprinti savo emocinę energiją, pasitikėjimą savimi, ieškoti pozityvumo šaltinių savyje ir gyvenimo aplinkoje yra svarbus dvasinės sveikatos palydovas ir saugotojas.

Ši knyga skirta būtent tiems, kurie nežiūrint kokiame emocijų skalės lygmenyje bebūtų, patys ryžtasi nuolat kilti laipteliu aukštyn, nėra pasyvūs diagnozių fiksuotojai. Net ir tie pasyvieji, perskaitę šias dvasinio sveikimo istorijas, jų apibendrinimus, gali atrasti savyje slypinčias galias ir ne tik patys pasikeisti, bet ir padėti savo artimiesiems. Juk ne tik depresija, bet ir nuolatinis nepasitenkinimas tiek savimi, tiek gyvenimu, nuolatinis liūdesys – tai mąstymas ne į naudą. O jei ne į naudą, tai, vadinasi, į žalą, į skriaudą.

Kiekvienas šios knygos puslapis – tai kvietimas mąstyti, o mąstymas – tai dialogas, kuris ir tegali pakeisti įstrigusias nuostatas, o jos dažniausiai ir būna savęs nuvertinimo ir gyvenimo nemeilės kaltininkės.

Net ir tie, kurie yra emociškai pakylėti, naujai pažvelgę į emocijų valdymo, pozityvumo paieškos ir atradimo principus, skaitydami gali papildyti savo emocinį potencialą, atrasti naujų kūrybinių galių.

Gyventi – vadinasi, mylėti, tobulėti.

 

 
 
     
 

UAB „Trys žvaigždutės"
Kalvarijų g. 134-42, LT-08209 Vilnius, tel. 8 687 75147
El.p. JeronimasL@gmail.com